# pokec
184682 zpráv • strana 169/1847
Barrack Odbahna 29.12.2024 13:12
@Gali Brtual tiezn o, a prislo mi ze pristal dost na konci ci ? Aj ked mohlo to byt kvoli tomu podvozku ze sa az tam dosmykal.
Jj, je to nejake divne proc je neposlali na nejakou delsi ranvej s velkym dojizdecim prostorem...
Podle me to byla nejaka bocni a jeste pristal moc daleko
a jako tresnicka, misto bezpecnostniho prostoru zed
Nekdo to radne dojebal
Ale treba se pletu, vim o tom hovno 🙂
Gali 29.12.2024 13:15
Tak to fakt vyzeralo ako stena tam proste brutal.
Barrack Odbahna 29.12.2024 13:26
No tak je tam jem jedna ranvej o delce 2.8 km. Je to ve stisnenem prostoru, kolem same silnice v blizkosti. Takze misto pro dojezd mimo ranvej nulovy...
😢 1
Gali 29.12.2024 13:27
TAk to je shit no.
Barrack Odbahna 29.12.2024 13:28
Dle AI je brzdna draha letadla bez podvozku cca 2km...kdyby dosedl na kraji, tak mu to mohlo stacit...
ale hraje tam mega moc faktorun roli
Swordfish 29.12.2024 13:30
mate lepsi si pustit nejaky kosisky, bud ty chlupay nebo nechlupaty
Barrack Odbahna 29.12.2024 13:32
Tichucko...Za me chyba pilota v extreme tezke situaci...
Podam si prihlasku do NTSB 🤣
Swordfish 29.12.2024 13:33
tam asi nebudou brat lidi co se leci s hlavou
Barrack Odbahna 29.12.2024 13:35
Dementy berou vsude, psychotesty zvladnu 😀
👌 1
zander7252 29.12.2024 18:33
@Swordfish takze co, tady koncime?
Mecáku ty mi budeš chybět, hrozná kunda, ale tak lidská.😀
AMwhatAM 29.12.2024 18:44
jo kde jsou ty casy Kicomova billboardu😁
😂 3
Tomáš 29.12.2024 18:52
@here není třeba rušit patreon a podobně... Od nového roku je cena 0 Kč, takže vesele můžete zůstat (byť třeba trochu posunout níže v seznamu serverů) a jak už tu bylo zmíněno, nejvíce se člověk dozví, když se dobře zeptá 🙂
1 👍 5 🔥 1
Peky 29.12.2024 18:54
A kupte si místo toho nějaké XRP Meme😂
👍 1 😂 1
zander7252 29.12.2024 19:10
@Tomáš @here není třeba rušit patreon a podobně... Od nového roku je cena 0 Kč, takže vesele můžete zůstat (byť třeba trochu posunout níže v seznamu serverů) a jak už tu bylo zmíněno, nejvíce se člověk dozví, když se dobře zeptá 🙂
Já platil bokem na účet. A rozhodně nemám problém poslat peníze, pokud to půjde třeba na analýzu od Adama Kracíka.
Tomáš 29.12.2024 19:14
Tak ještě změna, prý to nejde nastavit na nulu, ale minimum je 1 euro, takže všechny varianty jsou teď za symbolické drobné
👌 3
zander7252 29.12.2024 19:40
@Tomáš Tak ještě změna, prý to nejde nastavit na nulu, ale minimum je 1 euro, takže všechny varianty jsou teď za symbolické drobné
Když jsem platil na účet, nebude zapotřebí mi odebrat starý přístup, aby kvůli placení nevznikl nějaký problém? Tenkrát mi to Vláďa přidával ručně.
(upraveno)
iblik 29.12.2024 19:58
Kezby to takto bylo 😁
😍 2
Barrack Odbahna 29.12.2024 20:40
@Tomáš @here není třeba rušit patreon a podobně... Od nového roku je cena 0 Kč, takže vesele můžete zůstat (byť třeba trochu posunout níže v seznamu serverů) a jak už tu bylo zmíněno, nejvíce se člověk dozví, když se dobře zeptá 🙂
Tak to muzem rovnou zabalit. Jako pokud jste se tak rozhodli ok, ale v podstate to tu bude free pristup....velky spatny.
Lepsi varianta by byla snizit treba cenu na pulku, ale zadarmo, to vubec...
Swordfish 29.12.2024 20:45
1$ nebo 1E ti zamezi pristup botum atd, kazdopadne bych cenu zvedl na jednotky $ / E aby se financovala alespon snaha moderace nebo placeni sluzeb (Kracik atd)
👍 2
Tomassino 29.12.2024 20:46
@Barrack Odbahna Tak to muzem rovnou zabalit. Jako pokud jste se tak rozhodli ok, ale v podstate to tu bude free pristup....velky spatny.
mrkni o kousek níž, je tam update
Barrack Odbahna 29.12.2024 20:46
Ano, nebo aspon tak 🙂
Tomassino 29.12.2024 20:48
co je s pumpovaci roomkou
Swordfish 29.12.2024 20:49
Padla za oběť rozepře.
(upraveno)
Swordfish 29.12.2024 20:49
Ponke válí sandály u moře, Meca je nasranej a Barrack má nemocnou hlavu.
(upraveno)
Tomassino 29.12.2024 20:52
nechť jako Fénix 🐦‍🔥 roomka povstane z popela
Swordfish 29.12.2024 20:52
Toto již není v mé moci.
Barrack Odbahna 29.12.2024 21:23
Zitra, az usedne popel a vrati se zde spravny atmosfericky tlak, tak nejaky dalsi klub treba vzejde 🫂
Barrack Odbahna 29.12.2024 21:25
@Swordfish 1$ nebo 1E ti zamezi pristup botum atd, kazdopadne bych cenu zvedl na jednotky $ / E aby se financovala alespon snaha moderace nebo placeni sluzeb (Kracik atd)
Ale lidem z Brna bych to naopak navysil, aby se to dorovnalo castecne 🤣
👍 1
iblik 29.12.2024 21:28
@Barrack Odbahna Ale lidem z Brna bych to naopak navysil, aby se to dorovnalo castecne 🤣
Čtu správně ze budeme mít navýšíne na 500e ale jelikož jsme z Brna tak nám to raději budeš sponzorovat ?
🤣 1
😁
Tomassino 29.12.2024 21:29
Brno je chráněné, osobně jsem se přijel do Brna podívat, zde je důkaz
Swordfish 29.12.2024 21:31
Pisou tam s plnou chuti. Reklama nelze, musi to byt dobre.
Ale vidim vypite jenom jedno pivo. <@831379731734855720> prosim dej vedet, jestli i po druhem kusu je stale plna chut.
Tomassino 29.12.2024 21:32
Swordfish 29.12.2024 21:34
je pravda,ze alkohol to tady vzdy stmelil 🫂
1
Tomassino 29.12.2024 21:34
synek má teď období, že rád pojmenovává dopravní prostředky, trambaj, bus, no blbé bylo, když se u brněnského orloje spletl a hlásil metro
🤣 3
Swordfish 29.12.2024 21:34
synek je moudry, bude po tatovi
Tomassino 29.12.2024 21:35
jsou tu tolerantní lidé
Swordfish 29.12.2024 21:35
jestli tu <@518789876842364958> vydrzel do ted, tak jsou hooodne tolerantni 😄
Včelkamára 29.12.2024 21:36
@Tomassino Brno je chráněné, osobně jsem se přijel do Brna podívat, zde je důkaz
V létě sem tam měl tankové a to vůbec nebylo špatný
Tomassino 29.12.2024 21:37
@Včelkamára V létě sem tam měl tankové a to vůbec nebylo špatný
co se to děje?
🤣 2
Martin11 29.12.2024 21:39
@Swordfish jestli tu <@518789876842364958> vydrzel do ted, tak jsou hooodne tolerantni 😄
Je nás tu více takových 😇
Swordfish 29.12.2024 21:40
tak je svet jeste normalni
Včelkamára 29.12.2024 21:58
@Tomassino co se to děje?
Asi starneme 🤣🤣🤣
💪 1
Ponke 29.12.2024 22:07
Zitra se vracim, tak koukejte obnovit pump club. A ondra at si me vynda z blokace picus
🤣
Vsechno pomalu krvaci jenom Virtual jede 😱😱😱
1
Barrack Odbahna 29.12.2024 23:56
🫂
Barrack Odbahna 29.12.2024 23:58
@Ponke Zitra se vracim, tak koukejte obnovit pump club. A ondra at si me vynda z blokace picus
Bude neco lepsiho nez pump-club ❤️‍🔥
Barrack Odbahna 30.12.2024 00:05
Mam nazev i rolicky vymyslene 🤣
Mam chut prizvat i Brno, pro ty to bude ucineny raj 😀
(upraveno)
Barrack Odbahna 30.12.2024 00:16
#KhubicKcz 30.12.2024 03:28
Tak co je to tady za punkový šílenství 👁️👁️
Kosa Fatty.io 30.12.2024 07:14
@Swordfish jestli tu <@518789876842364958> vydrzel do ted, tak jsou hooodne tolerantni 😄
Jsme tu dobri lide 🙂
(upraveno)
❤️ 1
Beeman 4.0. 30.12.2024 14:45
@#KhubicKcz Tak co je to tady za punkový šílenství 👁️👁️
Malo se pije🍻
JanHonza 30.12.2024 15:48
@Kosa Fatty.io Uprimne nevim co si o tom myslet
Koupit za 10 tisíc v den když jsem se tu ptal, tak dnes mám 200 tisíc výdělek😓
Swordfish 30.12.2024 15:56
Jo kdyby.
#KhubicKcz 30.12.2024 15:57
@Beeman 4.0. Malo se pije🍻
no, vypadá to tak...
Swordfish 30.12.2024 17:01
Poustnak 30.12.2024 17:13
Ahoj borci. dnes jsem čekal didla tak jsem taky v horách nastoupal 1000 výškových abych byl na stejná vlně a ono nic. Nevadí zítra to zkusím zase 😄
bitcoin líže 90K wow jak to že Saylor nekupuji. To našim youtuberům moc nevyšlo.
Poustnak 30.12.2024 17:22
@Tomáš Tak ještě změna, prý to nejde nastavit na nulu, ale minimum je 1 euro, takže všechny varianty jsou teď za symbolické drobné
jestli se nepletu tak já to platím v korunách. když nastavím 25 tak to bude o.k?
Gali 30.12.2024 17:24
@Poustnak bitcoin líže 90K wow jak to že Saylor nekupuji. To našim youtuberům moc nevyšlo.
Práveže nakupoval, ale nebude v januári.
Kosa Fatty.io 30.12.2024 17:25
@JanHonza Koupit za 10 tisíc v den když jsem se tu ptal, tak dnes mám 200 tisíc výdělek😓
Nemas…. Za mesic to udelalo 50%
JanHonza 30.12.2024 17:29
@Kosa Fatty.io Nemas…. Za mesic to udelalo 50%
od 30 do 30, podívej na 24.12, nádherný kurz
Poustnak 30.12.2024 17:32
@Gali Práveže nakupoval, ale nebude v januári.
Já se bojím nějaké sešupu na akciích a jestli to přijde tak to krutě srazí i bitcoin. už nepřetrčitě rostou od roku 2008 a to je dlouhá raly. množím jen usdt/usdc a jestli to přijde tak all in co mám v kryptu hop a nebo trop. a cash do akcií spákou 1:3. určitě mi to změní život když to přijde je jen otázka jestli k lepšímu nebo horšímu. 😄
👌 1
Gali 30.12.2024 17:52
@Poustnak Já se bojím nějaké sešupu na akciích a jestli to přijde tak to krutě srazí i bitcoin. už nepřetrčitě rostou od roku 2008 a to je dlouhá raly. množím jen usdt/usdc a jestli to přijde tak all in co mám v kryptu hop a nebo trop. a cash do akcií spákou 1:3. určitě mi to změní život když to přijde je jen otázka jestli k lepšímu nebo horšímu. 😄
Plán je 🙂 už aby len fungoval 🙂
Tomassino 30.12.2024 18:10
@Poustnak Já se bojím nějaké sešupu na akciích a jestli to přijde tak to krutě srazí i bitcoin. už nepřetrčitě rostou od roku 2008 a to je dlouhá raly. množím jen usdt/usdc a jestli to přijde tak all in co mám v kryptu hop a nebo trop. a cash do akcií spákou 1:3. určitě mi to změní život když to přijde je jen otázka jestli k lepšímu nebo horšímu. 😄
50:50 ?
Gali 30.12.2024 18:15
@Poustnak Ahoj borci. dnes jsem čekal didla tak jsem taky v horách nastoupal 1000 výškových abych byl na stejná vlně a ono nic. Nevadí zítra to zkusím zase 😄
Máš tam tvoje dildo čo si dnes vyšľapal:)
Poustnak 30.12.2024 18:32
@Gali Máš tam tvoje dildo čo si dnes vyšľapal:)
bohužel ne proto půjdu i zítra
Poustnak 30.12.2024 18:33
@Tomassino 50:50 ?
to záleží kdy to nastane, ale takto přesně to rozhodně nebude.
Tomáš 30.12.2024 18:59
@JanHonza Koupit za 10 tisíc v den když jsem se tu ptal, tak dnes mám 200 tisíc výdělek😓
Krátkodobě možná ano, spekulace, našel bys i mnohem horší tokeny s mnohem větším výdělkem, ale to neznamená, že to jsou super projekty... Ale dlouhodobě je to prostě neudržitelné
Borek 30.12.2024 19:43
Cau
Na tenhle server se pripojil nejaky novy sympaťák
kovandaa | Fatty.io | 30.12.2024 20:02
@JanHonza Koupit za 10 tisíc v den když jsem se tu ptal, tak dnes mám 200 tisíc výdělek😓
Nj, škoda... Ale 24.11. byla jiná cena než máš v tabulce... 0,0013
JanHonza 30.12.2024 20:18
@kovandaa | Fatty.io | Nj, škoda... Ale 24.11. byla jiná cena než máš v tabulce... 0,0013
0.00014
Kosa Fatty.io 30.12.2024 20:31
@JanHonza 0.00014
To bude nejskej bug
kovandaa | Fatty.io | 30.12.2024 20:50
@JanHonza 0.00014
JanHonza 30.12.2024 21:13
....ale i tak by to byl pěkný zisk, něco jsem před časem koupil, tak uvidím🙃
👍 1
Tomáš 30.12.2024 21:25
8 a 190 tisíc je docela zásadní rozdíl ne?
🤣 2
Swordfish 30.12.2024 21:35
@JanHonza ....ale i tak by to byl pěkný zisk, něco jsem před časem koupil, tak uvidím🙃
pokud tomu veris tak to poradne vohul, sandalnik ti poskytne rady
kovandaa | Fatty.io | 30.12.2024 22:46
@JanHonza ....ale i tak by to byl pěkný zisk, něco jsem před časem koupil, tak uvidím🙃
Jasně, pořád je to zisk 🙃 Alespoň vidíš, že rozhodnotí je vždycky na tobé. Nikdo tady neví, jestli projekt na který se ptáš bude úspěšný, nebo né...
Swordfish 30.12.2024 22:50
Jo kdyby.
hamakar 30.12.2024 23:38
Ze udelal XY % neznamena, ze bude uspesny a ze je legit. Ale delejte si kazdy, co chcete, jsou to vase prachy ❤️
❤️ 1