MirekH
18.10.2021 08:06
Mám tam na to nákupy, uvidíme co se vyplní a co ne 🙂
Swordfish
18.10.2021 08:06
copa ten ohm, nezahucel tam nekdo ? 😄
KryptoVláďa
18.10.2021 08:08
padlo to?
Swordfish
18.10.2021 08:08
se podivej 😄
takova malinkata korekce 😄
nekdo by rekl: cas k nakupu ! 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
18.10.2021 08:10
-25 slusny
kdyz jsem cet ty vyhajpovany komentare k nemu na ctvrtecnim streamu, tak mi bylo jasny, ze se to blizi 😄
🤣 3
Swordfish
18.10.2021 08:14
kdo chce kam, pomozme mu tam !
KryptoVláďa
18.10.2021 08:35
Az se ucho utrhne
Tomassino
18.10.2021 08:45
Občas je to krásný mít všechno zavřený 🙂
KryptoVláďa
18.10.2021 08:58
↩
@Tomassino
Občas je to krásný mít všechno zavřený 🙂
Jo, mne se pred chvili otevrelo 🤣
🤣 1
Raiden
18.10.2021 09:12
https://m.youtube.com/watch?v=aUIXCCVZ-C0
Jdete do toho někdo?
Jdete do toho někdo?
KryptoVláďa
18.10.2021 09:23
Ee
Tomassino
18.10.2021 09:23
takže zcela logicky, teď když jsem pozavíral, tak by to mohlo šíleně pumpnout, že jo
(upraveno)
Tomassino
18.10.2021 09:33
KIN pěkně pozvolna vyklesáva, ten by mohl dát
(upraveno)
KryptoVláďa
18.10.2021 09:47
↩
@Tomassino
KIN pěkně pozvolna vyklesáva, ten by mohl dát
Mam eth sol a ftt
Tomassino
18.10.2021 09:48
kua, nějak mě discord vykopová a pak se třeba 15 minut připojuju na server, co jsem komu provedl 😄
KryptoVláďa
18.10.2021 09:50
↩
@Tomassino
kua, nějak mě discord vykopová a pak se třeba 15 minut připojuju na server, co jsem komu provedl 😄
Mozna se neco stalo na koupaku v Boleslavi 🤣
😮 2
Tomassino
18.10.2021 09:52
Co se dělo v Boleslavi zůstalo v Boleslavi 🤔 🤫 👻 👀
Včelkamára
18.10.2021 10:37
↩
@KryptoVláďa
btw hraju si s ICP penezenkou a nevypada to vubec zle
Taky sem premyslel ze bych par kousku na hodl koupil. Kde jsi nabiral? Na ftx nejde ze?
Tomassino
18.10.2021 10:57
↩
@Včelkamára
Taky sem premyslel ze bych par kousku na hodl koupil. Kde jsi nabiral? Na ftx nejde ze?
Ftx ne - jen Perp, Coinbase, Binance
MirekH
18.10.2021 11:38
Ďeje se na ICP vůbec něco? Před listingem na mě koukalo ICP i z ledničky, teď jsem o něm měsíc neslyšel.
KryptoVláďa
18.10.2021 11:39
↩
@MirekH
Ďeje se na ICP vůbec něco? Před listingem na mě koukalo ICP i z ledničky, teď jsem o něm měsíc neslyšel.
Projizdim ty projekty a neco se deje. I proto jsem za 1200 nabral
MirekH
18.10.2021 11:41
Já jsem jich pár kupoval na 50-60$, takže já hodluju 😄 Motivaci dál přikupovat jsem ale neměl, v dipu jsem akumuloval DOT, ETH a BTC
(upraveno)
Včelkamára
18.10.2021 11:46
↩
@KryptoVláďa
si tam snad tu registraci budu muset udelat 😄 nechces mi nakoupit? 😄
je i na anycoinu 🙂
AMwhatAM
18.10.2021 12:31
se me se stane Kicom brzo... miliarda projektu, na kazde mozne siti a vsechny delaj to stejne+
🇪 1
🇿 1
MirekH
18.10.2021 12:39
<@!709044998472990790> nesmíš se tím nechat otrávit, také sleduju sotva setinu toho to je na trhu 🙂
KryptoVláďa
18.10.2021 14:18
Tak jak hosi? Zavirame?
24Maty24
18.10.2021 14:18
Otvíráme
Tomassino
18.10.2021 14:20
nádhera, houpeme
Tomassino
18.10.2021 14:27
luxus, po cestě nahoru si namnožit dolce, yes
KryptoVláďa
18.10.2021 14:28
Presne, je na polku
Tomassino
18.10.2021 14:28
kdy to na polce vypukne?
KryptoVláďa
18.10.2021 14:28
11.11.
Myslim
Tomassino
18.10.2021 14:29
to nás čeká pěknej podzim 🙂
KryptoVláďa
18.10.2021 14:30
Jj, jeste mam na to 4k pripravemy
Tomassino
18.10.2021 14:30
a máš nějak nastavený limitky na polku? kdyby přišel nějakej lokální dipík
vlastně na FTX je jenom perpetuál, hm
skipy
18.10.2021 16:08
↩
@KryptoVláďa
Takhle ob den bych si nestezoval
Near nemáš?
KryptoVláďa
18.10.2021 16:13
↩
@skipy
Near nemáš?
Dnes jsem ho neotviral
KryptoVláďa
18.10.2021 16:14
↩
@Tomassino
a máš nějak nastavený limitky na polku? kdyby přišel nějakej lokální dipík
Kolem 40 mi je asi jedno, za kolik vezmu. Beru kazdej den cca za 500. Pokud by to padlo, dokoupim zbytek
👍 1
Tomassino
18.10.2021 17:07
Další vlnka na eth, tak kam doleze teď
Swordfish
18.10.2021 17:57
vy to tady teda vedete 😄
Swordfish
18.10.2021 18:13
gembl, spekul a bitcoin 😄
skipy
18.10.2021 18:17
Tady se trejdíí🚀
Swordfish
18.10.2021 18:22
to ale delaji taky na bk ne ?
Deleted User
18.10.2021 18:32
Kryptoslachta je fakt bez chrbtovej kosti teraz som sa cez reklamu na youtube, lebo bolo jasne ze to bude odrb kde zenska krycala ze dochodky su odrb a ponzy , tak som sa registroval a tam zacala mudrovat starym ludom ktory nemaju penazi a v podstate islo o odrb s kauri.
skipy
18.10.2021 18:35
Kauri je teprve HODL na celý život
Tomassino
18.10.2021 18:44
Kde ty reklamy berete, mě se nic nezobrazuje 😦
Tomassino
18.10.2021 18:45
↩
@Swordfish
gembl, spekul a bitcoin 😄
Surfujeme na vlnkách etheru. Děláme objemy. Musíme tu cestu up odpracovat přeci 🙂
skipy
18.10.2021 19:19
Čím víc se to zhoupne tím více musíš přiložit😆
😁 1
Tomáš
18.10.2021 19:32
↩
@skipy
Čím víc se to zhoupne tím více musíš přiložit😆
jenže už teď mám páku jako kráva, kterou bych nikdy mít nechtěl
skipy
18.10.2021 19:43
Aj, tak pevné nervy, za chvilku jdeme nahoru
Swordfish
18.10.2021 19:48
Swordfish
18.10.2021 19:58
clovek jde na margin na eth a on zrovna stoji na miste
😐
skipy
18.10.2021 20:12
Tak už to snad pojede
MirekH
18.10.2021 20:13
<@!880452598736490587> pokud myslíš tu na Marsu tak ta má 25000m, 1400 je teprve základní tábor 😄
Včelkamára
18.10.2021 20:22
↩
@MirekH
<@!880452598736490587> pokud myslíš tu na Marsu tak ta má 25000m, 1400 je teprve základní tábor 😄
Je to sopka, ta jeste jebne 😂😂
Swordfish
18.10.2021 20:23
↩
@Včelkamára
Je to sopka, ta jeste jebne 😂😂
zeus uderi mocnou silou
ale nezapominal bych na thora, ten jeste muze zahybat s bleskem
Swordfish
18.10.2021 20:43
jak tak sleduji uni v3, tak tam je to mrtvy co se tyka novych zajimavych projektu
pred mesicem tam toho bylo spoustu, ale ted ani nelze najit nejaky zajimavy farm coin/token
swapujou se tam stálice, nic moc zajimaveho noveho
(upraveno)
mizi mi pred ocima ty zne, co byvaly 😢
<@!879356452236562443> krome toho tvyho, nejak dochazi moznosti
Ludek
18.10.2021 21:02
↩
@Swordfish
<@!879356452236562443> krome toho tvyho, nejak dochazi moznosti
Myslíš shitcoins, nebo ten stable? Já js teď stable/eth a když koukám že budu rád když vytáhnu 1% denně, tak mě docela sere že jsem nezůstal v tom shit 😅😂
Swordfish
18.10.2021 21:17
Pred chvilkou jsem si rikal, ze nemuzu byt blb, abych se snazil hledat vzdy neco za vic nez 1% denne.
nastesti stale jedu to svoje zlato za nejaky 2-3%
Ludek
18.10.2021 21:19
Tak rozdíl s tvým kapitálem a mým, u mě to musí 15 dní zůstat v range, abych na tom neprodelaval 😂
Swordfish
18.10.2021 21:19
Ale uz se blizi konec, jak ether atakuje ath. Az se prehoupne, tak vysaje eth shitcoiny.
Mam nerviky 😐
Ludek
18.10.2021 21:21
Mám pocit Olympus by i tak šel dolů 😅
Taky jsem měl, tak jsem to dal do toho stablu/eth
A teď se to bude měsíc držet na stejnech úrovních a já budu nasranej
Swordfish
18.10.2021 21:23
Tak stejne urovne znamena klid. To je nejlepsi obdobi na uni v3.
Beres fee bez IL.
💰 1
Ludek
18.10.2021 21:25
Rozhodně souhlasím
Ještě že krypto trh je klidná a stabilní záležitost 😀
Ještě že krypto trh je klidná a stabilní záležitost 😀
tree 木
18.10.2021 21:26
amen <:btc:775106330766999582>
<@403204367345254402> skoda zes nedorazil do brna
Swordfish
18.10.2021 21:27
ja vim, mel jsem prcka
jinak projekt je ve vyvoji, jeste se urcite pobavime
tree 木
18.10.2021 21:27
moh sis dat s <@672035199441305600> virivku :D
Tomassino
18.10.2021 21:27
Brno bylo top
tree 木
18.10.2021 21:28
dalsi zastavka: praha
👍 1
Swordfish
18.10.2021 21:28
co tam ?
tree 木
18.10.2021 21:28
↩
@Swordfish
jinak projekt je ve vyvoji, jeste se urcite pobavime
tesim se
Tomassino
18.10.2021 21:28
Praha, neuvěřitelný
Swordfish
18.10.2021 21:28
↩
@Tomassino
Praha, neuvěřitelný
Ano cesty z Plzne do Prahy byvaji neuveritelny.
tree 木
18.10.2021 21:29
↩
@Swordfish
co tam ?
velka ethereum akce, nekdy pred letem
👍 1