FrantišeKKK
30.07.2025 12:04
↩
@pink&deviant
To mas fajn mas ciel. Pokemony su o trende a Batumi jak sa Putin vyspí.
Taky bych se bál Putina, spíš než na pronájem bych kupoval apartmány na “rychlý” reflip.
Já jsem pokemony koupil za 200k, ale jen czk😅
Já jsem pokemony koupil za 200k, ale jen czk😅
pink&deviant
30.07.2025 12:07
Kolko je to 8k? eur
no to uz moze ist.. momentalne zazivaju velky hype
Na ten flip potrebujes knihy od Maxima 😀
😂 1
😂 🤣
Gali
30.07.2025 15:24
↩
@pink&deviant
<@836142976290914334> <@802969576634974238> Prosim vas aky je momentalne najlepsi NFT narketplace na NEAR? Díky
Nemám sajnu , vôbec neriešim nft na near 🙂
👀 1
Plastex
30.07.2025 16:55
↩
@Gali
Alty x230 dpc, idem vyberať Rolls Royce 🙂
Ani bych nepotreboval 230x ale jen 23x 🙂
Gali
30.07.2025 17:24
↩
@Plastex
Ani bych nepotreboval 230x ale jen 23x 🙂
Snáď aspoň tvoja prosba bude vyslyšaná:)
Miloš
30.07.2025 19:29
No jasně😄bude určitě vyslyšená, stačí se teď podívat na grafy😂
Všichni říkají že krypto nemá rádo neočekávané události. To že Fed nesníží úrokové sazby čekali úplně všichni, možná kromě Trumpa😉a stejně to řachlo dolů🤦🏼♂️
👍 1
🤣 1
JanHonza
02.08.2025 09:02
Napište a označte v X (twitter) toto:
@go4mebot
xch1hn05gel2dwz3dpucyv806cd5dlkel358dr0ks8s7aruu8xfjk6mquevvhh
!!! V tomto případě je to moje adresa, vy použijte vlastní !!!
Váš PFP je převeden do NFT na @chia_project blockchain.
Číslo #1 vám bude po chvíli doručeno přímo do peněženky zadarmo.
Automaticky se vytiskne vaše číslo #2 a bude nabídnuto k prodeji na @dexie_space a 10 % licenčních poplatků jde do vaší peněženky, když se prodá.
Když se prodá #2 automaticky se vytiskne #3 a dá se do prodeje a tak dále - 10 % licenčních poplatků ze všech obchodů s vašimi PFP jde do vaší peněženky navždy!
Dokážu si představit, že si tak celebrity budou zadarmo tisknout své NFT s číslem #1 a další čísla si budou kupovat příznivci oblíbené celebrity. Tato celebrita pak bude navždy dostávat 10% licenčních poplatků.
Přijde mi to jako hodně zajímavý nápad.
@go4mebot
xch1hn05gel2dwz3dpucyv806cd5dlkel358dr0ks8s7aruu8xfjk6mquevvhh
!!! V tomto případě je to moje adresa, vy použijte vlastní !!!
Váš PFP je převeden do NFT na @chia_project blockchain.
Číslo #1 vám bude po chvíli doručeno přímo do peněženky zadarmo.
Automaticky se vytiskne vaše číslo #2 a bude nabídnuto k prodeji na @dexie_space a 10 % licenčních poplatků jde do vaší peněženky, když se prodá.
Když se prodá #2 automaticky se vytiskne #3 a dá se do prodeje a tak dále - 10 % licenčních poplatků ze všech obchodů s vašimi PFP jde do vaší peněženky navždy!
Dokážu si představit, že si tak celebrity budou zadarmo tisknout své NFT s číslem #1 a další čísla si budou kupovat příznivci oblíbené celebrity. Tato celebrita pak bude navždy dostávat 10% licenčních poplatků.
Přijde mi to jako hodně zajímavý nápad.
Myslím že se z toho může stát hon na NFT celebrit a každý bude chtít tu svojí s co nejnižším číslem, uvidíme 🙂
(upraveno)
Tomassino
02.08.2025 18:20
↩
@Tomassino
12.07.2025 10,09$ 🙏 🔥
02.08.2025 $8.99
Swordfish
02.08.2025 19:45
JanHonza
02.08.2025 20:50
↩
@Tomassino
02.08.2025 $8.99
Jj a opět nakoupíno😉
Včelkamára
03.08.2025 22:18
Padající nůž sem kupoval uz hodnekrat a nevyplatilo se 😄😄
🤣 2
Tomáš
04.08.2025 18:27
↩
@Včelkamára
Padající nůž sem kupoval uz hodnekrat a nevyplatilo se 😄😄
vyplatilo ... koupil sis školné 😄
Plastex
04.08.2025 19:29
↩
@Tomáš
vyplatilo ... koupil sis školné 😄
Chudak honza bude asi chodit do skoly hodne dlouho kdyz ho tak sleduju 🙂
🤣 1
Tomáš
04.08.2025 20:50
třeba mu to vyjde ... kdo ví
💯 1
JanHonza
05.08.2025 13:01
↩
@Plastex
Chudak honza bude asi chodit do skoly hodne dlouho kdyz ho tak sleduju 🙂
Až uvidíš, tak pochopíš a začneš se učit novým věcem😉
KryptoVláďa
05.08.2025 14:25
↩
@Včelkamára
Padající nůž sem kupoval uz hodnekrat a nevyplatilo se 😄😄
Ja jo kupoval od ledna 😂 a minulej tejden byla zaviracka celkem prijemna 😂
Plastex
05.08.2025 14:28
↩
@KryptoVláďa
Ja jo kupoval od ledna 😂 a minulej tejden byla zaviracka celkem prijemna 😂
No ale pochlub se? Chia to nebyla vid?:-)
(upraveno)
Včelkamára
05.08.2025 14:28
↩
@KryptoVláďa
Ja jo kupoval od ledna 😂 a minulej tejden byla zaviracka celkem prijemna 😂
Tvl, co ty tu na tvém dis? 🤣🤣
KryptoVláďa
05.08.2025 14:28
↩
@Plastex
No ale pochlub se? Chia to nebyla vid?:-)
Ne, ale za toho pul roko redeni bylo vseho hodne 😂
KryptoVláďa
05.08.2025 14:29
↩
@Včelkamára
Tvl, co ty tu na tvém dis? 🤣🤣
Sel jsem kolem 😂
Včelkamára
05.08.2025 14:29
↩
@KryptoVláďa
Sel jsem kolem 😂
Takze zas az ke konci roku? 😄
KryptoVláďa
05.08.2025 14:30
↩
@Včelkamára
Takze zas az ke konci roku? 😄
Jako ze by od ledna znova youtube? 🧐
Plastex
05.08.2025 14:30
↩
@KryptoVláďa
Ne, ale za toho pul roko redeni bylo vseho hodne 😂
A ani nenapise typ na cem by jsme konecne vydelali 😄
(upraveno)
Plastex
05.08.2025 14:30
↩
@KryptoVláďa
Jako ze by od ledna znova youtube? 🧐
To by kicom nedal 😄
🤣 2
Včelkamára
05.08.2025 14:30
↩
@KryptoVláďa
Jako ze by od ledna znova youtube? 🧐
Jestli už si ztratil naději v tv tak budem rádi 😄
KryptoVláďa
05.08.2025 14:31
↩
@Plastex
A ani nenapise typ na cem by jsme konecne vydelali 😄
Hele, koncil jsem s pozicema ala 7k nearu, 12eth a tak 🤣 v jednu chciki -35k 🤣🤣🤣 ale vydrzel
Plastex
05.08.2025 14:31
↩
@KryptoVláďa
Hele, koncil jsem s pozicema ala 7k nearu, 12eth a tak 🤣 v jednu chciki -35k 🤣🤣🤣 ale vydrzel
Ty si to vzdycky umel 🙂
KryptoVláďa
05.08.2025 14:31
↩
@Včelkamára
Jestli už si ztratil naději v tv tak budem rádi 😄
Trh je plnej, na me na youtubu uz neni nikdo zvedavej. A hlavne - kicom mi fakt nechybi 🤣
Včelkamára
05.08.2025 14:31
↩
@Plastex
A ani nenapise typ na cem by jsme konecne vydelali 😄
Není typ jako tip 😃
🤣 1
Plastex
05.08.2025 14:32
↩
@Včelkamára
Není typ jako tip 😃
Ja myslel jaky typ kryptomeny 🙂
KryptoVláďa
05.08.2025 14:33
Kdyz barrandov uz pul roku neplati, nemam moc jinejch sanci, nez tradovat 🤣
Plastex
05.08.2025 14:34
↩
@KryptoVláďa
Kdyz barrandov uz pul roku neplati, nemam moc jinejch sanci, nez tradovat 🤣
To je zvlastni, ja myslim ze na tom rozhovoru s cibulkou musel Barrandov trhnout ve sledovanosti majland 🙂
KryptoVláďa
05.08.2025 14:34
Mozna trhaj, ale me uz dluzi skoro osum micu 🤣
Plastex
05.08.2025 14:34
Ou 😦
KryptoVláďa
05.08.2025 16:13
Takze od zari to znova rozjedem? Má to smysl? Chteli byste? Nebo jebat? 🤣 @everyone
(upraveno)
✅ 17
👌 2
👍 4
🔥 3
KryptoVláďa
05.08.2025 17:51
Jak ten <@671336424276099073> dava porad stejny smajly …. Rpztomile 😍🥰
Plastex
05.08.2025 17:59
↩
@KryptoVláďa
Takze od zari to znova rozjedem? Má to smysl? Chteli byste? Nebo jebat? 🤣 @everyone
No ze se ptas 🙂 na tehle okamzik cekam v podstste rok a pul co si nas opustil 🙂
❤️ 1
KryptoVláďa
05.08.2025 18:06
↩
@Plastex
No ze se ptas 🙂 na tehle okamzik cekam v podstste rok a pul co si nas opustil 🙂
Mi chces rozplakat? 🤣
Plastex
05.08.2025 18:19
↩
@KryptoVláďa
Mi chces rozplakat? 🤣
Chci tim hlavne vyjadrit svoji radost 🙂
❤️ 2
A udelas uvitaci stream? 🙂 ti poslu donate 50 na cardano 🙂
KryptoVláďa
05.08.2025 18:27
↩
@Plastex
A udelas uvitaci stream? 🙂 ti poslu donate 50 na cardano 🙂
Za trest? 🤣
Plastex
05.08.2025 18:47
↩
@KryptoVláďa
Za trest? 🤣
Z nostalgie 🙂
🤣 1
Ponke
05.08.2025 19:10
↩
@KryptoVláďa
Takze od zari to znova rozjedem? Má to smysl? Chteli byste? Nebo jebat? 🤣 @everyone
Jojo si udelej stream v utery misto Kicoma, kdyz se na to vysral 😂 😂 😂
KryptoVláďa
05.08.2025 19:14
↩
@Ponke
Jojo si udelej stream v utery misto Kicoma, kdyz se na to vysral 😂 😂 😂
Uz nestreamuje?
Ponke
05.08.2025 19:16
↩
@KryptoVláďa
Uz nestreamuje?
Neco jsem cetl, ze uz ne
(upraveno)
Plastex
05.08.2025 19:17
Uz ho ani ty jeho kurburti nemohli poslouchat 🙂
KryptoVláďa
05.08.2025 19:18
Ale notaaaaak 🤣 twd budeme hodny
Za ten rok mi potkalo tolik sracek, ze posledni co chci, je se hadat a kicomem. Hezky v zenu 🧘
Plastex
05.08.2025 19:20
Ponke
05.08.2025 19:26
Ale je zajimave ze predseda se ozve, zrovna kdyz zrusim odber 😆
KryptoVláďa
05.08.2025 19:29
🤣
Jel jsem se na tejden vypnout na malorku a premejslet….mno a tohle z toho vypadlo
👌 1
🫂 1
Plastex
05.08.2025 19:30
↩
@KryptoVláďa
Jel jsem se na tejden vypnout na malorku a premejslet….mno a tohle z toho vypadlo
Tak to ses tam docela pekne zamyslel 🙂
Plastex
05.08.2025 19:36
To vypada jak aperol ale nebude to aperol vid?:-)
KryptoVláďa
05.08.2025 19:39
Sex on the beach asi
Kdyz uz nekourim tak aspon pit musim
Architelt uz dostal zakazku na vymysleni studia, tak asi neni cesty zpet 😝😙🤓
😆 1
Plastex
05.08.2025 19:46
↩
@KryptoVláďa
Architelt uz dostal zakazku na vymysleni studia, tak asi neni cesty zpet 😝😙🤓
Ohlala 🙂
Gali
05.08.2025 19:46
↩
@KryptoVláďa
Takze od zari to znova rozjedem? Má to smysl? Chteli byste? Nebo jebat? 🤣 @everyone
Wohohow, čo to sa deje ? Bull run začína 🙂
Vitaj späť:)
❤️ 2
iceman Fatty.io |🔥Nesa
05.08.2025 21:46
tvl. Vlada si udělal nějakého AI assistenta co za něj píše či co??? nevěřím že je to on 😂
😄 1
KryptoVláďa
05.08.2025 22:29
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
tvl. Vlada si udělal nějakého AI assistenta co za něj píše či co??? nevěřím že je to on 😂
🤣🤣🤣
Nejakej drzej 🤣
iceman Fatty.io |🔥Nesa
05.08.2025 22:37
↩
@KryptoVláďa
Nejakej drzej 🤣
Já vždy 😅. A ty nějakej vymizelej ne?? 😅🙃
KryptoVláďa
05.08.2025 22:50
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
Já vždy 😅. A ty nějakej vymizelej ne?? 😅🙃
Chvilema hodne
Plastex
06.08.2025 02:27
↩
@KryptoVláďa
a <@397625533283958787> ?
Tree to nedavno byl, a peky ten ma svoji roomku ten mezi plebs nechodi 🙂 to musis ty za nim 🙂
Kosa Fatty.io
06.08.2025 04:26
Welcome back pane 🙂 💪✌🏻
❤️ 1
Peky
06.08.2025 05:23
↩
@KryptoVláďa
Kdyz barrandov uz pul roku neplati, nemam moc jinejch sanci, nez tradovat 🤣
slyšel jsem, že na slovenské TV našli nějaké dobroty, to by tak šlo ne😂
Tomassino
06.08.2025 18:15
KryptoVláďa
06.08.2025 18:50
Keeez by
Zitra kovanda, jestli ma doma nekdo telku 😂 https://www.instagram.com/reel/DNBjDlOsO26/?igsh=eTg2MXZraGc4YzZy
Plastex
06.08.2025 20:01
↩
@KryptoVláďa
Zitra kovanda, jestli ma doma nekdo telku 😂 https://www.instagram.com/reel/DNBjDlOsO26/?igsh=eTg2MXZraGc4YzZy
Ja bych chtel znova cibulku, ten kokot je strasne vtipnej 😄
KryptoVláďa
06.08.2025 20:02
↩
@Plastex
Ja bych chtel znova cibulku, ten kokot je strasne vtipnej 😄
Po deseti minutach jsem chtel z toho studia odejit 😂