# pokec
184679 zpráv • strana 161/1847
Poustnak 19.01.2025 22:52
prý nastaví státní správu aby fungovala století 😄
Tomassino 19.01.2025 22:53
pohádkáři jsou to, ale umí moc pěkně vyprávět 🙂
Poustnak 19.01.2025 22:55
třeba se jim to povede a všichni budeme jen čumět. ale nevěřím, že se současný systém vzdá svého statusu lehce. ale kdo ví.
Tomassino 19.01.2025 22:57
jsem v prdeli, v eu budeme za chvíli 100 let za opicema 🙂
Poustnak 19.01.2025 23:00
@Tomassino jsem v prdeli, v eu budeme za chvíli 100 let za opicema 🙂
tak to určite by jsme tam byli i bez Trumpa.
Ale je to náš kontinent a tak jak se tady chováme tak dopadneme.
Swordfish 19.01.2025 23:01
koupili jste dipik ?
Poustnak 19.01.2025 23:06
já ne
Poustnak 19.01.2025 23:38
koukám, že jdeme stále dolů. nechci to vidět a jdu raději spát
Swordfish 20.01.2025 05:39
Vše v pořádku
Tomassino 20.01.2025 06:22
Melanie už je taky na cexech
Plastex 20.01.2025 08:43
:-D novinky tentokrat zase tolik nezaspali :-)
JanHonza 20.01.2025 08:47
Nastavil jsem prodej na 60 a prodáno, včera to bylo o nervy
❤️ 1
pink&deviant 20.01.2025 08:48
S priateľkou sme chceli spustiť jej projekt tak pre radosť, nejaký dobrák ukradol loga website link a úspešne spustil náš projekt 🤣🤣
Čuraci , ešte nás aj blokol a propaguje ďalej 🤣
Na launch dosiahol 100%.
Swordfish 20.01.2025 08:53
tak jste ocividne meli dobry napad, to je dobre ❤️
pink&deviant 20.01.2025 08:55
Fajn reklama. Spustíme znova , najlepšie mať niekoho čo to vybaví, swapy listiny atď...
Ten blbec hneď ak koberec
Tomassino 20.01.2025 09:18
fork je taky možnost
Swordfish 20.01.2025 09:19
myslis vidlicka? a co vubec @vidlik ?
JanHonza 20.01.2025 10:14
@Swordfish tak jste ocividne meli dobry napad, to je dobre ❤️
Ted mam nastaven nákup za 50, tak snad je to taky dobrý nápad😁
Swordfish 20.01.2025 10:18
nejlepsi
lepsi nez chia
JanHonza 20.01.2025 10:18
Nepruď😁
🤣 3
Ondřej 20.01.2025 14:53
A Barron bude na ETH 😄
🤣 1
Kosa Fatty.io 20.01.2025 16:02
Tak co? Mate pripraveny fuds na uctu a podle toho co rekne tak nakoupite s pakou aspon 25x?
😄
Swordfish 20.01.2025 16:03
sell the news ?
Kosa Fatty.io 20.01.2025 16:06
Tipujou, ze kdyz vcera nakoupil eth za 20mega tak oznami rezervy na eth
(upraveno)
🤷‍♂️
Kdo vi 🙂 treba rekne ze Polkadot je budoucnost
(upraveno)
🤣 1
😍
Kosa Fatty.io 20.01.2025 16:17
🤣 1
Btw: coingecko uz je ready 😂😅
Vlastni kategorie USA
Swordfish 20.01.2025 16:26
Swordfish 20.01.2025 17:20
uz vyhlasuje co hned podepise
- stav nouze na jizni hranici - chce deportovat miliony lidi
dale tam chce poslat jednotky jako odstraseni
(upraveno)
- chce bojovat proti inflaci
Tomassino 20.01.2025 17:23
we will drill baby drill
💯 1
bring prices down 🙂
Swordfish 20.01.2025 17:24
- konci green deal
Tomassino 20.01.2025 17:25
to asi nebude Elon úplně rád
Swordfish 20.01.2025 17:25
- a budou cla
- ohlaseni vzniku DOGE
Tomassino 20.01.2025 17:26
like never before
Swordfish 20.01.2025 17:26
- stop cenzure a svoboda projevu
Tomassino 20.01.2025 17:28
to má hodně práce před sebou v 78 letech
Swordfish 20.01.2025 17:28
- budou proste jen 2 pohlavi - muzi a zeny
Swordfish 20.01.2025 17:31
- Mexicky zaliv bude nyni Americky zaliv
- chce si vzit Panamsky pruplav zpet (nevim jak to myslel)
Tomassino 20.01.2025 17:33
🤣 1
Tomassino 20.01.2025 17:34
@Swordfish - chce si vzit Panamsky pruplav zpet (nevim jak to myslel)
pár válečnejch lodí to rozjasní, kdo vytváří fakturu za proplutí a jaký je pořadí
Tomassino 20.01.2025 17:40
Melanie stojí půlku 🙂
Swordfish 20.01.2025 17:40
konec proslovu, nic o Trump Coinu ani cryptu, ci statni rezerve
🥺 5
Kosa Fatty.io 20.01.2025 18:02
Mars 30%
😄
Plastex 20.01.2025 18:43
Brno je fakt jinde, jsem ve vietnamsky restauraci a hraje tu live country kapela 😄
Kosa Fatty.io 20.01.2025 18:55
@Plastex Brno je fakt jinde, jsem ve vietnamsky restauraci a hraje tu live country kapela 😄
Kde?
iblik 20.01.2025 18:56
Určitě bude na olomoucké 😀
Plastex 20.01.2025 19:23
@Kosa Fatty.io Kde?
Horova ulice 🙂
Zabovresky:-)
iblik 20.01.2025 19:24
Tam jak mají ty mavaci kočky?
Plastex 20.01.2025 19:26
@iblik Tam jak mají ty mavaci kočky?
Jo maji ale ted zrovna nemavaji :/D
Kosa Fatty.io 20.01.2025 20:21
Podepise na stadionu neco o kryptu?
(upraveno)
Včelkamára 20.01.2025 20:30
@Plastex Brno je fakt jinde, jsem ve vietnamsky restauraci a hraje tu live country kapela 😄
Plastex 20.01.2025 20:31
@Včelkamára (attachment)
Dej adresu na to se zitra dojdu podivat 😄
🤣 1
Plastex 20.01.2025 20:32
@Kosa Fatty.io Podepise na stadionu neco o kryptu?
Jestli to bylo na me tak nechapu 🙂
JUDr. Inkognito 20.01.2025 20:36
Plastex 20.01.2025 21:17
@Včelkamára (attachment)
Tak uz vim kde to je 😄
Nádražní
Brno, Česko https://mapy.cz/s/hacatozuko
Včelkamára 20.01.2025 21:34
@Plastex Tak uz vim kde to je 😄
a fakt to tam je jo? mě poser 😄
Plastex 20.01.2025 21:46
@Včelkamára a fakt to tam je jo? mě poser 😄
Prej jo, ale ja tam jeste nebyl 😄
Ale jelikoz tu budu jeste v pulce unora a na konci brezna tak to overim 🙂
Dřevo 21.01.2025 07:42
Trump je v úřadu a je to na pytel. Nevíte co s tím ?
Meritik 21.01.2025 08:01
@Dřevo Trump je v úřadu a je to na pytel. Nevíte co s tím ?
Trump je v úřadu 12 hodin.... Co bys čekal? Trošku trpělivosti... 😉
Dřevo 21.01.2025 08:03
Čekal jsem růst pytle, teda bagu.
Dřevo 21.01.2025 08:59
Kupujete ten trump ?
JUDr. Inkognito 21.01.2025 09:09
@Dřevo Kupujete ten trump ?
ne
😫 1
JUDr. Inkognito 21.01.2025 10:00
mem official Trum by mohlo být skvělé meme kdyby jej vydali udržitelně a opravdu jako meme.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
Dřevo 21.01.2025 10:05
Ale já bych taky chtěl vydělat peníze.
🤣 2
JUDr. Inkognito 21.01.2025 10:27
@Dřevo Ale já bych taky chtěl vydělat peníze.
to by chtěl skoro každý, ale skoro každý je otrok systému a peníze nemá a mít nebude, bude mít jen na přežití nebo trochu více na vyvolání pocitu bohatosti. Pokud by se náhodou stalo že vyděláš nějaké větší peníze na memecoinu tak tím nezbohatneš, musíš změnit mindset tím se přiblížíš k bohatství 🤔
Dřevo 21.01.2025 10:28
Někde uprostřed jsem se ztratil.
Swordfish 21.01.2025 13:51
co je toto za degeninu ?
JUDr. Inkognito 21.01.2025 14:26
@Swordfish co je toto za degeninu ?
starý dobrý Vechain 🙂 nikdy jsme ho neměl, nevím k čemu slouží ale obohacuje nás už 5 let 🙂
kovandaa | Fatty.io | 21.01.2025 14:27
@Swordfish co je toto za degeninu ?
To dostáváš za staking (stačí držet v peněžence) VETu.
(upraveno)
Tomáš 21.01.2025 14:27
@JUDr. Inkognito starý dobrý Vechain 🙂 nikdy jsme ho neměl, nevím k čemu slouží ale obohacuje nás už 5 let 🙂
to není přímo vechain, ale jeho gas token (nějaký získáváš tím, že vechain máš a platíš jim za transakce)
Ponke 21.01.2025 16:12
@JUDr. Inkognito mem official Trum by mohlo být skvělé meme kdyby jej vydali udržitelně a opravdu jako meme.
Jenže pak vydali i další meme jako Melanie a pod, ani nevím co vše a navíc TRUMP meme je postaveno vyloženě pro tvůrce a pro insidery a ne pro komunitu. Tj. je to inflační sračka na které chtějí jen a jen vydělat peníze.
99% lidi netusi co je inflace. Jeste navic u krypta
Tomáš 21.01.2025 18:22
pokud by někdo chtěl spekulovat na buyback u virtual agentů, tak jsem si teď splácal orientační tabulku za kolik peněz ještě budou tokeny vykupovat