# pokec
184671 zpráv • strana 134/1847
Plastex 06.08.2025 20:02
@KryptoVláďa Po deseti minutach jsem chtel z toho studia odejit 😂
To se to nedivim, ale u televize to byla super zabava 😄
🤣 1
KryptoVláďa 06.08.2025 20:19
Tam bylo horko 😂
Plastex 06.08.2025 20:31
@KryptoVláďa Tam bylo horko 😂
Ale tak trosku te to taky muselo bavit 🙂 alespon vnitrne ne? To byla sebranka jako krava tam 😄
🤣 1
Včelkamára 06.08.2025 20:33
@KryptoVláďa No tady chcip pes…a ja musim za chvili na letiste
Tady taky chcipl pes 🤣
KryptoVláďa 06.08.2025 20:33
@Včelkamára Tady taky chcipl pes 🤣
Tak jsem to myslel
Včelkamára 06.08.2025 20:34
@KryptoVláďa Tak jsem to myslel
Ja myslel ze tam když sem tam viděl prázdno na fotce
Zde už zůstali jen srdcari
KryptoVláďa 06.08.2025 20:41
V zari to rozjedem ve velkym
cosmos:951663571752874004 1 🥳 5 🫡 1
pink&deviant 06.08.2025 20:43
@KryptoVláďa V zari to rozjedem ve velkym
Ahoj👋
KryptoVláďa 06.08.2025 23:21
Tomassino 07.08.2025 05:49
@Plastex Ja bych chtel znova cibulku, ten kokot je strasne vtipnej 😄
škoda jenom, že to neumí líp dávkovat, on si jede jen to svoje kyvadlo, všichni GRU jenom on ne :), kdyby tak uměl to po 10 minutách zracionalizovat, tak si myslím, že by pár stovek příznivců nabral
pink&deviant 07.08.2025 09:41
Nemôžem na to pozerať.
Chudak možno si nebol jedno proseco.
Tu v Rakúsku sa neskutočne pije za volantom. Mám osobnú skúsenosť ako zjavne opitému kamarátovi prikázali dať auto na najbližšie parkovisko a nech ide me domou pešo. Ináč hranicu posunuli z 0,8 na 0,5promile
KryptoVláďa 07.08.2025 09:56
😄
Plastex 07.08.2025 09:59
Jezdi v kie, ten barrandov teda nic extra 🙂
pink&deviant 07.08.2025 10:01
@Plastex Jezdi v kie, ten barrandov teda nic extra 🙂
To som si prvé všimol.... Na koľko mu mohli zobrať vodičák za 1 Prosecco?
Plastex 07.08.2025 10:02
@pink&deviant To som si prvé všimol.... Na koľko mu mohli zobrať vodičák za 1 Prosecco?
To nevim, u nas by to bylo na pul roku ale po 3 mesicich by si mohl zazadat 🙂
pink&deviant 07.08.2025 10:14
Ja s priateľkou toho Soukupa ľutujeme ja vidím všade jeho nešťastne fotky. 🥹🥲
pink&deviant 07.08.2025 10:27
Stelesnenie bolestí nešťastného človeka 😂
hamakar 07.08.2025 19:47
<@672035199441305600> Nerikam, ze by me nenapadl zarijovy koupak, ale nechame to na vanocni 😎 To znamena, ze pojedes 2x fulltime job nebo na bedne od zari uminujes?
KryptoVláďa 07.08.2025 20:04
@hamakar <@672035199441305600> Nerikam, ze by me nenapadl zarijovy koupak, ale nechame to na vanocni 😎 To znamena, ze pojedes 2x fulltime job nebo na bedne od zari uminujes?
Zatim jedu dal, ale uz je to ve fazi, kdy nemusim bejt uplne 24/7 a akutne se protrebuju nejaky vypnout, jinak mi mrdne
A je ve hre i varianta preklapeni obsahu na tv
👀 1
hamakar 07.08.2025 20:11
@KryptoVláďa Zatim jedu dal, ale uz je to ve fazi, kdy nemusim bejt uplne 24/7 a akutne se protrebuju nejaky vypnout, jinak mi mrdne
Jako my jsme ten nejlepsi vypinac, na to se muzes spolehnout 🤩
Včelkamára 07.08.2025 20:24
@KryptoVláďa A je ve hre i varianta preklapeni obsahu na tv
U toho by mě chyběla tvá lidskost, volnost, pivko či panáček 😄
🥰 1
KryptoVláďa 08.08.2025 08:34
Ja jsem prece laskavy permanentne 😆
KryptoVláďa 08.08.2025 09:04
Magic 18% za hodinku, mile 🥰😍
Včelkamára 08.08.2025 09:16
Link taky hezky. Ale rád bych ho viděl aspon na 25
KryptoVláďa 08.08.2025 09:23
Tak uz 28% up
KryptoVláďa 08.08.2025 09:23
@Včelkamára Link taky hezky. Ale rád bych ho viděl aspon na 25
Ten uz jsem asi 3x, ted uz tam mam mega malou pozicku
Včelkamára 08.08.2025 09:47
Ja už jedu jen spot, perp me tolikrát vytrestal ze se uz s tím malem co mě zustalo bojím
🔥 1
KryptoVláďa 08.08.2025 11:07
@Včelkamára Ja už jedu jen spot, perp me tolikrát vytrestal ze se uz s tím malem co mě zustalo bojím
Ja posledni rok spot neresim a jedu jenom burzu
(upraveno)
💪 1
Plastex 08.08.2025 12:26
@KryptoVláďa Ja posledni rok spot neresim a jedu jenom burzu
Si vzdycky utvarel trendy 🙂
KryptoVláďa 08.08.2025 12:28
😄
Poustnak 08.08.2025 13:50
Zdravím pana zakladatele. Je vidět že pořekadlo 'jen ti nejlepší holubi se dokáží vrátit zpět' je pravdivé.
jak se ti pracovalo v mrtvém médiu jménem televize. pochopil jsi že krátká videa na youtube mají větší dosah a na růžích ustláno?
KryptoVláďa 08.08.2025 13:54
@Poustnak Zdravím pana zakladatele. Je vidět že pořekadlo 'jen ti nejlepší holubi se dokáží vrátit zpět' je pravdivé.
ne, jen je to po roce prace 24/7 ve fazi, kdy uz to bezi takovym zpusobem, ze muzu dve opoledne tejdne venovat necemu, co me naplnuje
televize jede dal, cekaj me predvolebni debaty, jenom pribalim jeste neco "pro radost", abych se nenudil, az s tim uplne seknu
pink&deviant 08.08.2025 13:54
Eth pekné prerazili tu rezistenciu
KryptoVláďa 08.08.2025 13:55
zrovna jsem lehounce odfouknul
at se snazi, vybiram last minute 😄
pink&deviant 08.08.2025 13:55
Sory ešte nie
KryptoVláďa 08.08.2025 13:56
ale ke ctyrce hooodne blizko 🙂
Poustnak 08.08.2025 13:56
@KryptoVláďa televize jede dal, cekaj me predvolebni debaty, jenom pribalim jeste neco "pro radost", abych se nenudil, az s tim uplne seknu
no celý rok jsem tě nikde neviděl ani o tobě neslyšel. 😄 asi žiji v jiné bublině.
4000 prorazí podle mě teď fakt přichází alt season
KryptoVláďa 08.08.2025 13:57
@Poustnak no celý rok jsem tě nikde neviděl ani o tobě neslyšel. 😄 asi žiji v jiné bublině.
zase sis odpocinul 😄
Poustnak 08.08.2025 13:59
@KryptoVláďa zase sis odpocinul 😄
nee. ale díky nesoustředil jsem se na nové a nové možnosti a jel svoji strategii a jsem naprosto a myslím že naprosto spokojený.
Jestli tradeři prorazí bitcoin dominanci pod 60% tak se můžou začít dít věci. přišel jsi sem všes vláďo.
KryptoVláďa 08.08.2025 14:02
ja mam tenhle rok taky nejslepsi za celou dobu v kryptu.... a vlastne jsem moh hodnekrat vystoupit v pruseru... jenom se ukazalo ze klidna hlava, je ten nejlepsi nastroj.. takze z tech nejvetsich zisku mam radost vlastne ne kvuli tem prachum, jako mi potesilo, ze jsem ukociroval sam sebe
❤️ 2
Poustnak 08.08.2025 14:03
@KryptoVláďa ja mam tenhle rok taky nejslepsi za celou dobu v kryptu.... a vlastne jsem moh hodnekrat vystoupit v pruseru... jenom se ukazalo ze klidna hlava, je ten nejlepsi nastroj.. takze z tech nejvetsich zisku mam radost vlastne ne kvuli tem prachum, jako mi potesilo, ze jsem ukociroval sam sebe
Gratuluji ke zdolání dalšího mentálního levelu.
❤️ 1
KryptoVláďa 08.08.2025 14:03
NUPL jeste zatim v klidu
tak kolik ceka na ty ctyrce shortaru?
Poustnak 08.08.2025 14:06
Já zase přišel na to, že pro mě je nejlepší do krypta je dát skoro všechno. Potom jsem přestal dělat pičoviny a soustředil se výnosy. když tam máš jen to o co si můžeš dovolit přijít tak o to jednoduše přijdeš. reveres thinking
Poustnak 08.08.2025 14:07
@KryptoVláďa NUPL jeste zatim v klidu
ty těm grafům věříš? víš jak se tvoří a na základě jak přesných dat?
KryptoVláďa 08.08.2025 14:08
@Poustnak Já zase přišel na to, že pro mě je nejlepší do krypta je dát skoro všechno. Potom jsem přestal dělat pičoviny a soustředil se výnosy. když tam máš jen to o co si můžeš dovolit přijít tak o to jednoduše přijdeš. reveres thinking
taky cesta
KryptoVláďa 08.08.2025 14:08
@Poustnak ty těm grafům věříš? víš jak se tvoří a na základě jak přesných dat?
tak minimalne to je pro me jeden z rozhodovacich nastroju a sedi mi dlouhodobe
Poustnak 08.08.2025 14:13
ze zvědavosti na jakém finančním modelu stojí televize barandov? co musí dělat aby přilákala peníze na její provoz? je všechno financované pouze z reklam?
KryptoVláďa 08.08.2025 14:16
@Poustnak ze zvědavosti na jakém finančním modelu stojí televize barandov? co musí dělat aby přilákala peníze na její provoz? je všechno financované pouze z reklam?
To uplne nei moje starost. Me zajimaj zaplaceny faktury 😂 a pravda ze nejsou uplne vsechny 😂 na par micu jeste cekam 😂
Poustnak 08.08.2025 14:20
@KryptoVláďa To uplne nei moje starost. Me zajimaj zaplaceny faktury 😂 a pravda ze nejsou uplne vsechny 😂 na par micu jeste cekam 😂
na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
KryptoVláďa 08.08.2025 14:21
@Poustnak na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
<@760563163241644042> muzes mu, pls, potvrdit, ze nekecam 😂
KryptoVláďa 08.08.2025 14:22
@Poustnak na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
Jedna po splatnosti? To by byla prece nuda 😂 jaou tam po splatnosti vetsi jednoky mio 😉 to je teprv ten spravnej adrenalin 🤣
Poustnak 08.08.2025 14:23
aha takhle, s takovou o práci nebudeš mít nikdy nouzi. 😄
KryptoVláďa 08.08.2025 14:24
Presne, o nervy je postarano 😂 alwspon se clovek uci, co je to cashflow 😂😂
Zaklad je se z toho neposrat 🥰
Poustnak 08.08.2025 14:28
@KryptoVláďa Presne, o nervy je postarano 😂 alwspon se clovek uci, co je to cashflow 😂😂
tak až budeš chtít vysvětli do detailu co je to cashflow, nebo odpis, nebo jak se tvoří zisk tak dej vědět. přijedu za tebou a vše tě naučím do 2 dnů. nebudeš muset spálit rok života a bude tě to stát jen 750K 😄
KryptoVláďa 08.08.2025 14:33
Ja ale nic nespalil…ta prace je slvela, dal jsem nazrat 40lidem, provoz se nejak drzi, na jidlo i dovolenou mam a na zisky si pockam, s timhle jsem do toho sel a jsem vlastme spoko. Delam politicky debaty, ktery jsem chtel vzdycky delat, hrozne jsem toho naucil, takze vlastne cajk. A kdyby se odvadelo dph jen ze zaplacenejch faktur, bylo by to jeste prijemnejsi 🤣 v zivote neexistujou chyby, vzdycky to jsou jenom lekce 🧘‍♂️
👍 3
A jako bonus muzou ty lidi ted delat i na youtubu a nemusim se z toho uplne oprcat
pink&deviant 08.08.2025 17:11
Len či neklameš, musíme si to overiť 🤣
Beeman 4.0. 08.08.2025 17:53
KryptoVláďa 08.08.2025 18:17
Tak 4 bysme meli
Poustnak 08.08.2025 18:34
podržíme na 6K potom snad udělám radost někomu jinému, kdo si to rád koupí
KryptoVláďa 08.08.2025 18:36
Ja postupne pomalinku odhazuju
Plastex 08.08.2025 18:39
@KryptoVláďa Ja postupne pomalinku odhazuju
Sakra zrovna jsem chtel longovat
🤣 1
Gali 08.08.2025 18:55
@Poustnak podržíme na 6K potom snad udělám radost někomu jinému, kdo si to rád koupí
6 by bolo ok 🙂 to už začnem odhadzovať aj ja 🙂
pink&deviant 08.08.2025 19:06
Začína to bit do tej rezistencie
❤️ 1
Za chvíľu
Potm už len cesta k ATH... A Eth Eco môže ísť 🚀
(upraveno)
KryptoVláďa 08.08.2025 19:10
A near na tri a jsem spoko
pink&deviant 08.08.2025 19:11
@KryptoVláďa A near na tri a jsem spoko
Žije ten Near? Ja mám asi 500nfts ne neare a neviem kde to predať 🤣
Paras je death
KryptoVláďa 08.08.2025 19:12
@pink&deviant Žije ten Near? Ja mám asi 500nfts ne neare a neviem kde to predať 🤣
Letos mi nasypak hezky, ale jestli roje nevim. Twd jsem napoalwd na 2.4 za desitku oteviral, takze na 3 mi na tunis staci 😂
(upraveno)
pink&deviant 08.08.2025 19:14
To je v tomto oceáne menom krypto veľmi málo. Ale nejaké to % budem vyberať aj ja
Gali 08.08.2025 19:45
@KryptoVláďa A near na tri a jsem spoko
Near minimálne 5.
Tomáš 08.08.2025 20:05
@Poustnak na pár míčů? lol tak to jsi super grant nebo děsně kecáš. nedovedu si představit, že by někdo pracoval pro firmu, která mu nezaplatí několik míčů. nepředpokládám, že to byla faktura ze jeden nebo dva měsíce to bych ještě pochopil.
Jo, taky "pár" faktur nemám zaplacených, že už to není úplně hezký... a Vláďa je na tom ještě o kus hůř
KryptoVláďa 08.08.2025 20:05
@Gali Near minimálne 5.
To jo. Myslim kratkodobe, jenom vystrel na zavreni
Gali 08.08.2025 20:16
@KryptoVláďa To jo. Myslim kratkodobe, jenom vystrel na zavreni
Ooookey 🙂
Poustnak 08.08.2025 21:58
@Tomáš Jo, taky "pár" faktur nemám zaplacených, že už to není úplně hezký... a Vláďa je na tom ještě o kus hůř
to vás lituji kluci a držím palce aby se všechny závazky vyrovnaly
KryptoVláďa 09.08.2025 06:29
Ale to nam to hezky roste
Beeman 4.0. 09.08.2025 07:11
Po jarnich spalenych pozicich by nektere alty musely rust alespoň 4x abych byl v plusu. 😄 a nevim na co čekají 🤔