# pokec
184675 zpráv • strana 148/1847
Tomáš 16.03.2025 11:44
Ano, kvalita a možný budoucí vývoj je fajn
JanHonza 16.03.2025 11:44
Pokud se teprve něco staví a ty můžeš koupit levně, tak víš, že za chvilku na tom hodně vyděláš
Tomáš 16.03.2025 11:44
Za rok až to bude +5000% nám znovu připomeň, že jsme dementi, ale teď už prosím ne
👍🏻 1
JanHonza 16.03.2025 11:44
Dementi určitě nejste, jan vám neradí někdo komu věříte
Kdo chápe k čemu je blockchain a že ho svět potřebuje, tak musí vidět ten úspěch který moje milovaná má
Tomáš 16.03.2025 11:46
@JanHonza Pokud se teprve něco staví a ty můžeš koupit levně, tak víš, že za chvilku na tom hodně vyděláš
Stavělo se deset tisíc dalších projektů, o 99,9% z nich si ani v životě neslyšel.... A taky to vypadalo na zajímavé věci
Tomáš 16.03.2025 11:46
@JanHonza Kdo chápe k čemu je blockchain a že ho svět potřebuje, tak musí vidět ten úspěch který moje milovaná má
Ano, emoce... Tak to přesně k investicím nepatří
JanHonza 16.03.2025 11:46
@Tomáš Stavělo se deset tisíc dalších projektů, o 99,9% z nich si ani v životě neslyšel.... A taky to vypadalo na zajímavé věci
Jo, na Ethereu, který není dobrý
Meritik 16.03.2025 11:46
@JanHonza Nikdo z vás není v komunitě vývojářů a nemáte info z první ruky
Nikdo z nás tam není, protože asi nechceme. Je to jeden z tisíce projektů. Takhle tady každej můžeme tlačit svoje projekty ve kterých máme peníze, ale neděláme to tak to prosím nedělej taky.
JanHonza 16.03.2025 11:46
@Tomáš Ano, emoce... Tak to přesně k investicím nepatří
Emoce? kdybys měl dnes 100 BTC tak jsi taky zamilovaný 🙂
(upraveno)
Netlačím nikoho, jen jsem dal nejnovější příspěvek pro ty který to možná zajímá a už se na mě sypete
Uvědomujete si, že velcí investoři budou investovat do toho nejlepšího?
a už je to vidět
Tomáš 16.03.2025 11:49
@JanHonza Uvědomujete si, že velcí investoři budou investovat do toho nejlepšího?
Zase chyba... Velký investor rozloží riziko, tomu klidně 8 z 10 projektů v ranné fázi umře a ty 2 mu to vrátí, ale do všeho dá malinko
A větší prachy sype až když je to na jisto
Sliboval si, že s chiou už přestaneš... Kdyby si to opakovaně neporušil, tak si tě nikdo nevšímá, diskutujme o čemkoliv jiném 🤷
JanHonza 16.03.2025 11:51
Až budou sypat, tak koupáte draho, kdybyste opravdu zkoumali co vám tady říkám, tak na to přijdete, ale komu není rady
Meritik 16.03.2025 11:51
@JanHonza Netlačím nikoho, jen jsem dal nejnovější příspěvek pro ty který to možná zajímá a už se na mě sypete
Sorry, ale tlačíš. Tohle není první příspěvek a lidi tady tím už prudíš... 🎃
JanHonza 16.03.2025 11:51
@Tomáš Sliboval si, že s chiou už přestaneš... Kdyby si to opakovaně neporušil, tak si tě nikdo nevšímá, diskutujme o čemkoliv jiném 🤷
jo o TV 😄
JanHonza 16.03.2025 11:51
@Meritik Sorry, ale tlačíš. Tohle není první příspěvek a lidi tady tím už prudíš... 🎃
jedním příspěvkem po týdnu prudím ?
teď už jen reaguju na vás
Tomáš 16.03.2025 11:52
@JanHonza Až budou sypat, tak koupáte draho, kdybyste opravdu zkoumali co vám tady říkám, tak na to přijdete, ale komu není rady
Přesně to jsme ti ale taky dřív psal... Klidně si tu chiu koupím za 3x od dnešní ceny, pokud už tam v tu dobu uvidím přínos, nevadí mi to a uznám, že to třeba bude fajn... Ale teď je to prostě jedno z mnoha, kde je to hlavně o vizi a nikoliv současnosti
JanHonza 16.03.2025 11:53
@Tomáš Přesně to jsme ti ale taky dřív psal... Klidně si tu chiu koupím za 3x od dnešní ceny, pokud už tam v tu dobu uvidím přínos, nevadí mi to a uznám, že to třeba bude fajn... Ale teď je to prostě jedno z mnoha, kde je to hlavně o vizi a nikoliv současnosti
Současnost je taková, že čekáme cca 2-4 týdny a rozjede se obchod z akciemi
Cena je jedna věc a informace druhá, pokud se rozhodujete podle ceny fajn chápu
Meritik 16.03.2025 11:55
@JanHonza jedním příspěvkem po týdnu prudím ?
5.3 / 9.3 / 11.3 / 15.3.... Informoval jsi nás a kdo bude chtít, tak si ty promo informace přečte a nasype se do toho. 🎣
💚 1
JanHonza 16.03.2025 11:55
Mě bohatě stačí co píšou vývojáři z BTC a ETH, jsou chiou nadšený a žádají spolupráci, takže tak
Info mám přímo od vývojářů, takže to nikde nenajdete
(upraveno)
Tomáš 16.03.2025 11:56
Umíš i něco jiného než chia?
Několikrát jsem říkal, že můžeme v poklidu diskutovat o jiném tématu
JanHonza 16.03.2025 11:59
@Tomáš Umíš i něco jiného než chia?
Jo, můžeme se třeba bavit o mincích ČNB na kterých jsem vydělal spoustu peněz a to z nuly, ale tohle řeším v jiný skupině.
Nebo o bytech jak je získat zadarmo, ale tady jsem v krypto skupině
Teď jdu ven se psem tak se mějte a nerozčilujte se, škodí to zdraví
Tomáš 16.03.2025 12:02
@JanHonza Nebo o bytech jak je získat zadarmo, ale tady jsem v krypto skupině
Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
Ale ani ze srandy nezkoušej, že teď si mám koupit chia a za 10 let mám z toho byt zdarma prosím tě...
Meritik 16.03.2025 12:02
@Tomáš Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
také se hlásím o informace a o diskuzi na toto téma. Tedy pokud to nebudou ChiaByty 😄
🤣 4
iceman Fatty.io |🔥Nesa 16.03.2025 13:10
Čau , jak to jde všichni??? Už jste slyšeli o CHIA ???
😆 5
hamakar 16.03.2025 13:13
Tvl, psal jsem to uz predtim, zalozte mu Chia channel a tam bude na kazdem, jestli si necha utect zivotni prilezitost nebo ne.
JanHonza 16.03.2025 13:28
@Tomáš Vidíš tohle by tady zajímalo zcela jistě víc lidí, tak jaký máš trik na byt zdarma? ... O tom nic nevím, minimálně 1 byt do budoucna pro dítě by se hodil, to se rád priucim
O bytech už jsem tady psal, nevím jak je to teď, ale já si vzal před časem byty na hypotéky a všechny pronajímám. Nájemníci mi platí nájem i hypotéku a ještě mi zbyde, takže jsem každý měsíc v plusu. Po zaplacení hypoték budu mít všechny byty zadarmo. Je to plán na 15-20 let, takže spíše zabezpečení na důchod, nebo pro děti.
Peky 16.03.2025 14:01
Jako správný krypto hodler jedu busem do Prahy😂 a tady spousty srandy
😂 1
Peky 16.03.2025 14:11
Ted pojedu busem z ČM do Edenu ,,zadarmo” 😂 jen ta permice něco stála😂
Peky 16.03.2025 14:19
Kámoš mi psal, že má tři lístky, kdyby někdo chtěl od 18:30 v Edenu
A pro vás zadarmo
On jinak musí ohýbat hřbet u Lukačoviče
Barrack Odbahna 16.03.2025 15:11
Nechte Honzika na pokoji kurva 😁
<@859592689987878933> Nenech se rozhodit mistni slechtou. Oni byli vzdycky trochu divni 🤣
Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
JanHonza 16.03.2025 16:51
@Barrack Odbahna Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
Já jsem v pohodě, čím víc budou nadávat, tím víc se potom budu smát 😄
Ponke 16.03.2025 18:01
Chia skupinu udelejte <:picard:822537684441890836>
Plastex 16.03.2025 18:12
@Peky Kámoš mi psal, že má tři lístky, kdyby někdo chtěl od 18:30 v Edenu
No to bych sel kdybych nebyl v praci pici 😦
Plastex 16.03.2025 18:13
@JanHonza O bytech už jsem tady psal, nevím jak je to teď, ale já si vzal před časem byty na hypotéky a všechny pronajímám. Nájemníci mi platí nájem i hypotéku a ještě mi zbyde, takže jsem každý měsíc v plusu. Po zaplacení hypoték budu mít všechny byty zadarmo. Je to plán na 15-20 let, takže spíše zabezpečení na důchod, nebo pro děti.
Zadarmo:-D byty 😄 a pocitas do toho tvuj cas a nervy s najemnikama? Ty vole mam jeden byt a z tech najemniku bych se posral.
🫂 2
JanHonza 16.03.2025 19:10
@Plastex Zadarmo:-D byty 😄 a pocitas do toho tvuj cas a nervy s najemnikama? Ty vole mam jeden byt a z tech najemniku bych se posral.
Celé mi to spravuje realitka, nemam žádný starosti a každý měsíc mi realitka platí
Vektor 16.03.2025 19:21
@JanHonza Celé mi to spravuje realitka, nemam žádný starosti a každý měsíc mi realitka platí
Jo tak s tim mam fakt dobre zkusenosti🤣🤣🤣 todle se ale pane realitak musi opravit. Tak to nejak udejte aby to moc nestalo.
JanHonza 16.03.2025 19:31
@Vektor Jo tak s tim mam fakt dobre zkusenosti🤣🤣🤣 todle se ale pane realitak musi opravit. Tak to nejak udejte aby to moc nestalo.
Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Vektor 16.03.2025 19:31
@JanHonza Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Sak o tom ted mluvim 🙂
Dřevo 16.03.2025 21:32
Chybí mi Chia. Můžete s tím něco udělat?
Tomáš 16.03.2025 21:51
Tomáš 16.03.2025 21:59
@JanHonza Nic takovyho neresim, vse si dela realitka a je mi jedno za kolik to proajima, me prijde kazdy mesic dohodnutá částka a ahoj. Znovu opakuji, ze nemam vubec zadne starosti.
Jak dlouho už to takto bez komplikací drží? Chodíš tam občas třeba na kontrolu nebo plně věříš realitce?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 17.03.2025 08:13
@Barrack Odbahna Iceman je stary rejpal a Tomas strasne rad poucuje lidi 🤣
Já Rejpal??? 🤔😅😅😁. No dovol... Jdu si koupit chia semínka a záložím chia farmu s yieldem 1000 % abych dokázal mé odhodlání
(upraveno)
🤣 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 17.03.2025 08:17
Až teď to vidím, jen jsem odpovídal barackovi před chvílí 😅
Peky 17.03.2025 13:49
@Plastex No to bych sel kdybych nebyl v praci pici 😦
To byla atmosféra - mistrovská - zadarmo😂
Plastex 17.03.2025 14:01
@Peky To byla atmosféra - mistrovská - zadarmo😂
To se hodi v bearu 🙂 kazda vec zadarmo je dobra 😄
Dřevo 17.03.2025 14:04
Třeba byty nebo šalvěj hispánská.
(upraveno)
JUDr. Inkognito 18.03.2025 06:56
Existuje nějaký nástroj pro uniswap který mi zobrazí všechny pooly a jejich statistiky? Protože samotný uniswap toto dělá nepřesně. Nevygeneruje v seznamu všechny pooly.. musím dohledat ručně když mě nějaký konkrétní zajímá.
Další otázka: přes uniswap si mohu nakoupit např USDS ale pool s USDS jsem žádný nenašel. Jak to dělá?
Plastex 18.03.2025 08:22
@JUDr. Inkognito Existuje nějaký nástroj pro uniswap který mi zobrazí všechny pooly a jejich statistiky? Protože samotný uniswap toto dělá nepřesně. Nevygeneruje v seznamu všechny pooly.. musím dohledat ručně když mě nějaký konkrétní zajímá.
A debank ti to nezobrazi?
Peky 18.03.2025 08:37
ZOJA bude končit, prodá se na apartmány
což se rozloučit?
Tomáš 18.03.2025 08:38
Jáchyma už nebaví starosti s provozem nebo potřebuje prachy na jiný projekt?
Peky 18.03.2025 08:39
prý něco z degen roomky 🤣
🙈 2
já bych vyrazil
Tomáš 18.03.2025 08:39
Jako rozlučka by to možná šlo, ale jinak byl nápad, že by se něco dalo udělat v Mýtě... Co <@831379731734855720> ?
1
Peky 18.03.2025 08:43
ted jsem hodil rychlej call s Jáchyme a i on sám tam chce udělat rozlučku
někdy v květnu
říkal jsem, že nás bude třeba jen 10-15
on na pohodu, nebere to jako business
ví, že tady mají všichni hovno 🤣 🤣 <@744861727367102464> jedinej Míra přijede s Teslou
🤣 1
bumelak 18.03.2025 11:20
<@471336299547197450> Vektore co dáme Zoju?
Vektor 18.03.2025 11:31
@bumelak <@471336299547197450> Vektore co dáme Zoju?
Zoja zni dobre:) urco bych zajel
Martin11 18.03.2025 13:21
@Peky což se rozloučit?
Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
Peky 18.03.2025 13:22
@Martin11 Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
V květnu to budou dva roky co nechlastám, ale na Zoje si pivko s vámi dám🥳
❤️ 1
Peky 18.03.2025 13:26
@Martin11 Už mám 2 víkendy v květnu obsazené, ale jestli se termín trefí zrovna do volného, tak se rád přidám 🙂
Jaký máš volný
Martin11 18.03.2025 13:51
Nejlepší by byla ta druhá půlka května. Víkend 24/25 nebo 31/1
Peky 18.03.2025 14:57
@everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
(upraveno)
1 🥲 1
do té doby si zaplaťte kurzy pokeru, ať nám tam nebrečíte 🤣
🤣 1
<@801132399060451348> vem ty kámoše, těm to celkem šlo 🤣
🤣 1
Včelkamára 18.03.2025 15:30
Rád bych se s tebou zase podělil o výhru ale ani jeden termín bohužel nemůžu
Kastan 18.03.2025 16:10
@Peky @everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Kruci, to jsem zrovna pryc. Od 23. tri tydny v kuse skoro. S pauzama na vikendy. Tos to trefil vyborne. Pak tu jsem 3 tydny zas doma 😀
Plastex 18.03.2025 17:19
@Peky @everyone jak jste na tom tyto termíny - Víkend 24/25-5 nebo 31/1-5
Ja bych mohl az v letnich prázdninách.
Vektor 18.03.2025 17:41
Ja muzu oba
Dřevo 18.03.2025 18:31
Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
(upraveno)
😅 4
Peky 18.03.2025 18:56
@Dřevo Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
Ba naopak, ten to celé zatáhne a my tam budeme zadarmo😂😂
😂 1
Peky 18.03.2025 18:57
@Kastan Kruci, to jsem zrovna pryc. Od 23. tri tydny v kuse skoro. S pauzama na vikendy. Tos to trefil vyborne. Pak tu jsem 3 tydny zas doma 😀
Dyt to je víkend
Kastan 18.03.2025 18:57
@Peky Dyt to je víkend
Jo aha
Ja tam nevidel tu petku 😆
Kdo kurva pise datum s lomitkem i pomlckou 🤣
😂 1 🤣 1
Dřevo 18.03.2025 20:53
Věděli jste, že Trump se věnuje i keramice?
Zoja Krkonoše 18.03.2025 21:02
Ahoj všem, jde tu dělat nějaká anketa ? Já ten květen můžu improvizačne přizpůsobit, tak můžeme v klidu ladit optimální termín...
JanHonza 18.03.2025 21:07
@Dřevo Já bych vás moc rád viděl. Ale toho z Chiou sebou neberte.
Neboj, mám jiné radosti