# pokec
184671 zpráv • strana 1118/1847
edo 26.10.2021 18:50
Jj
Deleted User 26.10.2021 18:50
moj predaj crypta tento rok mi robi taky mali pomer dane co bezne odvadzam
(upraveno)
Swordfish 26.10.2021 18:50
to je jedno kolik, financak te bude tocit i klidne kvuli 1kc
financak neodpousti
edo 26.10.2021 18:51
Ako pises... eu to co chvila zreguluje a urci jasny ramec.. treba pockat a hodl...
(upraveno)
Deleted User 26.10.2021 18:51
no ved ja si to riesim chcem v klude spavat
Swordfish 26.10.2021 18:51
casem se nevyspis, to je normal 😄
Deleted User 26.10.2021 18:52
este mi tu day kokot zaklope ze som terorista 😄
Swordfish 26.10.2021 18:52
no jestli s nekym zvexlujes krypto a ten tim bude financovat terorismus, tak mas problem 😄
Deleted User 26.10.2021 18:55
ako mna neserie platit dane , mna serie co snimi robia kokoti vo vlade
(upraveno)
AMwhatAM 26.10.2021 18:55
vem si pujcku na liquity.. pujcky se nedani..
Deleted User 26.10.2021 18:56
a tych 14% do zdravotnej poistovne
rabbit-r12 26.10.2021 18:56
@Peky mi řekni co s tím OHM, tady se dá krásně zastekovat za 354% - https://www.tokemak.xyz/
Jedes v tom?
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
Swordfish 26.10.2021 18:56
@AMwhatAM vem si pujcku na liquity.. pujcky se nedani..
jednou ale vystoupis
Deleted User 26.10.2021 18:57
ja musim tento rok danit len to co som ziskal z aukcii na kusame
(upraveno)
inak moje obchody su na 0
len to som predaval
AMwhatAM 26.10.2021 18:59
@Swordfish jednou ale vystoupis
hele otazka tam se plati jen jednorazove fee a jestli te to pak hned zlikviduje .. otazka je jestli ten stable je uz pujcka no a nema se danit
Deleted User 26.10.2021 19:00
lebom som si z binance z kyc poslal usdt na kucoin kde nemam kyc a na kucoin som si poslal aj odmenu z aukcii a teda sa mi spojil ten ucet na kucoine
a je to dohladatelne
aspon ja som taky paranoidny 😄
nemyslim si ze moje obraty s zaujimave pre niekoho
aj ked ja som paranoidny a na slovensku za rok 2020 podalo danove cca 467 ktory priznali zisk z crypta 😄
KryptoVláďa 26.10.2021 20:13
<@801919538584092693> zmigroval jsem z telefonu na telefon, vsechny penezenky makaj. Authentikator ti nabidne vyfotit qr kod ze stareho telefonu a vsechno maka. Jen jsem dodaval cvv ke kartam v apple pay
roman D 26.10.2021 20:20
@KryptoVláďa <@801919538584092693> zmigroval jsem z telefonu na telefon, vsechny penezenky makaj. Authentikator ti nabidne vyfotit qr kod ze stareho telefonu a vsechno maka. Jen jsem dodaval cvv ke kartam v apple pay
to to by slo dik za info
takze valetky bez seedu jedou ?
Tomassino 26.10.2021 20:29
ETH ATH
Swordfish 26.10.2021 20:43
MirekH 26.10.2021 20:43
@Tomassino ETH ATH
Kdy? Kde? Jak? 😄
Swordfish 26.10.2021 20:43
Ja mam orig name, <@!479608386024112128> ma orig name.
budou se dit velky veci.
MirekH 26.10.2021 20:44
Já mám taky orig name
Swordfish 26.10.2021 20:44
@MirekH Já mám taky orig name
ty jsi kluk usaty
GiSo 26.10.2021 20:44
@Swordfish budou se dit velky veci.
Svět už není co dřív.
Swordfish 26.10.2021 20:44
@GiSo Svět už není co dřív.
nikdy to neni jako driv
Swordfish 26.10.2021 20:44
@GiSo Svět už není co dřív.
Hlavne po navrtani sitoveho kabelu uz jsi nekdo jiny.
GiSo 26.10.2021 20:46
🔌 2
Po tomhle už nikdy nebylo nic jako dřív
Swordfish 26.10.2021 21:07
<@!831379731734855720> jinak ath bylo 21
agregace cen je zlo
tohle vypada lepe
KryptoVláďa 26.10.2021 21:20
Metamask i polka bezi <@801919538584092693>
roman D 26.10.2021 21:45
super .. diky
Peky 27.10.2021 04:48
@rabbit-r12 Jedes v tom?
Na spekul jsem si jeden OHM před časem koupil, tak přemýšlím ;)
kdybych nějaké měl, tak už stakuji, ale nevím teď s nákupem, stable už jsem rozfofroval a za ETH se mi nechce
KryptoVláďa 27.10.2021 05:09
Jedeeeeem
🔥 4
Tomáš 27.10.2021 05:33
@KryptoVláďa Jedeeeeem
Ještě kilo a budu spokojený 😂
🤣 1
Deleted User 27.10.2021 05:35
<:eth:773696759922556959> ?toto myslite?
lebo malo co je dnes zelene tak neviem 😄
KryptoVláďa 27.10.2021 05:37
@Deleted User lebo malo co je dnes zelene tak neviem 😄
Presne
Peky 27.10.2021 05:40
@Tomáš Ještě kilo a budu spokojený 😂
nebuď skromný, to se tady nenosí 😆
tree 木 27.10.2021 05:46
@Tomáš Ještě kilo a budu spokojený 😂
🤣 1
KryptoVláďa 27.10.2021 05:58
Co ty zasrany destniky? <@473855667325894666> ? Nejak to pumouje, uz se to da odemknout?
Bugsy 27.10.2021 06:05
Já už se na deštníky tři měsíce nedíval 🙈🙈🙈asi bych měl, jestli to tam ještě mám 😂😂
Bugsy 27.10.2021 06:05
@KryptoVláďa Jsi zabil
Jak bylo v Římě ?
Tomassino 27.10.2021 06:06
kluci jaký deštníky 😄
KryptoVláďa 27.10.2021 06:06
@Bugsy Jak bylo v Římě ?
Jako vzdycky super
👍 1
KryptoVláďa 27.10.2021 06:06
@Tomassino kluci jaký deštníky 😄
$UMB
Respektive v nasem pripade $rUMB
Bugsy 27.10.2021 06:07
@KryptoVláďa Jako vzdycky super
Já byl teď v Benátkách a taky dobrý ani se mě moc nechce zpět
KryptoVláďa 27.10.2021 06:08
@Bugsy Já byl teď v Benátkách a taky dobrý ani se mě moc nechce zpět
Taky jsem hned koupil letenky za 3 nedele do Kodane 🤣
Jinak ja dnes dobral trochu HAPI
Bugsy 27.10.2021 06:12
@KryptoVláďa Taky jsem hned koupil letenky za 3 nedele do Kodane 🤣
Já jsem do konce roku zabitej, v listopadu na konferenci težařu do Dubaje a pak hned do Afriky , chtějí udělat krypto legislativu a nevědí jak to uchopit.
KryptoVláďa 27.10.2021 06:15
@Bugsy Já jsem do konce roku zabitej, v listopadu na konferenci težařu do Dubaje a pak hned do Afriky , chtějí udělat krypto legislativu a nevědí jak to uchopit.
S kym budem tvl vexlovat? 🤣🤣🤣
Bugsy 27.10.2021 06:34
@KryptoVláďa S kym budem tvl vexlovat? 🤣🤣🤣
Vexl plati , to zaridím . Hlavně řeším aby jsme nemuseli vexlovat a udělali to oficiálně přes Afriku a Švýcarsko , pokud kyvnou na zdanění 8% tak aspoň z mého pohledu jsme v pohodičce
KryptoVláďa 27.10.2021 06:34
@Bugsy Vexl plati , to zaridím . Hlavně řeším aby jsme nemuseli vexlovat a udělali to oficiálně přes Afriku a Švýcarsko , pokud kyvnou na zdanění 8% tak aspoň z mého pohledu jsme v pohodičce
To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
Bugsy 27.10.2021 06:36
@KryptoVláďa To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
To kafe ti pošlu přes víkend ještě jsem neměl čas. 🙈🙈🙈
Bugsy 27.10.2021 06:36
@KryptoVláďa To kafe co u tebe mam, to dame v ty Dubaji? 😀😂😀
Ale do Dubaje a Afriky bych potřeboval ty trička 🤣🤣🤣🤣🤣
KryptoVláďa 27.10.2021 06:36
Si delam prdel
KryptoVláďa 27.10.2021 06:37
@Bugsy Ale do Dubaje a Afriky bych potřeboval ty trička 🤣🤣🤣🤣🤣
🙈
Bugsy 27.10.2021 06:37
@KryptoVláďa Si delam prdel
Já vím
Peky 27.10.2021 06:57
@KryptoVláďa Co ty zasrany destniky? <@473855667325894666> ? Nejak to pumouje, uz se to da odemknout?
se mrkni - tady máš contract - 0x1B17DBB40fbED8735E7fE8C9eB02C20984fAdfD6
já už mám
☂️ 1
Peky 27.10.2021 07:17
ILV, ALCX, ARMOR, TOKE - ty mi prostě dělájí radost a všechny tokeny farmařím.....🥳 už nejsem nenažranej, stačí mi 50%+ APY👍 klidné spaní a vyžít se s tím dá krásně....
Bugsy 27.10.2021 07:18
@Peky ILV, ALCX, ARMOR, TOKE - ty mi prostě dělájí radost a všechny tokeny farmařím.....🥳 už nejsem nenažranej, stačí mi 50%+ APY👍 klidné spaní a vyžít se s tím dá krásně....
Alcx a armor 👍👍👍👍
👏 1
Peky 27.10.2021 07:19
ILV je srdcovka, tam jsem byl v presales a pak jsem na 300 dolčů dokoupil ranec a skoro každý den ATH
(upraveno)
Peky 27.10.2021 07:21
@Bugsy Alcx a armor 👍👍👍👍
o armoru jsem tady psal před týdnem, že se tam něco děje a stál 0.11
👍 1
tak jsem nabral a zafarmařil🥳
👍 2
hlavně jestli bude bude DeFi volume 2 pokračovat s bull marketem, tak si všichni budou chtít půjčovat a pojistit.....
🚀 1 🚁 1
Raiden 27.10.2021 07:32
<@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
venca Tol 27.10.2021 07:33
@Raiden <@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
Peky taky mě zajímá. Mám nějakej z prvního farmaření 😂
Tomassino 27.10.2021 07:39
nakupujete?
Peky 27.10.2021 07:41
@Raiden <@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
👍 1
Bugsy 27.10.2021 07:41
@Raiden <@473855667325894666> kde farmaříš ten armor?
https://armor.fi/ nebo přes zapper
👍 1
Peky 27.10.2021 07:41
jedu na UNI LP s ETH
👍 1
Tomáš 27.10.2021 07:54
@Peky nebuď skromný, to se tady nenosí 😆
já byl vždycky skromný ... a nějaké věci se prostě nemění i s kryptem 😄
kecám ... jen jsem měl otevřenou mega pozici, která čekala na dydx na volatilitu a ono nic, tak bych potřeboval zavřít tohle 😩
Peky 27.10.2021 07:56
si měl longovat Shibu🤣
asi jí chtějí dostat do první desítky
ty 4 miliardy už tam někdo dosype
Tomáš 27.10.2021 07:59
@Peky si měl longovat Shibu🤣
ta na dydx není a shibu jsem měl asi jen za 40 dolarů co jsem dostal od crypto com .. jinak s tím nechci mít nic společného 😛
Peky 27.10.2021 08:00
@Tomáš ta na dydx není a shibu jsem měl asi jen za 40 dolarů co jsem dostal od crypto com .. jinak s tím nechci mít nic společného 😛
doma je to zakázané téma, žena by byla multimilionářka, kdybych jí to nerozmluvil😂
💩 1