# pokec
184671 zpráv • strana 136/1847
CryptoJanko | Nesa 19.07.2025 13:39
Bude to niečo od Base 🙂
pink&deviant 20.07.2025 14:08
cKBTC bude zmena + toto. Ja viem otrepané AI uvidíme ohlasy sú super. Pozivaci kód ešte nemám. Aplikáciu vytvorí aj nasadí https://youtu.be/R4J3R-9KuYI?si=bsh-KI8P2wrQQDVW
Davero 20.07.2025 16:25
Swordfish 20.07.2025 20:44
@pink&deviant cKBTC bude zmena + toto. Ja viem otrepané AI uvidíme ohlasy sú super. Pozivaci kód ešte nemám. Aplikáciu vytvorí aj nasadí https://youtu.be/R4J3R-9KuYI?si=bsh-KI8P2wrQQDVW
tezkej bullshit, snad bych rekl i scam
edit: ano caffeine ai je podle me scam
pink&deviant 20.07.2025 21:37
@Swordfish tezkej bullshit, snad bych rekl i scam
Však už na tom stávajú. .. No počkám.
Kosa Fatty.io 21.07.2025 12:39
!!POKER!!

Ahoj, napadlo mě co si tady mezi sebou pinknout poker? Zatím jen tak free mezi sebou pro zábavu a případně v budoucnu i o prachy?

Byl by zájem?

Platforma : LePoker
👍 3
Tomáš 21.07.2025 12:48
To radši se potkat někde u kofoly a osobně 👍
Swordfish 21.07.2025 12:56
@Kosa Fatty.io !!POKER!!

Ahoj, napadlo mě co si tady mezi sebou pinknout poker? Zatím jen tak free mezi sebou pro zábavu a případně v budoucnu i o prachy?

Byl by zájem?

Platforma : LePoker
sazka na krypto nevysla, tak ted zkusime poker?
Včelkamára 21.07.2025 13:33
@Tomáš To radši se potkat někde u kofoly a osobně 👍
Přesně, raději osobně. Ale když nevyjde tak online ale na to moc času nemám
Kosa Fatty.io 21.07.2025 13:45
@Tomáš To radši se potkat někde u kofoly a osobně 👍
Tak to je ten finální cíl 😄
Kosa Fatty.io 21.07.2025 13:46
@Swordfish sazka na krypto nevysla, tak ted zkusime poker?
Obrat ty, kterym to vyslo 😄
Ale obcas zahraju s lidma z Moon5 tak me napsdlo to zkusit i tady 🙂 jen tak v nedeli vecer na klid 🙂
Bohuzel v dnesni dobe neni moc kde hrat… pokerstars trosku chybi 😦
pink&deviant 21.07.2025 14:12
Nejebe !? V nákupnom centre
PS : icp to už má 2 roky 😀
pink&deviant 21.07.2025 14:16
@pink&deviant (attachment)
Mám dojem že registrácia cez duhovku a dostaneš pár mincí. Obsluhovali to 3 chlapci čo nemali ani tušenia o čo ide. Nevedeli odpovedať ani na jednu otázku. Základné otázky
CryptoJanko | Nesa 21.07.2025 14:19
@Kosa Fatty.io Ale obcas zahraju s lidma z Moon5 tak me napsdlo to zkusit i tady 🙂 jen tak v nedeli vecer na klid 🙂
Aký tam máš nick? Ja by som dal poker, ale aspoň o pár dolárov lebo za free to nemá žiadny zmysel.
pink&deviant 21.07.2025 14:23
@Kosa Fatty.io !!POKER!!

Ahoj, napadlo mě co si tady mezi sebou pinknout poker? Zatím jen tak free mezi sebou pro zábavu a případně v budoucnu i o prachy?

Byl by zájem?

Platforma : LePoker
Bol by záujem, sem tam ešte hrávam v rôznych kryptoskupinach.
Prvý krát som počul o krypte skrz poker myslím pokerarena.cz jedno z najkvalitnejších podkrovných formou. Kto by mal záujem tak fajn na vyučbu
Pokerarena.cz
JanHonza 21.07.2025 16:56
5500% za týden💚
Swordfish 21.07.2025 17:29
Jo tak xch je jako pumpfun, to jsi mel rict hned 😄
👍 1
Miloš 21.07.2025 18:06
Mě by hrozně zajímalo jak může úplně obyčejný smrtelník jako jsem já zavčas zjistit že má zainvestovat do takové příležitosti, ví to někdo?
Swordfish 21.07.2025 18:26
Dlouha odpoved? Asi spis ne.
Kratka odpoved? Ne.
Tomáš 21.07.2025 18:26
@Miloš Mě by hrozně zajímalo jak může úplně obyčejný smrtelník jako jsem já zavčas zjistit že má zainvestovat do takové příležitosti, ví to někdo?
nevím, jestli je to na chia běžné, ale pokud píšou 100 úvodní likvidita, tak to znamená kolem 1 200 dolarů likviditu ... jak říkám, možná je to u chie běžné, tím, že to nikdo nepoužívá ... ale být taková věc v ETH světě, tak to není investice, ale buď musíš být tvůrce (nebo jeho kámoš), abys do toho dal peníze a pokud ne, tak to ani nejde říct, že by to byl gamble, oproti tomu je i ta ruleta slušná věc 😄
Swordfish 21.07.2025 18:28
@Tomáš nevím, jestli je to na chia běžné, ale pokud píšou 100 úvodní likvidita, tak to znamená kolem 1 200 dolarů likviditu ... jak říkám, možná je to u chie běžné, tím, že to nikdo nepoužívá ... ale být taková věc v ETH světě, tak to není investice, ale buď musíš být tvůrce (nebo jeho kámoš), abys do toho dal peníze a pokud ne, tak to ani nejde říct, že by to byl gamble, oproti tomu je i ta ruleta slušná věc 😄
Je ti jasny, ze dostaneme bidu? 😄
👍 1
Tomáš 21.07.2025 18:29
s tím asi dokážu žít 😄
💯 1
stihac 22.07.2025 10:38
stargate.finance má zajímavé úročení USDT, pokud už vybíráte zisky
JanHonza 23.07.2025 08:23
Zdá se, že Gene měl opět pravdu (Senát podstatně přepisuje zákon o jasnosti).
https://x.com/Bitcoin_Laws/status/1947713933458256022
Tomassino 23.07.2025 09:51
@Miloš Mě by hrozně zajímalo jak může úplně obyčejný smrtelník jako jsem já zavčas zjistit že má zainvestovat do takové příležitosti, ví to někdo?
😃 1
Swordfish 23.07.2025 10:17
Nesmí být ale naprasklá. Pak ukazuje špatně.
Tomassino 23.07.2025 14:04
áha, tak proto, inverzní ukazatel
1
Tomassino 23.07.2025 18:15
M.R.D korekce, dofoukneme?
Miloš 23.07.2025 18:47
No já už si zase pohrávám s myšlenkou že to všechno prodám dokud to ještě dává smysl
Zatím to vypadá ze BTC nakonec všechno zválcuje a Kicom zvítězí
Ponke 23.07.2025 20:48
@Miloš Zatím to vypadá ze BTC nakonec všechno zválcuje a Kicom zvítězí
Tak to uz valcuje 2 roky ne? Btc pujde na odraz od 112 a alty zase -50% 🫂 🥹
Miloš 24.07.2025 03:23
@Ponke Tak to uz valcuje 2 roky ne? Btc pujde na odraz od 112 a alty zase -50% 🫂 🥹
No ale to pak už ty alty nějak přestanou dávat smysl a pomalu chcípnou…jestli se BTC dominance zase otočí
Swordfish 24.07.2025 06:10
Mini bulíček skončil, mám to potvrzené.
(upraveno)
Miloš 24.07.2025 06:56
@Swordfish Mini bulíček skončil, mám to potvrzené.
No a co bude teda dál? Chcípne to?
(upraveno)
Paul_yogi23 24.07.2025 12:05
@Miloš No a co bude teda dál? Chcípne to?
Pockejme na Adamovu analýzu
🌱 1
Včelkamára 24.07.2025 12:19
Bude jo?
<@801132399060451348>
JanHonza 25.07.2025 08:30
Permutocapital produkty budou k dispozici jak na Chia $xch , tak na tradičním makléřském účtu. Na rozdíl od mnoha blockchainů, které uvádějí na trh „tokenizované akcie“, které nejsou dostupné ani v USA. Nepodceňujte touhu Wall Street po vyšším výnosu z nové třídy aktiv. https://x.com/MoJuiceX/status/1944144159037669386
(upraveno)
Beeman 4.0. 25.07.2025 13:05
Zdar jak dvě svině 🙂🍻 chlapi nemate nekdo nahodou crackly autoCAD? Starsi verze vítána.
Beeman 4.0. 25.07.2025 19:54
jelikož on-chain analýza zatím nepřišla zadal jsem to do Grok3 a máte zde dva přístupy STH a LTH a druhý SOPR a Hodl Waves se srovnáním vůči předchozímu cyklu. Mně to zpracování připadá pragmatické.
(upraveno)
👍 2
Beeman 4.0. 25.07.2025 19:59
Zdroje: Glassnode, CryptoQuant, Bitcoin Magazine, Newhedge, Cointelegraph
Gali 25.07.2025 22:03
@Beeman 4.0. Zdar jak dvě svině 🙂🍻 chlapi nemate nekdo nahodou crackly autoCAD? Starsi verze vítána.
Solidworks mam. Alebo vies stiahnuť ak solidedge ako studen napises že niekde študuješ 🙂
Beeman 4.0. 25.07.2025 22:32
@Gali Solidworks mam. Alebo vies stiahnuť ak solidedge ako studen napises že niekde študuješ 🙂
už mám vyřešeno díky
Beeman 4.0. 25.07.2025 22:33
@Gali Solidworks mam. Alebo vies stiahnuť ak solidedge ako studen napises že niekde študuješ 🙂
ale dobré vědět že v Solidworks pracuješ 😉
Gali 26.07.2025 09:33
@Beeman 4.0. ale dobré vědět že v Solidworks pracuješ 😉
Pracoval som v SW a teraz robím Siemens NX.
Gali 27.07.2025 18:50
Ma tu niekto predstavu kam by mohlo dôjsť ETH do konca roka ? Smaozrejme nikto tu nemá vesctiacu guľu, ale nejaký podložený z techinckej analýzy alebo len tal z pocitu v guľkách pocit kam by to mohlo dôjsť ?
Včelkamára 27.07.2025 18:55
Až nahoru a pak zas dolu 🤣
formix 28.07.2025 05:27
Moc si netroufám . Myslel sem si ze touhle dobou když bude btc pres 100k tak tak Eth bude aspon na 8k…. Ale prd.
A co takhle atom, near a takove tokeny! Kde tam mate zarvete na prodej? Jestli jeste vubec neco držíte🥹 atom za 40 asi unreall coz?
Včelkamára 28.07.2025 07:17
To asi ne no. Bude rád když stoupne na 10 si myslim
x.cool 28.07.2025 09:13
No ja doufan ze aspon na 14 ten atom 😁 pac tam sem si rikal ze zacnu pomalu prodavat 😁
Gali 28.07.2025 14:17
@formix A co takhle atom, near a takove tokeny! Kde tam mate zarvete na prodej? Jestli jeste vubec neco držíte🥹 atom za 40 asi unreall coz?
Tak smäd near za 5 bude ešte no. No s tým ETH som si to mylslel aj ja no. Ako keby to ešte cely august rástlo ptom to vystreli sepmber október november tak snáď za 5k by mohlo byt to by sim pustil asi vselto a mal kľud no. Atom už memam to som vsekto prelial do inj 🙂 ten keby da medzi 30-50 tal frajeirna 🙂
formix 29.07.2025 06:33
@x.cool No ja doufan ze aspon na 14 ten atom 😁 pac tam sem si rikal ze zacnu pomalu prodavat 😁
Jako 15 by bylo super. Treba za 10 let bude 🤣
x.cool 29.07.2025 08:29
@formix Jako 15 by bylo super. Treba za 10 let bude 🤣
Nestraš 🤦‍♂️😁
Včelkamára 29.07.2025 08:57
Polku bych taky tipoval tak 10 max 😃
Ponke 29.07.2025 12:24
A proc drzet near a doufat v 5 usd. To je lepsi drzet btc ne?
Ptam se pro kamarada
🫂
🫂 1
Miloš 29.07.2025 12:35
Já si myslím že to je otázka jestli držet BTC anebo jednojaký alty. Všichni teď doufáme v altseason kdy všechny alty (kromě vyložených sraček) půjdou up. Pokud tedy BTC dominance opravdu klesne a altseason nastane😊
Tomassino 29.07.2025 12:36
@Ponke A proc drzet near a doufat v 5 usd. To je lepsi drzet btc ne?
za jak dlouho, že udělá BTC 2x ? Ptám se pro kamaráda..
Ponke 29.07.2025 12:38
@Tomassino za jak dlouho, že udělá BTC 2x ? Ptám se pro kamaráda..
Do konce roku <:kicom:831836375271079977>
Miloš 29.07.2025 13:16
@Tomassino za jak dlouho, že udělá BTC 2x ? Ptám se pro kamaráda..
A za kdy NEAR?😄
Gali 29.07.2025 15:57
@Ponke A proc drzet near a doufat v 5 usd. To je lepsi drzet btc ne?
Lebo momentalne stale mam na nom 278% plus a predaval som cast ktora uz bola volna bez dane na 7 eurach. A zvysok nearu momentalne uz tiez bez dane , cista ryza. A inac BTC kym urobi x2 tak to uz snad vsetko ostatne urobi este x2 moinimalne. Plus stacking bezi. 187 Nearov uz zo stackingu 🙂
(upraveno)
Gali 29.07.2025 15:58
@Miloš A za kdy NEAR?😄
Do konca roku.
Miloš 29.07.2025 17:25
@Gali Do konca roku.
Jo😂zlatý voči
Gali 29.07.2025 17:28
@Miloš Jo😂zlatý voči
Ja som nepovedal ktoreho 🙂 haha ale myslim tento 🙂
😂 1
pink&deviant 30.07.2025 09:51
Minule na streame Povedal Pribil coho sa uz dlchsie drzim. Pada to onoho hlbsie ako by si cakal a opacne to plati x2
Dlho som bol v kontakte s dvomi da sa povedat kamaratmi ktori ttadovali od 2017 fulltime. Su vonku z trhu. Tohto roku skoncili s tradingom tak ze o nich nic neviem . Ale ziju. Boli na tom velmi, velmi zle.
pink&deviant 30.07.2025 10:05
<@836142976290914334> <@802969576634974238> Prosim vas aky je momentalne najlepsi NFT narketplace na NEAR? Díky
Miloš 30.07.2025 10:36
@pink&deviant Dlho som bol v kontakte s dvomi da sa povedat kamaratmi ktori ttadovali od 2017 fulltime. Su vonku z trhu. Tohto roku skoncili s tradingom tak ze o nich nic neviem . Ale ziju. Boli na tom velmi, velmi zle.
A co to znamená?
pink&deviant 30.07.2025 10:41
Tak za ciel je vytlacit ludi z trhu. A coraz viac je pocut cykli su minulost...(ber to vse s rezervou)
ja sa takto utešujem no 🥺
Ja v altseanson este stale verim, pokial to zlomi aj mna , bude opat cas otvorit zivnost a nieco vymysliet.
pink&deviant 30.07.2025 10:52
Ludia co sa dostali k velkym peniazom z krypta maju casto krat spolocne faktory, niekde nieco po rokoch nasiel a tak...
Trading je cesta do pekla. TA som prestal brat vazne. U mna by bol trading cesta do pekla, pohodlujem sem tam nieco odpredam a prikupim, a ako klasicky kryptokokot pri nočnom čurani pozeram na tel.
🤣 2
Miloš 30.07.2025 10:59
Hlavně si myslím že myšlenka krypta jako nějaké nové nezávislé měnové platformy je úplně mimo mísu. Stačí se podívat co všechno ovlivňuje jeho hodnotu. Možná BTC je už natolik silný že se touto fází své existence nějak protluče. Ale ta hromada sraček za ním, co si hrajou na bůhvíjak geniální projekty, postupně chcípne.
(upraveno)
pink&deviant 30.07.2025 11:02
@Miloš Hlavně si myslím že myšlenka krypta jako nějaké nové nezávislé měnové platformy je úplně mimo mísu. Stačí se podívat co všechno ovlivňuje jeho hodnotu. Možná BTC je už natolik silný že se touto fází své existence nějak protluče. Ale ta hromada sraček za ním, co si hrajou na bůhvíjak geniální projekty, postupně chcípne.
No prave, ze sa to lame uvidime co nam prinesie tokenizacia akcii, sme v rannej faze, este moze prist boom , nejaka bublina kde budeme chciet tokenizovat aj vlastneho psa , ale to je tu uz teraz.
Som rad , ze som v tom (blbom) dfinity ma penez jak pliev na vyvoj, aspon sa tak tvaria. Vsak bolo z coho nakradnut.
Jednoducho: ak by nieco odpredan, len dufam, ze to moja blba hlava nekupi naspat a ostanem vo fiate, a zvysok moon bag.
v dnesnej dobe nieje mozne aby ti napr 200k usd zmenilo zivot.
ked mas rodinu tak to mas tak na 4r zivota, ved tro nemas ani na byt v Prahe 🦄
Sem tam pozriem do skupiny PROSPERO, kupovat percentualne par flias alkoholu a cakat na zisk 2k a vse okolo toho, dakujem asi nie. Kazdy, ako ma rad.
A to patrim medzi najchudobnejsiu vrstvu v europe <:kek:872079105607233557>
Temy ako alkohol, karticky (pokemon) treba mat velmi dobre nastudovane, osobne sa mi paci biznis olkolo lega, ale tiez drina. https://www.bricklink.com/v2/main.page
Kto nevie co s 2 generacnym domom a musi ho vykurovat tak šup do Lega.
FrantišeKKK 30.07.2025 11:57
@pink&deviant A to patrim medzi najchudobnejsiu vrstvu v europe <:kek:872079105607233557>
Taky koukám na prospero, neviděl bych to tak zle s 200k $
Za to máš 2 apartmány v Batumi, nakoupíš Pokemony, nebo to diverzifikuješ a za 10 let jsi za vodou
pink&deviant 30.07.2025 12:01
To mas fajn mas ciel. Pokemony su o trende a Batumi jak sa Putin vyspí.
Ja tych 200k nemam , mozno by som sa poobzeral po nejakych sezonych chatach na juhu ciech.
Myslim na kupu a pripadny sezonny prenajom, pripadne dlhodoby