# pokec
184671 zpráv • strana 132/1847
Včelkamára 12.08.2025 20:18
Lahev za 60k nějak nemáš chuť vypít. Tak sem se říkal ze bude lepší ji hodit do krypta. No a měl sem 3 🤣🤣🤣
Gali 12.08.2025 20:18
Už to ide dpc ETH 🙂
Tomáš 12.08.2025 20:18
mojí ne, ale tvojí bych klidně zkusil 😄
🤣 1
Včelkamára 12.08.2025 20:19
@Tomáš mojí ne, ale tvojí bych klidně zkusil 😄
Máš taky? Ja byl jeden ze 3 lidi v ČR kterej ji měl 🤣🤣🤣
Chybi me miláčci 😄
Juno je schramstlo
KryptoVláďa 12.08.2025 20:29
4600
Petr Langr 12.08.2025 20:56
@KryptoVláďa 4600
odhozeno alespon ze vzoroveho portfolia... 🙂
🥰 1
Gali 12.08.2025 21:49
Tak som jendo pustil, aby sa nepovedalo 🙂
Kosa Fatty.io 13.08.2025 04:30
@KryptoVláďa Prave odesel bytovej archtekt. Studio by mohlo bejt pecka
Takovej navrat by se mel oslavit nejakou akci v Brne 😄
1 🤣 1
Tomáš 13.08.2025 05:16
@Kosa Fatty.io Takovej navrat by se mel oslavit nejakou akci v Brne 😄
A jiný úhel pohledu ... To je takovej návrat, že i kosa by se zas mohl podívat do Prahy 🤣
😎 1
KryptoVláďa 13.08.2025 10:10
4700 tak ja jdu zase kousek pustit
👌 1
Gali 13.08.2025 10:34
@KryptoVláďa 4700 tak ja jdu zase kousek pustit
Malo malo malo 🙂
🤣 1
Včelkamára 13.08.2025 10:58
Taky sem v noci neco pustil a mam 10% stablu. Zatím sem to jebl na liminal na hyperevm
👍 1
KryptoVláďa 13.08.2025 11:27
<@801132399060451348> wen?
KryptoVláďa 13.08.2025 12:19
Priprava na studio
Plastex 13.08.2025 14:46
Pro nej si dojdou 🙂
🤣 1
pink&deviant 13.08.2025 18:46
@KryptoVláďa <@801132399060451348> wen?
Mne sa aj tak najviac páči ako to vyslovuje Vitalik: ítr 😏
Gali 13.08.2025 19:58
@pink&deviant Aspoň niečo https://youtu.be/Wfwye-1BseI?si=jh16FENNgHtDKN5_
Tak podľa Adama by ETH medzi 8-20 pohodka hahha na 10 k vyberať 🙂
😀 1
KryptoVláďa 13.08.2025 19:59
🙂
Plastex 13.08.2025 20:15
8-20 to je dobrej rozptyl, mame si vybrat nekde tam jo?:-D
KryptoVláďa 13.08.2025 20:23
ale prodej, ne nakup 😄
😂 1
Gali 13.08.2025 20:28
@Plastex 8-20 to je dobrej rozptyl, mame si vybrat nekde tam jo?:-D
Tak realne na tých 10 bolo by fajn už apson 30% mat predané 🙂
KryptoVláďa 13.08.2025 20:31
radsi budu opatrnej a necham si to uletet, nez pak cumet, jak to leti dolu
👍 2
Plastex 13.08.2025 20:39
@KryptoVláďa ale prodej, ne nakup 😄
Vsak me znas 🙂
Tomáš 13.08.2025 20:49
Chtěl kupovat za 12 ... U btc to nevyšlo, tak u eth to tam pošle ve velkém 🤣
😂 5
Včelkamára 13.08.2025 22:25
@Gali Tak realne na tých 10 bolo by fajn už apson 30% mat predané 🙂
To už budu mit tak 80% fuč
Gali 13.08.2025 22:33
@Včelkamára To už budu mit tak 80% fuč
Mr to early:)
Inac BTC New Ath 🙂
Ponke 13.08.2025 22:40
@KryptoVláďa radsi budu opatrnej a necham si to uletet, nez pak cumet, jak to leti dolu
Dolu uz to nikdy nepoleti.
🤣 1
Včelkamára 13.08.2025 22:49
@Gali Mr to early:)
Uvidime no 😄
Uz sem prosral jeden bull tak ted chci posbírat aspon něco
👍 1
Ponke 13.08.2025 22:53
Ath ath 😁
Kosa Fatty.io 14.08.2025 04:50
Skoda te koruny no
Plastex 14.08.2025 06:40
@Tomáš Chtěl kupovat za 12 ... U btc to nevyšlo, tak u eth to tam pošle ve velkém 🤣
Presne je potreba vedet kdy to tam chce clovek poslat 😄
🤣 1
Tomáš 14.08.2025 07:51
@Kosa Fatty.io Skoda te koruny no
podržet dolar aspoň na 24 je taky cesta (ok, 23,5 by taky mohlo stačit) ... není třeba dělat vše ihned
(upraveno)
KryptoVláďa 14.08.2025 12:57
Prostor na posledni nakupy? 🧐
Gali 14.08.2025 13:54
@KryptoVláďa Prostor na posledni nakupy? 🧐
Snáď a potom uz žiadna šanca, až buduci rok .
Petr Langr 14.08.2025 14:38
Jestli to poroste dalsich pet mesicu.. no nevim.. kazdopadne nejaky trady zkusim..
KryptoVláďa 14.08.2025 14:40
Ja si myslim ze uz mam otevreny posledni longy na par veci, odhazuju a myslim ze uz letos nic zasdniho otevirat nebudu
Tomassino 14.08.2025 20:20
kecá
Gali 14.08.2025 20:25
To len aby znížili cenu lebo bars rýchlo vsekto hore 🙂 počkaj na retail kým príde z dovoleniek a typci na burzu a potom že idu nakupovať vo veľkom do toho znížia úroky , skončí vojna na Ukrajine a jedine čo ostane zaujímavé bude krypto a vtedy bud, zase len presereme správny moment , alebo konečne povyberame poriadne lovky 🙂
pink&deviant 14.08.2025 20:26
@Gali To len aby znížili cenu lebo bars rýchlo vsekto hore 🙂 počkaj na retail kým príde z dovoleniek a typci na burzu a potom že idu nakupovať vo veľkom do toho znížia úroky , skončí vojna na Ukrajine a jedine čo ostane zaujímavé bude krypto a vtedy bud, zase len presereme správny moment , alebo konečne povyberame poriadne lovky 🙂
Gali 14.08.2025 21:05
Ani nebolo treba čakať do septembra 🙂
Ponke 14.08.2025 21:14
@Gali To len aby znížili cenu lebo bars rýchlo vsekto hore 🙂 počkaj na retail kým príde z dovoleniek a typci na burzu a potom že idu nakupovať vo veľkom do toho znížia úroky , skončí vojna na Ukrajine a jedine čo ostane zaujímavé bude krypto a vtedy bud, zase len presereme správny moment , alebo konečne povyberame poriadne lovky 🙂
Prosereme no
KryptoVláďa 14.08.2025 21:28
Kdyz nevite, jestli neci odhodit, predstavte si ty dalsi tri roky cekani 🤣
👌 2
Gali 14.08.2025 21:38
@Ponke Prosereme no
Určite nie 🙂
Gali 14.08.2025 21:38
@KryptoVláďa Kdyz nevite, jestli neci odhodit, predstavte si ty dalsi tri roky cekani 🤣
Dokúpim haha., ale nie dačo odhodime , auto už mám vybraté 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa 15.08.2025 07:06
Ja bych se nestydel kdyby se mi to povedlo 100%stable
🫂 1
KryptoVláďa 15.08.2025 11:47
ten magic lita, to je krasa
danko2002 15.08.2025 12:35
@KryptoVláďa Ja bych se nestydel kdyby se mi to povedlo 100%stable
Aký máš target pre ETH, alebo na akých sumách ho vidíš v tomto rune?
KryptoVláďa 15.08.2025 12:37
od 3800 po drobkach odhazuju
KryptoVláďa 15.08.2025 12:57
👌 2
Ponke 15.08.2025 13:15
Tohle jsem tady mel cist pred rokem <:picard:822537684441890836>
(upraveno)
🤣 1
Se nesmej. V bearmarketu potrebujem najit novy near 🫡
KryptoVláďa 15.08.2025 13:17
tvl me i ten starej letos hezky nasypal
Ponke 15.08.2025 13:17
Jop ale ted uz bych do toho nesel
KryptoVláďa 15.08.2025 13:18
od dvou do ctyr to byly dobry trady,jeste jich par tisic v longu mam
Ponke 15.08.2025 13:18
No jooo profik 🤑
KryptoVláďa 15.08.2025 14:36
Buffet odhazuje
Včelkamára 15.08.2025 15:21
🤣 1
Včelkamára 16.08.2025 08:58
Takze konečně začneme koukat na Barrandov?
😄 1
KryptoVláďa 16.08.2025 09:39
blbci 😄
pink&deviant 16.08.2025 12:15
<@831379731734855720> ale je to CEX.
danko2002 16.08.2025 12:54
@pink&deviant <@831379731734855720> ale je to CEX.
Možno sa mýlim, ale veľakrát tam majú nejaký malý smiešny limit do akej sumy je ten úrok a nad tú sumu máš výrazne menej.

Za mňa je na toto najlepšie a asi aj “najbezpečnejšie” AAVE…
👍 1
pink&deviant 16.08.2025 13:10
Najlepšie by bolo poskytovať napríklad likviditu tak aby mince ostali v peňaženke.
Uvaha
Tomáš 16.08.2025 13:34
Jenže co je v tvojí peněžence, tak by se bez tvého potvrzení nemohlo každou vteřinu hýbat 🤷
🔥 1
Takže tam nějaká důvěra v další stranu je třeba (třeba uniswap a vložení tokenů do kontraktu
👍 1
KryptoVláďa 16.08.2025 14:22
ja mrdnul vsechno na aave a jebat 😄
🔥 1
KryptoVláďa 17.08.2025 07:24
malej long na link zavrenej
Včelkamára 17.08.2025 08:03
Na 25 mam pripraven prodej 1/3 ze spotu 🤑
Gali 17.08.2025 08:30
@KryptoVláďa malej long na link zavrenej
Dávaš to na cex alebo stále ten perpertual ?
KryptoVláďa 17.08.2025 09:00
@Gali Dávaš to na cex alebo stále ten perpertual ?
Vsechno jenom na aevo. Mel jsem malej long od 21
(upraveno)
👌 1
Sle uz tam mam jenom drobky. Vic nearu a trochu atomu a ilv
Včelkamára 17.08.2025 10:15
@KryptoVláďa Vsechno jenom na aevo. Mel jsem malej long od 21
Kolateral eth nebo stable?
KryptoVláďa 17.08.2025 10:18
@Včelkamára Kolateral eth nebo stable?
Celou dobu stable, ted ale trochu eth a stable je zaparkovanej na aave
Ale prekolaterizovano. Na longy za 14k je kolateral za 30k
👍 1
Gali 17.08.2025 12:30
Koncene nejaka rozumna hladina na predaj 🙂
Poustnak 17.08.2025 14:31
@Gali Koncene nejaka rozumna hladina na predaj 🙂
neveris na priraz ath? ja gamblim na 5500
Gali 17.08.2025 14:34
@Poustnak neveris na priraz ath? ja gamblim na 5500
Prabeze to ocakavam 🙂
formix 18.08.2025 13:23
Jako na 7k chci taky prodávat🤣 ale jsem nejakej skeptickej😂
Uz začali nákupy etf? Ci to zatim táhne jen oznámení těch etf?
KryptoVláďa 18.08.2025 13:48
Na sedmi vam budu tleskat s plnou penezenkou stejblu 🤣🤣🤣