# pokec
184675 zpráv • strana 141/1847
pink&deviant 15.06.2025 19:38
na v2 sa da kupit, timu je to jedno aj tak bude renbranding.
cca 50k minci 100usd.. 0.1% projektu
Tomáš 15.06.2025 19:57
Ale co s tímhle chceš dělat? ... I tahle likvidita má 400 dolarů
Tam někdo nakoupí za cenu lepší večeře a přesně udělá tu pumpu, ale ty ani tak nebudeš mít komu prodat
Koupíš za 100 dolarů a uděláš změnu ceny přes 30%, ale obdobně i směrem dolů...
pink&deviant 16.06.2025 05:19
Už musíš vedieť či sa ti spread oplatí.
Ja som pomaly akumuloval.
Niekedy aj za cenu vyšších % . A donedávna tam bola likvidity omnoho lepšie.
pink&deviant 16.06.2025 09:31
Časť môjho portfólia tvoria podobné projekty, čiže som akumuloval úplne na dne nejaké dinosaury, ktoré ešte môžu letieť, často krát mali zle načasovanie pri vstupe na trh
Dalo sa naakumulovat často aj niekoľko % takýchto projektov. Áno ! Veľmi riskantné veci
Pri projektoch píšem rovno napr: cez X s ceo, vývojármi atď..
1
Tomáš 16.06.2025 09:41
Já chápu, že předtím to mohlo dávat smysl, ale teď při market capu 500 dolarů a nějakém pruseru, to už je spíš mrtvé ne?
pink&deviant 16.06.2025 09:44
Moc je asi 80k
Dexx ukazuje špatne
55mil mincí x 0.0015
Cca
Často máš možno aj inside info no.
To by sa nemalo
Swordfish 16.06.2025 10:18
Ja myslim ze mit inside info je presne to, co se musi. Jinak te ocura nekdo jinej.
🚔 1
pink&deviant 16.06.2025 11:41
Však sa chápeme!
Včelkamára 17.06.2025 11:51
@Včelkamára Mezi 13-21.7. Bych dal klidně i naky pivko v Praze na zahrádce
Kdo by šel někdy v tomto termínu? Hradby by byly fajn. <@672035199441305600>
Tomassino 17.06.2025 18:02
mohli bysme zajít na jedno 🍺
2️⃣ 1 ❤️ 1
Swordfish 18.06.2025 18:53
<@760563163241644042> / <@831379731734855720> udelejte nejakej poll s oznacenim, par lidi by se mozna seslo
tree 木 18.06.2025 19:29
posranej discord
😍 1
tree 木 18.06.2025 19:30
@Včelkamára Mezi 13-21.7. Bych dal klidně i naky pivko v Praze na zahrádce
koukám že jdu právě včas 😄
😍 2
30. července slaví Ethereum 10 let - co to společně oslavit někde venku s pivečkem ? 🙂
Plastex 18.06.2025 19:32
@tree 木 koukám že jdu právě včas 😄
Ty si vzdycky vedel kdy se ukazat 🙂
🫡 1
Swordfish 18.06.2025 19:33
Ethereum je mrtve, necht zije Solana. Kdy ma ta nejake vyroci ?
Swordfish 18.06.2025 19:33
@Plastex Ty si vzdycky vedel kdy se ukazat 🙂
Ano, Vcelka pise 13-21 aby prisel tree a hodil tam 30 😄
🤣 1
Plastex 18.06.2025 19:34
@Swordfish Ethereum je mrtve, necht zije Solana. Kdy ma ta nejake vyroci ?
Za nedlouho bude mit vyroci 3 mesice bezproblemoveho chodu 🙂
🤣 1
tree 木 18.06.2025 19:34
to je jen pár dní vedle
možná EF pošle $500, za to máme 2.5 sudu plzně 😄
Swordfish 18.06.2025 19:35
V Plzni pijeme Kozel. Je to dost dobry ? 😄
(upraveno)
tree 木 18.06.2025 19:35
kozel taky dobrý
😍 1
Swordfish 18.06.2025 19:36
Moderatori vsech zemi; vemte terminy a hodne poll s oznacenim na @everyone
👍 1
(ja uz takovou moc nemam, jsem volny)
tree 木 18.06.2025 19:46
vláďa pořád dělá pičoviny na barandově a sere tady na to?
Včelkamára 18.06.2025 19:46
30 nemůžu. Můžeme to oslavit par dni předem toho 13-21 nekdy
😥 1
Včelkamára 18.06.2025 19:46
@tree 木 vláďa pořád dělá pičoviny na barandově a sere tady na to?
Ano, bohužel
😥 1
tree 木 18.06.2025 19:49
@Včelkamára Ano, bohužel
nj, však ono ho to přestane bavit .. a pak se nám vrátí 🙂 snad bude mít nakoupeno 😄
celá česká kryptoscéna šla hezky do hoven, je příjemný zjistit že tady se nic nezměnilo 😄
👍 2
Včelkamára 18.06.2025 19:51
@Včelkamára 30 nemůžu. Můžeme to oslavit par dni předem toho 13-21 nekdy
Za mě 18.7. v pátek cca od 14hod
Včelkamára 18.06.2025 19:52
@tree 木 nj, však ono ho to přestane bavit .. a pak se nám vrátí 🙂 snad bude mít nakoupeno 😄
Myslím ze nakupuje pokud ho Barrandov platí normálně
tree 木 18.06.2025 19:54
@Včelkamára Za mě 18.7. v pátek cca od 14hod
18.7. se klidně rád zastavím! můžou bejt dvě akce... 30.7. to výročí může bejt trošku jiný
👍 1
Včelkamára 18.06.2025 19:57
To by slo
tree 木 18.06.2025 19:57
30.7. to může bejt víc široký, rád bych tam viděl nejenom vás, ale i lidi z dalších komunit. Přijde mi to jako taková hezká příležitost se zas po čase sejít
jen nevím úplně kde to udělat. Náplavka by byla super ale platit nájem desítku za nějakou zahrádku je pičovina. Tak možná někde na punk v parku někde, nevim no... pokud byste někdo měl nějakej nápad tak sem s nim. Někde v Praze asi
Včelkamára 18.06.2025 20:09
Park asi idealni... proto sem taky na toho 18.7. navrhnul hradby 🙂💪
Swordfish 18.06.2025 20:14
@tree 木 celá česká kryptoscéna šla hezky do hoven, je příjemný zjistit že tady se nic nezměnilo 😄
se hlasim, eth nakoupeno
Swordfish 18.06.2025 20:15
@tree 木 30.7. to může bejt víc široký, rád bych tam viděl nejenom vás, ale i lidi z dalších komunit. Přijde mi to jako taková hezká příležitost se zas po čase sejít
nostalgie je blbost
duvod se potkat/videt je ciste prozaicky a ne nostalgicky
Tomáš 18.06.2025 20:24
@Včelkamára Myslím ze nakupuje pokud ho Barrandov platí normálně
Barrandov neplatí, natož normálně 😂
🤣 2
Včelkamára 18.06.2025 20:46
@Tomáš Barrandov neplatí, natož normálně 😂
tak proč to dělá? 😄
tree 木 19.06.2025 03:06
hlavně se tam nepřihlašte všichni 😄

https://lu.ma/seg27sad
tree 木 19.06.2025 07:43
to byl fór samozřejmě, všichni jste vítáni. <@698178164970487809> <@760563163241644042> <@403204367345254402> <@780461823325503538> <@831379731734855720> <@720562582716547193> <@848079147108794373> <@744861727367102464> a všichni další 🙂 Rád vás uvidím!
👍 2 😍 3
<@672035199441305600> Pičooooo
(upraveno)
Včelkamára 19.06.2025 09:33
Plastex 19.06.2025 12:23
Ja urcite ne, jsem od 19.7 do 2.8 na dovoleny.
Včelkamára 19.06.2025 14:14
@Plastex Ja urcite ne, jsem od 19.7 do 2.8 na dovoleny.
Však kvůli tobě to děláme 18.7. 🤣🤣
Včelkamára 19.06.2025 14:15
Psal sem mu ze přijde i <@397625533283958787>
Plastex 19.06.2025 14:15
@Včelkamára Však kvůli tobě to děláme 18.7. 🤣🤣
Ja jsem reagoval hlavne na to vyroci 30.7 🙂
bumelak 19.06.2025 19:05
blbej dotaz, jde někdo na BTC Prague?😁 já totiž joo, mají tam dobrý speciálky🍺 <@471336299547197450> ?
Včelkamára 19.06.2025 19:11
@bumelak blbej dotaz, jde někdo na BTC Prague?😁 já totiž joo, mají tam dobrý speciálky🍺 <@471336299547197450> ?
Vektor 19.06.2025 19:18
@bumelak blbej dotaz, jde někdo na BTC Prague?😁 já totiž joo, mají tam dobrý speciálky🍺 <@471336299547197450> ?
Nene, ja tam nejsem:)
pink&deviant 21.06.2025 09:00
Včelkamára 21.06.2025 19:50
@tree 木 to byl fór samozřejmě, všichni jste vítáni. <@698178164970487809> <@760563163241644042> <@403204367345254402> <@780461823325503538> <@831379731734855720> <@720562582716547193> <@848079147108794373> <@744861727367102464> a všichni další 🙂 Rád vás uvidím!
Asi nic nebude nebo pujdem jen spolu 🤣
Swordfish 21.06.2025 19:56
Velice zajímavé.
<@397625533283958787> uvidime consensus split nebo jde btc na 1m$ protoze bude umet vse co ETH ?
Pujde bitcoin core dev do prdele ?
Swordfish 21.06.2025 20:05
<@397625533283958787> mluv se mnou, mam pocit paniky
Včelkamára 21.06.2025 22:15
Kdo to prodává když údajně všichni nakupujou? 😃
x.cool 22.06.2025 07:24
Asi na case vse zase zastejkovat 🤷‍♂️
tree 木 22.06.2025 18:18
@Swordfish <@397625533283958787> mluv se mnou, mam pocit paniky
> protoze bude umet vse co ETH ?

:DDDDDD
tree 木 22.06.2025 18:28
bitcoin is dead
Swordfish 22.06.2025 19:13
Jo, ja se tesim az bude bitcoin dead, tak eth bude stat 10$ (vic nema cenu) a ostatni gazilion shitcoinu bude mit taky gazilion nul za desetinou teckou.
(upraveno)
To bude krasna budoucnost.
Pak to tady zavrem, zavre to mozna vice kanalu. Mozna i Kicom to zavre.
<@397625533283958787> muzeme ?
tree 木 22.06.2025 19:18
zajímavý predikce
asi nejsem takovej fanda fiatu jako ty 🙂
🤣 1
Swordfish 22.06.2025 19:20
Tak nam, plebs, poskytni predikce ne ciste fantazijni ale pouze predpokladane.
tree 木 22.06.2025 19:24
Moje predikce je už roky stejná. Memecoinetizace bitcoinu, nízký zájem o platby (LN atp.), nezájem o soukromí, postupující regulace, ... udělá z bitcoinu jen neškodnou hračku => flippening a přesun zájmu jinam
bohužel trh je naprosto dementní, takže na ceně se to projeví s mnohaletým zpožděním
možná dekád
JohnyG 22.06.2025 19:26
@tree 木 Moje predikce je už roky stejná. Memecoinetizace bitcoinu, nízký zájem o platby (LN atp.), nezájem o soukromí, postupující regulace, ... udělá z bitcoinu jen neškodnou hračku => flippening a přesun zájmu jinam
Presun záujmu jinam. Kam jinam? Ostane v kripte alebo iný sektor?
tree 木 22.06.2025 19:27
<@969668393802289183> Jiny sektor? To těžko... odluku státu od peněz potřebujeme jako sůl
Z mého pohledu flippening (uživatelskej) už dávno proběhnul. Bitcoin nikdo nepoužívá - i teď když je cena volatilní tak mempool je prázdnej, což je naprosto šílený
tree 木 22.06.2025 19:34
když si tyhle 2 obrázky dáte dohromady třeba s tímhle článkem co jsem posílal o stavu core dev vývoje, kde mají problém zavést i naprosto neškodnou technickou změnu, tak mi z toho vychází že tohle fakt nemá budoucnost
Swordfish 22.06.2025 19:34
By se dalo rict ze mempool akcii (plebs) je prazdny. Proste to je rutinni vyvoj.
Bitcoin a vetsina crypto nevytvari realnou hodnotu, takze jsou vice spekulativni nez jine technologicke nastroje. Toto je dulezite si ujasnit v roce 2025 a ne zit z minulosti zalozeni uzasneho bitcoinu pred mnoha lety.
tree 木 22.06.2025 19:37
<@403204367345254402> spekulace je jedna věc, důležitější jsou ale normální platby a finanční operace
Swordfish 22.06.2025 19:37
Proste jsme u konce te krypto party, kdy musi prijit vystrizliveni ze cele to crypto je sice super, ale ne tak jak se x let tvrdilo.