KryptoVláďa
01.01.2025 19:56
Tomassino
01.01.2025 19:56
😂
KryptoVláďa
01.01.2025 19:57
asi jsem k tomu zapomnel napsat @here 😄
💯 5
Gali
01.01.2025 20:01
↩
@KryptoVláďa
call zítra na osmičku? někdo?
KryptoVláďa
01.01.2025 20:01
Gali
01.01.2025 20:03
pink&deviant
01.01.2025 22:06
ahoj <@672035199441305600> dufam ze sa ti darilo!❤️
KryptoVláďa
02.01.2025 04:54
↩
@pink&deviant
ahoj <@672035199441305600> dufam ze sa ti darilo!❤️
vlastne ani picu ...
(upraveno)
😥 1
KryptoVláďa
02.01.2025 07:45
KryptoVláďa
02.01.2025 08:04
Plastex
02.01.2025 08:51
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Tak s timhle se nemuze nikdo merit, mas vlastni studio a tym na to delat tyhle srandy 😄
KryptoVláďa
02.01.2025 08:53
↩
@Plastex
Tak s timhle se nemuze nikdo merit, mas vlastni studio a tym na to delat tyhle srandy 😄
jako třeba tohle? 😄
🤣 1
Plastex
02.01.2025 08:54
↩
@KryptoVláďa
jako třeba tohle? 😄
Presne tak 🙂 Tohle bych chtel videt v hlavnim vysilacim case bez cenzury 😄
🤣 5
Plastex
02.01.2025 10:22
Ale to bude teprve claim 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 10:23
Registration time is over.
(upraveno)
Plastex
02.01.2025 10:24
↩
@KryptoVláďa
Registration time is over.
Aj 😦
No projdi si roomku airdrop claim odkazi 🙂 treba tam na tebe neco ceka 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 10:26
tvl na to fakt nemam cas, jebu airdropy 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 11:00
hurááááá
Plastex
02.01.2025 11:07
↩
@KryptoVláďa
hurááááá
Veeeed 🙂 uz by zbyvalo jen 6k do 12k 🙂
🤣 1
KryptoVláďa
02.01.2025 11:10
↩
@Plastex
Veeeed 🙂 uz by zbyvalo jen 6k do 12k 🙂
kdyz ty bys pak rikal, je jeste 2k, za deset beres a zase bys jenom cumel 😄
Plastex
02.01.2025 11:10
↩
@KryptoVláďa
kdyz ty bys pak rikal, je jeste 2k, za deset beres a zase bys jenom cumel 😄
To je mozny 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 11:11
jisty....
Plastex
02.01.2025 11:22
No uz minule jsem chtel nakupovat na 15k ale meritik byl na vanoce linej a po vanocich to pumplo a to uz se mi nechtelo kupovat za draho 😄
(upraveno)
🤣 1
Martin11
02.01.2025 11:28
"Draho" 😅
Plastex
02.01.2025 11:36
↩
@Martin11
"Draho" 😅
Ted je to vtipny ale v te dobe to byl rozdil 30% 😄
(upraveno)
Meritik
02.01.2025 14:09
↩
@Plastex
No uz minule jsem chtel nakupovat na 15k ale meritik byl na vanoce linej a po vanocich to pumplo a to uz se mi nechtelo kupovat za draho 😄
Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
(upraveno)
joe:825130132578369576 1
❤️ 2
🏆 1
🤣 6
Plastex
02.01.2025 14:10
↩
@Meritik
Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
😄 alespon nejak poslouzim 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 14:56
↩
@Meritik
Kámo, já ti dám línej... 😂 Já v tu chvíli nevěděl kde mě hlava stojí a řešit tvoje spekukace - kdy to bude k nákupu o pár centů výhodnější... 😁 Vlastně si mě posloužil jako skvěly indikátor dna. Jsi nejlepší. Takže až se rozhodneš nakupovat, tak všichni víme, že přišel TOP a je potřeba prodávat = sleduju tě bedlivě 😄
😄
jako drsny 😄
Borek
02.01.2025 15:45
V kolik byva call?
Ponke
02.01.2025 16:03
No byva jsou trochu silna slova 😁
V kolik bude dnes?
Tomassino
02.01.2025 16:17
20:00 podle včerejší informace, stay tuned
Peky
02.01.2025 16:24
↩
@KryptoVláďa
Jestli nechcipnu v praci tak si chvilku v osm cinknem
jestli se nespálím na pláži, tak bychom se mohli slyšet😉
😂 1
Ponke
02.01.2025 16:26
↩
@KryptoVláďa
Jestli nechcipnu v praci tak si chvilku v osm cinknem
Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
Peky
02.01.2025 16:29
↩
@Ponke
Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
jde s publikem🤣
😂 7
KryptoVláďa
02.01.2025 16:30
↩
@Ponke
Si zestarnul tak o 20 let za ten pul rok dpc 😱😱😱
I se tak cejtim 😂
KryptoVláďa
02.01.2025 16:31
↩
@Peky
jde s publikem🤣
Debile 😂
Peky
02.01.2025 16:36
↩
@KryptoVláďa
Debile 😂
si měl na Očko, ale ty bys beztak skončil na Šlágru🤣
🤣 5
Peky
02.01.2025 18:18
tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
Tomáš
02.01.2025 18:36
↩
@Peky
tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
ten je fajn, hlavně kosatky 👍
(upraveno)
KryptoVláďa
02.01.2025 18:41
Balim se v praci, mel bych stihat. Max +5
(upraveno)
Plastex
02.01.2025 19:29
Nahrava to nekdo? Nestiham:-)
JUDr. Inkognito
02.01.2025 19:43
↩
@Plastex
Nahrava to nekdo? Nestiham:-)
dnes ne
přetlu-močíme v našem buzi klubu 🙂
KryptoVláďa
02.01.2025 20:09
diky, bylo to mily.....
❤️ 5
👌 5
💯 4
Plastex
02.01.2025 20:21
↩
@JUDr. Inkognito
přetlu-močíme v našem buzi klubu 🙂
Buzi klub? Ten uz neni
🤔 1
JUDr. Inkognito
02.01.2025 20:28
↩
@Plastex
Buzi klub? Ten uz neni
vítej
🤣 1
Plastex
02.01.2025 20:44
↩
@JUDr. Inkognito
vítej
Ondřej
02.01.2025 22:24
↩
@Peky
tak musím na nákup, zítra výlet do Loro parku, uvidím, jestli vás ještě zastihnu
Zase na tenerife? 😄
🤣 1
Peky
02.01.2025 22:44
↩
@Ondřej
Zase na tenerife? 😄
Si maestro, celý měsíc🏄♂️
Ondřej
02.01.2025 23:09
Hezky, tak uzivej, kde jste, zase v Santiagu?
Plastex
03.01.2025 08:58
Muze mi nekdo vysvetlit jedni vec jak funguje jeden token a kcemu je druhy token ktery dela zvlastni veci. Jedna se o poly
https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a
je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane
https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a
je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane
https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
Btw na X maji v biu i dva SC a to jsou prave ty co jsem vlozil pomoci dextoolu, takze to neni zadny scam token ten druhy.
Borek
03.01.2025 09:05
↩
@Plastex
Muze mi nekdo vysvetlit jedni vec jak funguje jeden token a kcemu je druhy token ktery dela zvlastni veci. Jedna se o poly
https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a
je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane
https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
https://www.dextools.io/app/en/base/pair-explorer/0xde40586745a4e21efc0e8e0073cdd431ae88876a
je to na virtualu ( base ) ma proste pevne supply a cena se vyvyji uplne normalne jak jsme zvykli, nekdo nakoupi cena roste. A druhy token je taky poly ale na solane
https://www.dextools.io/app/en/solana/pair-explorer/HR7wVkAC5wYy8rbkNvyAnYRNMhDGn56J1RaucG1mjfRd
je to ten samej projekt a kopiruje cenu ale MC ma mikro a cena kopiruje cenu toho na virtualu jen kvuli tomu ze klesa a nebo stoupa zasoba tokenu. Proc to ten projekt ma? Proc by nekdo mel duvod drzet ten na solane? Diky kdo mate tucha proc to tak je.
jeden hodně duvěryhodný kmarad říkal že virtuals je to tolni bullshit jednine proč to leti je že do toho vstoupla solana mafie z asie, ale vubec nevim jak na to navazene projekty muzou fungovat viz tvoje otazka
Plastex
03.01.2025 09:12
↩
@Borek
jeden hodně duvěryhodný kmarad říkal že virtuals je to tolni bullshit jednine proč to leti je že do toho vstoupla solana mafie z asie, ale vubec nevim jak na to navazene projekty muzou fungovat viz tvoje otazka
Tak ona cela solana je dost neduverihodna a leti, to je v podstate jedno kdyz to dela procenta, ale spis by me zajimalo to co jsem se ptal, ja jsem zacal s poly na solane, ale probridgoval jsem si to na base. Ale prave protoze jsem nevedel proc to je na solane udelany tahle divne, neklasicky.
Borek
03.01.2025 09:27
↩
@Plastex
Tak ona cela solana je dost neduverihodna a leti, to je v podstate jedno kdyz to dela procenta, ale spis by me zajimalo to co jsem se ptal, ja jsem zacal s poly na solane, ale probridgoval jsem si to na base. Ale prave protoze jsem nevedel proc to je na solane udelany tahle divne, neklasicky.
Jsem tam taky trochu ztraceny na etheru jsem dva roky pred par tydny jsem neco hodil na solanu a je to jak spanelska vesnice uplne od začátku. Asi uplne neporadím
iceman Fatty.io |🔥Nesa
03.01.2025 11:00
Vlada zijeeeeee 🎉
❤️ 1
Borek
03.01.2025 13:07
Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
tree 木
03.01.2025 17:26
↩
@Borek
Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
na uvod do ceho konkretne?
z hlediska pouzivani je to jako ethereum samotny, nebo jakkakoliv jina L2s
❤️ 1
Plastex
03.01.2025 17:43
↩
@Borek
Pracuje tady nekdo s base blockchainem potreboval bych nejaky zdroj na uvod do toho👉👈
Presne jak rika tree. Idealni si tam neco bridgnout z ofiko bridge z ETH mainetu pro pripadny airdrop, obcas to byva podminka. Ale mozny ze zadny drop nebude. No a pak uz tam fungujes uplne normalne 🙂
Jiřin
03.01.2025 18:11
Může mi někdo vysvětlit, co jsou AI agenti na Injective? Viděl jsem tweet o iAgent SDK, ale nejsem si jistý, k čemu přesně slouží. Něco jsem četl i o agentech na Oraichainu. Předpokládám, že se to bude využívat napříč všemi blockchainy. Mohl bych to nějak využít i já sám? díky
Borek
03.01.2025 19:23
↩
@tree 木
na uvod do ceho konkretne?
na nejake rozdili mezi base a eth na co si dat pozor pokud je neco jineho
Plastex
03.01.2025 20:27
↩
@Borek
na nejake rozdili mezi base a eth na co si dat pozor pokud je neco jineho
Ja osobne nevim na cem by ses tam mel nachytat, pokud by ses tam na necem nachytal tak by to stejne mohlo dopadnout i na ETH.
🫡 1
Tomassino
04.01.2025 07:59
v Praze 3 cm u koně, víte co to znamená...
Včelkamára
04.01.2025 08:46
↩
@Tomassino
v Praze 3 cm u koně, víte co to znamená...
Že to zítra už nebude 😃
Petr Langr
04.01.2025 09:47
znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Tomáš
04.01.2025 09:50
↩
@Petr Langr
znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Osobně nemám esterové rumy rád, ale mezi nadšenci se říká, že ta série great house upadá, že top byla myslím 2019, ale to je problém sehnat, tak ještě 2020
Včelkamára
04.01.2025 13:04
↩
@Petr Langr
znate nekdo jaky jsou ty rocnikovy? tohle vypada jako zajimavy balicek..
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
https://www.warehouse1.cz/cs/hampden-estate-multi-sada-great-house-2024-8-y-o
Ber hned
👌 1
🤣 2
Arnold Rimmer
04.01.2025 15:39
↩
@JUDr. Inkognito
dnes hraju gembl s čivavama (huahua) a jakého mazlíka máte vy? 😆
Pěkné, dál jsem si to na pozadí telefonu
Petr Langr
04.01.2025 16:31
↩
@Tomáš
Osobně nemám esterové rumy rád, ale mezi nadšenci se říká, že ta série great house upadá, že top byla myslím 2019, ale to je problém sehnat, tak ještě 2020
diky za info.. mne se prave dost libi a chutnaji. vlastne ted docela dost.
v te akci to vychazi docela hezky. tak asi jen na ochutnani bez investice..
v te akci to vychazi docela hezky. tak asi jen na ochutnani bez investice..
👍 2
Petr Langr
04.01.2025 16:31
↩
@Včelkamára
Ber hned
je mi to jasny.. 😄
Gali
04.01.2025 19:25
Ako to vidíte kam sa bude trh uberať ? Rozmyslam, este ten maly kusok BTC pustit a snad neiekdy pride este ALTseason 🙂
(upraveno)
Borek
04.01.2025 20:12
Je za dverma
Uz ji citim
Tomassino
04.01.2025 20:12
rostli jsme, takže mírná taťfka a dál up
Gali
04.01.2025 20:15
Ok, to znie fajn:) Uz by som sa rad zbavil vsetkoho a cast vybral a cast dal neikde na lendig v usdc a pohoda 🙂 Este ETH by sa trosku uz mohlo spamatat:)
hamakar
04.01.2025 20:18
↩
@Gali
Ako to vidíte kam sa bude trh uberať ? Rozmyslam, este ten maly kusok BTC pustit a snad neiekdy pride este ALTseason 🙂
Růst až po 10.1.
(upraveno)
Gali
04.01.2025 20:20
↩
@hamakar
Růst až po 10.1.
Co je po tomto datume ?
Tomassino
04.01.2025 20:38
moje vejplata
Gali
04.01.2025 20:46
↩
@Tomassino
moje vejplata
Hahah tak to pôjdeme riadne hokejky hore 🙂
hamakar
04.01.2025 20:53
↩
@Gali
Co je po tomto datume ?
Končí mi jeden blbý stakeing 😄
🤣 1
formix
05.01.2025 08:40
↩
@Gali
Ok, to znie fajn:) Uz by som sa rad zbavil vsetkoho a cast vybral a cast dal neikde na lendig v usdc a pohoda 🙂 Este ETH by sa trosku uz mohlo spamatat:)
To teda ten eth je tragédie!
Gali
05.01.2025 08:53
↩
@formix
To teda ten eth je tragédie!
To je no, ale snáď sa to už rozbehne .
JUDr. Inkognito
05.01.2025 11:42
↩
@Arnold Rimmer
Pěkné, dál jsem si to na pozadí telefonu
Pošlu ti výběr dalších 😆 ale počkat jsou to moje NFTčka až rozhodne NFT tribunál tak mi budeš platit tantiémy 🤤
Tomassino
05.01.2025 11:48
Powered by AI
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Gali
05.01.2025 12:14
↩
@Tomassino
Powered by AI
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Durchschnittlich geht unser Prognose-Modell von einem Ethereum Preis von 5.775,36 € im Jahr 2025 aus, was einen Kursanstieg von +64,58 % bedeuten würde. Langfristig prognostiziert die Analyse einen Kurs von 21.176,32 € bis Ende 2030.
Snáď to bude viac ako 8k tento rok 🙂
Ponke
05.01.2025 12:39
Bull run kde? Se to placa zase
Hansss
05.01.2025 12:51