KryptoVláďa
19.08.2025 18:42
KryptoVláďa
19.08.2025 18:50
neco pro skodolibce 😄
Ponke
19.08.2025 19:16
↩
@KryptoVláďa
neco pro skodolibce 😄
To je aktualni koment ke dnesku 😂
Včelkamára
19.08.2025 19:31
↩
@KryptoVláďa
neco pro skodolibce 😄
Ten plzeňský ubrus máš otocenej naruby 😄
🤣 1
Plastex
19.08.2025 19:40
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Pici sem se lekl jak si uklouznul 😄
🤣 1
KryptoVláďa
19.08.2025 19:53
↩
@Ponke
To je aktualni koment ke dnesku 😂
Jo, uz zase trosku oteviram
Stride na 0.1 🤣 skoda ze uz na cosmosu nic nemam 🤣
👍 1
pink&deviant
19.08.2025 19:57
Spanov pohľad na AI ma vždy baví https://youtu.be/QyK2DdC-LdM?si=1G51-zQgOC3cftJx
bumelak
20.08.2025 07:15
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
KryptoVláďa
20.08.2025 08:24
↩
@bumelak
mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
Sorry
Beeman 4.0.
20.08.2025 09:15
↩
@bumelak
mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
Přece broskvička 😉
Gali
20.08.2025 19:08
↩
@KryptoVláďa
Posilam pozdravy z Bulharska
Uzi dovcu 🙂
❤️ 1
Plastex
20.08.2025 20:18
↩
@KryptoVláďa
Posilam pozdravy z Bulharska
Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
🤣 2
KryptoVláďa
20.08.2025 20:43
↩
@Plastex
Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
Nez se vratim, tak smad vsechno prijde a na uz budu jenom budovat
Tomassino
21.08.2025 06:13
↩
@Plastex
Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
viď, už je v jiný časový zóně
Plastex
21.08.2025 06:13
↩
@Tomassino
viď, už je v jiný časový zóně
Asi kvuli lepsimu prehledu o deni v krytosvete 🙂
Tomáš
21.08.2025 10:47
To jsou ty bary, kde když to prezenes, spadnes ze stoličky, tak tě to rovnou probere a můžeš dál 😂
Plastex
21.08.2025 10:52
↩
@KryptoVláďa
Nmeuzu spadnout, namocil bych si knohu 🤣
To nevypada jako kniha od kicoma:-)
🤣 1
Ponke
21.08.2025 12:12
↩
@KryptoVláďa
Musite lezet u baru
Tpc tady uz je to jako na OF. Za euro mesicne moc drahy, takovy fotky <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa
21.08.2025 12:33
↩
@Ponke
Tpc tady uz je to jako na OF. Za euro mesicne moc drahy, takovy fotky <:picard:822537684441890836>
Chces mi do pul tela nebo co? 🤣🤣🤣
Nebo neco z pokoje az usnou deti? 🤣
Ponke
21.08.2025 12:36
Radsi najdi novej near 😁
KryptoVláďa
21.08.2025 12:38
↩
@Ponke
Radsi najdi novej near 😁
A magic uz mas? 😆
Naredil jsem na 0.18 ale myslim ze i 0.23 neni vzhledem k mc 73k a tomj zw to umi udelat i 50% za den uplne blby…treba na utopeni litru
Ponke
21.08.2025 12:43
↩
@KryptoVláďa
A magic uz mas? 😆
Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
KryptoVláďa
21.08.2025 12:55
↩
@Ponke
Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
Tak ja teda nic nehledam 🤣🤣
Ponke
21.08.2025 12:55
↩
@KryptoVláďa
Tak ja teda nic nehledam 🤣🤣
Musis udelat pekny video 🫡
KryptoVláďa
21.08.2025 13:02
↩
@Ponke
Musis udelat pekny video 🫡
Pak to poroste?
Ponke
21.08.2025 13:06
↩
@KryptoVláďa
Pak to poroste?
Jop, alespon 800%
KryptoVláďa
21.08.2025 14:02
↩
@Ponke
Jop, alespon 800%
Tak jo 🧐
Tomáš
21.08.2025 20:05
↩
@Ponke
Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
hlavně jesti máš ještě práci v datartu nebo už změna? 😄
😂 1
Ponke
21.08.2025 21:46
↩
@Tomáš
hlavně jesti máš ještě práci v datartu nebo už změna? 😄
Uz davno ne 🫂
Tomáš
22.08.2025 04:19
↩
@Ponke
Uz davno ne 🫂
Tak co je teď aktuální? 👍
KryptoVláďa
22.08.2025 08:45
Ma bitcoin
Tomáš
22.08.2025 11:51
Ten úplně cashflow negeneruje a že by zrovna Ponke uměl dobře tradovat to minimálně dřív nevypadalo 😂
Plastex
22.08.2025 12:06
Tak zaplatil skolny jak svine tak treba uz to umi 🙂
Ponke
22.08.2025 12:37
Neumim no. Nezbylo skoro nic. Premyslim co se zivotem dal 🫂
Tomáš
22.08.2025 12:41
Takže bez práce? ... A já se chtěl zeptat, jestli mi nemůžeš nějaké hezké místečko dohodit, ale to jsme na tom teda stejně 🙈🤣
KryptoVláďa
22.08.2025 14:40
Miloš
22.08.2025 14:40
Co se stalo??jackson hall?
Plastex
22.08.2025 14:59
Powell mluvil 🙂
Miloš
22.08.2025 15:13
Takže mluvil hezky…
Jo a jinak…ahoj Vláďo😊🙋
KryptoVláďa
22.08.2025 15:37
↩
@Miloš
Jo a jinak…ahoj Vláďo😊🙋
🥰
KryptoVláďa
22.08.2025 16:38
Ale hezky se na to kouka. N burze jsem neco malo odhodil
Gali
22.08.2025 17:04
↩
@KryptoVláďa
Ale hezky se na to kouka. N burze jsem neco malo odhodil
Skoro skoro skoro 🙂
KryptoVláďa
22.08.2025 17:40
Tak jak to dopadne?
Tomassino
22.08.2025 17:47
KryptoVláďa
22.08.2025 21:11
Cekate?
Ponke
22.08.2025 21:21
Jj na 1 000 000 za btc 😁
Ponke
22.08.2025 21:33
Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
😂 3
Plastex
23.08.2025 06:16
↩
@Ponke
Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
Ty si byl vzdycky jinde 🙂
🤣 1
Gali
23.08.2025 06:20
↩
@KryptoVláďa
Cekate?
Ešte aspn na 7-9 k 🙂 samozrejme nejakú časť som pustil, ale bag ke stále plny 🙂
KryptoVláďa
23.08.2025 08:01
Na tyhle cene neco malo neodhodit by asi byla hliupost
Gali
23.08.2025 08:25
↩
@KryptoVláďa
Na tyhle cene neco malo neodhodit by asi byla hliupost
To hej no , odhodene tých do 20% už mám 🙂 ale stále dufam z rto pôjde ešte viac hore 🙂
❤️ 1
x.cool
23.08.2025 09:20
↩
@Ponke
Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Ponke
23.08.2025 10:53
↩
@x.cool
Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Nn jiri na streamu, ale pak rekl at lidi berou 30% profity
KryptoVláďa
23.08.2025 11:29
Adam to rikal taky
Ponke
23.08.2025 11:37
↩
@KryptoVláďa
Adam to rikal taky
Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Gali
23.08.2025 11:39
↩
@x.cool
Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Aj tam 🙂
Ponke
23.08.2025 11:41
Tak cary asi vychazej vsem stejne no
Včelkamára
23.08.2025 11:42
↩
@Ponke
Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Ani bych se nedivil 🤣
🫂 1
KryptoVláďa
23.08.2025 12:17
Nejak to bude….
KryptoVláďa
23.08.2025 12:19
↩
@Ponke
Tak cary asi vychazej vsem stejne no
Nad 4800 uz bez kristalovy koule zadnou caru nenakreslis
👍 1
Gali
23.08.2025 12:29
Kurva, ale stratíte tu , tam ešte pustiť skvaru a ist na 40% stable . Smaozrejme stále sa bavíme len o ETH 🙂
pink&deviant
23.08.2025 15:07
Ukážkovo ako každý Bull. BTC ➡️ETH➡️ALTY. Pri tých Altooch asi prvé L1 a L2 potom ich Eco a tak ďalej. No samozrejme , že už nebude pumpovať vše.
Gali
23.08.2025 15:46
↩
@pink&deviant
Ukážkovo ako každý Bull. BTC ➡️ETH➡️ALTY. Pri tých Altooch asi prvé L1 a L2 potom ich Eco a tak ďalej. No samozrejme , že už nebude pumpovať vše.
Otázka je ci už to slo cez ETH alebo to ešte bude pokračovať a až ptom alty .
🔥 1
Plastex
23.08.2025 16:15
↩
@Ponke
Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Jo prosim at si jeste krapet koupim 😄
🤣 1
Gali
23.08.2025 16:16
↩
@KryptoVláďa
Tak marketcapove uz jsme ath liznuli
No ale po správnosti by sme ho mali prekonávať o dosť ci ?
KryptoVláďa
23.08.2025 16:27
Ja vlastne nevim 😂 asi kdybych na tHle cenovce vystoupil se vsim, tak bych byl spoko, mozna by mi to dost uletelo, ale lepsi dolar na aave nez se divat na cerveny svice
(upraveno)
Plastex
23.08.2025 16:40
↩
@KryptoVláďa
Ja vlastne nevim 😂 asi kdybych na tHle cenovce vystoupil se vsim, tak bych byl spoko, mozna by mi to dost uletelo, ale lepsi dolar na aave nez se divat na cerveny svice
Lepsi se koukat na zeleny svice nez na cerveny svice 🙂
KryptoVláďa
23.08.2025 16:46
↩
@Plastex
Lepsi se koukat na zeleny svice nez na cerveny svice 🙂
Taky dobry moudro 😂
David
23.08.2025 16:53
Vi nekdo co je ted s nearem? Jestli je uz ten ekosystem mrtvej nebo jestli se tam neco deje
David
23.08.2025 16:55
Taky tam mam long, ale spis z nostalgie 😄
Ten graf neni 2x nejzdravejsi, ale treba budu prekvapenej
KryptoVláďa
23.08.2025 17:06
3 snad da 😂
Ath by bylo na deseti, tak pet by dat moh
(upraveno)
👌 1
Plastex
23.08.2025 17:13
↩
@KryptoVláďa
Taky dobry moudro 😂
V jednoduchosti je krasa 🙂
🧘 1
David
23.08.2025 17:15
Kdyz by bylo na Near treasury company, tak bych se ani nedivil 10, kdyz vznika i na Doge, tak bych se nedivil uz nicemu
Jako tech 7k eth bych videl uplne v klidu, treasury companies na eth se toho nebudou zbavovat tady po dvou mesicich, co to nabraly
👍 1
#KhubicKcz
23.08.2025 19:23
Tvl zakopnu myší o discord na ploše a vidím Vláďu 😄
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
x.cool
23.08.2025 19:34
↩
@KryptoVláďa
Just for fun… 😂😂😂
No jo ten dopadl 🤦♂️ takovej projekt ...schopny lidi zatim a umira to 🤷♂️
Gali
23.08.2025 19:35
↩
@KryptoVláďa
Just for fun… 😂😂😂
Toto by bol extrem 🙂
KryptoVláďa
23.08.2025 19:45
↩
@#KhubicKcz
Tvl zakopnu myší o discord na ploše a vidím Vláďu 😄
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
Osud
💯 1
KryptoVláďa
23.08.2025 19:46
↩
@Gali
Toto by bol extrem 🙂
Svrbi mi ruka na spekul
#KhubicKcz
23.08.2025 19:46
↩
@KryptoVláďa
Osud
jak se vede ??? co 120k pořadu na Barandově ?
KryptoVláďa
23.08.2025 19:46
↩
@#KhubicKcz
jak se vede ??? co 120k pořadu na Barandově ?
Pd zari k tomu pridame cally a yt, at jsem vsude 😂😂😂
👀 3
David
23.08.2025 19:47
To tvuj den ma 30hodin ne? 😄