# pokec
184675 zpráv • strana 144/1847
Luboš Bajkai 13.04.2025 20:38
@Petr Langr ja sleduju jak vsichni krici hystericky na trumpa.. ale nedela nic moc jinak.. uziva si svou show a ty kroky proste davaji smysl a nejsou od nej podle me nejak sileny.. asi zalezi jakou optika dobra/zla se na to kdo diva..
Jinak do znacne miry s tebou souhlasim, hodne lidi nadava a ma vztek na Trumpa. Jenze realne se nezlobi na nej ale na nase zkostnatele EU plne green dealu a emisnich povolenek.
PS: nejsem proti EU jen ten green deal je pekna zhovadilost
Petr Langr 13.04.2025 20:40
Presne tak.. trochu sveziho vetru by to chtelo do EU..
👍 1 💪 1
Swordfish 13.04.2025 20:40
Ja se na Trumpa zlobim dost, dela nam dost velky problemy kvuli clum.
🤣 1
Mas mesic sjednane dodani nejakeho produktu, a pak je tu hrozba, ze ti na to naserou cla ale cenu nemuzes zmenit.
Luboš Bajkai 13.04.2025 20:43
@Swordfish Mas mesic sjednane dodani nejakeho produktu, a pak je tu hrozba, ze ti na to naserou cla ale cenu nemuzes zmenit.
A ty zijes v USA? Protoze Trump ulozil cla na dovoz ne na vyvoz
Swordfish 13.04.2025 20:44
Vyrabim v Cine z USA produktu.
Luboš Bajkai 13.04.2025 20:45
@Swordfish Vyrabim v Cine z USA produktu.
😬 no to je blba kombinace, oni se brzy dohodnou 😉 nic netrva vecne ani cla
Swordfish 13.04.2025 20:47
Ja vim ze se dohodnou v budoucnu, ale ted v tom turbulentim obdobi jsme meli riziko na spoustu $ na clech.
Kdyz mas neco sjednane davno predtim, blbe se to resi.
Luboš Bajkai 13.04.2025 20:50
@Swordfish Kdyz mas neco sjednane davno predtim, blbe se to resi.
To nejde prohnat skrz treti zemi ktera neni zasazena cly? Cinani to tak delali i za minuleho volebniho obdobi Trumpa
pink&deviant 14.04.2025 10:45
Tomassino 14.04.2025 11:40
Djammeson 14.04.2025 18:59
Petr Langr 14.04.2025 19:09
voluntia - to jako dobrovolnik nadavas na pomery? 😄
(upraveno)
Djammeson 14.04.2025 19:11
Na to nemám žádný názor, jen jsem zachytil, že tam je Čepelka 😂
Petr Langr 14.04.2025 19:11
kdyz jsem v letohrade chodil do skoly meli jsme tam taky jednoho takovyho kluka.. ucitel mu rika: "ty jednou udelas velky veci nebo budes velky prizivnik"
nejak se mi to ted vybavilo... 😬
🤣 4
Swordfish 15.04.2025 10:11
Z toho kouka Chia
😂 2
JanHonza 15.04.2025 11:56
@Swordfish Z toho kouka Chia
Serte na Chiu, na ETH atd. vyděláváte dost 😂
😂 1
Ponke 15.04.2025 17:42
Tady nekdo vydelava?
x.cool 16.04.2025 06:55
@Ponke Tady nekdo vydelava?
Kde co jak ? Chci taky vydelavat 😁
pink&deviant 16.04.2025 19:08
Kto teraz nieje na AMA Cofidential Layer v whaleZone. Tak by mal byť airdrop za nejaké zbierky asi aj Royal Crows.
Poustnak 17.04.2025 11:16
nejste tady aby jste vydelavali ale aby jste si hrali a za to utraceli penize. nemuzete vydalavat na stakovanych coinech dlouhodobe. kdyz provozujete nakup a prodej kdyz cena vyroste.
pink&deviant 17.04.2025 19:33
Toto je zostrihané, no CJ spomínal , že by sa rád dostal na MC ThorChain spred poklesu. Tak ten MC mohol byť tak 6mld. Aktuálne kolo predaja tokenu je za 0.024 to je pri full MC 24mld. Jako počíta cez 100x?
https://docs.confidentiallayer.com/usdclone/tokenomics-of-usdclone
https://desk.confidentiallayer.com/
Mrkol som na to jedným okom , neviem no
Presales
Kosa Fatty.io 18.04.2025 12:54
Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Luboš Bajkai 18.04.2025 13:36
@Kosa Fatty.io Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Jen mlzi, team udajne nic neprodal, jejich partneri ( Shorooq Partners, Laser Digital ) pry take ne. Ale pritom Shorooq udelal nejaky presun 2M minci tesne pred padem.

Hazeji to na bezohledne likvidace na CEX ( OKX ).
Nevim jak muzou fungovat “bezohledne” likvidace na burzach, proste si pro nestastnika prijde cena a konec 😬.

Vseobecne ta cena byla umele vysponovana nahoru, bez radne likvidity, dopadnout to asi jinak nemohlo. Kord kdyz hodne lidi pouzilo OM token po rustu 5-8x jako kolateral pujcek. 😵‍💫
Po vyplachu jsem to skalpoval ale to byl velky objem. Ted na to radeji nesaham 😆 ( skalpoval jsem s pakou 3x a i tak to byla slusna divocina )
Luboš Bajkai 18.04.2025 13:48
@Kosa Fatty.io Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Kdyz se na to ted kouknes, Longovat to nebudes, i paka 2x te muze pri retestu low zabit. Staci na to nejaka prima zprava z OKX nebo Binance ktera prozradi kdo to shodil. Navic ta ztrata duvery bude obrovska. Kdyz uz by to slo nekam k 2$ tak to bude hodne lidi zahazovat protoze je lepsi mit 1/3 nez 0.

Shortovat to taky nebudes, co kdyz prijde nejaka pumpa, nebo nejake vysvetleni z CEX ( chybne nastaveny mechanizmus likvidaci => tomu asi nikdo neveri ze by se priznali ). Jakou paku bys pouzil? I 1x te zabije.

Ani u jednoho nemas kam poradne dat stop loss a navic pri rychlosti tech pohyby co to melo ti asi nemusi sepnout ( mel jsem sam dost uzce nastavenou spoust a prodejni cenu a nesepl mi stop loss a musel jsem to managovat rucne )
pink&deviant 18.04.2025 15:32
@Kosa Fatty.io Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Ivo Cechman ma k tomu video na YT . V podstate tam opisuje co hovori Lubos.
pink&deviant 18.04.2025 19:37
bumelak 23.04.2025 17:51
tady je smutno😏 ani jeden koment k takovému pěknému 👆 KV discord umírá😢
x.cool 23.04.2025 17:53
bohuzel umira🤷‍♂️ 🤦‍♂️
Ponke 23.04.2025 18:13
Umrel, presne pred rokem, kdyz jsem prisel 🫂
pink&deviant 23.04.2025 18:16
Pekny vecer vsem! Pozeram YT a tam Soukup berie zapasy s uplnou zberbou. To je Soukup tak financne v prdeli? Vlastni este Barandov?
pink&deviant 23.04.2025 18:25
Tuto skupinu ozivi jedine vlastna minca a hype na CZ/SK.
JUDr. Inkognito 23.04.2025 18:35
neměl by tady někdo zájem koupit investiční stříbrné mince 1 OZ ? Za lepší cenu než v obchodě 🙂
JUDr. Inkognito 23.04.2025 18:36
@pink&deviant Pekny vecer vsem! Pozeram YT a tam Soukup berie zapasy s uplnou zberbou. To je Soukup tak financne v prdeli? Vlastni este Barandov?
soukupa už z Barrandova odešli 🙂
👍 1
pink&deviant 23.04.2025 18:59
@JUDr. Inkognito neměl by tady někdo zájem koupit investiční stříbrné mince 1 OZ ? Za lepší cenu než v obchodě 🙂
asi 2016 alebo 2017 som predal 500unci a kupi cca 5000ltc. skusim najst foto
👌 1
Barrack Odbahna 25.04.2025 07:11
@everyone Nechce někdo dva lístky na Festival otevřených sklepů Modré hory 2025 ?
https://www.otevrenesklepy.cz/Aktuality.aspx
Zítra to vypukne
Teď už to stojí 1590...já to střelím za litr/ks
(upraveno)
JanHonza 25.04.2025 08:19
@JUDr. Inkognito neměl by tady někdo zájem koupit investiční stříbrné mince 1 OZ ? Za lepší cenu než v obchodě 🙂
Tohle má do investičního stříbra hodně daleko, určitě bych nekupoval, už teď se dají koupit za 800-900 Kč
JUDr. Inkognito 25.04.2025 08:23
@JanHonza Tohle má do investičního stříbra hodně daleko, určitě bych nekupoval, už teď se dají koupit za 800-900 Kč
dej odkaz prosím
JanHonza 25.04.2025 08:26
@JUDr. Inkognito dej odkaz prosím
👌 1
Dobrá investice do Ag mincí jsou nominály např. 500Kč dopravní prostředky nebo sběratelská edice Na kolech. Další dobré jsou sady oběžných mincí dle počtu emisí. Dobrý je rok 2022 protože 10, 20 a 50 Kč nejsou vůbec v oběhu, jsou pouze v těchto sadách. Pokud bys něco z toho chtěl můžu ti nějaké prodat, mám jich hodně.
(upraveno)
Tomáš 25.04.2025 09:07
Já mám pár 200 Kč mincí, asi tak z roku 2015 a starší a řekl bych, že to ani inflaci nepokrylo 🤦
JanHonza 25.04.2025 09:08
@Tomáš Já mám pár 200 Kč mincí, asi tak z roku 2015 a starší a řekl bych, že to ani inflaci nepokrylo 🤦
jaký 200 máš, to záleží
Tomáš 25.04.2025 09:10
Je mi to jasné, že různé verze jinak rostou... Nějaký mix všeho možného, ale nějaký hlubší smysl jsem tomu tehdy nedával, random něco koupil
(upraveno)
JanHonza 25.04.2025 09:13
@Tomáš Je mi to jasné, že různé verze jinak rostou... Nějaký mix všeho možného, ale nějaký hlubší smysl jsem tomu tehdy nedával, random něco koupil
Spoustu z nich prodáš za nákupku, bohužel trh s mincemi je přes rok docela mrtvý
JUDr. Inkognito 25.04.2025 09:14
a také stříbro zabíjí DPH
Tomáš 25.04.2025 09:15
Jo, tehdy jsem to nakoupil asi za 40 tisíc a teď uz přes 10 let na to ani nesahnul, může to klidně ležet dál
👍 1
JUDr. Inkognito 25.04.2025 09:21
jo i za deset let to prodáš zase za 40 tis 🙂
i když se už dlouhou dobu mluví o tom jak je stříbro podhodnocené oproti zlatu a třeba to za 10 let udělá 100x ???!!!
🫂 1
Tomáš 25.04.2025 09:30
@JUDr. Inkognito jo i za deset let to prodáš zase za 40 tis 🙂
Tak třeba oproti většině altcoinu je to vlastně úspěch 😂
😂 2
Poustnak 25.04.2025 11:19
o tom že je stříbro podhodnocené a že zásoby se vyprazdňují a že nebude slyším už čtvrt století a pořád nic. jsem sběratel mincí a nasrala mě čnb že toho razila kvanta. spousta lidí si to kupovala na kšeft objednala hromady a pak to nechali čnb protože to neprodali a nemuseli platit pokuty. Teď by se to mělo změnit a za každou minci by měla být přirážka (slyšel jsem že 20%) a každý obchodník musí vše závazně odebrat. to by mělo vyřadit lidi co to kupovali jen jako kov. snad budou potom mince v menším nákladu a s časem bude jejich cena růst díky vzácnosti. to co se od roku 2005 vyrazilo bude mít podle mě skoro vždy jen hodnotu kovu. až na pár výjimek.
pink&deviant 25.04.2025 12:48
@Poustnak o tom že je stříbro podhodnocené a že zásoby se vyprazdňují a že nebude slyším už čtvrt století a pořád nic. jsem sběratel mincí a nasrala mě čnb že toho razila kvanta. spousta lidí si to kupovala na kšeft objednala hromady a pak to nechali čnb protože to neprodali a nemuseli platit pokuty. Teď by se to mělo změnit a za každou minci by měla být přirážka (slyšel jsem že 20%) a každý obchodník musí vše závazně odebrat. to by mělo vyřadit lidi co to kupovali jen jako kov. snad budou potom mince v menším nákladu a s časem bude jejich cena růst díky vzácnosti. to co se od roku 2005 vyrazilo bude mít podle mě skoro vždy jen hodnotu kovu. až na pár výjimek.
Tiež to počúvam už roky. Keďže je moja hlava deravá a nepamätá veľa 🥹 . Voľajako som kupoval striebro bez dane z DE. Potom som to predal na SK len sa po tom zaprášilo. Predal som vse. Nebol to môj spôsob biznisu skôr som vtedy potreboval Cash na Crypto. Možno bude niekto vedieť ako sa dostať k lacnejšie mu striebru. Či už ako píšeš ty alebo ťa daň
pink&deviant 26.04.2025 00:19
👌 1 👍 2
chatdopiči
86
pink&deviant 26.04.2025 00:39
Nikto tu?
Ani semiačko? Chia kde si?
😂 2
Dnes kusok old jako mu to delisovali a chudak to kupil 😄 Dnes uz je tachsi delis 😄 https://www.youtube.com/watch?v=2PO-oMgK54E
Pepa rad Husáka 😄
JanHonza 26.04.2025 10:36
@pink&deviant Ani semiačko? Chia kde si?
semiačko nemá čas tady psát zbytečně🙃
😂 1
hamakar 28.04.2025 19:06
Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
Mugen 29.04.2025 03:53
@hamakar Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
oni len budu radi ked im zaplatis eurami, bol som v dovolenkovej oblasti a vsetky obchody aj mimo moj rezort tam brali eura
1 👍 1
Poustnak 29.04.2025 22:18
@hamakar Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
Asi před půl rokem jsem byl v Istanbulu a liry je to poslední co po mě chtěli. Dokonce v restauraci chtěli abych platil i bitcoinem a na tržišti dokonce frčely i gramové zlaté cihly. S Eury si tam koupíš úplně všechno co si budeš přát.
👍 1
Swordfish 02.05.2025 06:40
Nedávno jste tu řešili stříbro.
JUDr. Inkognito 02.05.2025 07:01
je by to stříbro konečně vyšlo?
Ondřej 03.05.2025 14:26
Co ta Zoja, bude?
Ondřej 03.05.2025 14:33
<@473855667325894666>
Peky 03.05.2025 17:26
@Ondřej <@473855667325894666>
Nikdo se nehlásil
😭 1
pink&deviant 04.05.2025 16:03
@Ondřej (attachment)
Eh masaker! S rodinou? Dobry alkohol a vsetko je super, zavidim🥂
Swordfish 04.05.2025 16:16
@pink&deviant Eh masaker! S rodinou? Dobry alkohol a vsetko je super, zavidim🥂
to byla Zoja
pink&deviant 04.05.2025 16:17
skoda, som včerajši.,
Swordfish 06.05.2025 08:45
nakupujeme, je sleva
Barrack Odbahna 06.05.2025 11:21
@Swordfish nakupujeme, je sleva
Skap
Enter.Yourname 08.05.2025 09:09
že by kilo?
Swordfish 08.05.2025 10:05
vypada to tak
Enter.Yourname 08.05.2025 12:37
je to furt dokola, minulej měsíc sem jel kontokorent, a přemejšlel sem dole prodat, teď když zase přišel kvartálek na účet a nepotřebuju , tak to letí nahoru a dokupovat se mi nechce...
Swordfish 08.05.2025 13:13
@Enter.Yourname je to furt dokola, minulej měsíc sem jel kontokorent, a přemejšlel sem dole prodat, teď když zase přišel kvartálek na účet a nepotřebuju , tak to letí nahoru a dokupovat se mi nechce...
soucitim kolego, tento pocit znam
Barrack Odbahna 08.05.2025 14:08
❤️ 💋
eddiebong 09.05.2025 12:02
on-chain online , kdybyste nekdo chtel a kdo jeste zije 😄
❤️ 1 👍 12 😂 1
Včelkamára 09.05.2025 12:11
@eddiebong on-chain online , kdybyste nekdo chtel a kdo jeste zije 😄
Jestli dobrá nálada vydrží do konce roku tak snad prezijeme
Swordfish 11.05.2025 20:40
@here co nakupujete nebo prodavate? pojdme to trosku vykouzmat
ja dnes vylepsil sui a eth
nakupy v predchozich par dnech jsou jasne na strane btc ale co tam mate dal?
(upraveno)
solana jede pecky 😦 (tu jsem nenakoupil)
(upraveno)