JUDr. Inkognito
28.02.2025 08:41
co by jste kupovali dávejte tipy...
mi se líbilo SUI každý dosavadní propad měl pěkné recovery takové rychlé živé, tj podle mě je o tento projekt zájem 🤔
ETH mrdka stará ale snad jí ten pičus Máselník vzkřísí když najal expreta na socky??? 😅
Petr Langr
28.02.2025 08:51
myslite ze bude rychla V otocka? no bylo by to fajn.. ale BTC ma ted desne rad range.. tak bych tipnul ze si najde nejakou hezkou hladinu a zase pojede range.. v lepsi pripade s odrazi nekam k 80 a v horsim je tam stale krasna 50.. 😬 ta 80 a par mesicu nudy by bylo super.
JUDr. Inkognito
28.02.2025 09:12
můj vidlácký odhad je že jsme stále v "bullu" a že se jedná jen o delší korekci stejně jako na SP500 indexu. Rychlé recovery k 85-90k by bylo fajn ale to by musela přijít nějaká dobrá zpráva což nepředpokládám.
Tipuji to na dlouhý range mezi 72k - 85k
Tipuji to na dlouhý range mezi 72k - 85k
Simamuška
28.02.2025 09:19
Nechci Vás tady naštvat s regulacemi. Ale připomínám, že OSVČ i právnické osoby, kteří mají živnost 81 - poskytování služeb souvisejících s kryptoaktivy, musí na FAU nahlásit kontaktní osobu. Termín byl 28.2.2025, ale server se zhroutil a tak to prodloužili do 10.3.2025. https://fau.gov.cz/blog/upozorneni-na-povinnost-urcit-kontaktni-osobu#:~:text=O%20ur%C4%8Den%C3%AD%20kontaktn%C3%AD%20osoby%20a%20o,ode%20dne%2C%20kdy%20nastaly%20zm%C4%9Bny.&text=v%20p%C5%99%C3%ADpad%C4%9B%20ozn%C3%A1men%C3%AD%20zm%C4%9Bn%20den,kter%C3%BDch%20%C3%BAdaj%C5%AF%20se%20zm%C4%9Bny%20t%C3%BDkaj%C3%AD.
👍 1
Paul_yogi23
28.02.2025 09:22
Dnes by mela byt ta dohoda Oranzady se Zelenskym ohledne mineralu, to by mohl byt pozitivni signal pro trhy..
Borek
28.02.2025 09:34
↩
@bumelak
Kucí jak by řekl <@796869384483897356> je skoro čas sypat to tam lopatou😉
To je tim ze kdyz se to updatovalo tak btc stal jedte 85
pink&deviant
28.02.2025 09:53
↩
@JUDr. Inkognito
můj vidlácký odhad je že jsme stále v "bullu" a že se jedná jen o delší korekci stejně jako na SP500 indexu. Rychlé recovery k 85-90k by bylo fajn ale to by musela přijít nějaká dobrá zpráva což nepředpokládám.
Tipuji to na dlouhý range mezi 72k - 85k
Tipuji to na dlouhý range mezi 72k - 85k
Podľa cyklu je vse v poriadku až na tú dominanciu BTC. Možno mohla byť ťa korekcia v januári.
Gali
28.02.2025 10:00
↩
@bumelak
Kucí jak by řekl <@796869384483897356> je skoro čas sypat to tam lopatou😉
Včera bolo 10 🙂 asinzajtra to zase klesne 🙂
bumelak
28.02.2025 10:40
dejte si videjko s Adamem - https://www.youtube.com/watch?v=wWZQGfYnXBc
👀 1
👍 2
kovandaa | Fatty.io |
28.02.2025 12:17
Když se tady bavíte o "bullu" tak je to na BTC? Nebo ještě očekáváte, že poletí i alty?
Včelkamára
28.02.2025 12:28
↩
@Simamuška
Nechci Vás tady naštvat s regulacemi. Ale připomínám, že OSVČ i právnické osoby, kteří mají živnost 81 - poskytování služeb souvisejících s kryptoaktivy, musí na FAU nahlásit kontaktní osobu. Termín byl 28.2.2025, ale server se zhroutil a tak to prodloužili do 10.3.2025. https://fau.gov.cz/blog/upozorneni-na-povinnost-urcit-kontaktni-osobu#:~:text=O%20ur%C4%8Den%C3%AD%20kontaktn%C3%AD%20osoby%20a%20o,ode%20dne%2C%20kdy%20nastaly%20zm%C4%9Bny.&text=v%20p%C5%99%C3%ADpad%C4%9B%20ozn%C3%A1men%C3%AD%20zm%C4%9Bn%20den,kter%C3%BDch%20%C3%BAdaj%C5%AF%20se%20zm%C4%9Bny%20t%C3%BDkaj%C3%AD.
Ahoj, psal sem ti zprávu
pink&deviant
28.02.2025 13:18
Supra pozriem vonku prsi a jedlo objednam:D pokukam aj adama aj toto https://www.youtube.com/watch?v=BwNLF4ykDsw&t=4s
Vsetkym prajem pekny vikend. Osobne som co sa trhu tyka vc klude.
Petr Langr
28.02.2025 17:05
↩
@kovandaa | Fatty.io |
Když se tady bavíte o "bullu" tak je to na BTC? Nebo ještě očekáváte, že poletí i alty?
myslim ze obecne ve smyslu "bullmarketu" nema cenu sledovat nic jineho nez BTC..
Petr Langr
28.02.2025 17:41
videli jsem na nasledujici dva - tri roky TOP 🇦
jeste pujdeme letos nahoru, tohle je jen korekce 🇧
jeste pujdeme letos nahoru, tohle je jen korekce 🇧
🇦 2
🇧 15
Kosa Fatty.io
28.02.2025 17:46
ja furt verim v 4letej cyklus a logicky by mel koncit na konci roku
(upraveno)
🍉 1
👌 4
🙏 1
JanHonza
28.02.2025 22:30
Poslední příspěvek, slibuji.
JanHonza
28.02.2025 22:51
Snad vám to už rozlouskne ty tvrdý palice🤣
Tomáš
28.02.2025 22:52
Víš, že třeba na obálce forbesu bylo x už odsouzených zločinců včetně třeba šéfa ftx? ... Že to fakt nic neznamená, že když o tom píše časopis, že to je záruka uzasnosti
Btw máš jen chia nebo si koupil aspoň za část prostředků i třeba něco jiného?
JanHonza
28.02.2025 23:14
Přiznám se že píšu a mažu, už nevím čím bych na tomhle kanále přispěl. A nebaví mě odpovídat na otázky, jak, proč atd. Ukázal jsem vám něco s velkým potenciálem a jsem tady jen pro smích. Pokud nechcete věnovat svůj čas doplněním vzácných informací které potřebujete, tím že si začnete tento projekt sami prostudovávat, tak nevím na jaké krypto čekáte. Pokud opravdu rozumíte blockchainu a dokážete si porovnat BTC s ETH a XCH, tak vám to musí dojít. Není lepší blockchain než Chia a to vám říkám ve vší vážnosti. Pokud má svét plně a bezpečně přejít na tuto úžasnou technologii, tak bude vybírat tu nejlepší. A TOP je momentálně blockchain Chia. Roky tvrdé práce bez zbytečných reklam. Nejdřív kvalitní produkt, potom velký humbuk. Jelikož jsem s tímto projektem přes 4 roky a zaznamenal jsem spousty chyb při vývoji, tak plně souhlasím s politikou Chia. Velká reklama a masové přijetí na začátku vývoje by byla chyba. Teď se její tempo bude exponenciálně zrychlovat a od teď si můžou dovolit se ukázat celému světu.
Ano mám více aktiv, které jsem nakupoval díky radám zde moudrých a skoro na všech jsem prodělal.
Airdropy, prodeje, pády a žádná z nich nic pořádnýho nedokázala a na ETH ani nedokáže. Omezené možnosti nemohou konkurovat neomezeným možnostem.
JanHonza
28.02.2025 23:34
Mám dostatečné informace k tomu, abych si mohl dovolit toto napsat, ale bohužel je neumím interpretovat vaším jazykem, tak jak potřebujete. Hodně informací je už veřejných a ty nejnovější získáte na discordu. Chápu, že když slyšíte pohádku tak nevěříte, ale v kryptu se pohádky dějí což velice dobře víte! Mezitím co vše padá, tak Chia roste.
JanHonza
28.02.2025 23:58
Microsoft, Apple a Broadcom jsou jen začátek. Momentálně je zkontrolováno a naplánováno dalších 80 akcií které budou následovat. Posun k akciovým trhům poháněným blockchainem probíhá rychleji, než si většina uvědomuje. S tak kvalitním a bezpečným blockchainem neplánujete rugpull ale velký zisky.
JanHonza
01.03.2025 00:45
Pokud je mezi vámi někdo, kdo chápe blockchain a umí programovat, tak může vymyslet cokoliv a lze to implementovat na blockchain. Pokud to bude přínosem pro Chiu, můžete dostat podporu z prefarmy. Poslední podpora byla 50tisíc XCH. Komu a na co vám nemohu říci, ale věřte, že cena 1000 USD/1 XCH je naprosto reálná a bude větší!
JanHonza
01.03.2025 00:50
Tak jsem si pěkně pokecal🤣🤣🤣
A nakonec dodám, že vám neradím, jen kecám, tohle není žádný poradenství
Tomáš
01.03.2025 06:32
↩
@JanHonza
Pokud je mezi vámi někdo, kdo chápe blockchain a umí programovat, tak může vymyslet cokoliv a lze to implementovat na blockchain. Pokud to bude přínosem pro Chiu, můžete dostat podporu z prefarmy. Poslední podpora byla 50tisíc XCH. Komu a na co vám nemohu říci, ale věřte, že cena 1000 USD/1 XCH je naprosto reálná a bude větší!
Víš v čem je základní problém, aby chia měla 1000 dolarů za kus? ... To o čem si v dotazech nechápal na co se tě lidi ptají, tokenomika
Projekt může být sebelepší, ale pro individuální investory moc prostoru na výdělek, i když se mu bude dařit, vůbec být nemusí právě kvůli tokenomice
pojď diskutovat o jiných tvých nápadech, jestli někoho zaujala chia, tak ti třeba napíše individuální zprávu, ale posuňme se, čemu dalšímu věříš? 🙂 to už třeba nadchne další lidi 👍
opakovaně chodit do BMW klubu s tím, že mercedes je nejlepší a ostatní zastaralé, to by taky nemělo moc užitiku 🤣
Luboš Bajkai
01.03.2025 08:35
↩
@bumelak
Kucí jak by řekl <@796869384483897356> je skoro čas sypat to tam lopatou😉
Zrovna vcera jsem premyslel ze uz se pomalu blizi cas zacit pomalu nabirat 😆 Ohledne Fear & Greed indexu bych byl trochu opatrny. Jeho soucast je twitter a tam je dost botu co ho ovlivnuji. Ale co dost vidim u traderu je neskutecna flustrace a kapitulace, na start DCA to zacina byt uz dobre. Jedine co mi trosku vadi je ze sam necitim tu flustraci, takovy ten spravne sevreny zaludek kdybych ted neco koupil. Strasne mi to pripomina situaci kdyz byl BTC na 30k$ a vsichni byli na mrtvici a pak prisel leg dolu na 18k$.
JUDr. Inkognito
01.03.2025 09:25
<@859592689987878933> dobře se tu vykecal. Zajímalo by mě zda ty texty kopíruje nebo vymýšlí za pochodu, takovou politickou obecnou propagandu.
Podobně jako kryptošlechta z paneláku, není to náhodou on 😆 ? Jak se jmenoval ten kulervoucí kokot?
JanHonza
01.03.2025 09:42
↩
@Tomáš
Víš v čem je základní problém, aby chia měla 1000 dolarů za kus? ... To o čem si v dotazech nechápal na co se tě lidi ptají, tokenomika
Líbí se mi tvůj příměr k autům. Tady bysme se mohli pochopit. Ber mě jako člověka který není technicky zdatný. Přijedu do BMW klubu Rolls Roysem nebo Bugatti Veyronem a budu jim tvrdit, že mám nejlepší auto. Oni mě zasypou technickými otázkami typu: vrtání, zdvih, počet ventilů atd. a dostanou mě tak do pozice v jakém jsem tady. Budu tam stát jako hlupák. Nabídnu jim tedy odkaz na stránky, kde se tyto informace můžou dozvědět. To je vše co mohu udělat.
A teď tedy k té tokenomice. CNI má na začátku prefarm 21 mega xch ze které čerpá. Na první pohled to vypadá jako možnost mega prodeje a poslání xch do hajzlu, ale je to jen zdání. Každý chytrý a zkušený investor chce záruky, aby se toto nestalo a tak CNI tento prefarm zakódovala časovým zámkem. Tento časový zámek je pevně vtisknut do blockchainu na 90 dní a nelze ho změnit. To znamená, že ty jako investor uvidíš s třiměsíčním odstupem pokus o prodej a máš tak možnost prodat dříve, takže jsi v bezpečí. Pokud se najde kvalitní tvůrce trhu, kterému bude chtít CNI dát nebo odprodat podíl z této prefarmy může to udělat a dělá to. Vždy se to ví dopředu a ty můžeš reagovat. Po každém takovém přesunu z prefarmy se provádí audit a ten je zveřejněn. To dává invetorům dostatek bezpečí. XCH nemá konečný počet mincí jako např. BTC. Po posledním halvingu se bude navždy těžit poměrná část xch. Pokud budeš chtít vědět další informace rád zjistím a odpovím, nebo můžeš na discord a dostaneš uspokojující odpovědi.
A teď tedy k té tokenomice. CNI má na začátku prefarm 21 mega xch ze které čerpá. Na první pohled to vypadá jako možnost mega prodeje a poslání xch do hajzlu, ale je to jen zdání. Každý chytrý a zkušený investor chce záruky, aby se toto nestalo a tak CNI tento prefarm zakódovala časovým zámkem. Tento časový zámek je pevně vtisknut do blockchainu na 90 dní a nelze ho změnit. To znamená, že ty jako investor uvidíš s třiměsíčním odstupem pokus o prodej a máš tak možnost prodat dříve, takže jsi v bezpečí. Pokud se najde kvalitní tvůrce trhu, kterému bude chtít CNI dát nebo odprodat podíl z této prefarmy může to udělat a dělá to. Vždy se to ví dopředu a ty můžeš reagovat. Po každém takovém přesunu z prefarmy se provádí audit a ten je zveřejněn. To dává invetorům dostatek bezpečí. XCH nemá konečný počet mincí jako např. BTC. Po posledním halvingu se bude navždy těžit poměrná část xch. Pokud budeš chtít vědět další informace rád zjistím a odpovím, nebo můžeš na discord a dostaneš uspokojující odpovědi.
JanHonza
01.03.2025 09:50
↩
@JUDr. Inkognito
Podobně jako kryptošlechta z paneláku, není to náhodou on 😆 ? Jak se jmenoval ten kulervoucí kokot?
Kokotem nazývej sám sebe nebo svý rodiče, že tě nenaučili slušnému chování. Ačkoliv nejsem tak zdatný v krypto kominukaci jako vy, přesto se pokouším vám dát informace jak nejlépe to umím. Neočekávám od vás nic, ale určitě se nenechám urážet.
Plastex
01.03.2025 09:52
↩
@JanHonza
Kokotem nazývej sám sebe nebo svý rodiče, že tě nenaučili slušnému chování. Ačkoliv nejsem tak zdatný v krypto kominukaci jako vy, přesto se pokouším vám dát informace jak nejlépe to umím. Neočekávám od vás nic, ale určitě se nenechám urážet.
Vis ze to osloveni ale nebylo na tebe ne? A nebo ses kryptošlechtic z panelaku?
JanHonza
01.03.2025 09:54
↩
@Plastex
Vis ze to osloveni ale nebylo na tebe ne? A nebo ses kryptošlechtic z panelaku?
Nebudu tady vysvětlovat dvojsmysl jakým to bylo napsáno. Judr moc dobře ví že to byl rejpanec do mě. Film jsem viděl a měl jsem nervy taky. Z blbcema je téžká komunikace. Rád diskutuji, ale diskuze by měla být konstruktivní né destruktivní!
(upraveno)
Plastex
01.03.2025 09:54
↩
@JanHonza
Nebudu tady vysvětlovat dvojsmysl jakým to bylo napsáno. Judr moc dobře ví že to byl rejpanec do mě. Film jsem viděl a měl jsem nervy taky. Z blbcema je téžká komunikace. Rád diskutuji, ale diskuze by měla být konstruktivní né destruktivní!
No nerekl bych ale mysli si co chces 🙂
Tomáš
01.03.2025 10:12
↩
@JanHonza
Líbí se mi tvůj příměr k autům. Tady bysme se mohli pochopit. Ber mě jako člověka který není technicky zdatný. Přijedu do BMW klubu Rolls Roysem nebo Bugatti Veyronem a budu jim tvrdit, že mám nejlepší auto. Oni mě zasypou technickými otázkami typu: vrtání, zdvih, počet ventilů atd. a dostanou mě tak do pozice v jakém jsem tady. Budu tam stát jako hlupák. Nabídnu jim tedy odkaz na stránky, kde se tyto informace můžou dozvědět. To je vše co mohu udělat.
A teď tedy k té tokenomice. CNI má na začátku prefarm 21 mega xch ze které čerpá. Na první pohled to vypadá jako možnost mega prodeje a poslání xch do hajzlu, ale je to jen zdání. Každý chytrý a zkušený investor chce záruky, aby se toto nestalo a tak CNI tento prefarm zakódovala časovým zámkem. Tento časový zámek je pevně vtisknut do blockchainu na 90 dní a nelze ho změnit. To znamená, že ty jako investor uvidíš s třiměsíčním odstupem pokus o prodej a máš tak možnost prodat dříve, takže jsi v bezpečí. Pokud se najde kvalitní tvůrce trhu, kterému bude chtít CNI dát nebo odprodat podíl z této prefarmy může to udělat a dělá to. Vždy se to ví dopředu a ty můžeš reagovat. Po každém takovém přesunu z prefarmy se provádí audit a ten je zveřejněn. To dává invetorům dostatek bezpečí. XCH nemá konečný počet mincí jako např. BTC. Po posledním halvingu se bude navždy těžit poměrná část xch. Pokud budeš chtít vědět další informace rád zjistím a odpovím, nebo můžeš na discord a dostaneš uspokojující odpovědi.
A teď tedy k té tokenomice. CNI má na začátku prefarm 21 mega xch ze které čerpá. Na první pohled to vypadá jako možnost mega prodeje a poslání xch do hajzlu, ale je to jen zdání. Každý chytrý a zkušený investor chce záruky, aby se toto nestalo a tak CNI tento prefarm zakódovala časovým zámkem. Tento časový zámek je pevně vtisknut do blockchainu na 90 dní a nelze ho změnit. To znamená, že ty jako investor uvidíš s třiměsíčním odstupem pokus o prodej a máš tak možnost prodat dříve, takže jsi v bezpečí. Pokud se najde kvalitní tvůrce trhu, kterému bude chtít CNI dát nebo odprodat podíl z této prefarmy může to udělat a dělá to. Vždy se to ví dopředu a ty můžeš reagovat. Po každém takovém přesunu z prefarmy se provádí audit a ten je zveřejněn. To dává invetorům dostatek bezpečí. XCH nemá konečný počet mincí jako např. BTC. Po posledním halvingu se bude navždy těžit poměrná část xch. Pokud budeš chtít vědět další informace rád zjistím a odpovím, nebo můžeš na discord a dostaneš uspokojující odpovědi.
Ale ty když tam přijedeš Veyronem nemáš nejlepší auto, protože tam vedle toho bude X6 se kterou majitel musí jezdit po polní cestě k baráku... Nic univerzálně nejlepšího neexistuje a zpátky k příměru, ty tam nepřijdeš ani s tím Veyronem, ale plánky na nějaké "super" auto, že takhle by to všechno mohlo někdy v budoucnu možná fungovat
Hledal jsem a defilama třeba ani žádné protokoly nemá zalistovane (což teda taky samozřejmě není vše říkající), otevíral jsem i věci z Twitteru, kde byl soupis aplikací... Ale třeba Dex na swapovani nebo lending protokol na půjčky jsem nenašel
Takže ani využití pro chia jiné než jen koupit a čekat
JanHonza
01.03.2025 10:16
↩
@Tomáš
Ale ty když tam přijedeš Veyronem nemáš nejlepší auto, protože tam vedle toho bude X6 se kterou majitel musí jezdit po polní cestě k baráku... Nic univerzálně nejlepšího neexistuje a zpátky k příměru, ty tam nepřijdeš ani s tím Veyronem, ale plánky na nějaké "super" auto, že takhle by to všechno mohlo někdy v budoucnu možná fungovat
Zase mě bereš za slovo, já jsem chtěl tím říct, že nedokážu popsat technické věci auta abych je uspokojil, mě jako blbcovi stačí že mám pecku auto 🙂
(upraveno)
JanHonza
01.03.2025 10:19
↩
@Tomáš
Hledal jsem a defilama třeba ani žádné protokoly nemá zalistovane (což teda taky samozřejmě není vše říkající), otevíral jsem i věci z Twitteru, kde byl soupis aplikací... Ale třeba Dex na swapovani nebo lending protokol na půjčky jsem nenašel
Zajímá mě co říkáš na tu tokenomiku a zajištění toho, že CNI nemůže udělat rugpull aniž bys o tom nevěděl. To je dobrá ochrana invetora ne?
Tomáš
01.03.2025 10:22
↩
@JanHonza
Zajímá mě co říkáš na tu tokenomiku a zajištění toho, že CNI nemůže udělat rugpull aniž bys o tom nevěděl. To je dobrá ochrana invetora ne?
Nejde o rug pull, ale jde o to navyšování množství, podívej se na market cap... Ath má market capu bylo pár měsíců zpět, ale jednotková cena hluboko u dna, ani náhodou se neblizila ath jednotkové ceny
To že tokeny pro tým nebo VC mají nějaký unlock je taky celkem běžné, nic převratného
JanHonza
01.03.2025 10:25
↩
@Tomáš
Nejde o rug pull, ale jde o to navyšování množství, podívej se na market cap... Ath má market capu bylo pár měsíců zpět, ale jednotková cena hluboko u dna, ani náhodou se neblizila ath jednotkové ceny
Dobrá, pochopit se to z mého pohledu dá, díky za vysvětlení. Možná je to právě proto, že token xch je pořád neznámí a neobchoduje se s ním (myšleno masově jako ostatní). Uvidíme co se stane až to vše začne. Pak budou čísla o kterých mluvíš vypadat jinak a můžeme se pak o tom dále pobavit. ještě jednou díky za tvou trpělivost.
👍 1
Ještě dodám, že pokud nastane doba ve které vám budou tyto čísla dávat smysl, bude to nejspíš doba ve které bude cena daleko vyšší a budete litovat, že jste nekoupili teď za levno. Možná ano, možná ne. Je to fifty-fifty.
Tomáš
01.03.2025 10:31
Projektů s hezkou vizí bylo milion a 99,9% jich krachlo
Radši koupím za trojnásobnou cenu než je teď (orientačně) něco co už reálně dává využití a tedy šance na úspěch je větší
👍 1
A klidně i tu chiu, když to bude fungovat... Ale co teď reálně ty děláš s chiou kromě toho, že si koupil a čekáš na prodej za dráž?
JanHonza
01.03.2025 10:47
↩
@Tomáš
A klidně i tu chiu, když to bude fungovat... Ale co teď reálně ty děláš s chiou kromě toho, že si koupil a čekáš na prodej za dráž?
Teď jí momentálně pouze držím a nedělám nic, jen množím. Za 4 roky jsem dostal spousty NFT a některé i koupil. Tyto NFT mi denně těží tokeny, které swapuji za xch.
Vyrábím NFT a prodejem získávám další xch. Některé z mých NFT již byli i přeprodány a tak mi jdou do peněženky další xch díky nastavení trvalých licenčních poplatků z prodeje.
(upraveno)
JanHonza
01.03.2025 10:55
Za krátkou dobu jsem se naučil vypalovat NFT a pracovat s Photoshopem, díky tomu jsem dostal 2 zakázky na tvorbu NFT. Tyto NFT kolekce jsem předal. Z prodeje jsem získal 50 % a trvalé licenční poplatky.
pink&deviant
01.03.2025 10:55
↩
@JanHonza
Vyrábím NFT a prodejem získávám další xch. Některé z mých NFT již byli i přeprodány a tak mi jdou do peněženky další xch díky nastavení trvalých licenčních poplatků z prodeje.
Vyrabas NFTs? Ja som ich uz tiez par dal kade tade do obehu aj vlastne mince... posli mi link na tvoje veci pls
JanHonza
01.03.2025 10:56
↩
@pink&deviant
Vyrabas NFTs? Ja som ich uz tiez par dal kade tade do obehu aj vlastne mince... posli mi link na tvoje veci pls
pink&deviant
01.03.2025 10:56
Co je to vypaloval?
pink&deviant
01.03.2025 10:56
↩
@JanHonza
Za krátkou dobu jsem se naučil vypalovat NFT a pracovat s Photoshopem, díky tomu jsem dostal 2 zakázky na tvorbu NFT. Tyto NFT kolekce jsem předal. Z prodeje jsem získal 50 % a trvalé licenční poplatky.
vypalovat?
JanHonza
01.03.2025 10:56
↩
@pink&deviant
Co je to vypaloval?
Nahrál na blockchain
pink&deviant
01.03.2025 10:57
↩
@JanHonza
https://mintgarden.io/profile/1f43f4099d8896793572bd894ef8ae3047730eb75eb2322bb89c02a2a5f35d25
to je chia marketplatz?
pink&deviant
01.03.2025 10:57
↩
@JanHonza
Nahrál na blockchain
ja to volam inak 😄
JanHonza
01.03.2025 10:57
↩
@pink&deviant
to je chia marketplatz?
ano jeden z dalších
pink&deviant
01.03.2025 10:57
Mne dokonca a prijatelke ukradli jeden projekt a uspesne spustili a potom rug 😄
JanHonza
01.03.2025 10:58
↩
@pink&deviant
Mne dokonca a prijatelke ukradli jeden projekt a uspesne spustili a potom rug 😄
no to nasere
pink&deviant
01.03.2025 10:58
Supra makaj dalej.
💚 1
Ake mas vizie?
JanHonza
01.03.2025 10:59
↩
@pink&deviant
Ake mas vizie?
velký 😄
pink&deviant
01.03.2025 10:59
Plany token? a co by mal ten token splnat?
JanHonza
01.03.2025 10:59
ale nesmím často chodit sem, je to tu depresivní 😄
JanHonza
01.03.2025 11:00
↩
@pink&deviant
Plany token? a co by mal ten token splnat?
nekoukám takhle do budoucna, učím se pouze novým věcem o kterých mám pocit potenciálu a snažím se stát velrybou
pink&deviant
01.03.2025 11:01
↩
@JanHonza
nekoukám takhle do budoucna, učím se pouze novým věcem o kterých mám pocit potenciálu a snažím se stát velrybou
To chapem . ale vlastny projekt planujes?
JanHonza
01.03.2025 11:01
↩
@pink&deviant
To chapem . ale vlastny projekt planujes?
neplánuji na to nemám koule, jsem rád že umím NFT a to bude asi můj vrchol snažení
Teď už musím končit, žena na mě huláká ve dveřích, cca za hoď ku jsem z5
pink&deviant
01.03.2025 11:02
↩
@JanHonza
neplánuji na to nemám koule, jsem rád že umím NFT a to bude asi můj vrchol snažení
Nieje to nicz zlozite len ten marketing 😄 😄
pink&deviant
01.03.2025 11:08
↩
@JanHonza
neplánuji na to nemám koule, jsem rád že umím NFT a to bude asi můj vrchol snažení
poslal som ti ziadost o priatelstvo... PS ja som zatazeny na ICP, ale priznam sa ze spustat projekty sa oplati aj na inych retazcoch <:kek:872079105607233557>
Luboš Bajkai
01.03.2025 11:17
<@859592689987878933> Mel by jsi si udelat alespon zakladni reserzi toho projektu bez ruzovych bryli na ocich.
Dal jsem tomu 30 minut a rozhodne nemam pocit ze mi unika zivotni prilezitost.
Pojdme ale na fakta.
Projekt zalozil Brame Cohen ( zakladatel bittorentu ) v uvodu udelali emisy 21 milionu tokenu ktere jsou ve fondation Chia Network vlastnena timto zakladatelem a jeho VC partneru. Zverejnovali ze nainvestovali do startu 63 milionu $.
- Cohen na psychickou poruchu ( je to vlastne sociopat )
- Investice 63 M$ nikdo neprokazal ucetne takze klidne to muze byt dohoda s VC ze jim daji 10M tokenu a VC jim da treba 3M$ na platy vyvojaru + podporu s PR v hodnote 60 M$ tim padem maji nakupku na 0.3$ ale jejich PR hned zverejnila ze odhaduji cenu projektu na 500M$
- 21M emise ( jen psychicka manipulace co ma evokovat novy BTC )
- absence governance, rozhoduje jen Chia Fondation co vlastni 21M tokenu
- puvodne to je neco jako FileCoin rozhodne ne RWA!
- chudaci farmari nici svoje SSD , navratnost hardwaru je 4 roky! Ale znici se za 1-2 roky. No to moc ekonomicky smysl nedava
- IPO - ze nemela? Chteji ho delat, teda Chia Network Fondation ( ti co vlastni 21M tokenu ) a komunita o tom nebude rozhodovat, komunita o nicem nerozhoduje!
Za me neprimerene investicni riziko s neskutecne nizkym RRR
(upraveno)
Dal jsem tomu 30 minut a rozhodne nemam pocit ze mi unika zivotni prilezitost.
Pojdme ale na fakta.
Projekt zalozil Brame Cohen ( zakladatel bittorentu ) v uvodu udelali emisy 21 milionu tokenu ktere jsou ve fondation Chia Network vlastnena timto zakladatelem a jeho VC partneru. Zverejnovali ze nainvestovali do startu 63 milionu $.
- Cohen na psychickou poruchu ( je to vlastne sociopat )
- Investice 63 M$ nikdo neprokazal ucetne takze klidne to muze byt dohoda s VC ze jim daji 10M tokenu a VC jim da treba 3M$ na platy vyvojaru + podporu s PR v hodnote 60 M$ tim padem maji nakupku na 0.3$ ale jejich PR hned zverejnila ze odhaduji cenu projektu na 500M$
- 21M emise ( jen psychicka manipulace co ma evokovat novy BTC )
- absence governance, rozhoduje jen Chia Fondation co vlastni 21M tokenu
- puvodne to je neco jako FileCoin rozhodne ne RWA!
- chudaci farmari nici svoje SSD , navratnost hardwaru je 4 roky! Ale znici se za 1-2 roky. No to moc ekonomicky smysl nedava
- IPO - ze nemela? Chteji ho delat, teda Chia Network Fondation ( ti co vlastni 21M tokenu ) a komunita o tom nebude rozhodovat, komunita o nicem nerozhoduje!
Za me neprimerene investicni riziko s neskutecne nizkym RRR
❤️ 3
👌 2
Tomáš
01.03.2025 11:33
Jsem rád, že se na to podíval i někdo další objektivně 👏
Luboš Bajkai
01.03.2025 11:36
↩
@Tomáš
Jsem rád, že se na to podíval i někdo další objektivně 👏
Rentabilita pro plottery / farmare zacina na cene 100$ za token. U tech velkych, rozhodne ne u nekoho doma co si to tezi. Ale pri cene 100$ ma VC zisk 300x 😖
pink&deviant
01.03.2025 11:40
Tak Platforma o ktorej som sa zmienoval aj o jej zakladatelovi si ide bomby.
Je a bude na nu napojenych viac platforiem
velmi zaujimave to moze byt pre <#1077934104923865098>
Luboš Bajkai
01.03.2025 11:44
↩
@Tomáš
Jsem rád, že se na to podíval i někdo další objektivně 👏
Tome, vis jak dnes je to fakt jednoduche si udelat pruzkum. Staci ti na to chatGPT nebo Grok.
Jen clovek musi klast spravne otazky.
- jaka je tokenika, podil VC, Bakers, Team?
- dohledej kontroverze ohledne zakladatelu
- jak si hodla projekt na sebe vydelat
- jak je aktivni komunita?
- jaky to ma nartive
To staci a za 10 minut clovek vi jestli se ma v tom vrtat vic
Jen clovek musi klast spravne otazky.
- jaka je tokenika, podil VC, Bakers, Team?
- dohledej kontroverze ohledne zakladatelu
- jak si hodla projekt na sebe vydelat
- jak je aktivni komunita?
- jaky to ma nartive
To staci a za 10 minut clovek vi jestli se ma v tom vrtat vic
👍 4
🔥 1
pink&deviant
01.03.2025 11:47
↩
@Luboš Bajkai
Tome, vis jak dnes je to fakt jednoduche si udelat pruzkum. Staci ti na to chatGPT nebo Grok.
Jen clovek musi klast spravne otazky.
- jaka je tokenika, podil VC, Bakers, Team?
- dohledej kontroverze ohledne zakladatelu
- jak si hodla projekt na sebe vydelat
- jak je aktivni komunita?
- jaky to ma nartive
To staci a za 10 minut clovek vi jestli se ma v tom vrtat vic
Jen clovek musi klast spravne otazky.
- jaka je tokenika, podil VC, Bakers, Team?
- dohledej kontroverze ohledne zakladatelu
- jak si hodla projekt na sebe vydelat
- jak je aktivni komunita?
- jaky to ma nartive
To staci a za 10 minut clovek vi jestli se ma v tom vrtat vic
Najlepsie sa je opytat: poloz mi otazky ake otazky sa mam pytat ohladom .... cize niekedy aj otazky a odpovede. Neskutocna pomoc v pytani sa.
👍 1
JanHonza
01.03.2025 12:26
↩
@Luboš Bajkai
<@859592689987878933> Mel by jsi si udelat alespon zakladni reserzi toho projektu bez ruzovych bryli na ocich.
Dal jsem tomu 30 minut a rozhodne nemam pocit ze mi unika zivotni prilezitost.
Pojdme ale na fakta.
Projekt zalozil Brame Cohen ( zakladatel bittorentu ) v uvodu udelali emisy 21 milionu tokenu ktere jsou ve fondation Chia Network vlastnena timto zakladatelem a jeho VC partneru. Zverejnovali ze nainvestovali do startu 63 milionu $.
- Cohen na psychickou poruchu ( je to vlastne sociopat )
- Investice 63 M$ nikdo neprokazal ucetne takze klidne to muze byt dohoda s VC ze jim daji 10M tokenu a VC jim da treba 3M$ na platy vyvojaru + podporu s PR v hodnote 60 M$ tim padem maji nakupku na 0.3$ ale jejich PR hned zverejnila ze odhaduji cenu projektu na 500M$
- 21M emise ( jen psychicka manipulace co ma evokovat novy BTC )
- absence governance, rozhoduje jen Chia Fondation co vlastni 21M tokenu
- puvodne to je neco jako FileCoin rozhodne ne RWA!
- chudaci farmari nici svoje SSD , navratnost hardwaru je 4 roky! Ale znici se za 1-2 roky. No to moc ekonomicky smysl nedava
- IPO - ze nemela? Chteji ho delat, teda Chia Network Fondation ( ti co vlastni 21M tokenu ) a komunita o tom nebude rozhodovat, komunita o nicem nerozhoduje!
Za me neprimerene investicni riziko s neskutecne nizkym RRR
Dal jsem tomu 30 minut a rozhodne nemam pocit ze mi unika zivotni prilezitost.
Pojdme ale na fakta.
Projekt zalozil Brame Cohen ( zakladatel bittorentu ) v uvodu udelali emisy 21 milionu tokenu ktere jsou ve fondation Chia Network vlastnena timto zakladatelem a jeho VC partneru. Zverejnovali ze nainvestovali do startu 63 milionu $.
- Cohen na psychickou poruchu ( je to vlastne sociopat )
- Investice 63 M$ nikdo neprokazal ucetne takze klidne to muze byt dohoda s VC ze jim daji 10M tokenu a VC jim da treba 3M$ na platy vyvojaru + podporu s PR v hodnote 60 M$ tim padem maji nakupku na 0.3$ ale jejich PR hned zverejnila ze odhaduji cenu projektu na 500M$
- 21M emise ( jen psychicka manipulace co ma evokovat novy BTC )
- absence governance, rozhoduje jen Chia Fondation co vlastni 21M tokenu
- puvodne to je neco jako FileCoin rozhodne ne RWA!
- chudaci farmari nici svoje SSD , navratnost hardwaru je 4 roky! Ale znici se za 1-2 roky. No to moc ekonomicky smysl nedava
- IPO - ze nemela? Chteji ho delat, teda Chia Network Fondation ( ti co vlastni 21M tokenu ) a komunita o tom nebude rozhodovat, komunita o nicem nerozhoduje!
Za me neprimerene investicni riziko s neskutecne nizkym RRR
Tímhle způsobem se asi nikdy nebudu umět dívat a vlastně trošku závidím tomu, kdo to ovládá a rozumí tomu. Jsem tudíž jen nadšenec, který věří a necháme to tak. Pokud jde o rizika, tak jasný to chápu. Takže pokud se bojím, tak vezmu 4 tisíce a koupím třeba 10 XCH. Pokud to nevyjde tak jsem přišel o 4 litry, svět se nezboří, pokud to vyjde, tak budu mít třeba 10tisíc USD. Uvidíme.
Pi byl taky k smíchu a dnes čumíme 😄
Luboš Bajkai
01.03.2025 12:30
↩
@JanHonza
Tímhle způsobem se asi nikdy nebudu umět dívat a vlastně trošku závidím tomu, kdo to ovládá a rozumí tomu. Jsem tudíž jen nadšenec, který věří a necháme to tak. Pokud jde o rizika, tak jasný to chápu. Takže pokud se bojím, tak vezmu 4 tisíce a koupím třeba 10 XCH. Pokud to nevyjde tak jsem přišel o 4 litry, svět se nezboří, pokud to vyjde, tak budu mít třeba 10tisíc USD. Uvidíme.
Jo na tom neni nic spatneho, ze te to bavi. Ja mam krypto jako konicek a za me stejne nejlepsi coiny ve svete krypta jsou USDT/USDC. Ale k tomu se clovek musi dopracovat. Rad mnozim stable coiny 🥹
👌 1
Luboš Bajkai
01.03.2025 12:38
↩
@JanHonza
Pi byl taky k smíchu a dnes čumíme 😄
Ty nevis co provedlo hubio exchange pred 2 lety s Pi tokenem? 😆😆😆
JanHonza
01.03.2025 12:39
↩
@Luboš Bajkai
Jo na tom neni nic spatneho, ze te to bavi. Ja mam krypto jako konicek a za me stejne nejlepsi coiny ve svete krypta jsou USDT/USDC. Ale k tomu se clovek musi dopracovat. Rad mnozim stable coiny 🥹
Tady vím jen to že, Chia vyvinula (nebo spíš ještě vyvíjí, fakt nevím) svůj stablecoin BYC, vůbec jsem to nestudoval. Posílám odkaz pokud by ses chtěl podívat.
(upraveno)
JanHonza
01.03.2025 12:40
↩
@Luboš Bajkai
Ty nevis co provedlo hubio exchange pred 2 lety s Pi tokenem? 😆😆😆
To nevím, Pi mě nikdy nezajímalo, jen jsem ho zmínil, protože se poslední dobou tady o něm diskutuje a měl jsem pocit že vás jeho cena překvapila
Tomáš
01.03.2025 12:50
Jeho cena překvapila, že je to nesmyslně vysoko, ale v základu je to prostě blbost a vysoká cena z toho neudělá zázrak, nezmění podstatu... Trh v rámci euforie a hordy nadšenců umí být iracionální, ale INVESTOR přemýšlí v nějakém delším horizontu, kdy prostě většina indicií vede k tomu, že to bude jen a jen klesat
JanHonza
01.03.2025 13:05
↩
@Tomáš
Jeho cena překvapila, že je to nesmyslně vysoko, ale v základu je to prostě blbost a vysoká cena z toho neudělá zázrak, nezmění podstatu... Trh v rámci euforie a hordy nadšenců umí být iracionální, ale INVESTOR přemýšlí v nějakém delším horizontu, kdy prostě většina indicií vede k tomu, že to bude jen a jen klesat
jono, takovejch blbostí je v kryptu plno
Plastex
01.03.2025 13:06
↩
@Tomáš
Jeho cena překvapila, že je to nesmyslně vysoko, ale v základu je to prostě blbost a vysoká cena z toho neudělá zázrak, nezmění podstatu... Trh v rámci euforie a hordy nadšenců umí být iracionální, ale INVESTOR přemýšlí v nějakém delším horizontu, kdy prostě většina indicií vede k tomu, že to bude jen a jen klesat
Jsem na dc ceske skupiny Pi a musim teda rict ze az asi na 5 lidi ktery jsou rozmuny a trosku se v kryptu vyznaji je zbytek uplne tupych negramotu ktery jsou prsve uplne fansticky co se drzeni Pi tyka, takze mam trosku pocit ze to bude trosku jako cardano, vicemene sekta. Vubec tam neni nestandart ptat se jak si zalozeji cex burzu 😄 z toho uplne kvetu 😄 a samozrejme v tuto chvili i velka vetsina lidi ktery sotva vedi kde je na klavesnici enter chteji vytvaret NODE ke kterymu je potreba otevrit porty a mit verejnou IP 😄 vubec nevedi jaky rizika jsou stim spojeny 😄 proste mazec 😄
😂 1
Luboš Bajkai
01.03.2025 13:09
↩
@JanHonza
Tady vím jen to že, Chia vyvinula (nebo spíš ještě vyvíjí, fakt nevím) svůj stablecoin BYC, vůbec jsem to nestudoval. Posílám odkaz pokud by ses chtěl podívat.
🥶 no tak alespon vis jak to nekdo rugne 😆 Vytvori BYC ktery kryje svou “hodnotou” XCH, objevi se super vyhodne LP s vysokym APR oproti ETH nebo podobne a pak to prijde 😆 …
PS: chapej tim LP ETH/BYC tam nalakaji chudaky s ETH co ma nejakou hodnotu a ti si budou muset za pulku koupit ten BYC kryty XCH … jo nechtel bych byt exit liquiditou. To vzdy boli
(upraveno)
PS: chapej tim LP ETH/BYC tam nalakaji chudaky s ETH co ma nejakou hodnotu a ti si budou muset za pulku koupit ten BYC kryty XCH … jo nechtel bych byt exit liquiditou. To vzdy boli
JanHonza
01.03.2025 13:14
↩
@Luboš Bajkai
🥶 no tak alespon vis jak to nekdo rugne 😆 Vytvori BYC ktery kryje svou “hodnotou” XCH, objevi se super vyhodne LP s vysokym APR oproti ETH nebo podobne a pak to prijde 😆 …
PS: chapej tim LP ETH/BYC tam nalakaji chudaky s ETH co ma nejakou hodnotu a ti si budou muset za pulku koupit ten BYC kryty XCH … jo nechtel bych byt exit liquiditou. To vzdy boli
PS: chapej tim LP ETH/BYC tam nalakaji chudaky s ETH co ma nejakou hodnotu a ti si budou muset za pulku koupit ten BYC kryty XCH … jo nechtel bych byt exit liquiditou. To vzdy boli
zase mimo hranice mého chápání 😄