# pokec
184714 zpráv • strana 171/1848
JUDr. Inkognito 24.12.2024 19:55
@Swordfish co mate furt s tim grassem ? 😄
mělo to dobrou reklamu... tak se lidi po tom můžou utlouct
Tomassino 24.12.2024 21:00
není lepší turbo?
JUDr. Inkognito 24.12.2024 21:02
😭 turbo mi nepřipomínej, chtěl jsem ho nakoupit před rokem a nic klasika nechal jsem myšlenku vyhnít 😭
Tomassino 24.12.2024 21:17
@JUDr. Inkognito 😭 turbo mi nepřipomínej, chtěl jsem ho nakoupit před rokem a nic klasika nechal jsem myšlenku vyhnít 😭
říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
👀 1
JUDr. Inkognito 24.12.2024 22:01
@Tomassino říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
už jsem to říkal na callu.. Pengu a Supra, ale už jsem neměl za co to nakoupit 😦 a až dnes mi došlo že jsem mohl prodat ten vyjebaný Atom a přelít to do nich 😦
🤣 1
Ponke 24.12.2024 22:04
@JUDr. Inkognito mělo to dobrou reklamu... tak se lidi po tom můžou utlouct
Tak ma to vsechno. Je to zeleny a trava roste. Takze super
hamakar 24.12.2024 22:06
Manzelka se me pri priprave slavnostni tabule ptala, jestli mam nejake drobne mince pod talir, aby se nas v pristim roce drzely penize. Odvetil jsem, ze bych tam radsi dal Ledger.... Je to jeste ok nebo uz deformace? 😂
🤣 4
Swordfish 24.12.2024 22:07
inovace
👍 1
JUDr. Inkognito 24.12.2024 22:30
@hamakar Manzelka se me pri priprave slavnostni tabule ptala, jestli mam nejake drobne mince pod talir, aby se nas v pristim roce drzely penize. Odvetil jsem, ze bych tam radsi dal Ledger.... Je to jeste ok nebo uz deformace? 😂
s jedním by kulhal ten talíř, musí tam být min tři ledgery ale bez cardana !!
JUDr. Inkognito 24.12.2024 23:04
@Tomassino říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
Swordfish 24.12.2024 23:44
@JUDr. Inkognito také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
asi ale neudela to co virtuals
JUDr. Inkognito 25.12.2024 08:08
MSTR microstrategy svolala schuzi k navýšení akcií třídy A z 330M na 10000M.
To je celkem dost, znamená to i skokové navýšení marketkapu? Co to znamená prakticky?
Swordfish 25.12.2024 08:50
Tento krok by mohl poskytnout společnosti větší flexibilitu při získávání kapitálu a podpořit její strategické iniciativy.
....
Navýšení počtu akcií by mohlo signalizovat záměr společnosti pokračovat v investicích do kryptoměn nebo jiných strategických oblastí. Pro akcionáře to znamená potenciální ředění jejich podílů, ale také možnost účasti na budoucím růstu společnosti.
Tomáš 25.12.2024 10:04
pokud bychom dali stranou nějaký vlastní podnikání a brali MSTR jen jako držitele BTC, tak navýšení počtu akcií je pro současné akcionáře určitě blbě ... v současné době si kupuješ 1 BTC za cenu 2 BTC přibližně (ano, cena akcií je opravdu dvojnásobná než hodnota držených coinů), tím, že naředíš současné akcionáře, tak se dá očekávat, že se to bude více srovnávat (v ideálním případě třeba u ETF je cena a NAV 1:1)
(upraveno)
můžeš hledat nějaké vysvětlující články na to, proč má MSTR tak velké premium oproti NAV
Plastex 25.12.2024 11:54
@JUDr. Inkognito také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
Oponuju ti 🙂
zander7252 25.12.2024 12:29
Nikdy jsem netušil, že má Kicom svoje fanatičtější dvojče na Slovensku, tady už se btc s doge používá jako měna na Marsu. https://www.youtube.com/watch?v=ftplYp7C9KI
Hansss 25.12.2024 16:06
@zander7252 Nikdy jsem netušil, že má Kicom svoje fanatičtější dvojče na Slovensku, tady už se btc s doge používá jako měna na Marsu. https://www.youtube.com/watch?v=ftplYp7C9KI
Vždyť to má přes hodinu, 😬, má smysl ji tomu obětovat?
Tomassino 25.12.2024 16:42
nemá
Miloš 25.12.2024 17:27
@JUDr. Inkognito s jedním by kulhal ten talíř, musí tam být min tři ledgery ale bez cardana !!
A pročpak bez Cardana? To už je takový étos tady?
💯 1
zander7252 25.12.2024 17:58
@Hansss Vždyť to má přes hodinu, 😬, má smysl ji tomu obětovat?
Je to pohled btc maximalisty na to, jak se bude vyvíjet světová ekonomika. Když budeš ležet třetí den se chřipkou, nebo si chtít zresetovat mozek, tak dobrý. 😀
(upraveno)
🤣 2
JUDr. Inkognito 25.12.2024 19:33
@Miloš A pročpak bez Cardana? To už je takový étos tady?
Cardano a Brno jsou meme 😁
😂 2 🤌 1
#KhubicKcz 25.12.2024 19:50
@JUDr. Inkognito Cardano a Brno jsou meme 😁
S tím druhým souhlasím 👍
Swordfish 25.12.2024 20:00
<:picard:822537684441890836>
#KhubicKcz 25.12.2024 22:25
Kosa Fatty.io 26.12.2024 07:22
@JUDr. Inkognito Cardano a Brno jsou meme 😁
Pššš 🤔
allx 26.12.2024 13:18
https://www.runmoney.app/

Mikro appka RunMoney , ktora za beh dáva USDC je už plne funkčná.
Členské je 0.025ETH
Ak som správne pochopil, tak odmeny bežcom idú z výnosu vkladu ETH a USDC založeného autorom na AAVE.
Na používanie a ziskanie odmien treba mať účet na STRAVA, (bežci vedia), zastakovať v appke USDC a odbehnúť aspoň 5km.
(upraveno)
allx 26.12.2024 13:24
Dnes 5,5km a som v balíku 🙂
Barrack Odbahna 26.12.2024 22:51
@Kosa Fatty.io Pššš 🤔
Napiš mi relevantní důvod, proč si nedělat prdel z Brna a přestanu s tím.... 🤣
Už i chat GPT s vámi nemá slitování....prostě Brno je mrdka a všichni si z vás budou dělat prdel doživotně, není úniku, je to definitivní 🤣
😩 1
Barrack Odbahna 26.12.2024 23:11
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
(upraveno)
joe:825130132578369576 1 😩 1 🤣 3
Gali 26.12.2024 23:20
@Barrack Odbahna Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Zaplatené je všetko 🙂
Barrack Odbahna 26.12.2024 23:27
@Gali Zaplatené je všetko 🙂
Na tebe jsem si dával zvlášt pozor vole. Máš splněno a jsi volný, z mojí strany už tě nečeká žádná šikana a buzerace at all 😀
👌 1
Ale ostatní raubíře mám v excelu pičo
1.1.2025 zveřejním všechny pijavice, kteří nezaplatí
můžu filtrovat vaše adresy, takže Brno půjde jako první
🤣 2
Barrack Odbahna 26.12.2024 23:49
Opovažte se někdo brečet a psát předsedovi...dostanete stejně přes píču, že jste příživnické mrdky. Nezájem, že jste tady od začátku a další píčoviny...Podpora je důležitá i v době krize 💋
Swordfish 27.12.2024 07:58
<:lenin:883439946977910784>
😫 1
JUDr. Inkognito 27.12.2024 08:42
@Barrack Odbahna Opovažte se někdo brečet a psát předsedovi...dostanete stejně přes píču, že jste příživnické mrdky. Nezájem, že jste tady od začátku a další píčoviny...Podpora je důležitá i v době krize 💋
V roce 2025 se po čtvrtstoletí opět otevírají brány nebeské kde konečně dosáhneme my bratři a sestry blaženého osvícení a nirvány, stačí jen stihnou se zbavit veškeré zátěže. Všechen hmotný i nehmotný majetek odevzdejte našemu společenství SilvestrParil.com poté vás připravíme na společný odlet do vesmíru poznání. Ti kteří odevzdají vše v kryptoměnách budou mít cestu k osvícení nejvolnější a budou odbavení přednostně. 🌅
👑 1 🤣 2 🤯 2 🫡 1 🫶🏻 1
Arnold Rimmer 27.12.2024 09:34
@Barrack Odbahna Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Kolik se platí za to vyjebané členství? 1 BTC?
Barrack Odbahna 27.12.2024 10:25
@Arnold Rimmer Kolik se platí za to vyjebané členství? 1 BTC?
Ano, minimalne 🤣
😀 1
zander7252 27.12.2024 10:48
@Barrack Odbahna Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Já mám zaplaceno do konce ledna, pak mi to prosím ukonči.
Petr Langr 27.12.2024 11:37
@Barrack Odbahna Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
👍🏻 1 😂 1
Kosa Fatty.io 27.12.2024 12:15
Nova olihen neni dobra reklama na krypto 😂
Swordfish 27.12.2024 12:21
jaka olihen?
Kosa Fatty.io 27.12.2024 12:24
Squid game 2
Gali 27.12.2024 12:39
@Petr Langr Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
Tak to ked uz ani Petr tu uz nebude, tak uz pomali strca zmysel tu byt.
Barrack Odbahna 27.12.2024 12:58
@Petr Langr Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
Nedelej zagorku prosim 🤣
Barrack Odbahna 27.12.2024 12:59
@zander7252 Já mám zaplaceno do konce ledna, pak mi to prosím ukonči.
Neni v me moci nic ukoncovat, ani nic nevidim a neeviduju 🤣
Uberu si nastaveni vulgarit na 50%, abych tu nikoho nepohorsoval 🤣
Barrack Odbahna 27.12.2024 13:15
@Gali Tak to ked uz ani Petr tu uz nebude, tak uz pomali strca zmysel tu byt.
Ale bude tady...psychicky slabsi jedinci ten muj vyjev mozna trochu poznamenalo no...🤣
Snad to nikdo nevzal vazne 🤣
Gali 27.12.2024 13:17
@Barrack Odbahna Ale bude tady...psychicky slabsi jedinci ten muj vyjev mozna trochu poznamenalo no...🤣
Hahah neskoro 🙂
Pohodka
Tomassino 27.12.2024 13:18
@Barrack Odbahna Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
❤️ 1
Swordfish 27.12.2024 13:20
asi Barracka placneme pres pero
Barrack Odbahna 27.12.2024 13:22
@Swordfish asi Barracka placneme pres pero
Konecne 🫠
Ztrestej me, zaslouzim si to 😀
Mam napsat kazdemu osobne omluvny dopis ? 🤣
Barrack Odbahna 27.12.2024 13:33
Sednu si na hrach do kouta, na novy rok pujdu ke zpovedi a zacnu chodit do kostela 🙂
Barrack Odbahna 27.12.2024 13:44
Vážení kryptonadšenci,

tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.

Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.

Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.

Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.

Děkuji Vám za pochopení.

S úctou,
Barrack
😆 1
iblik 27.12.2024 13:45
To je chat gpt?😁
👍 1 😂 1
Gali 27.12.2024 13:49
@Barrack Odbahna Vážení kryptonadšenci,

tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.

Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.

Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.

Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.

Děkuji Vám za pochopení.

S úctou,
Barrack
Urob z toho vycuc 🙂
Swordfish 27.12.2024 13:50
@iblik To je chat gpt?😁
tohle je gpt:
Barrack se chová jako naprostý idiot a svým jednáním si nezaslouží ani špetku odpuštění. Některé činy prostě nejde jen tak smést ze stolu.
🤣 2
Barrack Odbahna 27.12.2024 15:19
Presne tak 🤣
Gali 27.12.2024 15:19
Robi niekto nieco s USDTˇ? Kedze budu delistovane zo vsetkych burz v eu ?
Arnold Rimmer 27.12.2024 17:07
@Gali Robi niekto nieco s USDTˇ? Kedze budu delistovane zo vsetkych burz v eu ?
Cože, kdy?
Proč?
Gali 27.12.2024 17:23
@Arnold Rimmer Cože, kdy?
Mica
zander7252 27.12.2024 17:40
@Barrack Odbahna Neni v me moci nic ukoncovat, ani nic nevidim a neeviduju 🤣
V pohodě, mě si tím nijak neurazil. Na moje rozhodnutí to nemělo žádný vliv.
Tomassino 27.12.2024 18:28
Gali 27.12.2024 19:25
NUPL
Swordfish 27.12.2024 19:40
@Gali NUPL
jsem tupa opica, co to prosim znamena?
Plastex 27.12.2024 19:42
@Gali NUPL
Tohle mi nic nerika 🙂
Gali 27.12.2024 19:53
@Swordfish jsem tupa opica, co to prosim znamena?
Pri psoelnom vrchole bullrunu sme boli na okolo 74% teraz to bude menej , ale aj tak tam je este rezerva. Pri psolednom tope teraz to bolo 62%.
Arnold Rimmer 27.12.2024 20:20
@Gali Mica
A USDC delistovat nebudou, jo?
Tomassino 27.12.2024 20:25
@Swordfish jsem tupa opica, co to prosim znamena?
že se ještě neví jestli budeme likvidovat brzo nebo později
Gali 27.12.2024 20:35
@Arnold Rimmer A USDC delistovat nebudou, jo?
Nie.
Aj keď teraz ešte beží 18 mesačne obdobie .
Borek 27.12.2024 20:54
iceman Fatty.io |🔥Nesa 27.12.2024 22:02
@Barrack Odbahna Snad to nikdo nevzal vazne 🤣
jak nevzal vazne??? ja uz byl sepsat trestní oznámení na Silvestr Pařil....
❤️ 1
Swordfish 27.12.2024 22:03
@iceman Fatty.io |🔥Nesa jak nevzal vazne??? ja uz byl sepsat trestní oznámení na Silvestr Pařil....
a co prosim, bylo predmetem toho daneho trestniho oznameni? to me velice zajima
pohonil ale nepolykal ?
💋 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 27.12.2024 22:35
@Swordfish a co prosim, bylo predmetem toho daneho trestniho oznameni? to me velice zajima
předmětem bylo že je to to strašný kokot a nemá na to licenci a razítko. + že mu dělá asistentku neregistrovaná transka <@403204367345254402> ....😂
💋 1 🤣 4
Arnold Rimmer 28.12.2024 09:30
Měli by jste se zamyslet, jestli je nutné za tento obsah platit 😀😛
Swordfish 28.12.2024 09:51
<@&1009205113300205638> potřebujeme tě
Jsi světlo našeho života.
Arnold Rimmer 28.12.2024 10:17
Ozvi se aspoň na chvíli a urči další směr našich životů
Swordfish 28.12.2024 10:17
Panika a útěk
Swordfish 28.12.2024 10:48
Metličkou šlehnu, křidýlkem mávnu, čarovnou fazolkou všechno zvládnu.
iceman Fatty.io |🔥Nesa 28.12.2024 11:22
@Swordfish Metličkou šlehnu, křidýlkem mávnu, čarovnou fazolkou všechno zvládnu.
jseš si jistý že jsi si šlehnul jen metličkou?? 😅
😍 1
skeletounek 28.12.2024 12:44
@Arnold Rimmer Měli by jste se zamyslet, jestli je nutné za tento obsah platit 😀😛
Nerekl bych. Od ty doby co tu neni Vlada se informacni hodnota tohoto serveru dost zmensila. A vzhledem k tomu ze se tu Vlada neukazal ani o Vanocich (nebo aspon ja jsem si ho nevsiml) tak mam pocit ze ten uz se tu jentak neukaze.
💯 5
zander7252 28.12.2024 15:44
@skeletounek Nerekl bych. Od ty doby co tu neni Vlada se informacni hodnota tohoto serveru dost zmensila. A vzhledem k tomu ze se tu Vlada neukazal ani o Vanocich (nebo aspon ja jsem si ho nevsiml) tak mam pocit ze ten uz se tu jentak neukaze.
To bych neřekl, záleží co od toho čekáš. Kluci v degen roomce docela jedou a i co týče stakingu jsou tady lidi co ti mají co dát. 👍 To, že se neptáte je váš problém. Mě jako hodlerovi tenhle kanál spíš uškodil, protože pod vlivem pár nemocnejch lidí se tady neustále flusalo na projekty které nakonec předvedly ZATÍM největší růsty a tomu se tady říká crypto punk. Druhá věc je kultura tohodle kanálu, vedle který je legendární kantýna ve Star Wars anglický gentlemanský klub.😀 Takže i bez Vládi záleží na tvém zaměření a potenciál to tu má. Spíš si myslím, že to je situace kdy se to tu může restartovat, záleží na lidech.
💯 1