JUDr. Inkognito
24.12.2024 19:55
↩
@Swordfish
co mate furt s tim grassem ? 😄
mělo to dobrou reklamu... tak se lidi po tom můžou utlouct
Tomassino
24.12.2024 21:00
není lepší turbo?
JUDr. Inkognito
24.12.2024 21:02
😭 turbo mi nepřipomínej, chtěl jsem ho nakoupit před rokem a nic klasika nechal jsem myšlenku vyhnít 😭
Tomassino
24.12.2024 21:17
↩
@JUDr. Inkognito
😭 turbo mi nepřipomínej, chtěl jsem ho nakoupit před rokem a nic klasika nechal jsem myšlenku vyhnít 😭
říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
👀 1
JUDr. Inkognito
24.12.2024 22:01
↩
@Tomassino
říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
už jsem to říkal na callu.. Pengu a Supra, ale už jsem neměl za co to nakoupit 😦 a až dnes mi došlo že jsem mohl prodat ten vyjebaný Atom a přelít to do nich 😦
🤣 1
Ponke
24.12.2024 22:04
↩
@JUDr. Inkognito
mělo to dobrou reklamu... tak se lidi po tom můžou utlouct
Tak ma to vsechno. Je to zeleny a trava roste. Takze super
hamakar
24.12.2024 22:06
Manzelka se me pri priprave slavnostni tabule ptala, jestli mam nejake drobne mince pod talir, aby se nas v pristim roce drzely penize. Odvetil jsem, ze bych tam radsi dal Ledger.... Je to jeste ok nebo uz deformace? 😂
🤣 4
Swordfish
24.12.2024 22:07
inovace
👍 1
JUDr. Inkognito
24.12.2024 22:30
↩
@hamakar
Manzelka se me pri priprave slavnostni tabule ptala, jestli mam nejake drobne mince pod talir, aby se nas v pristim roce drzely penize. Odvetil jsem, ze bych tam radsi dal Ledger.... Je to jeste ok nebo uz deformace? 😂
s jedním by kulhal ten talíř, musí tam být min tři ledgery ale bez cardana !!
JUDr. Inkognito
24.12.2024 23:04
↩
@Tomassino
říkáš si něco podobnýho o nějakým projektu teď?
také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
oponujte prosím někdo této moji tezi...
Swordfish
24.12.2024 23:44
↩
@JUDr. Inkognito
také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
oponujte prosím někdo této moji tezi...
asi ale neudela to co virtuals
JUDr. Inkognito
25.12.2024 08:08
MSTR microstrategy svolala schuzi k navýšení akcií třídy A z 330M na 10000M.
To je celkem dost, znamená to i skokové navýšení marketkapu? Co to znamená prakticky?
Swordfish
25.12.2024 08:50
Tento krok by mohl poskytnout společnosti větší flexibilitu při získávání kapitálu a podpořit její strategické iniciativy.
....
Navýšení počtu akcií by mohlo signalizovat záměr společnosti pokračovat v investicích do kryptoměn nebo jiných strategických oblastí. Pro akcionáře to znamená potenciální ředění jejich podílů, ale také možnost účasti na budoucím růstu společnosti.
....
Navýšení počtu akcií by mohlo signalizovat záměr společnosti pokračovat v investicích do kryptoměn nebo jiných strategických oblastí. Pro akcionáře to znamená potenciální ředění jejich podílů, ale také možnost účasti na budoucím růstu společnosti.
Tomáš
25.12.2024 10:04
pokud bychom dali stranou nějaký vlastní podnikání a brali MSTR jen jako držitele BTC, tak navýšení počtu akcií je pro současné akcionáře určitě blbě ... v současné době si kupuješ 1 BTC za cenu 2 BTC přibližně (ano, cena akcií je opravdu dvojnásobná než hodnota držených coinů), tím, že naředíš současné akcionáře, tak se dá očekávat, že se to bude více srovnávat (v ideálním případě třeba u ETF je cena a NAV 1:1)
(upraveno)
můžeš hledat nějaké vysvětlující články na to, proč má MSTR tak velké premium oproti NAV
Plastex
25.12.2024 11:54
↩
@JUDr. Inkognito
také už od začátku roku slintám (chci koupit) na projekt Core což je bitcoin sidechain stejně jako Stacks. ale na rozdíl od Stacks má TVL 7x větší a market cap 2,5x menší, takž token by mohl povyrůst?
oponujte prosím někdo této moji tezi...
oponujte prosím někdo této moji tezi...
Oponuju ti 🙂
zander7252
25.12.2024 12:29
Nikdy jsem netušil, že má Kicom svoje fanatičtější dvojče na Slovensku, tady už se btc s doge používá jako měna na Marsu. https://www.youtube.com/watch?v=ftplYp7C9KI
Hansss
25.12.2024 16:06
↩
@zander7252
Nikdy jsem netušil, že má Kicom svoje fanatičtější dvojče na Slovensku, tady už se btc s doge používá jako měna na Marsu. https://www.youtube.com/watch?v=ftplYp7C9KI
Vždyť to má přes hodinu, 😬, má smysl ji tomu obětovat?
Tomassino
25.12.2024 16:42
nemá
Miloš
25.12.2024 17:27
↩
@JUDr. Inkognito
s jedním by kulhal ten talíř, musí tam být min tři ledgery ale bez cardana !!
A pročpak bez Cardana? To už je takový étos tady?
💯 1
zander7252
25.12.2024 17:58
↩
@Hansss
Vždyť to má přes hodinu, 😬, má smysl ji tomu obětovat?
Je to pohled btc maximalisty na to, jak se bude vyvíjet světová ekonomika. Když budeš ležet třetí den se chřipkou, nebo si chtít zresetovat mozek, tak dobrý. 😀
(upraveno)
🤣 2
JUDr. Inkognito
25.12.2024 19:33
↩
@Miloš
A pročpak bez Cardana? To už je takový étos tady?
Cardano a Brno jsou meme 😁
😂 2
🤌 1
#KhubicKcz
25.12.2024 19:50
↩
@JUDr. Inkognito
Cardano a Brno jsou meme 😁
S tím druhým souhlasím 👍
Swordfish
25.12.2024 20:00
<:picard:822537684441890836>
Kosa Fatty.io
26.12.2024 07:22
↩
@JUDr. Inkognito
Cardano a Brno jsou meme 😁
Pššš 🤔
allx
26.12.2024 13:18
https://www.runmoney.app/
Mikro appka RunMoney , ktora za beh dáva USDC je už plne funkčná.
Členské je 0.025ETH
Ak som správne pochopil, tak odmeny bežcom idú z výnosu vkladu ETH a USDC založeného autorom na AAVE.
Na používanie a ziskanie odmien treba mať účet na STRAVA, (bežci vedia), zastakovať v appke USDC a odbehnúť aspoň 5km.
(upraveno)
Mikro appka RunMoney , ktora za beh dáva USDC je už plne funkčná.
Členské je 0.025ETH
Ak som správne pochopil, tak odmeny bežcom idú z výnosu vkladu ETH a USDC založeného autorom na AAVE.
Na používanie a ziskanie odmien treba mať účet na STRAVA, (bežci vedia), zastakovať v appke USDC a odbehnúť aspoň 5km.
Barrack Odbahna
26.12.2024 22:51
↩
@Kosa Fatty.io
Pššš 🤔
Napiš mi relevantní důvod, proč si nedělat prdel z Brna a přestanu s tím.... 🤣
Už i chat GPT s vámi nemá slitování....prostě Brno je mrdka a všichni si z vás budou dělat prdel doživotně, není úniku, je to definitivní 🤣
😩 1
Barrack Odbahna
26.12.2024 23:11
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
(upraveno)
joe:825130132578369576 1
😩 1
🤣 3
Gali
26.12.2024 23:20
↩
@Barrack Odbahna
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Zaplatené je všetko 🙂
Barrack Odbahna
26.12.2024 23:27
↩
@Gali
Zaplatené je všetko 🙂
Na tebe jsem si dával zvlášt pozor vole. Máš splněno a jsi volný, z mojí strany už tě nečeká žádná šikana a buzerace at all 😀
👌 1
Ale ostatní raubíře mám v excelu pičo
1.1.2025 zveřejním všechny pijavice, kteří nezaplatí
můžu filtrovat vaše adresy, takže Brno půjde jako první
🤣 2
Barrack Odbahna
26.12.2024 23:49
Opovažte se někdo brečet a psát předsedovi...dostanete stejně přes píču, že jste příživnické mrdky. Nezájem, že jste tady od začátku a další píčoviny...Podpora je důležitá i v době krize 💋
Swordfish
27.12.2024 07:58
<:lenin:883439946977910784>
😫 1
JUDr. Inkognito
27.12.2024 08:42
↩
@Barrack Odbahna
Opovažte se někdo brečet a psát předsedovi...dostanete stejně přes píču, že jste příživnické mrdky. Nezájem, že jste tady od začátku a další píčoviny...Podpora je důležitá i v době krize 💋
V roce 2025 se po čtvrtstoletí opět otevírají brány nebeské kde konečně dosáhneme my bratři a sestry blaženého osvícení a nirvány, stačí jen stihnou se zbavit veškeré zátěže. Všechen hmotný i nehmotný majetek odevzdejte našemu společenství SilvestrParil.com poté vás připravíme na společný odlet do vesmíru poznání. Ti kteří odevzdají vše v kryptoměnách budou mít cestu k osvícení nejvolnější a budou odbavení přednostně. 🌅
👑 1
🤣 2
🤯 2
🫡 1
🫶🏻 1
Swordfish
27.12.2024 08:45
Barrack Odbahna
27.12.2024 10:25
↩
@Arnold Rimmer
Kolik se platí za to vyjebané členství? 1 BTC?
Ano, minimalne 🤣
😀 1
zander7252
27.12.2024 10:48
↩
@Barrack Odbahna
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Já mám zaplaceno do konce ledna, pak mi to prosím ukonči.
Petr Langr
27.12.2024 11:37
↩
@Barrack Odbahna
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
👍🏻 1
😂 1
Kosa Fatty.io
27.12.2024 12:15
Nova olihen neni dobra reklama na krypto 😂
Swordfish
27.12.2024 12:21
jaka olihen?
Kosa Fatty.io
27.12.2024 12:24
Squid game 2
Gali
27.12.2024 12:39
↩
@Petr Langr
Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
Tak to ked uz ani Petr tu uz nebude, tak uz pomali strca zmysel tu byt.
Barrack Odbahna
27.12.2024 12:58
↩
@Petr Langr
Neuvazoval jsem ze bych prestal platit.. Ale docela si me na to namotivoval.. 😄
Nedelej zagorku prosim 🤣
Barrack Odbahna
27.12.2024 12:59
↩
@zander7252
Já mám zaplaceno do konce ledna, pak mi to prosím ukonči.
Neni v me moci nic ukoncovat, ani nic nevidim a neeviduju 🤣
Uberu si nastaveni vulgarit na 50%, abych tu nikoho nepohorsoval 🤣
Barrack Odbahna
27.12.2024 13:15
↩
@Gali
Tak to ked uz ani Petr tu uz nebude, tak uz pomali strca zmysel tu byt.
Ale bude tady...psychicky slabsi jedinci ten muj vyjev mozna trochu poznamenalo no...🤣
Snad to nikdo nevzal vazne 🤣
Gali
27.12.2024 13:17
↩
@Barrack Odbahna
Ale bude tady...psychicky slabsi jedinci ten muj vyjev mozna trochu poznamenalo no...🤣
Hahah neskoro 🙂
Pohodka
Tomassino
27.12.2024 13:18
↩
@Barrack Odbahna
Hej nezapomeňte všichni zaplatit členství vy mrdky. Já to všechno hlídám a ti kdo nezaplatí půjdou na pranýř veřejně 🤣 To že tu není předseda neznamená, že tu budete šmejdit zadarmo vy kundy 💋
❤️ 1
Swordfish
27.12.2024 13:20
asi Barracka placneme pres pero
Barrack Odbahna
27.12.2024 13:22
↩
@Swordfish
asi Barracka placneme pres pero
Konecne 🫠
Ztrestej me, zaslouzim si to 😀
Mam napsat kazdemu osobne omluvny dopis ? 🤣
Tomassino
27.12.2024 13:29
Barrack Odbahna
27.12.2024 13:33
Sednu si na hrach do kouta, na novy rok pujdu ke zpovedi a zacnu chodit do kostela 🙂
Barrack Odbahna
27.12.2024 13:44
Vážení kryptonadšenci,
tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.
Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.
Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.
Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.
Děkuji Vám za pochopení.
S úctou,
Barrack
tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.
Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.
Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.
Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.
Děkuji Vám za pochopení.
S úctou,
Barrack
😆 1
iblik
27.12.2024 13:45
To je chat gpt?😁
👍 1
😂 1
Gali
27.12.2024 13:49
↩
@Barrack Odbahna
Vážení kryptonadšenci,
tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.
Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.
Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.
Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.
Děkuji Vám za pochopení.
S úctou,
Barrack
tímto dopisem bych se Vám rád upřímně omluvil za své nevhodné chování a slova, která jsem použil. Uvědomuji si, že mé jednání bylo nepřijatelné a mohlo Vás zasáhnout, což mě hluboce mrzí. Neexistuje žádná omluva pro vulgarity a urážky, kterých jsem se dopustil, a beru plnou odpovědnost za své činy.
Moje slova byla neomluvitelná a nezodpovědná. Neměl jsem právo takto reagovat, ať už situace byla jakákoli. Chápu, že jsem mohl způsobit bolest nebo ztrátu důvěry, a to je něco, co mě velmi trápí. Uvědomuji si, že důstojná komunikace a vzájemný respekt jsou základem každého vztahu, a já jsem v tomto ohledu selhal.
Rád bych Vás ujistil, že lituji svého chování a chci pracovat na tom, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo. Učím se být lepším člověkem a budu se snažit lépe zvládat své emoce, abych v budoucnu jednal s respektem a ohledem k druhým.
Doufám, že přijmete moji upřímnou omluvu a že se mi podaří napravit škody, které jsem mohl způsobit. Velmi si vážím každé příležitosti k usmíření a budu vděčný za možnost znovu získat Vaši důvěru.
Děkuji Vám za pochopení.
S úctou,
Barrack
Urob z toho vycuc 🙂
Swordfish
27.12.2024 13:50
↩
@iblik
To je chat gpt?😁
tohle je gpt:
Barrack se chová jako naprostý idiot a svým jednáním si nezaslouží ani špetku odpuštění. Některé činy prostě nejde jen tak smést ze stolu.
🤣 2
Barrack Odbahna
27.12.2024 15:19
Presne tak 🤣
Gali
27.12.2024 15:19
Robi niekto nieco s USDTˇ? Kedze budu delistovane zo vsetkych burz v eu ?
Arnold Rimmer
27.12.2024 17:07
↩
@Gali
Robi niekto nieco s USDTˇ? Kedze budu delistovane zo vsetkych burz v eu ?
Cože, kdy?
Proč?
Gali
27.12.2024 17:23
↩
@Arnold Rimmer
Cože, kdy?
Mica
zander7252
27.12.2024 17:40
↩
@Barrack Odbahna
Neni v me moci nic ukoncovat, ani nic nevidim a neeviduju 🤣
V pohodě, mě si tím nijak neurazil. Na moje rozhodnutí to nemělo žádný vliv.
Tomassino
27.12.2024 18:28
Swordfish
27.12.2024 19:40
↩
@Gali
NUPL
jsem tupa opica, co to prosim znamena?
Plastex
27.12.2024 19:42
↩
@Gali
NUPL
Tohle mi nic nerika 🙂
Gali
27.12.2024 19:53
↩
@Swordfish
jsem tupa opica, co to prosim znamena?
Pri psoelnom vrchole bullrunu sme boli na okolo 74% teraz to bude menej , ale aj tak tam je este rezerva. Pri psolednom tope teraz to bolo 62%.
Arnold Rimmer
27.12.2024 20:20
↩
@Gali
Mica
A USDC delistovat nebudou, jo?
Tomassino
27.12.2024 20:25
↩
@Swordfish
jsem tupa opica, co to prosim znamena?
že se ještě neví jestli budeme likvidovat brzo nebo později
Gali
27.12.2024 20:35
↩
@Arnold Rimmer
A USDC delistovat nebudou, jo?
Nie.
Aj keď teraz ešte beží 18 mesačne obdobie .
Borek
27.12.2024 20:54
Kryptošvajc😂
iceman Fatty.io |🔥Nesa
27.12.2024 22:02
↩
@Barrack Odbahna
Snad to nikdo nevzal vazne 🤣
jak nevzal vazne??? ja uz byl sepsat trestní oznámení na Silvestr Pařil....
❤️ 1
Swordfish
27.12.2024 22:03
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
jak nevzal vazne??? ja uz byl sepsat trestní oznámení na Silvestr Pařil....
a co prosim, bylo predmetem toho daneho trestniho oznameni? to me velice zajima
pohonil ale nepolykal ?
💋 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa
27.12.2024 22:35
↩
@Swordfish
a co prosim, bylo predmetem toho daneho trestniho oznameni? to me velice zajima
předmětem bylo že je to to strašný kokot a nemá na to licenci a razítko. + že mu dělá asistentku neregistrovaná transka <@403204367345254402> ....😂
💋 1
🤣 4
Swordfish
28.12.2024 09:51
<@&1009205113300205638> potřebujeme tě
Jsi světlo našeho života.
Arnold Rimmer
28.12.2024 10:17
Ozvi se aspoň na chvíli a urči další směr našich životů
Swordfish
28.12.2024 10:17
Panika a útěk
Swordfish
28.12.2024 10:48
Metličkou šlehnu, křidýlkem mávnu, čarovnou fazolkou všechno zvládnu.
iceman Fatty.io |🔥Nesa
28.12.2024 11:22
↩
@Swordfish
Metličkou šlehnu, křidýlkem mávnu, čarovnou fazolkou všechno zvládnu.
jseš si jistý že jsi si šlehnul jen metličkou?? 😅
😍 1
skeletounek
28.12.2024 12:44
↩
@Arnold Rimmer
Měli by jste se zamyslet, jestli je nutné za tento obsah platit 😀😛
Nerekl bych. Od ty doby co tu neni Vlada se informacni hodnota tohoto serveru dost zmensila. A vzhledem k tomu ze se tu Vlada neukazal ani o Vanocich (nebo aspon ja jsem si ho nevsiml) tak mam pocit ze ten uz se tu jentak neukaze.
💯 5
zander7252
28.12.2024 15:44
↩
@skeletounek
Nerekl bych. Od ty doby co tu neni Vlada se informacni hodnota tohoto serveru dost zmensila. A vzhledem k tomu ze se tu Vlada neukazal ani o Vanocich (nebo aspon ja jsem si ho nevsiml) tak mam pocit ze ten uz se tu jentak neukaze.
To bych neřekl, záleží co od toho čekáš. Kluci v degen roomce docela jedou a i co týče stakingu jsou tady lidi co ti mají co dát. 👍 To, že se neptáte je váš problém. Mě jako hodlerovi tenhle kanál spíš uškodil, protože pod vlivem pár nemocnejch lidí se tady neustále flusalo na projekty které nakonec předvedly ZATÍM největší růsty a tomu se tady říká crypto punk. Druhá věc je kultura tohodle kanálu, vedle který je legendární kantýna ve Star Wars anglický gentlemanský klub.😀 Takže i bez Vládi záleží na tvém zaměření a potenciál to tu má. Spíš si myslím, že to je situace kdy se to tu může restartovat, záleží na lidech.
💯 1