JanHonza
18.01.2025 19:03
Vypadá to, že jsem o ně přišel
Tomáš
18.01.2025 19:37
↩
@JanHonza
Chlapi poraďte mi prosím. Poslal jsem si přes Portalbridge z Metamasku do Phantomu tokeny na zkoušku a přišly. Podruhé ale nepřišly, píše mi to tohle
a první transakce, která došla OK tam má jiné info? ... každý bridge to taguje trochu jinak, konkrétně ten tvůj zmíněný vůbec neznám, abych si porovnal ... jinak jak je to dlouho? (taky se mohlo stát, že první transakce šla "ihned" a druhá se chvilku zpozdí, protože předpokládám, že to byla vyšší suma, že je malá likvidita nebo něco ... nedávno se mi na orbiter stalo, že první transakce asi 10 vteřina a následně druhá skoro hodinu)
JanHonza
18.01.2025 19:41
↩
@Tomáš
a první transakce, která došla OK tam má jiné info? ... každý bridge to taguje trochu jinak, konkrétně ten tvůj zmíněný vůbec neznám, abych si porovnal ... jinak jak je to dlouho? (taky se mohlo stát, že první transakce šla "ihned" a druhá se chvilku zpozdí, protože předpokládám, že to byla vyšší suma, že je malá likvidita nebo něco ... nedávno se mi na orbiter stalo, že první transakce asi 10 vteřina a následně druhá skoro hodinu)
Píše to deposit for burn
Tomáš
18.01.2025 19:45
to je screen z trochu jiné části exploreru, takže neporovnatelné
JanHonza
18.01.2025 20:10
↩
@Tomáš
to je screen z trochu jiné části exploreru, takže neporovnatelné
Už jsem na to přišel, transakce čekala na vypálení. Zadal jsem Hash transakce a nabídlo mi to claim. Díky za ochotu.
Swordfish
18.01.2025 20:43
pink&deviant
19.01.2025 10:11
Ja som za každú srandu , ale to čo predvádza Trump sú dosť revolučné veci . NWO podľa Trumpa🤣 . Uvidíte on ukeca aj Putina. Zlaté času USA 2.0 😎
AMwhatAM
19.01.2025 10:58
kua ten Ether dostava kour<:panda:822537684336771073>
kicom:831836375271079977 1
✅ 1
Tomassino
19.01.2025 11:26
solana new ath
Tomáš
19.01.2025 11:44
↩
@Tomassino
solana new ath
Tak už žádnou nemám, prodala se v likviditě
Tomáš
19.01.2025 12:21
↩
@AMwhatAM
kua ten Ether dostava kour<:panda:822537684336771073>
To je celkem nemilé 🤷🙈
Gali
19.01.2025 12:27
Taknokrem solany a tumpa nerastie nič asi.
Swordfish
19.01.2025 12:49
A co teprve zitra?
Bude projev k celému světu, kde zmíní trump coin a dojde to na #2 mcap
Včelkamára
19.01.2025 13:28
Sol mě skočila na 2. místo v portfoliu 🤣 asi čas zase něco málo prodat
Swordfish
19.01.2025 17:50
Nakoupeno na 15$
👍 1
Paul_yogi23
19.01.2025 17:53
na 11 dol. mi to přišlo drahý
👍 1
Invi
19.01.2025 18:08
Kupodivu jsem v tom taky 😂
Beeman 4.0.
19.01.2025 18:28
↩
@Swordfish
Nakoupeno na 15$
rychlý prachy <:kek:872079105607233557>
JanHonza
19.01.2025 18:42
Nakoupeno na 25$
bumelak
19.01.2025 18:49
njn jsem starej, nebaví mě honit podobný pitchoviny😉
JanHonza
19.01.2025 18:50
Arnold Rimmer
19.01.2025 18:55
Nemám nic.
Teď za 60 to nebudu brát
👍 1
🥺 1
Plastex
19.01.2025 19:47
Kdysi jsem si rikal to same, btc za 3000 brat nebudu to je drahy 🙂 no nic, trumpa jsem taky nekoupil i kdyz jsem byl jeden ze stastnejsich a vstaval jsem vcera ve 4 rano takze jsem ho videl jeste na 5 dolarech 😄
👍 1
Tomáš
19.01.2025 19:52
čím dám tím víc si myslím, že za pár dnů tahle bublina trump mánie skončí a máme na chvíli pauzu
JUDr. Inkognito
19.01.2025 19:53
↩
@Plastex
Kdysi jsem si rikal to same, btc za 3000 brat nebudu to je drahy 🙂 no nic, trumpa jsem taky nekoupil i kdyz jsem byl jeden ze stastnejsich a vstaval jsem vcera ve 4 rano takze jsem ho videl jeste na 5 dolarech 😄
prostě na takové rychlé kaufy tady nejsme připraveni 😅
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
Plastex
19.01.2025 20:01
↩
@JUDr. Inkognito
prostě na takové rychlé kaufy tady nejsme připraveni 😅
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
Kdyz pekyho medicina se mi moc nevyplaci 🙂
Tomáš
19.01.2025 20:02
protože nehraješ jeho hru ...
👍 1
Plastex
19.01.2025 20:04
↩
@Tomáš
protože nehraješ jeho hru ...
Snazim se ji hrat ale nejde to, uz sem ti dneska psal o gamechangeru 🙂
Borek
19.01.2025 20:04
uz jste nekdo dostal prachy z FTXka?
Gali
19.01.2025 20:15
↩
@Borek
uz jste nekdo dostal prachy z FTXka?
Tuším že to bolo tak, môžu vyplácať už, ale budú až v marci tuším.
❤️ 1
Arnold Rimmer
19.01.2025 20:17
Prej vlastní 80% tokenů. Vidím to na rychlou jízdu.
Po tom jmenování to půjde beztak do hajzlu
Není kojot, začne prodávat
iblik
19.01.2025 20:22
A bude mít takovou likviditu?
Bude to muset prodavat hodne pomalu aby o to byl nějaký zájem a cena nezačala tak rychlé padat
Plastex
19.01.2025 21:30
😄
hamakar
19.01.2025 21:36
Buď raketa na 100 nebo zhasínáme.
Tomáš
19.01.2025 21:44
tady máte důvod výplachu
trump to repostoval u sebe
a celá solana je v prdeli (teda doufám, protože jeslti to není jen chyba zobrazení, že síť nezvládá, tak mi vykradli walletku 😄 )
Tomassino
19.01.2025 21:50
spadne během 24h solana?
✅ 3
❌ 1
Gali
19.01.2025 21:51
Akurát som rozmýšľal ci nieje nejaka Mélanie dpc 🙂 má Trump aj PSA dajakeho ?
Tomáš
19.01.2025 21:52
↩
@Tomassino
spadne během 24h solana?
už tak před hodinou 😄
Tomassino
19.01.2025 21:52
ještě má synka barona
Tomassino
19.01.2025 21:53
↩
@Tomáš
už tak před hodinou 😄
ok, špatná otázka, takže ne jestli, ale kolikrát během 24h ještě
1️⃣ 1
2️⃣ 1
3️⃣ 1
5️⃣ 1
♾️ 2
Tomáš
19.01.2025 21:55
↩
@Tomassino
ok, špatná otázka, takže ne jestli, ale kolikrát během 24h ještě
nebo spíš jestli to do 24 hodin vůbec nahodí? 😄
✅ 1
❌ 1
Tomassino
19.01.2025 21:55
all systems up
Tomáš
19.01.2025 21:57
ale nejsem sám, komu to nejede https://x.com/JasonYanowitz/status/1881096790847660124
víceméně úplně mrtvo, nenačte to zůstatky, nejsem swapovat, nevidíš pozice v likviditě
agregátor dexů taky nedovolí swapovat, ale rovnou hlásí, že cena je ASI o 35 % špatně 😄
kdo to zaplatí?
Poustnak
19.01.2025 21:59
ten výplach je daleko větší a je všude
Tomáš
19.01.2025 22:00
↩
@Poustnak
ten výplach je daleko větší a je všude
No protože ztráta důvěry a obavy, tak výplach všeho
Tomassino
19.01.2025 22:00
dokud nepadají cexy tak pohoda
Plastex
19.01.2025 22:01
↩
@JanHonza
(attachment)
To je trump? Jestli jo dej tam short jak krava 😄
Jo aha, to je vterinovy graf 😄 nic nedavej 😄
Poustnak
19.01.2025 22:02
↩
@Tomáš
No protože ztráta důvěry a obavy, tak výplach všeho
obavy z čeho, že klesl trump coin co se dnes zbláznil?
Tomassino
19.01.2025 22:05
obavy, že nevidíš zůstatky na peněžence a nemůžeš nic dělat na dexu asi myslel
no tvl. jestli to takhle hoši pojedou i s FEDem, tak to bude velká jízda 🙂
Plastex
19.01.2025 22:06
Tohle asi nikdo moc necekal kdyz si tak nejak kazdy liboval jak to trump pekne rozjede 😄
(upraveno)
Tomassino
19.01.2025 22:08
rug pull na inaugurační den by bylo opravdu originální entréé
👍 1
JanHonza
19.01.2025 22:11
↩
@Tomassino
rug pull na inaugurační den by bylo opravdu originální entréé
tjn
Tomáš
19.01.2025 22:11
↩
@Poustnak
obavy z čeho, že klesl trump coin co se dnes zbláznil?
Obavy, že je Trump kokot a tohle už je vážně moc...
Jestli nevnimas, že tohle je prostě pro celý krypto špatně, tak to asi stručně nedovedu vysvětlit
Plastex
19.01.2025 22:12
No nic, zavirame kram 🙂 ja jsem jen na vitrualu v longu za pak dolcu, tak cau v bearu pristi mesic 🙂 tam uz asi zacnu spis jen kupovat btc a budu to sledovat povzadli 😄
Poustnak
19.01.2025 22:18
↩
@Tomáš
Jestli nevnimas, že tohle je prostě pro celý krypto špatně, tak to asi stručně nedovedu vysvětlit
já to vnímám tak že na světě je dost pitomců co si koupí hovadinu a on uspokojí jen poptávku. to že to lidi kupují je jejich rozhodnutí at blbé nebo dobré. to tu bude vždycky.
koukni na vlákno nahoru kupovali to i kluci tady a nikdo si nemyslel že je to moc. já se toho nedotknul a nikdy nedotknu ať to udělá cokoli
Tomáš
19.01.2025 22:22
Já sám psal, že tohle je šílené a až se to zbortí, tak to pošle dolů všechno
Poustnak
19.01.2025 22:22
↩
@Tomáš
Já sám psal, že tohle je šílené a až se to zbortí, tak to pošle dolů všechno
a je to tady. budem levněji nakupovat co má smysl
Swordfish
19.01.2025 22:23
Tomáš
19.01.2025 22:23
Jenže teď očekávám, že půjde dolů i to co smysl má a to klidně na delší dobu
Swordfish
19.01.2025 22:24
jestli zmini ten coin, tak to jde zpet
Poustnak
19.01.2025 22:25
↩
@Tomáš
Jenže teď očekávám, že půjde dolů i to co smysl má a to klidně na delší dobu
to já taky. už to čekám dost dlouho a pořád to moc dolu nejde.
Swordfish
19.01.2025 22:28
tak uz zminil bitcoin 😄
🤣 1
Poustnak
19.01.2025 22:29
Mě tohle hrálo do karet. zbavil jsem se teď hromady datomu a získal jsem skoro tolik atomů kolik bych dostal kdybych dělal unstake. mě tyhle dropnosti stačí 😄
(upraveno)
Tomassino
19.01.2025 22:33
kam jsme se to dopracovali 😄
Swordfish
19.01.2025 22:44
oznamil realizaci DOGE a Elon k mikrofonu
a nevedel co rict, jak trapne 😄
JanHonza
19.01.2025 22:46
↩
@Swordfish
a nevedel co rict, jak trapne 😄
šašek, dlouho tam nebyl
Poustnak
19.01.2025 22:48
Elon s pěkně zakoktal
Swordfish
19.01.2025 22:48
Elon kokta normalne
Tomassino
19.01.2025 22:49
and maga, yeah
😄
Gali
19.01.2025 22:52
To čo, sell the news 🙂
Poustnak
19.01.2025 22:52
prý nastaví státní správu aby fungovala století 😄
Tomassino
19.01.2025 22:53
pohádkáři jsou to, ale umí moc pěkně vyprávět 🙂