# pokec
184673 zpráv • strana 1114/1847
MirekH 28.10.2021 20:03
Posouvám si nákupy na určité % korekce a levely, supportu
rabbit-r12 28.10.2021 20:04
@MirekH Posouvám si nákupy na určité % korekce a levely, supportu
Jj, to potřebuju nějak obsáhnout v té appce, abych to nemusel checkovat pořád v tlf
MirekH 28.10.2021 20:04
Nejtěžší je ta trpělivost, vše letí up a ty nemáš nic otevřeného, spousta lidí je bohužel závislá na tom mít nějakou pozici každý den, mnozí by tu mohli vyprávět 😄
MirekH 28.10.2021 20:04
@rabbit-r12 Jj, to potřebuju nějak obsáhnout v té appce, abych to nemusel checkovat pořád v tlf
Checkovat musíš
Tohle nejde moc automatizovat
rabbit-r12 28.10.2021 20:07
@MirekH Tohle nejde moc automatizovat
Jj, myslím spíš takový základy jako otevřít si pozici tak, aby se zavřela např. pri 5% zisku....ten Trailing jsem taky zatím moc nepobral....tak do toho pořád čumím 🤣
A hlídám
MirekH 28.10.2021 20:08
@rabbit-r12 Jj, myslím spíš takový základy jako otevřít si pozici tak, aby se zavřela např. pri 5% zisku....ten Trailing jsem taky zatím moc nepobral....tak do toho pořád čumím 🤣
Na to ti stačí take profit, ten si nastav na začátku
Trailing se vétšinou nastavuje když už zisk máš, ale mohlo by to jít ještě up
tree 木 28.10.2021 20:09
Trading je jen zabava, hlavni je porad hodlovani ETH/BTC, nebo mit to nekde zamknuty
💯 1
rabbit-r12 28.10.2021 20:09
Souhlas
Swordfish 28.10.2021 20:09
@tree 木 Trading je jen zabava, hlavni je porad hodlovani ETH/BTC, nebo mit to nekde zamknuty
akorat nedopadnout jako u creamu
👍 1
MirekH 28.10.2021 20:10
@tree 木 Trading je jen zabava, hlavni je porad hodlovani ETH/BTC, nebo mit to nekde zamknuty
Tak tak, tradingem jsem nevydělal ani 5% toho co hodlováním, zamykáním a zkoušením defi služeb
(upraveno)
Bříza 28.10.2021 20:11
@Swordfish akorat nedopadnout jako u creamu
Co s creamem ?
MirekH 28.10.2021 20:12
Když se kácí les ...
tree 木 28.10.2021 20:12
osobne jsem creamu nikdy neveril, snazili se o to udelat neco jako Sushi (fork neceho), ale moc se jim to nedarilo imho
(upraveno)
Bříza 28.10.2021 20:12
Oj ale tak já jsem se díval dneska a vše tam mám takže v pohodě 😂
Akorát asi budu přemýšlet kam jinam to dat no xD
Swordfish 28.10.2021 20:13
predstava ze vyberou treba uniswap je desiva 😱
Bříza 28.10.2021 20:13
Nějaká jiná lepší landing platforma ?
Swordfish 28.10.2021 20:14
aave
❤️ 1
Swordfish 28.10.2021 20:30
<@!397625533283958787> ten skjoy mi pripomina cardano_g z cardano sekce
(upraveno)
Ivinho 28.10.2021 21:05
@Swordfish jestli je to dlouhodoba prumerna nakupka, tak to nic moc
kupuju nahoře a prodávám dole 😱
tree 木 28.10.2021 21:08
@Swordfish <@!397625533283958787> ten skjoy mi pripomina cardano_g z cardano sekce
jo, zda se ze je to nejakej cardano klon nebo co
je tam spousta podobnosti, a predevsim ty nesmysly okolo toho... nekonecna skalovatelnost, nulovy poplatky. Citim tu feeling deja vu
GiSo 28.10.2021 21:17
Ale začal tady vesele
tree 木 28.10.2021 21:19
"som newbie, mam fomo jak svina" vse vysvetluje
(upraveno)
tree 木 29.10.2021 01:26
ETH ATH 👏
👍 2
Peky 29.10.2021 03:48
@Swordfish zisk na uni v3 za 3 dny presne
v jakém páru jsi byl?
WILD hezký spekul👍
KryptoVláďa 29.10.2021 03:50
Dobre rano curaci 🤣
👋 3 😂 2
Peky 29.10.2021 03:51
já jsem tady sám🤣
nemohu dospat, celý víkend budou oslavy v Poděbradech a v neděli do Edenu🥳
tree 木 29.10.2021 03:55
@Peky v jakém páru jsi byl?
tipuju OHM
Peky 29.10.2021 03:56
@tree 木 tipuju OHM
to nevychází a nebo za ranec😆
bych si tipnul pejska 😆 https://info.uniswap.org/#/pools
tree 木 29.10.2021 03:59
nj ohm je prilis konzervativni, ja to jen strelil
Peky 29.10.2021 03:59
tady další spekul, ale byl bych opatrný, budou rozdávat airdrop
budeš dostávat dvoje odměny, jedny na UNI a druhé, že vložíš LP https://app.betafinance.org/ tady je program jen na 30 dní
já už pár kousků mám, takže si zasázím😆
adamyjo 29.10.2021 04:03
Dobré ráno, měl bych otázku na FTX, řekne mi někdo důvod proč bych měl, když mám kolaterál stable, tak důvod proč je lepší nebo horší jít do perpetal, když si to mohu rovnou koupit na spotu?
tree 木 29.10.2021 04:05
<@!473855667325894666> To BETA nevypada tak zle.. cekal bych vetsi chujovinu na tebe 🙂
😂 1
tree 木 29.10.2021 04:06
@adamyjo Dobré ráno, měl bych otázku na FTX, řekne mi někdo důvod proč bych měl, když mám kolaterál stable, tak důvod proč je lepší nebo horší jít do perpetal, když si to mohu rovnou koupit na spotu?
na perpetual muzes pakovat, pokud paku nepotrebujes, pak perpetual nedava smysl
Peky 29.10.2021 04:07
@tree 木 <@!473855667325894666> To BETA nevypada tak zle.. cekal bych vetsi chujovinu na tebe 🙂
taky tam mám nějaké🤣 ale ty už neshiluji😆
adamyjo 29.10.2021 04:10
@tree 木 na perpetual muzes pakovat, pokud paku nepotrebujes, pak perpetual nedava smysl
Díky, takže proto, jakou tak poůžíváte páku? Já to zatím objevuju a hraju si stím, mám jak kolaterál LTC takže se to taky hýbe, le jak jsem koukal na workshop od Vládi tak už to nějak chápu no, že pokud jde trh down tak mi to jde vlastně proti tomu
tree 木 29.10.2021 04:12
@adamyjo Díky, takže proto, jakou tak poůžíváte páku? Já to zatím objevuju a hraju si stím, mám jak kolaterál LTC takže se to taky hýbe, le jak jsem koukal na workshop od Vládi tak už to nějak chápu no, že pokud jde trh down tak mi to jde vlastně proti tomu
ja jedu 2-3x max
muzes jit i na vetsi, ale pak musis bejt pripravenej na to dolejt tam dalsi prachy nebo dodrzovat stoplossy atp
adamyjo 29.10.2021 04:14
@tree 木 muzes jit i na vetsi, ale pak musis bejt pripravenej na to dolejt tam dalsi prachy nebo dodrzovat stoplossy atp
Jasný, já to teď zkoušel si nastavovat, někdy to tam tu likvidační cenu ukážu a spočítá a někdy ne, třeba u BTC to ukazuje ale u CAKE ne, leda si to dopočítat v hlavě
Peky 29.10.2021 04:14
tady zdejší oblíbenec🤣
zase padá coingecko, retail se připravuje🥳
Peky 29.10.2021 04:34
WILD - ATH 40% UP a nezastavujeme
KryptoVláďa 29.10.2021 05:29
@adamyjo Jasný, já to teď zkoušel si nastavovat, někdy to tam tu likvidační cenu ukážu a spočítá a někdy ne, třeba u BTC to ukazuje ale u CAKE ne, leda si to dopočítat v hlavě
Ja osobne se u prvnich nakupu chovam jako na spotu - proste bez paky. Pakuju az pri redeni.
KryptoVláďa 29.10.2021 05:29
@Peky tady zdejší oblíbenec🤣
To je ten pan co vymyslel smartcontract na silby? 🤣🤣🤣
Peky 29.10.2021 06:49
@KryptoVláďa To je ten pan co vymyslel smartcontract na silby? 🤣🤣🤣
tak ten náš vymyslel na Shiby🤣
Raiden 29.10.2021 07:05
Používáte někdo burzu xt.com?
(upraveno)
KryptoVláďa 29.10.2021 07:16
ee
Swordfish 29.10.2021 07:27
<@!672035199441305600> kdy bude video na Kadena ?
GiSo 29.10.2021 07:39
<@672035199441305600>
Neslyšel jsi už o tokenů KDA?
Nechceš o tom udělat video?
KryptoVláďa 29.10.2021 07:41
vy jste proste dva curacci, co? 😄 nezajima vas nic jinyho, ze cumet na gas 😄 napiste si na celo, vy kundy, ze decentralizace je jen iluze 😄 😄 😄
a chci vas na koupaku vsechny videt v lambech 😄
Ivinho 29.10.2021 07:43
všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
Kosa Fatty.io 29.10.2021 07:44
@Ivinho všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
To staci ne? Clovek si ty kurvy sustivy musi taky prece uzit. K cemu to je na tom jen sedet…
Raiden 29.10.2021 07:44
@Ivinho všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
Drogy
Ivinho 29.10.2021 07:45
@Raiden Drogy
nechci do roka zdechnout, chci vidět ETH za milion korun 😄
Raiden 29.10.2021 07:45
Tak kvalitní drogy 😆
Kosa Fatty.io 29.10.2021 07:45
@Ivinho nechci do roka zdechnout, chci vidět ETH za milion korun 😄
Samozrejme vseho s mirou
😁 1
<@744861727367102464>
😂
Ivinho 29.10.2021 07:47
@Kosa Fatty.io To staci ne? Clovek si ty kurvy sustivy musi taky prece uzit. K cemu to je na tom jen sedet…
ale za co? 😄
Kosa Fatty.io 29.10.2021 07:52
@Ivinho ale za co? 😄
To musis vedet ty 😂🤷‍♂️…. Ale nejvzacnejsi jsou zazitky..
(upraveno)
Bříza 29.10.2021 07:53
@Ivinho všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
Můžeš mi zaplatit koleje 😂
Swordfish 29.10.2021 07:56
za me bude super zaplatit komple dluhy, postavit si vilu a mit spoustu penez na investice a rozvoj (business) + ty investice predat detem
GiSo 29.10.2021 07:56
@Ivinho všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
Co s tím dělat? Začal bych s tím, co tady neustále opakuje <@744861727367102464>, a to s trpělivostí.

Co třeba těch 50.000,- použít pro dokupovaní DIPů?
Včera jsme viděli na ETH krásných -10% a vytažení zpět na ATH
U BTC jsme měli -6% a vytažení zpět?

Vybral jsi získy? Dobral jsi DIPy? Máš teď zisky?

No a nebo prostě jen vyber zisky. A až nám BTC zase mrdne o 50 a více procent dolů, tak můžeš koupit těm, co zisky nevybrali, láhev levného rumu. Jo a taky dobrat DIP.
(upraveno)
👍 1
A pokud půjde BTC na 100k, tak ti, co nevyberou zisky teď ale až později, tak zase koupí láhev levného rumu nám konzervativnějším, kteří máme opatrněji nastavený náš risk management
(upraveno)
Ivinho 29.10.2021 07:59
ok to zní rozumně, láhev levného rumu 😄
Swordfish 29.10.2021 07:59
risk magnsd co ?
GiSo 29.10.2021 08:00
@Ivinho ok to zní rozumně, láhev levného rumu 😄
Tak jako nerozumím kryptoměnám, tak nerozumím rumu. Co stojí 200,- a víc za láhev je prostě všechno stejný.
GiSo 29.10.2021 08:01
@Swordfish risk magnsd co ?
Nevím, co na to napsat.
Swordfish 29.10.2021 08:01
Gisovi dosly slova ? ;D
GiSo 29.10.2021 08:01
🍪
Swordfish 29.10.2021 08:01
@GiSo 🍪
verim ze byla delana s laskou ❤️
GiSo 29.10.2021 08:03
@Swordfish verim ze byla delana s laskou ❤️
Swordfish 29.10.2021 08:04
ano to je ta laska 🙂
kezby to takto vnimali vsechny zeny, ze laska je dulezita, a hlavne v susenkach 🙂
KryptoVláďa 29.10.2021 08:12
@Ivinho všichni vždy říkáte "ber zisky, ber zisky" ale když vyberu zisky, budu mít třeba 50 000 v korunách, tak co mám s těma prachama dělat? 😄 máte někdo nějakou radu? kromě rad typu ať to vrazím do kurev a do chlastu 😄
Ja beru zisky do stable na nakupy
Včelkamára 29.10.2021 08:14
@GiSo Tak jako nerozumím kryptoměnám, tak nerozumím rumu. Co stojí 200,- a víc za láhev je prostě všechno stejný.
lahev rumu za 200, není ani rum 😄 jestli vše chutná stejně, v cenovém rozmezí 1000-3500 za lahev rumu co si doma popíjím, tak tě někdy musím pozvat na degustačku 🙂
Swordfish 29.10.2021 08:14
@Včelkamára lahev rumu za 200, není ani rum 😄 jestli vše chutná stejně, v cenovém rozmezí 1000-3500 za lahev rumu co si doma popíjím, tak tě někdy musím pozvat na degustačku 🙂
aaa, pan je ve vate 😄
MirekH 29.10.2021 08:15
Důležitá je ta trpělivost. Spousta lidí si pořád představuje, jak vezme zisky, ale když je pak mají tak jsou nervózní, že jim jen tak leží stable. Trpělivost, trpělivost.
👌 1 👍 1
Swordfish 29.10.2021 08:16
KryptoVláďa 29.10.2021 08:16
@Ivinho ale za co? 😄
ja si ted treba koupil letenky do Kodane 🙂
Ivinho 29.10.2021 08:17
@KryptoVláďa ja si ted treba koupil letenky do Kodane 🙂
tam jsem byl, krásné město. Ale přišlo mi to moc fancy 😄
jako je pravda že jet s 50k v českých na víkend do Kodaně je tak akorát, protože ty jejich ceny jsou jinde 😄
Včelkamára 29.10.2021 08:18
@Swordfish aaa, pan je ve vate 😄
jde o to, že jakmile ochutnáš třeba 250 druhů dobrého rumu, tak tě ty láhve v ceně pod 1000 prostě neuspokojí a někdy dokonce odradí 🙂 jinak rumy dělám o 2 roky déle než krypto 🙂
Swordfish 29.10.2021 08:19
neni nad absinth, zmrda te to jeste rychleji a nemusis resit chut
Včelkamára 29.10.2021 08:20
rumy co popíjím mají kolem 60-75%. jamajky a barbados. je to paráda a dává to pěkně 😄