Luboš Bajkai
13.04.2025 20:38
↩
@Petr Langr
ja sleduju jak vsichni krici hystericky na trumpa.. ale nedela nic moc jinak.. uziva si svou show a ty kroky proste davaji smysl a nejsou od nej podle me nejak sileny.. asi zalezi jakou optika dobra/zla se na to kdo diva..
Jinak do znacne miry s tebou souhlasim, hodne lidi nadava a ma vztek na Trumpa. Jenze realne se nezlobi na nej ale na nase zkostnatele EU plne green dealu a emisnich povolenek.
PS: nejsem proti EU jen ten green deal je pekna zhovadilost
PS: nejsem proti EU jen ten green deal je pekna zhovadilost
Petr Langr
13.04.2025 20:40
Presne tak.. trochu sveziho vetru by to chtelo do EU..
👍 1
💪 1
Swordfish
13.04.2025 20:40
Ja se na Trumpa zlobim dost, dela nam dost velky problemy kvuli clum.
🤣 1
Mas mesic sjednane dodani nejakeho produktu, a pak je tu hrozba, ze ti na to naserou cla ale cenu nemuzes zmenit.
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:43
↩
@Swordfish
Mas mesic sjednane dodani nejakeho produktu, a pak je tu hrozba, ze ti na to naserou cla ale cenu nemuzes zmenit.
A ty zijes v USA? Protoze Trump ulozil cla na dovoz ne na vyvoz
Swordfish
13.04.2025 20:44
Vyrabim v Cine z USA produktu.
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:45
↩
@Swordfish
Vyrabim v Cine z USA produktu.
😬 no to je blba kombinace, oni se brzy dohodnou 😉 nic netrva vecne ani cla
Swordfish
13.04.2025 20:47
Ja vim ze se dohodnou v budoucnu, ale ted v tom turbulentim obdobi jsme meli riziko na spoustu $ na clech.
Kdyz mas neco sjednane davno predtim, blbe se to resi.
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:50
↩
@Swordfish
Kdyz mas neco sjednane davno predtim, blbe se to resi.
To nejde prohnat skrz treti zemi ktera neni zasazena cly? Cinani to tak delali i za minuleho volebniho obdobi Trumpa
Tomassino
14.04.2025 11:40
❔
Djammeson
14.04.2025 18:59
https://x.com/voluntiacz/status/1911467950629933173?t=JWKjoxwmu513E0D8NIk3rg&s=19
Není to nás Jirka Čepelka?
Není to nás Jirka Čepelka?
Petr Langr
14.04.2025 19:09
↩
@Djammeson
https://x.com/voluntiacz/status/1911467950629933173?t=JWKjoxwmu513E0D8NIk3rg&s=19
Není to nás Jirka Čepelka?
Není to nás Jirka Čepelka?
voluntia - to jako dobrovolnik nadavas na pomery? 😄
(upraveno)
Djammeson
14.04.2025 19:11
Na to nemám žádný názor, jen jsem zachytil, že tam je Čepelka 😂
Petr Langr
14.04.2025 19:11
kdyz jsem v letohrade chodil do skoly meli jsme tam taky jednoho takovyho kluka.. ucitel mu rika: "ty jednou udelas velky veci nebo budes velky prizivnik"
nejak se mi to ted vybavilo... 😬
nejak se mi to ted vybavilo... 😬
🤣 4
JanHonza
15.04.2025 09:50
Swordfish
15.04.2025 10:11
Z toho kouka Chia
😂 2
JanHonza
15.04.2025 11:56
↩
@Swordfish
Z toho kouka Chia
Serte na Chiu, na ETH atd. vyděláváte dost 😂
😂 1
Ponke
15.04.2025 17:42
Tady nekdo vydelava?
x.cool
16.04.2025 06:55
↩
@Ponke
Tady nekdo vydelava?
Kde co jak ? Chci taky vydelavat 😁
pink&deviant
16.04.2025 19:08
Kto teraz nieje na AMA Cofidential Layer v whaleZone. Tak by mal byť airdrop za nejaké zbierky asi aj Royal Crows.
Poustnak
17.04.2025 11:16
nejste tady aby jste vydelavali ale aby jste si hrali a za to utraceli penize. nemuzete vydalavat na stakovanych coinech dlouhodobe. kdyz provozujete nakup a prodej kdyz cena vyroste.
pink&deviant
17.04.2025 19:33
Toto je zostrihané, no CJ spomínal , že by sa rád dostal na MC ThorChain spred poklesu. Tak ten MC mohol byť tak 6mld. Aktuálne kolo predaja tokenu je za 0.024 to je pri full MC 24mld. Jako počíta cez 100x?
https://docs.confidentiallayer.com/usdclone/tokenomics-of-usdclone
https://desk.confidentiallayer.com/
Mrkol som na to jedným okom , neviem no
https://docs.confidentiallayer.com/usdclone/tokenomics-of-usdclone
https://desk.confidentiallayer.com/
Mrkol som na to jedným okom , neviem no
Presales
Kosa Fatty.io
18.04.2025 12:54
Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Luboš Bajkai
18.04.2025 13:36
↩
@Kosa Fatty.io
Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Jen mlzi, team udajne nic neprodal, jejich partneri ( Shorooq Partners, Laser Digital ) pry take ne. Ale pritom Shorooq udelal nejaky presun 2M minci tesne pred padem.
Hazeji to na bezohledne likvidace na CEX ( OKX ).
Nevim jak muzou fungovat “bezohledne” likvidace na burzach, proste si pro nestastnika prijde cena a konec 😬.
Vseobecne ta cena byla umele vysponovana nahoru, bez radne likvidity, dopadnout to asi jinak nemohlo. Kord kdyz hodne lidi pouzilo OM token po rustu 5-8x jako kolateral pujcek. 😵💫
Po vyplachu jsem to skalpoval ale to byl velky objem. Ted na to radeji nesaham 😆 ( skalpoval jsem s pakou 3x a i tak to byla slusna divocina )
Hazeji to na bezohledne likvidace na CEX ( OKX ).
Nevim jak muzou fungovat “bezohledne” likvidace na burzach, proste si pro nestastnika prijde cena a konec 😬.
Vseobecne ta cena byla umele vysponovana nahoru, bez radne likvidity, dopadnout to asi jinak nemohlo. Kord kdyz hodne lidi pouzilo OM token po rustu 5-8x jako kolateral pujcek. 😵💫
Po vyplachu jsem to skalpoval ale to byl velky objem. Ted na to radeji nesaham 😆 ( skalpoval jsem s pakou 3x a i tak to byla slusna divocina )
Luboš Bajkai
18.04.2025 13:48
↩
@Kosa Fatty.io
Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Kdyz se na to ted kouknes, Longovat to nebudes, i paka 2x te muze pri retestu low zabit. Staci na to nejaka prima zprava z OKX nebo Binance ktera prozradi kdo to shodil. Navic ta ztrata duvery bude obrovska. Kdyz uz by to slo nekam k 2$ tak to bude hodne lidi zahazovat protoze je lepsi mit 1/3 nez 0.
Shortovat to taky nebudes, co kdyz prijde nejaka pumpa, nebo nejake vysvetleni z CEX ( chybne nastaveny mechanizmus likvidaci => tomu asi nikdo neveri ze by se priznali ). Jakou paku bys pouzil? I 1x te zabije.
Ani u jednoho nemas kam poradne dat stop loss a navic pri rychlosti tech pohyby co to melo ti asi nemusi sepnout ( mel jsem sam dost uzce nastavenou spoust a prodejni cenu a nesepl mi stop loss a musel jsem to managovat rucne )
Shortovat to taky nebudes, co kdyz prijde nejaka pumpa, nebo nejake vysvetleni z CEX ( chybne nastaveny mechanizmus likvidaci => tomu asi nikdo neveri ze by se priznali ). Jakou paku bys pouzil? I 1x te zabije.
Ani u jednoho nemas kam poradne dat stop loss a navic pri rychlosti tech pohyby co to melo ti asi nemusi sepnout ( mel jsem sam dost uzce nastavenou spoust a prodejni cenu a nesepl mi stop loss a musel jsem to managovat rucne )
pink&deviant
18.04.2025 15:32
↩
@Kosa Fatty.io
Sledujete nekdo ten OM? Jak to komunikuji? Nevite?
Ivo Cechman ma k tomu video na YT . V podstate tam opisuje co hovori Lubos.
pink&deviant
18.04.2025 19:37
na piatoček https://www.youtube.com/watch?v=Tw77SjA7i80
Peky
19.04.2025 17:25
bumelak
23.04.2025 17:51
tady je smutno😏 ani jeden koment k takovému pěknému 👆 KV discord umírá😢
x.cool
23.04.2025 17:53
bohuzel umira🤷♂️ 🤦♂️
Ponke
23.04.2025 18:13
Umrel, presne pred rokem, kdyz jsem prisel 🫂
pink&deviant
23.04.2025 18:16
Pekny vecer vsem! Pozeram YT a tam Soukup berie zapasy s uplnou zberbou. To je Soukup tak financne v prdeli? Vlastni este Barandov?
JUDr. Inkognito
23.04.2025 18:36
↩
@pink&deviant
Pekny vecer vsem! Pozeram YT a tam Soukup berie zapasy s uplnou zberbou. To je Soukup tak financne v prdeli? Vlastni este Barandov?
soukupa už z Barrandova odešli 🙂
👍 1
pink&deviant
23.04.2025 18:59
↩
@JUDr. Inkognito
neměl by tady někdo zájem koupit investiční stříbrné mince 1 OZ ? Za lepší cenu než v obchodě 🙂
asi 2016 alebo 2017 som predal 500unci a kupi cca 5000ltc. skusim najst foto
👌 1
Barrack Odbahna
25.04.2025 07:11
@everyone Nechce někdo dva lístky na Festival otevřených sklepů Modré hory 2025 ?
https://www.otevrenesklepy.cz/Aktuality.aspx
Zítra to vypukne
Teď už to stojí 1590...já to střelím za litr/ks
(upraveno)
https://www.otevrenesklepy.cz/Aktuality.aspx
Zítra to vypukne
Teď už to stojí 1590...já to střelím za litr/ks
JanHonza
25.04.2025 08:19
↩
@JUDr. Inkognito
neměl by tady někdo zájem koupit investiční stříbrné mince 1 OZ ? Za lepší cenu než v obchodě 🙂
Tohle má do investičního stříbra hodně daleko, určitě bych nekupoval, už teď se dají koupit za 800-900 Kč
JUDr. Inkognito
25.04.2025 08:23
↩
@JanHonza
Tohle má do investičního stříbra hodně daleko, určitě bych nekupoval, už teď se dají koupit za 800-900 Kč
dej odkaz prosím
JanHonza
25.04.2025 08:26
Dobrá investice do Ag mincí jsou nominály např. 500Kč dopravní prostředky nebo sběratelská edice Na kolech. Další dobré jsou sady oběžných mincí dle počtu emisí. Dobrý je rok 2022 protože 10, 20 a 50 Kč nejsou vůbec v oběhu, jsou pouze v těchto sadách. Pokud bys něco z toho chtěl můžu ti nějaké prodat, mám jich hodně.
(upraveno)
Tomáš
25.04.2025 09:07
Já mám pár 200 Kč mincí, asi tak z roku 2015 a starší a řekl bych, že to ani inflaci nepokrylo 🤦
JanHonza
25.04.2025 09:08
↩
@Tomáš
Já mám pár 200 Kč mincí, asi tak z roku 2015 a starší a řekl bych, že to ani inflaci nepokrylo 🤦
jaký 200 máš, to záleží
Tomáš
25.04.2025 09:10
Je mi to jasné, že různé verze jinak rostou... Nějaký mix všeho možného, ale nějaký hlubší smysl jsem tomu tehdy nedával, random něco koupil
(upraveno)
Mám pocit, že třeba tuhle bych tam měl mít a podobné https://www.cnb.cz/cs/bankovky-a-mince/numizmatika/stribrne-mince/2009/rabi-jehuda-loew-ben-becalel/
JanHonza
25.04.2025 09:13
↩
@Tomáš
Je mi to jasné, že různé verze jinak rostou... Nějaký mix všeho možného, ale nějaký hlubší smysl jsem tomu tehdy nedával, random něco koupil
Spoustu z nich prodáš za nákupku, bohužel trh s mincemi je přes rok docela mrtvý
JUDr. Inkognito
25.04.2025 09:14
a také stříbro zabíjí DPH
Tomáš
25.04.2025 09:15
Jo, tehdy jsem to nakoupil asi za 40 tisíc a teď uz přes 10 let na to ani nesahnul, může to klidně ležet dál
👍 1
JUDr. Inkognito
25.04.2025 09:21
jo i za deset let to prodáš zase za 40 tis 🙂
i když se už dlouhou dobu mluví o tom jak je stříbro podhodnocené oproti zlatu a třeba to za 10 let udělá 100x ???!!!
🫂 1
Tomáš
25.04.2025 09:30
↩
@JUDr. Inkognito
jo i za deset let to prodáš zase za 40 tis 🙂
Tak třeba oproti většině altcoinu je to vlastně úspěch 😂
😂 2
Poustnak
25.04.2025 11:19
o tom že je stříbro podhodnocené a že zásoby se vyprazdňují a že nebude slyším už čtvrt století a pořád nic. jsem sběratel mincí a nasrala mě čnb že toho razila kvanta. spousta lidí si to kupovala na kšeft objednala hromady a pak to nechali čnb protože to neprodali a nemuseli platit pokuty. Teď by se to mělo změnit a za každou minci by měla být přirážka (slyšel jsem že 20%) a každý obchodník musí vše závazně odebrat. to by mělo vyřadit lidi co to kupovali jen jako kov. snad budou potom mince v menším nákladu a s časem bude jejich cena růst díky vzácnosti. to co se od roku 2005 vyrazilo bude mít podle mě skoro vždy jen hodnotu kovu. až na pár výjimek.
pink&deviant
25.04.2025 12:48
↩
@Poustnak
o tom že je stříbro podhodnocené a že zásoby se vyprazdňují a že nebude slyším už čtvrt století a pořád nic. jsem sběratel mincí a nasrala mě čnb že toho razila kvanta. spousta lidí si to kupovala na kšeft objednala hromady a pak to nechali čnb protože to neprodali a nemuseli platit pokuty. Teď by se to mělo změnit a za každou minci by měla být přirážka (slyšel jsem že 20%) a každý obchodník musí vše závazně odebrat. to by mělo vyřadit lidi co to kupovali jen jako kov. snad budou potom mince v menším nákladu a s časem bude jejich cena růst díky vzácnosti. to co se od roku 2005 vyrazilo bude mít podle mě skoro vždy jen hodnotu kovu. až na pár výjimek.
Tiež to počúvam už roky. Keďže je moja hlava deravá a nepamätá veľa 🥹 . Voľajako som kupoval striebro bez dane z DE. Potom som to predal na SK len sa po tom zaprášilo. Predal som vse. Nebol to môj spôsob biznisu skôr som vtedy potreboval Cash na Crypto. Možno bude niekto vedieť ako sa dostať k lacnejšie mu striebru. Či už ako píšeš ty alebo ťa daň
pink&deviant
26.04.2025 00:19
https://www.youtube.com/watch?v=gyj5VwXSJ8M Na do piči! 😀
👌 1
👍 2
chatdopiči
86
pink&deviant
26.04.2025 00:39
Nikto tu?
Ani semiačko? Chia kde si?
😂 2
Dnes kusok old jako mu to delisovali a chudak to kupil 😄 Dnes uz je tachsi delis 😄 https://www.youtube.com/watch?v=2PO-oMgK54E
Pepa rad Husáka 😄
JanHonza
26.04.2025 10:36
↩
@pink&deviant
Ani semiačko? Chia kde si?
semiačko nemá čas tady psát zbytečně🙃
😂 1
hamakar
28.04.2025 19:06
Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
Mugen
29.04.2025 03:53
↩
@hamakar
Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
oni len budu radi ked im zaplatis eurami, bol som v dovolenkovej oblasti a vsetky obchody aj mimo moj rezort tam brali eura
✅ 1
👍 1
Poustnak
29.04.2025 22:18
↩
@hamakar
Nebyl jste někdo poslední dobou v Turecku? Je lepší přivézt eura a směnit je na místě nebo vybrat z Revolutky z bankomatu rovnou liry?
Asi před půl rokem jsem byl v Istanbulu a liry je to poslední co po mě chtěli. Dokonce v restauraci chtěli abych platil i bitcoinem a na tržišti dokonce frčely i gramové zlaté cihly. S Eury si tam koupíš úplně všechno co si budeš přát.
👍 1
Swordfish
02.05.2025 06:40
Nedávno jste tu řešili stříbro.
JUDr. Inkognito
02.05.2025 07:01
je by to stříbro konečně vyšlo?
Ondřej
03.05.2025 14:26
Co ta Zoja, bude?
Peky
03.05.2025 17:26
↩
@Ondřej
<@473855667325894666>
Nikdo se nehlásil
😭 1
pink&deviant
04.05.2025 16:03
↩
@Ondřej
(attachment)
Eh masaker! S rodinou? Dobry alkohol a vsetko je super, zavidim🥂
Swordfish
04.05.2025 16:16
↩
@pink&deviant
Eh masaker! S rodinou? Dobry alkohol a vsetko je super, zavidim🥂
to byla Zoja
pink&deviant
04.05.2025 16:17
skoda, som včerajši.,
Swordfish
06.05.2025 08:45
nakupujeme, je sleva
Barrack Odbahna
06.05.2025 11:21
↩
@Swordfish
nakupujeme, je sleva
Skap
Swordfish
06.05.2025 11:55
Barrack Odbahna
07.05.2025 04:57
Swordfish
07.05.2025 12:45
Enter.Yourname
08.05.2025 09:09
že by kilo?
Swordfish
08.05.2025 10:05
vypada to tak
Enter.Yourname
08.05.2025 12:37
je to furt dokola, minulej měsíc sem jel kontokorent, a přemejšlel sem dole prodat, teď když zase přišel kvartálek na účet a nepotřebuju , tak to letí nahoru a dokupovat se mi nechce...
Swordfish
08.05.2025 13:13
↩
@Enter.Yourname
je to furt dokola, minulej měsíc sem jel kontokorent, a přemejšlel sem dole prodat, teď když zase přišel kvartálek na účet a nepotřebuju , tak to letí nahoru a dokupovat se mi nechce...
soucitim kolego, tento pocit znam
Barrack Odbahna
08.05.2025 14:08
❤️ 💋
Swordfish
09.05.2025 08:26
pink&deviant
09.05.2025 08:26
eddiebong
09.05.2025 12:02
on-chain online , kdybyste nekdo chtel a kdo jeste zije 😄
❤️ 1
👍 12
😂 1
Včelkamára
09.05.2025 12:11
↩
@eddiebong
on-chain online , kdybyste nekdo chtel a kdo jeste zije 😄
Jestli dobrá nálada vydrží do konce roku tak snad prezijeme
Swordfish
11.05.2025 20:40
@here co nakupujete nebo prodavate? pojdme to trosku vykouzmat
ja dnes vylepsil sui a eth
nakupy v predchozich par dnech jsou jasne na strane btc ale co tam mate dal?
(upraveno)
solana jede pecky 😦 (tu jsem nenakoupil)
(upraveno)