# pokec
184671 zpráv • strana 133/1847
Beeman 4.0. 09.08.2025 07:13
Vždycky tak tajně doufam že projekty jsou pripraveny na bullrun s nejakou boom novou vychytavkou a vylepsenim, novinkou...A on zdechl pes.
🫂 1
pink&deviant 09.08.2025 07:19
Ja viem ale musím to tu dať SUI vs ICP. 🤣🤣
<@403204367345254402> caffeine začína ísť, ako švajčiarske hodinky. Je to len demo. Počkáme.
Petr Langr 09.08.2025 14:57
SUI mate nekdo nastudovany nebo v hledacku?
KryptoVláďa 09.08.2025 15:14
On je jeste cas nakupu? 😂
🤣 1
Tomáš 09.08.2025 15:36
Spíš kam se stable? ... V degenech u Luboše jsem teď něco zkusil za 50% apr (asi 42% z toho v reward tokenu, který ještě ani neexistuje 🤣 ) ... Ale tak něco pro "větší" sumy
Beeman 4.0. 09.08.2025 15:45
@Tomáš Spíš kam se stable? ... V degenech u Luboše jsem teď něco zkusil za 50% apr (asi 42% z toho v reward tokenu, který ještě ani neexistuje 🤣 ) ... Ale tak něco pro "větší" sumy
UX lending
KryptoVláďa 09.08.2025 15:50
Mne haca stable jako kolateral
Tomáš 09.08.2025 16:14
@Beeman 4.0. UX lending
Co je UX prosím tě?
Beeman 4.0. 09.08.2025 16:18
@Tomáš Co je UX prosím tě?
Umme na cosmos siti
👍 1
pink&deviant 09.08.2025 17:33
Kludne by som pozrel na stable aj nejake cex s historiou
On sa venoval protokolom na fajn % pri lendingu https://discord.com/channels/892070365889695805/892070366502068227
Ale predpokladam ze to budes mat ty lepsie zvladnute
Tomáš 09.08.2025 18:40
@pink&deviant On sa venoval protokolom na fajn % pri lendingu https://discord.com/channels/892070365889695805/892070366502068227
to je asi nějaký jiný discord? ... odkaz nefunguje
pink&deviant 09.08.2025 19:05
Ano
Pockaj
Venuje sa farming, pools, lending atď.. ale veď prebehni to
KryptoVláďa 10.08.2025 11:02
🔥 1
Plastex 10.08.2025 11:14
@KryptoVláďa (attachment)
Ted uz jen aby to zacal tlačit jak vzteklej a bude vymalovano 🙂
pink&deviant 10.08.2025 12:31
Trumpes je beťár. Čakáme na 🌙
V podstate sú členovia jeho rodiny aj on po uši v krypte. Ja dúfam , že mu to vyjde aj tentokrát. Ten by dal aj Hitlerovi amnestiu.Niekedy mi príde ako nejaký Africký diktátor.
Jako Regan bol extremne tvrdý kapitalista $. Tramp je blazon prospechar. 🤣🤣
Dúfam že sa s Putinom dohodnú. Pokiaľ nie môže nastať peklo. Obidvaja sú rovnaký.
Ti musia mať menšieho čítala ako ja. A to už je čo povedať 🤣
Gali 10.08.2025 14:27
@KryptoVláďa (attachment)
Nech konečne začnú rezervu robiť aj s ETH 🙂 Ja už chcem vyzerať lambo konečne 🙂
KryptoVláďa 10.08.2025 14:53
@pink&deviant Jako Regan bol extremne tvrdý kapitalista $. Tramp je blazon prospechar. 🤣🤣
Ja ho mam ekonomicky rad 😁 vyhlasi cla a longuju, protoze on dela to samy 😂😂
👌 1 😀 1
Gali 10.08.2025 18:20
V typek to tam vysvetľuje clekom no. Neviem určite nájdem aj niekoho čo vidí ETH má 10k do konca roka
Petr Langr 10.08.2025 19:44
@Gali V typek to tam vysvetľuje clekom no. Neviem určite nájdem aj niekoho čo vidí ETH má 10k do konca roka
mozna.. porad bych tam videl spis 5k-6k, ale sam trpelivost jsme uz nemel.. vsechno slo pryc 2200k-4000k
KryptoVláďa 10.08.2025 19:45
@Petr Langr mozna.. porad bych tam videl spis 5k-6k, ale sam trpelivost jsme uz nemel.. vsechno slo pryc 2200k-4000k
Faaakt?
Ja na 2.2 jeste bral, od 3.7 odhazuju
👌 2
Petr Langr 10.08.2025 19:49
@KryptoVláďa Faaakt?
tak ja to drzim od 300 USD a nechci uz takhle dlouhy hodlingy.. 🙂
i kdyz jsme si myslel ze do tech 5-6k vydrzim. 😄
Petr Langr 10.08.2025 19:54
no.. urcite se s timhle pristupem nic nepokazi.. jestli to nacasuje dobre stejne nikdo nevi. ale system a zkusenosti z minulosti davaji smysl..
KryptoVláďa 10.08.2025 19:55
Ale s typkem skoro beze zbytku souhlasim a taky jsem si rikal ze na podzim budu mit vetsinu ve stable
Gali 10.08.2025 20:06
@Petr Langr tak ja to drzim od 300 USD a nechci uz takhle dlouhy hodlingy.. 🙂
i kdyz jsme si myslel ze do tech 5-6k vydrzim. 😄
Od 300 to je už je hodne dlho, ale aj zisk fajn no. On ja sa tiež uz chcem vsektohobzbavit a mat chvilu kľud a pák zase niekde nastúpiť. Ale momentálne som dospel k názoru že radšej väčší kapital na niečo poriadne a stačí ptom aj x2 až x3 a vybavené , žiadne čakačky na x10 x20 x100 🙂
Gali 10.08.2025 20:07
@KryptoVláďa Ale s typkem skoro beze zbytku souhlasim a taky jsem si rikal ze na podzim budu mit vetsinu ve stable
Uvidíme ci typek bude mat pravdu no, ale dva to celkom zmysel no.
Gali 10.08.2025 20:08
@Petr Langr no.. urcite se s timhle pristupem nic nepokazi.. jestli to nacasuje dobre stejne nikdo nevi. ale system a zkusenosti z minulosti davaji smysl..
Snáď aj my to dobre vsekto nacasujeme 🙂
KryptoVláďa 11.08.2025 09:03
Prave odesel bytovej archtekt. Studio by mohlo bejt pecka
Plastex 11.08.2025 09:08
@KryptoVláďa Prave odesel bytovej archtekt. Studio by mohlo bejt pecka
Hale ja se tesim 🙂
KryptoVláďa 11.08.2025 09:18
@Plastex Hale ja se tesim 🙂
hele ja se bojim 😄
Plastex 11.08.2025 09:19
@KryptoVláďa hele ja se bojim 😄
Coho? ses legenda 🙂 urcite se prijde podivat i konkurence 🙂
(upraveno)
Ponke 11.08.2025 09:20
@KryptoVláďa hele ja se bojim 😄
Jestli to nebude ve sklepe, tak to bude lepsi nez konkurence 😁
🤣 1
KryptoVláďa 11.08.2025 09:33
@Plastex Coho? ses legenda 🙂 urcite se prijde podivat i konkurence 🙂
tak legenda kazdopadne 😄
Plastex 11.08.2025 09:34
Tak vidis 🙂 bude to jedna z nejocekavanejsich kryptoudalosti roku:-)
KryptoVláďa 11.08.2025 09:39
treba se nekteri lidi zmenili a budou na me srat s takovejma tema debilni zabomysima valkama na twitteru 🙂
Plastex 11.08.2025 09:47
Na to jsem zvedavej 🙂 vzdyt jeste do nedavna rejpal 🙂
KryptoVláďa 11.08.2025 10:03
fakt doufam ze se na me vysere, posledni na co mam chut a naladu
David 12.08.2025 10:35
Tak co, drzi tady nejakej blazen $SBET nebo $BMNR ?
Tomáš 12.08.2025 10:59
@David Tak co, drzi tady nejakej blazen $SBET nebo $BMNR ?
Do teď jsem to neřešil, právě se podíval na opční premia a sbet dneska zkusím 🤣
David 12.08.2025 11:30
@Tomáš Do teď jsem to neřešil, právě se podíval na opční premia a sbet dneska zkusím 🤣
No alespon v tom nebudu sam, SBET mam nejvetsi pozice, ale s prumerem 24$/share, u bmnr uz ej to lepsi, tam jsem nakupoval na 31$
Ale stejne jsem zvedavej co s tim bude, bud to bude skvela investice nebo uplnej ojeb investoru, nic mezi tim 😭
<@672035199441305600> pokud by jsi chtel znovu rozjet ve velkem, tak to jsem schopny pomoci s tiktokem, IG atp.. tohle je kdyztak moje prace: https://www.tiktok.com/@cryptoscope.trading?_t=ZN-8yoZ4Y1U3JG&_r=1 , tak by se dalo urcite neco vymyslet, dokazu sestrihat cokoliv
❤️ 1
Tomáš 12.08.2025 12:10
@David No alespon v tom nebudu sam, SBET mam nejvetsi pozice, ale s prumerem 24$/share, u bmnr uz ej to lepsi, tam jsem nakupoval na 31$
Tohle nejsou věci na buy And hold... Jestli máš přístup ke kryptu přímo, tak tyhle "schránky" v podobě firmy vůbec nepotřebuješ
Smysl to má pro právnické osoby, které krypto koupit nemohou, ale akcie ano, tak za horších podmínek si udělají expozici takto
A plnohodnotné opce na krypto jsem neviděl (upřímně teda už tak rok a půl ani nehledal, ale zajímalo by mě to), tak je zkusím hrát tady
David 12.08.2025 12:14
V tomhle urcite je to pravda, ale za na tech akciich muze vzniknout vetsi FOMO nez primo na ten token, jako diky temto stocks vyuzivas takovou neprimou paku
Jako sice muze rovnou longovat na eth
Tomáš 12.08.2025 12:14
17,5 by měla být fér cena vzhledem k drzenemu eth... Zbytek je prémie navíc
David 12.08.2025 12:15
Ale prijde mi zajimave mit i nejakou expozici techto firmach
Tomáš 12.08.2025 12:15
Takže "vyhozené" peníze oproti koupení eth přímo dá se říct
David 12.08.2025 12:17
Alw zase ted sbet vyrejzoval nekde vice nez 1mld$ od investoru, ktere jeste nema v ETH
Tomáš 12.08.2025 12:21
To je to co chtějí nakoupit jednorázově jako největší nákup a poslat na Linea chain?
KryptoVláďa 12.08.2025 14:27
0.5 odhozeno
👌 1
Gali 12.08.2025 14:45
@KryptoVláďa 0.5 odhozeno
Nečakáme na apson 5k ?
KryptoVláďa 12.08.2025 15:02
@Gali Nečakáme na apson 5k ?
Kdyz cekas, nemusis se dockat 🤣 proto od 3.8 necekam a po drobeckach odhazuju
Gali 12.08.2025 15:39
@KryptoVláďa Kdyz cekas, nemusis se dockat 🤣 proto od 3.8 necekam a po drobeckach odhazuju
To hej to hej , sle taká 5ks by maká byt tutovka snáď 🙂
KryptoVláďa 12.08.2025 15:42
Za posledni tejden jsem odhodil cca 15% zadny drama, ale kazdej schudek nahoru jde troxhu pryc. Na konci se budou scitat stejbly 🤣
👌 2
Gali 12.08.2025 16:26
No, už any začali no ešte rezervu pre USA. Apohodka 🙂
🤣 1
KryptoVláďa 12.08.2025 17:24
4500
Petr Langr 12.08.2025 17:33
🤣 2
KryptoVláďa 12.08.2025 18:10
Stable 31% a tomjsem vcera nemalo vytahoval ven
Plastex 12.08.2025 18:22
Ath se blizi, ono asi pomalu je nejvyssi cas davat do stablu co?:-D
KryptoVláďa 12.08.2025 18:23
Jestli jsi mel uz nakoupeno 🤣
🤣 2
Gali 12.08.2025 18:59
@KryptoVláďa 4500
Už niesme ďaleko od 5k:)
Momentálne 170% plus no, ale nejak sa mi máli ešte.
KryptoVláďa 12.08.2025 19:13
ja se ted podival na portfolio za posledni presne rok ... x6,3... takze odhazuju celkem v klidu
(upraveno)
👍 1
KryptoVláďa 12.08.2025 19:14
@Gali Už niesme ďaleko od 5k:)
taky jsem zase kousek poslal pryc
Gali 12.08.2025 19:19
@KryptoVláďa ja se ted podival na portfolio za posledni presne rok ... x6,3... takze odhazuju celkem v klidu
Ako januz celkom som toez niečo povyberal ale od ETH očakávam viac 🙂
KryptoVláďa 12.08.2025 19:19
@Gali Ako januz celkom som toez niečo povyberal ale od ETH očakávam viac 🙂
jeste 19 jich mam schovanejch na odhazovani, zbavuju se ho fakt pomalu
Gali 12.08.2025 19:20
Asi pôjdem a 2-3 kúsky presuniem na burzu pre istotu.
KryptoVláďa 12.08.2025 19:20
ja uz jsem tak linej, ze swapuju jenom v rabbym 😄
Gali 12.08.2025 19:21
@KryptoVláďa jeste 19 jich mam schovanejch na odhazovani, zbavuju se ho fakt pomalu
Tak to ja mám 16 a všetky Tie kusy su už bez dane . Cize to nechcem uponáhľať ke duz som to tak vysedel 🙂
KryptoVláďa 12.08.2025 19:30
aave ma usdc za 7%
jsem tam neco polozil
Včelkamára 12.08.2025 19:37
To tady jedete hezky bomby
Ja sem rad ze mam s těma hovnama co mě zustalo z minula 2x
Plastex 12.08.2025 19:37
@KryptoVláďa Jestli jsi mel uz nakoupeno 🤣
Nakoupeno ne, spis zbylo neco co jsem uplne nepromrdal 😄
🤣 4
Včelkamára 12.08.2025 19:38
U většiny bych potřeboval ale aspon jeste 100% abych učinil první odhoz 🤣😔😔😔
🙈 1 🤣 1
KryptoVláďa 12.08.2025 19:40
zas mas urcite hodne rumu
🤣 1
jeste doufam, ze mi prekvapi fatty, to je takovy posledni zelizko v ohni
Včelkamára 12.08.2025 19:45
@KryptoVláďa zas mas urcite hodne rumu
Rum ma ted dovolenou, všichni prodávají pod nakupkama 🤣 takze i s ním cekam
Včelkamára 12.08.2025 19:46
@KryptoVláďa jeste doufam, ze mi prekvapi fatty, to je takovy posledni zelizko v ohni
Ten mam asi jen za 800$ z presale a tez doufám ze překvapí
Včelkamára 12.08.2025 20:01
@KryptoVláďa zas mas urcite hodne rumu
A nedokážeš si představit kolik rumu odešlo na nákup Juno a Kujiry par dni/týdnu před mrdou dolu 😔😅
KryptoVláďa 12.08.2025 20:06
ou
Plastex 12.08.2025 20:12
@Včelkamára A nedokážeš si představit kolik rumu odešlo na nákup Juno a Kujiry par dni/týdnu před mrdou dolu 😔😅
To byl spatnej trade 🙂
Tomáš 12.08.2025 20:12
@Včelkamára A nedokážeš si představit kolik rumu odešlo na nákup Juno a Kujiry par dni/týdnu před mrdou dolu 😔😅
kdybychom to radši vypili 😄