# pokec
184671 zpráv • strana 1128/1847
Michi💵 19.10.2021 20:06
Zlutak za 64, tak mejdan nejspis zacina😄
🥺 1
Bříza 19.10.2021 20:32
Noo na to ze jsme vysoko tu nikdo není call prázdný ani Lenin to už každý prodal a je někde na svém ostrůvku ?
MirekH 19.10.2021 20:33
Tohle přeci není žádné opravdové ATH, ale jen konec korekce 😄
👌 1
To nikoho nezajímá
Swordfish 19.10.2021 20:36
Tady si kazdej trejdi podle sveho. Neni to trejderska skupina a proto je tu tichu 🙂
Bříza 19.10.2021 20:48
No na jaře do vypadalo jinak 😂😂
To byl pěkné každý den Call 😂
MirekH 19.10.2021 20:55
<@!343459632032907264> na jaře byl lockdown, to byla jiná doba, lidi mají taky životy 😄
Bříza 19.10.2021 20:56
Noo a ted bude zas další 😂
MirekH 19.10.2021 21:00
Tak budou zase cally 😄
Tomáš 19.10.2021 21:29
krypto je letadlo, radši to všechno prodejte, dokud to má nějakou cenu 😄
Swordfish 19.10.2021 21:56
<@!675815112304623632> co rika kronikar? jaho historik, by mel mit prehled o fundamentu a ceste trhu 😄
Storm 19.10.2021 22:04
Its going to the moon, zastavte baráky a kupte doge nebo shibu 🚀 🚀 🍍 Beeple is coming 😂
Swordfish 19.10.2021 22:04
to by ale platilo tak kveten cerven
storme ty jsi byl dlouho pryc 😄
Storm 19.10.2021 22:05
Historie se opakuje ne? 😄
Swordfish 19.10.2021 22:05
aaaaano
pejskove tu byly asi tyden zpet
ananas nevim
co rikaji tvoje zaznamy ? (penezenky)
Storm 19.10.2021 22:07
Jak si vyhrávaj ty moje ananasy na walletce 😄 400 usd kus, stále jich asi 7 mám, původní cena asi 7-9 eth nebo tak nějak....už ani nevim 😄
Swordfish 19.10.2021 22:07
prodej je do dolaru a pockej az ether rupne na par stovek
bum, mas zisk 😄
Storm 19.10.2021 22:07
Záznamy už bohužel žádné nemám 😄
Swordfish 19.10.2021 22:08
unbeliavable adventure 🥸
Storm 19.10.2021 22:08
Zapper mi je všechny smazal z ulopžených
Swordfish 19.10.2021 22:08
tuzka a papir selhaly
(upraveno)
Storm 19.10.2021 22:09
Příště si je rovnou vytukám do plechu, kdyby náhodou 😂
Swordfish 19.10.2021 22:09
a popros rovnou majitele vzdy o private key, aby ses nemusel priste ptat znovu
<@!672035199441305600> Kronikar je rozbitej, nema data.
Storm 19.10.2021 22:17
Ale jo nějaké se najdou v záložkách 🙂 Sice ne všechno, ale něco tam bude 😄
MirekH 19.10.2021 22:33
Cardano smart contracts
🤣 11
tree 木 19.10.2021 22:59
ETH perpetual volume na dydx je vetsi nez na FTX. Wow
👍 2
koparka ☮ 20.10.2021 04:58
@tree 木 co jsi poprve nastavil? Passphrase tam musis psat pri kazdym pripojeni trezoru.. jinak to trosku prestava davat vyznam
a dá se to nějak resetovat..? já debil dával asi pokaždé jiný jak mi to nabízelo... 😇 anebo co radis..? klido mužem na PM ať to tu nespamujem..
koparka ☮ 20.10.2021 05:01
@MirekH <@!712019562152853586> přečti si tento článek ať jsi v obraze co passphrase je a jak funguje, lépe ti pak docvakne co jsi dělal a třeba si vzpomeneš https://wiki.trezor.io/Passphrase
já to nějak pokaždé měnil kkt 😦 jak mi to nabízelo.. ale první mám zapsáno ale taky nefachci 😦 sem bezradny 😦 nějaký reset passshare..? anebo komplet reset nepomůže a zadáním seedu..? dík
MirekH 20.10.2021 07:03
<@712019562152853586> passphrase je vlastně takovým dalším slovem seedu, pokud si ho nepamatuješ tak to nejde obnovit, musíš si vzpomenout, jinak své prostředky zpět nedostaneš.
😧 1
Tomassino 20.10.2021 08:01
včerejší surf, serfujete? 🙂
Tomáš 20.10.2021 08:04
@Tomassino včerejší surf, serfujete? 🙂
takhle grafy na dydx nevypadají ne? ... proč to plácat někde jinde, když můžu profit zvětšit?
Tomassino 20.10.2021 08:05
jsem věrnej FTXu no
👍 2 💩 2
KryptoVláďa 20.10.2021 08:19
@Tomassino včerejší surf, serfujete? 🙂
Nad ranem jem zaviral a od sedmi jedu znov
yes:767989820818849834 3
Vcera jsem eth tocil asi trikrat
pog:825465951868813342 1 👑 1
koparka ☮ 20.10.2021 08:27
@MirekH <@712019562152853586> passphrase je vlastně takovým dalším slovem seedu, pokud si ho nepamatuješ tak to nejde obnovit, musíš si vzpomenout, jinak své prostředky zpět nedostaneš.
to není potěšující /( ale dík za odpověď... mě se generovaly pokaždé jiné 😦 a ten první co sem dával nefunguje 😦 co jsem měl zapsány jako první 😦
MirekH 20.10.2021 08:34
<@!712019562152853586> pořád nechápu to slovo "generovaly". Passphrase je něco jako heslo, to se ti negeneruje, to si zadáváš sám. Pokud jsi tam náhodně dával znaky a nevěděl jsi, k čemu passhrase je tak je mi to líto, ale o postředky jsi asi přišel. Obnovit by to šlo jen tak, že si vzpomeneš a nebo nějakým bruteforcem.
Hansss 20.10.2021 09:35
Jj zlaté Ftx. Včera Near odpoledne zavíral, v noci opět otevíral a ráno znovu zavíral. 1. obchod + 700 druhý přes noc + 900.
🤘 1
KryptoVláďa 20.10.2021 09:56
Dobre ty!
koparka ☮ 20.10.2021 10:02
@MirekH <@!712019562152853586> pořád nechápu to slovo "generovaly". Passphrase je něco jako heslo, to se ti negeneruje, to si zadáváš sám. Pokud jsi tam náhodně dával znaky a nevěděl jsi, k čemu passhrase je tak je mi to líto, ale o postředky jsi asi přišel. Obnovit by to šlo jen tak, že si vzpomeneš a nebo nějakým bruteforcem.
nabízí to passpshare .. buď zadas své anebo ti vygeneruje jine.. pisou bezpečně.. já nevěděl ze musím davat pořad ty same 😦 anebo žádné... mám tam dosti.. co je možnost "bruteforce"..? 😇
Hansss 20.10.2021 10:16
@KryptoVláďa Dobre ty!
JJ Near pěkné po schůdkách roste. 2 - 3 nahoru, 1 - 2 dolů. Už jej takto obchoduji cca měsíc.
Tomáš 20.10.2021 10:39
@Hansss Jj zlaté Ftx. Včera Near odpoledne zavíral, v noci opět otevíral a ráno znovu zavíral. 1. obchod + 700 druhý přes noc + 900.
já se tady raduju z 20 dolarů zisku, hlavně, že to není mínus ... a tady se jedou jiné pecky 😄
💯 3
Hansss 20.10.2021 10:44
@Tomáš já se tady raduju z 20 dolarů zisku, hlavně, že to není mínus ... a tady se jedou jiné pecky 😄
Dá se říci, že vyjma 2 obchodů, jsem poslední měsíc jel pouze Near. Ten jediný z mnou sledovaných altcoinů se výrazněji hýbe a roste. Ty další dva byly RSR.
MirekH 20.10.2021 10:47
<@!712019562152853586> "buď zadas své anebo ti vygeneruje jine.. pisou bezpečně" tohle jsi vydedukoval kde?
Hele je to průser,pokud neznáš passphrase tak si musíš najít programátora, co ti zkusí přes ten bruteforce (vygoogli si co to je) napsat program, co ti tu passhrase zkusí uhádnout. Kolik tam máš takhle zamčeno?
Tibika 20.10.2021 11:18
<@744861727367102464> ja asi tusim … ked ti browser nabidne, ze ti vygeneruje “bezpecne heslo”, ked sa niekam registrujes / prihlasujes … viscomyslim ..
<@712019562152853586> tak? Chodil si tam cez browser? A vzdy ti browser povedal, “tu mas heslo qWeha124-Ruw#Re134dws*” ?
Tibika 20.10.2021 11:23
@Martin108 / SKARHOOL jasne, to znas a mas ze? ale vazne vlado. sledujes nejaky projekt nebo neco podle tebe zajimaveho na HIVE?
Pokecaj si s <@822469163619581982> tu na serveri 🙂
roman D 20.10.2021 11:42
@koparka ☮ jjj stakuju Time 😉
kde tam je ? a co je to za coin ? chrono.tech (TIME)?
KryptoVláďa 20.10.2021 11:44
Romaneeeee! 🤣
roman D 20.10.2021 11:47
@KryptoVláďa Romaneeeee! 🤣
jen studuji
KryptoVláďa 20.10.2021 11:48
No proto 🤣
Tak jsem trosku rozbil pred podzimem portfolio. Jeste mam v planundo konce tydne tak 5-6k rozhazet
MirekH 20.10.2021 11:57
Všichni se připravují na bullrun a žádný bullrun nakonec nebude, to bude srandy 😂
(upraveno)
MirekH 20.10.2021 11:58
@Tibika <@744861727367102464> ja asi tusim … ked ti browser nabidne, ze ti vygeneruje “bezpecne heslo”, ked sa niekam registrujes / prihlasujes … viscomyslim ..
<@712019562152853586> tak? Chodil si tam cez browser? A vzdy ti browser povedal, “tu mas heslo qWeha124-Ruw#Re134dws*” ?
V tom případě by se s tím mohl rovnou rozloučit
Kurva, lidi, studujte než něco uděláte
(upraveno)
🏆 1
Tomáš 20.10.2021 12:04
@Tibika <@744861727367102464> ja asi tusim … ked ti browser nabidne, ze ti vygeneruje “bezpecne heslo”, ked sa niekam registrujes / prihlasujes … viscomyslim ..
<@712019562152853586> tak? Chodil si tam cez browser? A vzdy ti browser povedal, “tu mas heslo qWeha124-Ruw#Re134dws*” ?
tuhle funkci prohlížeče nepoužívám, ale neukládá náhodou rovnou to vygenerované heslo do své paměti, že ho pak předvyplní při příštím přihlašování? ... to by se z toho prohlížeče s admin právy na počítač mělo dát vytáhnout ne?
KryptoVláďa 20.10.2021 12:15
@MirekH Všichni se připravují na bullrun a žádný bullrun nakonec nebude, to bude srandy 😂
za ceny, za ktery nastupuju jsem ochoten hodlovat. polka jde do aukci a 50 ICP podrzim...prelil jsem jen zisky z eth a nearu, takze pokud to udela hop dolu, nebude to takovy rozdil... porad mym druhym nejvetsim assetem je stable
👍 2
MirekH 20.10.2021 12:24
<@!672035199441305600> vlastní ICP team stále miliony ICP? Už je to opensource? Jsou vidět zdrojáky? Ptal jsem se v ICP skupině, ale tam asi nikdo už nic neví 😄
KryptoVláďa 20.10.2021 12:26
@MirekH <@!672035199441305600> vlastní ICP team stále miliony ICP? Už je to opensource? Jsou vidět zdrojáky? Ptal jsem se v ICP skupině, ale tam asi nikdo už nic neví 😄
Jestli pujde trh na horu, treba kilo udelaj a tam je strelim. Neni to zbpresvedceni ale ze spekulace. Mam v tom jen 2k
Tomáš 20.10.2021 12:59
KryptoVláďa 20.10.2021 13:15
@Tomáš prodáno 😄
Vsechno? 🤣
Tomáš 20.10.2021 13:17
@KryptoVláďa Vsechno? 🤣
já stejně nikdy nic neměl 😄
Tomáš 20.10.2021 13:17
@KryptoVláďa Vsechno? 🤣
nakoupím zpátky na 200 dolarech, nějaký takový chytrý pán to tady nedávno tvrdil 😄 ... teda když měl zrovna čas a netahal skříně, pohovky a podobně, protože to inteligentní lidi mají jako formu zábavy, protože peníze už je nezajímají 💩
(upraveno)
👍 2
MirekH 20.10.2021 13:49
ATH
KryptoVláďa 20.10.2021 13:50
Na 4k <@!403204367345254402> prodava taky vse
KryptoVláďa 20.10.2021 13:50
@MirekH ATH
A co ted…
Tomassino 20.10.2021 13:51
půjde se dál up
KryptoVláďa 20.10.2021 13:52
Krome ksm vse zavreno a cekam. Odprodal jsem kousek eth
Tomassino 20.10.2021 13:52
ale nejdřív asi do strany, navrhoval bych zavlnkovat 🙂
já doufám, že ještě trochu pojedou alty, mám otevřenou solanu a ehm fantom 🙂
KryptoVláďa 20.10.2021 13:59
CG je zase v pici
KryptoVláďa 20.10.2021 13:59
@Tomassino já doufám, že ještě trochu pojedou alty, mám otevřenou solanu a ehm fantom 🙂
Ja solu ted zaviral. Jsem jsem od 155
KryptoVláďa 20.10.2021 14:12
Tak uz tu mame nejakyho strelce co hodil short?
24Maty24 20.10.2021 14:14
@MirekH Všichni se připravují na bullrun a žádný bullrun nakonec nebude, to bude srandy 😂
Bullrun už dávno je 😄
Peky 20.10.2021 14:25
@MirekH ATH
něco přes 300 ještě chybí😆
KryptoVláďa 20.10.2021 14:26
Ftx melo 66510
Peky 20.10.2021 14:28
@KryptoVláďa Ftx melo 66510
myslím našeho koně a nemyslím HEX🤣
KryptoVláďa 20.10.2021 14:31
😂😂😂
Včelkamára 20.10.2021 14:47
Ja uz taky skoro vse zavrene a cekam
KryptoVláďa 20.10.2021 14:51
Divam se na svoje prf a kdyz si uvedomim, ze vloni tpuhle dobou po korone melo hodnotu 60k CZK a celej dalsi rok jsem z toho zil….trosku mi mrazi
Luboš 20.10.2021 14:54
čus netušíte co se stalo s CC10?
KryptoVláďa 20.10.2021 14:55
@Luboš čus netušíte co se stalo s CC10?
Daval to sem tom asi 4 dny zpatky ze chciplo defi5
Roonwild 20.10.2021 14:58
Šikovným patří svět 🚀🌓
❤️ 1
Peky 20.10.2021 15:08
@Luboš čus netušíte co se stalo s CC10?
celkem zajímavej přípěh, mrkni na jejich twitter, někdo je okradl, ale oni vědí jeho totožnost, zajímavé....
KryptoVláďa 20.10.2021 15:08
@Peky celkem zajímavej přípěh, mrkni na jejich twitter, někdo je okradl, ale oni vědí jeho totožnost, zajímavé....
Ja to dole nakoupil 🤣
Peky 20.10.2021 15:09
@KryptoVláďa Ja to dole nakoupil 🤣
já mám NDX zastekované na 360 dní, takže já už se jenom koukám😂
tak už jenom 335, toto letí 🙂
a to opravdu za drobné, jeden hezký víkend 😂 855.38 dNDX
Deposit of 214.00 NDX for 360 days with a 2.9971x bonus.