TomTrli
27.10.2021 18:42
Chci se zeptat. Farmi tu nekdo na soy.finance?
zajimal by me nazor nejakeho zkuseneho farmare, co si o tom mysli, jak dlouho by mohli vydrzet ty % co tam jsou a kdy pripadne z toho jit pryc. Jsem v tom novacek, neco tam mam, docela to sype, ale nerad bych tam zustal uvezneny kdyby se prece jen neco semlelo.
KryptoVláďa
27.10.2021 18:52
Mame tu vyvojare
TomTrli
27.10.2021 18:55
no me spis zajima nazor nevyvojaru :). Treba tebe Vlado 🙂
Jarda
27.10.2021 19:00
lze na Gate.io swapnout bez KYC? MOVR
KryptoVláďa
27.10.2021 19:02
↩
@Jarda
lze na Gate.io swapnout bez KYC? MOVR
Jo. V paru s usdt nebo eth
KryptoVláďa
27.10.2021 19:02
↩
@TomTrli
no me spis zajima nazor nevyvojaru :). Treba tebe Vlado 🙂
Ja jeste nezkoumal.
Jarda
27.10.2021 19:03
↩
@KryptoVláďa
Jo. V paru s usdt nebo eth
a jde si to i vybrat na svojí peněženku? 🙂
bez KYC
Plastex
27.10.2021 19:18
↩
@Tomassino
top 5 dnes
co by si cekal od top coinu 🙂
Raiden
27.10.2021 19:25
KiloSHIT
9. v kapitalizaci 👍
Koool
Tomassino
27.10.2021 19:28
taky hezký 🙂
Raiden
27.10.2021 19:31
<:shiba:831103099875098651>
ArabDance:797957986760785962 1
Abaddeon
27.10.2021 19:49
↩
@MirekH
Uvidíme, čekal bych větší výkup na otočku
podle čeho tak usuzuješ? zatím to pořád padá, tak jsi se trefil 👍
Plastex
27.10.2021 19:51
Shiba za chvili kousne dodge do ocasu 🙂
Raiden
27.10.2021 19:59
Už se asi stalo 😆 <@780461823325503538>
Swordfish
27.10.2021 20:03
Mám chuť si pořídit pejska.
Co <@751356598345269248>
🤣
roman D
27.10.2021 20:09
uz zas 🤣 🤣
mam v boude husky
Dendy
27.10.2021 20:11
↩
@Swordfish
Co <@751356598345269248>
Zozeniem ti nejakeho? 😄
Michi💵
27.10.2021 20:24
Maka vam Coinbasepro?Ja na nem dlouho nebyl a ted chci koupit nejakou polku a zlobi mi to.
Na Binance uz ji asi bez KYC nekoupim,ze? Kde jinde by slo boys?
rabbit-r12
27.10.2021 20:26
<@803720026586742827>
Coinbaise prochází nějakou údržbou, no stress
Coinbaise prochází nějakou údržbou, no stress
Tomassino
27.10.2021 20:28
FTX prý bude mít slot v reklamě v Superbowl 🙂 , hmm https://cointelegraph.com/news/ftx-buys-super-bowl-ad-slot-to-promote-crypto-to-a-tv-audience-of-92m
Tomassino
27.10.2021 21:28
slušný letadlo, kampak až doletí
Martin11
27.10.2021 21:42
Když jsi vzpomenu, jak jsme do shiby naskakovali někdy v únoru, když měla o několik nul více, tak mi je při pohledu na dnešní hodnotu trochu smutno 😂
MirekH
27.10.2021 21:44
<@!799355677029040130> to by prohodloval jen blázen. Pokud už SHIB nemáš tak to znamená, že jsi mentálně v pořádku. A to je lepší než pár milionů $, které jste mohli někteří mít 😄
(upraveno)
Martin11
27.10.2021 21:48
↩
@MirekH
<@!799355677029040130> to by prohodloval jen blázen. Pokud už SHIB nemáš tak to znamená, že jsi mentálně v pořádku. A to je lepší než pár milionů $, které jste mohli někteří mít 😄
Jasný, v tu chvíli jsem byl rád, že jsem na tom vydělal poměrně pěkné peníze. Myslím si, že drtivá většina čekala, že to bude jen chvilková záležitost a sesype se to 😅 Nečekal bych, že se tam dokáže nahrnout tolik peněz...
Tomassino
27.10.2021 21:48
4 BTC 😄 to mě poser
MirekH
27.10.2021 21:49
BTW posluchám zajímavý stream na Banskless , pokud nemáte večer co dělat https://www.youtube.com/watch?v=s6EeZGSXgVg
yes:767989820818849834 1
Akorát ale končí 😄
MirekH
27.10.2021 21:51
↩
@Tomassino
4 BTC 😄 to mě poser
Chytil se mi pěkně ten dip a pak jsem ještě přisypal. Mám stopku. Buď bude nula nebo 30k na ATH. Nic mezi neberu 🙂
Tomassino
27.10.2021 21:51
wow, super 🙂
MirekH
27.10.2021 21:52
Neboj, takový objem nejedu často, ale tady se to vše hezky povedlo
Tomassino
27.10.2021 21:54
Plastex
27.10.2021 21:57
↩
@MirekH
Já jsem chytil pěkný vstup na BTC long, hodl až na ATH ... snad to už nikdo nevypláchne 😄
No prejuti aby to nikdo nevyplach:-) mam podobnou pozici na polce:-) i co se tyce poctu coinu 😄
(upraveno)
MirekH
27.10.2021 21:58
<@!780461823325503538> dám si ho pro jistotu do izolace
Ale na Binance mi stopky poslední dobou fungovaly dobře
(upraveno)
Plastex
27.10.2021 22:05
Me hrozne strasi jak se to pohybuje v tom jednom range 🙂
Hlavne to jak je ten range malej 🙂
MirekH
27.10.2021 22:11
<@!780461823325503538> jj není to ideální, je tam ještě možnost dalšího leg down. Uvidíme.
ETF futures už nikoho nezajímá, chybí trochu další katalyzátor růstu. Přijde mi, že na to všichni čekají
Plastex
27.10.2021 22:13
Likvidaci polky mam na 34,7 to by mohlo stacit ne?:-)
MirekH
27.10.2021 22:14
Pokud přijde ten legdown tak by nemuselo, knoty jsou svině
Plastex
27.10.2021 22:16
Tak sem to prikrmil na 33,7 🙂
Peky
28.10.2021 04:21
Peky
28.10.2021 04:38
tak co, koupíme pár králíků - https://opensea.io/collection/playboyrabbitars
Peky
28.10.2021 04:57
tak jsem jednoho vzal, snad se nebudou holky hádat🤣
výstavní za 1k dolčů😂
Tomáš
28.10.2021 04:57
↩
@Peky
tak jsem jednoho vzal, snad se nebudou holky hádat🤣
to jich máš vzít aspoň 5, ať je aspoň sranda 😄
Peky
28.10.2021 05:01
↩
@Tomáš
to jich máš vzít aspoň 5, ať je aspoň sranda 😄
to jsou kokoti gas v čudu a králík nikde - Oops, the Ethereum network rejected this transaction 😦 The OpenSea devs have been alerted, but this problem is typically due an item being locked or untransferrable. The exact error was "execution reverted..."
💩 3
Tomáš
28.10.2021 05:11
@here podle mých propočtů vychází, že aktuální epocha na dydx bude už z pohledu návratnosti v odměnách ztrátová, takže dělat tam ziskové trady klidně, ale cíleně pálit poplatky už nemá smysl
Peky
28.10.2021 05:18
mám králíka, patřím do klubu playboy 🥳
Peky
28.10.2021 05:28
králíku je jen 9k - nebudou 😆 jejich discord má kolem 30k členů....
Tomáš
28.10.2021 05:33
↩
@Peky
mám králíka, patřím do klubu playboy 🥳
gratuluju ... ale asi nepotřebuju mít všechno 😄
Peky
28.10.2021 05:39
↩
@Tomáš
gratuluju ... ale asi nepotřebuju mít všechno 😄
myslím si, že to bude velké, už nestíhají mintovat - To the hare-o'neers that have been on this adventure with us: thank you. We have been getting attacked with overwhelming malicious traffic, which is making it virtually impossible for our community members to get through to mint. We should have prepared better for this. We are so sorry.
Peky
28.10.2021 05:45
↩
@Tomáš
gratuluju ... ale asi nepotřebuju mít všechno 😄
já vím, ty jsi patriot, ty raději ,,české ložnice"🤣
Peky
28.10.2021 05:51
The lesson to be learned from $SHIB flippening $DOGE is that:
Better tokeneconomics + Utility > Branding / Lindy
Soon the market will extrapolate this info & 'The Real Flippening' of $ETH flippening $BTC will happen in this bull cycle
Better tokeneconomics + Utility > Branding / Lindy
Soon the market will extrapolate this info & 'The Real Flippening' of $ETH flippening $BTC will happen in this bull cycle
Tomassino
28.10.2021 05:52
shiba přidusila doga
(upraveno)
Peky
28.10.2021 05:59
↩
@Tomassino
shiba přidusila doga
i DOT na chvíli
Tomassino
28.10.2021 06:09
jo, bez čipů se nehnem 🙂
Plastex
28.10.2021 06:16
Dodge se ale nevzdava 🙂 panecku to je souboj, kdo nakonec vyhraje, starej zkusenej cokl nebo mladej nadenej shiba:-)
A nejvic je ze shiba ma skoro stejny objem jako btc 😄
Beeman 4.0.
28.10.2021 06:20
↩
@Plastex
A nejvic je ze shiba ma skoro stejny objem jako btc 😄
Uz se to řítí do šípku.☄
Tomassino
28.10.2021 06:24
to bude ojebanejch lidí, až jim to nahází na hlavu
danko2002
28.10.2021 06:34
<@!473855667325894666> Ďakujem Peky za playboy radu, kúpil som pre istotu jednu žene........a keby náhodou niekedy robili nejaký meeting pred držiteľov NFT tak ju pôjdem zaskočiť.
Dúfam,že sa tam stretneme 🙂
Dúfam,že sa tam stretneme 🙂
👍 1
Tomassino
28.10.2021 06:47
králík je za 0,2 ETH ? 🤔
danko2002
28.10.2021 06:54
buy now cca 0,3ETH, ale Peky mal pravdu, je tam skutočne veľmi silná základňa, myslím, že toto bude mať celkom potenciál ako špekul investícia.
Jedného som kúpil už aj sebe 🙂
Jedného som kúpil už aj sebe 🙂
👍 1
Plastex
28.10.2021 07:16
Vsera sem pro prdel koupil squid token za 2 dolary, rano se vzbudim a mam tam 10 😄 proc se mi tohle nestane kdyz tam poslu treba 1000 😄
Deleted User
28.10.2021 07:43
boha ja a defi to nejde dokopy teraz som si prepocital kolko som nakupil nearu a kolko mam teraz po swapoch a podobnych veciach a o 30 nearov menej 😄
Deleted User
28.10.2021 08:13
vie mi niekto poradit? chcem si z binance poslat eura ale tam je len moznost na kartu, volal som do banky ze to sa neda, mate niekto skusenost stym?
(upraveno)
adamyjo
28.10.2021 08:21
Nevíte jestli jde "smazat" účet na FTX burze a znovu založit na ten stejný mail? Díky.
Včelkamára
28.10.2021 08:22
↩
@adamyjo
Nevíte jestli jde "smazat" účet na FTX burze a znovu založit na ten stejný mail? Díky.
Proc mazat?
Plastex
28.10.2021 08:23
↩
@Včelkamára
Proc mazat?
treba tam mam sekeru 🙂 To je jak v hospode kdyz se nalejes za velkou utratu tak je lepsi listek "ztratit" 😄
(upraveno)
adamyjo
28.10.2021 08:23
Neee 😄
adamyjo
28.10.2021 08:24
↩
@Včelkamára
Proc mazat?
Chci udělat videonávod na registraci 🙂
Tak abych do udělal od píky, tak se jen tak prám 🙂
Deleted User
28.10.2021 08:24
tak pouzi fake ucet
adamyjo
28.10.2021 08:24
No leda tak
edo
28.10.2021 09:57
Nastav si limit sel order podla toho kolko chces zarobit a nemus sledovat vôbec...
Peky
28.10.2021 10:01
mrkněte jestli vám nepřistál airdrop - https://geist.finance/airdrops
já měl 0.6 FTM a vzpomněli si na mě🤣
adamyjo
28.10.2021 10:04
↩
@rabbit-r12
(attachment)
Taky na FTX začínám, ideál je když si rozklikneš nastavení nákupky a nastavíš si tam limit order nákup a take profit třeba 5% a neřešíš, prostě pokud to udělá 5% UP tak se ti obchod zavře
rabbit-r12
28.10.2021 10:06
<@692376885728116796>
THX.
GiSo velkoryse nabídnul soukromé zaškolení na FTX...ale samozřejmě nemá smysl to dělat pro jednoho člověka :) takže pokud budeš 'in', potřebujeme už jen jednoho zoufalce ;))
THX.
GiSo velkoryse nabídnul soukromé zaškolení na FTX...ale samozřejmě nemá smysl to dělat pro jednoho člověka :) takže pokud budeš 'in', potřebujeme už jen jednoho zoufalce ;))
adamyjo
28.10.2021 10:24
↩
@rabbit-r12
<@692376885728116796>
THX.
GiSo velkoryse nabídnul soukromé zaškolení na FTX...ale samozřejmě nemá smysl to dělat pro jednoho člověka :) takže pokud budeš 'in', potřebujeme už jen jednoho zoufalce ;))
THX.
GiSo velkoryse nabídnul soukromé zaškolení na FTX...ale samozřejmě nemá smysl to dělat pro jednoho člověka :) takže pokud budeš 'in', potřebujeme už jen jednoho zoufalce ;))
Hej hej tak to klidne se pridam, v nejakou dobu a muzeme neco spáchat, jsem taky "zoufalec" 😄 😄