# pokec
184675 zpráv • strana 149/1847
Tomáš 10.03.2025 22:24
a s úplně jinou mírou rizika 😄
🫂 1
Dřevo 10.03.2025 22:25
@Tomáš a s úplně jinou mírou rizika 😄
A proč tady tedy jsi?
Tomáš 10.03.2025 22:25
do ničeho se nemá chodit all in
Dřevo 10.03.2025 22:27
To se říká hloupým lidem.
👍 1
Dřevo 10.03.2025 22:33
<@760563163241644042> neděláš v Mekáči?
Poustnak 10.03.2025 22:36
Nechápu proč tady pořád všechno jen kupujete a čekáte god candel. Celé alty jsou většinu času na short. a když do toho jdeš na velkých coinech po jejich 3x tak v dlouhém horizontu nejde prodělat.
👍 1
Tomáš 10.03.2025 22:36
@Dřevo <@760563163241644042> neděláš v Mekáči?
zatím ne
Petr Langr 11.03.2025 03:51
@Plastex Paradoxne mam ted nejvic v Pi 😄
To je sila.. 🙂 Kdo by to byl rekl pred vanoci..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
Zdravim z horke indie.. 🥵
👌 1 👍 14
JanHonza 11.03.2025 07:03
Jak říkám, kupujte Chiu
x.cool 11.03.2025 07:16
@JanHonza Jak říkám, kupujte Chiu
No když to sem ještě párkrát dáš tak spis na to budu mít alergii 😁🤦‍♂️
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼‍♂️😁
Vyber si 😉
JanHonza 11.03.2025 07:31
@x.cool No když to sem ještě párkrát dáš tak spis na to budu mít alergii 😁🤦‍♂️
Jak se říká všeho moc škodí … 😁
Nebo dobrého pomálu 🤷🏼‍♂️😁
Vyber si 😉
Už jsem takový no 🙂
👍 1
Plastex 11.03.2025 08:41
@Petr Langr To je sila.. 🙂 Kdo by to byl rekl pred vanoci..
Na tech 4k to chtelo prodat vice ETH. Prodal jsem jen trochu.. Zbaveni se altu dobra volba..
Jsem zvedavej jestli pojedeme takhle v klinicke smrti pres cele leto nebo uvidime jeste odraz a duben/kveten neco ukazou..
No nevic me desi tak rychlost 🙂 z podobne urovne hodnoty potrfolia jsem se na to co mam ted dostal skoro za rok, ted je to za 2 mesice a kousek:-D to je fskt depka 😄
Petr Langr 11.03.2025 08:50
@Plastex No nevic me desi tak rychlost 🙂 z podobne urovne hodnoty potrfolia jsem se na to co mam ted dostal skoro za rok, ted je to za 2 mesice a kousek:-D to je fskt depka 😄
Megazrychleni vseho v kryptu.. me drzi btc. Je potreba upravit tomu strategii. Rychleji brat i mensi zisky.. postupne nakupy i prodeje.
Plastex 11.03.2025 09:16
<@1075165235498991646> mas nejaky typ na tv za 10k, nebo to je tak malo ze tam asi nema cenu vybirat podle parametru ale spis podle znacky 🙂
Ponke 11.03.2025 09:16
Za 10 to nema smysl ani vybirat
Plastex 11.03.2025 09:17
😄 neni pro me ale pro segru ktera ted zacala vydelavat tak se ji nechce davat moc za televizi 😄
Ponke 11.03.2025 09:18
Muzeme udelat prodejni rozhovor. Lepsi spam nez chia <:kek:872079105607233557>
Jak velkou? Pozadavky na aplikace?
Plastex 11.03.2025 09:20
Ted ji nejde voyo a prima plus, to je nevetsi problem, takze tam chce tu novou aplikaci co se vcera rozpebla jak se spojilo voyo a O2, a velikost maximalne 50” takze idealne tech 50 a nebo o nalicko min ale urcite ne 40” 🙂
Ponke 11.03.2025 09:26
Ta drazsi ma trosku lepsi obraz. Ty ceny nejsou nic moc ted. V akci se dala koupit kolem 8k
Plastex 11.03.2025 09:28
Super diky moc 🙂
x.cool 11.03.2025 09:47
@Ponke Ta drazsi ma trosku lepsi obraz. Ty ceny nejsou nic moc ted. V akci se dala koupit kolem 8k
Jeste otazka na profika..... ktera znacka od TV je lepsi ... od Samsungu nebo LG ?
Ponke 11.03.2025 09:49
@x.cool Jeste otazka na profika..... ktera znacka od TV je lepsi ... od Samsungu nebo LG ?
Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
x.cool 11.03.2025 09:50
@Ponke Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
Aha ja ze zatim kupuju vzdy jen LG ale zajimal me nazor jestli priste bych se nemel podivat i na samsung..
x.cool 11.03.2025 09:51
@Ponke Je to asi jedno. Zalezi na konkretnim modelu a akci v ktere to kupujes
Zajimalo me to spise jako v reklamacich a jestli nejsou nejak vic poruchove atd... Kazdopadne dik
Ponke 11.03.2025 09:51
@x.cool Zajimalo me to spise jako v reklamacich a jestli nejsou nejak vic poruchove atd... Kazdopadne dik
Lg oled je v pohode. Jednu chvili mel Samsung oled lepsi, ale uvidime co nove modely.
👍 1
CryptoJanko | Nesa 11.03.2025 13:22
@Ponke Lg oled je v pohode. Jednu chvili mel Samsung oled lepsi, ale uvidime co nove modely.
teba odtial este nevyhodili? 😄 ci to uz len zdielat skusenosti nabite v minulosti? 😄
Poustnak 11.03.2025 18:43
Ahoj proč jedem teď takové bomby nahoru? někdo něco řekl?
Gali 11.03.2025 18:53
@Poustnak Ahoj proč jedem teď takové bomby nahoru? někdo něco řekl?
Poustnak 11.03.2025 18:58
no a co na to rus? když řekne ne tak se Trumpík posere že není tak mocný jak by si přál.
Gali 11.03.2025 19:02
@Poustnak no a co na to rus? když řekne ne tak se Trumpík posere že není tak mocný jak by si přál.
No to neviem, podla man rus je dost vycerpany. Tiez im dobre padne. No uvidime.
Plastex 11.03.2025 20:19
Jeste dotaz, segre se libi tahle, ale nevime co znamena chytry ovladac, je to ten ze mas na televizi takove to ukazovatko nebo to je neco jineho? Snad jsem to popsal dobre a chapes me 🙂
Ponke 11.03.2025 20:31
@Plastex Jeste dotaz, segre se libi tahle, ale nevime co znamena chytry ovladac, je to ten ze mas na televizi takove to ukazovatko nebo to je neco jineho? Snad jsem to popsal dobre a chapes me 🙂
Chapu, Samsung nema ukazovatko.
Plastex 11.03.2025 20:31
@Ponke Chapu, Samsung nema ukazovatko.
A co si pod tim chytry mam predstavit?
Ponke 11.03.2025 20:31
👍 1
Plastex 11.03.2025 20:32
A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
x.cool 11.03.2025 20:37
@Plastex A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
Kup si LG ta ma ukazovatko v cene a je to pecka 😉👍
Plastex 11.03.2025 20:40
@x.cool Kup si LG ta ma ukazovatko v cene a je to pecka 😉👍
Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Ponke 11.03.2025 20:46
@Plastex Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
V lg se nevyznam, ale ovladac maji dobrej.
Ponke 11.03.2025 20:46
@Plastex A funguje to treba i tak ze bych pripojil klasickou bezdratovou mys tak by to ukazovalo nebo to nema tu funkci vubec?
Bylo to tam, ale to nikdo nebude delat.
x.cool 11.03.2025 20:55
@Plastex Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Tak ti doporucuju ja 😁😉… a hlavne taky zalezi co mas za telefon. Pokud android tak vice kompatibilni je samsung pokud Iphone tak lepsi LG ti se na to specializuji. Ukazovatko super . Mam 2 Lg jednu starsi uz asi 10 let a druhou 4 roky a obe funguji bez problemu 😉
x.cool 11.03.2025 20:56
@Plastex Tu mi ale ponke nedoporucil 😄
Iphone se krasne s ni spoji a muzu vse co mam na telefonu prehravat i na tv
Dřevo 11.03.2025 20:58
Já mám LG a je to dobré.
Plastex 11.03.2025 21:08
@x.cool Tak ti doporucuju ja 😁😉… a hlavne taky zalezi co mas za telefon. Pokud android tak vice kompatibilni je samsung pokud Iphone tak lepsi LG ti se na to specializuji. Ukazovatko super . Mam 2 Lg jednu starsi uz asi 10 let a druhou 4 roky a obe funguji bez problemu 😉
Jo ja mam LG taky uz 10 let a naprosta parada 🙂 ja chtel doporuceni od ponkeho 🙂 on je master 🙂 ale u nas se jede iphone tam mam ted brouka, ale co jsem koukal tak ty tv kolem 10k nemaji ten magic ovladac:-) to je na picu 😄
Pán času 11.03.2025 21:15
Když je řeč o TV... LG s magic ovladačem máme v práci a za mě nic převratnýho, neumím s tím a radši používám tlačítka, ale chci se zeptat na něco jineho, taky vybírám TV pro sebe a líbilo by se mi místo ovladače ovládání telefonem. Hlavní přínos vidím třeba ve vyhledávání na Netflixu z dotykové klávesnice telefonu, takže, umí Google TV použít jako plnohodnotný ovladač telefon?
Ponke 11.03.2025 21:18
@Pán času Když je řeč o TV... LG s magic ovladačem máme v práci a za mě nic převratnýho, neumím s tím a radši používám tlačítka, ale chci se zeptat na něco jineho, taky vybírám TV pro sebe a líbilo by se mi místo ovladače ovládání telefonem. Hlavní přínos vidím třeba ve vyhledávání na Netflixu z dotykové klávesnice telefonu, takže, umí Google TV použít jako plnohodnotný ovladač telefon?
Ano
Zkurvenej bearmarket. Se tady budou resit tv 🥹 🫂 🥹
😂 2
pink&deviant 12.03.2025 10:18
TV mám asi 3 . 2 z toho som zobral dá sa povedať z ulice. Neviem čo s nimi. Teraz som dal jeden pod nohy. Pozerám len projektory na bielej stene rovné z postele, trochu to hučí. Ak by niekto chcel TV nech sa ozve.
Tie projektory ovládané telefónmi.
Tak pokiaľ niekto chce tv. Nech sa ozve.
Barrack Odbahna 12.03.2025 10:29
Těžký shit tady 🤣
Dřevo 12.03.2025 14:00
Ty musíš být zlý člověk.
😂 3
pink&deviant 12.03.2025 15:04
Z tej chytrosti mi odpalilo dekel.
Barrack Odbahna 13.03.2025 09:25
@Dřevo Ty musíš být zlý člověk.
Jsem. Právě si odpykávám trest za obecné ohrožení, které jsem spáchal v Brně. Lidi mě tam strašně serou. Mobil si půjčuju od spoluvězně za malou protislužbu vždycky 🙂
😂 2
Mugen 14.03.2025 12:51
Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
béčko 14.03.2025 14:48
@Mugen Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
jo někdy v únoru sem si s ním psal
Dřevo 14.03.2025 16:06
Grass dnes přes 20%. Hezký a zelený 🙂
Meritik 14.03.2025 18:31
@Mugen Ste niekto ešte u <@614876068955815986> v komunitnej tazbe? Aj som mu písal DM pred par tyzdnami a neodpoveda 😵
Ahoj, tvoji zprávu si přečetl, ale zapomněl jsem na ni odpovědět. Příště do mě znovu kopni 😁
🤦‍♂️ 1
Dřevo 14.03.2025 22:41
Já že bych tam pustil nějakou tu stovečku. Je to nízko a teď dyž bude oživení, tak by mohlo jít hodně up.
(upraveno)
Plastex 15.03.2025 03:37
@Dřevo Jaký máte názor na takové projekty? https://www.coingecko.com/en/coins/ava-chiang-mai-night-safari-ava
Ruce pryc 😄
JUDr. Inkognito 15.03.2025 06:24
@Dřevo Jaký máte názor na takové projekty? https://www.coingecko.com/en/coins/ava-chiang-mai-night-safari-ava
je to sračka memecoin na pumpfunu, můžeš si tam za pár šupů vytvořit podobný třeba "AVA Chiang Předkožka"
Tomáš 15.03.2025 07:46
<@471336299547197450> už máš doma minimálně basu?
„pí“vO Slušné číslo
Vektor 15.03.2025 09:08
@Tomáš <@471336299547197450> už máš doma minimálně basu?
Ale to vypada hezky!:)
Včelkamára 15.03.2025 12:08
Máte tip na cz/sk YT kanály které se soustředí na začátky s AI, appky atd?
bumelak 15.03.2025 13:04
@Včelkamára Máte tip na cz/sk YT kanály které se soustředí na začátky s AI, appky atd?
včelko jediný co si občas pustím je Martin - https://www.youtube.com/@zaujalo-ma
Včelkamára 15.03.2025 15:13
Jo no, o nem tez vím ale diky 😀
Dřevo 16.03.2025 09:01
Nejsi náhodou člen sekty? Ti se stejně vnucujou i když ví, že o ně není zájem.
Barrack Odbahna 16.03.2025 09:18
<@&767684453165170718> <@&767748339164119092> Okamzite vy bazeranti priradte Mecounovi roli
🖕🏻 1
Hneed
JanHonza 16.03.2025 10:12
Kdo nemá zájem o love, tak tu nemá co dělat 🙂
Meritik 16.03.2025 10:20
@JanHonza Kdo nemá zájem o love, tak tu nemá co dělat 🙂
Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
JanHonza 16.03.2025 10:46
@Meritik Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
Protože je to ve finiši a za chvíli to vypukne😉
Každý den jsou novinky, to byste se teprve zbláznili, dávám už jen ty nejdůležitější
iceman Fatty.io |🔥Nesa 16.03.2025 10:49
@Meritik Ale nikdo tady nechce neustále číst tvoje chvalozpěvy na tvůj "skvělý projekt"... 👉 Prostě to tady tady moc spamuješ...
Spamuje to tu? Mám mu dát Banana 🍌??? 😁😅
JanHonza 16.03.2025 11:01
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Spamuje to tu? Mám mu dát Banana 🍌??? 😁😅
Do spamu mám hodně daleko😂
Barrack Odbahna 16.03.2025 11:15
@JanHonza Do spamu mám hodně daleko😂
Odkud jsi ?
Tomáš 16.03.2025 11:24
@JanHonza Do spamu mám hodně daleko😂
Už jsme se shodli na tom, že chia stačilo... Vydrží ti to stěží pár dnů
I jsme se shodli na tom, že pokud se špatný investor pozná jen tím, že ignoruje chia, tak s tím tady dokážeme žít... Hrdě se hlásím jako špatný investor
👍 3
Vždyť i pro tebe to musí být vysilující... Diskuze je přínosná, ale musí být vzájemná, tady vím, že si o dluhopisech nepokecam, tak jdu na jiné místo a řeším s jiným cílovým publikem například já osobně, zkus to taky tak 🤔
JanHonza 16.03.2025 11:40
@Barrack Odbahna Odkud jsi ?
Chomutov
Tak když vidím jak brečíte nad kryptem, tak vám tady dávám radu do dobré investice a vy se ještě rozčilujete 🙂
Stejně si myslím, že spousta z vás koupila a mlčí 😄
Budete rádi, to přísahám
Nikdo z vás není v komunitě vývojářů a nemáte info z první ruky
Tomáš 16.03.2025 11:42
1 rok -68%
JanHonza 16.03.2025 11:43
no a, vývoj
sledujete jen ceny, ale podívat se na potenciál a kvalitu to ne
Většina krypta šla do hajzlu, jen vás vycucali z peněz
Tomáš 16.03.2025 11:44
Si úplně mimo realitu... Investice je finanční, čím jiným to chceš měřit?