Peky
21.10.2021 14:43
↩
@KryptoVláďa
Lina svine 🤣
v jednom kole🤣
Peky
21.10.2021 15:06
↩
@roman D
dela neco ta Beta ?
naslibovali a zatím nedoručili, prý technické oddělení si bere více času, aby bylo vše zabezpečené.... kolikrát jsme to asi slyšeli.... každopádně čekám až půjde pod 2 a pak ještě dofouknu
(upraveno)
tahle zkratka mě pobavila ,, NATO" a vystihuje spousty projektů ,,No Action Talk only"
roman D
21.10.2021 15:22
↩
@Peky
naslibovali a zatím nedoručili, prý technické oddělení si bere více času, aby bylo vše zabezpečené.... kolikrát jsme to asi slyšeli.... každopádně čekám až půjde pod 2 a pak ještě dofouknu
jo divam se ze neco udelali a eth siti
Tomassino
21.10.2021 15:38
Příležitost na nákup za 4025, ok beru
skipy
21.10.2021 16:25
↩
@KryptoVláďa
Dalsi kolo
Polku pak střeliš? Nebo akumulujes
KryptoVláďa
21.10.2021 16:26
do aukci
ale ten screen je z longu
skipy
21.10.2021 16:26
Díky 👍
KryptoVláďa
21.10.2021 16:27
to neni spot
skipy
21.10.2021 16:27
Jasně
KryptoVláďa
21.10.2021 16:27
na spot jich mam jen 260, neco jeste vezmu a pujde tam vsechno
bocak7
21.10.2021 16:32
↩
@KryptoVláďa
do aukci
ma smysl jit do aukce s 20 DOT ? 😄
KryptoVláďa
21.10.2021 16:32
↩
@bocak7
ma smysl jit do aukce s 20 DOT ? 😄
proc ne, minimum je 5 na aukci, takze muzes do 4 kol
bocak7
21.10.2021 16:34
a rozumel jsem tomu spravne ze je tam lock na 1 mesic az 2 roky ? .. btw nevis jaky tam je reward ?
KryptoVláďa
21.10.2021 16:45
↩
@bocak7
a rozumel jsem tomu spravne ze je tam lock na 1 mesic az 2 roky ? .. btw nevis jaky tam je reward ?
Lock je na dva roky. Kazdy projekt ti nabidne neco jineho. Dnes je na to stream
Swordfish
21.10.2021 17:17
🤔
bocak7
21.10.2021 17:49
↩
@KryptoVláďa
Lock je na dva roky. Kazdy projekt ti nabidne neco jineho. Dnes je na to stream
super, se pripojim
bocak7
21.10.2021 18:03
↩
@KryptoVláďa
Lock je na dva roky. Kazdy projekt ti nabidne neco jineho. Dnes je na to stream
btw v kolik to zacina ?
👌 1
KryptoVláďa
21.10.2021 18:03
uz to hodinu bezi
bocak7
21.10.2021 18:11
↩
@KryptoVláďa
uz to hodinu bezi
bude se dat podivat na zaznam ? 🙂
KryptoVláďa
21.10.2021 18:11
↩
@bocak7
bude se dat podivat na zaznam ? 🙂
Jj bude
skipy
21.10.2021 20:47
Loadujete?
KryptoVláďa
21.10.2021 21:17
Coco?
skipy
21.10.2021 21:40
Jestli něco Nakupujete?
tree 木
21.10.2021 22:05
Deleted User
22.10.2021 04:52
ahojte pouzivate tu niekto kucoin?
(upraveno)
Deleted User
22.10.2021 05:09
neukazuje mi historiu obchodou ci aj u vas je to tak
(upraveno)
Deleted User
22.10.2021 05:55
tak mna nastastie nie ked sa pozreli na moj ucet este mi poslali 😄
KryptoVláďa
22.10.2021 05:57
🤣🤣🤣
Deleted User
22.10.2021 06:00
ak pojdes do astaru hod referal nemam komu dat
Swordfish
22.10.2021 06:30
↩
@Deleted User
ak pojdes do astaru hod referal nemam komu dat
referaly se zde nepouzivaji 😄
Deleted User
22.10.2021 06:31
ani pre vladu?
rabbit-r12
22.10.2021 06:44
↩
@Deleted User
ani pre vladu?
Vláďa bere jenom referaly na těžbu π 😁
KryptoVláďa
22.10.2021 06:45
To vite ze vam je sem hodim 🤣
Hlidejte mi longy, jdu dat rezim letadlo 🤣
Hansss
22.10.2021 07:03
<@!672035199441305600> Někam letíš?
(upraveno)
Mně v minulosti účet na Kucoin vykradli, měl jsem prostředky na trading účtu. Moje chyba. Ale Kucoin to dosypal ze svého, takže škoda 0. Vedení této burzy až přiletí na Moravu, má tak u mě Starobrno zdarma.
Deleted User
22.10.2021 07:14
no ja ta nevidim ziadnu moju tranzakcnu historiu co je aj fajn 😄
btw kde drzite stable?
btw kde drzite stable?
edo
22.10.2021 07:17
↩
@Deleted User
no ja ta nevidim ziadnu moju tranzakcnu historiu co je aj fajn 😄
btw kde drzite stable?
btw kde drzite stable?
Aave - polygon, maju celkom zaujimave percenta a este davaju matic..
Deleted User
22.10.2021 07:19
nevyjebali polygon par mesiacov dozadu?
Peky
22.10.2021 07:22
minimálně do 8.11. nekoupím, ani kdyby stála dolar - 5.5MM BETA tokens will be distributed - https://medium.com/beta-finance/retroactive-and-active-liquidity-mining-rewards-7b1b18f83cd3
(upraveno)
edo
22.10.2021 07:32
↩
@Deleted User
nevyjebali polygon par mesiacov dozadu?
Mozno nejaku farmu na polygone áno... ale aave urcite nie..
Deleted User
22.10.2021 07:32
tam to vobec nepoznam ale dik za typ pozrem si to lebo nechcem mat na burze stable
Swordfish
22.10.2021 07:35
neni SHIB ta mrdka ?
(upraveno)
MirekH
22.10.2021 07:35
↩
@Tomáš
taky dobrý crash
Zavřená hodinovka? To už není flashcrash, ne? Pokud tedy nepřišel zrovna v 59:59 😄
(upraveno)
Plastex
22.10.2021 08:36
↩
@skipy
(attachment)
To bych sel all in 😄
(upraveno)
Tomassino
22.10.2021 08:47
se někdo uklikl za market a shodil cenu všude ne 🙂
MirekH
22.10.2021 08:55
Zrychlený bearmarket v jedné minutě 😄 Na takové burze nechceš jet trade s nízkou likvidačkou 🙂
Likvidita na burze je dobrá věc, chrání nás proti takovým věcem, úbytek krypta z burz je fajn, ale takové věci se pak mohou stávat
KryptoVláďa
22.10.2021 09:48
↩
@Hansss
<@!672035199441305600> Někam letíš?
Rim. Jenom do nedele. Vypnout od starosti s dedkem
👍 3
😉 1
Roonwild
22.10.2021 09:52
↩
@KryptoVláďa
Rim. Jenom do nedele. Vypnout od starosti s dedkem
Tak ať se nám vrátíš odpočatej strejdo 🏟️
❤️ 1
👍 1
Tomassino
22.10.2021 10:25
Tomáš
22.10.2021 10:30
↩
@edo
Aave - polygon, maju celkom zaujimave percenta a este davaju matic..
myslíš těch cca 15% na USDT a ostatní úplně nezajímavé?
Tomassino
22.10.2021 10:31
ETH za 4080, to beru 🙂
Peky
22.10.2021 10:34
↩
@KryptoVláďa
Rim. Jenom do nedele. Vypnout od starosti s dedkem
ale hovno, včera nakoupil hromady Lazio tokenů a letí je tam dýlovat😂
peky:884061720933457920 1
Hansss
22.10.2021 10:42
ZOJA 2022 Italsko - České setkání. Věřím, že by snědým holkám od Fontány Di Trevi Krakonoš 11 a sele s kremzskou hořcici chutnalo 😉
(upraveno)
Tomáš
22.10.2021 10:48
<@!403204367345254402> ano, shiba je ten retardovaný pes ... pár kusů jsem jich "dostal zdarma" za držení CRO právě u crypto com, prodával jsem to hned a limitky na nákup zpátky za levno jsem měl, takže ten crash mi to vyplnil a hned zase prodáno, profit asi 30 dolarů, ale free money 😄 ... <@!744861727367102464> jebalo se to tam delší dobu
Tomassino
22.10.2021 10:49
krásná práce 🙂
kde to jebe, tam je hezky 🙂
😂 2
Tomáš
22.10.2021 10:52
↩
@Tomassino
kde to jebe, tam je hezky 🙂
jen tě z toho nesmí vynechat 😄 ... a já u toho zrovna nebyl
Tomassino
22.10.2021 10:55
Deleted User
22.10.2021 11:59
↩
@edo
Aave - polygon, maju celkom zaujimave percenta a este davaju matic..
https://app.aave.com/ toto?
edo
22.10.2021 12:15
Áno
Deleted User
22.10.2021 12:18
to mi nechce ani nacitat
Deleted User
22.10.2021 12:51
skusim to este kuknut cez vikend co to je , ale ak ma este niekto tip ako bezpecne drzat stable
Tomáš
22.10.2021 12:52
↩
@Deleted User
skusim to este kuknut cez vikend co to je , ale ak ma este niekto tip ako bezpecne drzat stable
takových už tady bylo 😄
🤣 1
Peky
22.10.2021 13:11
tak snad tady něco doručí😆 https://twitter.com/PlanetSandbox/status/1451532539651235846?s=20
Deleted User
22.10.2021 13:50
↩
@edo
Áno
ked skusam otvorit to aave tak z aave.com mi ode otvorit len v1 a v2 neotvori
to iste aj aave polygon
musi tam byt nejaky prehliadac ci co?
koparka ☮
22.10.2021 13:51
↩
@Peky
tak snad tady něco doručí😆 https://twitter.com/PlanetSandbox/status/1451532539651235846?s=20
pekyyy... není to ten sandbox co se nedávno nakupoval tady.? 😇
Tomassino
22.10.2021 14:02
nakupujete?
Plastex
22.10.2021 14:04
↩
@koparka ☮
pekyyy... není to ten sandbox co se nedávno nakupoval tady.? 😇
jj je to on 🙂 Zatim moje nejvetsi investice do her a NTF a podobnych kravin v historii 🙂 Premyslim ze bych to i zacal hrat az to zacne 😄
kek:872079105607233557 1
👌 1
a to mimochodem jen otom ze do toho sel vlada za 3000 😄
koparka ☮
22.10.2021 14:06
↩
@Plastex
a to mimochodem jen otom ze do toho sel vlada za 3000 😄
nešel do toho 🙂 podle toho co psal 😉
Plastex
22.10.2021 14:07
↩
@koparka ☮
nešel do toho 🙂 podle toho co psal 😉
no hledat se mi to nechce, ale me prave prislo ze jo 🙂 A ani tam nebyl nadech ironie 🙂
KryptoVláďa
22.10.2021 14:07
Pico rikam - hlidejte mi longy 🤣
🤣 1
koparka ☮
22.10.2021 14:09
↩
@KryptoVláďa
Pico rikam - hlidejte mi longy 🤣
jako ze bys teď prodal na dne ..? 🙂
Swordfish
22.10.2021 14:25
Jaký dno?
Swordfish
22.10.2021 14:33
To je startovací rampa
Budu prodávat až bue ether za 10k
(upraveno)
🚀 1
KryptoVláďa
22.10.2021 14:39
↩
@koparka ☮
jako ze bys teď prodal na dne ..? 🙂
Jako ze by mi to nebralo ty ordery 🤣🤣
😇 1
edo
22.10.2021 15:12
↩
@Deleted User
to iste aj aave polygon
Mas pravdu, dnes je to nejake seknutee..
KryptoVláďa
22.10.2021 17:10
@here nema nekdo 3ksm na pujceni nez se binance vzpamatuje?
Kosa Fatty.io
22.10.2021 19:18
↩
@KryptoVláďa
@here nema nekdo 3ksm na pujceni nez se binance vzpamatuje?
Taky se nemuzu dostat ke kusamam … ale na svem ledgeru
Včelkamára
22.10.2021 19:23
↩
@Kosa Fatty.io
Taky se nemuzu dostat ke kusamam … ale na svem ledgeru
Taky taky. Nejde odstakovat
pefe
22.10.2021 19:39
↩
@Včelkamára
Taky taky. Nejde odstakovat
skus nanovo nainstalovat ledger live mne to pomohlo
ziki
22.10.2021 22:58
mám na metamasku nějaké xHDX(asi jsem je kupoval nebo nevím) dá se to poslat nějak na polkadot.js?
adamyjo
23.10.2021 04:23
Ahojte, nevite jak na FTX si zkousim TrailingStop, order normalne mam psany v Trigger Orders ale v grafu tu horizontalu nevidim, nevite proc? Dik
lubsmit
23.10.2021 05:28
Myslím,že trailing stop se ukazuje jen na mobilu v app,na notaku se neukazuje