Tomassino
21.10.2021 11:00
4330, fičák
Plastex
21.10.2021 11:08
Ja moc netlacim, otevrel sem si traid v paru s eth a zatim leze nahoru jen eth takze uz sem v minusu:-D
KryptoVláďa
21.10.2021 11:12
↩
@Plastex
Ja moc netlacim, otevrel sem si traid v paru s eth a zatim leze nahoru jen eth takze uz sem v minusu:-D
Takze stejna chyba jakou udelala pulka discordu v dubnu 🤣
Plastex
21.10.2021 11:14
↩
@KryptoVláďa
Takze stejna chyba jakou udelala pulka discordu v dubnu 🤣
Presne tak, nastesti je to jedinej traid 😄 a jen 0,52eth sem tam poslal 😄 ale stejne, proste blbe trefena doba, pac celou dobu to litalo nahoru dolu porad ve stejny urovni nekolik tydnu. 🙂
Plastex
21.10.2021 11:31
↩
@Tomassino
dostali jsme tu plnou palbu dneska 🙂
Myslis ze ten vitr zrychluje rust etherea? 😄
MirekH
21.10.2021 11:31
Jen aby neodfouknul ATH 😄
Plastex
21.10.2021 11:32
Treba nekde u ostravy byla rychlost vetru 3943 tak to ath bude behem chvile 🙂
MirekH
21.10.2021 11:33
Braní zisků do stablu by měla být samozřejmost, vzpomeňte si na květen jak jste koukali na ty čevený svíce. Se sebraným ziskem z topu se na to kouká lépe. Osobně jsem nad ATH začal prodávat BTC a nad ATH začnu i ETH, pod ATH a na ATH jsem prodával už na jaře, tam už prodáno mám 🙂
KryptoVláďa
21.10.2021 11:34
Je to tam ne?
MirekH
21.10.2021 11:35
Postupně, pomalu, při pullbacku bude za co nakupovat. Lépe se pak zase nakupuje ETH když víte, že to kupujete ze zisků o 20% výše
Hansss
21.10.2021 11:35
Tak tomu říkám technická analýza: "když fouká, roste to, když je bezvětří, mrcasí se to či padá". To by nedal ani MarioM 🙂
MirekH
21.10.2021 11:35
↩
@KryptoVláďa
Je to tam ne?
Bylo to tam 😄
Plastex
21.10.2021 11:35
↩
@KryptoVláďa
Je to tam ne?
Jj o 3 dolary 😄 ale uz je to zase daleko 😄
KryptoVláďa
21.10.2021 11:36
↩
@MirekH
Bylo to tam 😄
U vas taky? 🤣🤣
MirekH
21.10.2021 11:36
4389, alespoň na Futures
Plastex
21.10.2021 11:36
Asi to ten vitr sfouknul 😄
Mirek mel pravdu 🙂
MirekH
21.10.2021 11:37
To bylo jak náraz do zdi 😄
KryptoVláďa
21.10.2021 11:38
Ja na 4342 0.1 prodaval
Ted to vylongujem zpatky
MirekH
21.10.2021 11:39
Mně se prodalo prvních 0.03 ETH 😂
0.1 USD pod aktuálním ATH
😄
KryptoVláďa
21.10.2021 11:40
To jsou ti tvi boti
MirekH
21.10.2021 11:41
Teď je tam pěkná volatilita
KryptoVláďa
21.10.2021 11:41
Longuju od 274
Jenom teda 1eth
MirekH
21.10.2021 11:43
Podle mě to mělo vypláchnout lidi co si dali přepákované ordery na ETH ATH a sebralo to celou likviditu
KryptoVláďa
21.10.2021 11:44
To ma hlavu. Pata by byla kdyby to sundavali maxici 🤣
Super, vzalo mi to i na 223
Ted muzeme up
MirekH
21.10.2021 11:46
Tak nastavíš si páku 30x na ATH s tím, že sebereš první zelenou linku up, zadáš, čekáš ... bum order, bum ... margin call ... bum ... zlikvidováno ... 5s 😄
🤣 2
Tomáš
21.10.2021 11:54
↩
@MirekH
Postupně, pomalu, při pullbacku bude za co nakupovat. Lépe se pak zase nakupuje ETH když víte, že to kupujete ze zisků o 20% výše
hlavně když na dydx se opět objevují krásné knoty směrem dolů, tak to je fajn, jen škoda, že zrovna u toho nemůžu sedět
MirekH
21.10.2021 12:04
Teď je důležité zda BTC zavře nad původním ATH a potvrdí ho jako support a nebo pod
Stejně tak v pátek weeky svíčka, tu by to chtělo zavřít na 65k
Teda v pátek, v neděli, jsem kkt 😄
KryptoVláďa
21.10.2021 12:05
Ale ta btc hodinovka je husta
KryptoVláďa
21.10.2021 12:06
↩
@MirekH
Stejně tak v pátek weeky svíčka, tu by to chtělo zavřít na 65k
O vikendu jsem v rime tal bych rad mel zavreno uz v patek 🤣
MirekH
21.10.2021 12:08
Já nic otevřeného ani nemám, teď je to horská dráha, čekám co se bude dít
KryptoVláďa
21.10.2021 12:09
Ja jen ted ten ether
Dobre, polku jsem zkusil 🤣
Tomassino
21.10.2021 12:13
Přesně, nesmí bejt člověk nenazranej, co kdyby to někdo shodil nebo to bylo prepakovany a přišel flashcrah.
ehm, něco bych otevřel, nějak se nudím
😂 2
Luboš Bajkai
21.10.2021 12:15
jen hazim do placu. zajimava myslenka sledovat market cap https://www.tradingview.com/chart/TOTAL/gjVubIfH-The-road-to-6T-Crypto-Market-Cap-2022-May-20-10-21/
👍 1
Tomáš
21.10.2021 12:44
tak lazio token už se obchoduje a 20ti násobek listing price ... škoda jen, že 1000 násobně přeupsáno 😄
Tomassino
21.10.2021 12:44
Taky hezký
Peky
21.10.2021 12:53
↩
@Tomáš
tak lazio token už se obchoduje a 20ti násobek listing price ... škoda jen, že 1000 násobně přeupsáno 😄
jj, odskočil jsem si na oběd a měl jsem všechny BNB na kartě, tak se mi nic nepřipsalo🤣
MirekH
21.10.2021 12:59
Hodně fanoušků no 😄
Peky
21.10.2021 12:59
ALCX není nikdy dost - https://open.spotify.com/episode/4qcQS0IKhPFAAhN196ZzQQ?si=saL2oPSdT1Ob_wrPOMVQZA
Enter.Yourname
21.10.2021 13:04
Near!!! 9,74 🙂
Peky
21.10.2021 13:05
tALCX no prostě mám, tak šup tam s ním za 367% https://app.alchemix.fi/farms
Tomáš
21.10.2021 13:05
↩
@Peky
jj, odskočil jsem si na oběd a měl jsem všechny BNB na kartě, tak se mi nic nepřipsalo🤣
to si tam měl dát už ráno, nemusel si čekat na oběd 😄
Tomáš
21.10.2021 13:05
↩
@Enter.Yourname
Near!!! 9,74 🙂
na 10 až 12 dejte vědět 😉 ... ale až tak za 3 dny, mám to teď vlastně zamknuté v pomalém vyzvednutí z metapoolu
(upraveno)
😂 1
Peky
21.10.2021 13:06
↩
@Tomáš
to si tam měl dát už ráno, nemusel si čekat na oběd 😄
nebylo to otevřené a nějak jsem nedočetl, že to otevřou jen na dvě hodiny
(upraveno)
drží někdo ještě Armor, asi ho trochu opráším🤣 zastekuji s ETH za 51% - něco se tam děje🤣
Tomáš
21.10.2021 13:28
↩
@Peky
nebylo to otevřené a nějak jsem nedočetl, že to otevřou jen na dvě hodiny
to bylo ale vždycky, to není žádná novinka
Peky
21.10.2021 13:43
↩
@Tomáš
to bylo ale vždycky, to není žádná novinka
já tam byl na Beta poprvé a teď jsem chtěl taky, ale oběd s paní, to se neodmítá🥳
Hlavně Binance je sponzor Lazia, ty do toho budou bušit😆
NBA teď sponzoruje Coinbase, proto asi ty NFT, pěkně se nám to adoptuje
roman D
21.10.2021 13:48
↩
@Peky
nebylo to otevřené a nějak jsem nedočetl, že to otevřou jen na dvě hodiny
taky jsme se na nehi dival
uz tyden
Roonwild
21.10.2021 13:49
Tak Lazio jsem nestihl 🙂
Tomáš
21.10.2021 13:49
jako pokud nemáš 50 BNB, tak to stejně byly drobné
sice já udělal 20 násobek, ale nakoupeno za jednotky dolarů
Peky
21.10.2021 13:50
↩
@Tomáš
jako pokud nemáš 50 BNB, tak to stejně byly drobné
nevezmou ti celých ani jeden BNB, protože tam bylo lidí jak sraček
mohl jsi tam jít klidně s jedním, bez tak by ti většina zůstala
Tomáš
21.10.2021 13:52
↩
@Peky
mohl jsi tam jít klidně s jedním, bez tak by ti většina zůstala
já jsem tam šel víc jak s 1 BNB, ale zájem 1000 krát větší než nabídka takže při vložení 10 bnb nakoupíš cca za 0,01 ... já to znám, používám to roky
KryptoVláďa
21.10.2021 13:52
↩
@Peky
ALCX není nikdy dost - https://open.spotify.com/episode/4qcQS0IKhPFAAhN196ZzQQ?si=saL2oPSdT1Ob_wrPOMVQZA
Vis, ze to mas zakazany 🤣😂
Tomáš
21.10.2021 13:53
kopie Eleny na BSC?
roman D
21.10.2021 13:53
stejna parta jako iron asi
jj
presne
KryptoVláďa
21.10.2021 13:53
↩
@Peky
drží někdo ještě Armor, asi ho trochu opráším🤣 zastekuji s ETH za 51% - něco se tam děje🤣
Rano jsem si na nej vzpomnel
Tomáš
21.10.2021 13:53
↩
@roman D
stejna parta jako iron asi
podle grafu to aspoň zatím vypadá, že 1 tower je pořád cca dolar ne?
Peky
21.10.2021 13:54
↩
@Tomáš
já jsem tam šel víc jak s 1 BNB, ale zájem 1000 krát větší než nabídka takže při vložení 10 bnb nakoupíš cca za 0,01 ... já to znám, používám to roky
právě, proto si to může vyzkoušet každy, jen je tam musíš nějakou dobu nechal ležet, počítají z toho průměr
KryptoVláďa
21.10.2021 13:54
↩
@roman D
tak nam panove zas ukoncili
Byls tam?
roman D
21.10.2021 13:54
↩
@Tomáš
podle grafu to aspoň zatím vypadá, že 1 tower je pořád cca dolar ne?
asi jo podle grafu
roman D
21.10.2021 13:54
↩
@KryptoVláďa
Byls tam?
jen jsen nakoukl vis ze uz jsem dobre proskolenej
Tomáš
21.10.2021 13:55
↩
@Peky
právě, proto si to může vyzkoušet každy, jen je tam musíš nějakou dobu nechal ležet, počítají z toho průměr
týden, ale to stačí mít na burze klidně v otevřených orderech ... reálně to zamkneš dopoledne a po obědě už to máš zpátky
KryptoVláďa
21.10.2021 13:55
↩
@roman D
jen jsen nakoukl vis ze uz jsem dobre proskolenej
Tak ted jsi mi udelal velkou radost
roman D
21.10.2021 13:56
↩
@KryptoVláďa
Tak ted jsi mi udelal velkou radost
haha doufam ze dlouho budu i
proto to tady pisi .. aby se vedelo kde se to zas posralo
Peky
21.10.2021 13:57
↩
@Tomáš
týden, ale to stačí mít na burze klidně v otevřených orderech ... reálně to zamkneš dopoledne a po obědě už to máš zpátky
jj i na kartě, ale musíš mít nějaké volné, příště budeme chytřejší🥳
Tomáš
21.10.2021 13:58
↩
@Peky
jj i na kartě, ale musíš mít nějaké volné, příště budeme chytřejší🥳
prostě lenost, to naklikáš za 30 vteřin i v mobilní appce 😄
KryptoVláďa
21.10.2021 14:03
Lina svine 🤣
<:peky:884061720933457920>
bocak7
21.10.2021 14:06
jde nekdo do Parachainu od DOT ?
roman D
21.10.2021 14:09
↩
@Peky
Hlavně Binance je sponzor Lazia, ty do toho budou bušit😆
dela neco ta Beta ?
za 2.10 zajimavy na 100 kousku
Tomáš
21.10.2021 14:28
tak ATH bylo, teď nádech pod hladinou a pak druhé kolo nebo infarkt?
Peky
21.10.2021 14:42
↩
@Tomáš
prostě lenost, to naklikáš za 30 vteřin i v mobilní appce 😄
app v mobilu s kryptem mám zakázané 🤣