# pokec
184714 zpráv • strana 172/1848
Barrack Odbahna 21.12.2024 19:37
@Gali V mekaci len do 22:00 a potom idem dokladat regale do kauflanu:)
Fucking legend...a všechny zisky do BTC.....nice 🤣
👌 1
Podporuji tě, líbíš se mi 👍 😀
Barrack Odbahna 21.12.2024 19:43
Hoši
<@605145671057801217>
Kde si ty pičo Brněnská ?
🤣
Barrack Odbahna 21.12.2024 19:57
Tvl takový pass
Je to tu dead
at all
Bůh s vámi
🤣
bez Vladimíra nic
Gali 21.12.2024 20:01
@Barrack Odbahna Fucking legend...a všechny zisky do BTC.....nice 🤣
Všetko do inj 🙂
🤣 1
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:12
Hej strašný downgrade tady.
Je tu online 20+ lidí a nikdo nechce call.
Jsme v píči jako komunita
(upraveno)
Its over
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:26
<@913885154940969011> Hej
Jsi tu ?
Jarda 21.12.2024 20:27
@Barrack Odbahna Jsi tu ?
Ahoj, jsem
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:28
Budeš mluvit ?
Jarda 21.12.2024 20:31
Jako že bych ti řekl jak jsem nakoupil před propadem ? 🙂
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:31
ano
martin.krajicek 21.12.2024 20:33
@Peky DFNDR - utility přesně na tohle, bez připojování walletky
super! díky mistře
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:35
<@&1279507690720202873>
uz budeme tri
Jarda 21.12.2024 20:37
@Barrack Odbahna uz budeme tri
To už je komorní Vánoční call.
Swordfish 21.12.2024 20:47
@Barrack Odbahna Please, kdo má číslo na Ondru Mecíčka, zavojejte mu
meli jsme vanoce dnes, ted jsme prisli domu
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:49
@Swordfish meli jsme vanoce dnes, ted jsme prisli domu
call pičo
now
Swordfish 21.12.2024 20:49
@Barrack Odbahna call pičo
az od pondeli jsem volnej na 2 tydny, ted se musim jeste venovat synovi
(upraveno)
Barrack Odbahna 21.12.2024 20:49
@Swordfish az od pondeli jsem volnej na 2 tydny, ted se musim jeste venovat synovi
picu
pojd na call
now
Ondřej 21.12.2024 20:59
@Barrack Odbahna <@605145671057801217>
Já vole jsem z Čech😃
(upraveno)
Barrack Odbahna 21.12.2024 21:01
@Ondřej Já vole jsem z Čech😃
pojd na call
Ondřej 21.12.2024 21:37
Ja jsesm v pici v hospode
Barrack Odbahna 21.12.2024 22:02
@everyone Diky vsem za super call 🤣
😘 3
JUDr. Inkognito 21.12.2024 22:03
ano díky, probrali jsem spoustu témat a tajných informací. už víme jaké coiny porostou a jakým směrem se bude ubírat trh v následujících týdnech
👌 2
Barrack Odbahna 21.12.2024 22:11
LOVE YEA ALL
💋
Tomassino 21.12.2024 22:15
ano, bull run je nyní naplánován
Barrack Odbahna 21.12.2024 22:16
příští call 24.12. 12:00, chci vědět jaké děláte saláty a jaké suroviny do něj přesně dáváte 🤣
(upraveno)
Tomassino 21.12.2024 22:17
salát se u nás v srdci ČR dělá den dopředu
❤️ 2
Barrack Odbahna 21.12.2024 22:19
Klidně dám call 24.12. na Pelíšky time 🤣
(upraveno)
💯 2
bumelak 22.12.2024 09:28
@Barrack Odbahna příští call 24.12. 12:00, chci vědět jaké děláte saláty a jaké suroviny do něj přesně dáváte 🤣
tohle je zaručená pecka! každej rok kupuji tak 2kg lososa... https://www.kucharkaprodceru.cz/gravlax-recept/
👍 2
Swordfish 23.12.2024 22:17
🧸
meldo123 24.12.2024 08:22
@here prajem Vám štastné a pokojné prežitie Vianočných sviatkov 😉
Kosa Fatty.io 24.12.2024 08:34
Krasne svatky. 🚀 A pristi rok, to the moon 😎
(upraveno)
hamakar 24.12.2024 08:58
Santa rally gdě? 🤣 Ale jinak všem krásné Vánoce a hlavně zdraví v novém roce ❤️
Barrack Odbahna 24.12.2024 09:15
Jeden Vánoční song. Mějte krásné svátky bazeranti 🤣
🤣 2
Swordfish 24.12.2024 10:47
@Barrack Odbahna Jeden Vánoční song. Mějte krásné svátky bazeranti 🤣
Jestli tohle posloucháš, tak už vše chápu.
Barrack Odbahna 24.12.2024 11:00
Hej ani ne, jen se mi libi tento jeden song 🤣
Posloucham vsechno...
od tekna az po country 🤣
JUDr. Inkognito 24.12.2024 11:33
@Swordfish Jestli tohle posloucháš, tak už vše chápu.
😍 1
Swordfish 24.12.2024 11:44
@Barrack Odbahna Hej ani ne, jen se mi libi tento jeden song 🤣
Už to nezachráníš
💋 1
JUDr. Inkognito 24.12.2024 12:32
Vánoční zázrak:
23.12. na ETFkách BTC -226M a ETH + 130M => alt sízn začíná 🤭
🔥 2
Dřevo 24.12.2024 12:39
Grass ale moc neroste.
zander7252 24.12.2024 12:57
@Swordfish Jestli tohle posloucháš, tak už vše chápu.
Co máš proti panu umělci? Když mě někdo vytočí, pustím si od něj Pomstu a hned mám lepší náladu. Kvůli němu jsem přestal nesnášet rap.
❤️ 1
Barrack Odbahna 24.12.2024 12:58
@zander7252 Co máš proti panu umělci? Když mě někdo vytočí, pustím si od něj Pomstu a hned mám lepší náladu. Kvůli němu jsem přestal nesnášet rap.
Jen mu dej zmrdovi plzenskemu 🤣
🤣 1
Kosa Fatty.io 24.12.2024 12:59
@Barrack Odbahna Jeden Vánoční song. Mějte krásné svátky bazeranti 🤣
❤️ 1 🤣 1
Tento se hodi vic ne? 😄
Plastex 24.12.2024 13:03
No to je humus velebnosti 😄
zander7252 24.12.2024 13:05
@Barrack Odbahna Jen mu dej zmrdovi plzenskemu 🤣
Přesně, poslouchá Ewu Farnou, Vojtu Dicka a potom je pasivně agresivní.😀
Swordfish 24.12.2024 13:05
Český interprety zásadně neposlouchám.
Z toho se mi chce blejt.
Swordfish 24.12.2024 13:09
Srandovní rozdělení mentálů 😄
zander7252 24.12.2024 13:14
@Swordfish Srandovní rozdělení mentálů 😄
Jo některý ty styly metalu, to jsou hodně divný lidi.😀
Arnold Rimmer 24.12.2024 13:24
Šťastné a veselé!
tree 木 24.12.2024 13:52
Preju hezky vanoce vsem! 🙂
❤️ 1 👍 7
#KhubicKcz 24.12.2024 14:54
Pánové a dámy, taky všem přeji všechno nejlepší, hlavně zdraví a taky ty zelený pumpy v portfoliích do každé domácnosti 🥳🙏👍
❤️ 1 👍 1
Swordfish 24.12.2024 14:55
To sem ted bude psat kazdy ?
🇦 3 🇳 3 🇴 3 👍 2 😂 1 😆 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 24.12.2024 15:13
Hlavně všichni šťastné, veselé a pohodové vánoce 🎄🎄🎄🎅🎁
👍 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 24.12.2024 15:14
@Swordfish To sem ted bude psat kazdy ?
Swordfish 24.12.2024 15:14
Zrovna jsem premyslel ze si dnes pustim 🙂
Ale s Jimem
Barrack Odbahna 24.12.2024 16:31
Hansss 24.12.2024 16:35
Pohodové Vánoce borci
Gali 24.12.2024 16:53
Pekne Vianoce vsetkym 🙂
Poustnak 24.12.2024 16:55
Hezké vánoce a v Novém roce jen samé zelené svíčky
Hansss 24.12.2024 18:08
Dneska ta 🟩 je 🙂. (Co by byly Vánoce bez sledování Coingecka)
💯 1
JUDr. Inkognito 24.12.2024 18:45
@Dřevo Grass ale moc neroste.
však je to reward token, ten roste když je hajp a ten už zřejěm opadl nyní půjde postupně k nule?
Swordfish 24.12.2024 19:06
co mate furt s tim grassem ? 😄
Tomassino 24.12.2024 19:47
lidi, tráva v zimě obvykle neroste