pink&deviant
07.04.2025 08:22
Tomáš
07.04.2025 08:24
Mekáč je až další úroveň, jdu prodávat střechy 😂
pink&deviant
07.04.2025 08:38
Ja neviem či ten Trump povoli uzdu, je veľmi autoritatívny. Blbosť skor blbec, nenájde sa niečo tam do neho strane "počúvaj kokot takto ekonomika nefunguje". Stále kúsok dúfam že sa bude ešte ohľadom ciel jednať. Celkom fajn názoru boli vo včerajšom Hopuum
Hopium
pink&deviant
07.04.2025 08:51
Otázka je či budú na Trampa reagovať trhy. Ale na vážne rozhodnutia ano💯. Moja konšpirácia hovori, že potrebuje brutálne zraziť trhy vykúpiť flash Crashe a poslať to ešte za svojej vlády moon 🌙. Rodinu musí zabezpečiť. Pokiaľ sa mu to vymkne spod kontroly tak Boh žehnaj 🙏
pink&deviant
07.04.2025 08:59
Od 11 do 12tej mam psychologa opýtam sa ho na Trampa
<:kek:872079105607233557>
Petr Langr
07.04.2025 09:50
vypada to ze Bob si nemysli ze prijde rychle V
https://bitcoin.live/4yearcycle
https://bitcoin.live/4yearcycle
Arnold Rimmer
07.04.2025 11:09
Sp500 litá nahoru/dolů více jak Bitcoin dneska 😃
Nevím u kterého grafu mám více brečet 😭😃
JUDr. Inkognito
07.04.2025 11:50
↩
@Tomáš
Tak komu se blíží likvidace? 😂
Ondřejovi z Plzničky... určitě do toho Etheru zase vlezl a dal tam 3 měsíční výplatu 900k 🙂
Swordfish
07.04.2025 12:52
Peky
08.04.2025 04:49
Braiins bude točit klip s BTC tady na Ještědu, shaní se komparz, tak jsem napsal, jestli si mohu vzít tričko s ETH - prý to nění vhodné 🤣
🤣 5
Hansss
08.04.2025 06:20
↩
@Peky
Braiins bude točit klip s BTC tady na Ještědu, shaní se komparz, tak jsem napsal, jestli si mohu vzít tričko s ETH - prý to nění vhodné 🤣
Ale Ty si ho stejně vezmeš, že 😆.
pink&deviant
08.04.2025 09:52
Ja mam dojem ze je Ulbricht aj vrah. Cize je to na zvazenie vsetko
Swordfish
08.04.2025 11:19
Tomassino
08.04.2025 19:01
Poustnak
08.04.2025 20:46
čína je na 100% clech. Já nevím jak to čtete vy, ale za mě je žádoucí vyvolat obrovskou světovou recesi, která povede k poklesu úrokových sazeb. Recese dle pouček vyvolá transfer peněž do bezpečných amerických státních obligací, díky tomu se levně přesjedná americký dluh a potom se cla zase sníží kde byla protože každému musí být jasné že když má někdo výrobnu v číně kalkulovanou na 20 odpisy se znenadání nepřesune hned do států i kdyby chtěl a to nemluvím o mzdových nákladech. to ve mě budí pocit, že jsme teprve na začátku propadu. Trump nám už ukázal že mu není cizí manipulovat s trhy jak nám předvedl v kryptu.
👍 1
Swordfish
08.04.2025 21:08
Cina exportuje do USA cca 13% sveho exportu. Cina je s tim smirena ze se muze zastavit obchod s USA. Neni to pro ni zdrcujici.
(upraveno)
👍 2
Cina si navic uz skoro vse dodaze sama nejak vyrobit za sve nizke naklady. To same se neda rict o USA, ktere jsou tezce zavisle na Cine.
(upraveno)
👍 2
Swordfish
09.04.2025 14:18
Swordfish
09.04.2025 17:28
Tomáš
09.04.2025 18:07
A kdy přijde ta zpráva, že je to fake a jdeme dalších -15%? 😂
Tomassino
09.04.2025 18:16
tohle hrozně smrdí manipulováním trhu, velcí hoši asi mají správné informace včas, třeba jednou leakne nějaká signal skupina 😂
JUDr. Inkognito
09.04.2025 18:17
↩
@Tomassino
tohle hrozně smrdí manipulováním trhu, velcí hoši asi mají správné informace včas, třeba jednou leakne nějaká signal skupina 😂
a kdo zatkne USA prezidenta z porušení zákonů ??? vždyť přežil i atentát 🤣
JUDr. Inkognito
09.04.2025 18:17
↩
@Tomáš
A kdy přijde ta zpráva, že je to fake a jdeme dalších -15%? 😂
spíše to spadne kvůli obchodní či reálné válce s Čínou....
Tomassino
09.04.2025 18:18
↩
@JUDr. Inkognito
a kdo zatkne USA prezidenta z porušení zákonů ??? vždyť přežil i atentát 🤣
leda většina co na tom prodělává
Peky
09.04.2025 20:03
Když ty cla tak my Taiwan - to bude pak hukot
Swordfish
10.04.2025 06:57
Swordfish
10.04.2025 07:31
Bych i veril, ze jsi psal ty 😄
😀 1
pink&deviant
10.04.2025 07:32
To som stiahol z FB skupina kryptokokot
Swordfish
10.04.2025 07:32
Usmevne jmeno
allx
12.04.2025 12:55
Ahoj, mate prosím tip ako switchnut ETH na BTC mimo CEX, noKYC?
Gali
12.04.2025 13:02
↩
@allx
Ahoj, mate prosím tip ako switchnut ETH na BTC mimo CEX, noKYC?
Coin ex , ale je ešte jedna čisto zmenaren, ale na compe mám záložku to kuknem až neskôr keď
👍 1
JUDr. Inkognito
12.04.2025 20:15
↩
@allx
Ahoj, mate prosím tip ako switchnut ETH na BTC mimo CEX, noKYC?
Gali
13.04.2025 05:45
↩
@allx
Ahoj, mate prosím tip ako switchnut ETH na BTC mimo CEX, noKYC?
Tu je to co som myslel, pouzivam celkom v pohode to je . LEn si kukni likviditu keby si chel nejake exoticke coiny menit. https://changenow.io/currencies/bitcoin
Swordfish
13.04.2025 07:53
bumelak
13.04.2025 08:19
drrržte si klobouky, Ondra začíná longovat, jdeme 👇 😁
🥳 1
Plastex
13.04.2025 12:09
↩
@bumelak
drrržte si klobouky, Ondra začíná longovat, jdeme 👇 😁
To vetsinou znamenalo likvidaci ale:-D
😂 1
Swordfish
13.04.2025 13:55
Gali
13.04.2025 14:20
Je tu nikto kto vo veľkom robí tranding , že orginal denne ?
Petr Langr
13.04.2025 16:50
↩
@Gali
Je tu nikto kto vo veľkom robí tranding , že orginal denne ?
Co potrebujes?
Gali
13.04.2025 16:56
↩
@Petr Langr
Co potrebujes?
Ja len že ci sa tomu proste hodne venuješ a normálne z toho bez problémov vyžiješ ? Ale čisto keby len Trading . Lebo keby to proste bolo jednoduché tak všetci sme tu milionári 🙂 A čo dávaš väčší objem a berieš len 5-10 % a pohodka alebo vysoka páka ?
Petr Langr
13.04.2025 17:51
↩
@Gali
Ja len že ci sa tomu proste hodne venuješ a normálne z toho bez problémov vyžiješ ? Ale čisto keby len Trading . Lebo keby to proste bolo jednoduché tak všetci sme tu milionári 🙂 A čo dávaš väčší objem a berieš len 5-10 % a pohodka alebo vysoka páka ?
Ja ne.. ale osobne znam takovy lidi.. jestli to chces zkusit tak idealni za me LTA s Ludvikem Turkem.. Muzu ti pomoc se tam zorientovat. Nicmene je to tvrdej chleba.. zadny zisky bez prace..
Gali
13.04.2025 17:54
↩
@Petr Langr
Ja ne.. ale osobne znam takovy lidi.. jestli to chces zkusit tak idealni za me LTA s Ludvikem Turkem.. Muzu ti pomoc se tam zorientovat. Nicmene je to tvrdej chleba.. zadny zisky bez prace..
Jj to viem , zato sim sa pýtal ci to fakt oroginal niekto takým štýlom rieši že z toho žije proste. To ja n to by sim nemal ani náhodu čas . Ako sem tam len za drobné dám dajaký short alebo long ale nič extra no.
Ale ženy proste to bolo tak jednoduché že za mesiac si milionar to nieje no.
Petr Langr
13.04.2025 18:01
↩
@Gali
Ale ženy proste to bolo tak jednoduché že za mesiac si milionar to nieje no.
Nechavaj tam pomerne dost casu...
Ale jo.. jde to.
Gali
13.04.2025 18:14
↩
@Petr Langr
Nechavaj tam pomerne dost casu...
Tak to faj ale tommusinbyt fuuluul job nie , a mat trochu ak šťastie 🙂
Petr Langr
13.04.2025 18:35
↩
@Gali
Tak to faj ale tommusinbyt fuuluul job nie , a mat trochu ak šťastie 🙂
Stesti by tam nemelo byt zadny idealne..
Gali
13.04.2025 18:39
↩
@Petr Langr
Stesti by tam nemelo byt zadny idealne..
To hej , ale mozes to mat pripravene, moze to davat zmysel a potom ta zrusi jeden oznam od Trumpa 🙂
Petr Langr
13.04.2025 18:43
↩
@Gali
To hej , ale mozes to mat pripravene, moze to davat zmysel a potom ta zrusi jeden oznam od Trumpa 🙂
To nesmi no.. jsou na to metody jak to osetrit.. treba nebyt allin nebo pouzivat stop-loss..
Gali
13.04.2025 18:46
↩
@Petr Langr
To nesmi no.. jsou na to metody jak to osetrit.. treba nebyt allin nebo pouzivat stop-loss..
JJ no, ale nie niekdy aj tka, ze to je taky rychly knot, ze ti to nestihne predat a ta to zlikviduje ?
Luboš Bajkai
13.04.2025 18:47
↩
@Petr Langr
To nesmi no.. jsou na to metody jak to osetrit.. treba nebyt allin nebo pouzivat stop-loss..
Ted jsi me malem zabil 😆 ale jo nebyt all-in a pouzivat stop-loss je absolutne zaklad
Luboš Bajkai
13.04.2025 18:49
↩
@Gali
JJ no, ale nie niekdy aj tka, ze to je taky rychly knot, ze ti to nestihne predat a ta to zlikviduje ?
Pokud se chces neco naucit tak si najdi patreon Jirky Pribyla, ma tam mnoho vyukovych videi zdarma, tim bych zacal, navic kazdou stredu je vecer live stream pro verejnost.
👍 1
Luboš Bajkai
13.04.2025 18:54
↩
@Gali
JJ no, ale nie niekdy aj tka, ze to je taky rychly knot, ze ti to nestihne predat a ta to zlikviduje ?
Ale jak psal Petr, neni to zadarmo a je to spis full-time job. Nedelas vlastne nic jineho nez ze prochazis jeden coin po druhem, zakreslujes grafy a hledas vstupy s dobry RRR ( Risk-Reward-Ratio ), samozrejme nejdes do tradu kdyz nemas kam umistit stopku a nemas misto kde se tvoje myslenka invaliduje. Je to taky o mind setu, vazne to neni pro kazdeho, nesmis podlehat fomo/fud jinak nic nevydelas. Me bavi si udelat jeden /dva male trady za mesic a dusicka je spokojena ale jako delat to kazdy den to by me nebavilo a asi by me to i psychicky semlelo
Luboš Bajkai
13.04.2025 18:57
↩
@Gali
JJ no, ale nie niekdy aj tka, ze to je taky rychly knot, ze ti to nestihne predat a ta to zlikviduje ?
Trosku se do tradingu ponorit neni ale spatne i kdyz jsi jen hodler, umoznuje ti to lepe ridit portfolio, mas moznost se lepe hedgovat oproti propadum a lepe rozeznas trend na high timeframe
👌 1
Gali
13.04.2025 18:58
↩
@Luboš Bajkai
Pokud se chces neco naucit tak si najdi patreon Jirky Pribyla, ma tam mnoho vyukovych videi zdarma, tim bych zacal, navic kazdou stredu je vecer live stream pro verejnost.
Kuknem nieco diky aj tebe diky <@671336424276099073> .
Gali
13.04.2025 18:59
↩
@Luboš Bajkai
Ale jak psal Petr, neni to zadarmo a je to spis full-time job. Nedelas vlastne nic jineho nez ze prochazis jeden coin po druhem, zakreslujes grafy a hledas vstupy s dobry RRR ( Risk-Reward-Ratio ), samozrejme nejdes do tradu kdyz nemas kam umistit stopku a nemas misto kde se tvoje myslenka invaliduje. Je to taky o mind setu, vazne to neni pro kazdeho, nesmis podlehat fomo/fud jinak nic nevydelas. Me bavi si udelat jeden /dva male trady za mesic a dusicka je spokojena ale jako delat to kazdy den to by me nebavilo a asi by me to i psychicky semlelo
JJ ako aj pises na to hedgovanie trochu no. Ako ja nechem teraz zarabt brutal miliony ale apson trosku to pokukat a trochu sa eo toho rozumiet:) Nakreslit si nejke tie ciray kam by to mohlo ist.
Luboš Bajkai
13.04.2025 19:00
↩
@Gali
Kuknem nieco diky aj tebe diky <@671336424276099073> .
Mozna je ale i dobre zminit ze tak 5 lidi ze 100 jsou dobri v tradingu ten zbytek pak lituje ze to jen nehodloval
🫂 1
Gali
13.04.2025 19:01
↩
@Luboš Bajkai
Mozna je ale i dobre zminit ze tak 5 lidi ze 100 jsou dobri v tradingu ten zbytek pak lituje ze to jen nehodloval
JJ no preto sa do too nechem nejak pustat extra, len tak aby proste bola dusicka kludna 🙂
Petr Langr
13.04.2025 19:46
↩
@Luboš Bajkai
Ale jak psal Petr, neni to zadarmo a je to spis full-time job. Nedelas vlastne nic jineho nez ze prochazis jeden coin po druhem, zakreslujes grafy a hledas vstupy s dobry RRR ( Risk-Reward-Ratio ), samozrejme nejdes do tradu kdyz nemas kam umistit stopku a nemas misto kde se tvoje myslenka invaliduje. Je to taky o mind setu, vazne to neni pro kazdeho, nesmis podlehat fomo/fud jinak nic nevydelas. Me bavi si udelat jeden /dva male trady za mesic a dusicka je spokojena ale jako delat to kazdy den to by me nebavilo a asi by me to i psychicky semlelo
naprosto chapu..
Luboš Bajkai
13.04.2025 19:48
↩
@Petr Langr
naprosto chapu..
Nesledujes ted nahodou mantraDAO $OM? Dobry mazec
Petr Langr
13.04.2025 19:52
jojo.. videl jsem v jedne skupine tu cervenou a plac lidi co to nakoupili a meli zisk.. nevis co se stalo? prodali/podelali neco/neco jineho?
Luboš Bajkai
13.04.2025 19:53
↩
@Petr Langr
jojo.. videl jsem v jedne skupine tu cervenou a plac lidi co to nakoupili a meli zisk.. nevis co se stalo? prodali/podelali neco/neco jineho?
No prave ze vubec netusim, pry to rugnul team. Si pamatuji jak jsme to dostavali za staking Atomu, to mi hlava fakt nebere, team maka leta na projektu a pak to rugnou 😬
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
(upraveno)
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
Petr Langr
13.04.2025 19:57
↩
@Luboš Bajkai
No prave ze vubec netusim, pry to rugnul team. Si pamatuji jak jsme to dostavali za staking Atomu, to mi hlava fakt nebere, team maka leta na projektu a pak to rugnou 😬
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
ja se obavam ze na tom prave ty roky hlavne delali.. ale treba se pletu.. kdyz se divam jak casto a co menili tak mi prijde ze smyslem byla ojebavka.. ale ze by tak okate a moc..
Luboš Bajkai
13.04.2025 19:59
↩
@Petr Langr
ja se obavam ze na tom prave ty roky hlavne delali.. ale treba se pletu.. kdyz se divam jak casto a co menili tak mi prijde ze smyslem byla ojebavka.. ale ze by tak okate a moc..
Vlastne kdyz jsi to ted napsal, tak se mi vybavilo, ze si tenkrat na ne byl kvuli necemu nastvany
Petr Langr
13.04.2025 20:03
↩
@Luboš Bajkai
Vlastne kdyz jsi to ted napsal, tak se mi vybavilo, ze si tenkrat na ne byl kvuli necemu nastvany
jojo.. mel jsem tam vlozeny MATIC a o pulku jsem prisel i kdyz jsem poctive vybiral odmeny.. neprezilo to. odskodny pak vyplaceli v OM ale ten jsem nepodrzel.. a potom jak menili chainy a road mapy.. 😬
CryptoJanko | Nesa
13.04.2025 20:05
↩
@Luboš Bajkai
No prave ze vubec netusim, pry to rugnul team. Si pamatuji jak jsme to dostavali za staking Atomu, to mi hlava fakt nebere, team maka leta na projektu a pak to rugnou 😬
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
PS: vyparili z trhu asi za 20 minut 3 miliadry $ v MC 🤯
Team 🙂
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:06
↩
@Petr Langr
jojo.. mel jsem tam vlozeny MATIC a o pulku jsem prisel i kdyz jsem poctive vybiral odmeny.. neprezilo to. odskodny pak vyplaceli v OM ale ten jsem nepodrzel.. a potom jak menili chainy a road mapy.. 😬
Jo vzpominam si, mi jsme tam stakovali jen Atom, a navic jsme dostavali OM a kdyz to clovek vybral az za 6 mesicu dostal 100% jinak 20% z OM ale na druhou stranu to byli krasne casy 😃 20% za staking Atomu + 45% navic v odmenach z OM.
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:07
↩
@Petr Langr
jojo.. mel jsem tam vlozeny MATIC a o pulku jsem prisel i kdyz jsem poctive vybiral odmeny.. neprezilo to. odskodny pak vyplaceli v OM ale ten jsem nepodrzel.. a potom jak menili chainy a road mapy.. 😬
Me ted doslo kolik OM tokenu jsem vlastne dostal 🥶 to podrzet na to ATH 😭
Petr Langr
13.04.2025 20:08
presne.. mel jsem hromady tisic OM.. 😂
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:08
↩
@Petr Langr
presne.. mel jsem hromady tisic OM.. 😂
To bylo asi vic nez tisice 😱
Tohle jsem si nechtel pripomenout 😆😆😆
Petr Langr
13.04.2025 20:09
vsak jo.. "hromady tisic" 🙂
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
🤣 1
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:10
↩
@Petr Langr
vsak jo.. "hromady tisic" 🙂
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
Jj 😆😆😆
Petr Langr
13.04.2025 20:11
no premyslim co si v lete koupim na spekulaci do zimy.. a mozna to bude hlavne BTC.. 🙂
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:12
↩
@Petr Langr
no premyslim co si v lete koupim na spekulaci do zimy.. a mozna to bude hlavne BTC.. 🙂
Ta ted zvazuji stride 😆 ale mam strach ze ho bude zas chtit pohltit Cosmos
Plastex
13.04.2025 20:12
↩
@Petr Langr
vsak jo.. "hromady tisic" 🙂
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
nevim presne ale bylo to v desitkach tisic..
Ty kraso to by si byl dobre vychechtanej 😄
Swordfish
13.04.2025 20:15
stale to stoji nekolikanasobek toho, co pred 2 lety, tezky shit
(upraveno)
Petr Langr
13.04.2025 20:18
kdo ode me nakoupil furt muze vydelat.. prodaval jsem myslim i za dvacetnik jestli si to dobre pamatuju.. ale peknej graf udelali.. 😬
🤣 1
Petr Langr
13.04.2025 20:23
↩
@Luboš Bajkai
Ta ted zvazuji stride 😆 ale mam strach ze ho bude zas chtit pohltit Cosmos
hmmm.. zkusim jen dve tri veci, neco overeneho co pripadne vydrzi i neco trendy. ale ty trendy veci me ted trochu nebavi..
Petr Langr
13.04.2025 20:24
↩
@Plastex
Ty kraso to by si byl dobre vychechtanej 😄
urcite bych to tak dlouho nepodrzel..
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:25
↩
@Petr Langr
hmmm.. zkusim jen dve tri veci, neco overeneho co pripadne vydrzi i neco trendy. ale ty trendy veci me ted trochu nebavi..
Urcite bych hledal nejake RWA, Trump tomu nebude hazet klacky pod nohy. To jsme si pred lety ani nedokazali predstavit
(upraveno)
Petr Langr
13.04.2025 20:30
↩
@Luboš Bajkai
Urcite bych hledal nejake RWA, Trump tomu nebude hazet klacky pod nohy. To jsme si pred lety ani nedokazali predstavit
ja sleduju jak vsichni krici hystericky na trumpa.. ale nedela nic moc jinak.. uziva si svou show a ty kroky proste davaji smysl a nejsou od nej podle me nejak sileny.. asi zalezi jakou optika dobra/zla se na to kdo diva..
Luboš Bajkai
13.04.2025 20:33
↩
@Petr Langr
ja sleduju jak vsichni krici hystericky na trumpa.. ale nedela nic moc jinak.. uziva si svou show a ty kroky proste davaji smysl a nejsou od nej podle me nejak sileny.. asi zalezi jakou optika dobra/zla se na to kdo diva..
Trump je Trump, ze to s nim bude horska draha to bylo jasne, ale dela deregulace a to je pro krypto dobre a pro RWA narativ taky