Kosa Fatty.io
31.12.2024 06:18
↩
@JanHonza
....ale i tak by to byl pěkný zisk, něco jsem před časem koupil, tak uvidím🙃
Zatim to tlaci jako MLM. Proste nahnat co nejvic lidi na svuj ref a zastakovat.
Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd
Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd
Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
✅ 2
Ponke
31.12.2024 08:51
Ten virtual jede neskutecne? Da 10 usd v lednu? 😱😱😱
JanHonza
31.12.2024 11:37
↩
@Kosa Fatty.io
Zatim to tlaci jako MLM. Proste nahnat co nejvic lidi na svuj ref a zastakovat.
Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd
Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
Jsou v tom lidi co vubec nevi co krypto je. Babicky, dedeckove, tety atd
Takze zatim to roste, protoze to zatim vsichni hlavne jen nakupujiu
Proto jsem jen nakoiupil a nazastekoval, poškám tak měsíc dva a uvidíme
👍 1
Kosa Fatty.io
31.12.2024 11:38
↩
@JanHonza
Proto jsem jen nakoiupil a nazastekoval, poškám tak měsíc dva a uvidíme
Jo asi to neco udela. Meli v Brne pred vanocema akci kam prislo 1000 lidi 🤷♂️ a od ledna “prej” zacinaji pushovat americkej trh
iceman Fatty.io |🔥Nesa
31.12.2024 11:50
↩
@Ponke
Ten virtual jede neskutecne? Da 10 usd v lednu? 😱😱😱
co to zase je za picovinu? virtual??
iceman Fatty.io |🔥Nesa
31.12.2024 11:57
kazdopadne vse nejlepsi do noveho roku vsem
❤️ 1
Tomassino
31.12.2024 12:58
Kekius Maximus
Plastex
31.12.2024 13:20
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
co to zase je za picovinu? virtual??
Neznas? Mozna projekt co udelal nevetsi procenta, kdyz teda neberu nesmysli jako meme 🙂
A hlavne vetsinu tech procet udelal ted za posledni 3 mesice 😄
❤️ 1
Robin 33
31.12.2024 15:10
znáte solcard?víte někdo o tom něco víc?
iceman Fatty.io |🔥Nesa
31.12.2024 15:50
↩
@Plastex
Neznas? Mozna projekt co udelal nevetsi procenta, kdyz teda neberu nesmysli jako meme 🙂
Šlo úplně mimo mě. Slyším a vidím poprvé tady
😍 1
Ale já už aktivně nehledám každou píčovinu. Jedu si svoje majors a k tomu nějaké memes a cca 2 projekty v presalu. Pár airdrops a mrdat. Dávat love do všeho možného už mě přešlo.
Barrack Odbahna
31.12.2024 17:48
„Ať ty zkurvený coiny lítaj @everyone jak ruleta v bordelu, nasypte všechno na shitcoiny, HODLujte do poslední kapky a ať vám padne kurevský jackpot!“
PF 2025, Barrack ❤️
(upraveno)
PF 2025, Barrack ❤️
🎉 4
Barrack Odbahna
31.12.2024 17:53
↩
@Arnold Rimmer
Vše nej do nového roku panáčci 🥂
Co to je to cerne ? Nakladani sekani skorpioni ? 🤣
Plastex
31.12.2024 17:56
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
Šlo úplně mimo mě. Slyším a vidím poprvé tady
Vznikaji na tom AL projekty, a docela brutus nejaky, treba AIXBT sel za 2 mesice z 80k MC na soucasnych 630M MC
👍🏻 1
Plastex
31.12.2024 17:59
↩
@Arnold Rimmer
Vše nej do nového roku panáčci 🥂
Tam se podava pekne exotika 🙂
Arnold Rimmer
31.12.2024 18:01
↩
@Barrack Odbahna
Co to je to cerne ? Nakladani sekani skorpioni ? 🤣
Kočičí jerky 😽
🤣 1
Borek
31.12.2024 18:27
@everyone preji raketove vynosy v příštími roce. A hlavně si udržte čistou hlavu od všelijakých píčovin to se koupit neda.
(upraveno)
🔥 1
Swordfish
31.12.2024 20:24
Blahoslaveni budiž Ori
(upraveno)
AMwhatAM
31.12.2024 21:45
Ať ten, kdo neviděl padat noc, ještě neslibuje kráčet tmou
Včelkamára
31.12.2024 21:52
Jen amatéři chlastaj na silvestra. My zkušení kalime celej rok
Swordfish
31.12.2024 22:03
↩
@Včelkamára
Jen amatéři chlastaj na silvestra. My zkušení kalime celej rok
vsak tu o tom to je ne?
💪 1
Swordfish
31.12.2024 22:38
obrazky uz to maji za sebou
Swordfish
31.12.2024 22:44
co tu smrdite? mate prcat zenu na pulnoc a nalejvat bublinky do lahvicek
ja jdu najit neco, co budu hazet nebo strilet po tech zkundyxichtech co to budou palit pod okny
(upraveno)
Barrack Odbahna
31.12.2024 22:52
<@&1323756618797547580> Nech toho kurva 🤣
Ponke
31.12.2024 22:52
Dobrej bordel tady
Barrack Odbahna
31.12.2024 22:53
Ozrala jeden ozralyy
Ponke
31.12.2024 22:55
Pohoda, dneska na to ma pravo
Tomassino
31.12.2024 23:05
Barrack Odbahna
31.12.2024 23:17
<@831379731734855720> Prosim dej Ondrovi guru roli
Hned
Now
Do it
Tomáš
31.12.2024 23:19
↩
@Barrack Odbahna
<@831379731734855720> Prosim dej Ondrovi guru roli
Leavnul server, takže to nejde
Barrack Odbahna
31.12.2024 23:21
↩
@Tomáš
Leavnul server, takže to nejde
Tak ho povolej, on slysi jedine na guru
Chce to
Tomassino
31.12.2024 23:22
na guru nemám práva
to může jen nejvyšší
Gali
31.12.2024 23:23
Štátny nový rok kurvaaaa:)
Tomassino
31.12.2024 23:23
přesněééééé
ať se to víc zelená, než červená, aspoň půl roku v kuse 🙂
👍 1
Tomassino
31.12.2024 23:31
v roce 25 bysme si to tu mohli udělat hezký, bez ultra punkovin alá mazání roomek, odcházení, přicházení, nestability
👌 3
💋 4
Barrack Odbahna
31.12.2024 23:33
<@&767748339164119092> Uz ?
tree 木
01.01.2025 00:15
yay
happy nye 2025! 🚀
❤️ 3
Borek
01.01.2025 00:15
Štastnou MICA vsem
😆
tree 木
01.01.2025 00:16
snad mica všechny vystraší
od CEX
Borek
01.01.2025 00:17
Minimalne me uz ano
💯 1
tree 木
01.01.2025 00:17
správně
Borek
01.01.2025 00:17
A v loni jsem zavrel vsechny az na coinex bez kycu
tree 木
01.01.2025 00:17
mě se poslední CEX zavřela sama (FTX) 😄
Borek
01.01.2025 00:18
Jo tehdy jsem tam nechal 60% portfolia
😂
Vyskoleno
tree 木
01.01.2025 00:18
minimálně na perpetuals, tradování a uchovávání čehokoliv je CEX k ničemu. Jedině jako průtokáč
<@765476651219025941> je ale nějakej compensation program kde je možnost to nějak dostat zpátky
jen je nutny se kycnout 😄
Borek
01.01.2025 00:20
A ted uz ty requesty zavreli
(upraveno)
Myslim
tree 木
01.01.2025 00:21
no podle me to porad nejak jde.. https://claims.ftx.com/welcome
do 3. ledna
jeste 3 dny 😉
Borek
01.01.2025 00:22
Okej diky zitra se podivam
pink&deviant
01.01.2025 00:57
vsetkym vse naj do n r!
🔥 1
pink&deviant
01.01.2025 01:20
Ja by som mal vyclaimovat cryptopiu len neviem ktory emaij je phissing 😄
Tomassino
01.01.2025 07:31
Včelkamára
01.01.2025 08:22
↩
@Tomassino
(attachment)
Máš to hezké doma
kovandaa | Fatty.io |
01.01.2025 12:48
↩
@Tomassino
Kekius Maximus
Nj, Elon ví jak vydělat peníze 🙃
Máš nakoupeno? 🙃
Máš nakoupeno? 🙃
✅ 1
Ponke
01.01.2025 17:47
Muze uz zacit ten bull run?
Kosa Fatty.io
01.01.2025 17:48
Az za 2 dny
Ponke
01.01.2025 18:02
↩
@Kosa Fatty.io
Az za 2 dny
Tak to uz pockam 🤑🚀
JohnyG
01.01.2025 19:32
Je pekne vidieť o5 Adama 🥳🥳🥳
Ale Vlada bol lepší 🥹🥹
Paul_yogi23
01.01.2025 19:43
↩
@JohnyG
Ale Vlada bol lepší 🥹🥹
musíme věřit a Vláďa znovu sestoupí na tento discord 😂
KryptoVláďa
01.01.2025 19:52
Vláďa neexistuje, je vnitrne mrtev
call zítra na osmičku? někdo?
(upraveno)
✅ 14
<@831379731734855720> super, budem tam dva 😄
Tomassino
01.01.2025 19:56