edo
26.10.2021 18:50
Jj
Deleted User
26.10.2021 18:50
moj predaj crypta tento rok mi robi taky mali pomer dane co bezne odvadzam
(upraveno)
Swordfish
26.10.2021 18:50
to je jedno kolik, financak te bude tocit i klidne kvuli 1kc
financak neodpousti
edo
26.10.2021 18:51
Ako pises... eu to co chvila zreguluje a urci jasny ramec.. treba pockat a hodl...
(upraveno)
Deleted User
26.10.2021 18:51
no ved ja si to riesim chcem v klude spavat
Swordfish
26.10.2021 18:51
casem se nevyspis, to je normal 😄
Deleted User
26.10.2021 18:52
este mi tu day kokot zaklope ze som terorista 😄
Swordfish
26.10.2021 18:52
no jestli s nekym zvexlujes krypto a ten tim bude financovat terorismus, tak mas problem 😄
Deleted User
26.10.2021 18:55
ako mna neserie platit dane , mna serie co snimi robia kokoti vo vlade
(upraveno)
AMwhatAM
26.10.2021 18:55
vem si pujcku na liquity.. pujcky se nedani..
Deleted User
26.10.2021 18:56
a tych 14% do zdravotnej poistovne
rabbit-r12
26.10.2021 18:56
Jedes v tom?
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
Swordfish
26.10.2021 18:56
↩
@AMwhatAM
vem si pujcku na liquity.. pujcky se nedani..
jednou ale vystoupis
Deleted User
26.10.2021 18:57
ja musim tento rok danit len to co som ziskal z aukcii na kusame
(upraveno)
inak moje obchody su na 0
len to som predaval
AMwhatAM
26.10.2021 18:59
↩
@Swordfish
jednou ale vystoupis
hele otazka tam se plati jen jednorazove fee a jestli te to pak hned zlikviduje .. otazka je jestli ten stable je uz pujcka no a nema se danit
Deleted User
26.10.2021 19:00
lebom som si z binance z kyc poslal usdt na kucoin kde nemam kyc a na kucoin som si poslal aj odmenu z aukcii a teda sa mi spojil ten ucet na kucoine
a je to dohladatelne
aspon ja som taky paranoidny 😄
nemyslim si ze moje obraty s zaujimave pre niekoho
aj ked ja som paranoidny a na slovensku za rok 2020 podalo danove cca 467 ktory priznali zisk z crypta 😄
KryptoVláďa
26.10.2021 20:13
<@801919538584092693> zmigroval jsem z telefonu na telefon, vsechny penezenky makaj. Authentikator ti nabidne vyfotit qr kod ze stareho telefonu a vsechno maka. Jen jsem dodaval cvv ke kartam v apple pay
roman D
26.10.2021 20:20
↩
@KryptoVláďa
<@801919538584092693> zmigroval jsem z telefonu na telefon, vsechny penezenky makaj. Authentikator ti nabidne vyfotit qr kod ze stareho telefonu a vsechno maka. Jen jsem dodaval cvv ke kartam v apple pay
to to by slo dik za info
takze valetky bez seedu jedou ?
takze valetky bez seedu jedou ?
Tomassino
26.10.2021 20:29
ETH ATH
Swordfish
26.10.2021 20:33
wut?
GiSo
26.10.2021 20:43
Swordfish
26.10.2021 20:43
on zije !
MirekH
26.10.2021 20:43
↩
@Tomassino
ETH ATH
Kdy? Kde? Jak? 😄
Swordfish
26.10.2021 20:43
Ja mam orig name, <@!479608386024112128> ma orig name.
budou se dit velky veci.
MirekH
26.10.2021 20:44
Já mám taky orig name
Swordfish
26.10.2021 20:44
↩
@MirekH
Já mám taky orig name
ty jsi kluk usaty
GiSo
26.10.2021 20:44
↩
@Swordfish
budou se dit velky veci.
Svět už není co dřív.
Swordfish
26.10.2021 20:44
↩
@GiSo
Svět už není co dřív.
nikdy to neni jako driv
Swordfish
26.10.2021 20:44
↩
@GiSo
Svět už není co dřív.
Hlavne po navrtani sitoveho kabelu uz jsi nekdo jiny.
GiSo
26.10.2021 20:46
Po tomhle už nikdy nebylo nic jako dřív
Swordfish
26.10.2021 20:57
KryptoVláďa
26.10.2021 21:20
Metamask i polka bezi <@801919538584092693>
roman D
26.10.2021 21:45
super .. diky
Peky
27.10.2021 04:48
↩
@rabbit-r12
Jedes v tom?
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
kdybych nějaké měl, tak už stakuji, ale nevím teď s nákupem, stable už jsem rozfofroval a za ETH se mi nechce
KryptoVláďa
27.10.2021 05:09
Jedeeeeem
🔥 4
Tomassino
27.10.2021 05:14
Tomáš
27.10.2021 05:33
↩
@KryptoVláďa
Jedeeeeem
Ještě kilo a budu spokojený 😂
🤣 1
Deleted User
27.10.2021 05:35
<:eth:773696759922556959> ?toto myslite?
lebo malo co je dnes zelene tak neviem 😄
KryptoVláďa
27.10.2021 05:37
↩
@Deleted User
lebo malo co je dnes zelene tak neviem 😄
Presne
Peky
27.10.2021 05:40
↩
@Tomáš
Ještě kilo a budu spokojený 😂
nebuď skromný, to se tady nenosí 😆
tree 木
27.10.2021 05:46
↩
@Tomáš
Ještě kilo a budu spokojený 😂
🤣 1
KryptoVláďa
27.10.2021 05:58
Jsi zabil
Co ty zasrany destniky? <@473855667325894666> ? Nejak to pumouje, uz se to da odemknout?
Bugsy
27.10.2021 06:05
Já už se na deštníky tři měsíce nedíval 🙈🙈🙈asi bych měl, jestli to tam ještě mám 😂😂
Bugsy
27.10.2021 06:05
↩
@KryptoVláďa
Jsi zabil
Jak bylo v Římě ?
Tomassino
27.10.2021 06:06
kluci jaký deštníky 😄
KryptoVláďa
27.10.2021 06:06
↩
@Bugsy
Jak bylo v Římě ?
Jako vzdycky super
👍 1
KryptoVláďa
27.10.2021 06:06
↩
@Tomassino
kluci jaký deštníky 😄
$UMB
Respektive v nasem pripade $rUMB
Bugsy
27.10.2021 06:07
↩
@KryptoVláďa
Jako vzdycky super
Já byl teď v Benátkách a taky dobrý ani se mě moc nechce zpět
Bugsy
27.10.2021 06:12
↩
@KryptoVláďa
Taky jsem hned koupil letenky za 3 nedele do Kodane 🤣
Já jsem do konce roku zabitej, v listopadu na konferenci težařu do Dubaje a pak hned do Afriky , chtějí udělat krypto legislativu a nevědí jak to uchopit.
KryptoVláďa
27.10.2021 06:15
↩
@Bugsy
Já jsem do konce roku zabitej, v listopadu na konferenci težařu do Dubaje a pak hned do Afriky , chtějí udělat krypto legislativu a nevědí jak to uchopit.
S kym budem tvl vexlovat? 🤣🤣🤣
Bugsy
27.10.2021 06:34
↩
@KryptoVláďa
S kym budem tvl vexlovat? 🤣🤣🤣
Vexl plati , to zaridím . Hlavně řeším aby jsme nemuseli vexlovat a udělali to oficiálně přes Afriku a Švýcarsko , pokud kyvnou na zdanění 8% tak aspoň z mého pohledu jsme v pohodičce
KryptoVláďa
27.10.2021 06:34
↩
@Bugsy
Vexl plati , to zaridím . Hlavně řeším aby jsme nemuseli vexlovat a udělali to oficiálně přes Afriku a Švýcarsko , pokud kyvnou na zdanění 8% tak aspoň z mého pohledu jsme v pohodičce
To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
Bugsy
27.10.2021 06:36
↩
@KryptoVláďa
To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
To kafe ti pošlu přes víkend ještě jsem neměl čas. 🙈🙈🙈
Bugsy
27.10.2021 06:36
↩
@KryptoVláďa
To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
Ale do Dubaje a Afriky bych potřeboval ty trička 🤣🤣🤣🤣🤣
KryptoVláďa
27.10.2021 06:36
Si delam prdel
KryptoVláďa
27.10.2021 06:37
↩
@Bugsy
Ale do Dubaje a Afriky bych potřeboval ty trička 🤣🤣🤣🤣🤣
🙈
Bugsy
27.10.2021 06:37
↩
@KryptoVláďa
Si delam prdel
Já vím
Peky
27.10.2021 06:57
↩
@KryptoVláďa
Co ty zasrany destniky? <@473855667325894666> ? Nejak to pumouje, uz se to da odemknout?
se mrkni - tady máš contract - 0x1B17DBB40fbED8735E7fE8C9eB02C20984fAdfD6
já už mám
☂️ 1
Peky
27.10.2021 07:17
ILV, ALCX, ARMOR, TOKE - ty mi prostě dělájí radost a všechny tokeny farmařím.....🥳 už nejsem nenažranej, stačí mi 50%+ APY👍 klidné spaní a vyžít se s tím dá krásně....
Bugsy
27.10.2021 07:18
↩
@Peky
ILV, ALCX, ARMOR, TOKE - ty mi prostě dělájí radost a všechny tokeny farmařím.....🥳 už nejsem nenažranej, stačí mi 50%+ APY👍 klidné spaní a vyžít se s tím dá krásně....
Alcx a armor 👍👍👍👍
👏 1
Peky
27.10.2021 07:19
ILV je srdcovka, tam jsem byl v presales a pak jsem na 300 dolčů dokoupil ranec a skoro každý den ATH
(upraveno)
Peky
27.10.2021 07:21
↩
@Bugsy
Alcx a armor 👍👍👍👍
o armoru jsem tady psal před týdnem, že se tam něco děje a stál 0.11
👍 1
tak jsem nabral a zafarmařil🥳
👍 2
hlavně jestli bude bude DeFi volume 2 pokračovat s bull marketem, tak si všichni budou chtít půjčovat a pojistit.....
🚀 1
🚁 1
Raiden
27.10.2021 07:32
<@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
venca Tol
27.10.2021 07:33
↩
@Raiden
<@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
Peky taky mě zajímá. Mám nějakej z prvního farmaření 😂
Tomassino
27.10.2021 07:39
nakupujete?
Peky
27.10.2021 07:41
Bugsy
27.10.2021 07:41
Peky
27.10.2021 07:41
jedu na UNI LP s ETH
👍 1
Tomáš
27.10.2021 07:54
↩
@Peky
nebuď skromný, to se tady nenosí 😆
já byl vždycky skromný ... a nějaké věci se prostě nemění i s kryptem 😄
kecám ... jen jsem měl otevřenou mega pozici, která čekala na dydx na volatilitu a ono nic, tak bych potřeboval zavřít tohle 😩
Peky
27.10.2021 07:56
si měl longovat Shibu🤣
asi jí chtějí dostat do první desítky
ty 4 miliardy už tam někdo dosype
Tomáš
27.10.2021 07:59
↩
@Peky
si měl longovat Shibu🤣
ta na dydx není a shibu jsem měl asi jen za 40 dolarů co jsem dostal od crypto com .. jinak s tím nechci mít nic společného 😛
Peky
27.10.2021 08:00
↩
@Tomáš
ta na dydx není a shibu jsem měl asi jen za 40 dolarů co jsem dostal od crypto com .. jinak s tím nechci mít nic společného 😛
doma je to zakázané téma, žena by byla multimilionářka, kdybych jí to nerozmluvil😂
💩 1