# pokec
184671 zpráv • strana 1119/1847
GiSo 26.10.2021 10:01
Jsou to radosti.
Deleted User 26.10.2021 10:01
no mne to tiez pipalo ako blaznive
GiSo 26.10.2021 10:01
Tak mám návod
Deleted User 26.10.2021 10:02
tak to si trafil 😄
ja som tak radiatorovu rurku v stene prevrtal 😄
🤣 1
Enter.Yourname 26.10.2021 10:05
@Deleted User v sekcii dane mi na to nikto neodpovedal skusim tu 🙂
ahojte toto mam na kucoine: You can export CSV data for up to 100 days. to znamena ze neuchovavaju starsie tranzakcie? ked chcem realne danit ako ziskam udaje
pokial burza neuklada tieto data je to realne vidiet na blockchaine?
myslim ked zmenim crypto za crypto
ci tieto udaje sa drzia len v udajoch burzy? a moje crypto co predavam sa dostane do nejakeho poolu burzy??
myslim, že tu burzu někdo hacknul, mě údaje o transakcích taky zmizely
tom3001 26.10.2021 10:05
Ahojte, byl jsem asi duchem nepřítomen :-)) a přeměnil jsem si v na Pancakeswapu přes Metamask BNB za LTC a ten na Smartchainu v Metamasku nevidím (na Pancakeswapu ano), no a abych to "napravil", tak jsem ten LTC směnil za BUSD, ty na Pancake pod svou adresou vidím (pravda opět zašedle), ale v Metamasku mám zase u BUSD nulu. Nevíte někdo, jak je zviditelnit i na Metamasku, není toho moc, ale když už se dnes takhle "učím"... 🙂 Díkec
Deleted User 26.10.2021 10:07
@Enter.Yourname myslim, že tu burzu někdo hacknul, mě údaje o transakcích taky zmizely
moje su tam ale len tych 100 dni
KryptoVláďa 26.10.2021 10:13
@tom3001 Ahojte, byl jsem asi duchem nepřítomen :-)) a přeměnil jsem si v na Pancakeswapu přes Metamask BNB za LTC a ten na Smartchainu v Metamasku nevidím (na Pancakeswapu ano), no a abych to "napravil", tak jsem ten LTC směnil za BUSD, ty na Pancake pod svou adresou vidím (pravda opět zašedle), ale v Metamasku mám zase u BUSD nulu. Nevíte někdo, jak je zviditelnit i na Metamasku, není toho moc, ale když už se dnes takhle "učím"... 🙂 Díkec
musis si ten token do metamasku pridat, aby ho videl
👍 1
adresa busd
0xe9e7cea3dedca5984780bafc599bd69add087d56
adresa ltc
0x4338665cbb7b2485a8855a139b75d5e34ab0db94
tom3001 26.10.2021 10:19
Tak OK, mám tam teď 2 položky BUSD: u jednoho 0 a u druhého to množství. S tím už můžu operovat?
KryptoVláďa 26.10.2021 10:20
jj
tom3001 26.10.2021 10:21
Třeba převést na Binance? Zkusím část, díky moc!!!!
tom3001 26.10.2021 10:54
Vše proběhlo v pořádku, díky, jsem proškolen, naštěstí bez poplatků.. 🙂
Tomassino 26.10.2021 11:00
ether krásně, near krásně jede, to jsou časy...
Tomáš 26.10.2021 11:05
@Tomassino ether krásně, near krásně jede, to jsou časy...
Near jsem si preventivně z části zamknul na 2 dny ... diamond hands potřebují ještě trochu trénink 🏆
KryptoVláďa 26.10.2021 11:17
ja po 10NEAR odhazuju a strelil jsem i ten zasranej cheddar...$350 dobrejch
Deleted User 26.10.2021 11:19
ja som sa na cheddare ojebal 😄
chcel som kupit ked bol lacny ale bol maly pool tak namiesto 1cheddar za 0.04 nearu mi to kupilo za 0.2 nearu 😄
tak mam teraz kopu draheho syra 😄
Swordfish 26.10.2021 11:21
@GiSo (attachment)
proc jsi to udelal ?
Deleted User 26.10.2021 12:41
@Enter.Yourname myslim, že tu burzu někdo hacknul, mě údaje o transakcích taky zmizely
ja mam najstarsiu tranzakciu 9.9 co je blbost a to som skusil aj cez api stiahnut historiu cez koinly
GiSo 26.10.2021 13:02
@Swordfish proc jsi to udelal ?
Zkoušel jsem se zabít elektřinou.
KryptoVláďa 26.10.2021 13:04
@GiSo Zkoušel jsem se zabít elektřinou.
vzhledem k tomu, ze tu pises, tak se to asi nepovedlo, co?
rabbit-r12 26.10.2021 13:06
...má srdce jako zvon a tak ho nějakých 220V nemůže rozhodit 😁
KryptoVláďa 26.10.2021 13:58
Tomáš 26.10.2021 14:59
tak dydx už zase nezvládá ... buy order OK, sell order "something went wrong"
Tomassino 26.10.2021 14:59
A je to lepší než minule?
Tomáš 26.10.2021 15:02
"lepší" 😄 ... funguje to a volatilita 10% na BTC a ETH se nekonala, takže příležitost jako minule, kterou jsem nyní už trochu očekával, to nenabídlo
😢 1
AMwhatAM 26.10.2021 15:15
Binance tricko<:joe:825130132578369576>
😅 1
KryptoVláďa 26.10.2021 15:44
@AMwhatAM Binance tricko<:joe:825130132578369576>
Na spani 🤣
Cekani na longy se vyplaci
Martin11 26.10.2021 16:12
Čau, dotaz mimo krypto 😀 . Nemáte někdo zkušenosti s objednáváním zboží z německého Google storu do Česka? Chtěl bych si objednat novej pixel, ale v podmínkách tam píšou, že doručují jen na německé adresy. Říkal jsem si, že použiju nějakou českou přepravní společnost, která si to nechá zaslat na německou adresu, ale v nějakých diskuzích jsem se dočetl, že většinu má Google na blacklistu a na danou německou adresu to nedoručí. Nějaká rada? 😅
KryptoVláďa 26.10.2021 16:17
Koupit si novy iphone 🤣
🍎 1 👍 4
Raiden 26.10.2021 16:23
KryptoVláďa 26.10.2021 16:24
Jedu si zrovna pro 13 tak jsem zvedavej
GiSo 26.10.2021 16:24
@KryptoVláďa vzhledem k tomu, ze tu pises, tak se to asi nepovedlo, co?
Tys ještě neviděl moje video ze školení na Taser?
cReepas 26.10.2021 16:29
Zdar tak uz se da farmit na soy.finance
👍
Martin11 26.10.2021 16:32
@KryptoVláďa Koupit si novy iphone 🤣
iphone nechci 😀
roman D 26.10.2021 16:32
@KryptoVláďa Jedu si zrovna pro 13 tak jsem zvedavej
tak me pisni jak to slo prenest .. hlavne waletky a hlaven google overovani
Atic 26.10.2021 16:37
Poraďte mi někdo jak se dostat na to školení u Ládi.
adamyjo 26.10.2021 16:49
@Atic Poraďte mi někdo jak se dostat na to školení u Ládi.
To by mě taky zajímalo 😛
KryptoVláďa 26.10.2021 16:53
@Atic Poraďte mi někdo jak se dostat na to školení u Ládi.
Zaplatis mu. Jele uz mame patou lekci. Ted to asi nema uz smysl
Atic 26.10.2021 17:01
O.K
Včelkamára 26.10.2021 17:14
@Martin11 Čau, dotaz mimo krypto 😀 . Nemáte někdo zkušenosti s objednáváním zboží z německého Google storu do Česka? Chtěl bych si objednat novej pixel, ale v podmínkách tam píšou, že doručují jen na německé adresy. Říkal jsem si, že použiju nějakou českou přepravní společnost, která si to nechá zaslat na německou adresu, ale v nějakých diskuzích jsem se dočetl, že většinu má Google na blacklistu a na danou německou adresu to nedoručí. Nějaká rada? 😅
hodně známých z rumové komunity, z německa přes tohle objednává
(upraveno)
Ludek 26.10.2021 17:26
A o čem je to školení?
Tomassino 26.10.2021 17:45
❤️ ether
Kosa Fatty.io 26.10.2021 17:46
@KryptoVláďa Jedu si zrovna pro 13 tak jsem zvedavej
Nice 👌
Peky 26.10.2021 17:58
mi řekni co s tím OHM, tady se dá krásně zastekovat za 354% - https://www.tokemak.xyz/
Deleted User 26.10.2021 18:11
caute ked si na burzu poslem love a chcem anonymizovat a previest ich inde co je na to najlepsie monero zcash alebo viete daco ine odporucit?
KryptoVláďa 26.10.2021 18:28
Zaklad je neposilatna burzu love s pak uz nic resit nemusis. Je tu spousta lidi co pravidelne prodava a urcite ti radi to krypto prodaji. Na fcb jsou vexl skupiny na stable…
(upraveno)
Deleted User 26.10.2021 18:31
tu prvu vetu nerozumiem 😄
Swordfish 26.10.2021 18:31
posilst a nemudid je super 😄
KryptoVláďa 26.10.2021 18:32
Sotry volant
Deleted User 26.10.2021 18:32
@KryptoVláďa Sotry volant
kludne dosoferuj ja pockam 😄
KryptoVláďa 26.10.2021 18:33
Opraveno
Deleted User 26.10.2021 18:33
no vies len ked som zacinal bol som hlupy a nevedel som to
hlupy som stale ale teraz to uz viem 😄
(upraveno)
💯 1
KryptoVláďa 26.10.2021 18:35
Btw @here udelal jsem <#902625580112027708> Prosim jednoduse koupim /prodam voa kolik, tevokut, banka…
👍 1
Muzem vexlovqt i stable
Swordfish 26.10.2021 18:35
@KryptoVláďa Btw @here udelal jsem <#902625580112027708> Prosim jednoduse koupim /prodam voa kolik, tevokut, banka…
to je velmi anonymni 😄
udelame to pod heslem, navrhuji prvni heslo: tri muslicky
Freelancer 26.10.2021 18:37
Démonizácia kryptomien na Slovensku beží na plné obrátky:

Nutnosť full KYC bude už od sumy 0 € (na všetky krypto platby, výbery z bankomatov).

Vrcholne NEODPORÚČAM používať krypto platby /výbery na Slovensku so svojím menom.

Budete trackovaní a pôjdu po vás!

Vybavte si paragujský trvalý pobyt, otvorte účet v Gruzínsku, kde je 0% daň na krypto a teda akékoľvek krypto prevody nie sú daňové udalosti a nefunguje žiadny reporting (CRS začne Gruzínsko vynucovať až od septembra 2023) a používajte gruzínske debetné /kreditné karty.

Chraňte svoje finančné súkromie, lebo na Slovensku už žiadne nemáte!

https://www.minv.sk/swift_data/source/policia/fsj/noo/VA.pdf

https://ec.europa.eu/info/sites/default/files/supranational_risk_assessment_of_the_money_laundering_and_terrorist_financing_risks_affecting_the_union_-_annex.pdf (od str.97):

"Consequently, the level of money laundering threat related to virtual currencies is considered significant (level 3)."

"Consequently, the level of terrorist financing vulnerability related to virtual currencies is considered significant/very significant (level 3/4)."
Deleted User 26.10.2021 18:38
fakt sa musim prestahovat do cz
Swordfish 26.10.2021 18:39
uz tu mame Babise, nechceme dalsi slovaky 😄
Deleted User 26.10.2021 18:39
ja budem migrant 😄
Swordfish 26.10.2021 18:39
@Deleted User ja budem migrant 😄
tak to si vitan s otevrenou naruci ❤️
Deleted User 26.10.2021 18:40
ako fakt toto slovensko mi prestava davat vyznam, clovek sa snazi a stat mu len berie
KryptoVláďa 26.10.2021 18:40
@Swordfish to je velmi anonymni 😄
jde nam spis o duveru, nez anonymitu ne? kazdej mesic prodavam stable za par tisic....tady nekdo hrne prachy na burzu...zbytecny
Swordfish 26.10.2021 18:41
@KryptoVláďa jde nam spis o duveru, nez anonymitu ne? kazdej mesic prodavam stable za par tisic....tady nekdo hrne prachy na burzu...zbytecny
ty si muj kulisek 🙂
Deleted User 26.10.2021 18:42
to vlasne ked niekomu poslem crypto tak vlastne mozem danovakom povedat ze som sa pomylil a prisiel som on 😄 takze mam stratu
(upraveno)
Swordfish 26.10.2021 18:43
nebo ti nekdo hacknul/ukradnul penezenku
Deleted User 26.10.2021 18:44
teoreticky ked to poslem cez tor tak by to slo
Swordfish 26.10.2021 18:44
tor ti neanonymizuje transakce
Deleted User 26.10.2021 18:44
ale anonymizuje moju polohu
edo 26.10.2021 18:45
Anonymne by to bolo keby ti ten niekto dal fiat v hotovosti... inac stale mozu prist otazky..
Swordfish 26.10.2021 18:45
🤔
Deleted User 26.10.2021 18:45
ked poviem ze mi niekto hackol ucet taknech je ta ip niekde s prdele
Swordfish 26.10.2021 18:45
@Deleted User ked poviem ze mi niekto hackol ucet taknech je ta ip niekde s prdele
to asi dava smysl
Deleted User 26.10.2021 18:45
@edo Anonymne by to bolo keby ti ten niekto dal fiat v hotovosti... inac stale mozu prist otazky..
predal som cez bazar nieco a poslal mi love
nebavym sa o 10000+ eur
Swordfish 26.10.2021 18:46
akorat u te kradeze by jsi to mel udelat nejlepe pres policii, ta kdyz nebude rozporovat tu kradez, tak financak tezko rekne ze to bylo ucelove
Deleted User 26.10.2021 18:46
ale do tej sumy by to slo
a co mi policia pomoze s crypto
Swordfish 26.10.2021 18:46
nahlasis na polici kradez te penezenky
Deleted User 26.10.2021 18:46
😄 uz to vidim ako by prisiel daky policajt a kukal na man ze co to chcem
Swordfish 26.10.2021 18:47
kazdopadne tohle vse je tenky led, predtim nez neco takoveho udelate, popremyslejte i nad rizikem, ze to praskne, pak je to ucelny podvod a tedy trestny cin
Deleted User 26.10.2021 18:48
vsetko co pisem je hypoteticky
edo 26.10.2021 18:48
Male sumy by mohli byt ok.. ale ak hy prislo na lamanie chleba ... neviem neviem v sucte to moze byt celkom dost.. a na slovensku je kratenie dani trestny cin.. tak bacha..
Deleted User 26.10.2021 18:49
mne ide o anonymitu nie o dan
Swordfish 26.10.2021 18:49
@edo Male sumy by mohli byt ok.. ale ak hy prislo na lamanie chleba ... neviem neviem v sucte to moze byt celkom dost.. a na slovensku je kratenie dani trestny cin.. tak bacha..
jakykoliv ucelny podvod by mohl byt bran jako tresny cin
Deleted User 26.10.2021 18:49
ja som hodler
a cakam kedy sa tu zmenia danove zakony 😄
Swordfish 26.10.2021 18:50
kdyz uradu dokazes, ze to bylo omylem, max ti napari pokutu a doplatit
ale kdyz se prijde na ucel, tak si muzes jit sednout