# pokec
184675 zpráv • strana 1113/1847
Kosa Fatty.io 29.10.2021 08:40
@KryptoVláďa ja si ted treba koupil letenky do Kodane 🙂
Idealni 🙂
Swordfish 29.10.2021 08:42
me ceka v pondeli vylet to Madridu, bohuzel pracovne 😐
KryptoVláďa 29.10.2021 08:43
Já mám holku z Madridu, kdyz si sunda hadry, du 😄
(upraveno)
Včelkamára 29.10.2021 09:15
@Swordfish piju pro efekt a ne pro chut
Tomu se nějak říká.... tuším alkoholismus? 🤣🤣🥃🍻🙈
peky:884061720933457920 4
Deleted User 29.10.2021 09:24
jaj takze budem pit kazdy den pre chut tak niesom alkoholik 😄
Včelkamára 29.10.2021 09:25
Přesně, objevujes nove chutě 🙂
Deleted User 29.10.2021 09:26
parada mam vysvetlenie do buducna 😄
Raiden 29.10.2021 09:26
To se mi doma nepodařilo vysvětlit 😆
🤣 1
Tomáš 29.10.2021 09:40
@KryptoVláďa ja si ted treba koupil letenky do Kodane 🙂
letenky jsou fajn, jen bacha, abys měl i kde spát ... 1 noc v low cost hotelu s palandou a pokojem o velikosti tak možná 2x3 metry stála víc jak 4 zpáteční letenky, když jsem tam byl naposledy 😄
KryptoVláďa 29.10.2021 09:42
@Tomáš letenky jsou fajn, jen bacha, abys měl i kde spát ... 1 noc v low cost hotelu s palandou a pokojem o velikosti tak možná 2x3 metry stála víc jak 4 zpáteční letenky, když jsem tam byl naposledy 😄
Ubytko mame
Včelkamára 29.10.2021 09:46
A nakou michelinskou restauraci plánujete?
A nebo Noma. Ale tam bude asi plno na x mesicu dopredu
GiSo 29.10.2021 09:49
@Včelkamára lahev rumu za 200, není ani rum 😄 jestli vše chutná stejně, v cenovém rozmezí 1000-3500 za lahev rumu co si doma popíjím, tak tě někdy musím pozvat na degustačku 🙂
Čekal jsem, kdy se ozve nějaký runový expert. 😂

Jednou je to sladší. Jindy zase jinak rumový. Pořád je to rum.
Včelkamára 29.10.2021 09:49
Ted zase, uz asi po páté vyhráli nejlepsi restauraci na svete
Včelkamára 29.10.2021 09:51
@GiSo Čekal jsem, kdy se ozve nějaký runový expert. 😂

Jednou je to sladší. Jindy zase jinak rumový. Pořád je to rum.
Ale není rum jako rum. Navíc ty doslazovane a dobarvovane sragory se uz ani nemuzou jmenovat rum, dle nových nařízení a specifikaci
Bříza 29.10.2021 10:19
Jak řešíte uložení stablu mate to někde vložené za par % nebo to jebete a jen držíte na peněžence
Swordfish 29.10.2021 10:19
zase ten stable 🐣
KryptoVláďa 29.10.2021 10:21
@Bříza Jak řešíte uložení stablu mate to někde vložené za par % nebo to jebete a jen držíte na peněžence
Mam na nem ordery na nakupy
Bříza 29.10.2021 10:23
Taky možnost 😂
Tomáš 29.10.2021 10:40
@KryptoVláďa (attachment)
to je buď hodinu cesty od centra nebo za minimálně 7 tisíc na noc ne? 😄
Tomáš 29.10.2021 10:41
@Bříza Taky možnost 😂
ordery na nízký (ale reálné) ceny ti udělají větší zhodnocení než 10% ... se podívej teď zpětně na ty dlouhé knoty, kdy se dalo nakoupit třeba o 8% levněji a velmi rychle to bylo zpátky ... i kdyby se povedlo jednou za půl roku takto dobře koupit a hned prodat, tak si na tom lépe
KryptoVláďa 29.10.2021 10:43
@Tomáš to je buď hodinu cesty od centra nebo za minimálně 7 tisíc na noc ne? 😄
200m od stabice metra, 5minut od letiste
Jedu si odpocinout, ne se nekde mackat nebo chodit kilometry 🤣
Tomáš 29.10.2021 10:46
@KryptoVláďa 200m od stabice metra, 5minut od letiste
akvárium u letiště je celkem fajn, hlavně tunel se žraloky ... a vedle něj koupání pro otužilce, já tam vydržel tak 2 minuty, přímo ve městě je voda sice špinavá, ale teplota přijatelnější 😄
Tomáš 29.10.2021 10:46
@KryptoVláďa Jedu si odpocinout, ne se nekde mackat nebo chodit kilometry 🤣
tak to můžeš do sklepa do Brna a nemusíš kvůli tomu létat do Kodaně ne? 😄
KryptoVláďa 29.10.2021 10:47
@Tomáš tak to můžeš do sklepa do Brna a nemusíš kvůli tomu létat do Kodaně ne? 😄
Debile 🤣🤣
1
tree 木 29.10.2021 10:56
@KryptoVláďa Jedu si odpocinout, ne se nekde mackat nebo chodit kilometry 🤣
v kodani vsichni jezdej na kole
urcite se zastavte v hippie Christianii
Swordfish 29.10.2021 10:58
@KryptoVláďa Debile 🤣🤣
skjoy by rekl ze by jsi mel dostat ban za to urazeni
dostal jsi cerny puntik
🍪 1
KryptoVláďa 29.10.2021 11:02
@Swordfish skjoy by rekl ze by jsi mel dostat ban za to urazeni
Nemluvme o nem tady 🤣🤣🤣
Kazdy mesic se objevi novy Mario nebo AK42 🤣
👍 1
Michi💵 29.10.2021 11:05
@tree 木 urcite se zastavte v hippie Christianii
Presne!tam Vlado nakoupis😉👍
KryptoVláďa 29.10.2021 11:06
Mam toho ze nevim co s tim 🤣
👀 1 👍 1
Michi💵 29.10.2021 11:07
Vzdyck lepsi vic nez min:)to je jak s tim stablem😄
Plastex 29.10.2021 11:41
Ten slovak jede vetsi bomby nez shiba a dodge dohromady za posledni tyden 🙂
🤣 1
KryptoVláďa 29.10.2021 11:43
Uz zase nekde pise?
Porad cekam tu pumpu po ath ale ta sila tam asi neni
Plastex 29.10.2021 11:52
@KryptoVláďa Uz zase nekde pise?
No ka si ted po pul dni ctu co sem zameskal 😄 takze mam ponou hlavu toho ze decentralizace je na picu a eth vpodstate mrtvej projek 😄 jo a lambo budu mit asi v duhovem laku 🙂
❤️ 1
Tomassino 29.10.2021 11:55
odkaz by byl? počtu si 🙂
KryptoVláďa 29.10.2021 11:55
@Tomassino odkaz by byl? počtu si 🙂
<#788147087308357652>
Ale je to na vlastni nebezpeci
Swordfish 29.10.2021 11:59
a taky #zvaneni
KryptoVláďa 29.10.2021 12:14
Tam jsme radsi nelez
Swordfish 29.10.2021 12:19
musis byt otevren vsem nazorum, jedine pak se muzes vyprofilovat
KryptoVláďa 29.10.2021 12:23
@Swordfish musis byt otevren vsem nazorum, jedine pak se muzes vyprofilovat
Na debily mam uredni hodiny 🤣
1
Swordfish 29.10.2021 12:23
dalsi cerny puntik
🍪 1
Plastex 29.10.2021 12:24
@Swordfish dalsi cerny puntik
Ten Vlada riskuje teda 🙂
Swordfish 29.10.2021 12:25
no to teda 😄
priste asi nepojede na sraz, bude mit domaci vezeni
KryptoVláďa 29.10.2021 12:32
Mrdat
🤣🤣🤣
KryptoVláďa 29.10.2021 12:34
🤣🤣🤣
Plastex 29.10.2021 13:41
Tehle ultimatni scam sem koupil za 2 dolary a market cap mi ukzuje ze uz mam 80 😄 takovej nákupu se mi jeste nikdy nepovedl a podle grafu jdeme tu d muuun 🙂
(upraveno)
GiSo 29.10.2021 13:46
Kdybych to koupil v době, kdy jsem to viděl, tak už mám lambo 😂
*když jsem viděl ten seriál. Ne token
tree 木 29.10.2021 13:48
jasne 😄
Plastex 29.10.2021 13:48
Kdybych me v te dobe na metamasku vic nez bnb za 2 dolary taky bych tam poslal asi tak 60 a uz bych mel skoro lambo 😄
(upraveno)
tree 木 29.10.2021 13:50
je videt ze bullmarket se dostava do posledni epicky faze
Plastex 29.10.2021 13:50
@tree 木 jasne 😄
Chudak uz nemuze napsat na twiter nic aby to neco neovlivnilo 🙂 kdy to napsal? Ja to koupil asi ve 3 rano ve stredu myslim 🙂
tree 木 29.10.2021 13:52
@Plastex Chudak uz nemuze napsat na twiter nic aby to neco neovlivnilo 🙂 kdy to napsal? Ja to koupil asi ve 3 rano ve stredu myslim 🙂
KryptoVláďa 29.10.2021 13:55
@tree 木 je videt ze bullmarket se dostava do posledni epicky faze
Souhlas. Ten elon musi snupat neskutecnej matros
Plastex 29.10.2021 13:56
Ted akorat ctu ze to nejde prodat 😄 sakra tak lambo nebude 🙂 on to byl fakt scam 😄 takovou smulu muzu mit jen ja 😄
tree 木 29.10.2021 13:57
@KryptoVláďa Souhlas. Ten elon musi snupat neskutecnej matros
elon s tim nema nic spolecnyho, tomu se jen libil ten serial
Plastex 29.10.2021 13:57
@tree 木 elon s tim nema nic spolecnyho, tomu se jen libil ten serial
Proto sem psal ze chudak nemuzu uz napsat nic aby neco neovlivnil:-) podle me to ani nevedel ze nejaky token existuje 😄
tree 木 29.10.2021 13:58
@Plastex Ted akorat ctu ze to nejde prodat 😄 sakra tak lambo nebude 🙂 on to byl fakt scam 😄 takovou smulu muzu mit jen ja 😄
Kdyz jsem se kouknul na bscscan a videl ze tam nejsou zdrojaky toho tokenu, tak mi to bylo jasny 😄
Plastex 29.10.2021 13:58
@tree 木 Kdyz jsem se kouknul na bscscan a videl ze tam nejsou zdrojaky toho tokenu, tak mi to bylo jasny 😄
Tak ani tentokrat neudelam ze 2 dolaru lambo 😄
tree 木 29.10.2021 13:59
@Plastex Tak ani tentokrat neudelam ze 2 dolaru lambo 😄
kasli na lambo, porid si teslu 😄
Plastex 29.10.2021 13:59
Leda bych to jeste zkusil s kadenou, tam by to taky jeste mohlo klapnout prej 🙂
🤣 1
KryptoVláďa 29.10.2021 13:59
Pumpa, jedeeeem
KryptoVláďa 29.10.2021 14:00
@Plastex Leda bych to jeste zkusil s kadenou, tam by to taky jeste mohlo klapnout prej 🙂
Jakmile bude na binance 🤣
Plastex 29.10.2021 14:00
@tree 木 kasli na lambo, porid si teslu 😄
No popravde muj sem je porsche:-) ale to je tezky napsat takze pisu radsi lambo 🙂
tree 木 29.10.2021 14:01
@KryptoVláďa Pumpa, jedeeeem
<@!672035199441305600> V kodani maji nove kruhovou linku metra, navic plne automatizovanou, takze to jezdi nonstop. Doporucuju prvni radu a muzes rvat jedeeeem do zblbnuti 😄
ale pozor, nenosi tam rousky!
KryptoVláďa 29.10.2021 14:02
@tree 木 <@!672035199441305600> V kodani maji nove kruhovou linku metra, navic plne automatizovanou, takze to jezdi nonstop. Doporucuju prvni radu a muzes rvat jedeeeem do zblbnuti 😄
Ty dneska jedes. To moje zeleny vubec nepotrebujes 🤣
tree 木 29.10.2021 14:06
minule jsem tam videl spoustu lidi na lodickach goboat... rikal jsem si ze bych to zkusil...
ale ted koukam na web a wtf.... 1 hodina 1700 Kc, 2 hodiny 3100 czk, 3 hodiny 4000 czk 😄
KryptoVláďa 29.10.2021 14:06
Severabi zasrany. Za ty prachy by bylo Kadeny 🤣
tree 木 29.10.2021 14:08
takovy prachy za takovouhle mrdku
tree 木 29.10.2021 14:10
@KryptoVláďa Severabi zasrany. Za ty prachy by bylo Kadeny 🤣
Nevis do ceho jdes... budes plakat az se vratis kolik za to mohlo bejt Kadeny 😄
za obed pro dva pocitej tak 1500 Kc
(upraveno)
kafe ve stanku 150 Kc
toceny pivko tak 200 Kc
1g travy tak 250 Kc
Bříza 29.10.2021 14:16
Borci teď jsem zjistil ze jsem zapomel na mou peněženku s 0,7 eth akorát teď nikde nemůžu najít seed tak asi rip 😢 (btw pro mě to je dost asi 1/3 toho co mám teď ) tak se mi můžete zasmát 😂
😢 3
Tomáš 29.10.2021 14:17
@tree 木 <@!672035199441305600> V kodani maji nove kruhovou linku metra, navic plne automatizovanou, takze to jezdi nonstop. Doporucuju prvni radu a muzes rvat jedeeeem do zblbnuti 😄
automatické "metro", které jede až na letiště měli už před lety ... právě jsem přesně seděl v první řadě a kochal se 😄
Bříza 29.10.2021 14:17
A zajímavý ze mi to toho půl roku nepřišlo divny ze mi něco chybí 😂😂
Tomáš 29.10.2021 14:17
@Bříza A zajímavý ze mi to toho půl roku nepřišlo divny ze mi něco chybí 😂😂
tak v tom případě dělej jako kdyby to vůbec neexistovalo a netrap se tím 😉
tree 木 29.10.2021 14:18
@Tomáš automatické "metro", které jede až na letiště měli už před lety ... právě jsem přesně seděl v první řadě a kochal se 😄
to jo, ale ta kruhova cervena linka kde muzes jezdit porad dokola tomu dava novej rozmer 😄 ta byla otevrena na konci 2019
Bříza 29.10.2021 14:19
@Tomáš tak v tom případě dělej jako kdyby to vůbec neexistovalo a netrap se tím 😉
Však jo ještě zkusím pohledat ale moc tomu nedávám 😂
Tomáš 29.10.2021 14:19
@tree 木 to jo, ale ta kruhova cervena linka kde muzes jezdit porad dokola tomu dava novej rozmer 😄 ta byla otevrena na konci 2019
to jsem tam byl dřív, kruhovou linku neznám, jen právě ty automatické metra ... ale to jsem viděl ještě už dřív Paříži
tree 木 29.10.2021 14:20
<@!343459632032907264> Hodne stesti, tos ztratil tu penezenku a seed zaroven?
Tomáš 29.10.2021 14:20
@Bříza Však jo ještě zkusím pohledat ale moc tomu nedávám 😂
a nemáš to někde ještě přihlášené na metamasku nebo jiné walletce? ... že by si nemusel hledat přímo seed, ale jen peněženku a přeposlal si to na novou adresu
tree 木 29.10.2021 14:21
@Tomáš to jsem tam byl dřív, kruhovou linku neznám, jen právě ty automatické metra ... ale to jsem viděl ještě už dřív Paříži
to kodansky metro je zajimavy taky designem, kazda stanice vypada uplne stejne.... 😄
Bříza 29.10.2021 14:21
@Tomáš a nemáš to někde ještě přihlášené na metamasku nebo jiné walletce? ... že by si nemusel hledat přímo seed, ale jen peněženku a přeposlal si to na novou adresu
To jsem se díval jako první není nikde no
Hlavně kdyby byla někde přihlášena tak bych na to nezapomněl