Tomáš
10.03.2025 22:24
a s úplně jinou mírou rizika 😄
🫂 1
Dřevo
10.03.2025 22:25
↩
@Tomáš
a s úplně jinou mírou rizika 😄
A proč tady tedy jsi?
Tomáš
10.03.2025 22:25
do ničeho se nemá chodit all in
Dřevo
10.03.2025 22:27
To se říká hloupým lidem.
👍 1
Dřevo
10.03.2025 22:33
<@760563163241644042> neděláš v Mekáči?
Poustnak
10.03.2025 22:36
Nechápu proč tady pořád všechno jen kupujete a čekáte god candel. Celé alty jsou většinu času na short. a když do toho jdeš na velkých coinech po jejich 3x tak v dlouhém horizontu nejde prodělat.
👍 1
Tomáš
10.03.2025 22:36
↩
@Dřevo
<@760563163241644042> neděláš v Mekáči?
zatím ne
Petr Langr
11.03.2025 03:51
↩
@Plastex
Paradoxne mam ted nejvic v Pi 😄
To je sila.. 🙂 Kdo by to byl rekl pred vanoci..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
Zdravim z horke indie.. 🥵
JanHonza
11.03.2025 07:03
Jak říkám, kupujte Chiu
x.cool
11.03.2025 07:16
↩
@JanHonza
Jak říkám, kupujte Chiu
No když to sem ještě párkrát dáš tak spis na to budu mít alergii 😁🤦♂️
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼♂️😁
Vyber si 😉
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼♂️😁
Vyber si 😉
JanHonza
11.03.2025 07:31
↩
@x.cool
No když to sem ještě párkrát dáš tak spis na to budu mít alergii 😁🤦♂️
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼♂️😁
Vyber si 😉
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼♂️😁
Vyber si 😉
Už jsem takový no 🙂
👍 1
Plastex
11.03.2025 08:41
↩
@Petr Langr
To je sila.. 🙂 Kdo by to byl rekl pred vanoci..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
No nevic me desi tak rychlost 🙂 z podobne urovne hodnoty potrfolia jsem se na to co mam ted dostal skoro za rok, ted je to za 2 mesice a kousek:-D to je fskt depka 😄
Petr Langr
11.03.2025 08:50
↩
@Plastex
No nevic me desi tak rychlost 🙂 z podobne urovne hodnoty potrfolia jsem se na to co mam ted dostal skoro za rok, ted je to za 2 mesice a kousek:-D to je fskt depka 😄
Megazrychleni vseho v kryptu.. me drzi btc. Je potreba upravit tomu strategii. Rychleji brat i mensi zisky.. postupne nakupy i prodeje.
Plastex
11.03.2025 09:16
<@1075165235498991646> mas nejaky typ na tv za 10k, nebo to je tak malo ze tam asi nema cenu vybirat podle parametru ale spis podle znacky 🙂
Ponke
11.03.2025 09:16
Za 10 to nema smysl ani vybirat
Plastex
11.03.2025 09:17
😄 neni pro me ale pro segru ktera ted zacala vydelavat tak se ji nechce davat moc za televizi 😄
Ponke
11.03.2025 09:18
Muzeme udelat prodejni rozhovor. Lepsi spam nez chia <:kek:872079105607233557>
Jak velkou? Pozadavky na aplikace?
Plastex
11.03.2025 09:20
Ted ji nejde voyo a prima plus, to je nevetsi problem, takze tam chce tu novou aplikaci co se vcera rozpebla jak se spojilo voyo a O2, a velikost maximalne 50” takze idealne tech 50 a nebo o nalicko min ale urcite ne 40” 🙂
Ponke
11.03.2025 09:26
Ta drazsi ma trosku lepsi obraz. Ty ceny nejsou nic moc ted. V akci se dala koupit kolem 8k
Plastex
11.03.2025 09:28
Super diky moc 🙂
x.cool
11.03.2025 09:47
↩
@Ponke
Ta drazsi ma trosku lepsi obraz. Ty ceny nejsou nic moc ted. V akci se dala koupit kolem 8k
Jeste otazka na profika..... ktera znacka od TV je lepsi ... od Samsungu nebo LG ?
Ponke
11.03.2025 09:49
↩
@x.cool
Jeste otazka na profika..... ktera znacka od TV je lepsi ... od Samsungu nebo LG ?
Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
x.cool
11.03.2025 09:50
↩
@Ponke
Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
Aha ja ze zatim kupuju vzdy jen LG ale zajimal me nazor jestli priste bych se nemel podivat i na samsung..
x.cool
11.03.2025 09:51
↩
@Ponke
Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
Zajimalo me to spise jako v reklamacich a jestli nejsou nejak vic poruchove atd... Kazdopadne dik
Ponke
11.03.2025 09:51
↩
@x.cool
Zajimalo me to spise jako v reklamacich a jestli nejsou nejak vic poruchove atd... Kazdopadne dik
Lg oled je v pohode. Jednu chvili mel Samsung oled lepsi, ale uvidime co nove modely.
👍 1
CryptoJanko | Nesa
11.03.2025 13:22
↩
@Ponke
Lg oled je v pohode. Jednu chvili mel Samsung oled lepsi, ale uvidime co nove modely.
teba odtial este nevyhodili? 😄 ci to uz len zdielat skusenosti nabite v minulosti? 😄
Poustnak
11.03.2025 18:43
Ahoj proč jedem teď takové bomby nahoru? někdo něco řekl?
Gali
11.03.2025 18:53
↩
@Poustnak
Ahoj proč jedem teď takové bomby nahoru? někdo něco řekl?
Poustnak
11.03.2025 18:58
no a co na to rus? když řekne ne tak se Trumpík posere že není tak mocný jak by si přál.
Gali
11.03.2025 19:02
↩
@Poustnak
no a co na to rus? když řekne ne tak se Trumpík posere že není tak mocný jak by si přál.
No to neviem, podla man rus je dost vycerpany. Tiez im dobre padne. No uvidime.
Plastex
11.03.2025 20:19
Jeste dotaz, segre se libi tahle, ale nevime co znamena chytry ovladac, je to ten ze mas na televizi takove to ukazovatko nebo to je neco jineho? Snad jsem to popsal dobre a chapes me 🙂
Ponke
11.03.2025 20:31
↩
@Plastex
Jeste dotaz, segre se libi tahle, ale nevime co znamena chytry ovladac, je to ten ze mas na televizi takove to ukazovatko nebo to je neco jineho? Snad jsem to popsal dobre a chapes me 🙂
Chapu, Samsung nema ukazovatko.
Plastex
11.03.2025 20:31
↩
@Ponke
Chapu, Samsung nema ukazovatko.
A co si pod tim chytry mam predstavit?
Plastex
11.03.2025 20:32
A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
x.cool
11.03.2025 20:37
↩
@Plastex
A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
Kup si LG ta ma ukazovatko v cene a je to pecka 😉👍
Plastex
11.03.2025 20:40
↩
@x.cool
Kup si LG ta ma ukazovatko v cene a je to pecka 😉👍
Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Ponke
11.03.2025 20:46
↩
@Plastex
Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
V lg se nevyznam, ale ovladac maji dobrej.
Ponke
11.03.2025 20:46
↩
@Plastex
A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
Bylo to tam, ale to nikdo nebude delat.
x.cool
11.03.2025 20:55
↩
@Plastex
Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Tak ti doporucuju ja 😁😉… a hlavne taky zalezi co mas za telefon. Pokud android tak vice kompatibilni je samsung pokud Iphone tak lepsi LG ti se na to specializuji. Ukazovatko super . Mam 2 Lg jednu starsi uz asi 10 let a druhou 4 roky a obe funguji bez problemu 😉
x.cool
11.03.2025 20:56
↩
@Plastex
Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Iphone se krasne s ni spoji a muzu vse co mam na telefonu prehravat i na tv
Dřevo
11.03.2025 20:58
Já mám LG a je to dobré.
Plastex
11.03.2025 21:08
↩
@x.cool
Tak ti doporucuju ja 😁😉… a hlavne taky zalezi co mas za telefon. Pokud android tak vice kompatibilni je samsung pokud Iphone tak lepsi LG ti se na to specializuji. Ukazovatko super . Mam 2 Lg jednu starsi uz asi 10 let a druhou 4 roky a obe funguji bez problemu 😉
Jo ja mam LG taky uz 10 let a naprosta parada 🙂 ja chtel doporuceni od ponkeho 🙂 on je master 🙂 ale u nas se jede iphone tam mam ted brouka, ale co jsem koukal tak ty tv kolem 10k nemaji ten magic ovladac:-) to je na picu 😄
Pán času
11.03.2025 21:15
Když je řeč o TV... LG s magic ovladačem máme v práci a za mě nic převratnýho, neumím s tím a radši používám tlačítka, ale chci se zeptat na něco jineho, taky vybírám TV pro sebe a líbilo by se mi místo ovladače ovládání telefonem. Hlavní přínos vidím třeba ve vyhledávání na Netflixu z dotykové klávesnice telefonu, takže, umí Google TV použít jako plnohodnotný ovladač telefon?
Ponke
11.03.2025 21:18
↩
@Pán času
Když je řeč o TV... LG s magic ovladačem máme v práci a za mě nic převratnýho, neumím s tím a radši používám tlačítka, ale chci se zeptat na něco jineho, taky vybírám TV pro sebe a líbilo by se mi místo ovladače ovládání telefonem. Hlavní přínos vidím třeba ve vyhledávání na Netflixu z dotykové klávesnice telefonu, takže, umí Google TV použít jako plnohodnotný ovladač telefon?
Ano
Zkurvenej bearmarket. Se tady budou resit tv 🥹 🫂 🥹
😂 2
pink&deviant
12.03.2025 10:18
TV mám asi 3 . 2 z toho som zobral dá sa povedať z ulice. Neviem čo s nimi. Teraz som dal jeden pod nohy. Pozerám len projektory na bielej stene rovné z postele, trochu to hučí. Ak by niekto chcel TV nech sa ozve.
Tie projektory ovládané telefónmi.
Tak pokiaľ niekto chce tv. Nech sa ozve.
Barrack Odbahna
12.03.2025 10:29
Těžký shit tady 🤣
Dřevo
12.03.2025 14:00
Ty musíš být zlý člověk.
😂 3
pink&deviant
12.03.2025 15:04
Z tej chytrosti mi odpalilo dekel.
Barrack Odbahna
13.03.2025 09:25
↩
@Dřevo
Ty musíš být zlý člověk.
Jsem. Právě si odpykávám trest za obecné ohrožení, které jsem spáchal v Brně. Lidi mě tam strašně serou. Mobil si půjčuju od spoluvězně za malou protislužbu vždycky 🙂
😂 2
Mugen
14.03.2025 12:51
Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
béčko
14.03.2025 14:48
↩
@Mugen
Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
jo někdy v únoru sem si s ním psal
Dřevo
14.03.2025 16:06
Grass dnes přes 20%. Hezký a zelený 🙂
Meritik
14.03.2025 18:31
↩
@Mugen
Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
Ahoj, tvoji zprávu si přečetl, ale zapomněl jsem na ni odpovědět. Příště do mě znovu kopni 😁
🤦♂️ 1
Dřevo
14.03.2025 22:41
Jaký máte názor na takové projekty? https://www.coingecko.com/en/coins/ava-chiang-mai-night-safari-ava
Já že bych tam pustil nějakou tu stovečku. Je to nízko a teď dyž bude oživení, tak by mohlo jít hodně up.
(upraveno)
Plastex
15.03.2025 03:37
↩
@Dřevo
Jaký máte názor na takové projekty? https://www.coingecko.com/en/coins/ava-chiang-mai-night-safari-ava
Ruce pryc 😄
JUDr. Inkognito
15.03.2025 06:24
↩
@Dřevo
Jaký máte názor na takové projekty? https://www.coingecko.com/en/coins/ava-chiang-mai-night-safari-ava
je to sračka memecoin na pumpfunu, můžeš si tam za pár šupů vytvořit podobný třeba "AVA Chiang Předkožka"
Vektor
15.03.2025 09:08
↩
@Tomáš
<@471336299547197450> už máš doma minimálně basu?
Ale to vypada hezky!:)
Včelkamára
15.03.2025 12:08
Máte tip na cz/sk YT kanály které se soustředí na začátky s AI, appky atd?
bumelak
15.03.2025 13:04
↩
@Včelkamára
Máte tip na cz/sk YT kanály které se soustředí na začátky s AI, appky atd?
včelko jediný co si občas pustím je Martin - https://www.youtube.com/@zaujalo-ma
Včelkamára
15.03.2025 15:13
Jo no, o nem tez vím ale diky 😀
JanHonza
15.03.2025 18:43
Dřevo
16.03.2025 09:01
Nejsi náhodou člen sekty? Ti se stejně vnucujou i když ví, že o ně není zájem.
Barrack Odbahna
16.03.2025 09:18
<@&767684453165170718> <@&767748339164119092> Okamzite vy bazeranti priradte Mecounovi roli
🖕🏻 1
Hneed
JanHonza
16.03.2025 10:12
Kdo nemá zájem o love, tak tu nemá co dělat 🙂
Meritik
16.03.2025 10:20
↩
@JanHonza
Kdo nemá zájem o love, tak tu nemá co dělat 🙂
Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
JanHonza
16.03.2025 10:46
↩
@Meritik
Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
Protože je to ve finiši a za chvíli to vypukne😉
Každý den jsou novinky, to byste se teprve zbláznili, dávám už jen ty nejdůležitější
iceman Fatty.io |🔥Nesa
16.03.2025 10:49
↩
@Meritik
Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
Spamuje to tu? Mám mu dát Banana 🍌??? 😁😅
JanHonza
16.03.2025 11:01
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
Spamuje to tu? Mám mu dát Banana 🍌??? 😁😅
Do spamu mám hodně daleko😂
Barrack Odbahna
16.03.2025 11:15
↩
@JanHonza
Do spamu mám hodně daleko😂
Odkud jsi ?
Tomáš
16.03.2025 11:24
↩
@JanHonza
Do spamu mám hodně daleko😂
Už jsme se shodli na tom, že chia stačilo... Vydrží ti to stěží pár dnů
I jsme se shodli na tom, že pokud se špatný investor pozná jen tím, že ignoruje chia, tak s tím tady dokážeme žít... Hrdě se hlásím jako špatný investor
👍 3
Vždyť i pro tebe to musí být vysilující... Diskuze je přínosná, ale musí být vzájemná, tady vím, že si o dluhopisech nepokecam, tak jdu na jiné místo a řeším s jiným cílovým publikem například já osobně, zkus to taky tak 🤔
JanHonza
16.03.2025 11:40
↩
@Barrack Odbahna
Odkud jsi ?
Chomutov
Tak když vidím jak brečíte nad kryptem, tak vám tady dávám radu do dobré investice a vy se ještě rozčilujete 🙂
Stejně si myslím, že spousta z vás koupila a mlčí 😄
Budete rádi, to přísahám
Nikdo z vás není v komunitě vývojářů a nemáte info z první ruky
Tomáš
16.03.2025 11:42
1 rok -68%
JanHonza
16.03.2025 11:43
no a, vývoj
sledujete jen ceny, ale podívat se na potenciál a kvalitu to ne
Většina krypta šla do hajzlu, jen vás vycucali z peněz
Tomáš
16.03.2025 11:44
Si úplně mimo realitu... Investice je finanční, čím jiným to chceš měřit?