pink&deviant
26.01.2025 17:17
Minuly cyklus dal BTC 69K. Pride mi, ze pri tom vsetkom co sa okolo krypta deje je BTC za 105k velmi nizka cena. Jednoduchsia uvaha , ale sedi.
JanHonza
26.01.2025 19:26
Wustler
26.01.2025 19:35
Má niekto skúsenosť ci Mexc je stále Non kyc ?
Včelkamára
26.01.2025 19:36
Zatím ano
Gali
26.01.2025 19:36
↩
@Wustler
Má niekto skúsenosť ci Mexc je stále Non kyc ?
Coin ex je tiež.
Wustler
26.01.2025 20:43
↩
@Gali
Coin ex je tiež.
To viem tu mám tiež,ale potrebujem využiť Mexc inak Non kyc idem aj pionex
👍 1
Ponke
26.01.2025 23:28
↩
@pink&deviant
Minuly cyklus dal BTC 69K. Pride mi, ze pri tom vsetkom co sa okolo krypta deje je BTC za 105k velmi nizka cena. Jednoduchsia uvaha , ale sedi.
105 je nesmyslne malo. Lidi co nakupovali pod 100 nam to hazou na hlavu a myslej si ze vyhrali. Chtelo by to poradny mesic a cenu 250, aby breceli a naskakovali zpet 🤣
❤️ 1
Swordfish
26.01.2025 23:44
kolecko se polamalo, mnoho skody nadelalo, udelalo bac !
(upraveno)
👌 1
hamakar
27.01.2025 07:34
Posledni stlaceni pruziny, mark my words! 🔥
Swordfish
27.01.2025 07:40
to pujde niz, mnohem niz
(upraveno)
👍 2
hamakar
27.01.2025 09:09
↩
@Swordfish
to pujde niz, mnohem niz
Swordfish
27.01.2025 09:10
Petr Langr
27.01.2025 09:25
Zatim stale range.. dost casu i prostoru balancovat optimalne btc/usd
👍 1
Swordfish
27.01.2025 10:02
Coinglass data indicates over $800 million in crypto liquidations, with 290K traders liquidated in the last 24 hours. The largest single liquidation order of BTCUSDT valued at $98.46 million happened on crypto exchange HTX.
(upraveno)
nekdo mel na HTX asi den blbec
JUDr. Inkognito
27.01.2025 10:40
↩
@Swordfish
nekdo mel na HTX asi den blbec
počkat podívám se zda to nebyl jeden z mých účtů... 😆
Swordfish
27.01.2025 11:08
kdyz to pisou na novinkach, tak to musi byt pravda
tady zase neco pozitivnejsiho
(upraveno)
JUDr. Inkognito
27.01.2025 11:23
😅
Petr Langr
27.01.2025 12:17
mame neco mnohem lepsiho a levnejsiho a vari to i kafe.. - dump
aha to bylo jinak, spatne pochopeny. to je uplne neco jineho, sorry.. - nakoupeno
to je tohle schema?
aha to bylo jinak, spatne pochopeny. to je uplne neco jineho, sorry.. - nakoupeno
to je tohle schema?
😅 2
Swordfish
27.01.2025 12:36
Spolino a Impermax, dvojity comeback
JaN
27.01.2025 12:36
Ahojte neviete mi poradiť poslal som si z metamasku eth na anycoin. Ako dlho trva kým sa mi to zobrazí v anycoin účte? Vďaka
x.cool
27.01.2025 13:19
Same pozitivni zpravy ..... jen skoda ze to neni videt na cene 😁
💯 1
Petr Langr
27.01.2025 14:22
↩
@JaN
Ahojte neviete mi poradiť poslal som si z metamasku eth na anycoin. Ako dlho trva kým sa mi to zobrazí v anycoin účte? Vďaka
ja tam posilal nedavno USDC a bylo to obratem pripsany.
JaN
27.01.2025 15:41
↩
@Petr Langr
ja tam posilal nedavno USDC a bylo to obratem pripsany.
Hm ja dnes doobeda a stále nič
Petr Langr
27.01.2025 15:47
↩
@JaN
Hm ja dnes doobeda a stále nič
ja je vzdycky vyprudim kdyz se to chova divne.. coz bylo asi dvakrat za rok a pul... ale zase jsem jim dvakrat vracel krypto/penize ktery mi pripsali omylem.. 😄
JaN
27.01.2025 15:47
↩
@Petr Langr
ja je vzdycky vyprudim kdyz se to chova divne.. coz bylo asi dvakrat za rok a pul... ale zase jsem jim dvakrat vracel krypto/penize ktery mi pripsali omylem.. 😄
Písal som
Na Helpdesk ráno ešte neodpisali tak uvidím
Na Helpdesk ráno ešte neodpisali tak uvidím
Swordfish
27.01.2025 16:56
Ponke
27.01.2025 17:07
To vypada, ze nakupuji uz jenom oni 😂
Swordfish
27.01.2025 17:14
tak jim je to jedno, nejsou to jejich penize 😄
Ponke
27.01.2025 17:16
Jojo prave on bude nakupovat porad. Hezky naredi akcionare 🫡
Ale je divny, ze cena neroste 🥹
Petr Langr
27.01.2025 17:46
↩
@Ponke
Ale je divny, ze cena neroste 🥹
nekdo bere zisky..
🫂 1
Swordfish
27.01.2025 17:49
tak kdyz tam sejlor hazi miliardy, proc je nebrat ze 😄
Ponke
27.01.2025 19:12
To skoro vypada ze vetsina altu uz smeruje do bear marketu. Debilita s trumpem prisla a muze to jit do hajzlu 🥹 🥹 🥹
kovandaa | Fatty.io |
27.01.2025 19:36
↩
@Ponke
To skoro vypada ze vetsina altu uz smeruje do bear marketu. Debilita s trumpem prisla a muze to jit do hajzlu 🥹 🥹 🥹
Jj, taky mám z těch altů blbej pocit 🙄🙃
bumelak
27.01.2025 20:05
njn doost altů se plácá kolem svého dlouhodobého low, nebo i pod ním, cosmos eko je toho zdárným příkladem. Jestliže se BTC mrkne níže, první big support já vidím cca 73k, tak to bude teprve krev na chodníku...😁
Tomassino
27.01.2025 20:14
kuk níže by mohl být interesantní nooo
JUDr. Inkognito
27.01.2025 22:14
Ve středu je FOMC a jelikož na konci roku dělali bububu tak bych řekl, že nyní budou pozitivní. Navíc je k pozitivitě přímo vybízí Trumpího vládní kroky.
Sice úroky pravděpodobně nesníží, ale asi plácnou něco pozitivního a pojedeme nahoru.
-
Pokud se výše zmíněná úvaha zakládá na pravdě, tak byl dnes dopoledne nejvhodnější čas vzít napácovaný longy 🤭
Sice úroky pravděpodobně nesníží, ale asi plácnou něco pozitivního a pojedeme nahoru.
-
Pokud se výše zmíněná úvaha zakládá na pravdě, tak byl dnes dopoledne nejvhodnější čas vzít napácovaný longy 🤭
Swordfish
28.01.2025 07:07
↩
@JUDr. Inkognito
Ve středu je FOMC a jelikož na konci roku dělali bububu tak bych řekl, že nyní budou pozitivní. Navíc je k pozitivitě přímo vybízí Trumpího vládní kroky.
Sice úroky pravděpodobně nesníží, ale asi plácnou něco pozitivního a pojedeme nahoru.
-
Pokud se výše zmíněná úvaha zakládá na pravdě, tak byl dnes dopoledne nejvhodnější čas vzít napácovaný longy 🤭
Sice úroky pravděpodobně nesníží, ale asi plácnou něco pozitivního a pojedeme nahoru.
-
Pokud se výše zmíněná úvaha zakládá na pravdě, tak byl dnes dopoledne nejvhodnější čas vzít napácovaný longy 🤭
mas tam chybu, ve stredu FOMO
Swordfish
28.01.2025 10:08
JUDr. Inkognito
28.01.2025 11:06
↩
@Swordfish
mas tam chybu, ve stredu FOMO
ano FOMO hned po FOMC
Swordfish
28.01.2025 13:22
nemohlo by to fomo byt uz dnes?
JUDr. Inkognito
28.01.2025 14:01
↩
@Swordfish
nemohlo by to fomo byt uz dnes?
tak napiš pavlíkovi ať už hodí brífink už dnes 😉
Vektor
28.01.2025 14:38
↩
@Petr Langr
nekdo bere zisky..
Tak prestan! 🤓
😄 1
Swordfish
28.01.2025 15:23
🟩
Borek
28.01.2025 19:11
ve kterem kvartale bude ether na tretim miste MC?🤪
(upraveno)
1️⃣ 4
2️⃣ 1
3️⃣ 3
4️⃣ 2
5️⃣ 1
FrantišeKKK
28.01.2025 21:21
Nove patreon ceny platí od února?
Ponke
28.01.2025 21:37
🔥 🔥 🔥 Bear market 🔥 🔥 🔥
Ponke
28.01.2025 21:38
↩
@FrantišeKKK
Nove patreon ceny platí od února?
1 euro by melo byt ne? Protoze mene nejde
FrantišeKKK
28.01.2025 21:43
↩
@Ponke
1 euro by melo byt ne? Protoze mene nejde
Jj, ale za leden tam mám strženo ještě za staré ceny, tak jestli to je správně…
Ponke
28.01.2025 21:46
↩
@FrantišeKKK
Jj, ale za leden tam mám strženo ještě za staré ceny, tak jestli to je správně…
242 kc?
FrantišeKKK
28.01.2025 21:55
↩
@Ponke
242 kc?
Ano
Tomáš
28.01.2025 22:18
Patreon by asi měl ukazovat výši příští platby, případně zkus změnit na jiný tier a pak klidně hned zpátky
👍 1
Včelkamára
28.01.2025 22:59
Co to je za fešáka?
JUDr. Inkognito
28.01.2025 23:02
↩
@Swordfish
No ale že mu to to chmíří na hlavě sluší 🙂
TŘICETILETÁ VANILKA, HNED BYCH HO OBSADIL DO JEDNOHO FILMU 🤤
JanHonza
29.01.2025 11:33
Betfin jako hlavní partner. Pořád bych se nebál koupi tokenu Bet. V dubnu se bude konat velká akce MISS PRINCESS OF THE WORLD na největší a nejekologičtější zaoceánské lodi na které hlavní partneři představí vize Betfinu. https://www.missprincessworld.com/inpage/partners-of-world-final-voyage-2025/
Tomáš
29.01.2025 21:26
Já jen nechápu, jak může někdo mít radost, že BTC nakupuje centrální banka, když to vzniklo jako alternativa právě bankám a boj proti nim 🤔
Poustnak
29.01.2025 22:03
Je to tím že mají nakoupeno a chtějí to exitovat a možná to parkují někde jinde. už dlouhou dobu se plácáme okolo 100K a když Saylor kupuje 10K coinů týdně tak někdo sakra musí krutě prodávat když se moc nehýbe cena nahoru. A to nemluvím o zelených číslech na ETF. A to všude čtu, že na burzách nejsou coiny a velké peněženky nic nepřesouvají. Já už zprávám podobného typu nevěřím a myslím že hodně bitcoinerů exituje nebo exitovalo. Zatím neumím číst co se děje a kam to celé teď směřuje.
Ještě mi nějak nehraje Trump a očekávámi jeho kroků. člověk co chce všechno kontrolovat. když není po jeho tak hned vyhrožuje a zavádí sankce dá přednost liberálnímu nekontrolovatelnému assetu bez možnosti regulace? Opravdu domu věříme?
Tomáš
29.01.2025 23:01
Jo, to byla řečnická otázka... Je mi jasné, že nějaké hezké plány odsunuly dolary v očích
JUDr. Inkognito
30.01.2025 06:10
↩
@Tomáš
Já jen nechápu, jak může někdo mít radost, že BTC nakupuje centrální banka, když to vzniklo jako alternativa právě bankám a boj proti nim 🤔
U Kicoma určitě převládl greed, chtěl by držet bitkojny v hodnotě 100M USD aby mohl něco prodat a žít si jako král.
🤣 1
JUDr. Inkognito
30.01.2025 06:15
↩
@Tomáš
Já jen nechápu, jak může někdo mít radost, že BTC nakupuje centrální banka, když to vzniklo jako alternativa právě bankám a boj proti nim 🤔
Mi se myšlenka BTC líbí je to nejlepší projekt ale jsem realista a spíš nevěřím, že se tím bude celosvětově platit (toto přinese až Kaspa <@698178164970487809> :). Takže tlačím cenu očima nahoru, mám to jako investici. Kdyby zítra BTC stal 1M USD (což se nestane) tak vše obratem hned prodávám. Jestli se vyšplhá na cca 150k tak prodám většinu.
😘 1
JUDr. Inkognito
30.01.2025 06:19
↩
@Poustnak
Je to tím že mají nakoupeno a chtějí to exitovat a možná to parkují někde jinde. už dlouhou dobu se plácáme okolo 100K a když Saylor kupuje 10K coinů týdně tak někdo sakra musí krutě prodávat když se moc nehýbe cena nahoru. A to nemluvím o zelených číslech na ETF. A to všude čtu, že na burzách nejsou coiny a velké peněženky nic nepřesouvají. Já už zprávám podobného typu nevěřím a myslím že hodně bitcoinerů exituje nebo exitovalo. Zatím neumím číst co se děje a kam to celé teď směřuje.
Tak Saylor kupuje otc, to na cenu nemá vliv a ETFka to také nekupuji přímo z burzy, bude to také něco jako otc. Takže to s cenou BTC nemůže hýbat.
To že BTC z burz ubývá je fakt ale furt je jich tam myslím že milion jestli si ten graf dobře pamatuju což je dost. Kdyby bylo na burzach např jen 100btc tak ta cena litá od 10k do 1M denně.
To že BTC z burz ubývá je fakt ale furt je jich tam myslím že milion jestli si ten graf dobře pamatuju což je dost. Kdyby bylo na burzach např jen 100btc tak ta cena litá od 10k do 1M denně.
JUDr. Inkognito
30.01.2025 06:26
***Takže jestli centrální banky vykoupí všechen BTC světa a budou ho mít ve svých trezorech a na burzách nebude už ani jeden cena BTC bude stát třeba na 100k. Jakmile pošlu mých 100btc na burzu a nabidnu je k prodeji za 1M tak jakmile nějaky čičmunda v greedu koupi ode mě byť malinkou část tak bude cena BTC 1M USD.
To jsem se zase po ránu ze záchoda rozepsal 😄
Tomáš
30.01.2025 07:56
Úplně nesouhlasím, že Etf a saylor nemá vliv na cenu (a to teď ani nemyslím emoce atd.) ... Sice nekoupi přímo na burze, ale reálně koupí BTC od někoho, kdo chce prodat a pokud by to prodejce neposlal velkým klukům OTC, tak to prodá na burze a sice třeba bude chytrý a né jak opice za market, aby si udělal Price impact, ale postupně a přes limitky... Tím že to prodá jinde, tak je cesta pro cenu BTC nahoru snazší, protože je tam méně čekajících prodejů, takže vliv na cenu druhotně určitě je
A když bude málo btc na burze, tak nebude cena lítat taky tak extrémně jak píšeš (hlavně teda knoty směrem dolů bych neočekával), sice pro debilky s hodně penězi a market ordery to může vytvářet knoty nahoru skrz nízkou likviditu, ale na pokles ceny bude čekajících hodně objednávek
(upraveno)
Ale jako v principu asi souhlasím 👍 to jen tyhle malé detaily vidím ty, ale to ty třeba taky a jen pro zjednodušení už tak delšího textu si vynechal 🤣
JUDr. Inkognito
30.01.2025 08:56
↩
@Tomáš
Úplně nesouhlasím, že Etf a saylor nemá vliv na cenu (a to teď ani nemyslím emoce atd.) ... Sice nekoupi přímo na burze, ale reálně koupí BTC od někoho, kdo chce prodat a pokud by to prodejce neposlal velkým klukům OTC, tak to prodá na burze a sice třeba bude chytrý a né jak opice za market, aby si udělal Price impact, ale postupně a přes limitky... Tím že to prodá jinde, tak je cesta pro cenu BTC nahoru snazší, protože je tam méně čekajících prodejů, takže vliv na cenu druhotně určitě je
Ano souhlas má to vliv na cenu. Já to myslel tak že to nemám přímí vliv na cenu jako kdyby se to kupovalo na burze.
👍 1
Tomáš
30.01.2025 17:32
všichni dolárky v očích a najednou jde původní smysl stranou ... smutný
Kosa Fatty.io
30.01.2025 17:32
Jn
Je cas hledal dalsi alternativu 😂😂
JUDr. Inkognito
30.01.2025 17:50
↩
@Kosa Fatty.io
Je cas hledal dalsi alternativu 😂😂
Kaspaaaa je budoucnost do 5 let 🙂 <@698178164970487809>
Swordfish
30.01.2025 17:54
↩
@JUDr. Inkognito
Kaspaaaa je budoucnost do 5 let 🙂 <@698178164970487809>
Máš napsat rovnou že jsi v ní naložen
JUDr. Inkognito
30.01.2025 18:17
↩
@Swordfish
Máš napsat rovnou že jsi v ní naložen
beztak už jsem to kdysik psal 🙂 a ano jsem v ní naložen a klidně do ní přeleju i ETH 🙂
iblik
30.01.2025 18:49
Hele všímáte si toho jak už tak třetí týden po sobě se grafy ve čtvrtek-pátek seberou a jsou celkem zelené pak je víkend a po víkendu se to posere a spadne to o.O skoro to vypadá že bitcoinu se nechce v pondělí poradně makat
Včelkamára
30.01.2025 19:41
↩
@Swordfish
Máš napsat rovnou že jsi v ní naložen
Nevím co furt votravuje... ja ji mel jen za litr
Swordfish
30.01.2025 20:02
Já mám v kaspe pár tisíc $ ale nejak pochybuji
hamakar
30.01.2025 20:13
https://discord.com/channels/767643615592972289/1123215493327761478/1334610640379187210 <@720562582716547193> Čemu říkáš čisté nové peníze? To co minule + inflace? Ač bych sám chtěl, tak mi přijde, že proti minulému bullu je tolik věcí jinak, že se toho nedá chytat. Např. budeš tam počítat ETF nebo ne? I v mém milovaném NUPLu, ani nevíš, jestli vůbec dolezeme nad 75 %.
hamakar
30.01.2025 20:14
↩
@Swordfish
Já mám v kaspe pár tisíc $ ale nejak pochybuji
I ty, Brute? 👀 ve smyslu, že v ní něco máš.
(upraveno)
JUDr. Inkognito
30.01.2025 20:36
↩
@Swordfish
Já mám v kaspe pár tisíc $ ale nejak pochybuji
musí vylézt na povrch ty správné informace a pak raketově dožene BTC 😉
JUDr. Inkognito
30.01.2025 20:39
↩
@hamakar
https://discord.com/channels/767643615592972289/1123215493327761478/1334610640379187210 <@720562582716547193> Čemu říkáš čisté nové peníze? To co minule + inflace? Ač bych sám chtěl, tak mi přijde, že proti minulému bullu je tolik věcí jinak, že se toho nedá chytat. Např. budeš tam počítat ETF nebo ne? I v mém milovaném NUPLu, ani nevíš, jestli vůbec dolezeme nad 75 %.
nové peníze jsem myslel jako nový kapitál od retailu bez ETF jako čistý přítok peněz na burzy. Nepočítat do toho vybírání zisků z nafouknutých memecoinů apod...
JUDr. Inkognito
30.01.2025 20:48
↩
@hamakar
https://discord.com/channels/767643615592972289/1123215493327761478/1334610640379187210 <@720562582716547193> Čemu říkáš čisté nové peníze? To co minule + inflace? Ač bych sám chtěl, tak mi přijde, že proti minulému bullu je tolik věcí jinak, že se toho nedá chytat. Např. budeš tam počítat ETF nebo ne? I v mém milovaném NUPLu, ani nevíš, jestli vůbec dolezeme nad 75 %.
Ano souhlas dost proměnných je úplně někde jinde než při bullu 2021:
-netisknou se tolik nové peníze což je nejzásadnější změna
-altů je 2x-3x více, tokenů a meme asi 1000x více.. = nové peníze se rozmělní do sraček kde se rozpustí v nic...
-největší krypto boom byl právě v roce 2021, podle mě už takové množství lidí nyní krypto neosloví, bude jich méně než v 2021
-pozitivní je konečně vstup institucí do krypta (na to jsme čekali v 2021 a přišlo to až nyní) teď záleží zda s námi nějak nevyjebou?
-netisknou se tolik nové peníze což je nejzásadnější změna
-altů je 2x-3x více, tokenů a meme asi 1000x více.. = nové peníze se rozmělní do sraček kde se rozpustí v nic...
-největší krypto boom byl právě v roce 2021, podle mě už takové množství lidí nyní krypto neosloví, bude jich méně než v 2021
-pozitivní je konečně vstup institucí do krypta (na to jsme čekali v 2021 a přišlo to až nyní) teď záleží zda s námi nějak nevyjebou?
hamakar
30.01.2025 21:00
↩
@JUDr. Inkognito
Ano souhlas dost proměnných je úplně někde jinde než při bullu 2021:
-netisknou se tolik nové peníze což je nejzásadnější změna
-altů je 2x-3x více, tokenů a meme asi 1000x více.. = nové peníze se rozmělní do sraček kde se rozpustí v nic...
-největší krypto boom byl právě v roce 2021, podle mě už takové množství lidí nyní krypto neosloví, bude jich méně než v 2021
-pozitivní je konečně vstup institucí do krypta (na to jsme čekali v 2021 a přišlo to až nyní) teď záleží zda s námi nějak nevyjebou?
-netisknou se tolik nové peníze což je nejzásadnější změna
-altů je 2x-3x více, tokenů a meme asi 1000x více.. = nové peníze se rozmělní do sraček kde se rozpustí v nic...
-největší krypto boom byl právě v roce 2021, podle mě už takové množství lidí nyní krypto neosloví, bude jich méně než v 2021
-pozitivní je konečně vstup institucí do krypta (na to jsme čekali v 2021 a přišlo to až nyní) teď záleží zda s námi nějak nevyjebou?
A teď doktore práv raď... za mě, tiskárny nejedou = minus. Tokenů je víc, ale pozornost si získá cca. stejné množství = neutrál. Počet oslovených lidí bude podle mě podobný, protože "dost-aby-bylo-na-krypto" zbohatla další část světa = neutrál. Vstupy, jsou tu ETF, ale že by se jednotlivé firmy předháněly s nákupy krypta jsem (zatím) nezaznamenal, ale tak i tak = plus.
JUDr. Inkognito
30.01.2025 21:54
↩
@hamakar
A teď doktore práv raď... za mě, tiskárny nejedou = minus. Tokenů je víc, ale pozornost si získá cca. stejné množství = neutrál. Počet oslovených lidí bude podle mě podobný, protože "dost-aby-bylo-na-krypto" zbohatla další část světa = neutrál. Vstupy, jsou tu ETF, ale že by se jednotlivé firmy předháněly s nákupy krypta jsem (zatím) nezaznamenal, ale tak i tak = plus.
klidně se přikláním k možnosti že extra alt season (na kterou tady všeci čekají) nebude, občas vystřelí nějaký meme low cap jako Trump a udělá x10 ale jinak alty porostou mírně když trh tedy poroste.
BTC a majors by mohli růst více v závislosti na sentimentu (nákup do rezerv BTC a americké coiny, solana a jiné silné projekty). Klesat bychom dramaticky nemuseli když jsou tady ETFka a podrží nás. tj 10% propady budou ale 30-40% spíše ne.
BTC a majors by mohli růst více v závislosti na sentimentu (nákup do rezerv BTC a americké coiny, solana a jiné silné projekty). Klesat bychom dramaticky nemuseli když jsou tady ETFka a podrží nás. tj 10% propady budou ale 30-40% spíše ne.
ale toto je jen názor týpka, který má dnes jako avatara obrázek papírového chřestýše 🙂
JUDr. Inkognito
30.01.2025 23:02
A ještě jedna věc k zamyšlení minule jsem od edna rostli 850dnu resp 1050 dnu na vrchol, nyní už rosteme 800 dnů. Sice to má jiný průběh ale také nemůžeme asi růst stále?
na druhou stranu SP500 roste neustále, s drobnými předávkami které trvají 30 nebo 100 dnů, dlouhý výpadek byl v roce 2022 se klesalo cca 300 dnů.
nyní vládne Trump a za něj to roste může SP500 udělat +60% tj dotknout se bájné hranice 10000 bodů?
na druhou stranu SP500 roste neustále, s drobnými předávkami které trvají 30 nebo 100 dnů, dlouhý výpadek byl v roce 2022 se klesalo cca 300 dnů.
nyní vládne Trump a za něj to roste může SP500 udělat +60% tj dotknout se bájné hranice 10000 bodů?
JUDr. Inkognito
31.01.2025 07:36
Token $DEEPSEEK společnosti DePIN Chain bude uveden na burzu dnes, 31. ledna
DePIN Chain je vrstva AI DePIN pro více než 3 miliardy uživatelů Google Chrome
Gate, MEXC, Uniswap (Base) a Raydium (Solana) uvedou token DEEPSEEK.
Bude to pumpovat? Půjdem do toho? Nové tokeny mám rád 🤤
DePIN Chain je vrstva AI DePIN pro více než 3 miliardy uživatelů Google Chrome
Gate, MEXC, Uniswap (Base) a Raydium (Solana) uvedou token DEEPSEEK.
Bude to pumpovat? Půjdem do toho? Nové tokeny mám rád 🤤