Tomáš
16.03.2025 11:44
Ano, kvalita a možný budoucí vývoj je fajn
JanHonza
16.03.2025 11:44
Pokud se teprve něco staví a ty můžeš koupit levně, tak víš, že za chvilku na tom hodně vyděláš
Tomáš
16.03.2025 11:44
Za rok až to bude +5000% nám znovu připomeň, že jsme dementi, ale teď už prosím ne
👍🏻 1
JanHonza
16.03.2025 11:44
Dementi určitě nejste, jan vám neradí někdo komu věříte
Kdo chápe k čemu je blockchain a že ho svět potřebuje, tak musí vidět ten úspěch který moje milovaná má
Tomáš
16.03.2025 11:46
↩
@JanHonza
Pokud se teprve něco staví a ty můžeš koupit levně, tak víš, že za chvilku na tom hodně vyděláš
Stavělo se deset tisíc dalších projektů, o 99,9% z nich si ani v životě neslyšel.... A taky to vypadalo na zajímavé věci
Tomáš
16.03.2025 11:46
↩
@JanHonza
Kdo chápe k čemu je blockchain a že ho svět potřebuje, tak musí vidět ten úspěch který moje milovaná má
Ano, emoce... Tak to přesně k investicím nepatří
JanHonza
16.03.2025 11:46
↩
@Tomáš
Stavělo se deset tisíc dalších projektů, o 99,9% z nich si ani v životě neslyšel.... A taky to vypadalo na zajímavé věci
Jo, na Ethereu, který není dobrý
Meritik
16.03.2025 11:46
↩
@JanHonza
Nikdo z vás není v komunitě vývojářů a nemáte info z první ruky
Nikdo z nás tam není, protože asi nechceme. Je to jeden z tisíce projektů. Takhle tady každej můžeme tlačit svoje projekty ve kterých máme peníze, ale neděláme to tak to prosím nedělej taky.
JanHonza
16.03.2025 11:46
↩
@Tomáš
Ano, emoce... Tak to přesně k investicím nepatří
Emoce? kdybys měl dnes 100 BTC tak jsi taky zamilovaný 🙂
(upraveno)
Netlačím nikoho, jen jsem dal nejnovější příspěvek pro ty který to možná zajímá a už se na mě sypete
Uvědomujete si, že velcí investoři budou investovat do toho nejlepšího?
a už je to vidět
Tomáš
16.03.2025 11:49
↩
@JanHonza
Uvědomujete si, že velcí investoři budou investovat do toho nejlepšího?
Zase chyba... Velký investor rozloží riziko, tomu klidně 8 z 10 projektů v ranné fázi umře a ty 2 mu to vrátí, ale do všeho dá malinko
A větší prachy sype až když je to na jisto
Sliboval si, že s chiou už přestaneš... Kdyby si to opakovaně neporušil, tak si tě nikdo nevšímá, diskutujme o čemkoliv jiném 🤷
JanHonza
16.03.2025 11:51
Až budou sypat, tak koupáte draho, kdybyste opravdu zkoumali co vám tady říkám, tak na to přijdete, ale komu není rady
Meritik
16.03.2025 11:51
↩
@JanHonza
Netlačím nikoho, jen jsem dal nejnovější příspěvek pro ty který to možná zajímá a už se na mě sypete
Sorry, ale tlačíš. Tohle není první příspěvek a lidi tady tím už prudíš... 🎃
JanHonza
16.03.2025 11:51
↩
@Tomáš
Sliboval si, že s chiou už přestaneš... Kdyby si to opakovaně neporušil, tak si tě nikdo nevšímá, diskutujme o čemkoliv jiném 🤷
jo o TV 😄
JanHonza
16.03.2025 11:51
↩
@Meritik
Sorry, ale tlačíš. Tohle není první příspěvek a lidi tady tím už prudíš... 🎃
jedním příspěvkem po týdnu prudím ?
teď už jen reaguju na vás
Tomáš
16.03.2025 11:52
↩
@JanHonza
Až budou sypat, tak koupáte draho, kdybyste opravdu zkoumali co vám tady říkám, tak na to přijdete, ale komu není rady
Přesně to jsme ti ale taky dřív psal... Klidně si tu chiu koupím za 3x od dnešní ceny, pokud už tam v tu dobu uvidím přínos, nevadí mi to a uznám, že to třeba bude fajn... Ale teď je to prostě jedno z mnoha, kde je to hlavně o vizi a nikoliv současnosti
JanHonza
16.03.2025 11:53
↩
@Tomáš
Přesně to jsme ti ale taky dřív psal... Klidně si tu chiu koupím za 3x od dnešní ceny, pokud už tam v tu dobu uvidím přínos, nevadí mi to a uznám, že to třeba bude fajn... Ale teď je to prostě jedno z mnoha, kde je to hlavně o vizi a nikoliv současnosti
Současnost je taková, že čekáme cca 2-4 týdny a rozjede se obchod z akciemi
Cena je jedna věc a informace druhá, pokud se rozhodujete podle ceny fajn chápu
Meritik
16.03.2025 11:55
↩
@JanHonza
jedním příspěvkem po týdnu prudím ?
5.3 / 9.3 / 11.3 / 15.3.... Informoval jsi nás a kdo bude chtít, tak si ty promo informace přečte a nasype se do toho. 🎣
💚 1
JanHonza
16.03.2025 11:55
Mě bohatě stačí co píšou vývojáři z BTC a ETH, jsou chiou nadšený a žádají spolupráci, takže tak
Info mám přímo od vývojářů, takže to nikde nenajdete
(upraveno)
Tomáš
16.03.2025 11:56
Umíš i něco jiného než chia?
Několikrát jsem říkal, že můžeme v poklidu diskutovat o jiném tématu
JanHonza
16.03.2025 11:59
↩
@Tomáš
Umíš i něco jiného než chia?
Jo, můžeme se třeba bavit o mincích ČNB na kterých jsem vydělal spoustu peněz a to z nuly, ale tohle řeším v jiný skupině.
Nebo o bytech jak je získat zadarmo, ale tady jsem v krypto skupině
Teď jdu ven se psem tak se mějte a nerozčilujte se, škodí to zdraví
Tomáš
16.03.2025 12:02
↩
@JanHonza
Nebo o bytech jak je získat zadarmo, ale tady jsem v krypto skupině
Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
Ale ani ze srandy nezkoušej, že teď si mám koupit chia a za 10 let mám z toho byt zdarma prosím tě...
Meritik
16.03.2025 12:02
↩
@Tomáš
Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
také se hlásím o informace a o diskuzi na toto téma. Tedy pokud to nebudou ChiaByty 😄
🤣 4
iceman Fatty.io |🔥Nesa
16.03.2025 13:10
Čau , jak to jde všichni??? Už jste slyšeli o CHIA ???
😆 5
hamakar
16.03.2025 13:13
Tvl, psal jsem to uz predtim, zalozte mu Chia channel a tam bude na kazdem, jestli si necha utect zivotni prilezitost nebo ne.
JanHonza
16.03.2025 13:28
↩
@Tomáš
Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
O bytech už jsem tady psal, nevím jak je to teď, ale já si vzal před časem byty na hypotéky a všechny pronajímám. Nájemníci mi platí nájem i hypotéku a ještě mi zbyde, takže jsem každý měsíc v plusu. Po zaplacení hypoték budu mít všechny byty zadarmo. Je to plán na 15-20 let, takže spíše zabezpečení na důchod, nebo pro děti.
Peky
16.03.2025 14:11
Ted pojedu busem z ČM do Edenu ,,zadarmo” 😂 jen ta permice něco stála😂
Barrack Odbahna
16.03.2025 15:11
Nechte Honzika na pokoji kurva 😁
<@859592689987878933> Nenech se rozhodit mistni slechtou. Oni byli vzdycky trochu divni 🤣
Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
JanHonza
16.03.2025 16:51
↩
@Barrack Odbahna
Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
Já jsem v pohodě, čím víc budou nadávat, tím víc se potom budu smát 😄
Ponke
16.03.2025 18:01
Chia skupinu udelejte <:picard:822537684441890836>
Plastex
16.03.2025 18:12
↩
@Peky
Kámoš mi psal, že má tři lístky, kdyby někdo chtěl od 18:30 v Edenu
No to bych sel kdybych nebyl v praci pici 😦
Plastex
16.03.2025 18:13
↩
@JanHonza
O bytech už jsem tady psal, nevím jak je to teď, ale já si vzal před časem byty na hypotéky a všechny pronajímám. Nájemníci mi platí nájem i hypotéku a ještě mi zbyde, takže jsem každý měsíc v plusu. Po zaplacení hypoték budu mít všechny byty zadarmo. Je to plán na 15-20 let, takže spíše zabezpečení na důchod, nebo pro děti.
Zadarmo:-D byty 😄 a pocitas do toho tvuj cas a nervy s najemnikama? Ty vole mam jeden byt a z tech najemniku bych se posral.
🫂 2
JanHonza
16.03.2025 19:10
↩
@Plastex
Zadarmo:-D byty 😄 a pocitas do toho tvuj cas a nervy s najemnikama? Ty vole mam jeden byt a z tech najemniku bych se posral.
Celé mi to spravuje realitka, nemam žádný starosti a každý měsíc mi realitka platí
Vektor
16.03.2025 19:21
↩
@JanHonza
Celé mi to spravuje realitka, nemam žádný starosti a každý měsíc mi realitka platí
Jo tak s tim mam fakt dobre zkusenosti🤣🤣🤣 todle se ale pane realitak musi opravit. Tak to nejak udejte aby to moc nestalo.
JanHonza
16.03.2025 19:31
↩
@Vektor
Jo tak s tim mam fakt dobre zkusenosti🤣🤣🤣 todle se ale pane realitak musi opravit. Tak to nejak udejte aby to moc nestalo.
Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Vektor
16.03.2025 19:31
↩
@JanHonza
Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Sak o tom ted mluvim 🙂
Dřevo
16.03.2025 21:32
Chybí mi Chia. Můžete s tím něco udělat?
Tomáš
16.03.2025 21:51
tak chia tady https://discord.com/channels/767643615592972289/1350949448737357897/1350949515917791325 a v pokecu už ani slovo
Tomáš
16.03.2025 21:59
↩
@JanHonza
Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Jak dlouho už to takto bez komplikací drží? Chodíš tam občas třeba na kontrolu nebo plně věříš realitce?
iceman Fatty.io |🔥Nesa
17.03.2025 08:13
↩
@Barrack Odbahna
Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
Já Rejpal??? 🤔😅😅😁. No dovol... Jdu si koupit chia semínka a záložím chia farmu s yieldem 1000 % abych dokázal mé odhodlání
(upraveno)
🤣 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa
17.03.2025 08:17
↩
@Tomáš
tak chia tady https://discord.com/channels/767643615592972289/1350949448737357897/1350949515917791325 a v pokecu už ani slovo
Až teď to vidím, jen jsem odpovídal barackovi před chvílí 😅
Peky
17.03.2025 13:49
↩
@Plastex
No to bych sel kdybych nebyl v praci pici 😦
To byla atmosféra - mistrovská - zadarmo😂
Plastex
17.03.2025 14:01
↩
@Peky
To byla atmosféra - mistrovská - zadarmo😂
To se hodi v bearu 🙂 kazda vec zadarmo je dobra 😄
Dřevo
17.03.2025 14:04
Třeba byty nebo šalvěj hispánská.
(upraveno)
JUDr. Inkognito
18.03.2025 06:56
Existuje nějaký nástroj pro uniswap který mi zobrazí všechny pooly a jejich statistiky? Protože samotný uniswap toto dělá nepřesně. Nevygeneruje v seznamu všechny pooly.. musím dohledat ručně když mě nějaký konkrétní zajímá.
Další otázka: přes uniswap si mohu nakoupit např USDS ale pool s USDS jsem žádný nenašel. Jak to dělá?
Plastex
18.03.2025 08:22
↩
@JUDr. Inkognito
Existuje nějaký nástroj pro uniswap který mi zobrazí všechny pooly a jejich statistiky? Protože samotný uniswap toto dělá nepřesně. Nevygeneruje v seznamu všechny pooly.. musím dohledat ručně když mě nějaký konkrétní zajímá.
A debank ti to nezobrazi?
Peky
18.03.2025 08:37
ZOJA bude končit, prodá se na apartmány
což se rozloučit?
Tomáš
18.03.2025 08:38
Jáchyma už nebaví starosti s provozem nebo potřebuje prachy na jiný projekt?
Peky
18.03.2025 08:39
prý něco z degen roomky 🤣
🙈 2
já bych vyrazil
Tomáš
18.03.2025 08:39
Jako rozlučka by to možná šlo, ale jinak byl nápad, že by se něco dalo udělat v Mýtě... Co <@831379731734855720> ?
✅ 1
Peky
18.03.2025 08:43
ted jsem hodil rychlej call s Jáchyme a i on sám tam chce udělat rozlučku
někdy v květnu
říkal jsem, že nás bude třeba jen 10-15
on na pohodu, nebere to jako business
ví, že tady mají všichni hovno 🤣 🤣 <@744861727367102464> jedinej Míra přijede s Teslou
🤣 1
bumelak
18.03.2025 11:20
<@471336299547197450> Vektore co dáme Zoju?
Vektor
18.03.2025 11:31
↩
@bumelak
<@471336299547197450> Vektore co dáme Zoju?
Zoja zni dobre:) urco bych zajel
Martin11
18.03.2025 13:21
↩
@Peky
což se rozloučit?
Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
Peky
18.03.2025 13:22
↩
@Martin11
Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
V květnu to budou dva roky co nechlastám, ale na Zoje si pivko s vámi dám🥳
❤️ 1
Peky
18.03.2025 13:26
↩
@Martin11
Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
Jaký máš volný
Martin11
18.03.2025 13:51
Nejlepší by byla ta druhá půlka května. Víkend 24/25 nebo 31/1
Peky
18.03.2025 14:57
@everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
(upraveno)
✅ 1
🥲 1
do té doby si zaplaťte kurzy pokeru, ať nám tam nebrečíte 🤣
🤣 1
<@801132399060451348> vem ty kámoše, těm to celkem šlo 🤣
🤣 1
Včelkamára
18.03.2025 15:30
Rád bych se s tebou zase podělil o výhru ale ani jeden termín bohužel nemůžu
Kastan
18.03.2025 16:10
↩
@Peky
@everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Kruci, to jsem zrovna pryc. Od 23. tri tydny v kuse skoro. S pauzama na vikendy. Tos to trefil vyborne. Pak tu jsem 3 tydny zas doma 😀
Plastex
18.03.2025 17:19
↩
@Peky
@everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Ja bych mohl az v letnich prázdninách.
Vektor
18.03.2025 17:41
Ja muzu oba
Dřevo
18.03.2025 18:31
Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
(upraveno)
😅 4
Peky
18.03.2025 18:56
↩
@Dřevo
Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
Ba naopak, ten to celé zatáhne a my tam budeme zadarmo😂😂
😂 1
Peky
18.03.2025 18:57
↩
@Kastan
Kruci, to jsem zrovna pryc. Od 23. tri tydny v kuse skoro. S pauzama na vikendy. Tos to trefil vyborne. Pak tu jsem 3 tydny zas doma 😀
Dyt to je víkend
Kastan
18.03.2025 18:57
↩
@Peky
Dyt to je víkend
Jo aha
Ja tam nevidel tu petku 😆
Kdo kurva pise datum s lomitkem i pomlckou 🤣
😂 1
🤣 1
Zoja Krkonoše
18.03.2025 21:02
Ahoj všem, jde tu dělat nějaká anketa ? Já ten květen můžu improvizačne přizpůsobit, tak můžeme v klidu ladit optimální termín...
JanHonza
18.03.2025 21:07
↩
@Dřevo
Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
Neboj, mám jiné radosti