# pokec
184673 zpráv • strana 1115/1847
Plastex 28.10.2021 10:27
@MirekH <@!780461823325503538> jj není to ideální, je tam ještě možnost dalšího leg down. Uvidíme.
Uz si to zavrel? Ja na polce 1/3 🙂
MirekH 28.10.2021 10:30
<@!780461823325503538> nn, jen jsem si malinko posunul stopku. Většinou trade zavírám brzo, zde si chci počkat. Budu jen postupně posouvat stopku, teď jí mám na 58600
Plastex 28.10.2021 10:32
@MirekH <@!780461823325503538> nn, jen jsem si malinko posunul stopku. Většinou trade zavírám brzo, zde si chci počkat. Budu jen postupně posouvat stopku, teď jí mám na 58600
Ja mam polku po 0,5 dolarech nastavenou na postupny close az ke 45 🙂 snad se tam dobelha, pocitam tak ze by btc melo skrtnout o 63k 🙂
MirekH 28.10.2021 10:35
<@!780461823325503538> uvidíme, zase když se mi povedl tak pěkný vstup na úplném dně tak se mi to zavírat nechce. nemyslím si, že by nyní šel BTC pod těch 58100, to by bylo dost bearish (lower low)
(upraveno)
Plastex 28.10.2021 10:37
@MirekH <@!780461823325503538> uvidíme, zase když se mi povedl tak pěkný vstup na úplném dně tak se mi to zavírat nechce. nemyslím si, že by nyní šel BTC pod těch 58100, to by bylo dost bearish (lower low)
Tak pravdu budes mit spis ty:-) ja sem traider na baterky 🙂
MirekH 28.10.2021 10:43
<@!780461823325503538> já jedu čistě hero or zero, takže pokud se to otočí tak to zavřu, seberu nějaký menší zisk a jdu od toho. Dost jsem s tím vstupem riskoval (viz obrázek jak jsem to měl namalované) a kde je vysoký risk tak musí být i vysoká odměna. Pokud uděláme higher low tak klidně ještě i přisypu.
Plastex 28.10.2021 10:45
@MirekH <@!780461823325503538> já jedu čistě hero or zero, takže pokud se to otočí tak to zavřu, seberu nějaký menší zisk a jdu od toho. Dost jsem s tím vstupem riskoval (viz obrázek jak jsem to měl namalované) a kde je vysoký risk tak musí být i vysoká odměna. Pokud uděláme higher low tak klidně ještě i přisypu.
Jo zavidim tem co umi tyhle signaly vyuzit 🙂 ja to bral jen s ciste logickeho hlediska ze kdyz to udelalo takovy dump tak to musi jit za chvili zpatky 🙂 ale proc to tak bylo a kde to melo ten support sem netusil 🙂
Tomassino 28.10.2021 10:48
co se stalo na DOT, takovej výstřel?
Plastex 28.10.2021 10:48
@Tomassino co se stalo na DOT, takovej výstřel?
Nic, sel s celym trhem 🙂
KryptoVláďa 28.10.2021 11:15
@rabbit-r12 V rámci vlastního tréninku jsem zkusil otevřít long na FTT....jedete to někdo teď? Jak moc blbý je to nápad? Mám v tom drobný, takže je to v klidu, spíš jak moc to sledovat v průběhu odpoledne - rodinná návštěva 😁
Oteviram jsem na 56, neco jsem odhodil a jeste jedu
rabbit-r12 28.10.2021 11:45
@KryptoVláďa Oteviram jsem na 56, neco jsem odhodil a jeste jedu
Jj, to je to, co ještě potřebuju ovládnout v rámci strategie to za prvé a za druhé jak to ponastavovat v appce
adamyjo 28.10.2021 11:58
@rabbit-r12 Jj, to je to, co ještě potřebuju ovládnout v rámci strategie to za prvé a za druhé jak to ponastavovat v appce
Tak domluvíme nějakej workshopík na večer?
rabbit-r12 28.10.2021 12:04
<@692376885728116796>
Na nabídku GiSa nám pořád chybí jeden člověk + si myslím, že dost možná má o svátku lepsi plány, než FTX induction :)
Ale jinak jsem pro, můžeme sdílet poznatky 😁
Tomáš 28.10.2021 12:16
Dneska ne, ale třeba takové pondělí večer bych call asi měl být schopný dát 👍
Swordfish 28.10.2021 12:37
takze vecer nebude piti?
Bříza 28.10.2021 13:33
Caute kde se dá upravit Token aproval limit ?
KryptoVláďa 28.10.2021 14:54
@Bříza Caute kde se dá upravit Token aproval limit ?
Zalozka v etherscanu
adamyjo 28.10.2021 15:01
@rabbit-r12 <@692376885728116796>
Na nabídku GiSa nám pořád chybí jeden člověk + si myslím, že dost možná má o svátku lepsi plány, než FTX induction :)
Ale jinak jsem pro, můžeme sdílet poznatky 😁
Super, dejte vědět prosím 🙂 budu s tím tak nějak počítat 🙂
KryptoVláďa 28.10.2021 15:51
@adamyjo Tak domluvíme nějakej workshopík na večer?
V mediastream njdes odkaz na zaznam workshopu
adamyjo 28.10.2021 16:04
@KryptoVláďa V mediastream njdes odkaz na zaznam workshopu
Ajo, a já se furt díval na to video co je normálně public u Tebe na kanálu 😄
Peky 28.10.2021 16:29
podvědomě jsem si říkal, že je vše v pořádku 🤣
Swordfish 28.10.2021 16:32
<:joe:825130132578369576>
Bříza 28.10.2021 16:52
@KryptoVláďa Zalozka v etherscanu
Jsem tam nemohl najít tu záložku connect už dobrý díky 😅
tree 木 28.10.2021 18:16
kdo sakra dela tohle?
Swordfish 28.10.2021 18:19
zrejme nikdo odsud, <@!672035199441305600> neni vypichnut v seznamu 😄
MaX 28.10.2021 18:20
Facebook to asi myslí s metaversem vážně 😄 https://twitter.com/TheStreet/status/1453785475748143108
tree 木 28.10.2021 18:32
@Swordfish zrejme nikdo odsud, <@!672035199441305600> neni vypichnut v seznamu 😄
tak je jich odhalenych jen par... vlada tam imho bude
Swordfish 28.10.2021 18:32
@tree 木 tak je jich odhalenych jen par... vlada tam imho bude
zrejme je Vlada nezajimava osoba 😄
tree 木 28.10.2021 18:33
ale nevim co si o tom myslet. Jako fajn, mame ceskou NFT collectibles kolekci... ale je to jen debilni kopie cryptopunks
ta distribuce .. 20% gwei.cz 20% kryptomates 20% polis Praha 20% polis Bratislava.... 20% team
Swordfish 28.10.2021 18:34
je jasny ze to je nekdo z tabora btc 😄
tree 木 28.10.2021 18:35
ja bych spis rekl ze je to trolling BTC tabora... Proc by nekdo z BTC tabora delal NFT, kdyz to jenom hejtujou?
Swordfish 28.10.2021 18:35
neudelali nic moc kreativniho, proste money maker/grab
(upraveno)
rabbit-r12 28.10.2021 18:39
Tvl, KryptoMates....to mě poser na holý záda....
tree 木 28.10.2021 18:39
podle me Kicom, Vlada.. to jsou tezky vahy ktery prijdou az na konec tesne pred mintingem
no zajimavy alespon se neco deje, mozna tusim kdo by za tim mohl stat....
GiSo 28.10.2021 18:43
Pura vida čuráci tam ale už je.
💩 1
Že by si kryptomates udělal boční projekt ve spolupráci s Holkami v kryptu?
tree 木 28.10.2021 18:46
@GiSo Že by si kryptomates udělal boční projekt ve spolupráci s Holkami v kryptu?
To nedava smysl. Holky v kryptu jsou v pohode... a Mates je btc maxik
Nedava mi zadny smysl ze by neco takovyho delali btc maxis
i kdyz je to picovina, tak by tim jenom legitimizovali nft a delali tomu reklamu
GiSo 28.10.2021 18:51
V dnešním světě nedává nic smysl.
rabbit-r12 28.10.2021 18:54
@KryptoVláďa V mediastream njdes odkaz na zaznam workshopu
Jj, moc díky za nasměrování. To je přesně to, co jsem potřeboval vidět. Dost mi to pomohlo s nějakým základním ovládáním appky.
Teď už jen někde pochopit/nastudovat jak tam nacpat nějaký ty stopky, uzavírání obchodu po definovaném % zisku/ztráty a bude....
👍
Swordfish 28.10.2021 18:59
@rabbit-r12 Jj, moc díky za nasměrování. To je přesně to, co jsem potřeboval vidět. Dost mi to pomohlo s nějakým základním ovládáním appky.
Teď už jen někde pochopit/nastudovat jak tam nacpat nějaký ty stopky, uzavírání obchodu po definovaném % zisku/ztráty a bude....
👍
A brzy budes bohaty a uspesny trader jako kazdy tady 🙂
rabbit-r12 28.10.2021 19:01
🤣
Tak vlasy už nemám, takže ten stress na mě nebude tolik vidět 😁
tree 木 28.10.2021 19:02
Kazdy spravny trejder se uci z Low Budget Stories
https://www.youtube.com/watch?v=7HWlx-rD5NU
👍 2
KryptoVláďa 28.10.2021 19:05
Si myslim ze tam nebudu
Jsem nudnej
tree 木 28.10.2021 19:06
<@!672035199441305600> ja myslim ze tam budeme vsichni.... je zverejnenych 24 ze 103... jeste 79 zbejva
Swordfish 28.10.2021 19:07
bogdanoff 😄
Swordfish 28.10.2021 19:09
😄
na tyhle videa jsem schopnej cumet klidne hodinu v kuse 😄
tree 木 28.10.2021 19:10
jj je to skvely
❤️ 1
pefe 28.10.2021 19:11
btc 57800
Swordfish 28.10.2021 19:14
@pefe btc 57800
to je nejaka predikce ?
pefe 28.10.2021 19:14
bol vyplach 20 min nazat
Ivinho 28.10.2021 19:15
@Swordfish to je nejaka predikce ?
to je moje průměrná nákupka
24Maty24 28.10.2021 19:15
@Ivinho to je moje průměrná nákupka
To nic moc.
KryptoVláďa 28.10.2021 19:15
<@744861727367102464> nevzala te stopka?
😩 1
MirekH 28.10.2021 19:22
<@!672035199441305600> ne, dal jsem trade do izolace a stopku jsem dal pryč, ale bylo to o vous 😄
👏 4
Tohle jsou ale přesně ty situace proč takové objemy vétšinou nejedu
Lepší hodlovat 😄
BTW svíčka byla větší na BTC než na altech. Zajímavé
Swordfish 28.10.2021 19:27
@Ivinho to je moje průměrná nákupka
jestli je to dlouhodoba prumerna nakupka, tak to nic moc
KryptoVláďa 28.10.2021 19:37
@MirekH BTW svíčka byla větší na BTC než na altech. Zajímavé
Jj, eth se “skoro” nehnul
Ale ten vykup byl monstrozni
tree 木 28.10.2021 19:38
4500 soon
KryptoVláďa 28.10.2021 19:39
Doufejme
tree 木 28.10.2021 19:40
krasnej ctvrtek 😉
tree 木 28.10.2021 19:47
muj posledni nakup... jeste kousek a jsem v plusu 😄
yes:767989820818849834 1 👍 1
GiSo 28.10.2021 19:49
Teď tady hodně lidem asi jebne 😄
🦠 1
tree 木 28.10.2021 19:49
Buy the top 😄
Swordfish 28.10.2021 19:49
greedy
GiSo 28.10.2021 19:50
V jednu chvíli jsi tam měl krásných -10.000 USD 😄
tree 木 28.10.2021 19:53
@Swordfish greedy
to teprve prijde
👍 1
MirekH 28.10.2021 19:54
@GiSo V jednu chvíli jsi tam měl krásných -10.000 USD 😄
Shortuješ SAFEMOON ? 😄
🤣 1
A 4H svíčka zavře zelená
Swordfish 28.10.2021 19:58
^ viz video up od tree 😄
rabbit-r12 28.10.2021 19:58
Tvl, serete ma...:)
Všem vám to moc přeju, vo tom žádná. Já si tu hraju s jednotkama dolarů 😁
Swordfish 28.10.2021 20:00
zisk na uni v3 za 3 dny presne
👍 3
tree 木 28.10.2021 20:00
Musim se priznat ze me dela radost CTX
V dubnu pri launchi jsem tam na tyden (!) zamknul par ETH a ty CTX tokeny co to hodilo maj hodnotu asi $7k dnes
rabbit-r12 28.10.2021 20:01
Pořád jsem nepřišel na to, jak to nějak 'automatizovat', tak preklikavam mezi svíčkama 1/5/15/30....😁
A koukám na trendy
tree 木 28.10.2021 20:01
@Swordfish zisk na uni v3 za 3 dny presne
good job
MirekH 28.10.2021 20:02
@rabbit-r12 A koukám na trendy
V bull marketu stačí většinou věřit trendu a čekat na dip
Zavřít v zisku a zase čekat
rabbit-r12 28.10.2021 20:02
V to doufám. Připadám si jak slepec co chodí bludištěm 🤣