# pokec
184671 zpráv • strana 1126/1847
MirekH 20.10.2021 19:58
@Swordfish Akorat kdy praskne? Jestli tento rok, nebo to vygraduje za dalsich 5-10let ?
To je hlavní otázka té hry 😄
Swordfish 20.10.2021 19:59
Papir je dneska taky prezitek diky pocitacum.
Vsechno se posuva rychle. Vzdyt se zacne litat na Mars. Nemuzeme resit fiat 😄
(upraveno)
Na druhou stranu, rekneme ze fiat je nic moc. Ale to krypto, ktery je prespekulovany, je lepsi ?
(upraveno)
Tyhle nase vecerni debaty urcite potom dalsi celej den pulka discordu procita 😄
(upraveno)
😂 1
MirekH 20.10.2021 20:03
@Swordfish Na druhou stranu, rekneme ze fiat je nic moc. Ale to krypto, ktery je prespekulovany, je lepsi ?
Tohle už je strašně složitý, je i není, myšlenky jsou dobré, pozadí a technologie také, to tom žádná. Ale trh a finanční nástroje to bohužel kurví. Jak z toho ven nevím a bojím se, že i kdyby se o to nékdo pokusil tak už to nezvládne. Je to rozjetý vlak, který už nikdo neřídí.
💯 1
Swordfish 20.10.2021 20:04
@MirekH Tohle už je strašně složitý, je i není, myšlenky jsou dobré, pozadí a technologie také, to tom žádná. Ale trh a finanční nástroje to bohužel kurví. Jak z toho ven nevím a bojím se, že i kdyby se o to nékdo pokusil tak už to nezvládne. Je to rozjetý vlak, který už nikdo neřídí.
Amen.
MirekH 20.10.2021 20:05
Jsem rád, že se shodneme 😄
💯 1
Swordfish 20.10.2021 20:30
inu, jdu si udelat par transakci 🙂
gas kolem 100, to preziju
Tibika 20.10.2021 20:30
@Swordfish takhle se za par let bude tocit na futures vic btc nez kolik jich fyzicky existuje 😄
Klasicky fiat styl.. 😵‍💫
Swordfish 20.10.2021 20:32
gas kolem 100, to preziju
KryptoVláďa 20.10.2021 20:40
Gas kolem 100, to prezijes
Swordfish 20.10.2021 20:40
ja si nastavuji gas price u vetsiny transakci na metamasku
nedam ani dolar na vic, i kdyz jde o transakce za stovky tisic
(upraveno)
prece nebudu davat penize jen tak do luftu <@!473855667325894666>mu
KryptoVláďa 20.10.2021 20:42
Vzdyt rikam: gas kolem 100, to prezijes
Swordfish 20.10.2021 20:42
@KryptoVláďa Vzdyt rikam: gas kolem 100, to prezijes
🖕
🍪 1
ale to patri do <#884544208130682910>
KryptoVláďa 20.10.2021 21:39
<@!403204367345254402> prezils to?
Tomáš 20.10.2021 22:30
@Swordfish tam to chce chytit tu spravnou burzu kde to rupne nejvic
Dydx má občas krásné dlouhé knoty i teď a to i směrem nahoru
Tomáš 20.10.2021 22:31
@Swordfish takhle se za par let bude tocit na futures vic btc nez kolik jich fyzicky existuje 😄
Pokud se nepletu, tak přesně takhle to už teď funguje se zlatem ... Že toho "papírového" existuje víc než by bylo reálně možné fyzicky vypořádat
KryptoVláďa 21.10.2021 02:44
Btc se krasne cervena
KryptoVláďa 21.10.2021 04:17
<@626828686850523136> , trosku jsi nam tu s <@744861727367102464> chybel, tady mas patrona ❤️
Peky 21.10.2021 04:21
tady je to samej trejdař, tak to občas musím proložit farmařením😆
😍 1
KryptoVláďa 21.10.2021 04:36
🤣
Swordfish 21.10.2021 05:01
@Peky tady je to samej trejdař, tak to občas musím proložit farmařením😆
Má pravdu ten kluk.
🍪 1
skipy 21.10.2021 05:16
Snad se začervená všechno, to není zdravé, pořád nahoru 😀
KryptoVláďa 21.10.2021 05:17
Ja rano otevrel near a dot. Tak jenom nez zavru. Slusne jsem vcera odhazel, rad dokoupim, ale uplne si nejsem jistej
Tomassino 21.10.2021 05:23
po takovým růstu žádná velká korekce, vypadá to bullish
KryptoVláďa 21.10.2021 05:30
Tak vime jak to letelo po 20k
(upraveno)
Ted to prece nikdo rozumnej neshodi. Cekame na kadernice a uklizecky. Az tem se to prece mrda na hlavu, ne? 🤣🤣😂
formix 21.10.2021 05:43
Taky bych potreboval up
Eth na 10 a neco prodam 🧐😂
KryptoVláďa 21.10.2021 05:50
Ja uz po kouskach odhazuju. Akumulovat stable je psychicky narocny, ale snazim se 🤣
skipy 21.10.2021 06:01
Přesně, část střelim do stablu a další zelená svíce mě taaak nasere 😆
Deleted User 21.10.2021 06:13
uz asi zacina fomo, pisal mi uz kamos ze co ta solana ci ju ma kupit 😀
Hansss 21.10.2021 06:16
No ta solana se s tím taky nemaze
Deleted User 21.10.2021 06:18
no vsak to este polezie vsade ak neklesne btc ale mudro zacat odsuvat do stable po castiach
Hansss 21.10.2021 06:23
Ve stable mám nyní (potažmo už hooodne dlouho) většinu. Ale když alty střílí, je potřeba být v nich a bull zdimat a zdimat, co to dá. Ale dnes jsem bez pozice.
Deleted User 21.10.2021 06:26
mne sa nechce platit dane tak radsej budem drzat nech to lieta co to lieta akurat z aukcii z kusamy odpredavam movr v tom nevidim dlhodobo pitencial ked uz ide moonbeam na polku a to uz musim danit 😩
KryptoVláďa 21.10.2021 06:26
@Deleted User mne sa nechce platit dane tak radsej budem drzat nech to lieta co to lieta akurat z aukcii z kusamy odpredavam movr v tom nevidim dlhodobo pitencial ked uz ide moonbeam na polku a to uz musim danit 😩
Stable ti je na dane jedno, kdyz nevylezes ne?
KryptoVláďa 21.10.2021 06:27
@Hansss Ve stable mám nyní (potažmo už hooodne dlouho) většinu. Ale když alty střílí, je potřeba být v nich a bull zdimat a zdimat, co to dá. Ale dnes jsem bez pozice.
Ja to rano pocital, mam vecstable 20%
(upraveno)
Deleted User 21.10.2021 06:27
no vsak musim danit tak ci tak nie?
ked som kvazi dohladatelny ked som si usdt poslal z binance na kucoin a tam som posielal aj movr cize uz je to spojene so mnou... nevravim ze som zaujimavy pre finincnu spravu ale neviem aky bude soft za 5 rokov.
KryptoVláďa 21.10.2021 06:31
@Deleted User no vsak musim danit tak ci tak nie?
Ja si myslim, ze staci to, co ti prostane na uctu. Vic ani picu
Co jsem neprohnal anycoině, to neuvidi
Hansss 21.10.2021 06:31
Přesně, víc ani....
A i to je moc 😉
Deleted User 21.10.2021 06:32
no u vas to je 15% to je este pohoda 😂
asi sa prestahujem do cz 😂
KryptoVláďa 21.10.2021 06:32
<@456226577798135808> pokud mas obavy, ze by ti zdanili stable, tak uz to muze bejt v extremu i tak, ze to reknou - tady jste koupil ether a on udelal 50%, tak dante. Stable neni pravne nijak upraveny, je brany jako ostatni krypto. Takze do nej bych se vubec nebal odlejvat
👍 1
Myslim ze je skoda ted nebrat zisky a mit zasobu na bear. Kveten vsem ukazal. Mohli jsme mit tef 2x tolik vseho
Ja jsem ted ptf slusne rozhazel. Tak, aby mi to nebolelo kdyz to oujde dolu. Ale nahoru kazdoppadne odhazuju
A vlastme - pokud bych byl ted 100% stable, tak jsem nad miru spokojeny
Deleted User 21.10.2021 06:36
preto rozmyslam ako by som sa kus stratil
lebo mi to pride kravina
KryptoVláďa 21.10.2021 06:37
Zk.money a prohnat to na novou pemezenku
Deleted User 21.10.2021 06:37
kuknem to
Hansss 21.10.2021 06:56
Zisky jsem nechával v USD. Bohužel je nehazel do eth se slovy pak jak bude čas, udělám to. Ano, byl líný myši udělat dve kliknutí. Ale příležitosti ještě bude mraky.
KryptoVláďa 21.10.2021 06:57
Tak na 4138 se mi chytil ether
Včelkamára 21.10.2021 07:02
KryptoVláďa 21.10.2021 07:03
@Včelkamára nemá někdo https://www.coingecko.com/en/coins/reef-finance
Mam
Za malinko ale mam v planu jeste trochu dopoustet
Včelkamára 21.10.2021 07:05
já taky za pár stovek jenom, chtěl sem to zamknout na půl roku ale asi mám smůlu. Tady:
ještě to jde asi nějak přes klever waletku ale to se mě zakládat už nechce.... nebo víš o jiné možnosti co s tím? nebo budeš jen držet a v zisku střelíš?
KryptoVláďa 21.10.2021 07:12
Nic nezamykam. Na peaku pryc
(upraveno)
Peky 21.10.2021 07:24
je to spíš info, aby jste se dostali do obrazu, jak je vše propojené, různé projekty a jak vy sami můžete ovlivnit, jakým směrem se bude projekt vyvíjet...
a pak hlavně nemám problém, do těchto projektů investovat.......
bocak7 21.10.2021 08:41
Ahoj , funguje vam APY.vision ? dlouho jsem tam nebyl a web se ponekud modernizoval do PRO verze 🙂
Tomáš 21.10.2021 09:01
Máte nějaké tipy jaké už aplikace fungují na Optimism? Našli jste tam něco zajímavého, co stojí za prozkoumání?
venca Tol 21.10.2021 09:13
Tak Já dnes taky odlil 30 procent z eth do stejblu
👍 2
Tomáš 21.10.2021 09:19
@venca Tol Tak Já dnes taky odlil 30 procent z eth do stejblu
docela radikální a skokové 😄
ale jinak proč ne
KryptoVláďa 21.10.2021 09:32
Jdem si pro ATH?
mcbp:831837184260571196 2
Tomáš 21.10.2021 09:36
@KryptoVláďa Jdem si pro ATH?
cca 2,5% a jsme tam
ale každý ví 💩 ... udělal bych nějakou emociálně ovlivněnou blbost, tak jdu radši běhat 😄
Hansss 21.10.2021 09:38
@venca Tol Tak Já dnes taky odlil 30 procent z eth do stejblu
Není to moc?
venca Tol 21.10.2021 09:46
@Tomáš docela radikální a skokové 😄
Jj musím zaplatit půjčku na stavbu 🤷
Hansss 21.10.2021 09:47
Tak to ok
venca Tol 21.10.2021 09:48
Když stavíš potřebuješ hotovost. Jak vylézate do Fiatu ??
KryptoVláďa 21.10.2021 09:49
@venca Tol Když stavíš potřebuješ hotovost. Jak vylézate do Fiatu ??
Kolik?
koparka ☮ 21.10.2021 09:56
@KryptoVláďa Kolik?
10-20tis dai..? 😉
koparka ☮ 21.10.2021 09:57
@venca Tol Tak Já dnes taky odlil 30 procent z eth do stejblu
kam teď se stablem..? 🙂
KryptoVláďa 21.10.2021 09:59
Nechat ho cekat na nakupy
koparka ☮ 21.10.2021 10:02
@KryptoVláďa Nechat ho cekat na nakupy
ty jo... cekas dump..? za ty ceny bych nenaskakovál 🙂
KryptoVláďa 21.10.2021 10:08
@koparka ☮ ty jo... cekas dump..? za ty ceny bych nenaskakovál 🙂
ne, ale kazdopadne ho nikam nezaviram....lezi na burze jako kolateral, dobiram z nej polku a pokud bude nejaky pullback, tak beru
joint:801351826972082207 1
uz dva dny z etheru pomalu odhazuju
koparka ☮ 21.10.2021 10:18
jasan chápu.. mám to podobne 😉
jen proste bych to aspoň na 40% někam prdnul ptz se toho nějak nasbiralo.. 🙂 ale jak rikas ... na nákupy něco nechám 😉
Včelkamára 21.10.2021 10:25
@koparka ☮ kam teď se stablem..? 🙂
Na TOKE 😉👍
KryptoVláďa 21.10.2021 10:27
dej pokoj 😄
Včelkamára 21.10.2021 10:29
Tvl, zatim to dává hezky
Tomassino 21.10.2021 10:43
vítr pičo, kdo máte trampolíny pro prcky je dobrý je mít přikotvený
KryptoVláďa 21.10.2021 10:47
🤣🤣🤣🤣
KryptoVláďa 21.10.2021 10:58
Tlacite to ocima?