Plastex
06.08.2025 20:02
↩
@KryptoVláďa
Po deseti minutach jsem chtel z toho studia odejit 😂
To se to nedivim, ale u televize to byla super zabava 😄
🤣 1
KryptoVláďa
06.08.2025 20:19
Tam bylo horko 😂
Plastex
06.08.2025 20:31
↩
@KryptoVláďa
Tam bylo horko 😂
Ale tak trosku te to taky muselo bavit 🙂 alespon vnitrne ne? To byla sebranka jako krava tam 😄
🤣 1
Včelkamára
06.08.2025 20:33
↩
@KryptoVláďa
No tady chcip pes…a ja musim za chvili na letiste
Tady taky chcipl pes 🤣
KryptoVláďa
06.08.2025 20:33
↩
@Včelkamára
Tady taky chcipl pes 🤣
Tak jsem to myslel
Včelkamára
06.08.2025 20:34
↩
@KryptoVláďa
Tak jsem to myslel
Ja myslel ze tam když sem tam viděl prázdno na fotce
Zde už zůstali jen srdcari
KryptoVláďa
06.08.2025 20:41
V zari to rozjedem ve velkym
cosmos:951663571752874004 1
🥳 5
🫡 1
pink&deviant
06.08.2025 20:43
↩
@KryptoVláďa
V zari to rozjedem ve velkym
Ahoj👋
KryptoVláďa
06.08.2025 23:21
Tomassino
07.08.2025 05:49
↩
@Plastex
Ja bych chtel znova cibulku, ten kokot je strasne vtipnej 😄
škoda jenom, že to neumí líp dávkovat, on si jede jen to svoje kyvadlo, všichni GRU jenom on ne :), kdyby tak uměl to po 10 minutách zracionalizovat, tak si myslím, že by pár stovek příznivců nabral
KryptoVláďa
07.08.2025 08:56
pink&deviant
07.08.2025 09:41
Nemôžem na to pozerať.
Chudak možno si nebol jedno proseco.
Tu v Rakúsku sa neskutočne pije za volantom. Mám osobnú skúsenosť ako zjavne opitému kamarátovi prikázali dať auto na najbližšie parkovisko a nech ide me domou pešo. Ináč hranicu posunuli z 0,8 na 0,5promile
KryptoVláďa
07.08.2025 09:56
😄
Plastex
07.08.2025 09:59
Jezdi v kie, ten barrandov teda nic extra 🙂
pink&deviant
07.08.2025 10:01
↩
@Plastex
Jezdi v kie, ten barrandov teda nic extra 🙂
To som si prvé všimol.... Na koľko mu mohli zobrať vodičák za 1 Prosecco?
Plastex
07.08.2025 10:02
↩
@pink&deviant
To som si prvé všimol.... Na koľko mu mohli zobrať vodičák za 1 Prosecco?
To nevim, u nas by to bylo na pul roku ale po 3 mesicich by si mohl zazadat 🙂
pink&deviant
07.08.2025 10:14
Ja s priateľkou toho Soukupa ľutujeme ja vidím všade jeho nešťastne fotky. 🥹🥲
pink&deviant
07.08.2025 10:27
Stelesnenie bolestí nešťastného človeka 😂
KryptoVláďa
07.08.2025 12:31
Plastex
07.08.2025 17:00
hamakar
07.08.2025 19:47
<@672035199441305600> Nerikam, ze by me nenapadl zarijovy koupak, ale nechame to na vanocni 😎 To znamena, ze pojedes 2x fulltime job nebo na bedne od zari uminujes?
KryptoVláďa
07.08.2025 20:04
↩
@hamakar
<@672035199441305600> Nerikam, ze by me nenapadl zarijovy koupak, ale nechame to na vanocni 😎 To znamena, ze pojedes 2x fulltime job nebo na bedne od zari uminujes?
Zatim jedu dal, ale uz je to ve fazi, kdy nemusim bejt uplne 24/7 a akutne se protrebuju nejaky vypnout, jinak mi mrdne
A je ve hre i varianta preklapeni obsahu na tv
👀 1
hamakar
07.08.2025 20:11
↩
@KryptoVláďa
Zatim jedu dal, ale uz je to ve fazi, kdy nemusim bejt uplne 24/7 a akutne se protrebuju nejaky vypnout, jinak mi mrdne
Jako my jsme ten nejlepsi vypinac, na to se muzes spolehnout 🤩
Včelkamára
07.08.2025 20:24
↩
@KryptoVláďa
A je ve hre i varianta preklapeni obsahu na tv
U toho by mě chyběla tvá lidskost, volnost, pivko či panáček 😄
🥰 1
KryptoVláďa
08.08.2025 08:34
Ja jsem prece laskavy permanentne 😆
KryptoVláďa
08.08.2025 09:04
Magic 18% za hodinku, mile 🥰😍
Včelkamára
08.08.2025 09:16
Link taky hezky. Ale rád bych ho viděl aspon na 25
KryptoVláďa
08.08.2025 09:23
Tak uz 28% up
KryptoVláďa
08.08.2025 09:23
↩
@Včelkamára
Link taky hezky. Ale rád bych ho viděl aspon na 25
Ten uz jsem asi 3x, ted uz tam mam mega malou pozicku
Včelkamára
08.08.2025 09:47
Ja už jedu jen spot, perp me tolikrát vytrestal ze se uz s tím malem co mě zustalo bojím
🔥 1
KryptoVláďa
08.08.2025 11:07
↩
@Včelkamára
Ja už jedu jen spot, perp me tolikrát vytrestal ze se uz s tím malem co mě zustalo bojím
Ja posledni rok spot neresim a jedu jenom burzu
(upraveno)
💪 1
Plastex
08.08.2025 12:26
↩
@KryptoVláďa
Ja posledni rok spot neresim a jedu jenom burzu
Si vzdycky utvarel trendy 🙂
KryptoVláďa
08.08.2025 12:28
😄
Poustnak
08.08.2025 13:50
Zdravím pana zakladatele. Je vidět že pořekadlo 'jen ti nejlepší holubi se dokáží vrátit zpět' je pravdivé.
jak se ti pracovalo v mrtvém médiu jménem televize. pochopil jsi že krátká videa na youtube mají větší dosah a na růžích ustláno?
KryptoVláďa
08.08.2025 13:54
↩
@Poustnak
Zdravím pana zakladatele. Je vidět že pořekadlo 'jen ti nejlepší holubi se dokáží vrátit zpět' je pravdivé.
ne, jen je to po roce prace 24/7 ve fazi, kdy uz to bezi takovym zpusobem, ze muzu dve opoledne tejdne venovat necemu, co me naplnuje
televize jede dal, cekaj me predvolebni debaty, jenom pribalim jeste neco "pro radost", abych se nenudil, az s tim uplne seknu
pink&deviant
08.08.2025 13:54
Eth pekné prerazili tu rezistenciu
KryptoVláďa
08.08.2025 13:55
zrovna jsem lehounce odfouknul
at se snazi, vybiram last minute 😄
pink&deviant
08.08.2025 13:55
Sory ešte nie
KryptoVláďa
08.08.2025 13:56
ale ke ctyrce hooodne blizko 🙂
Poustnak
08.08.2025 13:56
↩
@KryptoVláďa
televize jede dal, cekaj me predvolebni debaty, jenom pribalim jeste neco "pro radost", abych se nenudil, az s tim uplne seknu
no celý rok jsem tě nikde neviděl ani o tobě neslyšel. 😄 asi žiji v jiné bublině.
4000 prorazí podle mě teď fakt přichází alt season
KryptoVláďa
08.08.2025 13:57
↩
@Poustnak
no celý rok jsem tě nikde neviděl ani o tobě neslyšel. 😄 asi žiji v jiné bublině.
zase sis odpocinul 😄
Poustnak
08.08.2025 13:59
↩
@KryptoVláďa
zase sis odpocinul 😄
nee. ale díky nesoustředil jsem se na nové a nové možnosti a jel svoji strategii a jsem naprosto a myslím že naprosto spokojený.
Jestli tradeři prorazí bitcoin dominanci pod 60% tak se můžou začít dít věci. přišel jsi sem všes vláďo.
KryptoVláďa
08.08.2025 14:02
ja mam tenhle rok taky nejslepsi za celou dobu v kryptu.... a vlastne jsem moh hodnekrat vystoupit v pruseru... jenom se ukazalo ze klidna hlava, je ten nejlepsi nastroj.. takze z tech nejvetsich zisku mam radost vlastne ne kvuli tem prachum, jako mi potesilo, ze jsem ukociroval sam sebe
❤️ 2
Poustnak
08.08.2025 14:03
↩
@KryptoVláďa
ja mam tenhle rok taky nejslepsi za celou dobu v kryptu.... a vlastne jsem moh hodnekrat vystoupit v pruseru... jenom se ukazalo ze klidna hlava, je ten nejlepsi nastroj.. takze z tech nejvetsich zisku mam radost vlastne ne kvuli tem prachum, jako mi potesilo, ze jsem ukociroval sam sebe
Gratuluji ke zdolání dalšího mentálního levelu.
❤️ 1
Poustnak
08.08.2025 14:06
Já zase přišel na to, že pro mě je nejlepší do krypta je dát skoro všechno. Potom jsem přestal dělat pičoviny a soustředil se výnosy. když tam máš jen to o co si můžeš dovolit přijít tak o to jednoduše přijdeš. reveres thinking
Poustnak
08.08.2025 14:07
↩
@KryptoVláďa
NUPL jeste zatim v klidu
ty těm grafům věříš? víš jak se tvoří a na základě jak přesných dat?
KryptoVláďa
08.08.2025 14:08
↩
@Poustnak
Já zase přišel na to, že pro mě je nejlepší do krypta je dát skoro všechno. Potom jsem přestal dělat pičoviny a soustředil se výnosy. když tam máš jen to o co si můžeš dovolit přijít tak o to jednoduše přijdeš. reveres thinking
taky cesta
KryptoVláďa
08.08.2025 14:08
↩
@Poustnak
ty těm grafům věříš? víš jak se tvoří a na základě jak přesných dat?
tak minimalne to je pro me jeden z rozhodovacich nastroju a sedi mi dlouhodobe
Poustnak
08.08.2025 14:13
ze zvědavosti na jakém finančním modelu stojí televize barandov? co musí dělat aby přilákala peníze na její provoz? je všechno financované pouze z reklam?
KryptoVláďa
08.08.2025 14:16
↩
@Poustnak
ze zvědavosti na jakém finančním modelu stojí televize barandov? co musí dělat aby přilákala peníze na její provoz? je všechno financované pouze z reklam?
To uplne nei moje starost. Me zajimaj zaplaceny faktury 😂 a pravda ze nejsou uplne vsechny 😂 na par micu jeste cekam 😂
Poustnak
08.08.2025 14:20
↩
@KryptoVláďa
To uplne nei moje starost. Me zajimaj zaplaceny faktury 😂 a pravda ze nejsou uplne vsechny 😂 na par micu jeste cekam 😂
na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
KryptoVláďa
08.08.2025 14:21
↩
@Poustnak
na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
<@760563163241644042> muzes mu, pls, potvrdit, ze nekecam 😂
KryptoVláďa
08.08.2025 14:22
↩
@Poustnak
na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
Jedna po splatnosti? To by byla prece nuda 😂 jaou tam po splatnosti vetsi jednoky mio 😉 to je teprv ten spravnej adrenalin 🤣
Poustnak
08.08.2025 14:23
aha takhle, s takovou o práci nebudeš mít nikdy nouzi. 😄
Poustnak
08.08.2025 14:28
↩
@KryptoVláďa
Presne, o nervy je postarano 😂 alwspon se clovek uci, co je to cashflow 😂😂
tak až budeš chtít vysvětli do detailu co je to cashflow, nebo odpis, nebo jak se tvoří zisk tak dej vědět. přijedu za tebou a vše tě naučím do 2 dnů. nebudeš muset spálit rok života a bude tě to stát jen 750K 😄
KryptoVláďa
08.08.2025 14:33
Ja ale nic nespalil…ta prace je slvela, dal jsem nazrat 40lidem, provoz se nejak drzi, na jidlo i dovolenou mam a na zisky si pockam, s timhle jsem do toho sel a jsem vlastme spoko. Delam politicky debaty, ktery jsem chtel vzdycky delat, hrozne jsem toho naucil, takze vlastne cajk. A kdyby se odvadelo dph jen ze zaplacenejch faktur, bylo by to jeste prijemnejsi 🤣 v zivote neexistujou chyby, vzdycky to jsou jenom lekce 🧘♂️
👍 3
A jako bonus muzou ty lidi ted delat i na youtubu a nemusim se z toho uplne oprcat
pink&deviant
08.08.2025 17:11
Len či neklameš, musíme si to overiť 🤣
Beeman 4.0.
08.08.2025 17:53
❤
KryptoVláďa
08.08.2025 18:17
Tak 4 bysme meli
Poustnak
08.08.2025 18:34
podržíme na 6K potom snad udělám radost někomu jinému, kdo si to rád koupí
KryptoVláďa
08.08.2025 18:36
Ja postupne pomalinku odhazuju
Plastex
08.08.2025 18:39
↩
@KryptoVláďa
Ja postupne pomalinku odhazuju
Sakra zrovna jsem chtel longovat
🤣 1
Gali
08.08.2025 18:55
↩
@Poustnak
podržíme na 6K potom snad udělám radost někomu jinému, kdo si to rád koupí
6 by bolo ok 🙂 to už začnem odhadzovať aj ja 🙂
KryptoVláďa
08.08.2025 19:10
A near na tri a jsem spoko
pink&deviant
08.08.2025 19:11
↩
@KryptoVláďa
A near na tri a jsem spoko
Žije ten Near? Ja mám asi 500nfts ne neare a neviem kde to predať 🤣
Paras je death
KryptoVláďa
08.08.2025 19:12
↩
@pink&deviant
Žije ten Near? Ja mám asi 500nfts ne neare a neviem kde to predať 🤣
Letos mi nasypak hezky, ale jestli roje nevim. Twd jsem napoalwd na 2.4 za desitku oteviral, takze na 3 mi na tunis staci 😂
(upraveno)
pink&deviant
08.08.2025 19:14
To je v tomto oceáne menom krypto veľmi málo. Ale nejaké to % budem vyberať aj ja
Gali
08.08.2025 19:45
↩
@KryptoVláďa
A near na tri a jsem spoko
Near minimálne 5.
Tomáš
08.08.2025 20:05
↩
@Poustnak
na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
Jo, taky "pár" faktur nemám zaplacených, že už to není úplně hezký... a Vláďa je na tom ještě o kus hůř
KryptoVláďa
08.08.2025 20:05
↩
@Gali
Near minimálne 5.
To jo. Myslim kratkodobe, jenom vystrel na zavreni
Gali
08.08.2025 20:16
↩
@KryptoVláďa
To jo. Myslim kratkodobe, jenom vystrel na zavreni
Ooookey 🙂
Poustnak
08.08.2025 21:58
↩
@Tomáš
Jo, taky "pár" faktur nemám zaplacených, že už to není úplně hezký... a Vláďa je na tom ještě o kus hůř
to vás lituji kluci a držím palce aby se všechny závazky vyrovnaly
KryptoVláďa
09.08.2025 06:29
Ale to nam to hezky roste
Beeman 4.0.
09.08.2025 07:11
Po jarnich spalenych pozicich by nektere alty musely rust alespoň 4x abych byl v plusu. 😄 a nevim na co čekají 🤔