JUDr. Inkognito
31.01.2025 07:41
Co na to <@473855667325894666> ?
Swordfish
31.01.2025 08:08
Proč neděláte videa místo předsedy? Takových chytrých zpráv jste napsali.
JUDr. Inkognito
31.01.2025 08:49
protože nevypadáme tak dobře jako sir Valdimiros, navíc mi maminka zabavila kameru 😢
Peky
31.01.2025 08:52
↩
@JUDr. Inkognito
Token $DEEPSEEK společnosti DePIN Chain bude uveden na burzu dnes, 31. ledna
DePIN Chain je vrstva AI DePIN pro více než 3 miliardy uživatelů Google Chrome
Gate, MEXC, Uniswap (Base) a Raydium (Solana) uvedou token DEEPSEEK.
Bude to pumpovat? Půjdem do toho? Nové tokeny mám rád 🤤
DePIN Chain je vrstva AI DePIN pro více než 3 miliardy uživatelů Google Chrome
Gate, MEXC, Uniswap (Base) a Raydium (Solana) uvedou token DEEPSEEK.
Bude to pumpovat? Půjdem do toho? Nové tokeny mám rád 🤤
Koupil jsem si Hood
Ale už prodávám😂 beru zisky
Swordfish
31.01.2025 11:09
↩
@JUDr. Inkognito
protože nevypadáme tak dobře jako sir Valdimiros, navíc mi maminka zabavila kameru 😢
muzes si nasadit na hlavu cernej pytel, dneska stejne na internetu toci kazdej kdo ma do prdele diru
Swordfish
31.01.2025 11:28
↩
@JanHonza
Betfin jako hlavní partner. Pořád bych se nebál koupi tokenu Bet. V dubnu se bude konat velká akce MISS PRINCESS OF THE WORLD na největší a nejekologičtější zaoceánské lodi na které hlavní partneři představí vize Betfinu. https://www.missprincessworld.com/inpage/partners-of-world-final-voyage-2025/
na te akci budou nabizet hrnce nebo betfin ? 😄
(upraveno)
Paul_yogi23
31.01.2025 12:14
Trochu OT - jak je to vlastne se znenou patronatu, je potreba delat nejaka zmena nebo se to vsem prehodi automaticky? <@760563163241644042>
Tomáš
31.01.2025 12:37
↩
@Paul_yogi23
Trochu OT - jak je to vlastne se znenou patronatu, je potreba delat nejaka zmena nebo se to vsem prehodi automaticky? <@760563163241644042>
netuším ... snad automaticky, ale kdyby ne, tak asi pomůže změnit patronát třeba na nižší a hned pak zase na nejvyšší a to už by mělo být skoro jistě za tu novou cenu ... ale do patreonu vůbec nevidím, nevím, jak to oni mají zprocesované
Paul_yogi23
31.01.2025 12:38
↩
@Tomáš
netuším ... snad automaticky, ale kdyby ne, tak asi pomůže změnit patronát třeba na nižší a hned pak zase na nejvyšší a to už by mělo být skoro jistě za tu novou cenu ... ale do patreonu vůbec nevidím, nevím, jak to oni mají zprocesované
Ok dik
JanHonza
31.01.2025 13:21
↩
@Swordfish
na te akci budou nabizet hrnce nebo betfin ? 😄
hrnce a další zboží, je to jen pro blbce🤣
💯 1
Dřevo
31.01.2025 16:07
<@720562582716547193> dnes je grass zelený.
JUDr. Inkognito
31.01.2025 17:20
↩
@Dřevo
<@720562582716547193> dnes je grass zelený.
si děláš prdel ne? 2% plus ??? !!! 😂
🫂 1
Ponke
31.01.2025 17:24
Mel si dnes koupit virtual za 2,7 🫡
JUDr. Inkognito
31.01.2025 17:32
A grass mi ani nezmiňuj, těžím ho z hecu jednu celou epochu, mám natěženo 150k jejich zkurevných grass bodů a nic? za to asi nic nedostanu? musím čekat na airdrop který se neví kdy bude a zda něco dostanu? Podpora nereaguje... a nic. ne netu se borci chlubili výdělkama tak možná dělám něco špatně ale sere mě to je to mrdka 😂
JUDr. Inkognito
31.01.2025 17:33
↩
@Ponke
Mel si dnes koupit virtual za 2,7 🫡
a ty jsi taky virtual, tě jednou ztokenizuju 🤣
Virtual nyní na 2,1 USD také pěkná mrdka, ještě že jsem nekupoval na 2,7 🤣
🫂 1
tak a co ten DeepSeek? proč není na coingecku abych si ho mohl nastudovat kurva 🙂 ?
vyjel na 3 centy nyní je na 1 centu
asi je to k ničemu serem na ten token
raději naberu kočičky na dymension 🤣
Ponke
31.01.2025 17:51
Ponke kupuj. Je dole 🥹
Swordfish
31.01.2025 18:07
↩
@JUDr. Inkognito
A grass mi ani nezmiňuj, těžím ho z hecu jednu celou epochu, mám natěženo 150k jejich zkurevných grass bodů a nic? za to asi nic nedostanu? musím čekat na airdrop který se neví kdy bude a zda něco dostanu? Podpora nereaguje... a nic. ne netu se borci chlubili výdělkama tak možná dělám něco špatně ale sere mě to je to mrdka 😂
takze uz to muzu vypnout ?
JUDr. Inkognito
31.01.2025 18:27
↩
@Swordfish
takze uz to muzu vypnout ?
zkus zjistit u těch kokotů jak se vyplácí odměna, bo já to nějak nedal, když ti to zaberevíc jak 5min tak tu chujovinu vypni
Swordfish
31.01.2025 18:28
↩
@JUDr. Inkognito
zkus zjistit u těch kokotů jak se vyplácí odměna, bo já to nějak nedal, když ti to zaberevíc jak 5min tak tu chujovinu vypni
takze nebudeme bohati?
Ponke
31.01.2025 19:11
Konec bull runu 🥹 🥹 🥹
iblik
31.01.2025 19:17
obětujeme kozu a jedeme dal
JUDr. Inkognito
31.01.2025 19:26
↩
@Swordfish
takze nebudeme bohati?
jsme bohatí!! máme sebe a mazlíčka Ponkeho
(upraveno)
Tomáš
31.01.2025 19:36
už si s tím někdo hrál? má to nějaké výhody pro poskytovatele likvidity?
x.cool
31.01.2025 22:36
↩
@JUDr. Inkognito
raději naberu kočičky na dymension 🤣
tak co nabral si kocicky ? Ja joooo 😁 a pekne to leti nahoru. Mam to i v poolu... za 2500 %
👌 1
Dřevo
01.02.2025 08:34
↩
@JUDr. Inkognito
si děláš prdel ne? 2% plus ??? !!! 😂
V dnešní době těžko hledáš hezký procenta.
🤣 1
JUDr. Inkognito
01.02.2025 08:50
↩
@Dřevo
V dnešní době těžko hledáš hezký procenta.
jsi na jejich discordu? Můžeš prosím tě zjistit jak probíhá těžba? Nebo jak je zabezpečený jejich blockchain?
🤣 1
JUDr. Inkognito
01.02.2025 09:27
<@403204367345254402> nesměj se a zjistit něco z Grass kominity, beztak trávíš zbytečný čas prací v sobotu !!
Swordfish
01.02.2025 09:30
↩
@JUDr. Inkognito
<@403204367345254402> nesměj se a zjistit něco z Grass kominity, beztak trávíš zbytečný čas prací v sobotu !!
ano pracuji, ale ne zbytecne
vydelavam vonavy penizky a bych si mohl koupit vonavy ether
komu prace nesmrdi, toho ether ovoni
😂 1
Kosa Fatty.io
01.02.2025 12:35
Swordfish
01.02.2025 12:51
na Brno dobry
👌 1
🤣 1
Ponke
01.02.2025 13:26
Jeste vedet jaky z tech 100 milionu coinu bude rust 🥹
Ponke
01.02.2025 16:30
Mne se libi virtual
1,5 je hranice a pak 0,3 a 0,005
<:kek:872079105607233557>
JUDr. Inkognito
01.02.2025 16:30
↩
@Ponke
Mne se libi virtual
to už známe, kup si go trochu a dej pokoj
Najdi nám jiný zajímavý coin 🙂
Ponke
01.02.2025 16:31
Agenti jsou ve srackach
A prej prijdou nejaky 3.0
JUDr. Inkognito
01.02.2025 16:31
↩
@Swordfish
vydelavam vonavy penizky a bych si mohl koupit vonavy ether
ale bez páky a půjček jinak to zhnije Ondřeji 🤣
Ponke
01.02.2025 16:32
Cpool kupujou u tcz
JUDr. Inkognito
01.02.2025 16:35
↩
@Ponke
Cpool kupujou u tcz
clearpoool? První decentralizovaný úvěrový trh na ETH 🙂 proč toto?
Ponke
01.02.2025 16:36
Nez prisel vyplach tak prej sly penize do defi
(upraveno)
JUDr. Inkognito
01.02.2025 16:36
3 roky starý projekt, nějak mě to nevzrušuje, graf poklidný nevím zda ej to dobře nebo špatně 🤔
TVL mají 90M
ale podle defilama jen 23M TVL jebat to 🙂
dej sem nějaký lepší token
pink&deviant
01.02.2025 20:10
Nova launch platforma pre btc memes pozyvacich kodov je plny ct. https://odin.fun/
nejake kody by mohli este fungovat. https://x.com/PGeviant/status/1885416885262393369
zatial 5 uspesne spustenych meme. nova platforma slusne objemy
Gali
02.02.2025 09:19
Dokupujete ešte dačo ? Cinuz sa chytáme na bear ? HHahah treba zase vsekto zastackovat ?
Včelkamára
02.02.2025 11:31
Drzim pouze pár drobku co mě zustalo z posledního bearu a čekám na spásu aspoň trochu. Poté sem měl v plánu jít komplet do stablu a v hlubokém bearu zas nabrat. Nyní mám vše odstakovano a ready na prodeje ale ty se asi konat nebudou. Nechám to už do dubna nebo května a pak prostě prodám ať se děje co se děje. Před letem chci být venku
Gali
02.02.2025 11:34
Ok, snáď to dovtedy ešte niečo spraví no 🙂 . Toez by som už rad bol zo všetkého vonku a len usdc usdt:)
Včelkamára
02.02.2025 11:39
jo, je to napicu... je toho hromada a dolárky se přelévaj sem a tam v meme hovnech a ,,kloudné,, projekty zůstavaj zapomenuté a pomalu se z dinosauru stávají fosílie 😄
Gali
02.02.2025 11:40
↩
@Včelkamára
jo, je to napicu... je toho hromada a dolárky se přelévaj sem a tam v meme hovnech a ,,kloudné,, projekty zůstavaj zapomenuté a pomalu se z dinosauru stávají fosílie 😄
No to . To že sj coiny v top20 nič extra.
Ponke
02.02.2025 13:07
Ted se ma nakupovat? 🥹
Gali
02.02.2025 16:37
Práve všade na x čítam že altcoin season in 5 days a vo februári, cize pohodka sme zachránení 🙂
🔥 1
Ponke
02.02.2025 16:57
Jj loterie ktery z milionu coinu udela par %
Borek
02.02.2025 19:25
wow trvalo to 4 roky ale uz jsem zase pod 0.03ETH/BTC
oficialni bottom signal
🫂 1
Plastex
02.02.2025 19:47
Pico kujira mi ukazuje 73% up, co to je? To mela vcera tskovy dump jo?:-D
Ponke
02.02.2025 19:56
<@672035199441305600> kdyby tu byl predseda, tak napise beru near na 3,8 za malicko 😁
😂 1
A vzdy to pak slo nahoru
Swordfish
02.02.2025 21:31
ok, na ronu minus 30% ptf, zbytek probiha likvidace
🫂 1
cau
<@672035199441305600> nekdy v pristim zivote
JUDr. Inkognito
02.02.2025 21:33
😢
🥺 1
Borek
03.02.2025 03:23
Tak ted jesli neprijde alz srason tak uz nikdy
Kosa Fatty.io
03.02.2025 04:53
Dokupujete? Co nabirate?
x.cool
03.02.2025 04:58
↩
@Kosa Fatty.io
Dokupujete? Co nabirate?
Ja asi neco naberu pac takovehle slevy se musi vyuzit 😁
hamakar
03.02.2025 05:11
Ráno horší jak po kalbě 😄 Pár likvidaček zaťukalo, ani se neptalo a šlo dál.
(upraveno)
Borek
03.02.2025 05:34
64.32 na btc d
Arnold Rimmer
03.02.2025 05:35
Clo na vývoz Bitcoinu do Evropy?
Gali
03.02.2025 05:52
Dpc a to som si myslela ako som niečo včera podokupoval večer fajne ešte.
(upraveno)
pink&deviant
03.02.2025 07:03
↩
@Kosa Fatty.io
Dokupujete? Co nabirate?
Za čo? 🤣
Borek
03.02.2025 08:06
ether me dokaze vzdycky prekvapit
Paul_yogi23
03.02.2025 10:08
↩
@Kosa Fatty.io
Dokupujete? Co nabirate?
Nevim no, jestli nas otevreni US burzy neposle zas do kytek
Poustnak
03.02.2025 15:54
Po tom výplachu to tu nějak umřelo. máme půdu pod nohama to vypadá.
Arnold Rimmer
03.02.2025 16:44
Já a <@780461823325503538> čekáme na těch 12k
❤️ 1
Plastex
03.02.2025 16:50
↩
@Arnold Rimmer
Já a <@780461823325503538> čekáme na těch 12k
No byla by to krasa ale musim se smirit jen se 48k asi to vypada 🙂 sle zrovna vcera jsem se zsprisahl ze uz nikdy nedam do krypto ani korunu, max na poplatky kdyz by nebylo 🙂
🤣 2
Poustnak
03.02.2025 17:12
to je ta ztráta z roninu?
Ponke
03.02.2025 18:10
Tady kazdy kapituloval ne? Ted zacne ten pravej bull 🫂
Krypto v akci. Je cas nakupovat
iblik
03.02.2025 18:10
↩
@Ponke
Tady kazdy kapituloval ne? Ted zacne ten pravej bull 🫂
Jdu si dát jedno Starobrno a jdu ho vyhlížet bull
🫂 1
Ponke
03.02.2025 18:11
Virtual, LDO, ENA krasny ceny
👍 1