Poustnak
19.01.2025 22:52
prý nastaví státní správu aby fungovala století 😄
Tomassino
19.01.2025 22:53
pohádkáři jsou to, ale umí moc pěkně vyprávět 🙂
Poustnak
19.01.2025 22:55
třeba se jim to povede a všichni budeme jen čumět. ale nevěřím, že se současný systém vzdá svého statusu lehce. ale kdo ví.
Tomassino
19.01.2025 22:57
jsem v prdeli, v eu budeme za chvíli 100 let za opicema 🙂
Poustnak
19.01.2025 23:00
↩
@Tomassino
jsem v prdeli, v eu budeme za chvíli 100 let za opicema 🙂
tak to určite by jsme tam byli i bez Trumpa.
Ale je to náš kontinent a tak jak se tady chováme tak dopadneme.
Swordfish
19.01.2025 23:01
koupili jste dipik ?
Poustnak
19.01.2025 23:06
já ne
Poustnak
19.01.2025 23:38
koukám, že jdeme stále dolů. nechci to vidět a jdu raději spát
Swordfish
20.01.2025 05:39
Vše v pořádku
Tomassino
20.01.2025 06:22
Melanie už je taky na cexech
Swordfish
20.01.2025 08:34
JUDr. Inkognito
20.01.2025 08:46
a kdo nestihne vystoupit na měsíci pojede expresně
JanHonza
20.01.2025 08:47
Nastavil jsem prodej na 60 a prodáno, včera to bylo o nervy
❤️ 1
pink&deviant
20.01.2025 08:48
S priateľkou sme chceli spustiť jej projekt tak pre radosť, nejaký dobrák ukradol loga website link a úspešne spustil náš projekt 🤣🤣
Čuraci , ešte nás aj blokol a propaguje ďalej 🤣
Na launch dosiahol 100%.
Swordfish
20.01.2025 08:53
tak jste ocividne meli dobry napad, to je dobre ❤️
pink&deviant
20.01.2025 08:55
Fajn reklama. Spustíme znova , najlepšie mať niekoho čo to vybaví, swapy listiny atď...
Ten blbec hneď ak koberec
Tomassino
20.01.2025 09:18
fork je taky možnost
Swordfish
20.01.2025 09:19
myslis vidlicka? a co vubec @vidlik ?
JanHonza
20.01.2025 10:14
↩
@Swordfish
tak jste ocividne meli dobry napad, to je dobre ❤️
Ted mam nastaven nákup za 50, tak snad je to taky dobrý nápad😁
Swordfish
20.01.2025 10:18
nejlepsi
lepsi nez chia
JanHonza
20.01.2025 10:18
Nepruď😁
🤣 3
Ondřej
20.01.2025 14:53
A Barron bude na ETH 😄
🤣 1
Kosa Fatty.io
20.01.2025 16:02
Tak co? Mate pripraveny fuds na uctu a podle toho co rekne tak nakoupite s pakou aspon 25x?
😄
Swordfish
20.01.2025 16:03
sell the news ?
Kosa Fatty.io
20.01.2025 16:06
Tipujou, ze kdyz vcera nakoupil eth za 20mega tak oznami rezervy na eth
(upraveno)
🤷♂️
Kdo vi 🙂 treba rekne ze Polkadot je budoucnost
(upraveno)
🤣 1
😍
Swordfish
20.01.2025 16:26
Swordfish
20.01.2025 17:02
Swordfish
20.01.2025 17:20
uz vyhlasuje co hned podepise
- stav nouze na jizni hranici - chce deportovat miliony lidi
dale tam chce poslat jednotky jako odstraseni
(upraveno)
dale tam chce poslat jednotky jako odstraseni
- chce bojovat proti inflaci
Tomassino
20.01.2025 17:23
we will drill baby drill
💯 1
bring prices down 🙂
Swordfish
20.01.2025 17:24
- konci green deal
Tomassino
20.01.2025 17:25
to asi nebude Elon úplně rád
Swordfish
20.01.2025 17:25
- a budou cla
- ohlaseni vzniku DOGE
Tomassino
20.01.2025 17:26
like never before
Swordfish
20.01.2025 17:26
- stop cenzure a svoboda projevu
Tomassino
20.01.2025 17:28
to má hodně práce před sebou v 78 letech
Swordfish
20.01.2025 17:28
- budou proste jen 2 pohlavi - muzi a zeny
Tomassino
20.01.2025 17:29
Swordfish
20.01.2025 17:31
- Mexicky zaliv bude nyni Americky zaliv
- chce si vzit Panamsky pruplav zpet (nevim jak to myslel)
Tomassino
20.01.2025 17:34
↩
@Swordfish
- chce si vzit Panamsky pruplav zpet (nevim jak to myslel)
pár válečnejch lodí to rozjasní, kdo vytváří fakturu za proplutí a jaký je pořadí
Tomassino
20.01.2025 17:40
Melanie stojí půlku 🙂
Swordfish
20.01.2025 17:40
konec proslovu, nic o Trump Coinu ani cryptu, ci statni rezerve
🥺 5
Kosa Fatty.io
20.01.2025 18:02
Mars 30%
😄
Plastex
20.01.2025 18:43
Brno je fakt jinde, jsem ve vietnamsky restauraci a hraje tu live country kapela 😄
Kosa Fatty.io
20.01.2025 18:55
↩
@Plastex
Brno je fakt jinde, jsem ve vietnamsky restauraci a hraje tu live country kapela 😄
Kde?
iblik
20.01.2025 18:56
Určitě bude na olomoucké 😀
Plastex
20.01.2025 19:23
↩
@Kosa Fatty.io
Kde?
Horova ulice 🙂
Zabovresky:-)
iblik
20.01.2025 19:24
Tam jak mají ty mavaci kočky?
Plastex
20.01.2025 19:26
↩
@iblik
Tam jak mají ty mavaci kočky?
Jo maji ale ted zrovna nemavaji :/D
Kosa Fatty.io
20.01.2025 20:21
Podepise na stadionu neco o kryptu?
(upraveno)
Plastex
20.01.2025 20:31
↩
@Včelkamára
(attachment)
Dej adresu na to se zitra dojdu podivat 😄
🤣 1
Plastex
20.01.2025 20:32
↩
@Kosa Fatty.io
Podepise na stadionu neco o kryptu?
Jestli to bylo na me tak nechapu 🙂
Swordfish
20.01.2025 20:38
Plastex
20.01.2025 21:17
↩
@Včelkamára
(attachment)
Tak uz vim kde to je 😄
Nádražní
Brno, Česko https://mapy.cz/s/hacatozuko
Brno, Česko https://mapy.cz/s/hacatozuko
Včelkamára
20.01.2025 21:34
↩
@Plastex
Tak uz vim kde to je 😄
a fakt to tam je jo? mě poser 😄
Plastex
20.01.2025 21:46
↩
@Včelkamára
a fakt to tam je jo? mě poser 😄
Prej jo, ale ja tam jeste nebyl 😄
Ale jelikoz tu budu jeste v pulce unora a na konci brezna tak to overim 🙂
Dřevo
21.01.2025 07:42
Trump je v úřadu a je to na pytel. Nevíte co s tím ?
Meritik
21.01.2025 08:01
↩
@Dřevo
Trump je v úřadu a je to na pytel. Nevíte co s tím ?
Trump je v úřadu 12 hodin.... Co bys čekal? Trošku trpělivosti... 😉
Dřevo
21.01.2025 08:03
Čekal jsem růst pytle, teda bagu.
Dřevo
21.01.2025 08:59
Kupujete ten trump ?
JUDr. Inkognito
21.01.2025 09:09
↩
@Dřevo
Kupujete ten trump ?
ne
😫 1
JUDr. Inkognito
21.01.2025 10:00
mem official Trum by mohlo být skvělé meme kdyby jej vydali udržitelně a opravdu jako meme.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
Dřevo
21.01.2025 10:05
Ale já bych taky chtěl vydělat peníze.
🤣 2
JUDr. Inkognito
21.01.2025 10:27
↩
@Dřevo
Ale já bych taky chtěl vydělat peníze.
to by chtěl skoro každý, ale skoro každý je otrok systému a peníze nemá a mít nebude, bude mít jen na přežití nebo trochu více na vyvolání pocitu bohatosti. Pokud by se náhodou stalo že vyděláš nějaké větší peníze na memecoinu tak tím nezbohatneš, musíš změnit mindset tím se přiblížíš k bohatství 🤔
Dřevo
21.01.2025 10:28
Někde uprostřed jsem se ztratil.
JUDr. Inkognito
21.01.2025 14:26
↩
@Swordfish
co je toto za degeninu ?
starý dobrý Vechain 🙂 nikdy jsme ho neměl, nevím k čemu slouží ale obohacuje nás už 5 let 🙂
kovandaa | Fatty.io |
21.01.2025 14:27
↩
@Swordfish
co je toto za degeninu ?
To dostáváš za staking (stačí držet v peněžence) VETu.
(upraveno)
Tomáš
21.01.2025 14:27
↩
@JUDr. Inkognito
starý dobrý Vechain 🙂 nikdy jsme ho neměl, nevím k čemu slouží ale obohacuje nás už 5 let 🙂
to není přímo vechain, ale jeho gas token (nějaký získáváš tím, že vechain máš a platíš jim za transakce)
Ponke
21.01.2025 16:12
↩
@JUDr. Inkognito
mem official Trum by mohlo být skvělé meme kdyby jej vydali udržitelně a opravdu jako meme.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
99% lidi netusi co je inflace. Jeste navic u krypta