Plastex
23.06.2025 20:57
V tom dsheets na me vyskocila vitalikova penezenka, asi to byla jeho a nebo nejaka testovaci tezko rict, byly tam zapsany info o transakcich, ale to mas v blockchainu zapsano taky a na etherscanu mas moznost si stahnout csv a hodit do tabulky taky
(upraveno)
tree 木
23.06.2025 20:59
Mám 243 + 20 CRC tak můžu zasponzorovat dva lidi, kteří by si to chtěli vyzkoušet 🙂 poplatek je 100 CRC za novýho
Je to zajímavý i z technologickýho hlediska, protože to využívá Passkeys místo hesel nebo peněženek.... což za pár let snad budeme všichni používat na webu všude místo hesel
můj profil: https://app.metri.xyz/p/0x71203e3a0770AaB00F2639C2D22c4E7d0D7D87de
(upraveno)
Je to zajímavý i z technologickýho hlediska, protože to využívá Passkeys místo hesel nebo peněženek.... což za pár let snad budeme všichni používat na webu všude místo hesel
můj profil: https://app.metri.xyz/p/0x71203e3a0770AaB00F2639C2D22c4E7d0D7D87de
tree 木
23.06.2025 21:05
↩
@Plastex
V tom dsheets na me vyskocila vitalikova penezenka, asi to byla jeho a nebo nejaka testovaci tezko rict, byly tam zapsany info o transakcich, ale to mas v blockchainu zapsano taky a na etherscanu mas moznost si stahnout csv a hodit do tabulky taky
jo Fileverse je spíš o vytvoření nástrojů který by mohli nahradit třeba ty od Googlu... jakože mít nástroj který je decentralizovaný, šifrovaný, privátní, ověřitelný (skrz blochchain) atp.
Plastex
23.06.2025 21:09
↩
@tree 木
jo Fileverse je spíš o vytvoření nástrojů který by mohli nahradit třeba ty od Googlu... jakože mít nástroj který je decentralizovaný, šifrovaný, privátní, ověřitelný (skrz blochchain) atp.
Dovoli google to aby nekdo nahradil jejich nastroje? Ve chvili kdy bude velky zajem decentralizaci, sifrovani atd ve velkem tak si google udela svoje a nebo koupi fileverse a prejmenuje to na googleverse 🙂
tree 木
23.06.2025 21:13
<@780461823325503538> Pokud by Google dělal decentralizovaný produkty bylo by to super, ale tipuju že to se spíš nestane 😄 Možná tak decentralizační divadlo 😄
Plastex
23.06.2025 21:18
↩
@tree 木
<@780461823325503538> Pokud by Google dělal decentralizovaný produkty bylo by to super, ale tipuju že to se spíš nestane 😄 Možná tak decentralizační divadlo 😄
Stane, az oto bude mit zajem vice lidi nez ma do ted 🙂 jenze lidi jsou debilove a nevadi jim ze jsou pod kontrolou tak velkou ze uz si skoro ani neprdnou aby otom nevedel nejaky urednik 🙂
👌 1
tree 木
23.06.2025 21:19
k tomu se ale musíme postupně dopracovat
Bohužel ta kontrola začne lidem vadit až když pujde do tuhýho a už se s tím nebude moc dát udělat. Rád bych aby se to stalo evolučně, ale spíš to vypadá že stejně jako už mnohokrát v historii budeme muset zažít nějakej celkovej kolaps a menší "revoluci".
Plastex
23.06.2025 21:30
↩
@tree 木
Bohužel ta kontrola začne lidem vadit až když pujde do tuhýho a už se s tím nebude moc dát udělat. Rád bych aby se to stalo evolučně, ale spíš to vypadá že stejně jako už mnohokrát v historii budeme muset zažít nějakej celkovej kolaps a menší "revoluci".
Bojim se toho ze prave moc nezacne, lidi jsou debilove, nezajimaji se, je jim to jedno, jediny co je zajima je aby nemeli moc starosti aby bylo vsechno jednoduchy, takze berou kazdou picovinu co jim je naservirovana. Klasika je reklama v TV tam se rekne ze “tohle” je nejlepsi a 90% lidi jde a koupi si to protoze to rekli v reklame a berou to jako fakt. To same je s tou kontrolou, lidi pujdou jednodussi cestou i za cenu toho ze budou kontrolovany.
🤔 1
tree 木
23.06.2025 23:57
btw, pokud by měl někdo zájem o ten Circles permanentní airdrop, tak <#1386855242171420733> .)
(upraveno)
Swordfish
24.06.2025 08:27
↩
@tree 木
Jakou roli v tvém vidění světa hraje odpovědnost jednotlivce?
Upřímně je pro mě docela těžké dešifrovat, jaké to vidění je. Žiju už pár měsíců v severních čechách na vesnici s pár stovkama obyvatel a mám z těch lidí velmi podobné pocity. Mají odlišné vidění světa, ale jaké je mi záhadou.. spíš mi to přijde jen jako takový nikdy nekončící pesimismus křížený s bezmocností, že člověk nic nezmění a bude jen navždy loutkou systému. To mi přijde spíš jako rezignace na to nějak vidět svět.
Upřímně je pro mě docela těžké dešifrovat, jaké to vidění je. Žiju už pár měsíců v severních čechách na vesnici s pár stovkama obyvatel a mám z těch lidí velmi podobné pocity. Mají odlišné vidění světa, ale jaké je mi záhadou.. spíš mi to přijde jen jako takový nikdy nekončící pesimismus křížený s bezmocností, že člověk nic nezmění a bude jen navždy loutkou systému. To mi přijde spíš jako rezignace na to nějak vidět svět.
Moje videni sveta je takove, ze nikdo mi nic neda. Na stat nespoleham ze mi neco da (ani duchod). Dulezite je, co si zaridim ja sam. To ma nejvyssi prioritu.
(upraveno)
👌 1
💯 1
JanHonza
24.06.2025 13:15
↩
@Swordfish
Moje videni sveta je takove, ze nikdo mi nic neda. Na stat nespoleham ze mi neco da (ani duchod). Dulezite je, co si zaridim ja sam. To ma nejvyssi prioritu.
Přesně tak, budeš se mít tak dobře jak se o sebe postaráš sám, jsou to i moje slova
💯 2
Petr Langr
25.06.2025 08:07
↩
@tree 木
Bohužel ta kontrola začne lidem vadit až když pujde do tuhýho a už se s tím nebude moc dát udělat. Rád bych aby se to stalo evolučně, ale spíš to vypadá že stejně jako už mnohokrát v historii budeme muset zažít nějakej celkovej kolaps a menší "revoluci".
presne tak.. ty cykly se v tomhle neuprosne opakuji. 😬
Petr Langr
25.06.2025 08:12
dokud z tebe nekudy necaka krev neresis zdravi...
dokud nemas narizeni si rano rozmaznout hovno po hlave neresis establishment...
zit spokojeny a uzitecny zivot mi dava dost prace ze na svetovy mir nemam kapacity, i kdyz jasny nazor na nej samozrejme mam... 🤷♂️
dokud nemas narizeni si rano rozmaznout hovno po hlave neresis establishment...
zit spokojeny a uzitecny zivot mi dava dost prace ze na svetovy mir nemam kapacity, i kdyz jasny nazor na nej samozrejme mam... 🤷♂️
Včelkamára
25.06.2025 20:30
↩
@Swordfish
<@760563163241644042> / <@831379731734855720> udelejte nejakej poll s oznacenim, par lidi by se mozna seslo
<@831379731734855720> a <@760563163241644042> udělejte nakou anketu prosím 😄
18.7. Praha-hradby
30.7. Praha- (nějaký park)
<@672035199441305600> sem psal ze plánujeme nejdriv toho 18.7. Na hradbách cca od 14 hod a snad si prej najde čas. Ma to zapsané v kalendáři
A 30.7. Pak navrhl <@397625533283958787> ze ma ETH 10let.
Tak snad se na oba termíny aspoň někdo najde
18.7. Praha-hradby
30.7. Praha- (nějaký park)
<@672035199441305600> sem psal ze plánujeme nejdriv toho 18.7. Na hradbách cca od 14 hod a snad si prej najde čas. Ma to zapsané v kalendáři
A 30.7. Pak navrhl <@397625533283958787> ze ma ETH 10let.
Tak snad se na oba termíny aspoň někdo najde
😍 2
🥳 2
Poustnak
25.06.2025 22:43
↩
@tree 木
Jakou roli v tvém vidění světa hraje odpovědnost jednotlivce?
Upřímně je pro mě docela těžké dešifrovat, jaké to vidění je. Žiju už pár měsíců v severních čechách na vesnici s pár stovkama obyvatel a mám z těch lidí velmi podobné pocity. Mají odlišné vidění světa, ale jaké je mi záhadou.. spíš mi to přijde jen jako takový nikdy nekončící pesimismus křížený s bezmocností, že člověk nic nezmění a bude jen navždy loutkou systému. To mi přijde spíš jako rezignace na to nějak vidět svět.
Upřímně je pro mě docela těžké dešifrovat, jaké to vidění je. Žiju už pár měsíců v severních čechách na vesnici s pár stovkama obyvatel a mám z těch lidí velmi podobné pocity. Mají odlišné vidění světa, ale jaké je mi záhadou.. spíš mi to přijde jen jako takový nikdy nekončící pesimismus křížený s bezmocností, že člověk nic nezmění a bude jen navždy loutkou systému. To mi přijde spíš jako rezignace na to nějak vidět svět.
Ahoj, díky, že ses tady tak krásně rozepsal. Po delší době zde padaly úvahy. Zkusím popsat jak to vidí boomer co mu je 50 let. To že lidí jsou jací jsou jim neměj za zlé jsou takhle vychovávání a mají vymyté mozky. když se koukneš na dítě co jde poprvé do školy většina se tam těší a mají radost. když se zeptáš osmáka tak hodí znuděný ksicht, bylo to za nás a je to teď taky. nikdo si neklade otázky jestli je to takto dobře a kolik mladých lidí tam najde nějakou touhu jít v něčem na dřeň a být v tom totální špička. protože se musíš učit přeci to co ti nejde aby ses dostal do průměru. To je stejné jako učit králíka plavat místo běhat. Ruku na srdce kdo z vás a vašeho okolí měl i rodiče kteří by podporovali to co ti jde a neříkali tu pětku a čtyřku z matematiky si musíš opravit a naučíš se to i kdyby jsi měl..... Proto máme zafixováno dělat vše na průměr a soustředit se na to co ti nejde a z toho plyne, že většina věcí se chce ochcat a udělat to jen tak aby to stačilo. Tohle se line populací už od pohádek kdy sedlák Trautenberk je svině co zaměstnává 3 lidi a vykořisťuje a oni jsou takoví pitomci že nemají / nevidí jinou možnost a musí u něj pracovat. Z pohledu systému je ten co pracuje, dělá co se mu řekne, přemýšlí maximálně průměrně, klidně ať si stěžuje a mě nadává že jsem zlý, je přeci klaďas. Proto většina lidí nepřekročí tohle dogma a nedokáže se posunou a zůstanou tam kde byli vychováni systémem. Touto mojí úvahou chci říct, že tomu co se tady v kryptu děje může porozumět maximálně 15% populace, když je to bude zajímat. ostatní se můžou přidat, když jim to nějaká autorita/celebrita ukáže a povede je, ale budou se v tom chovat stejně jako ovce. často ne více než koupit a čekat po cestě nám možná někdo něco dá jako airdrop a když se totálně zadaří tak i prodat.
Poustnak
25.06.2025 22:53
↩
@Swordfish
Moje videni sveta je takove, ze nikdo mi nic neda. Na stat nespoleham ze mi neco da (ani duchod). Dulezite je, co si zaridim ja sam. To ma nejvyssi prioritu.
Já bych to za sebe upravil. Musím dělat takové užitečné věci aby mi za to někdo něco dal. Na stát nespoléhám, ale když už musím odvádět daň tak od něj taky něco musím zkusit vytáhnout. Sám všechno neurvu, ale já musím být ten co ví co chce a kam jde a tomu přizpůsobit co možná nevíce zdrojů. Moje nejvyšší priorita je absolutní osobní svoboda a proto jsem v kryptu protože mám neochvějný pocit že crypto je správná cesta ke svobodě.
Tomáš
26.06.2025 11:25
☀️ 2
🍻 3
👍 3
18.7. od 14:00 Praha-hradby
30.7. od 14:00 Praha- (nějaký park)
30.7. od 14:00 Praha- (nějaký park)
pink&deviant
26.06.2025 14:38
Jeej to by som aj prisiel.-
Včelkamára
26.06.2025 16:05
↩
@pink&deviant
Jeej to by som aj prisiel.-
Však pojd
pink&deviant
26.06.2025 16:15
Jasné porozmýšľam spojím s výletom
👍 1
Plastex
26.06.2025 17:04
Teoreticky bych mohl toho 18.7. Ale je to den pred odjezdem na dovolenou tak uvidime co mi na to rekne panimama 🙂
Swordfish
26.06.2025 20:49
↩
@Tomáš
(attachment)
klasika, par hlasu, jebe se na to
<@&767748339164119092> mel by jsi to tu formalne uzavrit pro cteni
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
vetsina lidi stejne je uz jinde
jde taky o to (pokud kominita neexistuje) to spis ukoncit ci zredukovat aby se lidi nucene museli presunout jinam, zde uz informace nejsou
vetsina core lidi uz stejne operuji jinde
vetsina core lidi uz stejne operuji jinde
pink&deviant
26.06.2025 21:51
https://www.youtube.com/watch?v=rVAHRV6xoBk&list=RDrVAHRV6xoBk&start_radio=1 som rad ze niesom v tejto faze.... ale 90% skupiny je po ma medzi .. jo jo to kokotske odštopnutie. hovno treba na to balik? ale ja to najdem.
jebem na to dam, klasiku , ale kto to dnes este pocuva
pink&deviant
26.06.2025 22:03
Ja som tu k vam len taky kamarad z 3 msidliska ktory kazdy tyzden dostava bitku 😄 Ste tu neskutocna banda nic take som v poslednych rokoch online a nazivo nezazil. sry som dners uplne out ... ja vas mam rad
nenešwchajte si to umriet.... rad by som vas videl
Gali
26.06.2025 22:06
Preco zatvrat, sak su tu furt aktivny ludia . Prosste je leto more.
Stale sa tu najde super info.
pink&deviant
26.06.2025 22:13
vymazem to do toho je mi hovno
Gali
26.06.2025 22:19
↩
@pink&deviant
vymazem to do toho je mi hovno
Ty dneska co ? Ruka hore disco disco vo stvrtok ?
pink&deviant
26.06.2025 22:20
no ja nepracujem uz jebat dost...
Gali
26.06.2025 22:22
haha
pink&deviant
26.06.2025 22:23
to je zase dalsia tema.. citim ten nedostatok co maju ludia na sk/cz ako musia
Ja sam mam na sk na zivnost odrobenych X
Ako sa povie odkedy som podnikatel nemam peniaze
<@836142976290914334> ty zijes v belgicku?
Nejdem to tu zatazovat napisem ti zavolamä
Gali
26.06.2025 22:30
↩
@pink&deviant
<@836142976290914334> ty zijes v belgicku?
V Nemecku 🙂
Včelkamára
26.06.2025 22:34
↩
@Swordfish
klasika, par hlasu, jebe se na to
Můžeme jít klidně i jen v 5ti, však co
❤️ 1
Včelkamára
26.06.2025 22:35
Gali
26.06.2025 22:43
↩
@Včelkamára
https://discord.com/channels/767643615592972289/767656403715489822/1387755745222852698
Musism pokukat čo by mi vyšlo dačo no
pink&deviant
26.06.2025 23:22
Viete čo je najvacia pičovina vybit 1mil ale ja to dam!
usd
to po tom je ako den po te
pink&deviant
26.06.2025 23:47
nahaaaaaaaastary kokotizmus https://www.youtube.com/watch?v=qrn6GcDMHBY&list=RDqrn6GcDMHBY&start_radio=1
Plastex
27.06.2025 04:09
↩
@Swordfish
<@&767748339164119092> mel by jsi to tu formalne uzavrit pro cteni
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
O nemyslim si, davaji se tu porad, i kdyz vyrazne min onfa o dropech, jak uz o huntingu tak i upozorneni na claim 🙂 peky da obcas dobre degen bet. Ztraceny to neni a takova ta nostalgie me docela bavi 🙂
x.cool
27.06.2025 04:16
↩
@Swordfish
klasika, par hlasu, jebe se na to
Tak vsichni nejsou jen z Prahy 🤷♂️
Včelkamára
27.06.2025 07:57
https://discord.com/channels/767643615592972289/767656403715489822/1387755745222852698
Kdo se přidá? <@397625533283958787> <@831379731734855720> <@744861727367102464> ?
Kdo se přidá? <@397625533283958787> <@831379731734855720> <@744861727367102464> ?
Poustnak
27.06.2025 08:55
↩
@Swordfish
vetsina lidi stejne je uz jinde
A kam ostatní lidi chodí pro kecy a nějaké to info?
Tomáš
27.06.2025 09:04
Já zkoušel třeba Trade CZ a úplně mi to nesedlo... Ven se prezentuje jen úspěšné, ale pritom třeba alerty tam jsou a 80% je od začátku problém, ale pak se vybere něco x20 z archivu na pochlubeni... Neříkám, že oni na tom nevydelaji, třeba se jim daří ignorovat šum a brát jen ty povedenější věci opravdu brzy, ale je to jistě časově náročné a mně to nesedelo
Tomáš
27.06.2025 09:28
Plastex
27.06.2025 10:59
↩
@Tomáš
Já zkoušel třeba Trade CZ a úplně mi to nesedlo... Ven se prezentuje jen úspěšné, ale pritom třeba alerty tam jsou a 80% je od začátku problém, ale pak se vybere něco x20 z archivu na pochlubeni... Neříkám, že oni na tom nevydelaji, třeba se jim daří ignorovat šum a brát jen ty povedenější věci opravdu brzy, ale je to jistě časově náročné a mně to nesedelo
Ja tam porad jsem a me to prijde dobry, alerty ktere vylozene oni pak naberou a napisou ze to je dobre tak naberu taky, ty cluster alerty co tam maji jsou proste upozorneni ze nejake penezenky nabrali, ale taky to dost casto pousteji bud se ztratou a nebo hned druhy den, jsou to rychly trady, treba kaduna ten to bere ve velkym a spoleha na to ze mu vyjde jeden ktery udela x100 a tim se zahoji 🙂 ale na to treba ja nemam, jednak odvahu a jednak cash:-) a jelikoz vubec nerozumi TA tak tam se dost ridim kdyz chci udelat nekde vstup a nebo kde brat profit a to je zatim docela dobry, tam uz jsem neco vychytal podle nich.
(upraveno)
Včelkamára
27.06.2025 11:56
Asi furt lepší než trade skipper nebo jak se jmenuje
hamakar
27.06.2025 12:01
↩
@Poustnak
A kam ostatní lidi chodí pro kecy a nějaké to info?
Blockspace od Andyho Kalvody.
Poustnak
27.06.2025 13:38
↩
@Plastex
Ja tam porad jsem a me to prijde dobry, alerty ktere vylozene oni pak naberou a napisou ze to je dobre tak naberu taky, ty cluster alerty co tam maji jsou proste upozorneni ze nejake penezenky nabrali, ale taky to dost casto pousteji bud se ztratou a nebo hned druhy den, jsou to rychly trady, treba kaduna ten to bere ve velkym a spoleha na to ze mu vyjde jeden ktery udela x100 a tim se zahoji 🙂 ale na to treba ja nemam, jednak odvahu a jednak cash:-) a jelikoz vubec nerozumi TA tak tam se dost ridim kdyz chci udelat nekde vstup a nebo kde brat profit a to je zatim docela dobry, tam uz jsem neco vychytal podle nich.
Hele já na ty videa o TA koukam taky dost, ale nevím jestli do toho chci dávat hromadu peněž a věřit v otočky. poslední stream s Přibylem je docela funny když se tam ptal nějaký kluk co mu je 15 (otázka jestli je to pravda) jak investovat v tradingu tak odpověď byla žádný trading protože 98% traderú prodělá . Ostatně potom se rozkecal a myslím že radil tak co bych podepsal. jenže jeho kanál je jen o tradingu a nějaké TA analýze a ne o těch správných životních rozhodnutí. Takže za mě je to jen dopaminový kanál na sny což mu každopádně hodně vydělá.
Plastex
27.06.2025 13:47
↩
@Poustnak
Hele já na ty videa o TA koukam taky dost, ale nevím jestli do toho chci dávat hromadu peněž a věřit v otočky. poslední stream s Přibylem je docela funny když se tam ptal nějaký kluk co mu je 15 (otázka jestli je to pravda) jak investovat v tradingu tak odpověď byla žádný trading protože 98% traderú prodělá . Ostatně potom se rozkecal a myslím že radil tak co bych podepsal. jenže jeho kanál je jen o tradingu a nějaké TA analýze a ne o těch správných životních rozhodnutí. Takže za mě je to jen dopaminový kanál na sny což mu každopádně hodně vydělá.
Ja myslel tu krypto cast, do te trade casti nechodim:-)
Poustnak
27.06.2025 13:52
↩
@Plastex
Ja myslel tu krypto cast, do te trade casti nechodim:-)
A co od toho tam čekáš? respektive s jakým účelem a cílem jsi v kryptu? a kam by jsi chtěl dojít? poznat co nejvíce projektů mát radost z NFT nebo jen vydělat prachy a po cestě pochopit monetizaci a projekt nebo něco jiného?
Poustnak
27.06.2025 13:58
Já jsem tu abych pochopil jak věci fungují a jak na nich vydělat nějaké peníze. a musím říct, že se mi to docela daří. ale nejsou to x násobky ale jen tak 25% p.a.
Plastex
27.06.2025 15:30
↩
@Poustnak
A co od toho tam čekáš? respektive s jakým účelem a cílem jsi v kryptu? a kam by jsi chtěl dojít? poznat co nejvíce projektů mát radost z NFT nebo jen vydělat prachy a po cestě pochopit monetizaci a projekt nebo něco jiného?
Pochopit technocholigii a trosku si rozsirit obzor, to byl muj prvotni plan, a samozrejme vydelat, ted uz jen vydelat, NFT me vubec nezajimaji, tam me to hodne zklamalo, prakticky se to nepouziva tak jak jsem si myslel ze by se to mohlo pouzivat ( asi teda zatim ).
Kosa Fatty.io
27.06.2025 17:39
↩
@Swordfish
jde taky o to (pokud kominita neexistuje) to spis ukoncit ci zredukovat aby se lidi nucene museli presunout jinam, zde uz informace nejsou
vetsina core lidi uz stejne operuji jinde
vetsina core lidi uz stejne operuji jinde
Kde?
Peky
27.06.2025 20:06
Swordfish
27.06.2025 22:00
where @chia?
<@859592689987878933>
<@859592689987878933>
JanHonza
28.06.2025 09:45
↩
@Swordfish
where @chia?
<@859592689987878933>
<@859592689987878933>
Chia dělá něco jiného, rozděluje akcie na aktiva a dividendy tzv. AC/DC. https://www.chia.net/2025/04/09/the-permuto-trusts-started-as-a-chia-blockchain-only-offering/
Včelkamára
28.06.2025 09:57
Jak přesně funguje revolutka? Stačí mít účet u nich, pošlu si tam krypto které si tam pak směnit na co potrebuju a tím pak dokážu normálně platit nebo si posilat na jiný účet? Nebo potřebuji i od nich fyzickou kartu?
JUDr. Inkognito
29.06.2025 08:26
↩
@Včelkamára
Jak přesně funguje revolutka? Stačí mít účet u nich, pošlu si tam krypto které si tam pak směnit na co potrebuju a tím pak dokážu normálně platit nebo si posilat na jiný účet? Nebo potřebuji i od nich fyzickou kartu?
Kartu nepotřebuješ vše máš v apce
JUDr. Inkognito
29.06.2025 08:28
↩
@JanHonza
Chia dělá něco jiného, rozděluje akcie na aktiva a dividendy tzv. AC/DC. https://www.chia.net/2025/04/09/the-permuto-trusts-started-as-a-chia-blockchain-only-offering/
Lidi jsou hlupáci a nechápou význam chia blockchainu. Jako markeťak chii musíš změnit strategii ať to lidi začnou chápat a začnou ji konečně nakupovat. Cena stále klesá a tvoří se nižší a nižší minima... 😥
tree 木
29.06.2025 15:40
↩
@Swordfish
<@&767748339164119092> mel by jsi to tu formalne uzavrit pro cteni
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
neni zde vule neco spravovat, nejsou lidi a je skoda si to tu zasrat
staci nejak hacknuty ucet koholiv
já tu nějaký lidi vidim hele
14 lidí hlasovalo, to není tak zlý přeci
Spíš Vláďa by si měl najít čas, a aspoň jeden den strávit tim že s tim tady něco udělá
Dělat děvku na TV Barrandov ho nebude bavit věčně
(upraveno)
Včelkamára
29.06.2025 19:14
↩
@tree 木
Spíš Vláďa by si měl najít čas, a aspoň jeden den strávit tim že s tim tady něco udělá
On to má teď těžký. Psát verejne to nechci ale je to napicu
👍 2
Včelkamára
29.06.2025 19:16
↩
@tree 木
14 lidí hlasovalo, to není tak zlý přeci
14 lidi bohužel nehlasovalo... ale tak to nevadí. Můžeme jít klidně i jen v 7 lidech. Já s tím pocitam
💯 1
Tomáš
29.06.2025 19:18
hlavně je to jeho osobní rozhodnutí čemu věnuje čas a "dělat děvku" asi není úplně na místě ... řekl bych, že nějakým způsobem tu pracuje třeba 90% lidí (a to i v době největší slávy) ... kryptorentiérů bude minimum
tree 木
29.06.2025 23:09
Vždyť je to normální rug pull.... nabral odběratele, vyvořil komunitu... a zdejchnul se 🤣
😅 3
bumelak
30.06.2025 09:36
↩
@Včelkamára
14 lidi bohužel nehlasovalo... ale tak to nevadí. Můžeme jít klidně i jen v 7 lidech. Já s tím pocitam
já bych mohl až v září, přes prázdniny jsem prostě většinou s dětmi na chalupě..🤷♂️
JanHonza
30.06.2025 10:32
↩
@JUDr. Inkognito
Lidi jsou hlupáci a nechápou význam chia blockchainu. Jako markeťak chii musíš změnit strategii ať to lidi začnou chápat a začnou ji konečně nakupovat. Cena stále klesá a tvoří se nižší a nižší minima... 😥
Nejsem tu pro reklamu, ale abyste se něco dozvěděli, takže měnit nic nebudu, pouze postuji novinky. Kdo chce ten si přečte a může se pak vzdělávat dál sám. Chia je revoluční blockchain o kterém se později ať už chcete nebo nechcete dozvíte. Koukat jen na cenu je v tomto případě nesmysl. Chia se ještě pořádně neobchoduje a většina prodeje jde na vývoj. Tím marketcap samozřejmě klesá. Do měsíce se spouští Permuto s akciemi Microsoft, Apple a Broadcom. Přes 4 roky se pouze blockchain vyvíjel a nebylo o něm slyšet, což je právě to, proč je cena taková jaká je, ale to se samozřejmě brzy změní😉
Tomáš
03.07.2025 11:25
↩
@Tomáš
(attachment)
❤️ 1
tree 木
03.07.2025 16:38
↩
@JanHonza
Nejsem tu pro reklamu, ale abyste se něco dozvěděli, takže měnit nic nebudu, pouze postuji novinky. Kdo chce ten si přečte a může se pak vzdělávat dál sám. Chia je revoluční blockchain o kterém se později ať už chcete nebo nechcete dozvíte. Koukat jen na cenu je v tomto případě nesmysl. Chia se ještě pořádně neobchoduje a většina prodeje jde na vývoj. Tím marketcap samozřejmě klesá. Do měsíce se spouští Permuto s akciemi Microsoft, Apple a Broadcom. Přes 4 roky se pouze blockchain vyvíjel a nebylo o něm slyšet, což je právě to, proč je cena taková jaká je, ale to se samozřejmě brzy změní😉
"Přes 4 roky se pouze blockchain vyvíjel"... mám z toho Cardano feeling 🙂
✅ 1
👍 1
🔥 1
🥰 2
Tomáš
03.07.2025 19:51
robinhood s akciemi teď pár dnů zpět šel na arbitrum síť
s plány, že si případně vytvoří vlastní chain pro tokenizované akcie
JanHonza
04.07.2025 07:47
Pro pochopení by bylo dobré trošku nastudovat chain Chia, který momentálně nemá konkurenci.
pink&deviant
04.07.2025 09:13
↩
@JanHonza
Pro pochopení by bylo dobré trošku nastudovat chain Chia, který momentálně nemá konkurenci.
ICP (Internet Computer Protocol) a CHIA sú dve rozdielne blockchain siete s odlišnými cieľmi. ICP je vysokovýkonná platforma pre Web3 aplikácie s rýchlymi transakciami (1–2 sekundy), vysokou priepustnosťou (11 500+ tps) a nízkou energetickou náročnosťou. Využíva unikátny systém Chain Key kryptografie a decentralizované riadenie (NNS). Má silný ekosystém s aktívnymi dApps a podporuje smart kontrakty.
CHIA je „zelená“ kryptomena postavená na Proof of Space and Time, kde sa využíva SSD/HDD úložisko. Hoci je ekologickejšia ako Bitcoin, výkon siete je pomalý (blok každé ~3 minúty) a smart kontrakty sú obmedzené. Jej ekosystém je minimálny a adopcia pomalá.
Celkovo ICP výrazne prevyšuje CHIA vo výkone, rýchlosti, praktickom využití aj dlhodobom potenciáli.
Víťazom porovnania je ICP.
Chceš výstup aj ako graf, PDF alebo v inom jazyku?
CHIA je „zelená“ kryptomena postavená na Proof of Space and Time, kde sa využíva SSD/HDD úložisko. Hoci je ekologickejšia ako Bitcoin, výkon siete je pomalý (blok každé ~3 minúty) a smart kontrakty sú obmedzené. Jej ekosystém je minimálny a adopcia pomalá.
Celkovo ICP výrazne prevyšuje CHIA vo výkone, rýchlosti, praktickom využití aj dlhodobom potenciáli.
Víťazom porovnania je ICP.
Chceš výstup aj ako graf, PDF alebo v inom jazyku?
pink&deviant
04.07.2025 12:30
Swordfish
04.07.2025 12:34
↩
@Včelkamára
(attachment)
Kde jsou postapo blackouty?
👍 1
Beeman 4.0.
04.07.2025 12:38
🏖
JanHonza
07.07.2025 08:32
↩
@pink&deviant
ICP (Internet Computer Protocol) a CHIA sú dve rozdielne blockchain siete s odlišnými cieľmi. ICP je vysokovýkonná platforma pre Web3 aplikácie s rýchlymi transakciami (1–2 sekundy), vysokou priepustnosťou (11 500+ tps) a nízkou energetickou náročnosťou. Využíva unikátny systém Chain Key kryptografie a decentralizované riadenie (NNS). Má silný ekosystém s aktívnymi dApps a podporuje smart kontrakty.
CHIA je „zelená“ kryptomena postavená na Proof of Space and Time, kde sa využíva SSD/HDD úložisko. Hoci je ekologickejšia ako Bitcoin, výkon siete je pomalý (blok každé ~3 minúty) a smart kontrakty sú obmedzené. Jej ekosystém je minimálny a adopcia pomalá.
Celkovo ICP výrazne prevyšuje CHIA vo výkone, rýchlosti, praktickom využití aj dlhodobom potenciáli.
Víťazom porovnania je ICP.
Chceš výstup aj ako graf, PDF alebo v inom jazyku?
CHIA je „zelená“ kryptomena postavená na Proof of Space and Time, kde sa využíva SSD/HDD úložisko. Hoci je ekologickejšia ako Bitcoin, výkon siete je pomalý (blok každé ~3 minúty) a smart kontrakty sú obmedzené. Jej ekosystém je minimálny a adopcia pomalá.
Celkovo ICP výrazne prevyšuje CHIA vo výkone, rýchlosti, praktickom využití aj dlhodobom potenciáli.
Víťazom porovnania je ICP.
Chceš výstup aj ako graf, PDF alebo v inom jazyku?
Důkaz, že toho i Chia moc nevíš a že se na ni díváš jako 99% lidí.
pink&deviant
07.07.2025 08:33
To som ja nepísal.
To je odpoveď gpt
pink&deviant
07.07.2025 08:35
↩
@JanHonza
Důkaz, že toho i Chia moc nevíš a že se na ni díváš jako 99% lidí.
Takto, mne sa veľmi páči čo robíš, len aby sme vedeli obaja zavčasu vybrať zisky keď to náhodou príde.