# pokec
184682 zpráv • strana 166/1847
Ponke 05.01.2025 13:20
Jojo btc bude kupovat az bude za mega. Lepsi kupovat zlato na ath
1
Hansss 05.01.2025 14:54
Chtělo by mu to poslal ten Tomassinuv výstup AI k eth. A rovnou i něco z degen roomky😂
(upraveno)
x.cool 05.01.2025 15:00
Pred nejakou dobou se tady resilo Pi tak posilam videjko kde se o tom muzete neco dozvedet 😁
Jak sem rikal jeden velkej podvod na lidi 😉😁

https://youtu.be/zFL3UDzs0Mg?si=ebWZB1IyMTSljcuN
Gali 05.01.2025 15:36
Dneska call ? <@&1009205113300205638> ?
1 👀 3
Tomáš 05.01.2025 16:40
zítra startuje ZK-Sync Ignite, mimo jiné třeba zde po posledním růstu tokenu tolik oblíbené Aave bude mít taky pěkně velkou alokaci https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tsMnizEMxRa4RlwzbTTh6j8mgg123FyMFP_dAT6vvP0/edit?gid=0#gid=0
konkrétně u Aave už to dopadlo tak, že stable coin pooly jsou plné a jde tam vložit už jen ETH ... ale jsou tam i jiné možnosti
Tomáš 05.01.2025 17:00
je tady vůbec někdo na zksync aspoň trochu aktivní? ... můžeme to udělat jako anketu
(upraveno)
3 13
stihac 05.01.2025 17:02
ne, ale přemýšlím, že pošu USDC do Venus, když je teď tato příležitost
Tomáš 05.01.2025 17:18
no zrovna na venus ten poměr incentivy a vklady nevychází dobře
stihac 05.01.2025 17:48
usdc pool na Venusu je už stejně plný. do Zerolendu se mi nechce a ještě tam je Reactorfusion. ten vůbec neznám.
Kosa Fatty.io 05.01.2025 19:08
Call ohledne toho Betfin
Jak to zenou pres MLM
kdyby nekdo chtel
KryptoVláďa 05.01.2025 19:44
@Gali Dneska call ? <@&1009205113300205638> ?
Vymyslime neco v tejdnu.
👌 1
Djammeson 06.01.2025 05:47
Na pumpě v Sydney 😃
Tomáš 06.01.2025 07:11
hezké rewardy na stable ... startuje se ve 14:00
👍 3
JUDr. Inkognito 06.01.2025 08:43
a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
🤣 1
Borek 06.01.2025 09:08
@JUDr. Inkognito a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
Za deset minut jedenact
Dřevo 06.01.2025 09:26
@Tomáš hezké rewardy na stable ... startuje se ve 14:00
Jak moc myslíš že budou klesat po spuštění ?
Tomáš 06.01.2025 10:07
@JUDr. Inkognito a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
když to jsou protokoly už relativně staré a tohle jsou tokeny, které rozdává přímo chain a přímo uživatelům přes merkl? ... hale asi těžko říct, úplně to tam nepíšou
Tomáš 06.01.2025 10:08
@Dřevo Jak moc myslíš že budou klesat po spuštění ?
Aave třeba mělo pool plný už včera, že nový uživatel ani nemohl udělat deposit, až se to reálně spustí a začne to odměny ukazovat všude, tak možná část lidí bude migrovat ... někde jsou pool omezené maximální výší, někde možná ani limit nemají, takže se to bude různě měnit, těžko říct
Martin11 06.01.2025 15:22
Spolehlivý indikátor se zase osvědčil 😅
JUDr. Inkognito 06.01.2025 15:44
Jsme vůbec na takové růsty připravení?
Vždyť jsme si letos ještě ani nestihl na burzy dobít kredity 😆
Tomassino 06.01.2025 17:00
@Martin11 Spolehlivý indikátor se zase osvědčil 😅
jak je možný, že toho vola ještě nikdo nevyhodil
(upraveno)
Martin11 06.01.2025 17:03
@Tomassino jak je možný, že toho vola ještě nikdo nevyhodil
Třeba ho tam nemají kvůli informacím, ale jako tvořitele zábavy 😀
KryptoVláďa 06.01.2025 18:20
@JUDr. Inkognito a na kolik hodin je naplánované vykradeni likvidity?
🤣
Dokud vsichni nepromrdaj u pekyho 90% kapitalu, nemuze zacit bull 😂
👌 1 🤣 2
Tomáš 06.01.2025 18:29
Jo, o oproti tomu i degen lending je ještě konzervativní 🤣
Dřevo 06.01.2025 19:08
Ale mě se líbil ten červený ptáček 🙂
KryptoVláďa 06.01.2025 20:40
🙂
Plastex 06.01.2025 21:22
@KryptoVláďa Dokud vsichni nepromrdaj u pekyho 90% kapitalu, nemuze zacit bull 😂
Tam se jede tedkon ziskovej degen 🙂
KryptoVláďa 06.01.2025 21:24
@Plastex Tam se jede tedkon ziskovej degen 🙂
jako vzdycky 😄
Borek 07.01.2025 05:36
Znate bridge ze solan na ether usdc
?
stihac 07.01.2025 06:15
Zkus meson nebo portalbridge
Borek 07.01.2025 06:45
Diky
Muzu poprosit o linky😍?
Ponke 07.01.2025 10:19
Vcera zase miliarda usd do etf a neni to videt. 2x po sobe 😱
Petr Langr 07.01.2025 10:24
Ti co prodali maji zisk.. Miliardu dolaru vidi urcite dobre. 🙂
👍 1
stihac 07.01.2025 12:26
@Borek Muzu poprosit o linky😍?
Oba používám
Možná i orbiter.finance to umí taky
Borek 07.01.2025 12:29
Diky
Kosa Fatty.io 07.01.2025 17:18
Tak proto ten dump 😄
A proc ta vlajka vypada z pulky jak ruska? 😂😂
Tomassino 07.01.2025 18:59
asi AI 😂
on prohlásil “Bitcoin je velmi zajímavá věc ale nikdo přesně neví jestli to co čteme je pravda, protože nikdo z nás neviděl kód bitcoinu. “ Aleš Michl.
Peky 07.01.2025 19:07
co jsem pochopil, tak dříve uvažoval, než pumpoval, po bitvě každý guvernér 🙂
stihac 07.01.2025 19:28
@Tomáš Aave třeba mělo pool plný už včera, že nový uživatel ani nemohl udělat deposit, až se to reálně spustí a začne to odměny ukazovat všude, tak možná část lidí bude migrovat ... někde jsou pool omezené maximální výší, někde možná ani limit nemají, takže se to bude různě měnit, těžko říct
na reactoru je už větší apr na usdc a usdt bez incentiv 😄
Tomáš 07.01.2025 19:39
@stihac na reactoru je už větší apr na usdc a usdt bez incentiv 😄
divný no 😄 ... ale usdc je to jiná verze
JUDr. Inkognito 07.01.2025 20:55
to byl ale včera pěkný růst na Tři krále, dlouho na něj budeme vzpomínat...
Plastex 07.01.2025 21:05
@JUDr. Inkognito to byl ale včera pěkný růst na Tři krále, dlouho na něj budeme vzpomínat...
Konsolidujem 😄
1
JUDr. Inkognito 07.01.2025 21:59
@Plastex Konsolidujem 😄
přesně tak dvouletá konsolidace 😆
🤣 1
Dřevo 08.01.2025 12:32
Dnes je to teda nějaký rozbitý.
Ponke 08.01.2025 12:50
Krypto nekryptuje
Vsichni se boji vecera ne? Az v usa vyhlasi nejaky vysledky
JUDr. Inkognito 08.01.2025 12:54
až v pátek to bude lítat ve 14:30 po výsledcíh 🙂
🚀 2
Dřevo 08.01.2025 13:10
@Ponke Krypto nekryptuje
Jak může krypto nekryptovat? Nemělo by kryptovat samo o sobě?
Ponke 08.01.2025 13:11
Kryptuje spatne dolu. Velky spatny.
Dokupujem
Dřevo 08.01.2025 13:22
Takže bude zase v pátek kryptovat?
KryptoVláďa 08.01.2025 13:40
❤️ 1 🤣 5
Tqky uz jsem trosku longu otevrel
suve 08.01.2025 17:49
a zase yeb dolu
👍 1
bumelak 08.01.2025 18:03
@suve a zase yeb dolu
krásný, začíná tam vznikat pattern 1-2-3, takže 73k soon🥳
Tomassino 08.01.2025 18:04
málo, mc minus 7%, dej víc
bumelak 08.01.2025 18:20
heh jestli půjde Béčko na 73, tak alty ůplně v pr.😱
Tomassino 08.01.2025 18:24
jj, budeme dopláce zápornej zůstatek
hamakar 08.01.2025 19:32
Půjdem teda ještě níž nebo otevíráme longy?
Ponke 08.01.2025 19:48
Ja mam nakoupeno, takze jdeme niz
😁
hamakar 08.01.2025 19:56
@Ponke Ja mam nakoupeno, takze jdeme niz
A jak moc máš nakoupeno? Jdeme na 50 k nebo až na <@780461823325503538> 🤣
(upraveno)
Ponke 08.01.2025 19:57
All in 130%
Tomáš 08.01.2025 20:00
Už si se naučil krypto páku nebo na to ještě nikdo v ČR neudělal video?
Jestli nemáš další páku přímo v kryptu, tak to nejsi all in až na doraz 🤷🤣
😂 1
Plastex 08.01.2025 20:04
@hamakar A jak moc máš nakoupeno? Jdeme na 50 k nebo až na <@780461823325503538> 🤣
12k pico 🙂
🫡 1
iblik 08.01.2025 20:16
Hele měli bychom vybrat jednoho kterej všechno co ma prodá… to bude známka bullrunu
Swordfish 08.01.2025 21:24
co to je tady, předkožky a sprostý obrázky? 😄
bumelak 09.01.2025 08:42
víte pls někdo kde se nahlašujou/blokujou fake/scam website? zkoušeli to na mě s „restorerpcpoint.org“, všechno na nich nakonec vede k zadání seedu, sráči scamerský 🤮
Tomassino 09.01.2025 08:54
@bumelak víte pls někdo kde se nahlašujou/blokujou fake/scam website? zkoušeli to na mě s „restorerpcpoint.org“, všechno na nich nakonec vede k zadání seedu, sráči scamerský 🤮
👍 1
Swordfish 09.01.2025 09:08
koukam uz to sviti zelene
tak to je spravne, tak to ma byt
JanHonza 09.01.2025 09:09
@Kosa Fatty.io Call ohledne toho Betfin
Koukal jsem a zatím nic nového co by člověk nevěděl. Každopádně něco jsem ještě dokoupil.
Borek 09.01.2025 11:03
Tak to se asi porali ne?
Ze by to hodili za market jeste před inauguraci
formix 09.01.2025 11:40
A uz jdem na 0 ?🤣