JUDr. Inkognito
20.02.2025 11:14
Pi token spuštěn a nechápu.. stojí 1USD a stál i 2USD masakr. asi na reklamách v těžební appce vydělali pěkné love tak do narvali do likvidity.
Plastex
20.02.2025 11:26
↩
@JUDr. Inkognito
Pi token spuštěn a nechápu.. stojí 1USD a stál i 2USD masakr. asi na reklamách v těžební appce vydělali pěkné love tak do narvali do likvidity.
Kde se to da prodat?
béčko
20.02.2025 11:32
↩
@Plastex
Kde se to da prodat?
Koukám že na MEXC je nějaký objem. Ale on byl strašný problém ty tokeny vůbec někam poslat ne?
Plastex
20.02.2025 11:43
No ted jsem zkusil na gate poslat 1 pi a zatim neprislo 😄
Plastex
20.02.2025 11:54
Uz to prislo 😄 pici to bych vzivote nerekl ze to bude mit takovou cenu 😄 a co ted? Asi prodat vsechno ne?:-D mam 850 kusu a 2000 jeste nemigrovanych z toho security 🙂
Tomáš
20.02.2025 11:59
To musí letět dolů, berte v potaz jaký exoti to těží, těm to bude trvat dostat na burzu
Plastex
20.02.2025 12:02
A je to 1000 dolcu doma 😄
👏 4
JUDr. Inkognito
20.02.2025 12:10
piče 850 kusů asi nabiju svůj starý telefon 🙂 a kouknu zda s tím jde něco dělat
Nikoho jsem neslyšel mluvit o tom že si Pi nechá 🙂 všichni dump. na 2. stranu je to 2. nejznámější kryptoměta PI zná podle mě každý spolu s BTC 😅
Tomáš
20.02.2025 12:15
<@471336299547197450> už vytáhnul pí a letí někam na Bahamy? 🤣
Vektor
20.02.2025 12:28
↩
@Tomáš
<@471336299547197450> už vytáhnul pí a letí někam na Bahamy? 🤣
Jop todle se povedlo 😇
Tomáš
20.02.2025 12:43
↩
@Vektor
Jop todle se povedlo 😇
Tak se pochlub... Aspoň 50 tisíc dolarů?
hamakar
20.02.2025 12:44
↩
@Tomáš
Tak se pochlub... Aspoň 50 tisíc dolarů?
Neruš, vybírá barvu interiéru lamba 😄
🤣 5
Plastex
20.02.2025 12:53
Ja dost me prekvapilo kolik to stoji 🙂 pocital jsem tak 0,001 dolce 😄
👍 1
Plastex
20.02.2025 13:06
↩
@Vektor
Jop todle se povedlo 😇
Jako mam jeste 2000 kusu co mi vytezily v tom bezpecnem kruhu, to je v pici a nebo kdyz si udelaji kyc tak mi to jeste na penezenku pristane? A pripadne ty co udelaji kyc tak to jeste budou moct migrovat a nebo ne?:-)
MareZ
20.02.2025 16:24
Tak PI prodáno, díky za připomenutí, fakt jsem nevěřil že to bude na burze 😉 , takže dělam operatora a po známych co to mají jim řikam jak to prodat .. poslat na muj učet u Gate 😁
akorat všichni okolo maji vic něž ja, bohužel mam nějaky lock do května... a neveřenych par tisic 🧐
Plastex
20.02.2025 16:28
Taky to ted vysvetluji v rodine jak to maji udelat 🙂 ale spis kvuli me abych jeste tech 2k mohl prodat 😄
x.cool
20.02.2025 16:37
A vy jste si fakt tam udelali Kyc ?? 🤦♂️🤷♂️
JUDr. Inkognito
20.02.2025 18:06
já natěžil 10Pi tak jsme zase ten starý telefon vypl 🤣
😂 2
MareZ
20.02.2025 19:36
↩
@Plastex
Taky to ted vysvetluji v rodine jak to maji udelat 🙂 ale spis kvuli me abych jeste tech 2k mohl prodat 😄
jojo kamošovi jsem řikal neudelaš kyc tak si tě mažu z mobilu 😂
Plastex
20.02.2025 19:48
↩
@x.cool
A vy jste si fakt tam udelali Kyc ?? 🤦♂️🤷♂️
tak kyc uz mam udelany na tolika vecech ze uz kazda statni organizace vi ze se v kryptu pohybuju takze no stress 🙂
x.cool
20.02.2025 20:08
↩
@Plastex
tak kyc uz mam udelany na tolika vecech ze uz kazda statni organizace vi ze se v kryptu pohybuju takze no stress 🙂
Tak ono nejde jen o statni organizace .... zrovna tehle firme co ma "Pi" bych moc neveril 😁😉
Včelkamára
20.02.2025 20:24
Snažím se tam udělat kyc ale ta jejich appka mě nedokáže zaostřit občanku. Když ji fotím normálně tak v pohodě. Tak sem asi stejně v pici
Plastex
20.02.2025 20:30
↩
@Včelkamára
Snažím se tam udělat kyc ale ta jejich appka mě nedokáže zaostřit občanku. Když ji fotím normálně tak v pohodě. Tak sem asi stejně v pici
me to treba vubec nepusti si fotit obcasnku a pise mi to ze jsem dosahl aktualniho limitu ucasti, zustane naladeni jakmile bude pozvanka k dispozici tak ji obrdzite. Curaci to jsou 😄
Plastex
20.02.2025 20:32
↩
@x.cool
Tak ono nejde jen o statni organizace .... zrovna tehle firme co ma "Pi" bych moc neveril 😁😉
dala 1000 dolcu jsem v poho
JUDr. Inkognito
20.02.2025 20:34
↩
@Plastex
me to treba vubec nepusti si fotit obcasnku a pise mi to ze jsem dosahl aktualniho limitu ucasti, zustane naladeni jakmile bude pozvanka k dispozici tak ji obrdzite. Curaci to jsou 😄
zůstaneš naladěn na to, že to jsou čuráci? 😂
Plastex
20.02.2025 20:34
↩
@JUDr. Inkognito
zůstaneš naladěn na to, že to jsou čuráci? 😂
presne
🫂 1
Včelkamára
20.02.2025 20:48
↩
@Plastex
dala 1000 dolcu jsem v poho
Takže ti šlo fotit nebo ne? 😄
Plastex
20.02.2025 20:49
↩
@Včelkamára
Takže ti šlo fotit nebo ne? 😄
no neslo, to jsem delal segre, ja mam davno prodano.
Včelkamára
20.02.2025 20:53
Pici 🤣
JUDr. Inkognito
20.02.2025 21:42
↩
@Plastex
no neslo, to jsem delal segre, ja mam davno prodano.
jestli jsi fotil svůj xich na ségřinu občanku, věděl bych poradit, proč ti to nešlo, kurva 😅
Plastex
20.02.2025 21:43
↩
@JUDr. Inkognito
jestli jsi fotil svůj xich na ségřinu občanku, věděl bych poradit, proč ti to nešlo, kurva 😅
😄
eddiebong
21.02.2025 12:09
onchain analyza ready
👍 8
Gali
21.02.2025 12:52
↩
@eddiebong
onchain analyza ready
Ou yeeeh .
pink&deviant
21.02.2025 16:14
To pi je na 0.7$ poniektorí majú 20k mincí. No neveril by som . Brutál gratulujem.
To sa oplatí aj kyc
S chujoviny si človek môže kúpiť nové auto nízkej triedy
Tomáš
21.02.2025 16:15
<@1075165235498991646> bybit má hack, už si z toho venku?
pink&deviant
21.02.2025 16:16
Má hack teraz som to cital
Ponke
21.02.2025 16:25
↩
@Tomáš
<@1075165235498991646> bybit má hack, už si z toho venku?
Prevadim pryc, dekuji ti za info 🫂
1,5 miliardy usd je hodne eth 🥹
Borek
21.02.2025 17:13
401k eth
JUDr. Inkognito
21.02.2025 17:19
no zrovna Bybit, taková velká burza 🤨 fucking amateur.
Ponke
21.02.2025 17:19
Ted prosel vyber btc z bybitu. Diky za info 🥹
JUDr. Inkognito
21.02.2025 17:27
↩
@Ponke
Ted prosel vyber btc z bybitu. Diky za info 🥹
poslal sis to na svoji HW peněženku nebo na Binance? 🤣
(upraveno)
🤣 1
Tomáš
21.02.2025 18:08
To je asi zbytečná otázka ne? 🤣
Spíš se divím, že nečekal do rána co mu Jirka řekne na streamu, že by se mělo udělat
😂 2
Ponke
21.02.2025 18:20
Hovada. Uz nemam zaplaceno 🥹
Tomáš
21.02.2025 18:21
Tak kdo je guru teď? ... Kicom a jdeš zakopat trezor na zahradě?
Ondřej
21.02.2025 18:37
Snad tam Jirka moc nezahučel
pink&deviant
21.02.2025 18:42
↩
@Ondřej
Snad tam Jirka moc nezahučel
Ten to riadne pushoval
JUDr. Inkognito
21.02.2025 19:02
↩
@Ponke
Hovada. Uz nemam zaplaceno 🥹
Kura co teď budeš dělat, když nebudeš mít noty???
Plastex
21.02.2025 19:07
↩
@JUDr. Inkognito
Kura co teď budeš dělat, když nebudeš mít noty???
Ma noty z Tcz
(upraveno)
JUDr. Inkognito
21.02.2025 19:13
↩
@Plastex
Ma noty z Tcz
Ale ten teď neměl stream, proto ani neví co má odepisovat na naše dotazy.
hamakar
21.02.2025 19:57
Jirka přece teď "doporučuje" XTB. Je prdel sledovat, jak jen oddrmolí sponzora a jede dál 😄
Ponke
21.02.2025 20:03
↩
@hamakar
Jirka přece teď "doporučuje" XTB. Je prdel sledovat, jak jen oddrmolí sponzora a jede dál 😄
Kicom taky jede xtb 🫂
Tomáš
21.02.2025 20:04
Hrozná prasarna 🤦
Plastex
21.02.2025 20:06
Je to business 🙂
Ponke
21.02.2025 20:08
Co ted? Kam padame?
Tomáš
21.02.2025 20:08
Je mi to jedno, ať z toho má klidně miliony, ale zajímalo by mě kolik stálo Kicoma zaprodat duši
Ondřej
21.02.2025 20:25
↩
@hamakar
Jirka přece teď "doporučuje" XTB. Je prdel sledovat, jak jen oddrmolí sponzora a jede dál 😄
Všichni doporučujou XTB 😄
Tomáš
21.02.2025 20:26
Udělali velký budget na promo ... Za nějakou dobu bude in zase něco jiného
hamakar
21.02.2025 20:27
↩
@Ondřej
Všichni doporučujou XTB 😄
Jo, maji obsancovane vsechny. Ale asi se jim to vyplaci, co vim po kamaradech, tak vsichni jedou XTB.
Ondřej
21.02.2025 20:29
Je to jak s Shark VPN 😄
JUDr. Inkognito
21.02.2025 20:30
↩
@Ponke
Co ted? Kam padame?
nevím kam padneme, ale dle mě se začala rýsovat šance, že začala stagnující konsolidační (akumulační) fáze na 4 roky = do strany a dolů.
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
Ponke
21.02.2025 20:31
↩
@JUDr. Inkognito
nevím kam padneme, ale dle mě se začala rýsovat šance, že začala stagnující konsolidační (akumulační) fáze na 4 roky = do strany a dolů.
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
Ale kicom a bratricek rikali ze jdeme na 250
Plastex
21.02.2025 20:32
↩
@Ponke
Ale kicom a bratricek rikali ze jdeme na 250
A my to rikali at ty curaky neposlouchas 🙂
👍 1
😂 2
bumelak
21.02.2025 20:32
↩
@Ponke
Ale kicom a bratricek rikali ze jdeme na 250
njn tak až za tři roky... čusssss😄
JUDr. Inkognito
21.02.2025 20:33
↩
@Ponke
Ale kicom a bratricek rikali ze jdeme na 250
jo za 4 roky
Ponke
21.02.2025 20:36
A jirka rikal ze podle nejakyho jejich modelu se tento tyden rozhodne kam jdeme do vanoc
Tak to jsme v prdeli
<:kek:872079105607233557>
Tomáš
21.02.2025 21:02
Jojo, vykradení burzy určitě vyčetl z grafu... Tam je přece všechno a předem to bylo jasné 👏
hamakar
21.02.2025 21:16
↩
@Ponke
A jirka rikal ze podle nejakyho jejich modelu se tento tyden rozhodne kam jdeme do vanoc
A Jarolím měl v titulky, že jdeme na 250 k podle nějakého duhového modelu. A pak už jen košík se štěňátky a cajk. Tvl, to je zas páteční večer 😄
(upraveno)
Ponke
21.02.2025 21:22
Vetsi problem nez ten hack, bude novy coronavirus v cine 😂
Tomáš
22.02.2025 07:19
čína začla tisknout jako o závod, tam to zamáznou nové prachy ne?
👌 1
Tomassino
22.02.2025 08:10
Dyt ty jejich papírky nikdo nechtěl ani doteď.
JUDr. Inkognito
22.02.2025 08:17
chtěj nechtěj papírky to je fuk, Čína je tedy pořešená, zbývá tedy USA a Evropa
JanHonza
22.02.2025 11:11
A zase něco málo o CHIA
https://www.youtube.com/watch?v=RpPkvx0R1Co
https://www.youtube.com/watch?v=RpPkvx0R1Co
Miloš
23.02.2025 06:44
↩
@JUDr. Inkognito
nevím kam padneme, ale dle mě se začala rýsovat šance, že začala stagnující konsolidační (akumulační) fáze na 4 roky = do strany a dolů.
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
Alty co nemají pevný základ a jsou nafouklé v tom případě zapláčou jako sviňa
No a co na to říká NUPL?
Borek
23.02.2025 07:07
To je kkt
👍 4
Kosa Fatty.io
23.02.2025 08:17
Ma rejpavou
Ponke
23.02.2025 08:24
Jojo btc neni na 250 jak si pral, tak zacne kopat kolem sebe no
bumelak
23.02.2025 08:36
tady kluci pointujou současnou situaci v kryptu doost výstižně - https://www.youtube.com/watch?v=6crdXwZpMlc
👍 2
Dřevo
23.02.2025 11:43
Zelená je zelená, tráva roste 🙂
pink&deviant
23.02.2025 13:01
↩
@bumelak
tady kluci pointujou současnou situaci v kryptu doost výstižně - https://www.youtube.com/watch?v=6crdXwZpMlc
Pribil a Precechtel. Dva svety nikdy by som neveril ze sa stretnu. Asi preto lebo pavel zmenil retoriku.
pink&deviant
23.02.2025 13:20
Prosim vas mozem poprosit link na KryptoVladu kde teraz posobi. Vobec neviem ci je v nejakej televizii alebo.. Nejaky YT short alebo nejake primanews.
danke!
Kosa Fatty.io
23.02.2025 15:09
↩
@pink&deviant
Prosim vas mozem poprosit link na KryptoVladu kde teraz posobi. Vobec neviem ci je v nejakej televizii alebo.. Nejaky YT short alebo nejake primanews.
pink&deviant
23.02.2025 15:56
Dik! <:yes:767989820818849834>
hamakar
24.02.2025 22:15
Fasten your seatbelts 📉
JanHonza
25.02.2025 07:16
ETH jde do hajzlu
Tomáš
25.02.2025 07:37
Spíš jde dolů vše, to zas Trump něco pronesl nebo nějaká špatná čísla z tradičních trhů?
nVidia má report až zítra ale, jestli se nemýlim
JanHonza
25.02.2025 07:46
Láďa už to ví, tak se radši vrátil do TV🤣
🤦♀️ 1