Swordfish
16.01.2025 12:21
Plastex
16.01.2025 15:12
Nemate nekdo kousek Sonic tokenu ( byvali fantom ) na pujceni?
Swordfish
16.01.2025 15:51
<:joe:825130132578369576>
pink&deviant
16.01.2025 16:33
eddiebong
16.01.2025 18:05
onchain analyza nová je up - be ready 🙂
😍 5
Tomassino
16.01.2025 18:08
@here Adamovo analýza je online v <#1123215493327761478>
(upraveno)
Tomassino
16.01.2025 18:09
↩
@eddiebong
onchain analyza nová je up - be ready 🙂
Ponke
16.01.2025 19:16
Jooooo tak jsem se vcera pletl ze nebude. Omlouvam se 🥹
Tomassino
16.01.2025 19:34
v čem konkrétně
Tomáš
16.01.2025 19:35
↩
@JanHonza
Neposkytuješ úložný prostor. Jen na svůj HDD jednou vygeneruješ soubor a necháš ho tam. Občas dojde k ověření a to je vše. HDD většinou stojí a nežerou energii, tím se Chia stává úspornější naž ETH a to i po přechodu z POW na POS. Chia je úsporná, bezpečná a decentralizovaná, její peněženka dokáže 100 % bez rizika vrátit platbu např. i druhý den zpět, když si zjistil, že jsi poslal token na špatnou adresu......atd. Vse si místo doměnek a špatných informací můžete lehce ověřit a nastudovat sami😉
ok a k čemu tam tedy ten soubor je? co je ta přidaná hodnota tohle někam nahrávat a jaký to má užitek pro uživatele? ... není to vrácení platby nebezpečné? uděláš s někým vexl a pak si to necháš vrátit? (nebo budeš ten chudák, který tu show zaplatí) proč bych chtěl přijmout něco, kde je možnost, že mi to zase vezmou? ... neber to zle, konstruktivní diskuze a trochu ďáblův advokát, pojďme diskutovat v čem je to tedy super a kde to má slabá místa
👀 1
Tomassino
16.01.2025 19:46
↩
@Ponke
Jooooo tak jsem se vcera pletl ze nebude. Omlouvam se 🥹
bude z tebe těžař? chia zapisovala dost dat na disk
Ponke
16.01.2025 19:48
↩
@Tomassino
bude z tebe těžař? chia zapisovala dost dat na disk
Myslim tu analyzu.
Tomassino
16.01.2025 19:48
xrp je v můnu 😄
Ponke
16.01.2025 19:54
↩
@Tomassino
xrp je v můnu 😄
Zatim se to rozjizdi. Moon bude az preskoci eth
Plastex
16.01.2025 19:55
To by byl nejvetsu fuck up tohoto runu, pokud by ho flipla solana tak bych se jen smal, ale xrp to asi budu brecet 😄
💯 1
Swordfish
16.01.2025 19:59
Ponke
16.01.2025 20:30
↩
@Plastex
To by byl nejvetsu fuck up tohoto runu, pokud by ho flipla solana tak bych se jen smal, ale xrp to asi budu brecet 😄
Presne proto se to stane.
JUDr. Inkognito
16.01.2025 21:13
↩
@eddiebong
onchain analyza nová je up - be ready 🙂
neprotiřečí si náhodou v analýze grafy LTH supply a LTH nupl? Nebo to chápu špatně?
eddiebong
16.01.2025 21:23
↩
@JUDr. Inkognito
neprotiřečí si náhodou v analýze grafy LTH supply a LTH nupl? Nebo to chápu špatně?
kdyz je LTH nupl vysoky, tak LTH supply vetsinou klesa - v podstate to znamena , ze LTHs prodavaji
JUDr. Inkognito
16.01.2025 21:36
↩
@eddiebong
kdyz je LTH nupl vysoky, tak LTH supply vetsinou klesa - v podstate to znamena , ze LTHs prodavaji
když LTH supply kleslo (prodali to) tak proč s tím neklesl i NUPL? 🤷♂️
eddiebong
16.01.2025 22:03
Nupl klesl
ale jako jinak vetsinu casu taky rostla cena , coz zene nupl nahoru
👍 1
JUDr. Inkognito
16.01.2025 22:19
co říkají kritici <@403204367345254402> <@760563163241644042> na tento projekt? za mě zajímavé prozkoumat (lepší než chčija a grass).
JanHonza
16.01.2025 23:16
JUDr. Inkognito
17.01.2025 06:45
Sakryš asi mám nakoupené špatně bagy 🥺
hamakar
17.01.2025 07:01
wen DOGE? 🤔
Ponke
17.01.2025 07:25
Kvuli tomuhle jsem xrp prodal a koupil btc. S cenou to ani nehlo. Na alze vyprodane trezory.
Takze jestli jdeme do posledni faze bull runu, tak radsi zustanu s padajicim btc dalsi 4 roky nez s xrp a aixbt <:kicom:831836375271079977>
👍 3
JUDr. Inkognito
17.01.2025 07:44
s ničím nezůstaneme vše prodáme
Ponke
17.01.2025 07:45
↩
@JUDr. Inkognito
s ničím nezůstaneme vše prodáme
Jojo ale kdyz to netrefim, radsi zustanu v ruce s btc nez xrp dalsich 8 let 😁
Swordfish
17.01.2025 07:45
nic revolucniho tam nevidim, vysoke APR, klesajici token, kontroverze ohledne projektu
Ponke
17.01.2025 07:46
Takze otvirejte longy na xrp. Trump dneska rekne ze od pondeli usa kupuje bambilion xrp a cena poleti na 14, kdyz uz to nemam 😂😂😂
Arnold Rimmer
17.01.2025 07:50
Už to letí ☝️
Swordfish
17.01.2025 07:53
on to snad musi mit nakoupenyz nebo to dela pro sve kamaradicky
JUDr. Inkognito
17.01.2025 08:06
P.S. hoši kupujte tu SAGU než vám uteče, více krát to opakovat nebudu, má další +17% 🥳 (hummor)
JUDr. Inkognito
17.01.2025 08:08
↩
@Swordfish
nic revolucniho tam nevidim, vysoke APR, klesajici token, kontroverze ohledne projektu
už někdo dělal něco podobného? Myšlenka se mi líbí že zisky z "bondů" se budou rozdělovat uživatelům (do doby než to vykradou samozřejmě 🙂
(upraveno)
JUDr. Inkognito
17.01.2025 08:15
↩
@Swordfish
on to snad musi mit nakoupenyz nebo to dela pro sve kamaradicky
Americký prezident (a vysocí představitelé vlády) by neměl mít možnost aktivně navyšovat svoje investiční portfolio... A tady spoléhám an to že on nebo jeho blízcí nakoupí nebo mají nakoupené nějaké krypto které bude za své vlády podporovat, tímto by se mu nemělo přijít na žádné porušení a v klidu si namastí kapsu.. (nebo Kaspu? <@698178164970487809> 🙂
-
spoléhal jsem na to že to udělá s BTC. Ale XRP představitelé mají zřejmě dobré konexe 🤔 a to co mu našeptá Musk tak to bude úplný úlet...
-
spoléhal jsem na to že to udělá s BTC. Ale XRP představitelé mají zřejmě dobré konexe 🤔 a to co mu našeptá Musk tak to bude úplný úlet...
Swordfish
17.01.2025 08:40
↩
@JUDr. Inkognito
už někdo dělal něco podobného? Myšlenka se mi líbí že zisky z "bondů" se budou rozdělovat uživatelům (do doby než to vykradou samozřejmě 🙂
to je ono, bud to bude za par let veliky, nebo to za par tydnu/mesicu zdechne
Swordfish
17.01.2025 08:40
↩
@JUDr. Inkognito
Americký prezident (a vysocí představitelé vlády) by neměl mít možnost aktivně navyšovat svoje investiční portfolio... A tady spoléhám an to že on nebo jeho blízcí nakoupí nebo mají nakoupené nějaké krypto které bude za své vlády podporovat, tímto by se mu nemělo přijít na žádné porušení a v klidu si namastí kapsu.. (nebo Kaspu? <@698178164970487809> 🙂
-
spoléhal jsem na to že to udělá s BTC. Ale XRP představitelé mají zřejmě dobré konexe 🤔 a to co mu našeptá Musk tak to bude úplný úlet...
-
spoléhal jsem na to že to udělá s BTC. Ale XRP představitelé mají zřejmě dobré konexe 🤔 a to co mu našeptá Musk tak to bude úplný úlet...
Musk ma prece svoje DOGE, na co dalsi meme jako XRP?
(upraveno)
Swordfish
17.01.2025 09:14
↩
@JUDr. Inkognito
P.S. hoši kupujte tu SAGU než vám uteče, více krát to opakovat nebudu, má další +17% 🥳 (hummor)
grass ne?
x.cool
17.01.2025 10:19
↩
@JUDr. Inkognito
P.S. hoši kupujte tu SAGU než vám uteče, více krát to opakovat nebudu, má další +17% 🥳 (hummor)
Vsak Saga leti protoze predtim pekne spadla dolu.... 😂 jinak nakupovat nemusime staci nam ty airdropy co nam davaji 😁
JUDr. Inkognito
17.01.2025 10:44
↩
@x.cool
Vsak Saga leti protoze predtim pekne spadla dolu.... 😂 jinak nakupovat nemusime staci nam ty airdropy co nam davaji 😁
jen jsme chtěl tady ty ovce nahnat ať pěkně zvýší cenu (hummor 🙂
😂 1
pink&deviant
17.01.2025 10:57
✅ 1
👍 1
🔥 1
☝️Na oboch stranách dobre názory skôr by som sa priklonil k Andymu.
Swordfish
17.01.2025 11:08
dik, tohle si i poslechnu
Kosa Fatty.io
17.01.2025 11:25
↩
@pink&deviant
☝️Na oboch stranách dobre názory skôr by som sa priklonil k Andymu.
Nechces nam to ve zkratce vypsat? 🙂
👍 2
Tomáš
17.01.2025 11:42
↩
@JUDr. Inkognito
co říkají kritici <@403204367345254402> <@760563163241644042> na tento projekt? za mě zajímavé prozkoumat (lepší než chčija a grass).
jen v rychlosti, pokud to mají podložené státními dluhopisy, tak kde sakra vytáhnou přes 30 % apy? ... když na dluhopisech máš tak kolem 5 % v lepším případě
samozřejmě vím, kromě těch úroků z dluhopisů to ještě podpoří tiskem druhotného tokenu, ale to se zase časem sesype, protože proč by někdo ten reward token dlouhodobě a racioálně kupoval? krátkodobá pumpa přijít ale může
Swordfish
17.01.2025 12:03
a proc by pumpa mela prijit? videl jsi ty cisla? to uz je po pumpe
(upraveno)
Tomáš
17.01.2025 12:07
↩
@Swordfish
a proc by pumpa mela prijit? videl jsi ty cisla? to uz je po pumpe
protože to nějaký scamfluencer hodí svým ovečkám a podobně...
já to ale neobhajuju, rozhodně mě to nezaujalo
Swordfish
17.01.2025 12:09
me to zaujalo kdyz jsem videl apr, pak jsem videl USUAL token a rychle me presla chut
kdyz ten USUAL pujde limitne do 0, z ceho budou yieldovat?
Tomáš
17.01.2025 12:45
Budou mít tak 3% a víc ne
pink&deviant
17.01.2025 13:02
Ťažko je tam veľa info, jeden tvrdí že je do ETH menší prílev všetkého, užívateľov, ETF atď... Veľa z toho pobrali L2 a SOL. Druhý tvrdí , že to nieje ukazovateľ a ako kolateral je ETH naj. Proste 40 min dobrej debaty.
Osobné Eth nedrzim len kúsok vrapovaneho ckETH.
Nedá sa všetko sledovať ja som ani nevedel , že je base tak silné a dosť trhu je tam. Nesledujem no radšej si to pozriem ako Vemolove polodristy
(upraveno)
Nesledujem nejako to Eth ani rollupy.
pink&deviant
17.01.2025 13:22
Hodim vam ,tu zaujimavy kanal. Mozno je to jeden z vas. Ja si necham farming na Bear pokial nieco prenesiem do Bear aj pools obchodujem na full range, lebo pri tom nesedim. Fajn informacie pre zaciatocnika. https://www.youtube.com/@Cryptopriatelia
Mimo krypta pokial niekto potrebuje nahrubo cerstve info akym smerom ide AI tak pozriem this👇
JUDr. Inkognito
17.01.2025 20:04
<@403204367345254402> si hledal lepší signál abys mohl težit Grass, že ty naše protivná dupko?
Swordfish
17.01.2025 20:39
takove veci nedelam
nevim, proc si myslis ze jo
JUDr. Inkognito
17.01.2025 22:18
nemyslím si to, já to vím
poděkuj mi za názor a hoď mi sušenku 🙂
Swordfish
17.01.2025 22:46
🥓
🐷 1
JUDr. Inkognito
18.01.2025 06:19
OMG vše je dole jen Solana UP?!? Na "krypto bále" se tedy probírala jen Solana?
Kosa Fatty.io
18.01.2025 06:27
↩
@JUDr. Inkognito
OMG vše je dole jen Solana UP?!? Na "krypto bále" se tedy probírala jen Solana?
Ne Trump si udelal svuj meme coin na Solane
🤣 1
A uz tam je 10miliard
(upraveno)
Nebo 3 🤷♂️ ukazuje to vsude jinak
Proste 7000% 😅
Tomáš
18.01.2025 07:47
takže až se tento token sesype, tak vezmu s sebou celou důvěru nováčků s sebou
👌 1
Plastex
18.01.2025 07:57
↩
@Tomáš
takže až se tento token sesype, tak vezmu s sebou celou důvěru nováčků s sebou
Ja myslim ze to je tak rychli ze novacci jeste nestihly zareagovat a nakoupit, ale jako pokud to zacnou listovat cexi tak samozrejme tam to pak bude litat 🙂
JUDr. Inkognito
18.01.2025 08:28
ONDO dnes unlock 2,17B tokenů což je 134% z cir. supply
konečně pořádný unlock 🤭
konečně pořádný unlock 🤭
Ponke
18.01.2025 08:29
Jj a vsichni to shortovali a samozrejme je to vyjebalo a vyrostlo to
😂😂😂
Tomáš
18.01.2025 10:55
tak trump sakra roste
Ponke
18.01.2025 11:10
No az da 100 tak to bude teprve sranda
JUDr. Inkognito
18.01.2025 11:25
No Trump easy money... no
co může být lepšího než oficiální meme USA prezidenta, všechny meme to strčí do kapsy
co může být lepšího než oficiální meme USA prezidenta, všechny meme to strčí do kapsy
Vlastně oficiální TrumpAI bude lepší token 😅
👍 1
🫡 1
x.cool
18.01.2025 14:12
↩
@Tomáš
tak trump sakra roste
Jak se presne jmenuje ten meme ?
Trump meme tam jich je hodne 🤷♂️😁
Ponke
18.01.2025 14:25
↩
@x.cool
Jak se presne jmenuje ten meme ?
Kupujes?
😁 1
JUDr. Inkognito
18.01.2025 16:04
je to sice ze spešl placené sekce ale klidně to sem dám, bylo mi blbé to ráno kupovat na 13USD a ejhle 🙂
Tomassino
18.01.2025 16:35
#33 market cap, pohoda, nic není nemožné 😂
Kosa Fatty.io
18.01.2025 16:47
Jdeme prekonat Doge??
10x soon
🚀🚀
Ponke
18.01.2025 17:08
↩
@Kosa Fatty.io
Jdeme prekonat Doge??
Doufam 😁