Ponke
05.01.2025 13:20
Jojo btc bude kupovat az bude za mega. Lepsi kupovat zlato na ath
✅ 1
Hansss
05.01.2025 14:54
Chtělo by mu to poslal ten Tomassinuv výstup AI k eth. A rovnou i něco z degen roomky😂
(upraveno)
x.cool
05.01.2025 15:00
Pred nejakou dobou se tady resilo Pi tak posilam videjko kde se o tom muzete neco dozvedet 😁
Jak sem rikal jeden velkej podvod na lidi 😉😁
https://youtu.be/zFL3UDzs0Mg?si=ebWZB1IyMTSljcuN
Jak sem rikal jeden velkej podvod na lidi 😉😁
https://youtu.be/zFL3UDzs0Mg?si=ebWZB1IyMTSljcuN
Gali
05.01.2025 15:36
Dneska call ? <@&1009205113300205638> ?
❌ 1
👀 3
Tomáš
05.01.2025 16:40
zítra startuje ZK-Sync Ignite, mimo jiné třeba zde po posledním růstu tokenu tolik oblíbené Aave bude mít taky pěkně velkou alokaci https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tsMnizEMxRa4RlwzbTTh6j8mgg123FyMFP_dAT6vvP0/edit?gid=0#gid=0
konkrétně u Aave už to dopadlo tak, že stable coin pooly jsou plné a jde tam vložit už jen ETH ... ale jsou tam i jiné možnosti
Tomáš
05.01.2025 17:00
je tady vůbec někdo na zksync aspoň trochu aktivní? ... můžeme to udělat jako anketu
(upraveno)
✅ 3
❌ 13
stihac
05.01.2025 17:02
ne, ale přemýšlím, že pošu USDC do Venus, když je teď tato příležitost
Tomáš
05.01.2025 17:18
no zrovna na venus ten poměr incentivy a vklady nevychází dobře
stihac
05.01.2025 17:48
usdc pool na Venusu je už stejně plný. do Zerolendu se mi nechce a ještě tam je Reactorfusion. ten vůbec neznám.
Kosa Fatty.io
05.01.2025 19:08
Call ohledne toho Betfin
Jak to zenou pres MLM
kdyby nekdo chtel
KryptoVláďa
05.01.2025 19:44
↩
@Gali
Dneska call ? <@&1009205113300205638> ?
Vymyslime neco v tejdnu.
👌 1
JUDr. Inkognito
06.01.2025 08:43
a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
🤣 1
Borek
06.01.2025 09:08
↩
@JUDr. Inkognito
a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
Za deset minut jedenact
Dřevo
06.01.2025 09:26
↩
@Tomáš
hezké rewardy na stable ... startuje se ve 14:00
Jak moc myslíš že budou klesat po spuštění ?
Tomáš
06.01.2025 10:07
↩
@JUDr. Inkognito
a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
když to jsou protokoly už relativně staré a tohle jsou tokeny, které rozdává přímo chain a přímo uživatelům přes merkl? ... hale asi těžko říct, úplně to tam nepíšou
Tomáš
06.01.2025 10:08
↩
@Dřevo
Jak moc myslíš že budou klesat po spuštění ?
Aave třeba mělo pool plný už včera, že nový uživatel ani nemohl udělat deposit, až se to reálně spustí a začne to odměny ukazovat všude, tak možná část lidí bude migrovat ... někde jsou pool omezené maximální výší, někde možná ani limit nemají, takže se to bude různě měnit, těžko říct
Gali
06.01.2025 15:00
Martin11
06.01.2025 15:22
Spolehlivý indikátor se zase osvědčil 😅
JUDr. Inkognito
06.01.2025 15:44
Jsme vůbec na takové růsty připravení?
Vždyť jsme si letos ještě ani nestihl na burzy dobít kredity 😆
Vždyť jsme si letos ještě ani nestihl na burzy dobít kredity 😆
Tomassino
06.01.2025 17:00
↩
@Martin11
Spolehlivý indikátor se zase osvědčil 😅
jak je možný, že toho vola ještě nikdo nevyhodil
(upraveno)
Martin11
06.01.2025 17:03
↩
@Tomassino
jak je možný, že toho vola ještě nikdo nevyhodil
Třeba ho tam nemají kvůli informacím, ale jako tvořitele zábavy 😀
KryptoVláďa
06.01.2025 18:20
↩
@JUDr. Inkognito
a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
🤣
Dokud vsichni nepromrdaj u pekyho 90% kapitalu, nemuze zacit bull 😂
👌 1
🤣 2
Tomáš
06.01.2025 18:29
Jo, o oproti tomu i degen lending je ještě konzervativní 🤣
Dřevo
06.01.2025 19:08
Ale mě se líbil ten červený ptáček 🙂
KryptoVláďa
06.01.2025 20:40
🙂
Plastex
06.01.2025 21:22
↩
@KryptoVláďa
Dokud vsichni nepromrdaj u pekyho 90% kapitalu, nemuze zacit bull 😂
Tam se jede tedkon ziskovej degen 🙂
KryptoVláďa
06.01.2025 21:24
↩
@Plastex
Tam se jede tedkon ziskovej degen 🙂
jako vzdycky 😄
Borek
07.01.2025 05:36
Znate bridge ze solan na ether usdc
?
stihac
07.01.2025 06:15
Zkus meson nebo portalbridge
Borek
07.01.2025 06:45
Diky
Muzu poprosit o linky😍?
Ponke
07.01.2025 10:19
Vcera zase miliarda usd do etf a neni to videt. 2x po sobe 😱
Petr Langr
07.01.2025 10:24
Ti co prodali maji zisk.. Miliardu dolaru vidi urcite dobre. 🙂
👍 1
stihac
07.01.2025 12:26
↩
@Borek
Muzu poprosit o linky😍?
https://portalbridge.com/, meson.fi
Oba používám
Možná i orbiter.finance to umí taky
Borek
07.01.2025 12:29
Diky
Dřevo
07.01.2025 16:02
Zase o nás píšou 🙂
🤣 1
Peky
07.01.2025 16:44
Jsme světoví😂
Kosa Fatty.io
07.01.2025 17:18
Tak proto ten dump 😄
A proc ta vlajka vypada z pulky jak ruska? 😂😂
Tomassino
07.01.2025 18:59
asi AI 😂
on prohlásil “Bitcoin je velmi zajímavá věc ale nikdo přesně neví jestli to co čteme je pravda, protože nikdo z nás neviděl kód bitcoinu. “ Aleš Michl.
Peky
07.01.2025 19:07
co jsem pochopil, tak dříve uvažoval, než pumpoval, po bitvě každý guvernér 🙂
stihac
07.01.2025 19:28
↩
@Tomáš
Aave třeba mělo pool plný už včera, že nový uživatel ani nemohl udělat deposit, až se to reálně spustí a začne to odměny ukazovat všude, tak možná část lidí bude migrovat ... někde jsou pool omezené maximální výší, někde možná ani limit nemají, takže se to bude různě měnit, těžko říct
na reactoru je už větší apr na usdc a usdt bez incentiv 😄
Tomáš
07.01.2025 19:39
↩
@stihac
na reactoru je už větší apr na usdc a usdt bez incentiv 😄
divný no 😄 ... ale usdc je to jiná verze
JUDr. Inkognito
07.01.2025 20:55
to byl ale včera pěkný růst na Tři krále, dlouho na něj budeme vzpomínat...
Plastex
07.01.2025 21:05
↩
@JUDr. Inkognito
to byl ale včera pěkný růst na Tři krále, dlouho na něj budeme vzpomínat...
Konsolidujem 😄
✅ 1
Dřevo
08.01.2025 12:32
Dnes je to teda nějaký rozbitý.
Ponke
08.01.2025 12:50
Krypto nekryptuje
Vsichni se boji vecera ne? Az v usa vyhlasi nejaky vysledky
JUDr. Inkognito
08.01.2025 12:54
až v pátek to bude lítat ve 14:30 po výsledcíh 🙂
🚀 2
Dřevo
08.01.2025 13:10
↩
@Ponke
Krypto nekryptuje
Jak může krypto nekryptovat? Nemělo by kryptovat samo o sobě?
Ponke
08.01.2025 13:11
Kryptuje spatne dolu. Velky spatny.
Dokupujem
Dřevo
08.01.2025 13:22
Takže bude zase v pátek kryptovat?
suve
08.01.2025 17:49
a zase yeb dolu
👍 1
bumelak
08.01.2025 18:03
↩
@suve
a zase yeb dolu
krásný, začíná tam vznikat pattern 1-2-3, takže 73k soon🥳
Tomassino
08.01.2025 18:04
málo, mc minus 7%, dej víc
bumelak
08.01.2025 18:20
heh jestli půjde Béčko na 73, tak alty ůplně v pr.😱
Tomassino
08.01.2025 18:24
jj, budeme dopláce zápornej zůstatek
hamakar
08.01.2025 19:32
Půjdem teda ještě níž nebo otevíráme longy?
Ponke
08.01.2025 19:48
Ja mam nakoupeno, takze jdeme niz
😁
hamakar
08.01.2025 19:56
↩
@Ponke
Ja mam nakoupeno, takze jdeme niz
A jak moc máš nakoupeno? Jdeme na 50 k nebo až na <@780461823325503538> 🤣
(upraveno)
Ponke
08.01.2025 19:57
All in 130%
Tomáš
08.01.2025 20:00
Už si se naučil krypto páku nebo na to ještě nikdo v ČR neudělal video?
Jestli nemáš další páku přímo v kryptu, tak to nejsi all in až na doraz 🤷🤣
😂 1
Plastex
08.01.2025 20:04
↩
@hamakar
A jak moc máš nakoupeno? Jdeme na 50 k nebo až na <@780461823325503538> 🤣
12k pico 🙂
🫡 1
iblik
08.01.2025 20:16
Hele měli bychom vybrat jednoho kterej všechno co ma prodá… to bude známka bullrunu
Swordfish
08.01.2025 21:24
co to je tady, předkožky a sprostý obrázky? 😄
bumelak
09.01.2025 08:42
víte pls někdo kde se nahlašujou/blokujou fake/scam website? zkoušeli to na mě s „restorerpcpoint.org“, všechno na nich nakonec vede k zadání seedu, sráči scamerský 🤮
Tomassino
09.01.2025 08:54
↩
@bumelak
víte pls někdo kde se nahlašujou/blokujou fake/scam website? zkoušeli to na mě s „restorerpcpoint.org“, všechno na nich nakonec vede k zadání seedu, sráči scamerský 🤮
👍 1
Swordfish
09.01.2025 08:58
Swordfish
09.01.2025 09:08
koukam uz to sviti zelene
tak to je spravne, tak to ma byt
JanHonza
09.01.2025 09:09
↩
@Kosa Fatty.io
Call ohledne toho Betfin
Koukal jsem a zatím nic nového co by člověk nevěděl. Každopádně něco jsem ještě dokoupil.
Swordfish
09.01.2025 10:10
tohle muze byt veliky
Borek
09.01.2025 11:03
Tak to se asi porali ne?
Ze by to hodili za market jeste před inauguraci
formix
09.01.2025 11:40
A uz jdem na 0 ?🤣