# pokec
184675 zpráv • strana 142/1847
Swordfish 27.05.2025 07:05
Blbe jsem to te tedy vysvetlil, byl zvolen na konci roku 2016 a 2017 bullrun. Ted byl zvolen 2024 a 2025 bude bullrun.
(upraveno)
Miloš 27.05.2025 07:33
Nojo…proč jenom se mi tomu nechce nějak věřit🙂
pink&deviant 27.05.2025 10:11
S tým chľastom vás to zaujalo, celkovo sa mi tá skupina páči. Aj to video k alkoholu aj úvodný preslov ( moderátor Luben)
Swordfish 29.05.2025 06:30
btc down, eth up
to je jasne
mysatko [PTLK] 29.05.2025 09:10
To je haluz. Právě jsem potkal Vitalika v parku na Žižkově 👀
(upraveno)
💦 2 😍 2
Beeman 4.0. 29.05.2025 09:19
@mysatko [PTLK] To je haluz. Právě jsem potkal Vitalika v parku na Žižkově 👀
Mel by byt hostem v hyde parku nebo jak se ten porad jmenuje.
mysatko [PTLK] 29.05.2025 09:29
Jo ono je eth prague… ajoo.
Včelkamára 29.05.2025 09:35
Vitalik zdea hned to pumplo 🤣
Škoda že to není realita ale pumpa by to byla hezká
Plastex 29.05.2025 10:02
@Beeman 4.0. Mel by byt hostem v hyde parku nebo jak se ten porad jmenuje.
Jj v sobotu ve 20:05
Kosa Fatty.io 30.05.2025 11:54
Zdar
Zijete?
Uz letime? Nebo muzu dal spat?
Včelkamára 30.05.2025 12:23
Cauvec, asi spíme dal. Odemklou a likvidni mám 1/3 ale asi se toho nedockame
Gali 30.05.2025 15:25
Ja ci sa sa a dáva zmysel je v stackingu komplet
Skôr by sim to videl koncom leta odomykať začiatkom 9teho mesiaca
Peky 30.05.2025 17:57
BTC zlomil Blažkovi vaz😂 dejte ruce od žluťáka pryč
😂 1
JUDr. Inkognito 30.05.2025 18:16
@Peky BTC zlomil Blažkovi vaz😂 dejte ruce od žluťáka pryč
za pár žluťáků (100) co jsem dostal bokem, bych také odstoupil a neměl bych s tím problém 🤝
💯 1
Beeman 4.0. 31.05.2025 13:41
Je zde na discordu nekdo kdo je blazen do UAV a hraje si s vyvojem? Diky napis treba DM 👍
Beeman 4.0. 31.05.2025 13:42
@Peky BTC zlomil Blažkovi vaz😂 dejte ruce od žluťáka pryč
Zlomil mu vaz jeho podprahovy charakter.
Včelkamára 31.05.2025 13:56
@Beeman 4.0. Je zde na discordu nekdo kdo je blazen do UAV a hraje si s vyvojem? Diky napis treba DM 👍
Možná tady byl ale teď už nejspíš ne 😔😔
😔 1
Poustnak 31.05.2025 14:18
Moc jsem nepochopil co udělal špatně? jestli teda ten problém byl s bitcoinem.
x.cool 31.05.2025 20:23
@Poustnak Moc jsem nepochopil co udělal špatně? jestli teda ten problém byl s bitcoinem.
Je to teda na delsi povidani ale ja v tom problem taky nejak nevidim 😁
ale evidentne si vzal od zlocince BTC a prodal ho. A i presto ze tu miliardu dal do rozpoctu tak mu to zlomilo vaz pac by tohle delat nemel 🤷‍♂️
GiSo 03.06.2025 09:08
Dobrý den
Dneska přišel refund za FTX
Nashledanou

Edit:
Přišlo to už včera, ale to jsem měl státnice a myslel na jiné věci.
🙋🏻‍♂️

Edit2:
Pokud jste taky žádali a mělo Vám taktéž teď něco přijít a nepřišlo, tak neprodleně kontaktujte příslušný support, aby začal situaci řešit.
🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️
(upraveno)
😍 1
Swordfish 03.06.2025 09:29
@GiSo Dobrý den
Dneska přišel refund za FTX
Nashledanou

Edit:
Přišlo to už včera, ale to jsem měl státnice a myslel na jiné věci.
🙋🏻‍♂️

Edit2:
Pokud jste taky žádali a mělo Vám taktéž teď něco přijít a nepřišlo, tak neprodleně kontaktujte příslušný support, aby začal situaci řešit.
🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️
Ty uz si s nami nechces povidat ?
(upraveno)
Gali 03.06.2025 10:18
@GiSo Dobrý den
Dneska přišel refund za FTX
Nashledanou

Edit:
Přišlo to už včera, ale to jsem měl státnice a myslel na jiné věci.
🙋🏻‍♂️

Edit2:
Pokud jste taky žádali a mělo Vám taktéž teď něco přijít a nepřišlo, tak neprodleně kontaktujte příslušný support, aby začal situaci řešit.
🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️
Z čoho ? Tak môžem gratulovať ?
pink&deviant 03.06.2025 16:23
Bude aj predstavenie nového a prvého AI modelu na krypte. Stále verím v moon! https://www.youtube.com/live/0i-bYR5jV6M?si=XRh34D8PizlhGSBn
pink&deviant 04.06.2025 06:41
@pink&deviant Bude aj predstavenie nového a prvého AI modelu na krypte. Stále verím v moon! https://www.youtube.com/live/0i-bYR5jV6M?si=XRh34D8PizlhGSBn
Ohlasy? Super!
Reakcia, cena? Nič!
🤣
GiSo 05.06.2025 06:05
@Gali Z čoho ? Tak môžem gratulovať ?
FTX, burza, zpronevěra, bankrot, vězení, odškodňování poškozených.
Díky
GiSo 05.06.2025 06:05
@Swordfish Ty uz si s nami nechces povidat ?
Jak se máš Ondřeji?
Swordfish 05.06.2025 06:32
@GiSo Jak se máš Ondřeji?
Celkem dobře. Je škoda že už se tu ta původní parta moc nepotkává.
Beeman 4.0. 05.06.2025 06:33
@Swordfish Celkem dobře. Je škoda že už se tu ta původní parta moc nepotkává.
Neni moc času
Swordfish 05.06.2025 07:13
Samozřejmě, ale čas na to vás tu zkontrolovat si najdu vždy 🙂
🫂 1
Gali 05.06.2025 07:15
@GiSo FTX, burza, zpronevěra, bankrot, vězení, odškodňování poškozených.
Díky
Ja som myslel z čoho si mal štátnice ? Ci si bol v komisii ?
Miloš 05.06.2025 20:23
Je tady ještě vůbec někdo, koho to krypto doopravdy baví?
Tomáš 05.06.2025 20:37
Bavilo by, ale zatím jsem nic nového neviděl... Furt to stejné dokola
Miloš 05.06.2025 20:40
No právě…a není to divný? Dyť to celý umře…možná krom BTC…ten chcípne dýl
Včelkamára 05.06.2025 20:43
Bavilo by, kdybych už několikrát nedostal přes držku během 3 let... ted jen čekám s nakym zbytkem dinosaurů jestli se aspoň trošku nevzpamatuji. A bohužel nejsou dolarky na zkoušení nových protokolu aspoň, takže i airdropy me unikají
hamakar 05.06.2025 21:00
Technologicky bavi, cenove nebavi, protoze s nim misto fundamentu hybe oranzovy ocas nebo obri instituce.
Včelkamára 05.06.2025 21:01
Měli sme jen slepě poslouchat kyklopa 🤣
🫂 1
GiSo 05.06.2025 21:13
@Gali Ja som myslel z čoho si mal štátnice ? Ci si bol v komisii ?
Nene,
Přítomnost šikanování ve středoškolském prostředí
Téma diplomové práce
Obhájeno za A
A teď bych jakoby mohl jít třeba učit.
(upraveno)
GiSo 05.06.2025 21:15
@Včelkamára Měli sme jen slepě poslouchat kyklopa 🤣
Tak jako zrovna bitcoin neudělal i noc lepší procenta.

Nedávno jsem na Tesle udělal 50 %. Sice za drobný, protože mě akcie vůbec nebaví, ale alespoň to ukrajuje ztráty v kryptu 🤣🤣🤣
👍 1
Chci tím říct, že bitcoin je stejně k ničemu jako všechno ostatní.
A jestli si napákuješ nějakou ultra nevolatilní píčovinu, nebo jen bez páky otevreš jinou volatilní kokotinu, pořád je to jen loterie, kde hledáš malou naději, že nehraješ 50:50, ale 49:51 pro tebe.
Včelkamára 05.06.2025 21:47
@GiSo Tak jako zrovna bitcoin neudělal i noc lepší procenta.

Nedávno jsem na Tesle udělal 50 %. Sice za drobný, protože mě akcie vůbec nebaví, ale alespoň to ukrajuje ztráty v kryptu 🤣🤣🤣
Mít jen btc tak sem ale asi víc vysmatej než ted 🤣 nehledě na to, kdybych většinu nedrzel už od 2021 a nekoukal jak to padá do sraček
🫂 2
Gali 05.06.2025 21:58
@GiSo Nene,
Přítomnost šikanování ve středoškolském prostředí
Téma diplomové práce
Obhájeno za A
A teď bych jakoby mohl jít třeba učit.
Tak Gratulacia 🙂
Poustnak 06.06.2025 11:39
kluci je mi líto, že jste tak blbě dopadli. Berte to ale pozitivně. dostali jste lekci a teď už víte že soukromý kapitál vám nic zadarmo nedá a že zkratky skoro neexistují jen vyjímečné anomální náhody. Bylo by blbý to vše zahodit a z trhu utéct a nevyužít do zaplacené školení budoucna. Já jsem dopadl stejně když jsem začínal. za mě největší lež co se týká investic je evergreenová věta. investujte jen tolik o kolik můžete přijít. když s tím jdete do investic zaručeně o to přijdete protože tak ta věta je vrytá do mozku a prostě to mozek tak i vizualizuje a nic nebrání aby se to nestalo. Já to předělal a investuji tolik že můžu přijít skoro o všechno. potom nikde nebudeš dělat v investicích pičoviny a gamblerství a začneš nad vším přemýšlet a investovat s rozvahou. a když uděláš v investicích 15% točně tím že lendneš USDC za 10% a budeš umět pracovat s rizikem a půjčkou tak i na půjčce můžeš ledacos vydělat. a mít 15% p.a. a být v trhu 10 let tak si spočti kolik ti to bude dávat. Jedno doporučení kdo má TIA token? koukni sem https://defillama.com/chain/celestia?tvl=false&events=false&chainFees=truekolik kolik chain denně vydělá na poplatcích a potom se podívej na total value a zapřemýšlej jestli cena tokenu odpovídá aktivitě na síti a jejich revenue. a dají se vůbec platit developeři s tím co chain vydělá? Myslím, že kdo je v shortu nemůže dlouhodobě prodělat.
Dřevo 07.06.2025 07:49
Barrack Odbahna 11.06.2025 12:14
Mějte se tu hezky. Končím nejenom tady, ale i na tomhle světě...
Včelkamára 11.06.2025 12:41
Zas naka likvidace?
Petr Langr 11.06.2025 12:57
@Barrack Odbahna Mějte se tu hezky. Končím nejenom tady, ale i na tomhle světě...
diky za prani.. premyslim co poprat tobe na oplatku...? 🤔
Gali 11.06.2025 14:12
@Barrack Odbahna Mějte se tu hezky. Končím nejenom tady, ale i na tomhle světě...
A na aký svet sa sťahuješ ? Od toho bude závisieť prianie .
hamakar 11.06.2025 20:22
@Barrack Odbahna Mějte se tu hezky. Končím nejenom tady, ale i na tomhle světě...
Ale no tak, vis, ze my te tady podrzime, i mimo krypto. Jestli mas nejaky splim, napis, dame call. A hlavne, summer bude pekne, tak vydrz, to zvedne naladu 😉
<@403204367345254402> 🥰
Swordfish 12.06.2025 04:06
👀
JanHonza 12.06.2025 07:31
Já jsem spokojený, moje projekty jdou nahoru všechny.
🔥 1
Všechno jsou to projekty na blockchainu Chia😉
JanHonza 12.06.2025 07:43
Doporučuji přečíst pokud vás zajímá velký skok v technologii blockchainu. Jeho dokonalost konečně přilákala velké investory. Vše připraveno!!! Akcie Microsoft, Apple, Broadcom a prozatím 81 dalších budou poprvé obchodovatelné na blockchainu a ano bude to Chia. https://www.chia.net/2025/06/03/the-challenges-of-trading-securities-on-most-blockchains/
Včelkamára 12.06.2025 09:04
Máš svou roomku chia přece. Tady se to v ty záplavě příspěvků ztratí 😄
JanHonza 12.06.2025 09:53
@Včelkamára Máš svou roomku chia přece. Tady se to v ty záplavě příspěvků ztratí 😄
tam nikdo nechodí 🙂
Swordfish 12.06.2025 10:32
ja jo, ale jen cist
Plastex 12.06.2025 11:27
@Swordfish ja jo, ale jen cist
Takze uz mas nakoupeny ten gamechanger?:-)
JanHonza 12.06.2025 13:51
@Swordfish ja jo, ale jen cist
aspoň někdo 🙂
Swordfish 12.06.2025 16:52
@Plastex Takze uz mas nakoupeny ten gamechanger?:-)
Nemám, ale rád si čtu co se děje všude možně
Plastex 12.06.2025 18:09
@Swordfish Nemám, ale rád si čtu co se děje všude možně
A je to gamechanger? Nebo ses docetl ze to je jen dalsi umiracek?
Poustnak 12.06.2025 22:07
Všechno je to umíráček. stačí se kouknout kolik stojí nějaký chain a kolik generuje na poplatcích. Jakýkoli výstřel nahoru je super kandidát na short. stačí se kouknout na kurz atomu, tia, osmo ostatně všeho co je cosmosu. Zatím mě ta strategie vychází od počátku roku hlavně na TIA.
Swordfish 13.06.2025 06:10
Blizkej vychod zase hori. To asi tento rok bullrun nakonec nebude 😦
Borek 13.06.2025 15:25
Bude nejaky summer call nebo je porad <@672035199441305600> ponořený v barrandove
Včelkamára 14.06.2025 11:21
Mezi 13-21.7. Bych dal klidně i naky pivko v Praze na zahrádce
😍 2
pink&deviant 15.06.2025 17:18
Kto by mal zaujem posledujte cubiex.com. cakam narast x100 vo velmi kratkej dobe. likvidita na pancakeswap je velmi nizka .
pink&deviant 15.06.2025 17:25
Nik nic netuši, zatial +200%
(upraveno)
pink&deviant 15.06.2025 17:47
Tento projekt sledujem uz roky. Oplati sa aj za tuto cenu. Je to obdoba THETA! nieco ako twitch (kick)
Projekt klesok ma plny MC 10K smutne. Svojho casu mal projeklt MC cez 100mil
pink&deviant 15.06.2025 18:04
+300%
(upraveno)
Tomáš 15.06.2025 18:07
Takže někdo koupil za 200 USD, když je nízká likvidita? ... Jaký to má ticker, na dexscreeneru ani coingecku se mi nedaří najít
pink&deviant 15.06.2025 18:12
totizto cubiex dal do likvidity 500k usd a MC padol na 10k
cize vycucalo usd
usdt - c
Tomáš 15.06.2025 19:19
No takže rug pull
To rozkradli... Vždyť je tam opravdu volume 218 dolarů a teď marketcap 500 dolarů
Minimálně podle Dex screenu, tam nikdo žádných 500 tisíc nedal...
pink&deviant 15.06.2025 19:24
dal V3
pozeras v2
rug pull, ano aj nie tim nic nedumpoval. poznam vedenie uz 6 ci 7r
len som citil povinnost to zdielat
Ja osobne obchodujem velke risk reward projekty. Ale to by nemal byt tento pripad
Plastex 15.06.2025 19:36
@pink&deviant dal V3
Tak posli odkaz na V3 ne?
pink&deviant 15.06.2025 19:37
v3 je death
niekto tam mal uzku range
niektory vybrali likviditu