# pokec
184681 zpráv • strana 162/1847
JanHonza 18.01.2025 19:03
Vypadá to, že jsem o ně přišel
Tomáš 18.01.2025 19:37
@JanHonza Chlapi poraďte mi prosím. Poslal jsem si přes Portalbridge z Metamasku do Phantomu tokeny na zkoušku a přišly. Podruhé ale nepřišly, píše mi to tohle
a první transakce, která došla OK tam má jiné info? ... každý bridge to taguje trochu jinak, konkrétně ten tvůj zmíněný vůbec neznám, abych si porovnal ... jinak jak je to dlouho? (taky se mohlo stát, že první transakce šla "ihned" a druhá se chvilku zpozdí, protože předpokládám, že to byla vyšší suma, že je malá likvidita nebo něco ... nedávno se mi na orbiter stalo, že první transakce asi 10 vteřina a následně druhá skoro hodinu)
JanHonza 18.01.2025 19:41
@Tomáš a první transakce, která došla OK tam má jiné info? ... každý bridge to taguje trochu jinak, konkrétně ten tvůj zmíněný vůbec neznám, abych si porovnal ... jinak jak je to dlouho? (taky se mohlo stát, že první transakce šla "ihned" a druhá se chvilku zpozdí, protože předpokládám, že to byla vyšší suma, že je malá likvidita nebo něco ... nedávno se mi na orbiter stalo, že první transakce asi 10 vteřina a následně druhá skoro hodinu)
Píše to deposit for burn
Tomáš 18.01.2025 19:45
to je screen z trochu jiné části exploreru, takže neporovnatelné
JanHonza 18.01.2025 20:10
@Tomáš to je screen z trochu jiné části exploreru, takže neporovnatelné
Už jsem na to přišel, transakce čekala na vypálení. Zadal jsem Hash transakce a nabídlo mi to claim. Díky za ochotu.
pink&deviant 19.01.2025 10:11
Ja som za každú srandu , ale to čo predvádza Trump sú dosť revolučné veci . NWO podľa Trumpa🤣 . Uvidíte on ukeca aj Putina. Zlaté času USA 2.0 😎
AMwhatAM 19.01.2025 10:58
kua ten Ether dostava kour<:panda:822537684336771073>
kicom:831836375271079977 1 1
Tomassino 19.01.2025 11:26
solana new ath
Tomáš 19.01.2025 11:44
@Tomassino solana new ath
Tak už žádnou nemám, prodala se v likviditě
Tomáš 19.01.2025 12:21
@AMwhatAM kua ten Ether dostava kour<:panda:822537684336771073>
To je celkem nemilé 🤷🙈
Gali 19.01.2025 12:27
Taknokrem solany a tumpa nerastie nič asi.
Swordfish 19.01.2025 12:49
A co teprve zitra?
Bude projev k celému světu, kde zmíní trump coin a dojde to na #2 mcap
Včelkamára 19.01.2025 13:28
Sol mě skočila na 2. místo v portfoliu 🤣 asi čas zase něco málo prodat
Arnold Rimmer 19.01.2025 17:21
Kupuje to tady někdo?
Swordfish 19.01.2025 17:50
Nakoupeno na 15$
👍 1
Paul_yogi23 19.01.2025 17:53
na 11 dol. mi to přišlo drahý
👍 1
Invi 19.01.2025 18:08
Kupodivu jsem v tom taky 😂
Beeman 4.0. 19.01.2025 18:28
@Swordfish Nakoupeno na 15$
rychlý prachy <:kek:872079105607233557>
JanHonza 19.01.2025 18:42
Nakoupeno na 25$
bumelak 19.01.2025 18:49
njn jsem starej, nebaví mě honit podobný pitchoviny😉
Arnold Rimmer 19.01.2025 18:55
Nemám nic.
Teď za 60 to nebudu brát
👍 1 🥺 1
Plastex 19.01.2025 19:47
Kdysi jsem si rikal to same, btc za 3000 brat nebudu to je drahy 🙂 no nic, trumpa jsem taky nekoupil i kdyz jsem byl jeden ze stastnejsich a vstaval jsem vcera ve 4 rano takze jsem ho videl jeste na 5 dolarech 😄
👍 1
Tomáš 19.01.2025 19:52
čím dám tím víc si myslím, že za pár dnů tahle bublina trump mánie skončí a máme na chvíli pauzu
JUDr. Inkognito 19.01.2025 19:53
@Plastex Kdysi jsem si rikal to same, btc za 3000 brat nebudu to je drahy 🙂 no nic, trumpa jsem taky nekoupil i kdyz jsem byl jeden ze stastnejsich a vstaval jsem vcera ve 4 rano takze jsem ho videl jeste na 5 dolarech 😄
prostě na takové rychlé kaufy tady nejsme připraveni 😅
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
Plastex 19.01.2025 20:01
@JUDr. Inkognito prostě na takové rychlé kaufy tady nejsme připraveni 😅
to umí možná jen pár odběratelů Pekyho medicíny...
Kdyz pekyho medicina se mi moc nevyplaci 🙂
Tomáš 19.01.2025 20:02
protože nehraješ jeho hru ...
👍 1
Plastex 19.01.2025 20:04
@Tomáš protože nehraješ jeho hru ...
Snazim se ji hrat ale nejde to, uz sem ti dneska psal o gamechangeru 🙂
Borek 19.01.2025 20:04
uz jste nekdo dostal prachy z FTXka?
Gali 19.01.2025 20:15
@Borek uz jste nekdo dostal prachy z FTXka?
Tuším že to bolo tak, môžu vyplácať už, ale budú až v marci tuším.
❤️ 1
Arnold Rimmer 19.01.2025 20:17
Prej vlastní 80% tokenů. Vidím to na rychlou jízdu.
Po tom jmenování to půjde beztak do hajzlu
Není kojot, začne prodávat
iblik 19.01.2025 20:22
A bude mít takovou likviditu?
Bude to muset prodavat hodne pomalu aby o to byl nějaký zájem a cena nezačala tak rychlé padat
JanHonza 19.01.2025 21:28
Plastex 19.01.2025 21:30
😄
hamakar 19.01.2025 21:36
Buď raketa na 100 nebo zhasínáme.
JanHonza 19.01.2025 21:37
už to zase jde nahoru, pěkná houpačka
Tomáš 19.01.2025 21:44
tady máte důvod výplachu
trump to repostoval u sebe
a celá solana je v prdeli (teda doufám, protože jeslti to není jen chyba zobrazení, že síť nezvládá, tak mi vykradli walletku 😄 )
Tomassino 19.01.2025 21:50
spadne během 24h solana?
3 1
Gali 19.01.2025 21:51
Akurát som rozmýšľal ci nieje nejaka Mélanie dpc 🙂 má Trump aj PSA dajakeho ?
Tomáš 19.01.2025 21:52
@Tomassino spadne během 24h solana?
už tak před hodinou 😄
Tomassino 19.01.2025 21:52
ještě má synka barona
Tomassino 19.01.2025 21:53
@Tomáš už tak před hodinou 😄
ok, špatná otázka, takže ne jestli, ale kolikrát během 24h ještě
1️⃣ 1 2️⃣ 1 3️⃣ 1 5️⃣ 1 ♾️ 2
Tomáš 19.01.2025 21:55
@Tomassino ok, špatná otázka, takže ne jestli, ale kolikrát během 24h ještě
nebo spíš jestli to do 24 hodin vůbec nahodí? 😄
1 1
Tomáš 19.01.2025 21:57
víceméně úplně mrtvo, nenačte to zůstatky, nejsem swapovat, nevidíš pozice v likviditě
agregátor dexů taky nedovolí swapovat, ale rovnou hlásí, že cena je ASI o 35 % špatně 😄
kdo to zaplatí?
JanHonza 19.01.2025 21:58
na binance jede
Poustnak 19.01.2025 21:59
ten výplach je daleko větší a je všude
Tomáš 19.01.2025 22:00
@Poustnak ten výplach je daleko větší a je všude
No protože ztráta důvěry a obavy, tak výplach všeho
Tomassino 19.01.2025 22:00
dokud nepadají cexy tak pohoda
Plastex 19.01.2025 22:01
@JanHonza (attachment)
To je trump? Jestli jo dej tam short jak krava 😄
Jo aha, to je vterinovy graf 😄 nic nedavej 😄
Poustnak 19.01.2025 22:02
@Tomáš No protože ztráta důvěry a obavy, tak výplach všeho
obavy z čeho, že klesl trump coin co se dnes zbláznil?
Tomassino 19.01.2025 22:05
obavy, že nevidíš zůstatky na peněžence a nemůžeš nic dělat na dexu asi myslel
no tvl. jestli to takhle hoši pojedou i s FEDem, tak to bude velká jízda 🙂
Plastex 19.01.2025 22:06
Tohle asi nikdo moc necekal kdyz si tak nejak kazdy liboval jak to trump pekne rozjede 😄
(upraveno)
Tomassino 19.01.2025 22:08
rug pull na inaugurační den by bylo opravdu originální entréé
👍 1
JanHonza 19.01.2025 22:11
@Tomassino rug pull na inaugurační den by bylo opravdu originální entréé
tjn
Tomáš 19.01.2025 22:11
@Poustnak obavy z čeho, že klesl trump coin co se dnes zbláznil?
Obavy, že je Trump kokot a tohle už je vážně moc...
Jestli nevnimas, že tohle je prostě pro celý krypto špatně, tak to asi stručně nedovedu vysvětlit
Plastex 19.01.2025 22:12
No nic, zavirame kram 🙂 ja jsem jen na vitrualu v longu za pak dolcu, tak cau v bearu pristi mesic 🙂 tam uz asi zacnu spis jen kupovat btc a budu to sledovat povzadli 😄
Poustnak 19.01.2025 22:18
@Tomáš Jestli nevnimas, že tohle je prostě pro celý krypto špatně, tak to asi stručně nedovedu vysvětlit
já to vnímám tak že na světě je dost pitomců co si koupí hovadinu a on uspokojí jen poptávku. to že to lidi kupují je jejich rozhodnutí at blbé nebo dobré. to tu bude vždycky.
koukni na vlákno nahoru kupovali to i kluci tady a nikdo si nemyslel že je to moc. já se toho nedotknul a nikdy nedotknu ať to udělá cokoli
Tomáš 19.01.2025 22:22
Já sám psal, že tohle je šílené a až se to zbortí, tak to pošle dolů všechno
Poustnak 19.01.2025 22:22
@Tomáš Já sám psal, že tohle je šílené a až se to zbortí, tak to pošle dolů všechno
a je to tady. budem levněji nakupovat co má smysl
Swordfish 19.01.2025 22:23
Tomáš 19.01.2025 22:23
Jenže teď očekávám, že půjde dolů i to co smysl má a to klidně na delší dobu
Swordfish 19.01.2025 22:24
jestli zmini ten coin, tak to jde zpet
Poustnak 19.01.2025 22:25
@Tomáš Jenže teď očekávám, že půjde dolů i to co smysl má a to klidně na delší dobu
to já taky. už to čekám dost dlouho a pořád to moc dolu nejde.
Swordfish 19.01.2025 22:28
tak uz zminil bitcoin 😄
🤣 1
Poustnak 19.01.2025 22:29
Mě tohle hrálo do karet. zbavil jsem se teď hromady datomu a získal jsem skoro tolik atomů kolik bych dostal kdybych dělal unstake. mě tyhle dropnosti stačí 😄
(upraveno)
Tomassino 19.01.2025 22:33
kam jsme se to dopracovali 😄
Swordfish 19.01.2025 22:44
oznamil realizaci DOGE a Elon k mikrofonu
a nevedel co rict, jak trapne 😄
JanHonza 19.01.2025 22:46
@Swordfish a nevedel co rict, jak trapne 😄
šašek, dlouho tam nebyl
Poustnak 19.01.2025 22:48
Elon s pěkně zakoktal
Swordfish 19.01.2025 22:48
Elon kokta normalne
Tomassino 19.01.2025 22:49
and maga, yeah
😄
Gali 19.01.2025 22:52
To čo, sell the news 🙂
Poustnak 19.01.2025 22:52
prý nastaví státní správu aby fungovala století 😄
Tomassino 19.01.2025 22:53
pohádkáři jsou to, ale umí moc pěkně vyprávět 🙂