Luboš Bajkai
25.10.2021 13:23
↩
@Beeman 4.0.
mám otázku jak je to s claimováním odměn na dydx a poplatky ? Jakou máte zkušenost?
kdyz jsi zminil dydx, co to bylo vcera za cenovy squiz to byl celkem mazec, za 1 minutu -10% a ten objem byl dost skaredy. jsem nemel odvahu ani to dno nabrat do longu
Včelkamára
25.10.2021 13:25
↩
@Luboš Bajkai
kdyz jsi zminil dydx, co to bylo vcera za cenovy squiz to byl celkem mazec, za 1 minutu -10% a ten objem byl dost skaredy. jsem nemel odvahu ani to dno nabrat do longu
Skoda ze to neskocilo az na 12 kde mam nastavene ředění 🤣
Luboš Bajkai
25.10.2021 13:26
↩
@Včelkamára
Skoda ze to neskocilo az na 12 kde mam nastavene ředění 🤣
no mozna se i dockas. na binance je ten coin prepakovanej v longu ze az z toho jde strach
Včelkamára
25.10.2021 13:27
Rád si počkám 💪
AMwhatAM
25.10.2021 13:28
Sigma ty jo tam jeste nekde je .. pekne true hodlers
Včelkamára
25.10.2021 13:28
Sice budu chvilku litr v minusu ale věřím že se to odtamtud odrazi a krásné me klesne vstupní pozice
Luboš Bajkai
25.10.2021 13:29
↩
@Včelkamára
Sice budu chvilku litr v minusu ale věřím že se to odtamtud odrazi a krásné me klesne vstupní pozice
tak zalezi kde jsi vstupoval a jestli to mas hodl nebo obchod. pro me pomer long/short na 25:1 je uz silne kafe 🤣
(upraveno)
Luboš Bajkai
25.10.2021 13:30
↩
@Včelkamára
Sice budu chvilku litr v minusu ale věřím že se to odtamtud odrazi a krásné me klesne vstupní pozice
i kdyz velryby zatim prepakovane nejsou https://cointradestop.com/coin/signal/DYDX
Beeman 4.0.
25.10.2021 13:32
↩
@Luboš Bajkai
kdyz jsi zminil dydx, co to bylo vcera za cenovy squiz to byl celkem mazec, za 1 minutu -10% a ten objem byl dost skaredy. jsem nemel odvahu ani to dno nabrat do longu
Tam je to jak na divokem zapade.
Luboš Bajkai
25.10.2021 13:33
vcera to slo behem chvilky na 16 $ jak horky nuz do masla
ja si spokojene longuji grt a dela radost 🤣💪
👍 1
Tomassino
25.10.2021 13:35
near jede pořád bomby 🙂
Plastex
25.10.2021 13:37
Oct taky 🙂
Včelkamára
25.10.2021 13:37
Tru taky 🤣
Plastex
25.10.2021 13:38
↩
@Včelkamára
Tru taky 🤣
To ale malo 😄
Tomáš
25.10.2021 13:39
↩
@Beeman 4.0.
mám otázku jak je to s claimováním odměn na dydx a poplatky ? Jakou máte zkušenost?
drahé jako prase ... claim i odeslání v porovnáním s jiným erc20 tokenem
Tomassino
25.10.2021 13:39
Tru konečně, dlouho vyklesávalo předtím, dobrej kandidát na růst
Tomáš
25.10.2021 13:40
↩
@Plastex
Oct taky 🙂
OCT je o ničem, roste max dolarově, ale vůči nearu je spíš níž a níž
Tomáš
25.10.2021 13:40
↩
@Tomassino
Tru konečně, dlouho vyklesávalo předtím, dobrej kandidát na růst
už jen skoro 300% a jsme na nákupce 😄
Včelkamára
25.10.2021 13:42
↩
@Plastex
To ale malo 😄
Ja vim 🤣 taky cekam aspon na 0.8 abych mohl konečně doprdele 🤣
Včelkamára
25.10.2021 13:48
I když nevím co nakonec z visoru dostanu. Pac kdyz sem koukal rano tak me to neukazovalo 1:1 s eth. Sem tam vkládal samotný tru
Beeman 4.0.
25.10.2021 14:05
↩
@Tomáš
drahé jako prase ... claim i odeslání v porovnáním s jiným erc20 tokenem
tak jen claim?b napr.?
KryptoVláďa
25.10.2021 15:15
↩
@Tomassino
near jede pořád bomby 🙂
dalsi kousek odhozenej
👍 2
Včelkamára
25.10.2021 15:30
↩
@KryptoVláďa
dalsi kousek odhozenej
taky jdu na to. přesně na 12 čekat nebudu 🙂
rabbit-r12
25.10.2021 15:47
...kolik toho z NEARu chcete prodat? Už se mi to tu nějak tenčí....:)))
KryptoVláďa
25.10.2021 15:54
↩
@rabbit-r12
...kolik toho z NEARu chcete prodat? Už se mi to tu nějak tenčí....:)))
Mne taky. Uz mam jen 325. Hodne jsem prelil do polky a ted proste po 25 prodavam
Tomassino
25.10.2021 15:55
Snad není všem dnům konec. Zase by se mohl někdy podivat na 9-10, to by se to hezký množilo
rabbit-r12
25.10.2021 15:55
Hm, to jsme na tom podobně...zbytek už mám jen na farmách v Refu
KryptoVláďa
25.10.2021 15:55
Klidne prodam vsechno. Cas na nakupy zase prijde
rabbit-r12
25.10.2021 15:55
Ale mám k němu úplně citovej vztah 🤣
KryptoVláďa
25.10.2021 15:55
A ldyz ne - co je ve stable, to se pocita
Kdyz mi to pak uleti, budu na tech hornich hladinach jen longovat
rabbit-r12
25.10.2021 15:56
↩
@KryptoVláďa
Klidne prodam vsechno. Cas na nakupy zase prijde
Pro manželku naštěstí po Coinbaise vstup do krypta, takže 100 kousků musím držet staking pro ni :)))
Tomassino
25.10.2021 15:56
↩
@rabbit-r12
Ale mám k němu úplně citovej vztah 🤣
KryptoVláďa
25.10.2021 15:56
Co si budem - stejne nam ty zisky na perpetual hodily vic nez celej spot 😃
Btw dnesk jsem posilal dolary z ftx na revolut. Za hodku vyreseno! Super
rabbit-r12
25.10.2021 15:57
↩
@KryptoVláďa
Co si budem - stejne nam ty zisky na perpetual hodily vic nez celej spot 😃
Do tohohle jsem bohužel zatím nepronikl, to tu jen se zájmem čtu a koukam na vaše posty a screeny :))
edo
25.10.2021 16:31
↩
@KryptoVláďa
Btw dnesk jsem posilal dolary z ftx na revolut. Za hodku vyreseno! Super
Na to uz ale potrebujes l2 verification.
KryptoVláďa
25.10.2021 16:32
jj, udelal jsem
ty 2k denne mi hodne limitovaly
yes:767989820818849834 3
edo
25.10.2021 16:37
↩
@rabbit-r12
Do tohohle jsem bohužel zatím nepronikl, to tu jen se zájmem čtu a koukam na vaše posty a screeny :))
Nooo perpetual je ako vy hovoríte... "Boží...pica"
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa
25.10.2021 16:39
😄
adamyjo
25.10.2021 16:43
Měl bych dotaz n Perpetual na FTX, teď si s tím hraju, mám tam 0,5LTC (+-100$) , chtěl bych třeba jít do longu třeba BNB nakoupím za market a platí se jako poplatek nějaký? Přeci si nemohu jen tak dát do longu něco co poroste a vydělat na tom třeba 10% bez toho aniž bych platil nějaký poplatky ne? Nebo nevím jeslti jsem to napsal aby jste to pochopili 😄
KryptoVláďa
25.10.2021 16:45
↩
@adamyjo
Měl bych dotaz n Perpetual na FTX, teď si s tím hraju, mám tam 0,5LTC (+-100$) , chtěl bych třeba jít do longu třeba BNB nakoupím za market a platí se jako poplatek nějaký? Přeci si nemohu jen tak dát do longu něco co poroste a vydělat na tom třeba 10% bez toho aniž bych platil nějaký poplatky ne? Nebo nevím jeslti jsem to napsal aby jste to pochopili 😄
za otevreni a zavreni marketu je podle me poplatek 0.01% pak platis za otevrenou pozici, ale to jsou vsechno drobny
adamyjo
25.10.2021 16:46
↩
@KryptoVláďa
za otevreni a zavreni marketu je podle me poplatek 0.01% pak platis za otevrenou pozici, ale to jsou vsechno drobny
A jinak třeba denně nic neplatím, prostě jen vstup a exit?
Jo aha 👍
KryptoVláďa
25.10.2021 16:47
platis po dobu otevreni pozice, ale jsou to promile...
adamyjo
25.10.2021 16:47
jasný, už jsem tu odpověď pochopil 😄
KryptoVláďa
25.10.2021 16:48
mit to otevreny rok a brat 10% by asi nebylo ono....v radech dnu-tydnu cajk
adamyjo
25.10.2021 16:48
Super, díky!
edo
25.10.2021 16:51
Ináč dnes masaker aj na akciách.. tesla urobila od otvorenia burzy 8,5% .. nevídané
KryptoVláďa
25.10.2021 16:52
↩
@Tomassino
když zavřeš v prakticky libovolném plusu, tak se to vyplatí
market je drazsi
Tomassino
25.10.2021 16:56
jj, mě se market osvědčil používat jen v krajní nouzi a používám ho minimálně, lepší je limit order, realizuje se za tebou stanovenou cenu, market obvykle naskakuješ do nějaký vlny
Tomassino
25.10.2021 17:02
↩
@edo
Ináč dnes masaker aj na akciách.. tesla urobila od otvorenia burzy 8,5% .. nevídané
to je masakr, evidentně v US běží rotačky na plný pecky, čosi zlé je v fiat systemu
edo
25.10.2021 17:04
jj
Včelkamára
25.10.2021 17:06
↩
@Tomassino
jj, mě se market osvědčil používat jen v krajní nouzi a používám ho minimálně, lepší je limit order, realizuje se za tebou stanovenou cenu, market obvykle naskakuješ do nějaký vlny
já téměř vždy použiju market close. vidím pár desítek či stovek dolarů a beru. limity mám sice nastavené, kdyby náhodou přišel rychlej a velkej pohyb třeba přes noc
Swordfish
25.10.2021 17:17
Tesla dostala miliardovy kontrakt.
Tomassino
25.10.2021 17:21
a proto zhodnotila o XX miliard akcionářům, dá se říct ? to je fajn 🙂
rabbit-r12
25.10.2021 17:27
<@698178164970487809> <@831379731734855720> <@672035199441305600> <@796869384483897356> <@744861727367102464> <@479608386024112128> <@473855667325894666>
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Tomassino
25.10.2021 17:30
jestli myslíš trading platformu, tak FTX, https://www.youtube.com/results?search_query=kryptovl%C3%A1da+ftx
KryptoVláďa
25.10.2021 17:30
↩
@rabbit-r12
<@698178164970487809> <@831379731734855720> <@672035199441305600> <@796869384483897356> <@744861727367102464> <@479608386024112128> <@473855667325894666>
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
s ftxkem ti tu poradime vzdycky vsichni
👍 1
Včelkamára
25.10.2021 17:37
↩
@rabbit-r12
<@698178164970487809> <@831379731734855720> <@672035199441305600> <@796869384483897356> <@744861727367102464> <@479608386024112128> <@473855667325894666>
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Presne tak, FTX top. Jednoduché, spolehlivé a přehledné
Tomassino
25.10.2021 17:38
vlastně z FTX jsou tu všechny screeny, tak se můžeš přidat do party 🙂
👍 1
Včelkamára
25.10.2021 17:38
Kolateral ve stablu je taky fajn
ziki
25.10.2021 17:39
Vláďo díky za první video o aukcích 👍 jen dotaz, musím mít polky injected na tom polkadot.js nebo je můžu mít na ledgeru?
KryptoVláďa
25.10.2021 17:40
↩
@ziki
Vláďo díky za první video o aukcích 👍 jen dotaz, musím mít polky injected na tom polkadot.js nebo je můžu mít na ledgeru?
Na ledgeru to nepujde, preposli je
👍 1
tree 木
25.10.2021 17:44
↩
@Včelkamára
Presne tak, FTX top. Jednoduché, spolehlivé a přehledné
a dokonale centralizovane
😆 6
nechapu proc pouzivat FTX, kdyz tu mame dYdX, zvlaste pokud nekomu nevadi pouzivat stable jako colaterall
Tomassino
25.10.2021 17:45
GiSo
25.10.2021 17:46
↩
@rabbit-r12
<@698178164970487809> <@831379731734855720> <@672035199441305600> <@796869384483897356> <@744861727367102464> <@479608386024112128> <@473855667325894666>
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Omlouvám se všem, které čtu co se týče obchodování a které jsem vynechal :)
Prosba pánové - kterou appku doporučujete jako vstupní pro začátek s tradingem? Kolateral ve stablu a nikoliv v ETH, relativně intuitivní ovládání, nějaká výuková část....
Beru i jakýkoliv další odkazy na literaturu, kanály a prověřené zdroje informací hodné zřetele ;)
Kvůli tomuhle označení si budu muset přečíst poslední týden téhle místnosti, protože jsem to odkliknul 👮♂️🤦🏻♂️
👀 1
Kdyby něco, klidně se na mě obrať ve zprávě. Nic lepšího, než tu bylo řečeno, ti nedokážu poradit.
DYDX je taky sranda. Ale zatím málo coinů a kolateral pouze v USDC
Mám s DYDX více problémů. Ale na intradenní trady asi v pohodě.
Market trady (okamžité obchody podle aktuální ceny orderbooku) tam jsou šílený. Obzvlášť když je přetížená síť.
Poplatky tam jsou vyšší, než na centralizovaných burzách. Ale když chceme dělat procenta, tak nás desetinky za fee nemusejí srát
Jo a je potřeba počítat se vstupním poplatkem za deposit na DYDX.
A jelikož se jedná o ETH síť, tak je potřeba brát v potaz ETH poplatky.
A jelikož se jedná o ETH síť, tak je potřeba brát v potaz ETH poplatky.
Swordfish
25.10.2021 17:51
GiSo
25.10.2021 17:53
Mám toho teď rozjetého víc, no.
KryptoVláďa
25.10.2021 17:53
↩
@tree 木
a dokonale centralizovane
Ale no tak, tree. Nebud prece pokrytec. Otocil jsi tam vic objemu, nez my vsichni zady dohromady 🤣
kek:872079105607233557 1
rabbit-r12
25.10.2021 17:54
Díky kluci za info.
<@479608386024112128> Máš u mě 🍻 na dalším srazu. Tomuhle rozumím. Někdy utrpení 😁
<@479608386024112128> Máš u mě 🍻 na dalším srazu. Tomuhle rozumím. Někdy utrpení 😁
Raiden
25.10.2021 17:54
Swordfish
25.10.2021 17:55
ano neco podobneho 😄
👍 2
Včelkamára
25.10.2021 18:01
↩
@tree 木
nechapu proc pouzivat FTX, kdyz tu mame dYdX, zvlaste pokud nekomu nevadi pouzivat stable jako colaterall
nevím, asi je to o zvyku. navíc furt píšete všichni jak tam sou obrovské poplatky za všechno
tree 木
25.10.2021 18:02
Pokud pro vas je KYC o zvyku, pak okej. To ze jsou tam vyssi poplatky me zas tak netrapi
Pokud nekdo nema s KYC zadnej problem, pak je ta debata samozrejme zbytecna, ze
GiSo
25.10.2021 18:02
↩
@Včelkamára
nevím, asi je to o zvyku. navíc furt píšete všichni jak tam sou obrovské poplatky za všechno
Poplatky vem čert. Uživatelský rozhraní je otřes. Ale i to není podstatný. Nízký výběr coinů mě odrazuje nejvíce.
👍 1
tree 木
25.10.2021 18:03
Nemyslim si ze dobry trader potrebuje stovky instrumentu, dobry trader muze bejt ziskovej i s jednim instrumentem
dYdX je opravdu hlavne o tom KYC/decentralizace VS trosku lepsi poplatky, rozhrani, vyber
👍 3
GiSo
25.10.2021 18:04
S touhle logikou může dobrý trader obchodovat cokoli jiného než krypto.
Ale chápu, jak to myslíš.
Já ale nejsem dobrý trader.
Včelkamára
25.10.2021 18:05
s těma mýma pár desítkama tisíc už náký KYC moc neřeším.... stejně se tomu nevyhneme
Swordfish
25.10.2021 18:05
↩
@GiSo
Já ale nejsem dobrý trader.
sebekritika je zdrava 🙂
Tomáš
25.10.2021 19:18
0.022720495914187632 Ether($95.43) za claim po epoše 1 při gwei 78,5
Tomáš
25.10.2021 19:19
↩
@tree 木
dYdX je opravdu hlavne o tom KYC/decentralizace VS trosku lepsi poplatky, rozhrani, vyber
dydx se mi líbí, jedu ho hodně, ale ten funding je tam kurva drahý, když občas to je klidně čtvrt procenta za den ... poplatek za order neřeším, ten beru, že se vrátí (nebo alespoň z části refunduje) v odměnách
👍 1