Tomassino
18.10.2021 21:29
Ono stačí i cesta ze Zličín na Cernak , to je kolikrát i lepší dojet do Plzně :)
Swordfish
18.10.2021 21:30
↩
@Tomassino
Ono stačí i cesta ze Zličín na Cernak , to je kolikrát i lepší dojet do Plzně :)
PRoc by nekdo jezdil na Cerny Most ?
tree 木
18.10.2021 21:30
presne
Tomassino
18.10.2021 21:30
Přesně
tree 木
18.10.2021 21:31
Reporyje by byly fajn
to je takovy progresivni misto
Swordfish
18.10.2021 21:31
Cela Praha je spatne.
Tomassino
18.10.2021 21:31
To je nějaká provokace? Přímo v místě bydliště?
Ale u těch Reporyji bych možná uměl pomoct u starosty, nějakej prostor by asi taky byl
Je to přímo u okruhu, já lobuju pro :)
tree 木
18.10.2021 21:33
tak zalobuj at tam udelaj konferencni centrum tak pro 1000 lidi aspon
Tomassino
18.10.2021 21:34
Tak to bohužel, to rovnou do konresovyho centra. Tam jsem dělal akce v Očko Music clubu pro 2000 studentů, to byly časy
tree 木
18.10.2021 21:34
↩
@Swordfish
Cela Praha je spatne.
Praha je vzdycky spatne, ale kazdy tam trefi ... coz se o zbytku rict moc neda 😄
tree 木
18.10.2021 21:35
↩
@Tomassino
Tak to bohužel, to rovnou do konresovyho centra. Tam jsem dělal akce v Očko Music clubu pro 2000 studentů, to byly časy
mozna 600 by stacilo
v brne nas bylo neco malo pres 200
Muj kandidat byl zatim Dum Radost, ale to co nabizej je taky maly a rozfragmentovany.. ale zas maj namesti a stresni terasu
(upraveno)
Tomassino
18.10.2021 21:38
Hmm, to zní docela dobře, střecha je tam nádherná
Pak tam znám sál se zrekonstruovanym kinem. No a vedle je velká aula VŠE :)
tree 木
18.10.2021 21:40
To jo, ale neni to uplne u sebe a ty lidi se mezi tim poztraceji. Mit nejakej kompaktni celek je strasna vyhoda pro networking a tyhlecty veci...
V tomhle bylo Brno super
Tomassino
18.10.2021 21:41
To rozhodně.
Ale mozna by VŠE mimo semestr mohla být ochotná k zapůjčení prostor, místa je tam hafo a nebo v komplexu má jižním městě
tree 木
18.10.2021 21:44
Jasne no, nejaka vejska to je reseni, ale tomu bych se nejradsi vyhnul.. Rad bych nasel nejakej "zajimavejsi" prostor
Swordfish
18.10.2021 21:46
↩
@tree 木
Jasne no, nejaka vejska to je reseni, ale tomu bych se nejradsi vyhnul.. Rad bych nasel nejakej "zajimavejsi" prostor
Letna je pry docela velika.
tree 木
18.10.2021 21:47
Tam ale obcas prsti prej
prsi
kua 😄
Swordfish
18.10.2021 21:47
Neurazejme pocasi. Nemuze za to.
Tomassino
18.10.2021 21:48
https://mlejn.cz/o-mlejne/kd-mlejn/ toto by bylo cca pro 300 lidi kousek od Reporyji
tree 木
18.10.2021 21:48
napadlo me nejaky mensi kino s vice salama, treba Svetozor...
Tomassino
18.10.2021 21:51
Tvl samotný centrum, hmm. Tam jsou hezký akce v hotelu ambasador zlata husa
tree 木
18.10.2021 21:51
aspon 2 saly pro min. 150 lidi plus mozna 2 dalsi mensi. Jeden sal neni problem nikde
Tomassino
18.10.2021 21:52
Žofín :)
tree 木
18.10.2021 21:53
↩
@Tomassino
Tvl samotný centrum, hmm. Tam jsou hezký akce v hotelu ambasador zlata husa
no nevim jestli se tohle k ethereum konferenci hodi 😄
tree 木
18.10.2021 21:55
↩
@Tomassino
Žofín :)
to bude megadrahy
Swordfish
18.10.2021 21:56
proc ne rovnou O2 arena ? 😄
tree 木
18.10.2021 21:56
kdyz to zafundujes
Swordfish
18.10.2021 21:56
zaplatim lidi, co budou vybirat dobrovolne vstupne
Tomassino
18.10.2021 21:58
WELLNESS HOTEL STEP, tady se dělá dost konferenci, mají velký saly
🤔 1
A nebo výstaviště
tree 木
18.10.2021 22:07
CAMP by byl supr
KryptoVláďa
19.10.2021 03:20
↩
@tree 木
moh sis dat s <@672035199441305600> virivku :D
Ehm….
🤣 1
<@831379731734855720> <@!397625533283958787> ve Mlejnr jsem neco tocil, jw to tam fajn
(upraveno)
Tomassino
19.10.2021 06:04
↩
@KryptoVláďa
<@831379731734855720> <@!397625533283958787> ve Mlejnr jsem neco tocil, jw to tam fajn
Prostor je fajn, akorát velikostně by to tak velkou akci nezvládlo. 300 lidí myslím ideál, co myslíš?
koparka ☮
19.10.2021 06:13
chlapi.... co dělat když mi MeW ani MM ani trezorSuite nenabízí mou adresu ale pro připojení vygeneruje jinou 😦 díky moc
Swordfish
19.10.2021 06:16
nepouzivat trezor
KryptoVláďa
19.10.2021 06:20
↩
@Tomassino
Prostor je fajn, akorát velikostně by to tak velkou akci nezvládlo. 300 lidí myslím ideál, co myslíš?
Ten sal je velkej jak krava
koparka ☮
19.10.2021 07:26
muže někdo helpnout kdo má trezor..? díky 🙂
🤣 1
venca Tol
19.10.2021 08:29
Dobré ráno tak co čekáte 🚀 nebo ne.
Swordfish
19.10.2021 08:59
🚁
👍 1
roman D
19.10.2021 09:16
je nekdo na Avalanche ?
jak to funguje ?
stejne jak matic ?
KryptoVláďa
19.10.2021 09:32
Hlavne tam nehledej zadny farmy 🤣
A doufam, ze tuhle zpravu nebudu muset za mesic dohledavat 🤣
joint:801351826972082207 1
kek:872079105607233557 1
koparka ☮
19.10.2021 09:33
↩
@roman D
je nekdo na Avalanche ?
jjj stakuju Time 😉
roman D
19.10.2021 09:34
ano ano
koparka ☮
19.10.2021 09:34
<@672035199441305600> kdo tu je prez trezor specialista..? 🙂
roman D
19.10.2021 09:34
😆 .
Tomáš
19.10.2021 09:55
↩
@Swordfish
to je APY nebo APR ?
280 adres, to je velký dosah ... Cítím Sigmu 😂
koparka ☮
19.10.2021 09:56
↩
@Swordfish
kde se muzu zapsat ?
ano APy
(upraveno)
koparka ☮
19.10.2021 09:57
↩
@Tomáš
280 adres, to je velký dosah ... Cítím Sigmu 😂
🙂 vše je možné 🙂 a tím myslíš ze drží Time 280 adress..? to myslím ze ne..
Swordfish
19.10.2021 10:07
280 lidi stakuje
to bude nejaky podobny discord jako tento, akorat v zahranici
KryptoVláďa
19.10.2021 10:10
↩
@koparka ☮
<@672035199441305600> kdo tu je prez trezor specialista..? 🙂
<@!397625533283958787>
joint:801351826972082207 1
Swordfish
19.10.2021 10:10
Martin108 / SKARHOOL
19.10.2021 10:18
ahoj, co si myslite o HIVE a projektech na nem? uz nejakou dobu ho pomalu prikupuju. je tu nekdo, kdo v tom vidi vetsi potencial?
KryptoVláďa
19.10.2021 10:20
HIV je z prcani ne? 🤣
🤣 1
MirekH
19.10.2021 10:25
↩
@koparka ☮
chlapi.... co dělat když mi MeW ani MM ani trezorSuite nenabízí mou adresu ale pro připojení vygeneruje jinou 😦 díky moc
Nemáš passphrase? Je prakticky nemožné, aby ti z jednoho klíče vygeneroval jiné adresy. Něco děláš špatně
👀 1
koparka ☮
19.10.2021 10:34
↩
@MirekH
Nemáš passphrase? Je prakticky nemožné, aby ti z jednoho klíče vygeneroval jiné adresy. Něco děláš špatně
jestli je to passpshsre to heslo které si vytvaris tak ano.. vždy to vytváří jakoze i samo nějaké nabízí.. v tom je problem.? 😇
MirekH
19.10.2021 10:40
<@!712019562152853586> každý účet s passphrase je jako nový trezor. Každý ti bude generovat jiné adresy
Pokud budeš mít účet bez passhrase tak ti vygeneruje jiné adresy než účet s passphrase "ahoj"
KryptoVláďa
19.10.2021 10:44
Ahoj
Martin108 / SKARHOOL
19.10.2021 10:44
↩
@KryptoVláďa
HIV je z prcani ne? 🤣
jasne, to znas a mas ze? ale vazne vlado. sledujes nejaky projekt nebo neco podle tebe zajimaveho na HIVE?
koparka ☮
19.10.2021 10:45
↩
@MirekH
<@!712019562152853586> každý účet s passphrase je jako nový trezor. Každý ti bude generovat jiné adresy
hej to jsem netusil.. testnu po praci;) diky ahoj 🙂
KryptoVláďa
19.10.2021 10:46
↩
@Martin108 / SKARHOOL
jasne, to znas a mas ze? ale vazne vlado. sledujes nejaky projekt nebo neco podle tebe zajimaveho na HIVE?
Twd o tom slysim poprve
Tomáš
19.10.2021 10:46
@here na binance za 2 dny dopoledne doběhne launchpad a bude možnost koupit fanouškovské tokeny Lazia Řím (max supply 40 milionů, po launchpadu v oběhu 8,6 mega), nejlevnější token z italské ligy, pokud dobře koukám má Novara za cca 5 dolarů (milion supply), AS Řím za 23 usd (10 milionů max supply), Inter Milán těsně pod 27 usd (20 milionů max supply) ... v launchpadu budou tokeny za cenu 1 USD ... fanouškovská základna Lazia obecně bude podobná asi jako u AS, těžko říct rozdíly v zájmu o technologie, profil těch fanoušků bude jistě odlišný ... nicméně můj skromný odhad porovnáním těchto čísel bych tipoval kolem 8 usd ve volném prodeji klidně ... takže pokud někdo máte BNB na binance, tak nezapomenout využít ... disclaimer: není finanční rada a osobně hned po claimnutí prodávám, nedržím ani token mého oblíbeného týmu AC Milán (ofiko token existuje a taky byl v launchpadu)
👍 4
koparka ☮
19.10.2021 10:46
↩
@MirekH
Pokud budeš mít účet bez passhrase tak ti vygeneruje jiné adresy než účet s passphrase "ahoj"
takze proste jen nedavat passshare a hotovo..? nacte to tu starou..?
koparka ☮
19.10.2021 10:47
↩
@Tomáš
@here na binance za 2 dny dopoledne doběhne launchpad a bude možnost koupit fanouškovské tokeny Lazia Řím (max supply 40 milionů, po launchpadu v oběhu 8,6 mega), nejlevnější token z italské ligy, pokud dobře koukám má Novara za cca 5 dolarů (milion supply), AS Řím za 23 usd (10 milionů max supply), Inter Milán těsně pod 27 usd (20 milionů max supply) ... v launchpadu budou tokeny za cenu 1 USD ... fanouškovská základna Lazia obecně bude podobná asi jako u AS, těžko říct rozdíly v zájmu o technologie, profil těch fanoušků bude jistě odlišný ... nicméně můj skromný odhad porovnáním těchto čísel bych tipoval kolem 8 usd ve volném prodeji klidně ... takže pokud někdo máte BNB na binance, tak nezapomenout využít ... disclaimer: není finanční rada a osobně hned po claimnutí prodávám, nedržím ani token mého oblíbeného týmu AC Milán (ofiko token existuje a taky byl v launchpadu)
kdyz to Lazio je hrozny team.. 🙂
Tomáš
19.10.2021 10:47
↩
@koparka ☮
kdyz to Lazio je hrozny team.. 🙂
o víkendu porazili Inter ... to mi stačí 😄
joint:801351826972082207 1
MirekH
19.10.2021 10:50
↩
@koparka ☮
takze proste jen nedavat passshare a hotovo..? nacte to tu starou..?
ano, pokud passhrase nevpylníš tak ti to načte účet bez passphrase.
👌 1
Dav.id
19.10.2021 15:49
Caute, vidim, ze melo byt dnes nejake skoleni. To byva nejak pravidelne, nebo je to předem nekde avizivane? Sice jsem patron, ale moc to tu nectu, protoze nestiham a prijde mi to tu dost neprehledne 😀
KryptoVláďa
19.10.2021 15:55
↩
@Dav.id
Caute, vidim, ze melo byt dnes nejake skoleni. To byva nejak pravidelne, nebo je to předem nekde avizivane? Sice jsem patron, ale moc to tu nectu, protoze nestiham a prijde mi to tu dost neprehledne 😀
Tohle je placene skoleni, 4.lekce
Dav.id
19.10.2021 16:00
Jo tagle, tak to mi uplne uniklo 🙂
koparka ☮
19.10.2021 16:33
↩
@KryptoVláďa
Tohle je placene skoleni, 4.lekce
nějaký vycuc pro patrony nebude.? 😇
KryptoVláďa
19.10.2021 16:37
↩
@koparka ☮
nějaký vycuc pro patrony nebude.? 😇
Ten je nonstop 🤣
AMwhatAM
19.10.2021 16:39
ta cena BNC je vtip?
KryptoVláďa
19.10.2021 16:45
Kolik?
Peky
19.10.2021 19:50
kdyby jste ještě někdo držel - https://news.morpheus.network/the-morpheus-network-mnw-token-is-here-the-swap-has-now-begun-bec5ca2f30ba
👍 1
koparka ☮
19.10.2021 19:52
↩
@MirekH
ano, pokud passhrase nevpylníš tak ti to načte účet bez passphrase.
nepomohlo... 😦
MirekH
19.10.2021 19:54
<@!712019562152853586> něco děláš špatně, používal jsi tu passphrase nebo ne?
Pokud ne tak to musíš mít pod tím účtem bez passphrase
Pokud ano tak si vzpomeň na to pod jakým passphrase jsi to používal
Používám trezor řadu let a nikdy jsem neměl problém s tím, že by mi trezor generoval jiné adresy, to ani nejde
koparka ☮
19.10.2021 19:56
↩
@MirekH
Používám trezor řadu let a nikdy jsem neměl problém s tím, že by mi trezor generoval jiné adresy, to ani nejde
mám měsíc... mě to taky nedělalo... 😦 u nového jsem asi poprvé nastavil.. pak generoval vždy automaticky a nebyl problem... až teď to začlo blbnout 😦
tree 木
19.10.2021 20:02
co jsi poprve nastavil? Passphrase tam musis psat pri kazdym pripojeni trezoru.. jinak to trosku prestava davat vyznam
👍 1
MirekH
19.10.2021 20:04
<@!712019562152853586> přečti si tento článek ať jsi v obraze co passphrase je a jak funguje, lépe ti pak docvakne co jsi dělal a třeba si vzpomeneš https://wiki.trezor.io/Passphrase
(upraveno)