Gali
19.03.2025 11:48
ETH
Peky
19.03.2025 11:52
↩
@Gali
ETH
Už je za 10k
?
JanHonza
19.03.2025 12:10
Peky
19.03.2025 12:35
Až někdo zacílí na telegramové peněženky, to bude hukot
Gali
19.03.2025 15:47
↩
@Peky
Už je za 10k
Pockaj ešte týždeň a …… paru rokov 🙂
Peky
19.03.2025 18:47
↩
@Gali
Pockaj ešte týždeň a …… paru rokov 🙂
2026 bude rok Etherea
👍 1
JUDr. Inkognito
19.03.2025 18:55
jako že ho vypnou? 😆
😂 1
Poustnak
19.03.2025 19:10
borci na které no kyc burze se dá swapnout monero? děkuji
Swordfish
19.03.2025 20:11
Ponke
19.03.2025 20:11
To ses vratil brzo dpc
Jirka prave rekl ze zacal bearmarket
🥹
Dřevo
19.03.2025 20:12
↩
@Ponke
To ses vratil brzo dpc
Ale Ondra je tu celou dobu ty pico plesniva 😄
Ponke
19.03.2025 20:13
↩
@Dřevo
Ale Ondra je tu celou dobu ty pico plesniva 😄
Ale nepsal mi a ignoroval me od leta 🥹 🥹 🥹
Dřevo
19.03.2025 20:13
To je celej on, mrdat chia sektu atd.
Swordfish
19.03.2025 20:13
Nojo, to on umi.
Dřevo
19.03.2025 20:13
Ja vim.
🥕
Swordfish
19.03.2025 20:14
<:bludistak:984908372295942194>
Ponke
19.03.2025 20:15
Tpc konecne tady nebude jen pojebana chia
Plastex
19.03.2025 20:15
↩
@Swordfish
<:bludistak:984908372295942194>
Posli nejakou kosisku, od tebe to je lepsi nez od nekoho jinyho 🙂
Plastex
19.03.2025 20:16
↩
@Swordfish
(attachment)
Tvoje segra?:-)
Swordfish
19.03.2025 20:21
↩
@Plastex
Posli nejakou kosisku, od tebe to je lepsi nez od nekoho jinyho 🙂
Dobre, mam tu kosisku pro tebe
Plastex
19.03.2025 20:26
↩
@Swordfish
Dobre, mam tu kosisku pro tebe
Gali
19.03.2025 20:48
↩
@Poustnak
borci na které no kyc burze se dá swapnout monero? děkuji
Včelkamára
19.03.2025 21:47
↩
@Swordfish
(attachment)
Nejhezčí GIF jakej sem kdy od tebe viděl 😍
Swordfish
19.03.2025 22:01
↩
@Včelkamára
Nejhezčí GIF jakej sem kdy od tebe viděl 😍
ten gif mam ulozenej a byl to nekolikrat
Včelkamára
19.03.2025 22:02
Několikrát sem nejspis chyběl 😀
Kastan
20.03.2025 14:08
↩
@Peky
@everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Tak 24.5. je v Praze Rumfest, to by se dalo zkombinovat 😅
<@698178164970487809> 💪🏻
Včelkamára
20.03.2025 15:16
↩
@Kastan
Tak 24.5. je v Praze Rumfest, to by se dalo zkombinovat 😅
Jj, letos jdu 🥃👍
pink&deviant
20.03.2025 16:55
🤣 1
Swordfish
20.03.2025 17:33
Ponke
20.03.2025 21:41
Diky. Konecne prinosny prispevek po konci bullu 🫂
Miloš
21.03.2025 05:21
↩
@Ponke
Diky. Konecne prinosny prispevek po konci bullu 🫂
Po konci bullu? On už byl nějaký bull?
Swordfish
21.03.2025 06:57
A me jste se smali, kdyz jsem rikal ze bullrun nebyl a nebude.
JUDr. Inkognito
21.03.2025 07:00
↩
@Swordfish
A me jste se smali, kdyz jsem rikal ze bullrun nebyl a nebude.
Tobě se smějeme stále... 🤭
Ponke
21.03.2025 07:29
Bull run byl, ale ne v teto skupine 🥳
Swordfish
21.03.2025 07:32
Barrack Odbahna
21.03.2025 10:26
↩
@Ponke
Bull run byl, ale ne v teto skupine 🥳
Kdyby Ondra neprožíval estrogenovou transformaci a já nebyl v léčebně, tak by tu byl. Na to vem jed 🤣
🥰 1
pink&deviant
21.03.2025 20:32
Piatocek vecer bez chlastania a sexu. Je cas pozriet YT toto spracovanie o husitoch sa mi paci https://www.youtube.com/watch?v=bWfMRG7vdAc&t=479s
👍 1
Pán času
22.03.2025 08:39
Swordfish
22.03.2025 10:16
↩
@Pán času
https://tenor.com/view/wolfofwallstreet-leonardodicaprio-showgoeson-gif-7147941675975870886
Pořád chlastáš? 😄
Pořád chlastáš? 😄
Už ne
pink&deviant
22.03.2025 12:29
↩
@Swordfish
Už ne
chyba!
Barrack Odbahna
23.03.2025 17:22
Už mám dost těchhle podělanejch hadů v tomhle podělaným letadle 🤣
Swordfish
23.03.2025 19:27
↩
@Barrack Odbahna
Už mám dost těchhle podělanejch hadů v tomhle podělaným letadle 🤣
To je ten film s Samuel Jackson?
(upraveno)
Barrack Odbahna
24.03.2025 08:21
↩
@Swordfish
To je ten film s Samuel Jackson?
jo
🤣
Barrack Odbahna
24.03.2025 10:50
Swordfish
25.03.2025 09:30
Podle mě tě doma málo mlátili.
Barrack Odbahna
25.03.2025 09:53
Nepocházím z násilnické rodiny. Typický případ tupých a opakovaných ran do hlavy v dospívání jsi ty
(upraveno)
🫂 1
pink&deviant
25.03.2025 15:38
pink&deviant
25.03.2025 15:46
Swordfish
25.03.2025 16:02
Nove dno 🙂
Tomassino
25.03.2025 17:03
↩
@Swordfish
Podle mě tě doma málo mlátili.
JUDr. Inkognito
25.03.2025 19:13
prdele, kura, tedy do dneška jsem se pyšnil obsahovým dnem já....
Miloš
25.03.2025 19:32
↩
@JUDr. Inkognito
prdele, kura, tedy do dneška jsem se pyšnil obsahovým dnem já....
No, vidíš, tak už nejsi jednička. Spíš by mě ale zajímalo, proč jdou ceny hore?
JUDr. Inkognito
25.03.2025 19:45
↩
@Miloš
No, vidíš, tak už nejsi jednička. Spíš by mě ale zajímalo, proč jdou ceny hore?
jdeme nahoru až k rezistenci cca 89-92k pak bude větší pravděpodobnost jíd zase dolů
Miloš
25.03.2025 19:53
🙈
A já myslel ze přišel bullmarket
😃
JUDr. Inkognito
25.03.2025 20:02
ten se chystá neboj, podhoubí pro crypto je silné
(upraveno)
🤣 1
Barrack Odbahna
26.03.2025 08:52
↩
@Tomassino
https://tenor.com/view/aidan-gallagher-agree-aidan-absolutely-agree-aidan-agreed-gif-4161119326556721262
Já to tušil, že vy dva si držíte vzájemně péra při chcaní na toaletách....ale takto veřejně to dávat najevo nemusíte 🤣
✅ 1
Swordfish
26.03.2025 09:00
zavist je svine vid?
Barrack Odbahna
26.03.2025 18:33
Zavidim vam tu lasku ❤️
😍 1
Ponke
26.03.2025 20:28
Coeeeeee
Swordfish
26.03.2025 20:32
23k czk cisteho, ve vlastnim bydleni, asi by se dalo
JUDr. Inkognito
26.03.2025 21:36
nechal jsi 2 týdny puštěnou teplou vodu nebo co? 🤣
Tomáš
26.03.2025 21:38
Trochu to zvedly 3 flašky rumu, ale to byla "jen" necelá desítka 😂
x.cool
27.03.2025 05:03
Tvl to bydlis na nejakem hradu nebo v Paříži neee 😁 ? A nebo mas 10 deti pac jinak to neni snad ani mozny 🤷♂️
Tomáš
27.03.2025 07:04
Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
Plastex
27.03.2025 07:11
↩
@Tomáš
Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
Tak to nevadi kdyz jede krypto ne?:-)
Tomáš
27.03.2025 07:19
Neprovokuj jo 🤦
x.cool
27.03.2025 09:20
↩
@Tomáš
Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
No jo chapu ale stejne to je az moc 😁
Tomáš
27.03.2025 09:33
Tak jaké máte fakt kompletní výdaje na domácnost za vše? 🤷
Petr Langr
27.03.2025 12:28
100+
ale nezbytne je z toho vyrazne mene.. zadne deti. byt zaplaceny.
Swordfish
27.03.2025 12:44
taky za mesic utratim vic nez 100kc
👌 1
pink&deviant
27.03.2025 16:38
↩
@Barrack Odbahna
Já to tušil, že vy dva si držíte vzájemně péra při chcaní na toaletách....ale takto veřejně to dávat najevo nemusíte 🤣
Myslím, že vek 40+ by mali byt takéto uchylačiny už povinné!
💋 1
💯 1
Poustnak
27.03.2025 19:22
Borci proč ten Eter je furt tak zdechlý. Od té doby co opustil POW a stakuje se jde jen níže a níže.
x.cool
27.03.2025 19:47
↩
@Tomáš
Tak jaké máte fakt kompletní výdaje na domácnost za vše? 🤷
No myslim ze pokud je vic ja 50 - 60 tak je neco spatne 🤷♂️
Teda pokud nemas 5 deti a velkej barak . Ale nevim jak to chodi v Praze tam se zije asi jinak 😁
Samozrejme poku je clovek bohatej a nemusi koukat na penize tak proc ne
Teda pokud nemas 5 deti a velkej barak . Ale nevim jak to chodi v Praze tam se zije asi jinak 😁
Samozrejme poku je clovek bohatej a nemusi koukat na penize tak proc ne
JUDr. Inkognito
27.03.2025 20:36
↩
@Tomáš
Trochu to zvedly 3 flašky rumu, ale to byla "jen" necelá desítka 😂
teď piju Blue Mauritius, chutná mi velmi 🤤
Včelkamára
27.03.2025 20:36
↩
@Poustnak
Borci proč ten Eter je furt tak zdechlý. Od té doby co opustil POW a stakuje se jde jen níže a níže.
Možná i proto že vzniklo hodně konkurence a lidi ji používají
(upraveno)
Swordfish
28.03.2025 17:13
Dump it
Je to v píči
Čas leavnout
Miloš
28.03.2025 17:48
↩
@Swordfish
Čas leavnout
Čas leavnout? Z eth? Nebo z krypta úplně?🤔
Poustnak
28.03.2025 17:50
co třeba buy the dip?
JUDr. Inkognito
28.03.2025 21:22
↩
@Swordfish
Čas leavnout
slaboši utíkají... je třeba zůstala a vypít si tu hořkost až do dna.. jedině co schvaliju leavnout ETH to je větší mrdka než jsme doufali 🙂
Ponke
28.03.2025 21:45
Welcome to the painzone
Let me enjoy this pain