# pokec
184671 zpráv • strana 137/1847
Swordfish 12.07.2025 14:45
Dle cg je to #358, to by mohlo udělat aspoň 100x
Tomassino 12.07.2025 15:20
jde to na nulu, to je spíš na zapnutí shortu 😄
proč to trh ještě nemá zaceněný
Swordfish 12.07.2025 15:25
@Tomassino proč to trh ještě nemá zaceněný
Honza nakupuje
Plastex 12.07.2025 15:30
A prej nakupujou i VC:-) rikal honza 🙂
Tomassino 12.07.2025 16:27
ani hovno, půlka tokenů ještě ani není venku
Tomassino 12.07.2025 16:32
12.07.2025 10,09$ 🙏 🔥
Swordfish 12.07.2025 17:00
Něco nám tu uniká
1
Plastex 12.07.2025 17:57
@Swordfish Něco nám tu uniká
Prilezitost, rikal honza 🙂
Swordfish 12.07.2025 17:57
Jo tak, no tak pak si to asi koupim
Nebo ne? Ja fakt nevim 😄
Plastex 12.07.2025 17:57
@Swordfish Jo tak, no tak pak si to asi koupim
Udelas dobre, rikal honza 🙂
Včelkamára 12.07.2025 19:03
@Tomáš (attachment)
V pátek nezapomeňte
Včelkamára 12.07.2025 19:40
Swordfish 12.07.2025 20:43
Na sněmu pravděpodobně proběhne kalibrace, proto kdo nebude přítomen, ten nechť se klepne pravítkem přes bitkojna.
❤️ 1
Včelkamára 12.07.2025 20:50
Swordfish 12.07.2025 21:02
Hrom cibaba prsk. Aby nebylo.
(upraveno)
Swordfish 13.07.2025 19:16
@Včelkamára Zatím to vypadá ze to pivo v pátek bude na oslavu bullu 😃
Mozna korekce zitra (pondeli).
Včelkamára 13.07.2025 19:17
Je to možný
Ale i v bullu sou přece korekce
Swordfish 13.07.2025 19:20
Ale korekce muze byt i leg up
🕵️
Gali 13.07.2025 20:02
ETH už mohlo do konca roka apson na 5k ist more
Tomassino 13.07.2025 20:27
bull v létě, nějaký divný ne 😄
Gali 14.07.2025 04:23
New ATH 🙂
Tomassino 14.07.2025 05:25
New ATH
Kosa Fatty.io 14.07.2025 06:17
New ATH
Tomassino 14.07.2025 07:45
Monero 🙂
pink&deviant 14.07.2025 07:49
pink&deviant 14.07.2025 09:49
Kurva nech už explodijú!
Swordfish 14.07.2025 09:57
Ja bych rekl ze uz to solidne explodovalo.l
Včelkamára 14.07.2025 12:25
Ještě cca 100% u altu by se me hodilo at můžu strelit třetinu
Včelkamára 14.07.2025 12:36
@Včelkamára V pátek nezapomeňte
<@744861727367102464> <@773216034337456219> <@785223440486760478> <@473855667325894666> <@397625533283958787>
👍 2
Kastan 14.07.2025 12:41
@Včelkamára <@744861727367102464> <@773216034337456219> <@785223440486760478> <@473855667325894666> <@397625533283958787>
Diky za oznaceni. Vubec jsem netusil, ze se neco kona 😁
Shodou okolnosti jsem v patek v Praze, ale cas je pro burzousty co si vydelavaji kryptem, ne pro chudy degeny, co musej makat. Takze suma sumarum, pripojim se pozdeji 😅
👍 1 🤣 1
Peky 14.07.2025 13:11
@Včelkamára <@744861727367102464> <@773216034337456219> <@785223440486760478> <@473855667325894666> <@397625533283958787>
Míra sem nechodí, má v sobotu povinnosti, ale na chvíli by asi zajel
Pokud paní nebude doma, tak dovalím taky
pink&deviant 14.07.2025 13:48
x.cool 14.07.2025 14:01
@Včelkamára Ještě cca 100% u altu by se me hodilo at můžu strelit třetinu
Zadny ...!!...az na podzim pac mam zas vsechno ve Staku 🤦‍♂️😂
Swordfish 14.07.2025 14:16
to uz budeme brecet ze bullrun skoncil moc rychle
giso:943952373745868841 1 😂 2
Včelkamára 15.07.2025 21:36
@x.cool Zadny ...!!...az na podzim pac mam zas vsechno ve Staku 🤦‍♂️😂
Klidnější spaní mam když mam aspon neco z te trochy co zustalo, likvidni 🤣
Tomassino 16.07.2025 18:52
Včelkamára 16.07.2025 22:00
Včelkamára 17.07.2025 10:12
Tomáš 17.07.2025 14:24
@here zítra od 14:00 sraz na https://www.na-hradbach.cz/ ... víc info hlavní organizátor <@698178164970487809>
👍 2
Včelkamára 17.07.2025 14:26
@Tomáš @here zítra od 14:00 sraz na https://www.na-hradbach.cz/ ... víc info hlavní organizátor <@698178164970487809>
nevím jestli organizátor přímo ale zpunktoval sem to 😄 snad se sejdeme
Včelkamára 17.07.2025 19:31
<@397625533283958787>
Swordfish 17.07.2025 20:18
Dorazi i vrchni burzoust tree?
A co predseda predstavenstva KryptoVlada alias Barrander?
Včelkamára 17.07.2025 20:52
Vlada o tom ví ale ma toho pokokot... tak snad
A tree už v tom původním návrhu říkal ze jo.
Ale na osobky neodpovídá a tady už taky týden nebyl
Meritik nejspíš prijde a Simca taky snad
Plastex 17.07.2025 20:59
No to bude ale legenda vedle legendy 🙂
Včelkamára 17.07.2025 21:01
Doufejme
hamakar 18.07.2025 01:06
Jak to vypada s tim 30.7. <@397625533283958787> ? Je to tak na 50%, ale kdyby rodinna akce dovolila, tak bych na otocku dorazil.
hamakar 18.07.2025 01:14
Parime. <@403204367345254402> kde jsi, kdyz te kamarad potrebuje?
Kosa Fatty.io 18.07.2025 03:05
New ATH
……. na XRP
Gali 18.07.2025 04:17
Ty vole to čo ? Odomykate vsekto ? Ci čakám až na 9ty až 10ty mesiac ?
1
Tomassino 18.07.2025 09:03
jsme se dočkali, bull na altech přišel, berte zisky dokud dávaj, nic netrvá věčně 😄
pyčo vole, hul to tam
Plastex 18.07.2025 09:15
Skoda ze by bylo potreba aby alty udelali tak minimalne 100x abych byl v plusu 😄
Včelkamára 18.07.2025 09:29
Asi tak nějak no
Včelkamára 18.07.2025 10:22
<@1075165235498991646>
Ponke 18.07.2025 10:29
Jaky zisky? 😂
🤣 1
Swordfish 18.07.2025 10:29
Dobry den 😄
(upraveno)
Včelkamára 18.07.2025 10:30
@Ponke Jaky zisky? 😂
deš na pivo dnes?
sem ti psal ale nepřečetl sis to
Tomáš 18.07.2025 10:37
Nemá náhodou 26 hodinovou směnu v datartu, aby bral prémie?
😂 1 🤣 3
Včelkamára 18.07.2025 10:39
prej se ted vrátil z miami 😄
Swordfish 18.07.2025 10:42
Vatař
Včelkamára 18.07.2025 10:48
Swordfish 18.07.2025 10:53
To už jsou prémie zpátky
Tomassino 18.07.2025 12:14
parking až už hospody 😂
Kastan 18.07.2025 13:08
@Tomassino parking až už hospody 😂
Co je to za ulici?
Včelkamára 18.07.2025 13:11
@Kastan Co je to za ulici?
Uz des?
Kastan 18.07.2025 13:20
@Včelkamára Uz des?
Rozhodne nejdu, jedu 😃
❤️ 1
Pojedu z Chodova, tak by to nemuselo bejt ani tak strasne daleko
Da se tam teda parkovat jo
Včelkamára 18.07.2025 13:20
Tak sup sup
Včelkamára 18.07.2025 13:20
@Kastan Da se tam teda parkovat jo
Naky zóny tady sou
Kastan 18.07.2025 13:22
@Včelkamára Naky zóny tady sou
Proto se ptam, co je to za ulici, at neskoncim v jiny 🙂
Ponke 18.07.2025 13:47
Ja bez sance, jeste jsem se nevymotal z letiste 🫂
Uzivejte zisky 😱
Tomassino 18.07.2025 14:03
poznatek, Lime koloběžky jsou pohodlnější než Bolt koloběžky
🤣 2
Tomáš 18.07.2025 14:55
@Ponke Ja bez sance, jeste jsem se nevymotal z letiste 🫂
To stíháš, z letiště rovnou na Vyšehrad
Kosa Fatty.io 18.07.2025 15:09
Dejte si jedno toceny Brno na me 😄
1 🤣 1
Tomassino 18.07.2025 16:25
@Tomáš To stíháš, z letiště rovnou na Vyšehrad
<@1075165235498991646> přesně, dá se to i na koloběžce, true story
Tomassino 19.07.2025 07:16
@Kosa Fatty.io Dejte si jedno toceny Brno na me 😄
byl Radek
Plastex 19.07.2025 12:06
Mam pocit ze chia to nebude.