# pokec
184671 zpráv • strana 131/1847
KryptoVláďa 18.08.2025 14:05
Uz se vyrabi dekorace
eth:773696759922556959 2 👍 2 🔥 2
KryptoVláďa 19.08.2025 18:42
KryptoVláďa 19.08.2025 18:50
neco pro skodolibce 😄
Ponke 19.08.2025 19:16
@KryptoVláďa neco pro skodolibce 😄
To je aktualni koment ke dnesku 😂
Včelkamára 19.08.2025 19:31
@KryptoVláďa neco pro skodolibce 😄
Ten plzeňský ubrus máš otocenej naruby 😄
🤣 1
Plastex 19.08.2025 19:40
@KryptoVláďa (attachment)
Pici sem se lekl jak si uklouznul 😄
🤣 1
KryptoVláďa 19.08.2025 19:53
@Ponke To je aktualni koment ke dnesku 😂
Jo, uz zase trosku oteviram
Stride na 0.1 🤣 skoda ze uz na cosmosu nic nemam 🤣
👍 1
pink&deviant 19.08.2025 19:57
Spanov pohľad na AI ma vždy baví https://youtu.be/QyK2DdC-LdM?si=1G51-zQgOC3cftJx
bumelak 20.08.2025 07:15
@KryptoVláďa (attachment)
mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
KryptoVláďa 20.08.2025 08:24
@bumelak mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
Sorry
Beeman 4.0. 20.08.2025 09:15
@bumelak mno super, teď se ptají děti "co je to piča"...🙈
Přece broskvička 😉
KryptoVláďa 20.08.2025 16:34
Posilam pozdravy z Bulharska
420:907771813982003300 1 🍻 4 👌 2
Gali 20.08.2025 19:08
@KryptoVláďa Posilam pozdravy z Bulharska
Uzi dovcu 🙂
❤️ 1
Plastex 20.08.2025 20:18
@KryptoVláďa Posilam pozdravy z Bulharska
Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
🤣 2
KryptoVláďa 20.08.2025 20:43
@Plastex Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
Nez se vratim, tak smad vsechno prijde a na uz budu jenom budovat
Tomassino 21.08.2025 06:13
@Plastex Ty to studio delas v bulharsku jo?:-) to ji jinej level tohle 🙂
viď, už je v jiný časový zóně
Plastex 21.08.2025 06:13
@Tomassino viď, už je v jiný časový zóně
Asi kvuli lepsimu prehledu o deni v krytosvete 🙂
KryptoVláďa 21.08.2025 10:37
Musite lezet u baru
👍 2
Tomáš 21.08.2025 10:47
To jsou ty bary, kde když to prezenes, spadnes ze stoličky, tak tě to rovnou probere a můžeš dál 😂
KryptoVláďa 21.08.2025 10:49
Nmeuzu spadnout, namocil bych si knohu 🤣
❤️ 1
Plastex 21.08.2025 10:52
@KryptoVláďa Nmeuzu spadnout, namocil bych si knohu 🤣
To nevypada jako kniha od kicoma:-)
🤣 1
Ponke 21.08.2025 12:12
@KryptoVláďa Musite lezet u baru
Tpc tady uz je to jako na OF. Za euro mesicne moc drahy, takovy fotky <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa 21.08.2025 12:33
@Ponke Tpc tady uz je to jako na OF. Za euro mesicne moc drahy, takovy fotky <:picard:822537684441890836>
Chces mi do pul tela nebo co? 🤣🤣🤣
Nebo neco z pokoje az usnou deti? 🤣
Ponke 21.08.2025 12:36
Radsi najdi novej near 😁
KryptoVláďa 21.08.2025 12:38
@Ponke Radsi najdi novej near 😁
A magic uz mas? 😆
Naredil jsem na 0.18 ale myslim ze i 0.23 neni vzhledem k mc 73k a tomj zw to umi udelat i 50% za den uplne blby…treba na utopeni litru
Ponke 21.08.2025 12:43
@KryptoVláďa A magic uz mas? 😆
Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
KryptoVláďa 21.08.2025 12:55
@Ponke Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
Tak ja teda nic nehledam 🤣🤣
Ponke 21.08.2025 12:55
@KryptoVláďa Tak ja teda nic nehledam 🤣🤣
Musis udelat pekny video 🫡
KryptoVláďa 21.08.2025 13:02
@Ponke Musis udelat pekny video 🫡
Pak to poroste?
Ponke 21.08.2025 13:06
@KryptoVláďa Pak to poroste?
Jop, alespon 800%
KryptoVláďa 21.08.2025 14:02
@Ponke Jop, alespon 800%
Tak jo 🧐
Tomáš 21.08.2025 20:05
@Ponke Nemam nic nez btc. Po trump coinu mam PTSD a nic nekupuju 😆
hlavně jesti máš ještě práci v datartu nebo už změna? 😄
😂 1
Ponke 21.08.2025 21:46
@Tomáš hlavně jesti máš ještě práci v datartu nebo už změna? 😄
Uz davno ne 🫂
Tomáš 22.08.2025 04:19
@Ponke Uz davno ne 🫂
Tak co je teď aktuální? 👍
KryptoVláďa 22.08.2025 08:45
Ma bitcoin
Tomáš 22.08.2025 11:51
Ten úplně cashflow negeneruje a že by zrovna Ponke uměl dobře tradovat to minimálně dřív nevypadalo 😂
Plastex 22.08.2025 12:06
Tak zaplatil skolny jak svine tak treba uz to umi 🙂
Ponke 22.08.2025 12:37
Neumim no. Nezbylo skoro nic. Premyslim co se zivotem dal 🫂
Tomáš 22.08.2025 12:41
Takže bez práce? ... A já se chtěl zeptat, jestli mi nemůžeš nějaké hezké místečko dohodit, ale to jsme na tom teda stejně 🙈🤣
Včelkamára 22.08.2025 14:20
Miloš 22.08.2025 14:40
Co se stalo??jackson hall?
Plastex 22.08.2025 14:59
Powell mluvil 🙂
Miloš 22.08.2025 15:13
Takže mluvil hezky…
Jo a jinak…ahoj Vláďo😊🙋
KryptoVláďa 22.08.2025 15:37
@Miloš Jo a jinak…ahoj Vláďo😊🙋
🥰
KryptoVláďa 22.08.2025 16:38
Ale hezky se na to kouka. N burze jsem neco malo odhodil
Gali 22.08.2025 17:04
@KryptoVláďa Ale hezky se na to kouka. N burze jsem neco malo odhodil
Skoro skoro skoro 🙂
KryptoVláďa 22.08.2025 17:40
Tak jak to dopadne?
KryptoVláďa 22.08.2025 21:11
Cekate?
Ponke 22.08.2025 21:21
Jj na 1 000 000 za btc 😁
Ponke 22.08.2025 21:33
Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
😂 3
Plastex 23.08.2025 06:16
@Ponke Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
Ty si byl vzdycky jinde 🙂
🤣 1
Gali 23.08.2025 06:20
@KryptoVláďa Cekate?
Ešte aspn na 7-9 k 🙂 samozrejme nejakú časť som pustil, ale bag ke stále plny 🙂
KryptoVláďa 23.08.2025 08:01
Na tyhle cene neco malo neodhodit by asi byla hliupost
Gali 23.08.2025 08:25
@KryptoVláďa Na tyhle cene neco malo neodhodit by asi byla hliupost
To hej no , odhodene tých do 20% už mám 🙂 ale stále dufam z rto pôjde ešte viac hore 🙂
❤️ 1
x.cool 23.08.2025 09:20
@Ponke Ted by se to melo prej urvat na 12 az 22 🫂 🥹
Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Ponke 23.08.2025 10:53
@x.cool Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Nn jiri na streamu, ale pak rekl at lidi berou 30% profity
KryptoVláďa 23.08.2025 11:29
Adam to rikal taky
Ponke 23.08.2025 11:37
@KryptoVláďa Adam to rikal taky
Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Gali 23.08.2025 11:39
@x.cool Nerikal to nahodou A. Kracik na Kryptospace .... neco takoveho sem tam slysel 😁
Aj tam 🙂
Ponke 23.08.2025 11:41
Tak cary asi vychazej vsem stejne no
Včelkamára 23.08.2025 11:42
@Ponke Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Ani bych se nedivil 🤣
🫂 1
KryptoVláďa 23.08.2025 12:17
Nejak to bude….
KryptoVláďa 23.08.2025 12:19
@Ponke Tak cary asi vychazej vsem stejne no
Nad 4800 uz bez kristalovy koule zadnou caru nenakreslis
👍 1
Gali 23.08.2025 12:29
Kurva, ale stratíte tu , tam ešte pustiť skvaru a ist na 40% stable . Smaozrejme stále sa bavíme len o ETH 🙂
pink&deviant 23.08.2025 15:07
Ukážkovo ako každý Bull. BTC ➡️ETH➡️ALTY. Pri tých Altooch asi prvé L1 a L2 potom ich Eco a tak ďalej. No samozrejme , že už nebude pumpovať vše.
Gali 23.08.2025 15:46
@pink&deviant Ukážkovo ako každý Bull. BTC ➡️ETH➡️ALTY. Pri tých Altooch asi prvé L1 a L2 potom ich Eco a tak ďalej. No samozrejme , že už nebude pumpovať vše.
Otázka je ci už to slo cez ETH alebo to ešte bude pokračovať a až ptom alty .
🔥 1
KryptoVláďa 23.08.2025 15:54
Tak marketcapove uz jsme ath liznuli
Plastex 23.08.2025 16:15
@Ponke Bych mohl prodat btc a nakoupit ted eth a poslat vam to na 1300 zpatky 🫂 🥹 😂
Jo prosim at si jeste krapet koupim 😄
🤣 1
Gali 23.08.2025 16:16
@KryptoVláďa Tak marketcapove uz jsme ath liznuli
No ale po správnosti by sme ho mali prekonávať o dosť ci ?
KryptoVláďa 23.08.2025 16:27
Ja vlastne nevim 😂 asi kdybych na tHle cenovce vystoupil se vsim, tak bych byl spoko, mozna by mi to dost uletelo, ale lepsi dolar na aave nez se divat na cerveny svice
(upraveno)
Plastex 23.08.2025 16:40
@KryptoVláďa Ja vlastne nevim 😂 asi kdybych na tHle cenovce vystoupil se vsim, tak bych byl spoko, mozna by mi to dost uletelo, ale lepsi dolar na aave nez se divat na cerveny svice
Lepsi se koukat na zeleny svice nez na cerveny svice 🙂
KryptoVláďa 23.08.2025 16:46
@Plastex Lepsi se koukat na zeleny svice nez na cerveny svice 🙂
Taky dobry moudro 😂
David 23.08.2025 16:53
Vi nekdo co je ted s nearem? Jestli je uz ten ekosystem mrtvej nebo jestli se tam neco deje
KryptoVláďa 23.08.2025 16:54
Ja to jenom tupe traduju
David 23.08.2025 16:55
Taky tam mam long, ale spis z nostalgie 😄
Ten graf neni 2x nejzdravejsi, ale treba budu prekvapenej
KryptoVláďa 23.08.2025 17:06
3 snad da 😂
Ath by bylo na deseti, tak pet by dat moh
(upraveno)
👌 1
Plastex 23.08.2025 17:13
@KryptoVláďa Taky dobry moudro 😂
V jednoduchosti je krasa 🙂
🧘 1
David 23.08.2025 17:15
Kdyz by bylo na Near treasury company, tak bych se ani nedivil 10, kdyz vznika i na Doge, tak bych se nedivil uz nicemu
Jako tech 7k eth bych videl uplne v klidu, treasury companies na eth se toho nebudou zbavovat tady po dvou mesicich, co to nabraly
👍 1
KryptoVláďa 23.08.2025 19:19
Tak oni ti to nitne nemusi hodit na hlavu, ale vyvolat paniku aby dalsi rok kupovli za levno taly umi….
Just for fun… 😂😂😂
#KhubicKcz 23.08.2025 19:23
Tvl zakopnu myší o discord na ploše a vidím Vláďu 😄
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
x.cool 23.08.2025 19:34
@KryptoVláďa Just for fun… 😂😂😂
No jo ten dopadl 🤦‍♂️ takovej projekt ...schopny lidi zatim a umira to 🤷‍♂️
Gali 23.08.2025 19:35
@KryptoVláďa Just for fun… 😂😂😂
Toto by bol extrem 🙂
KryptoVláďa 23.08.2025 19:45
@#KhubicKcz Tvl zakopnu myší o discord na ploše a vidím Vláďu 😄
ale samozřejmně zdraívím cele osazenstvo zde 🙂
Osud
💯 1
KryptoVláďa 23.08.2025 19:46
@Gali Toto by bol extrem 🙂
Svrbi mi ruka na spekul
#KhubicKcz 23.08.2025 19:46
@KryptoVláďa Osud
jak se vede ??? co 120k pořadu na Barandově ?
KryptoVláďa 23.08.2025 19:46
@#KhubicKcz jak se vede ??? co 120k pořadu na Barandově ?
Pd zari k tomu pridame cally a yt, at jsem vsude 😂😂😂
👀 3
David 23.08.2025 19:47
To tvuj den ma 30hodin ne? 😄