Tomáš
19.12.2024 21:06
↩
@Ondřej
Že by akciovy trh?
ten padal už včera, přece 0,1% pohyb je o ničem
Tomassino
19.12.2024 21:18
dokud btc necrashne víc než 20% tak je to za mě jenom běžná korekce
Včelkamára
19.12.2024 21:20
Uz tady dlouho nebyl baj d dip 🤣
Chtel sem něco koupit až přijdu domů, to sem koukal a měl sem portfolio -14%. Teď už jen 8, tak to zatím počkám asi 😃
Swordfish
19.12.2024 21:23
↩
@Včelkamára
Chtel sem něco koupit až přijdu domů, to sem koukal a měl sem portfolio -14%. Teď už jen 8, tak to zatím počkám asi 😃
musis kupovat ted
jak pak asi chceme mit zeleno kdyz nikdo nekupuje?
Včelkamára
19.12.2024 21:27
↩
@Swordfish
musis kupovat ted
Ted jen 6.5 🤣 na to jebu
Nastavím limitky na -25% 😃
Swordfish
19.12.2024 21:28
↩
@Včelkamára
Ted jen 6.5 🤣 na to jebu
Tomassino
19.12.2024 21:34
↩
@Včelkamára
Nastavím limitky na -25% 😃
takže chceš nakupovat až ráno, moudrý je
🤣 1
Včelkamára
19.12.2024 21:39
↩
@Tomassino
takže chceš nakupovat až ráno, moudrý je
Rano moudřejší večera
Tomáš
19.12.2024 21:44
↩
@Tomassino
takže chceš nakupovat až ráno, moudrý je
ale tak já už něco málo vzal a už se to točí v likviditě ... buď dokoupím víc levněji a nebo se to odprodá zpátky do stable 💪
Tomassino
19.12.2024 21:51
↩
@Tomáš
ale tak já už něco málo vzal a už se to točí v likviditě ... buď dokoupím víc levněji a nebo se to odprodá zpátky do stable 💪
JUDr. Inkognito
19.12.2024 22:23
↩
@Swordfish
nerad bych se opakoval, ale preci jen: bullrun nebyl a nebude
pane profesore nerudo, definujte mi prosím váš bull. 😅
Likvidace 1MLD USD takže klasika nic nového
a největší zlikvidovaný jednotlivec na Binance na ETH longu skoro -16M USD asi inspirovaný panem kočičákem 🥺
a největší zlikvidovaný jednotlivec na Binance na ETH longu skoro -16M USD asi inspirovaný panem kočičákem 🥺
Miloš
20.12.2024 06:29
↩
@Swordfish
nerad bych se opakoval, ale preci jen: bullrun nebyl a nebude
A co to tedy bylo?
Swordfish
20.12.2024 06:37
↩
@Miloš
A co to tedy bylo?
Fomo
Miloš
20.12.2024 07:32
↩
@Swordfish
Fomo
Aha…a co teda bude dál?
(upraveno)
Tomassino
20.12.2024 07:35
další fomo
💯 2
Poustnak
20.12.2024 08:58
Tak borci dovolte mi se zeptat co nového jste se naučili a začali dělat v bullrunu co asi už skončil?
x.cool
20.12.2024 09:38
↩
@Poustnak
Tak borci dovolte mi se zeptat co nového jste se naučili a začali dělat v bullrunu co asi už skončil?
Naucili ....?.... no ze Bullrun vypada asi jinak nez sem si myslel 🤷♂️😂
🤣 1
Poustnak
20.12.2024 10:23
↩
@x.cool
Naucili ....?.... no ze Bullrun vypada asi jinak nez sem si myslel 🤷♂️😂
proč? vždyť hodně tokenu udělalo 2x až 3x. to je přece krásný nárůst. teď na tohle zase budeme čekat několik měsíců.
bumelak
20.12.2024 11:19
hehe jak stačí málo, BTC si jen uprdne, alty jsou zas total v číči...😁
🤣 1
Ponke
20.12.2024 11:25
↩
@Poustnak
proč? vždyť hodně tokenu udělalo 2x až 3x. to je přece krásný nárůst. teď na tohle zase budeme čekat několik měsíců.
Jenze spousta lidi tady drzi coiny, ktere za pul roku neudelaly vubec nic. Kdo tady prodal v dubnu je vitez 😁
Tomáš
20.12.2024 11:27
tak už jsem mimo range 😄
Ponke
20.12.2024 11:29
↩
@bumelak
jinak za mě cajk, chová se to jak z PA manuálu, nahoře na TrendLine sell...😏
Jojo 70 prvni zastavka
Mozna uvidime i tech 14 co tady nekdo cekal 😂😂😂
bumelak
20.12.2024 11:33
jj něco takovýho, na té tlusté zelené bych zase začal dobírat...
Ponke
20.12.2024 11:38
↩
@bumelak
jj něco takovýho, na té tlusté zelené bych zase začal dobírat...
Souhlas
Swordfish
20.12.2024 11:56
🥺
zrejme dostanu plnou likvidaci, interestantni
pici
Petr Langr
20.12.2024 12:17
Swordfish
20.12.2024 12:27
Už jsem měl health 1.02
Poustnak
20.12.2024 12:28
↩
@Ponke
Jenze spousta lidi tady drzi coiny, ktere za pul roku neudelaly vubec nic. Kdo tady prodal v dubnu je vitez 😁
to je tady poučení ne?
teď jsem se kouknul na graf a vidím, že je to krutě červené. na kolik se to musí dostat aby to zlikvidovalo Saylora?
Tomassino
20.12.2024 12:39
↩
@Poustnak
teď jsem se kouknul na graf a vidím, že je to krutě červené. na kolik se to musí dostat aby to zlikvidovalo Saylora?
MicroStrategy owns 439,002 bitcoins as of Dec. 16, 2024. MicroStrategy states the average purchase price as $58,219 USD per bitcoin with a total cost of $23.41 billion USD.
Kosa Fatty.io
20.12.2024 13:44
↩
@Poustnak
proč? vždyť hodně tokenu udělalo 2x až 3x. to je přece krásný nárůst. teď na tohle zase budeme čekat několik měsíců.
Je to jako smutne pokoukani a boli me srdicko, ale proste asi normalni korekce na ktere jsme zapomneli ze se v bullrunu dejou 🙂 krasojizda bude jeste pokracovat 🙂
💯 2
Plastex
20.12.2024 14:40
↩
@Ponke
Mozna uvidime i tech 14 co tady nekdo cekal 😂😂😂
12 panacku 🙂
😂 1
Plastex
20.12.2024 14:40
↩
@Swordfish
zrejme dostanu plnou likvidaci, interestantni
Uz zase se blizis? Co to je za kouzla?
zander7252
20.12.2024 14:58
V Lovci čarodějnic říká Vin Diesel, že přítele lze zbavit kletby tak, když se zabije čarodějnice, která ho proklela. Třeba by šlo bull run obnovit obětováním jedinců, kteří mluví o btc ceně z roku 2020.😏
🤣 4
Swordfish
20.12.2024 15:32
↩
@Plastex
Uz zase se blizis? Co to je za kouzla?
Předtím to byla jen část. Teď už budu likvidovat komplet
Kosa Fatty.io
20.12.2024 16:45
↩
@Swordfish
Předtím to byla jen část. Teď už budu likvidovat komplet
To naredis!! 👍💪
😍 1
Swordfish
20.12.2024 17:47
↩
@Kosa Fatty.io
To naredis!! 👍💪
Dík, možná to Brno začnu mít i rád 🥰
Swordfish
20.12.2024 20:10
Tomassino
20.12.2024 20:22
nikoliv, to je budoucnost po likvidaci, Fénix
Borek
20.12.2024 22:37
Vite nekdo co bude skutecne obsahovat MICA ?
Nebo neajky odkaz
allx
21.12.2024 08:23
Ahoj, burza Kraken ma vlastny InkChain. Zatial to tam spi.
ink (@inkonchain) / X
https://x.com/inkonchain
Ink Apps - Discover DeFi Applications on the Superchain
https://inkonchain.com/dashboard
Bridge | Bridge your crypto to and from multiple chains in seconds | rhino.fi
https://app.rhino.fi/bridge
Gas.zip - Instant Gas Refuel Bridge
https://www.gas.zip/
Ink DEX Screener
https://dexscreener.com/ink?rankBy=trendingScoreH6&order=des
DYORSwap
https://dyorswap.finance/swap/
ink (@inkonchain) / X
https://x.com/inkonchain
Ink Apps - Discover DeFi Applications on the Superchain
https://inkonchain.com/dashboard
Bridge | Bridge your crypto to and from multiple chains in seconds | rhino.fi
https://app.rhino.fi/bridge
Gas.zip - Instant Gas Refuel Bridge
https://www.gas.zip/
Ink DEX Screener
https://dexscreener.com/ink?rankBy=trendingScoreH6&order=des
DYORSwap
https://dyorswap.finance/swap/
👍 1
martin.krajicek
21.12.2024 11:46
Nevíte o něčem, co by umělo zjistit, jestli máte ve vaší walletce konkrétní token a podle toho přidělit přístup do konkrétní TG skupiny?
Prý Collab land and Guild bots na to nějak nefungovali.
Včelkamára
21.12.2024 12:45
Srat na TG 🤣
Barrack Odbahna
21.12.2024 18:38
@everyone Call dnes ? Kdo bude mluvit, dejte pale hore 🤣
(upraveno)
👍 3
Barrack Odbahna
21.12.2024 18:44
Kdo si přečte post a nedá palec hore, podepisuje tím závazně klauzuli, že je kokot a okamžitě bude vyloučen zde z discordu bez náhrady. Všechno vidím 🤣
(upraveno)
😅 3
12 lidí zatím přečetlo, 2 potvrdili, čeká vás smutný Ježíšek 🤣
(upraveno)
20:15 in da house
zapínáme pásy
zapínáme
Peky
21.12.2024 18:56
↩
@martin.krajicek
Nevíte o něčem, co by umělo zjistit, jestli máte ve vaší walletce konkrétní token a podle toho přidělit přístup do konkrétní TG skupiny?
DFNDR - utility přesně na tohle, bez připojování walletky
Plastex
21.12.2024 19:13
Pico 1818 neprectenych zprav? Co se tu stalo?
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:14
Blbne discord
to ukazuje imě
pičo
🤣
Plastex
21.12.2024 19:14
Uz jsem se lekl 😄
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:15
pojď na call
now
Plastex
21.12.2024 19:15
vzdyt ses tam jen ty 😄
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:15
a co jako
mrdat
neboj se
Plastex
21.12.2024 19:16
😄 Nejdu, jdu za chvili cumet na film s zenou 🙂
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:17
Fucking amateur
(upraveno)
žena má dávno spát
je po večerníčku
🤣
Plastex
21.12.2024 19:20
Dobre vyridim ji to 😄
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:20
řekni jí to do očí
Ael záleží jestli je po večeři nebo ne
(upraveno)
😆
Plastex
21.12.2024 19:22
↩
@Barrack Odbahna
Ael záleží jestli je po večeři nebo ne
je
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:24
no tak už můžeš
přijďte oba
(upraveno)
Plastex
21.12.2024 19:28
Tak je na nas tak zvedava, jdu na film
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:29
Kecáš vole, jseš sám a bojíš se 🤣
i know it
Please, kdo má číslo na Ondru Mecíčka, zavojejte mu
on jedíný má koule
😀
Gali
21.12.2024 19:34
↩
@Barrack Odbahna
@everyone Call dnes ? Kdo bude mluvit, dejte pale hore 🤣
Nestiham
mc:935640107657097286 1
Barrack Odbahna
21.12.2024 19:36
↩
@Gali
Nestiham
Tvl apoň to přiznej, že děláš po nocích v Mekáči a nemáš čas na call 🤣
Gali
21.12.2024 19:36
↩
@Barrack Odbahna
Tvl apoň to přiznej, že děláš po nocích v Mekáči a nemáš čas na call 🤣
V mekaci len do 22:00 a potom idem dokladat regale do kauflanu:)