# pokec
184682 zpráv • strana 167/1847
Tomassino 01.01.2025 19:56
😂
KryptoVláďa 01.01.2025 19:57
asi jsem k tomu zapomnel napsat @here 😄
💯 5
Gali 01.01.2025 20:01
@KryptoVláďa call zítra na osmičku? někdo?
pink&deviant 01.01.2025 22:06
ahoj <@672035199441305600> dufam ze sa ti darilo!❤️
KryptoVláďa 02.01.2025 04:54
@pink&deviant ahoj <@672035199441305600> dufam ze sa ti darilo!❤️
vlastne ani picu ...
(upraveno)
😥 1
Plastex 02.01.2025 08:51
@KryptoVláďa (attachment)
Tak s timhle se nemuze nikdo merit, mas vlastni studio a tym na to delat tyhle srandy 😄
KryptoVláďa 02.01.2025 08:53
@Plastex Tak s timhle se nemuze nikdo merit, mas vlastni studio a tym na to delat tyhle srandy 😄
jako třeba tohle? 😄
🤣 1
Plastex 02.01.2025 08:54
@KryptoVláďa jako třeba tohle? 😄
Presne tak 🙂 Tohle bych chtel videt v hlavnim vysilacim case bez cenzury 😄
🤣 5
Plastex 02.01.2025 10:22
<@672035199441305600>

https://genesis.alignedfoundation.org/

jeste tady si zkotroluj 🙂
Ale to bude teprve claim 🙂
KryptoVláďa 02.01.2025 10:23
Registration time is over.
(upraveno)
Plastex 02.01.2025 10:24
@KryptoVláďa Registration time is over.
Aj 😦
No projdi si roomku airdrop claim odkazi 🙂 treba tam na tebe neco ceka 🙂
KryptoVláďa 02.01.2025 10:26
tvl na to fakt nemam cas, jebu airdropy 🙂
Plastex 02.01.2025 10:53
Sooon :-)
KryptoVláďa 02.01.2025 11:00
hurááááá
Plastex 02.01.2025 11:07
@KryptoVláďa hurááááá
Veeeed 🙂 uz by zbyvalo jen 6k do 12k 🙂
🤣 1
KryptoVláďa 02.01.2025 11:10
@Plastex Veeeed 🙂 uz by zbyvalo jen 6k do 12k 🙂
kdyz ty bys pak rikal, je jeste 2k, za deset beres a zase bys jenom cumel 😄
Plastex 02.01.2025 11:10
@KryptoVláďa kdyz ty bys pak rikal, je jeste 2k, za deset beres a zase bys jenom cumel 😄
To je mozny 🙂
KryptoVláďa 02.01.2025 11:11
jisty....
Plastex 02.01.2025 11:22
No uz minule jsem chtel nakupovat na 15k ale meritik byl na vanoce linej a po vanocich to pumplo a to uz se mi nechtelo kupovat za draho 😄
(upraveno)
🤣 1
Martin11 02.01.2025 11:28
"Draho" 😅
Plastex 02.01.2025 11:36
@Martin11 "Draho" 😅
Ted je to vtipny ale v te dobe to byl rozdil 30% 😄
(upraveno)
Meritik 02.01.2025 14:09
@Plastex No uz minule jsem chtel nakupovat na 15k ale meritik byl na vanoce linej a po vanocich to pumplo a to uz se mi nechtelo kupovat za draho 😄
Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
(upraveno)
joe:825130132578369576 1 ❤️ 2 🏆 1 🤣 6
Plastex 02.01.2025 14:10
@Meritik Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
😄 alespon nejak poslouzim 🙂
KryptoVláďa 02.01.2025 14:56
@Meritik Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
😄
jako drsny 😄
Borek 02.01.2025 15:45
V kolik byva call?
Ponke 02.01.2025 16:03
No byva jsou trochu silna slova 😁
V kolik bude dnes?
Tomassino 02.01.2025 16:17
20:00 podle včerejší informace, stay tuned
KryptoVláďa 02.01.2025 16:23
Jestli nechcipnu v praci tak si chvilku v osm cinknem
Peky 02.01.2025 16:24
@KryptoVláďa Jestli nechcipnu v praci tak si chvilku v osm cinknem
jestli se nespálím na pláži, tak bychom se mohli slyšet😉
😂 1
Ponke 02.01.2025 16:26
@KryptoVláďa Jestli nechcipnu v praci tak si chvilku v osm cinknem
Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
Peky 02.01.2025 16:29
@Ponke Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
jde s publikem🤣
😂 7
KryptoVláďa 02.01.2025 16:30
@Ponke Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
I se tak cejtim 😂
KryptoVláďa 02.01.2025 16:31
@Peky jde s publikem🤣
Debile 😂
Peky 02.01.2025 16:36
@KryptoVláďa Debile 😂
si měl na Očko, ale ty bys beztak skončil na Šlágru🤣
🤣 5
Peky 02.01.2025 18:18
tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
Tomáš 02.01.2025 18:36
@Peky tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
ten je fajn, hlavně kosatky 👍
(upraveno)
KryptoVláďa 02.01.2025 18:41
Balim se v praci, mel bych stihat. Max +5
(upraveno)
Plastex 02.01.2025 19:29
Nahrava to nekdo? Nestiham:-)
JUDr. Inkognito 02.01.2025 19:43
@Plastex Nahrava to nekdo? Nestiham:-)
dnes ne
přetlu-močíme v našem buzi klubu 🙂
KryptoVláďa 02.01.2025 20:09
diky, bylo to mily.....
❤️ 5 👌 5 💯 4
Plastex 02.01.2025 20:21
@JUDr. Inkognito přetlu-močíme v našem buzi klubu 🙂
Buzi klub? Ten uz neni
🤔 1
JUDr. Inkognito 02.01.2025 20:28
@Plastex Buzi klub? Ten uz neni
vítej
🤣 1
Plastex 02.01.2025 20:44
Ondřej 02.01.2025 22:24
@Peky tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
Zase na tenerife? 😄
🤣 1
Peky 02.01.2025 22:44
@Ondřej Zase na tenerife? 😄
Si maestro, celý měsíc🏄‍♂️
Ondřej 02.01.2025 23:09
Hezky, tak uzivej, kde jste, zase v Santiagu?
Plastex 03.01.2025 08:58
Muze mi nekdo vysvetlit jedni vec jak funguje jeden token a kcemu je druhy token ktery dela zvlastni veci. Jedna se o poly

https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a

je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane

https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
Btw na X maji v biu i dva SC a to jsou prave ty co jsem vlozil pomoci dextoolu, takze to neni zadny scam token ten druhy.
Borek 03.01.2025 09:05
@Plastex Muze mi nekdo vysvetlit jedni vec jak funguje jeden token a kcemu je druhy token ktery dela zvlastni veci. Jedna se o poly

https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a

je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane

https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
jeden hodně duvěryhodný kmarad říkal že virtuals je to tolni bullshit jednine proč to leti je že do toho vstoupla solana mafie z asie, ale vubec nevim jak na to navazene projekty muzou fungovat viz tvoje otazka
Plastex 03.01.2025 09:12
@Borek jeden hodně duvěryhodný kmarad říkal že virtuals je to tolni bullshit jednine proč to leti je že do toho vstoupla solana mafie z asie, ale vubec nevim jak na to navazene projekty muzou fungovat viz tvoje otazka
Tak ona cela solana je dost neduverihodna a leti, to je v podstate jedno kdyz to dela procenta, ale spis by me zajimalo to co jsem se ptal, ja jsem zacal s poly na solane, ale probridgoval jsem si to na base. Ale prave protoze jsem nevedel proc to je na solane udelany tahle divne, neklasicky.
Borek 03.01.2025 09:27
@Plastex Tak ona cela solana je dost neduverihodna a leti, to je v podstate jedno kdyz to dela procenta, ale spis by me zajimalo to co jsem se ptal, ja jsem zacal s poly na solane, ale probridgoval jsem si to na base. Ale prave protoze jsem nevedel proc to je na solane udelany tahle divne, neklasicky.
Jsem tam taky trochu ztraceny na etheru jsem dva roky pred par tydny jsem neco hodil na solanu a je to jak spanelska vesnice uplne od začátku. Asi uplne neporadím
iceman Fatty.io |🔥Nesa 03.01.2025 11:00
Vlada zijeeeeee 🎉
❤️ 1
Borek 03.01.2025 13:07
Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
tree 木 03.01.2025 17:26
@Borek Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
na uvod do ceho konkretne?
z hlediska pouzivani je to jako ethereum samotny, nebo jakkakoliv jina L2s
❤️ 1
Plastex 03.01.2025 17:43
@Borek Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
Presne jak rika tree. Idealni si tam neco bridgnout z ofiko bridge z ETH mainetu pro pripadny airdrop, obcas to byva podminka. Ale mozny ze zadny drop nebude. No a pak uz tam fungujes uplne normalne 🙂
Jiřin 03.01.2025 18:11
Může mi někdo vysvětlit, co jsou AI agenti na Injective? Viděl jsem tweet o iAgent SDK, ale nejsem si jistý, k čemu přesně slouží. Něco jsem četl i o agentech na Oraichainu. Předpokládám, že se to bude využívat napříč všemi blockchainy. Mohl bych to nějak využít i já sám? díky
Borek 03.01.2025 19:23
@tree 木 na uvod do ceho konkretne?
na nejake rozdili mezi base a eth na co si dat pozor pokud je neco jineho
Plastex 03.01.2025 20:27
@Borek na nejake rozdili mezi base a eth na co si dat pozor pokud je neco jineho
Ja osobne nevim na cem by ses tam mel nachytat, pokud by ses tam na necem nachytal tak by to stejne mohlo dopadnout i na ETH.
🫡 1
JUDr. Inkognito 03.01.2025 22:52
dnes hraju gembl s čivavama (huahua) a jakého mazlíka máte vy? 😆
👍 1
Tomassino 04.01.2025 07:59
v Praze 3 cm u koně, víte co to znamená...
Včelkamára 04.01.2025 08:46
@Tomassino v Praze 3 cm u koně, víte co to znamená...
Že to zítra už nebude 😃
Petr Langr 04.01.2025 09:47
znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Tomáš 04.01.2025 09:50
@Petr Langr znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Osobně nemám esterové rumy rád, ale mezi nadšenci se říká, že ta série great house upadá, že top byla myslím 2019, ale to je problém sehnat, tak ještě 2020
Včelkamára 04.01.2025 13:04
@Petr Langr znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Ber hned
👌 1 🤣 2
Arnold Rimmer 04.01.2025 15:39
@JUDr. Inkognito dnes hraju gembl s čivavama (huahua) a jakého mazlíka máte vy? 😆
Pěkné, dál jsem si to na pozadí telefonu
Petr Langr 04.01.2025 16:31
@Tomáš Osobně nemám esterové rumy rád, ale mezi nadšenci se říká, že ta série great house upadá, že top byla myslím 2019, ale to je problém sehnat, tak ještě 2020
diky za info.. mne se prave dost libi a chutnaji. vlastne ted docela dost.
v te akci to vychazi docela hezky. tak asi jen na ochutnani bez investice..
👍 2
Petr Langr 04.01.2025 16:31
@Včelkamára Ber hned
je mi to jasny.. 😄
Gali 04.01.2025 19:25
Ako to vidíte kam sa bude trh uberať ? Rozmyslam, este ten maly kusok BTC pustit a snad neiekdy pride este ALTseason 🙂
(upraveno)
Borek 04.01.2025 20:12
Je za dverma
Uz ji citim
Tomassino 04.01.2025 20:12
rostli jsme, takže mírná taťfka a dál up
Gali 04.01.2025 20:15
Ok, to znie fajn:) Uz by som sa rad zbavil vsetkoho a cast vybral a cast dal neikde na lendig v usdc a pohoda 🙂 Este ETH by sa trosku uz mohlo spamatat:)
hamakar 04.01.2025 20:18
@Gali Ako to vidíte kam sa bude trh uberať ? Rozmyslam, este ten maly kusok BTC pustit a snad neiekdy pride este ALTseason 🙂
Růst až po 10.1.
(upraveno)
Gali 04.01.2025 20:20
@hamakar Růst až po 10.1.
Co je po tomto datume ?
Tomassino 04.01.2025 20:38
moje vejplata
Gali 04.01.2025 20:46
@Tomassino moje vejplata
Hahah tak to pôjdeme riadne hokejky hore 🙂
Včelkamára 04.01.2025 20:53
@Petr Langr je mi to jasny.. 😄
A jak píše Tom, 19 byla super a taky se hodně pila. Teď skoro nesezenes tu lahev pod 10. Zbytek je ve sbírkách ale ty nové taky nejsou špatné 🥃🙂
👌 2
hamakar 04.01.2025 20:53
@Gali Co je po tomto datume ?
Končí mi jeden blbý stakeing 😄
🤣 1
formix 05.01.2025 08:40
@Gali Ok, to znie fajn:) Uz by som sa rad zbavil vsetkoho a cast vybral a cast dal neikde na lendig v usdc a pohoda 🙂 Este ETH by sa trosku uz mohlo spamatat:)
To teda ten eth je tragédie!
Gali 05.01.2025 08:53
@formix To teda ten eth je tragédie!
To je no, ale snáď sa to už rozbehne .
JUDr. Inkognito 05.01.2025 11:42
@Arnold Rimmer Pěkné, dál jsem si to na pozadí telefonu
Pošlu ti výběr dalších 😆 ale počkat jsou to moje NFTčka až rozhodne NFT tribunál tak mi budeš platit tantiémy 🤤
Tomassino 05.01.2025 11:48
Powered by AI
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Gali 05.01.2025 12:14
@Tomassino Powered by AI
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Snáď to bude viac ako 8k tento rok 🙂
Ponke 05.01.2025 12:39
Bull run kde? Se to placa zase