Ponke
03.02.2025 18:12
Btc za 100 taky levny, kdyz jde na milion 😁
(upraveno)
iblik
03.02.2025 18:13
Myslím si ze aktuálně začíná pomalu ale jistě fomo pac na našem firemním chatu kde všichni nesnáší krypto tak někteří už nakoupili (v patek) 😀
Gali
03.02.2025 18:16
Ja som dokúpil tiež niečo 🙂
Arnold Rimmer
03.02.2025 19:16
Jestli to bude tak jako vždy, tak to že jste všichni nakoupili znamená, že půjdeme ještě hodně dolů 😝
😂 1
Arnold Rimmer
03.02.2025 19:17
↩
@Poustnak
to je ta ztráta z roninu?
Mě někdy připadá, jako by volume na některých altech tvořila hlavně tato skupina 😀😀
hamakar
03.02.2025 19:34
↩
@iblik
Myslím si ze aktuálně začíná pomalu ale jistě fomo pac na našem firemním chatu kde všichni nesnáší krypto tak někteří už nakoupili (v patek) 😀
A dneska rano prodali? 🤣
Poustnak
03.02.2025 20:06
kdybychom tak věděli kam to všechno půjde. Já včera při té klouzačce vyházel celý svůj pár ATOM/dATOM za dAtom jsem dostával více Atomů než bych dostal když bych čekal na unstake a dnes tam postupně lezu znova s 2,5-3% discontem.
Paul_yogi23
04.02.2025 09:30
kdo sledujete kryptospace s Petrem Lukáčem, tak je tam čertstvá stream analýza s Adamem 🙂 zatim asi jen na herohero
JanHonza
04.02.2025 15:18
Ponke
04.02.2025 21:29
To jsou ceny jak v bearmarketu 🥹
Gali
04.02.2025 21:37
Po takých vyhláseniach by to malo dávať zelene hokejky … a nič …
Ponke
04.02.2025 21:40
Bull run skoncil. Super bullish zpravy a alty v hajzlu
Gali
04.02.2025 22:08
↩
@Ponke
Bull run skoncil. Super bullish zpravy a alty v hajzlu
Všetko je v pecku. Nechápem.
Ponke
04.02.2025 22:17
↩
@Gali
Všetko je v pecku. Nechápem.
Ja to chapu. Nikdo uz neresi u altu k cemu jsou. Jenom napumpovat a prodat. Trump coin byla posledni kapka a lidi stahujou penize a jdou pryc z krypta
Gali
04.02.2025 22:20
↩
@Ponke
Ja to chapu. Nikdo uz neresi u altu k cemu jsou. Jenom napumpovat a prodat. Trump coin byla posledni kapka a lidi stahujou penize a jdou pryc z krypta
To hej no tak kkktiny ľudí odradia .
Teraz už len fakt nejake extrémne fomo to vypumpuje všetko.
Ponke
04.02.2025 22:21
↩
@Gali
Teraz už len fakt nejake extrémne fomo to vypumpuje všetko.
Pumpovat bude jenom btc. Nove zlato
Gali
04.02.2025 22:35
↩
@Ponke
Pumpovat bude jenom btc. Nove zlato
Tak momentálne ani to.
JanHonza
05.02.2025 09:07
↩
@Ponke
Ja to chapu. Nikdo uz neresi u altu k cemu jsou. Jenom napumpovat a prodat. Trump coin byla posledni kapka a lidi stahujou penize a jdou pryc z krypta
Však jo, tokeny k hovnu, rychle pumpnout a prodat, lidi nečuměj jestli je to k něčemu vůbec dobrý a hlavně že utrácej! Kdyby se radši vzdělávali a zjistili si jak skvělý je blockchain a jak se dá do budoucna využít a že se využije o tom ani potom. Jak říkal Vláďa, zkoumejte 5 pilířů a pak se rozhodněte😉
iceman Fatty.io |🔥Nesa
05.02.2025 19:32
čau, nevíte někdo dobré světové pojištění? Pavol lupták to kdysi někde v nějaké přednášce zminoval, ale nevím co to má za společnost...
(upraveno)
Tomáš
05.02.2025 20:10
co znamená světové? myslíš jako cestovní s pokrytím bez omezení?
jako pro běžné výlety teď nic extra neřeším a mám tohle zdarma https://www.rb.cz/osobni/pojisteni/cestovni-pojisteni/cestovni-pojisteni-ke-zlate-karte
ale jestli potřebuješ něco speciálního kvůli extra dlouhým pobytům mimo čr, tak nevím, i tak by bylo možná levnější si na víkend zaletět do čr a zase 90 dnů pokračovat 😄
✅ 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa
06.02.2025 10:12
↩
@Tomáš
co znamená světové? myslíš jako cestovní s pokrytím bez omezení?
ne nemyslím cestovní, myslím globální trvalé pojištění, které platí dlouhodobě na celém světě. ale díky
JUDr. Inkognito
06.02.2025 13:48
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
ne nemyslím cestovní, myslím globální trvalé pojištění, které platí dlouhodobě na celém světě. ale díky
myslím si že to říkal na rozhovoru na bitcoinovém kanále
iceman Fatty.io |🔥Nesa
06.02.2025 14:44
↩
@JUDr. Inkognito
myslím si že to říkal na rozhovoru na bitcoinovém kanále
Zkusím to mrknout, ale nevím jestli zmiňoval primozod jaké firmy to má
Tomáš
06.02.2025 15:43
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
ne nemyslím cestovní, myslím globální trvalé pojištění, které platí dlouhodobě na celém světě. ale díky
teď se omlouvám za neznalost, ale k čemu taková věc je? ... v našem případě předpokládám, že stejně si součástí českého zdravotního pojištění nebo to se jde nějak odhlásit a neplatit si státní zdravotní pojištění vůbec? já akorát věděl o možnosti, že právě si platíš pouze zdravotko v minimální výši (sociální nemusíš), když chceš být řekněme rentiér (tj. nepodnikáš, nejseš ani zaměstnaný a příjmy máš akorát z investic)
iceman Fatty.io |🔥Nesa
06.02.2025 15:58
↩
@Tomáš
teď se omlouvám za neznalost, ale k čemu taková věc je? ... v našem případě předpokládám, že stejně si součástí českého zdravotního pojištění nebo to se jde nějak odhlásit a neplatit si státní zdravotní pojištění vůbec? já akorát věděl o možnosti, že právě si platíš pouze zdravotko v minimální výši (sociální nemusíš), když chceš být řekněme rentiér (tj. nepodnikáš, nejseš ani zaměstnaný a příjmy máš akorát z investic)
Nejsem součástí českého systému už skoro 13 let 😅😉 a tam kde jsem součástí systému mi pojišťovna začíná dělat problémy, protože dlouhodobě cestuji, asi tak....
😎 1
Tomáš
06.02.2025 16:02
jasný, extrémní případ tedy 😄
😂 2
Tomassino
06.02.2025 20:36
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
Nejsem součástí českého systému už skoro 13 let 😅😉 a tam kde jsem součástí systému mi pojišťovna začíná dělat problémy, protože dlouhodobě cestuji, asi tak....
👍🏻 1
Beeman 4.0.
07.02.2025 08:24
Kde najdu kontrakt TOR chainu abych si ho pridal do trust wallet? Diky
Gali
07.02.2025 09:24
↩
@Beeman 4.0.
Kde najdu kontrakt TOR chainu abych si ho pridal do trust wallet? Diky
Na coinmarketcap
👍 1
JUDr. Inkognito
07.02.2025 13:41
No mám tady 1. altcoin adepta který by mohl přežít současnou anihilaci altů a posléze i růst.
Je to Ondo. Graf je super, nyní i zřejmě dobrá nakupka, je to USA coin, má novinky v sekci rwa blockchain 1. Vrstvy, a je kompatibilní s Trumpíky.
Asi si zahrají na ponkeho <@1075165235498991646> a něco tam přeleju 😄 p.s. škoda že se ho ponke před pár měsíci zbavil 😅
Ponke
07.02.2025 13:46
Tak jedem
Takhle je to lepsi 😂
JUDr. Inkognito
07.02.2025 13:49
A Na 3 budeme čekat na 6 ale na 3,5 to spadne 😆
🫂 1
JUDr. Inkognito
08.02.2025 07:00
TVL to je masakr jak je ta cena BTC stahována pokaždé dolů jakmile jen naznačí touhu růst nahoru... to musí být sundáváno zase uměle.. někdo má na tom zájem 🤔
bumelak
08.02.2025 07:19
BTC není masakr, to je jen pár %, ale ty alty😁
Gali
08.02.2025 07:31
Celé to dodzubane, z každej strany pozitívne správy, ale extrémne a aj tal vsekto dolu ide. Alty ani nehovorím . Tie dokážu extrémne prekvapiť.
bumelak
08.02.2025 07:35
dodzubane = pojebané <@836142976290914334> ? 😁
Gali
08.02.2025 07:36
↩
@bumelak
dodzubane = pojebané <@836142976290914334> ? 😁
Áno , nechcem byt tak vulgárny 🙂
bumelak
08.02.2025 07:39
↩
@Gali
Áno , nechcem byt tak vulgárny 🙂
😂 dyk víš, tady jsi na kryptovláďově discordu = nikdo si moc nebere servítky😄
JUDr. Inkognito
08.02.2025 07:42
↩
@bumelak
😂 dyk víš, tady jsi na kryptovláďově discordu = nikdo si moc nebere servítky😄
Už to není kryptovláďův discord.
Gali
08.02.2025 07:47
↩
@bumelak
😂 dyk víš, tady jsi na kryptovláďově discordu = nikdo si moc nebere servítky😄
Tak ptom je úplne skurvené dojebané a dopičené a alty sú v úplnej piči skurvenej 🙂
👌 3
👍 1
🤣 1
bumelak
08.02.2025 09:24
No podle mě to je jenom logické vyústění situace. Věci jako Salvador (Bhůtán)> ,ETFka , státy se začínají předhánět kdo dřív BTC v treasury, etcetc = skoro vše nahrává BTC. Alty se samy zabíjejí množstvím projektů , totálních blbostí a hlavně scamů. Soudnej člověk se raději naveze do legal BTC když vidí jeho support napříč spektrem, než provádět digging v hromadě altů. Což neznamená, že se to nemůže někdy otočit, páč v tomto odvětví se může stát cokoliv😉 Já když jsem se před 8 lety o to začal zajímat, tak mi kamarád co v tom byl už pět let řekl "vždy měj min 50%ptf v BTC, budeš to mít stabilnější! méně náchylné na velké výkyvy" no a měl kua pravdu....Ale furt mám 40% altů co "mám rád" nemohu si to odpustit i když mít rád v cryptu je asi blbost...
(upraveno)
Beeman 4.0.
08.02.2025 09:58
Kdyz chcete jako stat USA, progresivne, behem sveho pomerne kratkeho volebniho obdobi vytvorit statni rezervy v cryptu a to neni jen btc ake i eth a neco dalsiho... tak nechcete nakupovat za draho. Tak tomu pomuzete.
Gali
08.02.2025 10:21
Proste je to divne ako celé to je , aj keď zmysel tiez dáva že chceš nakupit za lacnejšie , alebo len naháňa likviditu pre kamošov aby mohli vystúpiť a už sme dávno v beare 🙂
Beeman 4.0.
08.02.2025 12:03
↩
@bumelak
No podle mě to je jenom logické vyústění situace. Věci jako Salvador (Bhůtán)> ,ETFka , státy se začínají předhánět kdo dřív BTC v treasury, etcetc = skoro vše nahrává BTC. Alty se samy zabíjejí množstvím projektů , totálních blbostí a hlavně scamů. Soudnej člověk se raději naveze do legal BTC když vidí jeho support napříč spektrem, než provádět digging v hromadě altů. Což neznamená, že se to nemůže někdy otočit, páč v tomto odvětví se může stát cokoliv😉 Já když jsem se před 8 lety o to začal zajímat, tak mi kamarád co v tom byl už pět let řekl "vždy měj min 50%ptf v BTC, budeš to mít stabilnější! méně náchylné na velké výkyvy" no a měl kua pravdu....Ale furt mám 40% altů co "mám rád" nemohu si to odpustit i když mít rád v cryptu je asi blbost...
Pokud budes businessman a budes mit miliony $ v cryptu, tak budes chtit aby ti $ pracovaly, k tomu je skvely eth ekosystem, L1 L2, V3 pooly, lending, validace na síti atd. Retropektivni aidropy u smysluplnych projektů. Mezi projekty je to úplně stejné obchodní soutěžení o zakaznika jako v realitě.
(upraveno)
bumelak
08.02.2025 14:27
↩
@Beeman 4.0.
Pokud budes businessman a budes mit miliony $ v cryptu, tak budes chtit aby ti $ pracovaly, k tomu je skvely eth ekosystem, L1 L2, V3 pooly, lending, validace na síti atd. Retropektivni aidropy u smysluplnych projektů. Mezi projekty je to úplně stejné obchodní soutěžení o zakaznika jako v realitě.
budeš-li bezbrzďák bussinesman toužící po L123 dobrodružství tak proč ne. V tomhle $$ případě bych já kua časoval, kdy vstoupím do trhu .... budou i bezpečnější asety pro bambiliony😁
Beeman 4.0.
08.02.2025 14:31
↩
@bumelak
budeš-li bezbrzďák bussinesman toužící po L123 dobrodružství tak proč ne. V tomhle $$ případě bych já kua časoval, kdy vstoupím do trhu .... budou i bezpečnější asety pro bambiliony😁
Kdyz mas inside info. 😉
iceman Fatty.io |🔥Nesa
09.02.2025 20:17
Čau, netušíte jak to bude s tím časovým testem při prodeji? To bude platit jen při prodeji do fiatu nebo i do stablu?
Plastex
09.02.2025 20:35
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
Čau, netušíte jak to bude s tím časovým testem při prodeji? To bude platit jen při prodeji do fiatu nebo i do stablu?
Rekl bych ze do fiatu, protze casovy test se vztahuje na krypto, a stable je krypto, takze tim ze to jebnes do stable tak budes muset cekat zase 3 roky a pak to budes mit zase cisty 🙂 ale treba to tak neni. Jen jsem si to tak logicky odvodil 🙂 urcite bude <@773216034337456219> vedet.
✅ 1
👍 1
Gali
09.02.2025 21:27
↩
@Plastex
Rekl bych ze do fiatu, protze casovy test se vztahuje na krypto, a stable je krypto, takze tim ze to jebnes do stable tak budes muset cekat zase 3 roky a pak to budes mit zase cisty 🙂 ale treba to tak neni. Jen jsem si to tak logicky odvodil 🙂 urcite bude <@773216034337456219> vedet.
To asi hej . Ale ty platíš daň zo zisku. Cize keď das do stablu tak tam už asi snáď sa ti nejak nezmení veľmi. Ale asi by som to predal do CZ a ptom nakúpil stable keď tak , aby si vedel všetko ľahko dokázať.
pink&deviant
10.02.2025 14:12
Petr Langr
10.02.2025 18:14
Jsem si pustil jeho posledni video kde rozviji nazor ze trading neni poctiva prace... 🙈 🙈 🙈 to bylo hodne usmevne. 😄
pink&deviant
10.02.2025 18:40
↩
@Petr Langr
Jsem si pustil jeho posledni video kde rozviji nazor ze trading neni poctiva prace... 🙈 🙈 🙈 to bylo hodne usmevne. 😄
No co ti poviem ja som za cyklus. A to si s CJ velmi rozumeju. Za ten rok ma kazda skupina len pripravila o love. Sam sebe sam!
Nemyslim tento rok 😀
Petr Langr
10.02.2025 18:46
ja CJ nesleduju a dlouho jsem s nim nic nevidel..
to clenstvi jsem tam vyzkousel ale asi neumim tyhle skupiny nijak vyuzit.. prijde ze jak se ty skupiny snazi dodavat obsah a tipy bez ohledu na stav cyklu/trhu tak to proste desne boli.. a trading nikde nikdo nesdili vysledky.. 😄 krome sebechvaly kdyz se podari.
to clenstvi jsem tam vyzkousel ale asi neumim tyhle skupiny nijak vyuzit.. prijde ze jak se ty skupiny snazi dodavat obsah a tipy bez ohledu na stav cyklu/trhu tak to proste desne boli.. a trading nikde nikdo nesdili vysledky.. 😄 krome sebechvaly kdyz se podari.
👍 1
Tomáš
10.02.2025 18:49
↩
@Petr Langr
ja CJ nesleduju a dlouho jsem s nim nic nevidel..
to clenstvi jsem tam vyzkousel ale asi neumim tyhle skupiny nijak vyuzit.. prijde ze jak se ty skupiny snazi dodavat obsah a tipy bez ohledu na stav cyklu/trhu tak to proste desne boli.. a trading nikde nikdo nesdili vysledky.. 😄 krome sebechvaly kdyz se podari.
to clenstvi jsem tam vyzkousel ale asi neumim tyhle skupiny nijak vyuzit.. prijde ze jak se ty skupiny snazi dodavat obsah a tipy bez ohledu na stav cyklu/trhu tak to proste desne boli.. a trading nikde nikdo nesdili vysledky.. 😄 krome sebechvaly kdyz se podari.
Jo, teď jsem zkusil Trade CZ, kromě toho, že teda na to nemám čas, tak přesně jak říkáš... Na Twitteru se chlubí, že alert jim něco ukázal brzo (stejně asi nereálné stihnout, protože to je většinou v průběhu aktuální pumpy) a dalších x desítek blbosti, které to taky alertuje už se nezmiňuje
pink&deviant
10.02.2025 18:49
tak mam tuto skupinu a tod vs. 2017 som mal crypto kingdom. Neviem co napisat k skupinam... inac byt holder eth seriem po nohach a hodl.... uz dlchsie skusam aj iracionalne veci. to co moze eth zabit
Tomáš
10.02.2025 18:50
Ale jinak uvnitř skupiny jim to běží, lidi tam jsou jistě úspěšní, ale ta komunikace ven vs realita je trochu rozdíl
Ponke
10.02.2025 18:54
↩
@Tomáš
Ale jinak uvnitř skupiny jim to běží, lidi tam jsou jistě úspěšní, ale ta komunikace ven vs realita je trochu rozdíl
Ted tam taky dost ztratili na ai. Ja tam sleduju uplne vsechno, ale kdyz jde cely trh dolu, tak ti nepomuze nic.
pink&deviant
10.02.2025 18:55
trochen idem YT tot je piesen ktora skoncila posledna na evrovizii ... a to som odchovany na Tublatanke to je taky nas ether 😂 https://www.youtube.com/watch?v=B-IsbecvxF0
pink&deviant
10.02.2025 18:58
↩
@Ponke
Ted tam taky dost ztratili na ai. Ja tam sleduju uplne vsechno, ale kdyz jde cely trh dolu, tak ti nepomuze nic.
Asi tyzden rozoberam v hlave ci to bolo dobre oko alebo len nahoda ozili mi 3 silne projekty . V 1 az 2 som veril a dokupoval. dufam ze pojdu.dokupoval som aj uplne low. quait
Tomáš
10.02.2025 18:59
↩
@Ponke
Ted tam taky dost ztratili na ai. Ja tam sleduju uplne vsechno, ale kdyz jde cely trh dolu, tak ti nepomuze nic.
já jsem tam chviličku (pár dnů zpět se mi zaplatil druhý měsíc) ... oni v tom AI jeli zřejmě dlouho a dávno brali profity, jestli tam teď něco zahučelo, tak to pro rozumného člověka byl zlomek zisku
Ponke
10.02.2025 19:00
↩
@Tomáš
já jsem tam chviličku (pár dnů zpět se mi zaplatil druhý měsíc) ... oni v tom AI jeli zřejmě dlouho a dávno brali profity, jestli tam teď něco zahučelo, tak to pro rozumného člověka byl zlomek zisku
Ano pro lidi co to tam vedou, to presne tak bylo. Ale lidi co si to plati dost zaplakali.
Tomáš
10.02.2025 19:01
to už je jejich blbý risk management... že na topu kupují za randál
🫂 1
pink&deviant
10.02.2025 19:01
↩
@Tomáš
já jsem tam chviličku (pár dnů zpět se mi zaplatil druhý měsíc) ... oni v tom AI jeli zřejmě dlouho a dávno brali profity, jestli tam teď něco zahučelo, tak to pro rozumného člověka byl zlomek zisku
Prosim vas zadajte do googler fastest blockchain co vam najde?
som mimo sk cz
tx
Petr Langr
10.02.2025 19:04
↩
@Tomáš
Ale jinak uvnitř skupiny jim to běží, lidi tam jsou jistě úspěšní, ale ta komunikace ven vs realita je trochu rozdíl
ja vidim rozdil v tom jestli tak skupina neco uci/sdili nebo jestli dava tipy...
Tomáš
10.02.2025 19:04
tak když je to všechno stejně scam, tak se učí blbě 😄
Petr Langr
10.02.2025 19:04
↩
@Ponke
Ted tam taky dost ztratili na ai. Ja tam sleduju uplne vsechno, ale kdyz jde cely trh dolu, tak ti nepomuze nic.
no protoze kdyz prodavas ty tipu tak musis furt nejaky generovat i kdyby bylo zrovna dobry si dat pauzu..
(upraveno)
👍 3
Wustler
10.02.2025 19:27
Má niekto teda vôbec pozitívne reakcie na platené skupiny ? a ak áno na ktoré ? neplánujem ísť do žiadnej ,len ma zaujíma či vôbec niektoré prinášajú hodnotu .
Tomáš
10.02.2025 19:30
hodnota je subjektivní ... někdo chce učit číst grafy, někdo slyšet teď kup a teď prodej ... úplně na začátku je třeba si ujasnit co vlastně člověk hledá, ale pevně věřím, že najít přínosné zdroje se dá (byť sám teď nedělám téměř nic a jen čekám na zázrak na ETH 😄 )
👌 1
Petr Langr
10.02.2025 19:53
↩
@Wustler
Má niekto teda vôbec pozitívne reakcie na platené skupiny ? a ak áno na ktoré ? neplánujem ísť do žiadnej ,len ma zaujíma či vôbec niektoré prinášajú hodnotu .
na trading muzu dat pozitivni hodnoceni na LTA s Ludvíkem Turkem..
👌 4
JanHonza
11.02.2025 12:13
Chia je jistota zhodnocení, čtěte, sledujte, pochopíte)
Simamuška
11.02.2025 14:25
↩
@Plastex
Rekl bych ze do fiatu, protze casovy test se vztahuje na krypto, a stable je krypto, takze tim ze to jebnes do stable tak budes muset cekat zase 3 roky a pak to budes mit zase cisty 🙂 ale treba to tak neni. Jen jsem si to tak logicky odvodil 🙂 urcite bude <@773216034337456219> vedet.
Odvodil jsi to správně 👍 .
Gali
12.02.2025 21:09
↩
@kovandaa | Fatty.io |
(attachment)
Asi to bude nejaký scam
Nevidel som v živote
Výstrihni tie obrázky a hod do Google lens .
Gali
12.02.2025 21:16
↩
@kovandaa | Fatty.io |
(attachment)
Aj ke dopozerať že niečo take existuje no neviem . Ale že to sa daj aj niekde vypnúť .
Gali
12.02.2025 21:16
↩
@kovandaa | Fatty.io |
(attachment)
Nemas zapnutú vpn ? Slebo si používal vpn a teraz si vypol ?
kovandaa | Fatty.io |
12.02.2025 23:18
↩
@Gali
Výstrihni tie obrázky a hod do Google lens .
Jj, to jsem zkoušel. Vypadá to jako bych si chtěl založit novou peněženku. Ale já se chtěl jenom normálně přihlásit...
kovandaa | Fatty.io |
12.02.2025 23:21
↩
@Gali
Nemas zapnutú vpn ? Slebo si používal vpn a teraz si vypol ?
Né, ale zrovna jsem byl ve Francii, když jsem se chtěl přihlásit. Raději nebudu nic dělat a přihlásím se až doma na PC...
Gali
13.02.2025 05:12
↩
@kovandaa | Fatty.io |
Né, ale zrovna jsem byl ve Francii, když jsem se chtěl přihlásit. Raději nebudu nic dělat a přihlásím se až doma na PC...
Možno preto ?
Dřevo
13.02.2025 08:03
Je to tu ňáké chcíplé.