# pokec
184682 zpráv • strana 168/1847
Kosa Fatty.io 31.12.2024 06:18
@JanHonza ....ale i tak by to byl pěkný zisk, něco jsem před časem koupil, tak uvidím🙃
Zatim to tlaci jako MLM. Proste nahnat co nejvic lidi na svuj ref a zastakovat.

Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd

Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
2
Ponke 31.12.2024 08:51
Ten virtual jede neskutecne? Da 10 usd v lednu? 😱😱😱
JanHonza 31.12.2024 11:37
@Kosa Fatty.io Zatim to tlaci jako MLM. Proste nahnat co nejvic lidi na svuj ref a zastakovat.

Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd

Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
Proto jsem jen nakoiupil a nazastekoval, poškám tak měsíc dva a uvidíme
👍 1
Kosa Fatty.io 31.12.2024 11:38
@JanHonza Proto jsem jen nakoiupil a nazastekoval, poškám tak měsíc dva a uvidíme
Jo asi to neco udela. Meli v Brne pred vanocema akci kam prislo 1000 lidi 🤷‍♂️ a od ledna “prej” zacinaji pushovat americkej trh
iceman Fatty.io |🔥Nesa 31.12.2024 11:50
@Ponke Ten virtual jede neskutecne? Da 10 usd v lednu? 😱😱😱
co to zase je za picovinu? virtual??
iceman Fatty.io |🔥Nesa 31.12.2024 11:57
kazdopadne vse nejlepsi do noveho roku vsem
❤️ 1
Tomassino 31.12.2024 12:58
Kekius Maximus
Plastex 31.12.2024 13:20
@iceman Fatty.io |🔥Nesa co to zase je za picovinu? virtual??
Neznas? Mozna projekt co udelal nevetsi procenta, kdyz teda neberu nesmysli jako meme 🙂
A hlavne vetsinu tech procet udelal ted za posledni 3 mesice 😄
❤️ 1
Robin 33 31.12.2024 15:10
znáte solcard?víte někdo o tom něco víc?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 31.12.2024 15:50
@Plastex Neznas? Mozna projekt co udelal nevetsi procenta, kdyz teda neberu nesmysli jako meme 🙂
Šlo úplně mimo mě. Slyším a vidím poprvé tady
😍 1
Ale já už aktivně nehledám každou píčovinu. Jedu si svoje majors a k tomu nějaké memes a cca 2 projekty v presalu. Pár airdrops a mrdat. Dávat love do všeho možného už mě přešlo.
Barrack Odbahna 31.12.2024 17:48
„Ať ty zkurvený coiny lítaj @everyone jak ruleta v bordelu, nasypte všechno na shitcoiny, HODLujte do poslední kapky a ať vám padne kurevský jackpot!“
PF 2025, Barrack ❤️
(upraveno)
🎉 4
Arnold Rimmer 31.12.2024 17:51
Vše nej do nového roku panáčci 🥂
Barrack Odbahna 31.12.2024 17:53
@Arnold Rimmer Vše nej do nového roku panáčci 🥂
Co to je to cerne ? Nakladani sekani skorpioni ? 🤣
Plastex 31.12.2024 17:56
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Šlo úplně mimo mě. Slyším a vidím poprvé tady
Vznikaji na tom AL projekty, a docela brutus nejaky, treba AIXBT sel za 2 mesice z 80k MC na soucasnych 630M MC
👍🏻 1
Plastex 31.12.2024 17:59
@Arnold Rimmer Vše nej do nového roku panáčci 🥂
Tam se podava pekne exotika 🙂
Arnold Rimmer 31.12.2024 18:01
@Barrack Odbahna Co to je to cerne ? Nakladani sekani skorpioni ? 🤣
Kočičí jerky 😽
🤣 1
Borek 31.12.2024 18:27
@everyone preji raketove vynosy v příštími roce. A hlavně si udržte čistou hlavu od všelijakých píčovin to se koupit neda.
(upraveno)
🔥 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 31.12.2024 19:19
Taky už dopředu přeju vše nejlepší a hlavně se z těch grafů neposrat
❤️ 5
Swordfish 31.12.2024 20:24
Blahoslaveni budiž Ori
(upraveno)
AMwhatAM 31.12.2024 21:45
Ať ten, kdo neviděl padat noc, ještě neslibuje kráčet tmou
Včelkamára 31.12.2024 21:52
Jen amatéři chlastaj na silvestra. My zkušení kalime celej rok
Hansss 31.12.2024 21:59
Kurňa, a zrovna dnes. To bude nudný silvestr
🤣 9
Swordfish 31.12.2024 22:03
@Včelkamára Jen amatéři chlastaj na silvestra. My zkušení kalime celej rok
vsak tu o tom to je ne?
💪 1
Swordfish 31.12.2024 22:38
obrazky uz to maji za sebou
Barrack Odbahna 31.12.2024 22:39
Swordfish 31.12.2024 22:44
co tu smrdite? mate prcat zenu na pulnoc a nalejvat bublinky do lahvicek
ja jdu najit neco, co budu hazet nebo strilet po tech zkundyxichtech co to budou palit pod okny
(upraveno)
Barrack Odbahna 31.12.2024 22:52
<@&1323756618797547580> Nech toho kurva 🤣
Ponke 31.12.2024 22:52
Dobrej bordel tady
Barrack Odbahna 31.12.2024 22:53
Ozrala jeden ozralyy
Ponke 31.12.2024 22:55
Pohoda, dneska na to ma pravo
Ponke 31.12.2024 23:00
Barrack Odbahna 31.12.2024 23:17
<@831379731734855720> Prosim dej Ondrovi guru roli
Hned
Now
Do it
Tomáš 31.12.2024 23:19
@Barrack Odbahna <@831379731734855720> Prosim dej Ondrovi guru roli
Leavnul server, takže to nejde
Barrack Odbahna 31.12.2024 23:21
@Tomáš Leavnul server, takže to nejde
Tak ho povolej, on slysi jedine na guru
Chce to
Tomassino 31.12.2024 23:22
na guru nemám práva
to může jen nejvyšší
Gali 31.12.2024 23:23
Štátny nový rok kurvaaaa:)
Tomassino 31.12.2024 23:23
přesněééééé
ať se to víc zelená, než červená, aspoň půl roku v kuse 🙂
👍 1
Barrack Odbahna 31.12.2024 23:24
Svine
<@&767748339164119092> Napiste mu hned nekdo vy kundy slechticke
<@&767748339164119092> Hned, chce to
Tomassino 31.12.2024 23:31
v roce 25 bysme si to tu mohli udělat hezký, bez ultra punkovin alá mazání roomek, odcházení, přicházení, nestability
👌 3 💋 4
Barrack Odbahna 31.12.2024 23:33
<@&767748339164119092> Uz ?
Barrack Odbahna 31.12.2024 23:44
Vubec nespolupracujte vole a chces stabilitu ?
Rikam, ze chce, abyste mu napsali vole 🤣
<@831379731734855720> Tak delej
420:907771813982003300 2 lenin:883439946977910784 2 palatinus:961489089138393168 2 3 👌 2 👍 2 💋 2 😁 2 😆 2 😊 2 😍 2 🤝 2 🥂 2 🥺 2 🧐 2
tree 木 01.01.2025 00:15
yay
happy nye 2025! 🚀
❤️ 3
Borek 01.01.2025 00:15
Štastnou MICA vsem
😆
tree 木 01.01.2025 00:16
snad mica všechny vystraší
od CEX
Borek 01.01.2025 00:17
Minimalne me uz ano
💯 1
tree 木 01.01.2025 00:17
správně
Borek 01.01.2025 00:17
A v loni jsem zavrel vsechny az na coinex bez kycu
tree 木 01.01.2025 00:17
mě se poslední CEX zavřela sama (FTX) 😄
Borek 01.01.2025 00:18
Jo tehdy jsem tam nechal 60% portfolia
😂
Vyskoleno
tree 木 01.01.2025 00:18
minimálně na perpetuals, tradování a uchovávání čehokoliv je CEX k ničemu. Jedině jako průtokáč
<@765476651219025941> je ale nějakej compensation program kde je možnost to nějak dostat zpátky
jen je nutny se kycnout 😄
Borek 01.01.2025 00:20
A ted uz ty requesty zavreli
(upraveno)
Myslim
Borek 01.01.2025 00:22
Okej diky zitra se podivam
pink&deviant 01.01.2025 00:57
vsetkym vse naj do n r!
🔥 1
pink&deviant 01.01.2025 01:20
Ja by som mal vyclaimovat cryptopiu len neviem ktory emaij je phissing 😄
pink&deviant 01.01.2025 03:59
5hod a nic nezabera 😄
Tomassino 01.01.2025 07:31
Včelkamára 01.01.2025 08:22
@Tomassino (attachment)
Máš to hezké doma
kovandaa | Fatty.io | 01.01.2025 12:48
@Tomassino Kekius Maximus
Nj, Elon ví jak vydělat peníze 🙃
Máš nakoupeno? 🙃
1
Ponke 01.01.2025 17:47
Muze uz zacit ten bull run?
Kosa Fatty.io 01.01.2025 17:48
Az za 2 dny
Ponke 01.01.2025 18:02
@Kosa Fatty.io Az za 2 dny
Tak to uz pockam 🤑🚀
JohnyG 01.01.2025 19:32
Je pekne vidieť o5 Adama 🥳🥳🥳
Ale Vlada bol lepší 🥹🥹
Paul_yogi23 01.01.2025 19:43
@JohnyG Ale Vlada bol lepší 🥹🥹
musíme věřit a Vláďa znovu sestoupí na tento discord 😂
KryptoVláďa 01.01.2025 19:52
Vláďa neexistuje, je vnitrne mrtev
call zítra na osmičku? někdo?
(upraveno)
14
<@831379731734855720> super, budem tam dva 😄