adamyjo
23.10.2021 06:39
Aha, tak diky 🙂
KryptoVláďa
23.10.2021 06:59
↩
@ziki
mám na metamasku nějaké xHDX(asi jsem je kupoval nebo nevím) dá se to poslat nějak na polkadot.js?
Ty sis mel claimnout za pravou hydru. Xhdx ti tam ale i pak zistavaji. Pokud mas claimnuto tak jsou bezcenne
Tomáš
23.10.2021 09:45
↩
@KryptoVláďa
Nejaky tokeny? 🤣🤣
Ber co to jde 😂 nebo jim ukaž Lazio a rychle utíkej 😂
🤣 1
ziki
23.10.2021 09:55
↩
@KryptoVláďa
Ty sis mel claimnout za pravou hydru. Xhdx ti tam ale i pak zistavaji. Pokud mas claimnuto tak jsou bezcenne
Mám je asi clamnuty, na polkadot.js je stakuju, ale z nějakýho důvodu mám i něco na metamasku, tak bych s tím rad něco udělal
KryptoVláďa
23.10.2021 10:04
↩
@ziki
Mám je asi clamnuty, na polkadot.js je stakuju, ale z nějakýho důvodu mám i něco na metamasku, tak bych s tím rad něco udělal
Na metamasku to zustava. Jsou bezcenny
Swordfish
23.10.2021 10:31
Ah. Blaho pocit, když je o tokenech říkáno, že jsou bezcenné.
Tokeny jsou scam. Ave Bitcoin!
KryptoVláďa
23.10.2021 10:54
Ave já
roman D
23.10.2021 11:16
???
Ave, Caesar!
???
jsem zmaten
ziki
23.10.2021 12:15
↩
@KryptoVláďa
Na metamasku to zustava. Jsou bezcenny
Takže to co mám na metamasku, s tím nehnu a je to k ničemu. Jak se to tam dostalo taky nevim 😀
KryptoVláďa
23.10.2021 13:14
↩
@ziki
Takže to co mám na metamasku, s tím nehnu a je to k ničemu. Jak se to tam dostalo taky nevim 😀
No tys asi tenkrat koupil na balanceru a pak sis je vymenil za pravou hydru. Jen ty erc proste nezmizely a nezmizi
ziki
23.10.2021 16:37
↩
@KryptoVláďa
No tys asi tenkrat koupil na balanceru a pak sis je vymenil za pravou hydru. Jen ty erc proste nezmizely a nezmizi
Jo to je mozny, delal jsem to podle tebe, tak diky 😊
Tomassino
23.10.2021 17:11
tak máme zelenej večer 🙂
❓ 1
Plastex
23.10.2021 17:50
Hura shiba pumpuje, vsichni se radujme 😄
Swordfish
23.10.2021 18:43
↩
@Tomassino
tak máme zelenej večer 🙂
Málo
Plastex
23.10.2021 19:28
↩
@MartinZ
Chtěl bych vše převést na NEAR nebo USDT a odeslat pryč. Dokážete mi někdo pomoct pls? Hlavně nevím proč tam mám víc těch částek. Měl jsem likviditu na ref.finance, ale ta mi nějak zmizela.
Nevim to ale myslim si ze na ref ti skoncila ta likvidita ne? Takze se to samo presunulo na wallet. A swapnout to muzes na ref:-)
(upraveno)
MartinZ
23.10.2021 19:34
↩
@Plastex
Nevim to ale myslim si ze na ref ti skoncila ta likvidita ne? Takze se to samo presunulo na wallet. A swapnout to muzes na ref:-)
Nj ale vidím tu teď 480 ref a 435 ref. To je divný. Na začátku jsem měl jen 480. Nevím co je ta druhá hodnota 435.
Plastex
23.10.2021 19:35
↩
@MartinZ
Nj ale vidím tu teď 480 ref a 435 ref. To je divný. Na začátku jsem měl jen 480. Nevím co je ta druhá hodnota 435.
Treba si proste jen vydělal na bugu 😄
(upraveno)
rabbit-r12
23.10.2021 19:37
<@816416527606612018>
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
kyushi.kasei
23.10.2021 19:42
Tak pokud mas ref tokeny na waletce Tam možná poslat na ref.finance a tam to swapnout na near a vyzvednout na waletku? Pokud máš něco ve farmě, tak odstakowat a pak odebrat likviditu a swapnout, vybrat. Aspoň tak bych má to šel já.
MartinZ
23.10.2021 19:42
↩
@rabbit-r12
<@816416527606612018>
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
Ten černě podbarvenej je aktuální stav co fyzicky vlastním a můžu swapnout?
MartinZ
23.10.2021 19:44
↩
@rabbit-r12
<@816416527606612018>
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
Ten bíle podbarvenej Ref je stary/původní token, co jsi měl před hackem Ref.Finance...taky ho pořád vidím ve walletce...
Jj už to vidím
rabbit-r12
23.10.2021 19:44
👍
MartinZ
23.10.2021 19:45
↩
@rabbit-r12
👍
Díky
Btw. když swapuju na ref.finance, musím jít vždy přes deposit? Nemůžu to swapnout přímo něco jako např na uniswap?
rabbit-r12
23.10.2021 19:53
Musíš to z NEAR wallet dostat na Ref.Finance (proto deposit). Pak to teprve můžes swapnout na Ref.Finance.
Dokud to neuděláš, nemáš co swapnout.
(upraveno)
Dokud to neuděláš, nemáš co swapnout.
MartinZ
23.10.2021 19:54
Ok, fajn. Půjde pak poslat swapnuté USDT na binance?
rabbit-r12
23.10.2021 19:55
Na Binance jsem si vždy posílal NEAR a ten swapnul až na Binance
MartinZ
23.10.2021 19:56
Na ref.finance dostanu wNear. Nebude s převodem na Binance problém?
kyushi.kasei
23.10.2021 19:58
Vyzvednutím z ref.finance na waletku by se z toho asi měl stát near, zkus.
rabbit-r12
23.10.2021 19:59
<@816416527606612018>
Jak píše <@734873717166964737>
Když stáhneš NEAR z Ref.Finance, bude už unwrapped, z walletky na Binance vždy bez problémů, odzkoušeno několikrát.
Jak píše <@734873717166964737>
Když stáhneš NEAR z Ref.Finance, bude už unwrapped, z walletky na Binance vždy bez problémů, odzkoušeno několikrát.
MartinZ
23.10.2021 20:00
Ok, díky borci.
Tomassino
23.10.2021 20:13
je to udržitelný? To musí šroubovat přeci cenu nahoru, nedostatek na straně nabídky
tree 木
23.10.2021 20:33
↩
@MirekH
Přijde mi trochu zvláštním, že ač BTC tak pumpuje tak objem ještě nedosáhl ani hodnot z okurkových měsíců červenec / srpen. To všichni jen nakupují a nikdo neprodává?
Objem jak na cem, ten graf je agregat vsech burz a instrumentu? 😄 Futures to tahnou nahoru
👍 1
spot bitcoin nikoho nezajima, stejne jako nezajima nikoho delat na bitcoinu transakce
yes:767989820818849834 1
MirekH
23.10.2021 20:44
↩
@tree 木
Objem jak na cem, ten graf je agregat vsech burz a instrumentu? 😄 Futures to tahnou nahoru
Jj jedná se o spot. Za mě je to zejména ukazatel stabilizace růstu, který tam moc nevidím. Když se roste a na spotu nejsou objemy tak to většinou táhnou pákové obchody.
U těch BTC transakcí je otázkou kolik těch transakcí bylo dříve reálných, viděl jsem statistiku, že tam bylo dost China spamu. Úbytek transakcí na L1 je diskutablní, sám jsem L1 transfer na BTC neudělal dlouho.
A přeci "HODL is using"
😄
tree 木
23.10.2021 20:55
Sobmarka
23.10.2021 20:56
Ahoj ak se mate?
🙂
Prosím, omylem jsem udělala šíleou kravinu, vyměnila veškeré matiky za USDC, bohužel díky tomu nemám žádné MATIC na další obchod na poly síti. Chci se zeptat, je nějaký způsob jak MATIC rovnou koupit, abych nemusela pres bridge?
tree 木
23.10.2021 21:08
↩
@Sobmarka
Prosím, omylem jsem udělala šíleou kravinu, vyměnila veškeré matiky za USDC, bohužel díky tomu nemám žádné MATIC na další obchod na poly síti. Chci se zeptat, je nějaký způsob jak MATIC rovnou koupit, abych nemusela pres bridge?
jsou sluzby ktery ti nejaky MATIC na par transakci poslou zadarmo, rika se tomu faucet
staci pogooglovat "matic faucet", je toho vic, nevim co funguje
Sobmarka
23.10.2021 21:13
dekuju moc za tip, nevim zda mi to dalo dost maticu, pac porad mi to nestai na swpa, Metamask mi pise nedostatek fin prostredku. kdyz chci neco delat na poly siti potrebuji MATIC nebo WMATIC? Ja doposud mela oboji, ,ale ted mam 0,0029 MATIC a WMATIC nic
a porad mi to pise ze stransakce stoji 0,0085 MATIC
Sobmarka
23.10.2021 21:23
tak resenim bylo zmirnit gas, sic jsem cekala ale proslo to 🙂 vymenila jsemsi zpet MATICY 🙂
MirekH
23.10.2021 21:23
Tohle je trochu nefér srovnání, peníze jsou za mě jazyk, nikoliv technologie. Technologie je za mě to co dělá Ethereum. Pokud bych použil stejnou analogii tak Ethereum je ten mobil a BTC ten jazyk, kterým do něj mluvíme. Ale ani tohle není ideální srovnání. Každopádně já si představuju dohlednou budoucnost v kooperaci. Nevidím to tak, že za deset let tu bude buď BTC nebo Ethereum, za mě tu bude za deset let jak BTC tak Ethereum. BTC maxis si mohou dělat prdel ze složitosti a zbytečnosti ETH jak chtějí, ETH maxis zase z nudnosti a zastaralosti BTC ... .
tree 木
23.10.2021 22:11
↩
@MirekH
Tohle je trochu nefér srovnání, peníze jsou za mě jazyk, nikoliv technologie. Technologie je za mě to co dělá Ethereum. Pokud bych použil stejnou analogii tak Ethereum je ten mobil a BTC ten jazyk, kterým do něj mluvíme. Ale ani tohle není ideální srovnání. Každopádně já si představuju dohlednou budoucnost v kooperaci. Nevidím to tak, že za deset let tu bude buď BTC nebo Ethereum, za mě tu bude za deset let jak BTC tak Ethereum. BTC maxis si mohou dělat prdel ze složitosti a zbytečnosti ETH jak chtějí, ETH maxis zase z nudnosti a zastaralosti BTC ... .
Ano, penize jsou jazyk... a bitcoin je jazyk, ktery je ve sve podstate zalozen na technologickem progresu. Dusledky toho, ze bitcoin na technologicky progres sere a stal se konzervativni vnimame moc dobre uz nyni - to je prave to ze nikdo onchain bitcoin nepouziva, vsichni jsou spokojeny se svejma centralizovanejma prostrednikama. LN je jedina sance.
Bitcoin se snazi vytvorit iluzi, ze vse co potrebujeme uz bylo vynaleznuto, ze progres je zbytecny. Konzervativni pristup byl vzdy proti prirozene evoluci.
MirekH
23.10.2021 22:16
<@!397625533283958787> třeba ten LN udělal v posledních letech celkem progress. Zkoušel jsem ho před dvěma lety a nebyl jsme schopen nic udělat, před půl rokem jsem si doma spustil node a vše funguje celkem easy. Je to pořád dost složité, musíš otevírat / zálohovat kanály, udržovat si v nich likviditu atd ... . Ale krok je tam celkem veliký, navíc to bez problému fungovalo i s napojením na appku na mobilu, takže mám doma node a přes TOR se na něj připojím telefonem a zaplatím. Neříkám, že je to kdovíco, ale ten základ - rychle a levně zaplatit, tam je.
👍 1
tree 木
23.10.2021 22:16
Pro me BTC maxis vs ETH nebo cokoliv jinyho je hlavne o tomhle. Konzervativni pristup vs progresivni
MirekH
23.10.2021 22:16
↩
@tree 木
Bitcoin se snazi vytvorit iluzi, ze vse co potrebujeme uz bylo vynaleznuto, ze progres je zbytecny. Konzervativni pristup byl vzdy proti prirozene evoluci.
To mluvíš o btc maxis, tam to samozřejmě tak je
Já se snažím vnímat to pozitivní z obou světů
MirekH
23.10.2021 22:17
↩
@tree 木
Pro me BTC maxis vs ETH nebo cokoliv jinyho je hlavne o tomhle. Konzervativni pristup vs progresivni
S tím samozřejmě souhlasím
tree 木
23.10.2021 22:18
↩
@MirekH
<@!397625533283958787> třeba ten LN udělal v posledních letech celkem progress. Zkoušel jsem ho před dvěma lety a nebyl jsme schopen nic udělat, před půl rokem jsem si doma spustil node a vše funguje celkem easy. Je to pořád dost složité, musíš otevírat / zálohovat kanály, udržovat si v nich likviditu atd ... . Ale krok je tam celkem veliký, navíc to bez problému fungovalo i s napojením na appku na mobilu, takže mám doma node a přes TOR se na něj připojím telefonem a zaplatím. Neříkám, že je to kdovíco, ale ten základ - rychle a levně zaplatit, tam je.
Souhlas, uz je to pouzitelny, i na ETHBrno nam LN fungovalo. Nicmene vnimam to porad jako niche, priznejme si ze vetsinu hodleru nebo i uzivatelu BTC LN vubec nezajima
MirekH
23.10.2021 22:19
ETH má obrovské možnosti a obrovské využití, otevírá trhy, ničí hranice, boří zkostnatělé finanční produkty a služby, dává obrovské možnosti. Nad tím může zavřít oči jen pitomec.
yes:767989820818849834 1
tree 木
23.10.2021 22:21
Jenom pitomec... ale je to realita. BTC maxis maji dnes naprosto zasadni vliv, ktery ovlivuji celou komunitu. Prenesene uci lidi nepremyslet, protoze btc maxis jim reknou co si maji myslet, co je spatny a co ne. Je to hodne zamotany.
MirekH
23.10.2021 22:22
↩
@tree 木
Souhlas, uz je to pouzitelny, i na ETHBrno nam LN fungovalo. Nicmene vnimam to porad jako niche, priznejme si ze vetsinu hodleru nebo i uzivatelu BTC LN vubec nezajima
Uvidíme časem jestli je to cesta nebo není. Vidím tam hlavní problém v tom, že BTC nemá stablecoin a lidi mají obecně problém platit něčím volatilním
Bojí se, že si koupí tepláky za půl milionu 😄
tree 木
23.10.2021 22:23
Trosku to zacina vypadat, jako by jejich cil byl vymenit statni monopol na penize za bitcoinovy monopol na penize
MirekH
23.10.2021 22:24
↩
@tree 木
Jenom pitomec... ale je to realita. BTC maxis maji dnes naprosto zasadni vliv, ktery ovlivuji celou komunitu. Prenesene uci lidi nepremyslet, protoze btc maxis jim reknou co si maji myslet, co je spatny a co ne. Je to hodne zamotany.
Bohužel je to tak. Občas si říkám zda to nevidí a nebo už na to ani nekoukají a jen dokola papouškují to co musí, protože uznat zpětně že je něco vlastně dobrý tak budou za idioty. Časem uvidíme jak to bylo 🙂
tree 木
23.10.2021 22:26
Ja myslim ze se to casem zlomi, irracionalita jejich chovani bude vyvolavat vetsi a vetsi pochybnosti.. ale mezitim muzou napachat spoustu skod.
MirekH
23.10.2021 22:26
Já s tímhle nemám obecně problém, pokud uvidím něco dobrého na Cardanu tak také klidné uznám, že jsem neměl pravdu. Stejně tak o Dfinity jsem hlásal, že je to tu až moc brzo (tedy teď už si tak trochu myslím, že to skoro hraničí se scamem). Ale třeba něco ukážou a pokud ano tak klidně uznám, že jsem neměl pravdu
MirekH
23.10.2021 22:28
↩
@tree 木
Ja myslim ze se to casem zlomi, irracionalita jejich chovani bude vyvolavat vetsi a vetsi pochybnosti.. ale mezitim muzou napachat spoustu skod.
Osobně si myslím, že takto toxická je spíš česká komunita, v zahraničí mi to přijde mnohem lepší. A nebo jsem si jen v té zahraniční nevědomky vybudoval nemaxis bublinu a nevidím za roh
tree 木
23.10.2021 22:31
↩
@MirekH
Já s tímhle nemám obecně problém, pokud uvidím něco dobrého na Cardanu tak také klidné uznám, že jsem neměl pravdu. Stejně tak o Dfinity jsem hlásal, že je to tu až moc brzo (tedy teď už si tak trochu myslím, že to skoro hraničí se scamem). Ale třeba něco ukážou a pokud ano tak klidně uznám, že jsem neměl pravdu
Je to tak. Vsichni vime hovno... 🙂
MirekH
23.10.2021 22:35
↩
@tree 木
Je to tak. Vsichni vime hovno... 🙂
Důležité je v tom hejtu a přesvědčení nesetrvávat už jen ze setrvačnosti, ale neustále se rozhlížet a dávat tomu nové šance. Spousta lidi bohužel nad vším mává rukou a označuje všechno za shitcoiny, protože od roku 2017 se nehnuli z místa a nevšimli si, jak moc se ta odvětví posouvají. Ne každý rok, ale každý den a týden.
MirekH
23.10.2021 22:48
Nemohu ale jít spát bez toho, že bych si nekopnul do Cardana - takže, kde jsou ty tisíce aplikací? 😄 https://twitter.com/iohk_charles/status/1287481374224420864
Plastex
23.10.2021 22:50
Vzdyt pise ze touto dobou za rok 🙂
MirekH
23.10.2021 22:52
<@!780461823325503538> ale psal to v roce 2020 😄
(upraveno)
Plastex
23.10.2021 22:53
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> ale psal to v roce 2020 😄
Pravda to sem si nevsiml, myslel jsem ze to psal dneska 🙂
tree 木
23.10.2021 22:55
↩
@MirekH
Důležité je v tom hejtu a přesvědčení nesetrvávat už jen ze setrvačnosti, ale neustále se rozhlížet a dávat tomu nové šance. Spousta lidi bohužel nad vším mává rukou a označuje všechno za shitcoiny, protože od roku 2017 se nehnuli z místa a nevšimli si, jak moc se ta odvětví posouvají. Ne každý rok, ale každý den a týden.
Lidi neumi pracovat s otevrenym neregulovanym trhem, neustale cekaji ze je nekdo bude vodit za rucicku nebo resit jejich prusery.. Je to pohodlny zustat konzervativni.
Naucit lidi pracovat a fungovat v otevrenych marketech je nejvetsi challenge kterou mame. Bitcoin maxis, potazmo bitcoin komunita nam k tomu temer vubec nijak nepomaha. Ba naopak - oni je od toho primo odrazuji.
👍 1
tree 木
24.10.2021 00:09
↩
@MirekH
Nemohu ale jít spát bez toho, že bych si nekopnul do Cardana - takže, kde jsou ty tisíce aplikací? 😄 https://twitter.com/iohk_charles/status/1287481374224420864
KryptoVláďa
24.10.2021 04:06
<@!397625533283958787> <@744861727367102464> zeru, kdyz se vy dva rozjedete 🤣😂
Tomáš
24.10.2021 05:59
↩
@KryptoVláďa
<@!397625533283958787> <@744861727367102464> zeru, kdyz se vy dva rozjedete 🤣😂
Vem je někdy oba dva na stream a bude z toho super diskuze 👍
👍 2
KryptoVláďa
24.10.2021 06:52
<@!397625533283958787> <@744861727367102464> udelame panelovou diskusi?
👍 1
🥺 2
adamyjo
24.10.2021 07:02
Mohl by byt nejaky stream pro zacatecniky o Polkadot aukcich 😊 s praktickymi navody.
KryptoVláďa
24.10.2021 07:03
↩
@adamyjo
Mohl by byt nejaky stream pro zacatecniky o Polkadot aukcich 😊 s praktickymi navody.
Rikal jsem to na streamu. Do aukci udelame serii videi
👍 3
🥺 2
adamyjo
24.10.2021 07:07
↩
@KryptoVláďa
Rikal jsem to na streamu. Do aukci udelame serii videi
SUPER! 🙂
Včelkamára
24.10.2021 07:11
gas 33 🙂 swapujte rychle 😄
🤣 1
Tomassino
24.10.2021 07:38
❤️ NEAR
KryptoVláďa
24.10.2021 07:38
↩
@Tomassino
❤️ NEAR
Dalsi kilecko jsem prelil do dotu
polka:793942913390346241 2
😍 2
Plastex
24.10.2021 08:12
Nevite nekdo kolik stala betafinance na launchpadu?
Tomáš
24.10.2021 09:53
↩
@Tomassino
❤️ NEAR
Asi 30% ještě a část půjde pryč 👍
Kosa Fatty.io
24.10.2021 10:33
Kurva ja vam zavidim ty exit strategie 😂
kek:872079105607233557 1
😂 1
Tomáš
24.10.2021 12:11
↩
@Kosa Fatty.io
Kurva ja vam zavidim ty exit strategie 😂
neboj, já neprodal a naopak ETH na 4200 cca dost nakoupil, že to přece poletí po ATH 😄
😅 2
Swordfish
24.10.2021 12:41
↩
@Tomáš
neboj, já neprodal a naopak ETH na 4200 cca dost nakoupil, že to přece poletí po ATH 😄
Docela odvážné
Tomassino
24.10.2021 12:41
↩
@Tomáš
neboj, já neprodal a naopak ETH na 4200 cca dost nakoupil, že to přece poletí po ATH 😄
Hodl longu je taky funkční strategie. Akorát má člověk dyl volno než zamýšlel