Swordfish
11.05.2025 20:43
<@&1009205113300205638> povez nam co ty delas, pac uz jsme na konci sil
<@760563163241644042> a ty do nej jebni u vas na dc (uz tam davno nejsem)
(upraveno)
x.cool
11.05.2025 21:13
↩
@Swordfish
ja dnes vylepsil sui a eth
A neni na nakupi eth atd... pozde kdyz to slo takhle nahoru ?
Tomáš
11.05.2025 21:14
Tak ještě je varianta short 🤷
Barrack Odbahna
12.05.2025 06:12
↩
@Swordfish
@here co nakupujete nebo prodavate? pojdme to trosku vykouzmat
JanHonza
13.05.2025 07:28
↩
@Swordfish
@here co nakupujete nebo prodavate? pojdme to trosku vykouzmat
Už jen XCH, co jiného byste u mě očekávali že 😀
Swordfish
13.05.2025 09:50
↩
@JanHonza
Už jen XCH, co jiného byste u mě očekávali že 😀
A bude to stacit ? Ja ti nevim.
(upraveno)
JUDr. Inkognito
13.05.2025 17:15
tak snad se někdy chia dostane aspoň na tvoje nákupky ať vyjdeš alespoň s nulou 🙂
👍 1
stihac
13.05.2025 17:36
Čekám až eth vyroste na přes 3k a budu postupně prodávat. Solanu od 200. Až to zase spadne koupím zpět. Před časem jsem měl stejný plán pro 4k a 300. Nedošlo k tomu. Je velká šance, že to zase řachne dříve a všechno mi zůstane 😄
JanHonza
13.05.2025 22:02
↩
@Swordfish
A bude to stacit ? Ja ti nevim.
to si piš že bude😀
JanHonza
13.05.2025 22:03
↩
@JUDr. Inkognito
tak snad se někdy chia dostane aspoň na tvoje nákupky ať vyjdeš alespoň s nulou 🙂
několikanásobně překoná😉
Barrack Odbahna
14.05.2025 06:11
↩
@JUDr. Inkognito
(attachment)
allx
14.05.2025 21:40
https://vitalik.eth.limo/general/2025/05/03/simplel1.html
Niekto nevie spraviť TLDR z tohto čo za zmeny sa chystá s Ethereum?
Niekto nevie spraviť TLDR z tohto čo za zmeny sa chystá s Ethereum?
Plastex
15.05.2025 07:21
↩
@allx
https://vitalik.eth.limo/general/2025/05/03/simplel1.html
Niekto nevie spraviť TLDR z tohto čo za zmeny sa chystá s Ethereum?
Niekto nevie spraviť TLDR z tohto čo za zmeny sa chystá s Ethereum?
Na to tu je odbornik <@397625533283958787>
Ale uvidime jestli zareaguje 🙂
Ale uvidime jestli zareaguje 🙂
🔥 1
Swordfish
21.05.2025 11:38
↩
@Plastex
Na to tu je odbornik <@397625533283958787>
Ale uvidime jestli zareaguje 🙂
Ale uvidime jestli zareaguje 🙂
nezareagoval
Gali
21.05.2025 14:59
Dnes nové ATH ?
Swordfish
21.05.2025 15:09
<@848079147108794373> co tvůj discord pro začátečníky?
pink&deviant
21.05.2025 16:37
yes!
Swordfish
21.05.2025 17:27
Nas ale zajima ETH a shitcoiny, btc pouze u Kicoma
pink&deviant
21.05.2025 17:33
sorry
🥺 1
Swordfish
21.05.2025 17:42
↩
@pink&deviant
sorry
Citim vinu, je to spravne?
Včelkamára
21.05.2025 18:07
↩
@Gali
Tak a je tam
Hotovo.... a muzem do bearu 😃
Swordfish
21.05.2025 18:10
↩
@Včelkamára
Hotovo.... a muzem do bearu 😃
Ty jsi si dovolil vydelat/prodat? 😄
Včelkamára
21.05.2025 18:11
Ne, já mám právě jen ty shitkojny 😀
Swordfish
21.05.2025 18:11
Gali
21.05.2025 18:17
↩
@Včelkamára
Hotovo.... a muzem do bearu 😃
Jj no, to bola ese take mala iskierka nadeje 🙂 Aj Ked ATH a nikde nic ako keby sa ani nechumelilo.
Včelkamára
21.05.2025 18:24
U btc bych možná ještě nakych 130-150 tipnul ale alty udělají hovno 🤢😪🤣
Swordfish
21.05.2025 18:27
Alty umiraji posledni
Jo to se vlastne rika o nadeji 😄
Tak ta uz umrela
Gali
21.05.2025 18:31
Ty moj kkkkt. Kuknite si do Keplr penazenky pozeram ze som dostal 428 kusom ATONE 539 eur
🥳 1
Snad to neije nejaky ojeb ci ?
Včelkamára
21.05.2025 18:31
Nastavil sem prodeje u většiny altu co mám, cca třetinu na úrovních kde byly v prosinci. Netuším kdy se to tam znovu podívá ale snad někdy jo
Gali
21.05.2025 18:35
Idem to hned strelit . Robite s tym nieco ? Na osmosie to normlane je.. 54% Stacking.
600 Dolcov 🙂 Parada
Včelkamára
21.05.2025 18:40
Hezký. Snad tam na mě taky něco čeká. Bych mohl něco naredit 🤣
Gali
21.05.2025 18:41
Ja uz 50 Inj som nakupil 🙂
Včelkamára
21.05.2025 18:41
Na něm sem -33% to by asi šlo tam no
Gali
21.05.2025 18:45
tak to ja mam len -16%
Swordfish
21.05.2025 18:54
Plastex
21.05.2025 19:03
↩
@Swordfish
nezareagoval
Je to tak 😦
Swordfish
21.05.2025 19:05
na kratky moment jsem si to tu zase uzil 🙂
hamakar
21.05.2025 19:43
↩
@Swordfish
<@848079147108794373> co tvůj discord pro začátečníky?
Zdar, bída z mojí strany, v počátečním nadšení jsem dost přecenil své časové možnosti, takže to muselo jít stranou a teď přemýšlím nad nějakou úpravou konceptu, abych to stíhal.
Včelkamára
21.05.2025 21:02
↩
@Gali
Idem to hned strelit . Robite s tym nieco ? Na osmosie to normlane je.. 54% Stacking.
Tak sem koukal ale samovolně se me tam nic neobjevilo. Měl sem to jako odmeny ke klaimnuti k ty trosce co už mě jelo ve stakingu od té doby co se to dostávalo před pár měsíci. Bylo to jen pár desítek kusů co sem dostal tak sem to vrátil do staku prozatím
Gali
21.05.2025 21:07
↩
@Včelkamára
Tak sem koukal ale samovolně se me tam nic neobjevilo. Měl sem to jako odmeny ke klaimnuti k ty trosce co už mě jelo ve stakingu od té doby co se to dostávalo před pár měsíci. Bylo to jen pár desítek kusů co sem dostal tak sem to vrátil do staku prozatím
Tak skoda no. Neviem odkial to bolo.
Gali
22.05.2025 04:08
ATH 🙂
👌 1
Petr Langr
22.05.2025 05:49
vybirate zisky nebo jdeme pres leto to the moon? 🙂
Ponke
22.05.2025 05:59
↩
@Petr Langr
vybirate zisky nebo jdeme pres leto to the moon? 🙂
Jdeme na milion. Do konce roku 400k 🤝
🤣 2
Plastex
22.05.2025 07:39
A jeje, takze je nejvyssi cas prodavat kdyz je ponke optimista zase 😄
👌 1
CryptoJanko | Nesa
22.05.2025 08:26
↩
@Ponke
Jdeme na milion. Do konce roku 400k 🤝
uz si v pluse konecne zase?
🫂 2
pink&deviant
22.05.2025 09:47
Uz ma tie alty seru. Zacinam sa obzerat uz po inych moznostiach,LEGO, rozne top hracky, zberatelske predmety atd,..
Ked pozriem na nejaky chain a tam mam 1500NFTs tak ma ide jebnut.
Polutujte ma!
Tomáš
22.05.2025 09:50
↩
@pink&deviant
Uz ma tie alty seru. Zacinam sa obzerat uz po inych moznostiach,LEGO, rozne top hracky, zberatelske predmety atd,..
A nebude to ještě větší průser? ... Pokud už chceš něco jiného, tak proč né akcie, ale ještě "větší exotiku"?
pink&deviant
22.05.2025 09:55
Ved sa rozkukavam myslis S&P500? to mozno no ale na tych exotikach su vacsie % taktiez pracne ano.
Petr Langr
22.05.2025 09:55
↩
@pink&deviant
Uz ma tie alty seru. Zacinam sa obzerat uz po inych moznostiach,LEGO, rozne top hracky, zberatelske predmety atd,..
ja se poohlizel po skotske.. ale chce to poradne know-how, jako vsechno, a uz je to take hodne rozjety vlak...
pink&deviant
22.05.2025 09:56
kolko je snp 10% mozu byt aj hluche roky... za 5 mes urobili s&p 25%
Petr Langr
22.05.2025 09:56
↩
@pink&deviant
Ved sa rozkukavam myslis S&P500? to mozno no ale na tych exotikach su vacsie % taktiez pracne ano.
ja jsem ted pri propadu co byl sp500 dokupoval...
pink&deviant
22.05.2025 09:57
↩
@Petr Langr
ja se poohlizel po skotske.. ale chce to poradne know-how, jako vsechno, a uz je to take hodne rozjety vlak...
Da sa nejake skupiny na to musia byt (patreon,herohero..)
(upraveno)
chlast je tiez supra
to je ako nehnutelnosti, kupis? nezapocitas fond oprav, zly najomcovia ... A 200k mas hned 250k.
eur
-
Tomáš
22.05.2025 10:08
↩
@Petr Langr
ja se poohlizel po skotske.. ale chce to poradne know-how, jako vsechno, a uz je to take hodne rozjety vlak...
Whisky nevím, ale rum je poslední 2 roky takový zabitý... Nové věci se vyprodaji, ale sekundární trh nic moc
😕 1
pink&deviant
22.05.2025 10:09
Snazil som sa laicky napozerat videa od Milan Dubec (investicie, nehnutelnosti) Tam si niektory hostia uplne protirecily a ludia z 100 bytmi vo vlastnictva. zadlzenost asi 50%.
PS: ja uz dlchsie nepracujem tu nmoju bonitu ani nechcem vedietr, pripadnu 😄
Petr Langr
22.05.2025 10:15
↩
@Tomáš
Whisky nevím, ale rum je poslední 2 roky takový zabitý... Nové věci se vyprodaji, ale sekundární trh nic moc
nejaky takovy stav bych cekal i u whisky...
FrantišeKKK
22.05.2025 10:37
Hoši navštivte Prospero, nový discord zaměřený mimo jiné právě na Alkohol, sběratelské karty, akcie a nemovitosti… discord mohu jedině doporučit, je plný odborníků na výše zmíněné odvětví.
Tomáš
22.05.2025 11:52
↩
@Petr Langr
nejaky takovy stav bych cekal i u whisky...
jak se hýbou jednotlivé láhve a třeba výsledky z posledních aukcí najdeš tady https://www.spiritradar.com/ ale ty to asi znáš, tak spíš jen pro ostatní 🙂
👌 2
to je whisky a rum zároveň tento portál
Tomáš
22.05.2025 11:54
↩
@FrantišeKKK
Hoši navštivte Prospero, nový discord zaměřený mimo jiné právě na Alkohol, sběratelské karty, akcie a nemovitosti… discord mohu jedině doporučit, je plný odborníků na výše zmíněné odvětví.
to je dendy ? 😄 co byl i tady na discordu?
FrantišeKKK
22.05.2025 12:03
↩
@Tomáš
to je dendy ? 😄 co byl i tady na discordu?
Je to Dendy👌
🤣 1
Petr Langr
22.05.2025 12:30
husty.. ty mladi budou vsichni investori.. a pulka slovenska bude litat do batumi.. 😄
(upraveno)
Swordfish
22.05.2025 14:19
↩
@FrantišeKKK
Je to Dendy👌
jdu tam 😄
✅ 1
🔥 1
🤝 2
Barrack Odbahna
23.05.2025 10:37
↩
@Swordfish
jdu tam 😄
Tvl takový klid tam byl. Teď abych všechny varoval, kdo tam zavítal 🤣
(upraveno)
Ponke
23.05.2025 15:14
↩
@Swordfish
zase mi pise nekdo, koho ignoruji
Ja to nejsem 😎
😍 2
Robin21 | Fatty.io
23.05.2025 16:30
aky mate odhad na eth da niekedy <@671336424276099073> nove ath
lebo celkom slabe aj etf ma
ked porovnam s btc
Ponke
23.05.2025 16:42
Neda ath
Bude to jako stribro se zlatem 🫂
Swordfish
23.05.2025 17:48
Samozrejme ze da ATH, ale treba pristi bullrun 🙂
Tomáš
23.05.2025 17:49
Dolarove ath dá... Stačí když dolar hodně klesne...
😍 1
Petr Langr
24.05.2025 05:15
↩
@Robin21 | Fatty.io
lebo celkom slabe aj etf ma
Spis ano.. ale jak pise Tomáš kdy to bude. Zase nejaky hype na ETH prijde. Dulezita otazka je taky to jestli behem te doby jinde neziskas vic. Ja se ted ETH zbavil.. Mel jsem na nem splneny casovy test a bylo vic nez x10. Chci mit dost dolaru na nakupy.
✅ 1
👍 1
Vektor
24.05.2025 07:14
↩
@Petr Langr
Spis ano.. ale jak pise Tomáš kdy to bude. Zase nejaky hype na ETH prijde. Dulezita otazka je taky to jestli behem te doby jinde neziskas vic. Ja se ted ETH zbavil.. Mel jsem na nem splneny casovy test a bylo vic nez x10. Chci mit dost dolaru na nakupy.
Budes jeste experimentovat nebo se drzet krale? <:btc:775106330766999582>
Ja treba btc kupuji na eth ale samotneho etherea drzim malo. Chci se ohlednout po solane se stejnou strategii.
Petr Langr
24.05.2025 19:06
↩
@Vektor
Budes jeste experimentovat nebo se drzet krale? <:btc:775106330766999582>
Skoro urcite nejen BTC.. ale nemam to prave nejak dogmaticky stanoveny.. proste to co bude vypadat ze vyrobi nejake penize..
Swordfish
25.05.2025 21:53
Vedeli jste, ze v roce 2017 byl zvolen poprve Trump a nasledoval velky bullrun?
Nahoda?
Nemyslim si.
(upraveno)
Je mi teda ale divný, že by si toho zedníci nebo ilumnenti nevšimli.
Miloš
27.05.2025 06:48
↩
@Swordfish
Vedeli jste, ze v roce 2017 byl zvolen poprve Trump a nasledoval velky bullrun?
No ale teď byl Trump zvolen 2024…a bullrun? Já jo nikde nevidím