# pokec
184675 zpráv • strana 151/1847
JanHonza 01.03.2025 13:15
Už radši držim hubu a začnu držet palce 😄
Luboš Bajkai 01.03.2025 13:16
@JanHonza Tady vím jen to že, Chia vyvinula (nebo spíš ještě vyvíjí, fakt nevím) svůj stablecoin BYC, vůbec jsem to nestudoval. Posílám odkaz pokud by ses chtěl podívat.
Jinak jen by me zajimalo jak by u toho BYC pokryli likvidace. Kdyz v obehu je 14 milionu minci, hodnota je cca 16$ takze kdyby vsichni mintovali BYC tak to je 140M$ ale trading volume za 24h je jen 18M$ a to jsou vetsinou boti.
Az to rupne cena udela depeg oproti dolaru a v LP poolech budou mit vsichni moooc BYC a temer zadne ETH.
(upraveno)
JanHonza 01.03.2025 13:18
Ještě že mě tohle nezajímá a asi by mělo, ale chuj do toho. Už jsem tam nalitej, tak se budu modlit a těšit.
Luboš Bajkai 01.03.2025 13:19
@JanHonza Ještě že mě tohle nezajímá a asi by mělo, ale chuj do toho. Už jsem tam nalitej, tak se budu modlit a těšit.
Jen diskutujeme a vymenujeme si nazory, neber to spatne. Za me jsi dospeli a jsou to tvoje penize
JanHonza 01.03.2025 13:19
Já tenhle typ obchodování jako trading, půjčky a výběry vůbec nechápu. Sleduji jen vývoj a cenu, jsem jednoduchej 😄
Tedy trading trošku chápu, momentálně ho dělám na Betfinu, kterému tedy moc nevěřím, ale už jsem udělal 3x, tak na začátečníka dobrý.
Luboš Bajkai 01.03.2025 13:24
@JanHonza Ještě že mě tohle nezajímá a asi by mělo, ale chuj do toho. Už jsem tam nalitej, tak se budu modlit a těšit.
Cena ti v hypu muze vydelat, to to nikdo nerozporuje. Jenze ono to bude stat 100$ ty budes snit o tom ze to jde na 1000$ a nez se rozkoukas tak jsi na 1$
👍 1
JanHonza 01.03.2025 13:26
@Luboš Bajkai Cena ti v hypu muze vydelat, to to nikdo nerozporuje. Jenze ono to bude stat 100$ ty budes snit o tom ze to jde na 1000$ a nez se rozkoukas tak jsi na 1$
Stát se může všechno, za chvilku jdu na pivko a může mě porazit auto. Tak pro jistotu se tu mějte pěkně, jste tu dobrá parta lidí a kryptokokotů :D, díky za trpělivost a vysvětlení 😄
👍 1
JUDr. Inkognito 01.03.2025 19:14
@JanHonza Vyrábím NFT a prodejem získávám další xch. Některé z mých NFT již byli i přeprodány a tak mi jdou do peněženky další xch díky nastavení trvalých licenčních poplatků z prodeje.
konečně zmiňuješ nějakou funkci Chia, koupíš nebo tvoříš NFT super to mě zajímá. To NFT které jsi koupil ti už vydělalo na jeho kupní cenu ? je to rentabilní?
Dřevo 01.03.2025 19:37
Grass dnes zase hezký růst. To je kvalitní zálivka 🙂
420:907771813982003300 1
Tomáš 01.03.2025 19:58
Soneium a jejich ACS program od 20.2. ... zkoumal někdo nebo si na toto téma moc nepokecám? 😄
Plastex 01.03.2025 21:46
Mel jsem na soneium zalusk ale vysral jsem se na to 😄
Tomáš 01.03.2025 21:47
Tak jako čistě svůj token to asi mít nebude, když teď rozdávají astar... Ale tak zkusit se to může a rewardy tam vypadají vysoké
Plastex 01.03.2025 21:56
@Tomáš Tak jako čistě svůj token to asi mít nebude, když teď rozdávají astar... Ale tak zkusit se to může a rewardy tam vypadají vysoké
Zase na druhou stranu je to na wenseru takze proc by to tam jinak bylo?:-)
Tomáš 01.03.2025 22:01
Asi jako Linea, jen tak ze srandy 🤣
Plastex 01.03.2025 22:31
@Tomáš Asi jako Linea, jen tak ze srandy 🤣
Muze byt 🙂
stihac 02.03.2025 06:25
@Luboš Bajkai Jo na tom neni nic spatneho, ze te to bavi. Ja mam krypto jako konicek a za me stejne nejlepsi coiny ve svete krypta jsou USDT/USDC. Ale k tomu se clovek musi dopracovat. Rad mnozim stable coiny 🥹
Máš tip na nějaký protokol, kde rozumně stably uložit?
JanHonza 02.03.2025 09:08
@JUDr. Inkognito konečně zmiňuješ nějakou funkci Chia, koupíš nebo tvoříš NFT super to mě zajímá. To NFT které jsi koupil ti už vydělalo na jeho kupní cenu ? je to rentabilní?
Některé NFT se mi mnohonásobně vyplatili a některá vůbec. Vše se teprve rozjíždí. Začínající projekty do kterých jsem investoval cca před 3 - 4 roky byly po nějaké době mrtvé a teď začínají vstávat z mrtvých, jen čekaly na vývoj blockchainu. Samozřejmě spousta projektů je trvale opuštěna a zanikly. Teď se rozjíždí tolik projektů, že už nestíhám a nenaskakuji do nich.
(upraveno)
Luboš Bajkai 02.03.2025 10:27
@stihac Máš tip na nějaký protokol, kde rozumně stably uložit?
To ti zrovna ja moc dobre neporadim, tenhle cyklus jsem vysazeny na cosmos eco hlavne na Injective, tam zatim dobre bezi neptune ( cca 9% APY ) driv fungoval dojo.swap ale tem uz neverim. Urcite tady budou jini co ti poradi lepsi procenta, pro me je to jen pohodlne ze mi staci mobilni keplr. Byt tebou mozna bych se koukl na kava.io.
PS: ale vyhnul bych se ruznym exotickym stablum zadny USDX a podobne
(upraveno)
Luboš Bajkai 02.03.2025 10:37
@stihac Máš tip na nějaký protokol, kde rozumně stably uložit?
Aktualne mam od ledna jinou strategii, do ledna jsem vsechny rewardy cpal do stablu. Nyni se jste necitim na nakup ale rewardy ted cpu do jednoho projektu co ma apr pres 90% potrebuji ho navysit na 5% idealne na 10% portfolia. Ted je celkem nizko z cenou i kdyz by mohl jeste o 50% dolu 😆
(upraveno)
Gali 02.03.2025 10:38
@Luboš Bajkai To ti zrovna ja moc dobre neporadim, tenhle cyklus jsem vysazeny na cosmos eco hlavne na Injective, tam zatim dobre bezi neptune ( cca 9% APY ) driv fungoval dojo.swap ale tem uz neverim. Urcite tady budou jini co ti poradi lepsi procenta, pro me je to jen pohodlne ze mi staci mobilni keplr. Byt tebou mozna bych se koukl na kava.io.
PS: ale vyhnul bych se ruznym exotickym stablum zadny USDX a podobne
Lubos ked tu tak ted si . Mas zastackovane INJ alebo vsetko free, ci cast a cast ?
Luboš Bajkai 02.03.2025 10:39
@Gali Lubos ked tu tak ted si . Mas zastackovane INJ alebo vsetko free, ci cast a cast ?
Mam injective zastakovany. Na 31 $ jsem 1/3 odhodil a udelal jsem dobre. Ted jen drzim. Druhou nejvetsi pozici mam osmo ale tam jsem -33% od nakupky 🥶
Gali 02.03.2025 10:45
@Luboš Bajkai Mam injective zastakovany. Na 31 $ jsem 1/3 odhodil a udelal jsem dobre. Ted jen drzim. Druhou nejvetsi pozici mam osmo ale tam jsem -33% od nakupky 🥶
Mas nejkay plan pri ktorych hodnotach zacnes INJ odstakovaat ? No osmo nic moc no.
Plastex 02.03.2025 11:39
@stihac Máš tip na nějaký protokol, kde rozumně stably uložit?
<@671336424276099073> tu nedavno psal o necem ze ted drzi stable v nejakem poolu, nebo se pletu?
Petr Langr 02.03.2025 11:46
@Plastex <@671336424276099073> tu nedavno psal o necem ze ted drzi stable v nejakem poolu, nebo se pletu?
aave, mars a kamino aktualne..
stihac 02.03.2025 12:39
Kamino jedu taky. Měl jsem hodně ve stargate.finance, kde bylo mezi 10 a 13%. teď to tam všechno spadlo na 0, tak přemýšlím, kam stablem. na zksync ten jejich program byl zajímavý ze začátku. teď už nic moc. nechci žádnou exotiku
Plastex 02.03.2025 14:17
@stihac Kamino jedu taky. Měl jsem hodně ve stargate.finance, kde bylo mezi 10 a 13%. teď to tam všechno spadlo na 0, tak přemýšlím, kam stablem. na zksync ten jejich program byl zajímavý ze začátku. teď už nic moc. nechci žádnou exotiku
No kdyby si chtel trosku i huntit tak sonic je ted docela slusnej na stable 🙂 na shadow je pool stable 🙂 mame tu i roomku a kdyz vyuzijes muj ref tak budu rad samorzejme 🙂
Tomáš 02.03.2025 14:38
To není úplně ok, protože ta cena docela litá ne? (Samozřejmě skoro neznatelně, ale v rámci těchto malých rozdílů to z toho vyletí)
Gali 02.03.2025 15:35
Tak asi toto
Kosa Fatty.io 02.03.2025 16:11
Lol
Zrovna sem jdu sem zeptat, proc udelalo cardano 50% 😂
(upraveno)
👍 1
Gali 02.03.2025 16:45
Ešte dodal že samozrejme aj BTC a ETH
JohnyG 02.03.2025 17:11
@Luboš Bajkai Aktualne mam od ledna jinou strategii, do ledna jsem vsechny rewardy cpal do stablu. Nyni se jste necitim na nakup ale rewardy ted cpu do jednoho projektu co ma apr pres 90% potrebuji ho navysit na 5% idealne na 10% portfolia. Ted je celkem nizko z cenou i kdyz by mohl jeste o 50% dolu 😆
A môžem mi prezradiť, aký je to projekt?
A máš aj ETH a BTC
JanHonza 02.03.2025 18:11
XRP, SOL, ADA - strategické rezervy USA, no jsem zvědav jak dopadnou
Gali 02.03.2025 18:11
@JanHonza XRP, SOL, ADA - strategické rezervy USA, no jsem zvědav jak dopadnou
Plus BTC a ETH.
JanHonza 02.03.2025 18:11
jj dodatek, už jsem koukal a svíčky rostou 😄
(upraveno)
pink&deviant 02.03.2025 18:51
@JanHonza XRP, SOL, ADA - strategické rezervy USA, no jsem zvědav jak dopadnou
Budú nakupovať aj sol, Ada a xrp do rezerv?
Gali 02.03.2025 19:14
@pink&deviant Budú nakupovať aj sol, Ada a xrp do rezerv?
Povedal, ze hej.
(upraveno)
JUDr. Inkognito 02.03.2025 19:14
Trumpík od xrp dostal nasypáno určitě dost a Hoskinson se s nim určitě také sešel. Pár desítek miliard na tom trumpiho rodina určitě vydělá easy money.
JanHonza 02.03.2025 19:18
Cardano se vyšvihlo o 60% a nyní stagnuje, nemyslím si že to vyletí nějak závratně. Po Trump coinu už asi budou lidi opatrnější.
stihac 02.03.2025 19:27
@Plastex No kdyby si chtel trosku i huntit tak sonic je ted docela slusnej na stable 🙂 na shadow je pool stable 🙂 mame tu i roomku a kdyz vyuzijes muj ref tak budu rad samorzejme 🙂
Přemýšlel jsem o Sonicu, ale zatím se do toho pouštět nebudu. Ale díky za tip
Miloš 02.03.2025 20:06
@JanHonza Cardano se vyšvihlo o 60% a nyní stagnuje, nemyslím si že to vyletí nějak závratně. Po Trump coinu už asi budou lidi opatrnější.
To je přece ale úplně něco jiného. Já nevím jestli je možné srovnávat meme coin Trump s jakýmkoli z těch pěti coinů, kterých se ta zpráva týká
JanHonza 02.03.2025 20:07
@Miloš To je přece ale úplně něco jiného. Já nevím jestli je možné srovnávat meme coin Trump s jakýmkoli z těch pěti coinů, kterých se ta zpráva týká
No jasně že nedá, ale opatrnost asi bude
Uvidíme za týden
pink&deviant 02.03.2025 20:19
Pokial bude bull tak moze vyslovene dominoivat btc eco, povinne video. https://www.youtube.com/watch?v=2Eoz0Cix5D0
Video je krokl vopred co sa informacii tyka
JanHonza 02.03.2025 20:22
Osvobození od daní v USA u krypta je od Trumpa taky dobrý tah.
Kosa Fatty.io 02.03.2025 21:08
@JanHonza Osvobození od daní v USA u krypta je od Trumpa taky dobrý tah.
Urcite i ten jeho insider trading
Strasne si s nama on a jeho particka hrajou a vytiraji prdel 😄
(upraveno)
JanHonza 02.03.2025 22:08
@Kosa Fatty.io Strasne si s nama on a jeho particka hrajou a vytiraji prdel 😄
né asi 😄
Koupil jsem za 2,5 tisíce USD tak jsem zvědavej na ráno 😄
Plastex 02.03.2025 23:11
@Tomáš To není úplně ok, protože ta cena docela litá ne? (Samozřejmě skoro neznatelně, ale v rámci těchto malých rozdílů to z toho vyletí)
Ja to tam nejakou dobu mel a celkem se mi to tam drzelo pekne 🙂 ale je to tak tyden zpatky, pak uz jsem to vyndal a dokupoval za to ty dumpy 🙂
Dřevo 03.03.2025 04:59
Nepůjde to spíš teď zase dolů? Akcie nebudou přece v rezervě.
JUDr. Inkognito 03.03.2025 06:25
@Dřevo Nepůjde to spíš teď zase dolů? Akcie nebudou přece v rezervě.
Ano může to jít zase dolů, záleží jak to trumpiho skupina chce hrát. Určitě manipulují trhem ale nevíme jaký mají timeframe. Pokud tam mají miliardy a vzrostlo jim to o 10% tak je to pěkné ale žádná sláva, když můžou udělat 100%. Takže klidně můžou držet a průběžně živit narativ rezerv až do konce roku?!?
Miloš 03.03.2025 06:58
Tvl…a nemělo on býti krypto nezávislým finančním prostředkem?🤦🏼‍♂️
(upraveno)
😂 1
Ponke 03.03.2025 07:00
@Miloš Tvl…a nemělo on býti krypto nezávislým finančním prostředkem?🤦🏼‍♂️
Vzdy to nekdo manipuloval. Ted to delaji hosi okolo trumpa, blby je, ze to nejsou zadne hodne duse 🥹
Miloš 03.03.2025 07:04
@Ponke Vzdy to nekdo manipuloval. Ted to delaji hosi okolo trumpa, blby je, ze to nejsou zadne hodne duse 🥹
Ne to teda fakt nejsou. Já jenom že nám tady může <@720562582716547193> malovat nuply v sebelepší víře ze nám to pomůže v nějakém rozhodování ale ono je to úplně zbytečné
(upraveno)
👍 1
Ponke 03.03.2025 07:05
@Miloš Ne to teda fakt nejsou. Já jenom že nám tady může <@720562582716547193> malovat nuply v sebelepší víře ze nám to pomůže v nějakém rozhodování ale ono je to úplně zbytečné
Ano presne tak. Hra se zmenila
(upraveno)
Dřevo 03.03.2025 07:06
@Ponke Ano presne tak. Hra se zmenila
Ty se v tom nějak vyznáš ?
Ponke 03.03.2025 07:09
@Dřevo Ty se v tom nějak vyznáš ?
Nevyznam vubec. Jenom pisu sve pocity a to co jsem si precetl z verejnych zdroju. Nekdo v sobotu otviral nesmyslne velke longy s pakou 50.
Dřevo 03.03.2025 07:14
@Ponke Nevyznam vubec. Jenom pisu sve pocity a to co jsem si precetl z verejnych zdroju. Nekdo v sobotu otviral nesmyslne velke longy s pakou 50.
Ty jsi nepákoval? Mě se povedlo 🙂
Ponke 03.03.2025 07:14
@Dřevo Ty jsi nepákoval? Mě se povedlo 🙂
Nn, gratulace 👍
Dřevo 03.03.2025 07:20
A už to krásně padá do šortíku.
JUDr. Inkognito 03.03.2025 08:03
@Ponke Nevyznam vubec. Jenom pisu sve pocity a to co jsem si precetl z verejnych zdroju. Nekdo v sobotu otviral nesmyslne velke longy s pakou 50.
v mé úvaze bylo to že by mohli Trumpíci krátkodobě odtrejdovat tu informaci ohledně krypto rezerv právě vysokými longy. Ale to jsem si říkal, že může jít dohledat, že by to nebylo rozumné, bo pak by to na ně mohlo ukazovat. Spoléhám tak, že mají spíše nasypaný spot lidé blízcí Trumpovi. Na druhou stranu Trump je jednoduchý a cítí se nesmrtelně tak proč by vymýšlel něco sofistikovaného??? 🙂
👍 1
Miloš 03.03.2025 08:39
@JUDr. Inkognito v mé úvaze bylo to že by mohli Trumpíci krátkodobě odtrejdovat tu informaci ohledně krypto rezerv právě vysokými longy. Ale to jsem si říkal, že může jít dohledat, že by to nebylo rozumné, bo pak by to na ně mohlo ukazovat. Spoléhám tak, že mají spíše nasypaný spot lidé blízcí Trumpovi. Na druhou stranu Trump je jednoduchý a cítí se nesmrtelně tak proč by vymýšlel něco sofistikovaného??? 🙂
Noo a jak by se to dal volně přeložit do jazyka netradera ale hodlera tak aby to správně pochopil? 😊
(upraveno)
Tomáš 03.03.2025 12:52
Že je Trump debil a ani neví, jak fungují cla, které háže na všechny strany, natož aby se snažil schovat své insider trading aktivity, to je na něj moc komplikované
🥶 1
Miloš 03.03.2025 14:07
@Tomáš Že je Trump debil a ani neví, jak fungují cla, které háže na všechny strany, natož aby se snažil schovat své insider trading aktivity, to je na něj moc komplikované
Nojo tohle vím taky. Spíš jsem myslel co bude dál v horizontu třeba přelom duben/květen a podzim. Jenomže to asi nikdo netuší vzhledem k tomu že s tím neustále někdo manipuluje…
Tomáš 03.03.2025 15:42
teď asi ještě víc než kdy jindy je to na kříšťálovou kouli
Plutus už odměny dost zaříznul a víceméně nemá žádný smysl ... máte nějaký jiný tip na kartu, která dává zajímavé odměny za placení? (1% neomezeně od monety mám, Plutus dával 3% a ještě vyšší odměny u konkrétních vybraných obchodníků, tak to bylo fajn)
Včelkamára 03.03.2025 19:49
Hezky si s tím hrajou kluci 🤣
👍 1
JUDr. Inkognito 03.03.2025 21:00
takže né spot ani jeden futures trading dle inside info ale mnoho malých future tradingu na základě inside info 🙂
JUDr. Inkognito 03.03.2025 22:12
Tak ne trading ale Akcie se vysraly dolů, no pěkná jízda to je
JanHonza 04.03.2025 15:35
Pokud by se chtěl někdo zúčastnit testování beta verze Robin Markets na testovací síti Chromia zde přikládám pozvánku na Discord: https://discord.gg/4nr7GYeyv8 Jde o rozhodovací trh kompatibilní s EVM. Za testování dostanete odměny. Pro test je nutné vložit testovací síť do Metamasku a poslat adresu na kterou vám vývojáři zašlou testovací tokeny (viz screen). Jelikož pořádně ještě nevím o co jde, tak uvítám vaše poznatky, vše se dočtete na Discordu, kde jsou i odkazy na web.
Dřevo 04.03.2025 23:02
<@859592689987878933> nevíš jestli má chia v plánu ATH někdy v blízké době? Jestli bych radši naložil více do ní.
JanHonza 04.03.2025 23:25
@Dřevo <@859592689987878933> nevíš jestli má chia v plánu ATH někdy v blízké době? Jestli bych radši naložil více do ní.
Ath přijde brzy, určitě nakup. Čtyři roky vývoje se začínají projevovat, Chia je a bude jedinečným blockchainem.
Až všichni pochopí o čem je blockchain a kdo je jedničkou, tak to teprv bude jízda!
JanHonza 05.03.2025 00:00
Přemýšlím o svém vlastním discord kanále, ale nemám s tím zkušenosti. Pokud jde o Chiu, tak tady již nemá cenu něco psát. Kdyby mi někdo chtěl pomoc, budu rád. Přeji hodně štěstí v kryptopodnikání vám všem na tomto kanále.
(upraveno)
JUDr. Inkognito 05.03.2025 06:05
@JanHonza Přemýšlím o svém vlastním discord kanále, ale nemám s tím zkušenosti. Pokud jde o Chiu, tak tady již nemá cenu něco psát. Kdyby mi někdo chtěl pomoc, budu rád. Přeji hodně štěstí v kryptopodnikání vám všem na tomto kanále.
To už jsi jednou psal a nedodržel ..
JUDr. Inkognito 05.03.2025 06:06
@JanHonza Až všichni pochopí o čem je blockchain a kdo je jedničkou, tak to teprv bude jízda!
Toto se nestane, všichni určitě blockchain nepochopí dokonce všem je blockchain u prdele... Jen ať nemáš pláně naděje.
Oznámil včera tedy Trump blondie bitch nějakou super zprávu, kterou sliboval?
Ponke 05.03.2025 07:22
@JUDr. Inkognito Toto se nestane, všichni určitě blockchain nepochopí dokonce všem je blockchain u prdele... Jen ať nemáš pláně naděje.
Ne
Dřevo 05.03.2025 07:26
@JanHonza Přemýšlím o svém vlastním discord kanále, ale nemám s tím zkušenosti. Pokud jde o Chiu, tak tady již nemá cenu něco psát. Kdyby mi někdo chtěl pomoc, budu rád. Přeji hodně štěstí v kryptopodnikání vám všem na tomto kanále.
Takže bychom už nevěděli nic nového o chia?
JanHonza 05.03.2025 07:43
@JUDr. Inkognito Toto se nestane, všichni určitě blockchain nepochopí dokonce všem je blockchain u prdele... Jen ať nemáš pláně naděje.
tak ty budeš dobrý jelito 😄 investorům kvalitní a bezpečný blockchain určitě u prdele nebude, ty na něj čekají
JanHonza 05.03.2025 07:44
@Dřevo Takže bychom už nevěděli nic nového o chia?
Určitě vědět můžete, je toho plný internet.
JUDr. Inkognito 05.03.2025 07:51
@JanHonza tak ty budeš dobrý jelito 😄 investorům kvalitní a bezpečný blockchain určitě u prdele nebude, ty na něj čekají
psal jsi až všichni pochopí o čem je blockchain a já na to psal že to všichni v žádném případě nepochopí 🙂
JanHonza 05.03.2025 07:52
@JUDr. Inkognito psal jsi až všichni pochopí o čem je blockchain a já na to psal že to všichni v žádném případě nepochopí 🙂
vím co jsi psal, nejsem po lobotomii, psal jsi že je všem blockchain u prdele
pink&deviant 05.03.2025 08:42
Každý reťazec má niečo do seba a každý si vie nájsť svoje.
👍 2
Aj ICP je bezkonkurenčne a má veľa zaporov, ale čo z toho keď Doge ma viac užívateľov ako Cosmos, ICP a Chia dohromady
(obrazne povedané)
Plastex 05.03.2025 09:13
@JanHonza Přemýšlím o svém vlastním discord kanále, ale nemám s tím zkušenosti. Pokud jde o Chiu, tak tady již nemá cenu něco psát. Kdyby mi někdo chtěl pomoc, budu rád. Přeji hodně štěstí v kryptopodnikání vám všem na tomto kanále.
Nedelej to, sam si nekolikrat psal ze tomu nerozumis, neumis to vysvetlit a chodis se ptat na docela i zakladni otazky na ofiko DC, s takokou te na tvem vlastnim dc lidi co rozumi blockchainu jako tskove rozeberou ze se ti nebude chtit dal zit 🙂
pink&deviant 05.03.2025 09:25
Stačí že bude v skupine Manager a zariadi si to.
Zohnať moderátorov, správcov bude veľký problem