# pokec
184671 zpráv • strana 1117/1847
Tomáš 27.10.2021 08:04
@Peky doma je to zakázané téma, žena by byla multimilionářka, kdybych jí to nerozmluvil😂
tak to budeš muset tvrdě makat, abys dohnal "nerealizovaný zisk" ... a na fotbaly a podobně můžeš rovnou zapomenout 😄
<@!831379731734855720> řeči o ATH a teď to zase letí dolů jak jablko ze stromu .. tak co teda bude?
Deleted User 27.10.2021 08:07
crypto je mrtve preto pada 😄
Včelkamára 27.10.2021 08:10
Co delA ten 1INCH???? 🤣
Swordfish 27.10.2021 08:10
crypto je scam
edo 27.10.2021 08:13
Jeeej... nakupilo mi dot pod 40dol...
pefe 27.10.2021 08:13
ideme na 50K ?
edo 27.10.2021 08:13
Pri troche stastia...
edo 27.10.2021 08:15
Dot na 30 a mam predcasne vianoce..
Deleted User 27.10.2021 08:15
no tiez o tom snivam kus 😄
Swordfish 27.10.2021 08:16
napiste jeziskovi
Tomáš 27.10.2021 08:17
@Včelkamára Co delA ten 1INCH???? 🤣
nevím, ale na dydx se mi moc líbil
jsem amatér, ale několikrát to otočit se ziskem necelý dolar na kus se mi povedlo
Plastex 27.10.2021 08:19
A me dela radost chycenej long na polce za 40 😄 nesral sem se stim a paka 20 dela divi 😄
(upraveno)
🤑 3
Včelkamára 27.10.2021 08:19
@Tomáš nevím, ale na dydx se mi moc líbil
Ja ho stakuju, tak snad si tuhle cenu udrží i potom co se btc vzpamatuje
aspon že není velkej gas a já ho v klidu můžu odemknout 😄
kek:872079105607233557 1
Tomáš 27.10.2021 08:25
na binance kurz teď kolem 7,2 a na dydx spíš tak 8,5 za 1inch
skvělá "arbitráž"
Včelkamára 27.10.2021 08:33
a víme proč tak pumpnul dneska? že by do něj pumpovali velryby když dumpovali btc?
sem si říkal jak ho krásně prodám na ATH a hovno 😄
Deleted User 27.10.2021 08:39
to vyzera ze to len chcelo zhodit longy
edo 27.10.2021 08:40
Alebo nabrat .... :-)
Deleted User 27.10.2021 08:40
no jasne niekomu zavrelo a niekomu otvorilo
Tomáš 27.10.2021 08:41
škoda, že jsem byl srab dát limit order na short někam k těm 15
tam fakt byl úplně prázdný order book, takže v celém order booku na sell side byly v jednu chvíli snad jen 2 řádky
Deleted User 27.10.2021 08:45
ja som srab aj na long ak dam long tak sa stane z toho hodl 😄
Tomáš 27.10.2021 08:46
@Deleted User ja som srab aj na long ak dam long tak sa stane z toho hodl 😄
což na spotu dejme tomu, na margin nebo perpetual úplně nechceš
Deleted User 27.10.2021 08:50
preto tam neobchodujem ani vsetko co som skusal ohladom tradingu som cca na 0. co sa tyka hodlu som na zhodnoteni 300% cca a tom som zacal s cryptom tento rok po tom pade v maji zo studiom.
edo 27.10.2021 08:51
Tak to si mal ideálny vstup....
Deleted User 27.10.2021 08:52
ako sledoval som to dlhsie ale nemal som paru o com je crypto preto som zacal studovat a zaujalo ma to riadne. preto mam obcas tu blbe otazky lebom som v podstate novacik v tom
(upraveno)
ale presne ako som pisal pad na zrusenie longov.
Včelkamára 27.10.2021 08:58
@Deleted User (attachment)
se divím že se ještě neponaučili když je to mele každou chvilku 😄
edo 27.10.2021 08:59
Trader 2.0 neeeeeee...
😂 2
Deleted User 27.10.2021 09:00
treba mat otvorenu mysel 😄
ja idem fakt do toho CZ aj moja vyplata tam je vacsia o 200 eur
Swordfish 27.10.2021 09:18
kurva 1inch zere moc transakci a zvysuje gas price
co se tam na tom 1inchi deje krome toho ze letel up ?
Kosa Fatty.io 27.10.2021 09:27
@Deleted User (attachment)
Masakr
Zrovna vcera jsem videl nejake video kde nekdo rikal ze neni co likvidovat 😂
KryptoVláďa 27.10.2021 09:28
A ted na ath
🚀 7
Dobral jsem polku za 3k
polka:793942913390346241 2
MirekH 27.10.2021 09:34
Uvidíme, čekal bych větší výkup na otočku
Deleted User 27.10.2021 09:36
ale co kukam graf btc tak pekne sikovne teraz stoji na supportoch a len prerazil knotom na vycistenie pak
Tomassino 27.10.2021 09:44
výkup by mohl být rychlejší, ale zítra by mohlo bejt veselejš ne?
KryptoVláďa 27.10.2021 09:53
Bylo to tak rychly ze bych se nabal. Osobne bych to tipoval na dno
martinac 27.10.2021 10:00
@KryptoVláďa Jinak ja dnes dobral trochu HAPI
Myslíš, že je dobré na hodl ohledně ceny? Max supply je celkem malý a farma na reffu hapi/near za 100%
(upraveno)
timeToTalk 27.10.2021 10:01
sak jsme se skoro neodrazili :/
ale doufam ze mate pravdu 😄
KryptoVláďa 27.10.2021 10:06
@martinac Myslíš, že je dobré na hodl ohledně ceny? Max supply je celkem malý a farma na reffu hapi/near za 100%
Jede na near, eth, bsc a solane. Vzal jsem to jen za 450
Kosa Fatty.io 27.10.2021 10:09
@Tomassino výkup by mohl být rychlejší, ale zítra by mohlo bejt veselejš ne?
Tak zitra Ctvrtek to je jasny
Michi💵 27.10.2021 10:14
Co ten 1inch to je prdel,ne?😂🚀
Tomassino 27.10.2021 10:27
že by to velryba přelila z BTC do 1inch? 🙂
Včelkamára 27.10.2021 10:32
Jj, uz sem tuto teorii psal 🙂
Michi💵 27.10.2021 10:38
@Tomassino že by to velryba přelila z BTC do 1inch? 🙂
To by musela byt ale real big whale🚀
mynar 27.10.2021 11:03
@Michi💵 Co ten 1inch to je prdel,ne?😂🚀
Upbit - korejska smenarna zalistovala (neoverene z TW)
🤔 1
GiSo 27.10.2021 12:28
Jak už je u mě zvykem v patronské sekci. Mám tady lehké off topic.

Jak řešíte současnou situaci s energiemi? Vyhodnocovali jste současný stav trhu? Co Vám přijde v současné době jako nejlepší nabídka?

Nemáte někdo nějaké kontakty? S otcem řešíme zhruba 10 odběrných míst jak el. energie, tak i plynu. Takže už nejde úplně o zanedbatelné peníze.

Kdyžtak klidně SZ, díky moc.
(upraveno)
...
Nechci obtěžovat a označovat Bugsyho. Vím, že toho má hodně. Ale nevíte, jestli by neměl třeba on nějaké kontakty v energetice?
(upraveno)
Peky 27.10.2021 12:43
@Swordfish kurva 1inch zere moc transakci a zvysuje gas price
prostě si zakalíš a pak to tam pošleš🤣 jako kdyby jste to neznali 🥳
Peky 27.10.2021 12:48
@GiSo Jak už je u mě zvykem v patronské sekci. Mám tady lehké off topic.

Jak řešíte současnou situaci s energiemi? Vyhodnocovali jste současný stav trhu? Co Vám přijde v současné době jako nejlepší nabídka?

Nemáte někdo nějaké kontakty? S otcem řešíme zhruba 10 odběrných míst jak el. energie, tak i plynu. Takže už nejde úplně o zanedbatelné peníze.

Kdyžtak klidně SZ, díky moc.
👍 1
my jsme poptali v lednu a od června jedeme za 1,9 Kč/1kWh - fixace na dva roky
my to máme pro domácnost
včetně distribuce
mít větší jistič, tak na zahradě stojí kontejner🤣
🤣 1
GiSo 27.10.2021 12:54
@Peky mít větší jistič, tak na zahradě stojí kontejner🤣
Nic, co by se nedalo vyřešit 😂
Na to bych ti mohl dát kontakty já 😂
A slibuji, že vrtat nebudu.
Peky 27.10.2021 12:55
@GiSo Nic, co by se nedalo vyřešit 😂
Na to bych ti mohl dát kontakty já 😂
a na rozvodového právníka kontakt máš🤣
GiSo 27.10.2021 12:56
@Peky a na rozvodového právníka kontakt máš🤣
Když jsem se bavil naposledy s rodiči, tak to vypadalo, že budu muset najít hned dva.
Swordfish 27.10.2021 13:10
@Peky a na rozvodového právníka kontakt máš🤣
Argumentace jako šumění moře by nestačila?
Peky 27.10.2021 13:12
@Swordfish Argumentace jako šumění moře by nestačila?
stačila, ale musela by zavřít očka, aby neviděla🤣
rabbit-r12 27.10.2021 13:14
@Peky a na rozvodového právníka kontakt máš🤣
Ten mam zase já :)
Prostě tady se najde všechno ;)
Roonwild 27.10.2021 13:35
Když zmizíš tak budeš prostě zmizelej 😇
Tomassino 27.10.2021 13:51
@GiSo Jak už je u mě zvykem v patronské sekci. Mám tady lehké off topic.

Jak řešíte současnou situaci s energiemi? Vyhodnocovali jste současný stav trhu? Co Vám přijde v současné době jako nejlepší nabídka?

Nemáte někdo nějaké kontakty? S otcem řešíme zhruba 10 odběrných míst jak el. energie, tak i plynu. Takže už nejde úplně o zanedbatelné peníze.

Kdyžtak klidně SZ, díky moc.
Taky si byl u Bohemky?
KryptoVláďa 27.10.2021 14:45
delame si support a up?
Tomassino 27.10.2021 14:46
Jo, vlnkovani mě už nebaví
KryptoVláďa 27.10.2021 14:47
uz jsem to moh 5x zavrit a otevrit 😄
ehm, ze by to tady nekdo privolal? 😄
Tomassino 27.10.2021 14:48
Já vlnkoval a snížil jsem si nakupku :)
Akorát dneska se mi to mimořádně nehodí, lítám kolem rigu a teď musím pro Francouze na letiště a večer s ním kalit v centru
KryptoVláďa 27.10.2021 14:49
chudacku
Tomassino 27.10.2021 14:50
Pruraz, jdeme nahoru, tys to přivolal
KryptoVláďa 27.10.2021 14:50
a nebo taky ne 😄
Tomassino 27.10.2021 14:51
Jo, víme kulový, ale naděje tu je :)
Tomáš 27.10.2021 15:08
Co ten 1inch, už se něco ví? ... Docela by se mi hodil druhý výstřel, něco jsem tam zapomněl zavřít 🙈
KryptoVláďa 27.10.2021 15:11
Tak ten cream zalongujem ne?
😂 2
Peky 27.10.2021 15:21
@KryptoVláďa Tak ten cream zalongujem ne?
Tomassino 27.10.2021 15:27
Kua, další vlna, hlídejte mi ten graf kluci
Peky 27.10.2021 15:30
MRPH se změnilo na MNV - kvůli smart contractu, aby mohli rozjet liquidity mining a spousty další vymožeností - zítra nebo pozítří o tom bude mluvit Chico - https://youtu.be/s4g7fP93pD8?t=660 tak jestli si chce zaspekulovat, hurá do toho👍 já už nakoupeno mám 😆
Tomáš 27.10.2021 15:36
@KryptoVláďa Tak ten cream zalongujem ne?
hack?
KryptoVláďa 27.10.2021 15:36
@Tomáš hack?
Viz prispevek nade mnou
KryptoVláďa 27.10.2021 16:10
Rachne to niz? Ze bych zavrel
Kosa Fatty.io 27.10.2021 16:53
TomTrli 27.10.2021 17:29
zdravim