Barrack Odbahna
28.03.2025 21:54
Barrack Odbahna
28.03.2025 22:09
Miloš
29.03.2025 05:23
Achjo….loni tepelný čerpadlo, letos FVE na střeše a příští srpen mi končí fixace hypotéky a já ji chci splatit protože 1,89% už v žádným případě nedostanu, to spíš 4%. Tak jsem doufal že mi krypto pomůže ale spíš to vypadá že si budeme muset utáhnout opasky🥸🥺
💪 1
Tomáš
29.03.2025 08:06
↩
@JUDr. Inkognito
slaboši utíkají... je třeba zůstala a vypít si tu hořkost až do dna.. jedině co schvaliju leavnout ETH to je větší mrdka než jsme doufali 🙂
takže kam si utekl ty z ETH?
Kosa Fatty.io
29.03.2025 08:28
↩
@Miloš
Achjo….loni tepelný čerpadlo, letos FVE na střeše a příští srpen mi končí fixace hypotéky a já ji chci splatit protože 1,89% už v žádným případě nedostanu, to spíš 4%. Tak jsem doufal že mi krypto pomůže ale spíš to vypadá že si budeme muset utáhnout opasky🥸🥺
Jo znam hodne lidi co maji 1,2% 1,9% atd a bude jim koncit fixace …. To bude jeste “zabava”sledovat
JUDr. Inkognito
29.03.2025 08:45
↩
@Tomáš
takže kam si utekl ty z ETH?
Bohužel nikam. Ale jestli uzavře ETH měsíc pod 1700 tak větší část pošlu stablu a následně do TIA, MAKER, ATOM, AAVE...
Miloš
29.03.2025 08:53
↩
@Kosa Fatty.io
Jo znam hodne lidi co maji 1,2% 1,9% atd a bude jim koncit fixace …. To bude jeste “zabava”sledovat
No já to mám jednoduchý….zaplatit a nazdar, to už mi zase tolik nechybí
iceman Fatty.io |🔥Nesa
29.03.2025 15:23
https://discord.com/channels/1225777461959065721/1338492889352900690/1354197111482355932 můžete mi dát pls palec kdo jste na tlusťochovi na fatty.io DC ?? Dik
👍 2
Swordfish
29.03.2025 15:28
z tlustocha mi chodi videa, nejak nesleduji, ma to smysl ?
FrantišeKKK
29.03.2025 17:57
↩
@Swordfish
z tlustocha mi chodi videa, nejak nesleduji, ma to smysl ?
Jestli máš nějaký nepotřebný kapitál, tak ano.. TGE bude až bude likvidita na trzích, takže to může být za měsíc nebo i za rok.
Swordfish
29.03.2025 18:14
Ja uz jsem do nich nalitej, jen to jako spravny investor nesleduji 😄
(upraveno)
🤝 1
pink&deviant
30.03.2025 11:17
Oni asi čakajú na Bull aj Fatry aj clone. Možno bude treba počkať aj celý cyklus 😀
CryptoJanko | Nesa
30.03.2025 14:05
Má niekto účet na XTB (slovenský)? Idem zakladať tak pošlite niekto ref
Djammeson
30.03.2025 16:44
↩
@CryptoJanko | Nesa
Má niekto účet na XTB (slovenský)? Idem zakladať tak pošlite niekto ref
Zdaaar, já mám. Už jsem jednomu kamarádovi na Slovensko taky posílal. Pokud využiješ, tak děkuji a šťastnější nákupy, jako zde na kryptu 😂
https://invite.xtb.com/invite?referral_code=Josef-zpwfxlc
(upraveno)
https://invite.xtb.com/invite?referral_code=Josef-zpwfxlc
Poustnak
30.03.2025 17:45
↩
@Swordfish
z tlustocha mi chodi videa, nejak nesleduji, ma to smysl ?
kdo je tlusťoch
Swordfish
30.03.2025 17:47
Fatty
martin.krajicek
01.04.2025 13:22
Zdar, zjišťuji jestli jsem nezaspal nějaké info ohledně MiCA a držení USDT na burzách... jak je to?
Binance píše, že mám (do včera 🙃 ) své USDT směnit na USDC. Naštěstí tam nic nemám, ale nevím, jestli třeba Bybit to nemá stejně (nic nepsal), když tam jsem KYC jako občan EU.
Binance píše, že mám (do včera 🙃 ) své USDT směnit na USDC. Naštěstí tam nic nemám, ale nevím, jestli třeba Bybit to nemá stejně (nic nepsal), když tam jsem KYC jako občan EU.
CryptoJanko | Nesa
01.04.2025 19:48
Plastex
01.04.2025 19:49
Asi potrebuje na kurvy 🙂
Gali
01.04.2025 20:30
↩
@CryptoJanko | Nesa
https://x.com/TheApeBitcoiner/status/1907062628859674841?t=mfnpNiJngExFUIPk4SypmA&s=19
To by nas tak jeblo do bearu že konec 🙂
Včelkamára
02.04.2025 13:10
Necekane, co se asi stane až se všem overi kyc? Sám na něj už přes měsíc čekám
🫂 1
CryptoJanko | Nesa
02.04.2025 15:56
↩
@Včelkamára
Necekane, co se asi stane až se všem overi kyc? Sám na něj už přes měsíc čekám
Nič, tím a tí čo mali predať už majú dávno predané za cenu $2+ a zbytok nikoho nezaujíma 😅
Tomáš
02.04.2025 16:07
Zbytek mohl akorát shortovat, ale já do toho nešel
eddiebong
03.04.2025 09:30
on-chain za březen up 🙂 trochu pozdě 😄
✅ 1
pink&deviant
03.04.2025 11:01
↩
@eddiebong
on-chain za březen up 🙂 trochu pozdě 😄
Barrack Odbahna
03.04.2025 11:09
↩
@eddiebong
on-chain za březen up 🙂 trochu pozdě 😄
Styď se
eddiebong
03.04.2025 12:14
↩
@Barrack Odbahna
Styď se
moje kapacita cejtit stud je v podstatě pryč. Nahradila ji absence emocí. Kdybych totiž cejtil emoce, tak už se z krypta dávno zblázním
✅ 2
🤣 6
Ponke
03.04.2025 12:31
↩
@eddiebong
moje kapacita cejtit stud je v podstatě pryč. Nahradila ji absence emocí. Kdybych totiž cejtil emoce, tak už se z krypta dávno zblázním
Presne tak, krypto ti zabije veskere emoce 🫂 👍
Tomáš
03.04.2025 12:33
Proto máme i třeba dluhopisy, aby se člověk radoval i z maličkostí jako třeba 15-20% ročně 💪
🫂 1
JUDr. Inkognito
04.04.2025 04:27
↩
@Tomáš
Proto máme i třeba dluhopisy, aby se člověk radoval i z maličkostí jako třeba 15-20% ročně 💪
Jak, Která pochybná společnost nebo diktátorská země nabízí 20% na dluhopisech??
Tomáš
04.04.2025 05:20
Přes 20% se dalo dřív, teď jak ČNB snižuje sazby, tak spíš se to blíží těm 15%
Konkrétně třeba dluhopis creditas https://www.pse.cz/detail/CZ0003709016
Koupíš při emisi za 100% nominalu a pak při růstu ceny prodáš třeba ta těch necelých 106%, takže máš skoro 6% jen díky růstu ceny + poměrově 7,5% ročně podle toho, jak dlouho si držel a pak jdeš koupit další
Gali
04.04.2025 05:24
↩
@Tomáš
Přes 20% se dalo dřív, teď jak ČNB snižuje sazby, tak spíš se to blíží těm 15%
To ako finguje ? To proste tam na 2 roky zavries a potom proste dostaneš lovky z toho tých 7,5 ročne ?
Gali
04.04.2025 05:25
↩
@Tomáš
Koupíš při emisi za 100% nominalu a pak při růstu ceny prodáš třeba ta těch necelých 106%, takže máš skoro 6% jen díky růstu ceny + poměrově 7,5% ročně podle toho, jak dlouho si držel a pak jdeš koupit další
Aha ok .
Tomáš
04.04.2025 05:25
Takže za rok šlo dříve otočit klidně 3 krát... Takže třeba 3*5% díky růstu ceny a 8% jako kupón dluhopisů
Teď je nabídka dluhopisů menší a úroky nižší, takže otočíš třeba jen 2 během roku ze stejného kapitálu a úroky spíš už klesají k 6% ... Ale nějak kolem těch 15% to ještě za poslední rok mohlo být
Nebo samotný Dr Max dává 8,5% ročně za držení, ale dal se prodat i za 111% https://www.pse.cz/detail/CZ0003556177
x.cool
04.04.2025 09:17
↩
@Tomáš
Přes 20% se dalo dřív, teď jak ČNB snižuje sazby, tak spíš se to blíží těm 15%
Zajimave 👍... jsou o tom nejake videa a navody kde a jak se to nakupuje ? O tomhle vubec nic nevim 🤷♂️
Tomáš
04.04.2025 09:24
↩
@x.cool
Zajimave 👍... jsou o tom nejake videa a navody kde a jak se to nakupuje ? O tomhle vubec nic nevim 🤷♂️
To jsou částečně takové podpultovky, ty emise za nominál bývají někdy i velmi rychle vyprodané a samozřejmě musíš dobře vybírat ten konkrétní dluhopis, není vše růžové, naopak třeba 95% jich je špatných (základ, aby to bylo obchodované na burze, což už ti většinu vyřadí) ... Já osobně beru věci kolem J&T, částečně teda i protože pro ně můžu zprostředkovávat i pro klienty, ale díky tomu mám informace s předstihem
👀 1
👍 1
Btw efektivní to je třeba s cca 1 milionem na dluhopis, kdybys to chtěl za 100 tisíc, tak to zabijou poplatky (0,15% z objemu, ale minimum 2000 za transakci)
allx
04.04.2025 13:13
Offtopic: Nová mobilná verzia Rabby wallet je super! ( Škoda len že už nie je velmi čo trejdovať 🙂 )
Nie je to take labúžo ako solaňácka Phantom wallet, ale už to má blízko.
(upraveno)
Nie je to take labúžo ako solaňácka Phantom wallet, ale už to má blízko.
pink&deviant
05.04.2025 08:45
JUDr. Inkognito
05.04.2025 18:29
Jaké používáte krypto platební karty a jste spokojeni? Děkuji
Petr Langr
05.04.2025 18:52
↩
@JUDr. Inkognito
Jaké používáte krypto platební karty a jste spokojeni? Děkuji
taky by me zajimalo jestli je neco zajimaveho.. ted jsem kvuli cestam vzal tu revolutku a jedu pres ni. ale prodavam to krypto stejne jinde protoze u nich je prodej krypta naprd... koukal jsem na crypto com kde si muzes za draho koupit "vyhody"
Tomáš
05.04.2025 19:51
Jak to má nějaký token, tak tě dřív nebo později ojebou...
A jestli to chceš kvůli nějaké anonymizaci, tak je to šíleně drahé, takže máš stejně lepší třeba vexl a platit kartou spořitelny ... Nějak v tom nevidím reálný přínos
JUDr. Inkognito
05.04.2025 20:02
beru yeld v usdc a nechci ho 20x za rok vexlovat. Chci jednoduše poslat na účet a platit kartou...
Tomáš
05.04.2025 20:12
Tak jestli to je 500 USD měsíčně a nevadí ti 10% fee, tak možnosti existují... Ale tahat přes to větší sumy, to je asi cesta do pekel
Ale jsou to prostě věci, které fungují tak trochu, někde na cestě se skoro vždy vyskytuje nějaký zásadní problém (fee za deposit, fee za kurz, ...)
pink&deviant
05.04.2025 21:00
Tak to mal Vlado komunistu a fašistu v relácii top 😀 https://www.instagram.com/reel/DH-zNY6scir/?igsh=eHpod2R3b3U0bmls
🤣 1
JUDr. Inkognito
06.04.2025 04:55
↩
@pink&deviant
Tak to mal Vlado komunistu a fašistu v relácii top 😀 https://www.instagram.com/reel/DH-zNY6scir/?igsh=eHpod2R3b3U0bmls
a prej že nebude dělat politiku 😅
pomalu se z něj stává Soukup 2.0
do půl roku přicházejí pořady volejte Vladimírovi a vaříme s Vladimírem 🔥
pomalu se z něj stává Soukup 2.0
do půl roku přicházejí pořady volejte Vladimírovi a vaříme s Vladimírem 🔥
😆 2
Miloš
06.04.2025 05:26
↩
@Petr Langr
taky by me zajimalo jestli je neco zajimaveho.. ted jsem kvuli cestam vzal tu revolutku a jedu pres ni. ale prodavam to krypto stejne jinde protoze u nich je prodej krypta naprd... koukal jsem na crypto com kde si muzes za draho koupit "vyhody"
Ahoj, proč je prodej krypta u Revolutu naprd?
norris
06.04.2025 07:21
↩
@JUDr. Inkognito
Jaké používáte krypto platební karty a jste spokojeni? Děkuji
Nexo funguje super, používám 3ti rok+ zajímavý úrok na stable
🤝 1
Petr Langr
06.04.2025 07:22
↩
@Miloš
Ahoj, proč je prodej krypta u Revolutu naprd?
Resil jsem cenu a byli horsi nez anycoin..
Miloš
06.04.2025 08:28
↩
@Petr Langr
Resil jsem cenu a byli horsi nez anycoin..
Já jsem o Revolutu uvažoval jako o exitu…kudy tedy z krypta ven?
Petr Langr
06.04.2025 08:38
↩
@Miloš
Já jsem o Revolutu uvažoval jako o exitu…kudy tedy z krypta ven?
uz dva roky (nebo tri? 🤔 ) vsechno prodavam pres anycoin.. pred tim jsem jel vsechno pres crypto. com..
revolut se mi libil protoze ted trochu litam a mam tu jejich ultra kartu.. ale prodej krypta tam neni uplne vyhodny spread vetsi nez anycoin.. tak si to tam radeji nahraju pres anycoin/monetu. asi je porad lepsi co nejlepsi prodej kdekoli a potom banku/kartu ktera ti vyhovuje. mrknu na to nexo asi si dovedu nechat tam lezet 5k usd a prodavat pres ne pokud by to bylo vyhodnejsi nez anycoin.. ale trochu o tom pochybuju.
revolut se mi libil protoze ted trochu litam a mam tu jejich ultra kartu.. ale prodej krypta tam neni uplne vyhodny spread vetsi nez anycoin.. tak si to tam radeji nahraju pres anycoin/monetu. asi je porad lepsi co nejlepsi prodej kdekoli a potom banku/kartu ktera ti vyhovuje. mrknu na to nexo asi si dovedu nechat tam lezet 5k usd a prodavat pres ne pokud by to bylo vyhodnejsi nez anycoin.. ale trochu o tom pochybuju.
a jeste mam v planu prozkoumat coinmate.. mam tam dlouho ucet. jak pujdu ven pres nedaneny odlezely BTC. myslim za tam si pujde pohlidat prodejni cenu nejlepe. ale to bude asi jednou za cas vetsi objem spis nez tydenni vyplata.
norris
06.04.2025 09:32
Za mě dobře funguje převod na nexo, swap do eura, převod na revolut,.lze tam i úročit přibližně za 3,5%, platit kartou běžné výdaje, případně switch na jiný euro či CZK bankovní účet,na Revolutu měnit krypto do stable nebo fiat je drahý kvůli tomu zmíněnému spreadu/kurzu
Cílem je také zbytečně neprokovat převody na bankovní účet, vyšší převody než běžné apod, spouští to bankovní alerty
Lze I měnit krypto na defi na stable a na nexu az prevod do Fiatu, záleží na kurzu a spreadu
pink&deviant
06.04.2025 13:24
↩
@Petr Langr
uz dva roky (nebo tri? 🤔 ) vsechno prodavam pres anycoin.. pred tim jsem jel vsechno pres crypto. com..
revolut se mi libil protoze ted trochu litam a mam tu jejich ultra kartu.. ale prodej krypta tam neni uplne vyhodny spread vetsi nez anycoin.. tak si to tam radeji nahraju pres anycoin/monetu. asi je porad lepsi co nejlepsi prodej kdekoli a potom banku/kartu ktera ti vyhovuje. mrknu na to nexo asi si dovedu nechat tam lezet 5k usd a prodavat pres ne pokud by to bylo vyhodnejsi nez anycoin.. ale trochu o tom pochybuju.
revolut se mi libil protoze ted trochu litam a mam tu jejich ultra kartu.. ale prodej krypta tam neni uplne vyhodny spread vetsi nez anycoin.. tak si to tam radeji nahraju pres anycoin/monetu. asi je porad lepsi co nejlepsi prodej kdekoli a potom banku/kartu ktera ti vyhovuje. mrknu na to nexo asi si dovedu nechat tam lezet 5k usd a prodavat pres ne pokud by to bylo vyhodnejsi nez anycoin.. ale trochu o tom pochybuju.
Ahoj, minule som si vsimol tvoju fotku s partnerkou. Mne už deti dorastajú a tiež by som rád cestoval . Doteraz som nemal veľmi možnosti. Máš YT travel kanal?
Neviem či to bolo tvoje foto. Asi Thajsko
Ponke
06.04.2025 14:09
↩
@JUDr. Inkognito
a prej že nebude dělat politiku 😅
pomalu se z něj stává Soukup 2.0
do půl roku přicházejí pořady volejte Vladimírovi a vaříme s Vladimírem 🔥
pomalu se z něj stává Soukup 2.0
do půl roku přicházejí pořady volejte Vladimírovi a vaříme s Vladimírem 🔥
Investujte s Vladimirem 😎
👌 1
Petr Langr
06.04.2025 14:39
↩
@pink&deviant
Ahoj, minule som si vsimol tvoju fotku s partnerkou. Mne už deti dorastajú a tiež by som rád cestoval . Doteraz som nemal veľmi možnosti. Máš YT travel kanal?
Asi jo.. je mi 44. Byli jsme v indii. Kanal nemam. Jestli neco tak udelam zas nejaky blog se zkusenostmi. Ale az nejaky nasbiram. Cestuju rad ale trochu na pankace 'telefon do jedny kapsy a penezenku do druhy' a muzem..
👴 1
V utery letim na tenerife.. 😄
🌴 1
pink&deviant
06.04.2025 15:53
↩
@Petr Langr
Asi jo.. je mi 44. Byli jsme v indii. Kanal nemam. Jestli neco tak udelam zas nejaky blog se zkusenostmi. Ale az nejaky nasbiram. Cestuju rad ale trochu na pankace 'telefon do jedny kapsy a penezenku do druhy' a muzem..
mne je 45 to mame narovnak, urcite by sa nejaky boomer blog hodil 😎 😀 . Tasktiez robievam nejake vikendove vylety spontane.
pink&deviant
06.04.2025 16:13
Pre nas co nevieme programovat sa otvaraju cesty https://www.youtube.com/watch?v=3I_7WFXGXeY Uz to bude len laCHSIE.
✅ 1
👍 1
🔥 1
ja osobne fachcim na chatgpt a grok. to google ai studio sa mi pozdava... mohlo by bnyt viac casu
x.cool
06.04.2025 17:29
↩
@JUDr. Inkognito
Jaké používáte krypto platební karty a jste spokojeni? Děkuji
A co ta Osmo crypto karta? Nekdo tady psal ze to zkousi ale uz nenapsal feedback 🤷♂️ tak nevim.
bumelak
06.04.2025 18:49
helemese copa spustilo takhle v neděli tu krásnou červenou svíci?😏
Poustnak
06.04.2025 19:07
↩
@x.cool
A co ta Osmo crypto karta? Nekdo tady psal ze to zkousi ale uz nenapsal feedback 🤷♂️ tak nevim.
Ta by mě taky zajímala jak funguje a jaké tam jsou spready. A hlavně jestli jako evropané si to tam můžeme snadno zřídit. Jestli se nepletu tak mají sídlo v Singapuru a založit si jako rezident EU účet v Singapuru je dost složité.
Ponke
06.04.2025 20:57
ETH 😂
Arnold Rimmer
06.04.2025 21:44
↩
@bumelak
helemese copa spustilo takhle v neděli tu krásnou červenou svíci?😏
Taky by mě zajímalo. Asi něco co nevíme. Konvenční trhy by měli být stále zavřené. Trumpeta beztak prohodil nějaké moudro.
Swordfish
06.04.2025 21:45
pink&deviant
06.04.2025 22:40
Éťa bude za liter.
Gali
07.04.2025 05:01
Jebe tomu riadne no . A to do konca roka má byt nový top 🙂 hahah
🖤 1
pink&deviant
07.04.2025 06:15
Včelkamára
07.04.2025 07:02
To sou asi ty 10k svíčky na btc co o nich kyklop furt sni 😀
AMwhatAM
07.04.2025 07:02
konecne zas cash is the king<:joe:825130132578369576>
Gali
07.04.2025 07:03
Akože už tonzacina byt nepríjemne znova trosku.
Borek
07.04.2025 07:11
Ted hraju hodene 2d sachy dofam ze se brzo posunu na uroven 3d aby jsem byl schopny rozumět světovému makru
Kosa Fatty.io
07.04.2025 07:26
Uz ty projede Buffeta chapete? (Akcie)
(upraveno)
❤️ 1
Vedel co udela jeho kamarad ze skolky 😄
Ted hezky nakoupi ve sleve 🙂
JUDr. Inkognito
07.04.2025 08:07
mi to přišlo moc jednoduché se řídit Buffetem před půl rokem 🤣 čekal jsme na nějakou sofistikovanější zprávu
no nic počkáme pár let...
Tomáš
07.04.2025 08:14
Tak komu se blíží likvidace? 😂
pink&deviant
07.04.2025 08:22
Ja musím 😀😀