# pokec
184675 zpráv • strana 147/1847
pink&deviant 19.03.2025 10:35
@JanHonza Neboj, mám jiné radosti
Snazia sa ti nakladať 😀😀. Musíš ľuďom priniesť iné obete! A odvrátiť ich pozornosť 😉🤣
Peky 19.03.2025 11:52
@Gali ETH
Už je za 10k
?
Peky 19.03.2025 12:35
Až někdo zacílí na telegramové peněženky, to bude hukot
Gali 19.03.2025 15:47
@Peky Už je za 10k
Pockaj ešte týždeň a …… paru rokov 🙂
Peky 19.03.2025 18:47
@Gali Pockaj ešte týždeň a …… paru rokov 🙂
2026 bude rok Etherea
👍 1
JUDr. Inkognito 19.03.2025 18:55
jako že ho vypnou? 😆
😂 1
Poustnak 19.03.2025 19:10
borci na které no kyc burze se dá swapnout monero? děkuji
Ponke 19.03.2025 20:11
To ses vratil brzo dpc
Jirka prave rekl ze zacal bearmarket
🥹
Dřevo 19.03.2025 20:12
@Ponke To ses vratil brzo dpc
Ale Ondra je tu celou dobu ty pico plesniva 😄
Ponke 19.03.2025 20:13
@Dřevo Ale Ondra je tu celou dobu ty pico plesniva 😄
Ale nepsal mi a ignoroval me od leta 🥹 🥹 🥹
Dřevo 19.03.2025 20:13
To je celej on, mrdat chia sektu atd.
Swordfish 19.03.2025 20:13
Nojo, to on umi.
Dřevo 19.03.2025 20:13
Ja vim.
🥕
Swordfish 19.03.2025 20:14
<:bludistak:984908372295942194>
Ponke 19.03.2025 20:15
Tpc konecne tady nebude jen pojebana chia
Plastex 19.03.2025 20:15
@Swordfish <:bludistak:984908372295942194>
Posli nejakou kosisku, od tebe to je lepsi nez od nekoho jinyho 🙂
Swordfish 19.03.2025 20:15
❤️ 3
Plastex 19.03.2025 20:16
@Swordfish (attachment)
Tvoje segra?:-)
Swordfish 19.03.2025 20:21
@Plastex Posli nejakou kosisku, od tebe to je lepsi nez od nekoho jinyho 🙂
Dobre, mam tu kosisku pro tebe
Plastex 19.03.2025 20:26
@Swordfish Dobre, mam tu kosisku pro tebe
Gali 19.03.2025 20:48
@Poustnak borci na které no kyc burze se dá swapnout monero? děkuji
Včelkamára 19.03.2025 21:47
@Swordfish (attachment)
Nejhezčí GIF jakej sem kdy od tebe viděl 😍
Swordfish 19.03.2025 22:01
@Včelkamára Nejhezčí GIF jakej sem kdy od tebe viděl 😍
ten gif mam ulozenej a byl to nekolikrat
Včelkamára 19.03.2025 22:02
Několikrát sem nejspis chyběl 😀
Kastan 20.03.2025 14:08
@Peky @everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Tak 24.5. je v Praze Rumfest, to by se dalo zkombinovat 😅
<@698178164970487809> 💪🏻
Včelkamára 20.03.2025 15:16
@Kastan Tak 24.5. je v Praze Rumfest, to by se dalo zkombinovat 😅
Jj, letos jdu 🥃👍
pink&deviant 20.03.2025 16:55
Ponke 20.03.2025 21:41
Diky. Konecne prinosny prispevek po konci bullu 🫂
Miloš 21.03.2025 05:21
@Ponke Diky. Konecne prinosny prispevek po konci bullu 🫂
Po konci bullu? On už byl nějaký bull?
Swordfish 21.03.2025 06:57
A me jste se smali, kdyz jsem rikal ze bullrun nebyl a nebude.
JUDr. Inkognito 21.03.2025 07:00
@Swordfish A me jste se smali, kdyz jsem rikal ze bullrun nebyl a nebude.
Tobě se smějeme stále... 🤭
Ponke 21.03.2025 07:29
Bull run byl, ale ne v teto skupine 🥳
Barrack Odbahna 21.03.2025 10:26
@Ponke Bull run byl, ale ne v teto skupine 🥳
Kdyby Ondra neprožíval estrogenovou transformaci a já nebyl v léčebně, tak by tu byl. Na to vem jed 🤣
🥰 1
pink&deviant 21.03.2025 20:32
Piatocek vecer bez chlastania a sexu. Je cas pozriet YT toto spracovanie o husitoch sa mi paci https://www.youtube.com/watch?v=bWfMRG7vdAc&t=479s
👍 1
Swordfish 22.03.2025 10:16
pink&deviant 22.03.2025 12:29
@Swordfish Už ne
chyba!
Tomassino 22.03.2025 19:00
Barrack Odbahna 23.03.2025 17:22
Už mám dost těchhle podělanejch hadů v tomhle podělaným letadle 🤣
Swordfish 23.03.2025 19:27
@Barrack Odbahna Už mám dost těchhle podělanejch hadů v tomhle podělaným letadle 🤣
To je ten film s Samuel Jackson?
(upraveno)
Barrack Odbahna 24.03.2025 08:21
@Swordfish To je ten film s Samuel Jackson?
jo
🤣
Swordfish 25.03.2025 09:30
Podle mě tě doma málo mlátili.
Barrack Odbahna 25.03.2025 09:53
Nepocházím z násilnické rodiny. Typický případ tupých a opakovaných ran do hlavy v dospívání jsi ty
(upraveno)
🫂 1
Swordfish 25.03.2025 16:02
Nove dno 🙂
Tomassino 25.03.2025 17:03
JUDr. Inkognito 25.03.2025 19:13
prdele, kura, tedy do dneška jsem se pyšnil obsahovým dnem já....
Miloš 25.03.2025 19:32
@JUDr. Inkognito prdele, kura, tedy do dneška jsem se pyšnil obsahovým dnem já....
No, vidíš, tak už nejsi jednička. Spíš by mě ale zajímalo, proč jdou ceny hore?
JUDr. Inkognito 25.03.2025 19:45
@Miloš No, vidíš, tak už nejsi jednička. Spíš by mě ale zajímalo, proč jdou ceny hore?
jdeme nahoru až k rezistenci cca 89-92k pak bude větší pravděpodobnost jíd zase dolů
Miloš 25.03.2025 19:53
🙈
A já myslel ze přišel bullmarket
😃
JUDr. Inkognito 25.03.2025 20:02
ten se chystá neboj, podhoubí pro crypto je silné
(upraveno)
🤣 1
Barrack Odbahna 26.03.2025 08:52
Já to tušil, že vy dva si držíte vzájemně péra při chcaní na toaletách....ale takto veřejně to dávat najevo nemusíte 🤣
1
Swordfish 26.03.2025 09:00
zavist je svine vid?
Barrack Odbahna 26.03.2025 18:33
Zavidim vam tu lasku ❤️
😍 1
Ponke 26.03.2025 20:28
Coeeeeee
Swordfish 26.03.2025 20:32
23k czk cisteho, ve vlastnim bydleni, asi by se dalo
JUDr. Inkognito 26.03.2025 21:36
nechal jsi 2 týdny puštěnou teplou vodu nebo co? 🤣
Tomáš 26.03.2025 21:38
Trochu to zvedly 3 flašky rumu, ale to byla "jen" necelá desítka 😂
x.cool 27.03.2025 05:03
Tvl to bydlis na nejakem hradu nebo v Paříži neee 😁 ? A nebo mas 10 deti pac jinak to neni snad ani mozny 🤷‍♂️
Tomáš 27.03.2025 07:04
Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
Plastex 27.03.2025 07:11
@Tomáš Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
Tak to nevadi kdyz jede krypto ne?:-)
Tomáš 27.03.2025 07:19
Neprovokuj jo 🤦
x.cool 27.03.2025 09:20
@Tomáš Na hradě ne, ale počítal jsem víceméně skoro vše.... Od bydlení, zábavy, nákupů potravin, záloh na zdravotní a sociální, tenhle měsíc technická a pojistka na auto (ale jiný měsíc by to zas byl kurz plavání pro dítě, každý měsíc se najde nějaká dražší "jednorázová" položka) 🤷
No jo chapu ale stejne to je az moc 😁
Tomáš 27.03.2025 09:33
Tak jaké máte fakt kompletní výdaje na domácnost za vše? 🤷
Petr Langr 27.03.2025 12:28
100+
ale nezbytne je z toho vyrazne mene.. zadne deti. byt zaplaceny.
Swordfish 27.03.2025 12:44
taky za mesic utratim vic nez 100kc
👌 1
pink&deviant 27.03.2025 16:38
@Barrack Odbahna Já to tušil, že vy dva si držíte vzájemně péra při chcaní na toaletách....ale takto veřejně to dávat najevo nemusíte 🤣
Myslím, že vek 40+ by mali byt takéto uchylačiny už povinné!
💋 1 💯 1
Poustnak 27.03.2025 19:22
Borci proč ten Eter je furt tak zdechlý. Od té doby co opustil POW a stakuje se jde jen níže a níže.
x.cool 27.03.2025 19:47
@Tomáš Tak jaké máte fakt kompletní výdaje na domácnost za vše? 🤷
No myslim ze pokud je vic ja 50 - 60 tak je neco spatne 🤷‍♂️
Teda pokud nemas 5 deti a velkej barak . Ale nevim jak to chodi v Praze tam se zije asi jinak 😁
Samozrejme poku je clovek bohatej a nemusi koukat na penize tak proc ne
JUDr. Inkognito 27.03.2025 20:36
@Tomáš Trochu to zvedly 3 flašky rumu, ale to byla "jen" necelá desítka 😂
teď piju Blue Mauritius, chutná mi velmi 🤤
Včelkamára 27.03.2025 20:36
@Poustnak Borci proč ten Eter je furt tak zdechlý. Od té doby co opustil POW a stakuje se jde jen níže a níže.
Možná i proto že vzniklo hodně konkurence a lidi ji používají
(upraveno)
Swordfish 28.03.2025 17:13
Dump it
Je to v píči
Čas leavnout
Miloš 28.03.2025 17:48
@Swordfish Čas leavnout
Čas leavnout? Z eth? Nebo z krypta úplně?🤔
Poustnak 28.03.2025 17:50
co třeba buy the dip?
JUDr. Inkognito 28.03.2025 21:22
@Swordfish Čas leavnout
slaboši utíkají... je třeba zůstala a vypít si tu hořkost až do dna.. jedině co schvaliju leavnout ETH to je větší mrdka než jsme doufali 🙂
Ponke 28.03.2025 21:45
Welcome to the painzone
Let me enjoy this pain