Petr Langr
16.12.2024 14:49
VAiaNA?
mrak
16.12.2024 18:04
Na mexc se dalo chytit pod 20, obchodovalo se půl hodiny dřív než na ostatcích cex, možná by mohla být pumpa až zalistuje upbit. Jinak jsem moc nezjišťoval, jen že teď jede staking
Petr Langr
16.12.2024 18:10
↩
@mrak
Na mexc se dalo chytit pod 20, obchodovalo se půl hodiny dřív než na ostatcích cex, možná by mohla být pumpa až zalistuje upbit. Jinak jsem moc nezjišťoval, jen že teď jede staking
na prvni pohled to vypada dobre..
iblik
16.12.2024 18:51
Hansss
16.12.2024 19:27
Přesně.😁 Eth nepotřebuje Saylora či Trumpa, Homer to zvládne sám i s plechovkou od piva😆
(upraveno)
iblik
16.12.2024 19:28
Btw v tom článku není sni slovo o eth
😁
Hansss
16.12.2024 20:32
Nevadí. Je to frajer 😆
Dělat v Dukovanech, byl by jako logo na firemních hadrech povinně. 😄
Swordfish
16.12.2024 21:10
↩
@Hansss
Dělat v Dukovanech, byl by jako logo na firemních hadrech povinně. 😄
a co Temelin? toto zajima uzivatele <@780461823325503538>
Plastex
16.12.2024 21:11
↩
@Swordfish
a co Temelin? toto zajima uzivatele <@780461823325503538>
Tam mame houmru by si neveril 😄
Poustnak
16.12.2024 21:43
shortujete někdo solanu?
JUDr. Inkognito
16.12.2024 22:22
↩
@Poustnak
shortujete někdo solanu?
jo Tom asi už rok
Tomáš
16.12.2024 22:24
↩
@JUDr. Inkognito
jo Tom asi už rok
short na účtu, který byl zlikvidován, se už asi nedá počítat ....
Swordfish
16.12.2024 23:11
takze long?
Plastex
17.12.2024 03:35
↩
@Swordfish
takze long?
To taky neni uplne jisty 😄
JUDr. Inkognito
17.12.2024 06:28
↩
@Swordfish
takze long?
Nikolivěk, zde je nutné aplikovat strategii z rulety, tj. Dávat červenou dokud nepadne. Tudíž z toho vyplývá další short.
Swordfish
17.12.2024 07:24
Oblíbený martingale
Také jsem praktikoval
Tomassino
17.12.2024 08:44
jak je na tom teď asi the big short guy?
Swordfish
17.12.2024 10:17
bumelak
17.12.2024 12:07
Chcete kurva hopium 😉tak tady - https://finex.cz/bitcoin-za-800-000-usd-do-konce-roku-2025/
🤣 5
JUDr. Inkognito
17.12.2024 19:19
Zajímal by mě odhad toho jak uvažují instituce a fondy ohledně investice do ETF BTC.
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Tomáš
17.12.2024 19:24
↩
@JUDr. Inkognito
Zajímal by mě odhad toho jak uvažují instituce a fondy ohledně investice do ETF BTC.
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Půl roku jsem chodil na workshop s portfolio manažerem Erste... Ani jedno z tebou popsaného asi úplně nefunguje
Spíše aktuálně držené věci na pravidelné bázi monitorují a řeší jaký je aktuální výhled dané investice a porovnání s nejlepší alternativou, protože zas nemůžou oproti jednotlivcům moc držet cash (myšleno aktivně řízené fondy)
Takže pokud se výrazně změní výhled nebo naskytne výnosnější alternativa, tak prodají klidně ve ztrátě nebo malém zisku, stejně tak jako ve velkém zisku... A před koncem roku může hrát roli i třeba daňová optimalizace 🤷
👌 2
🥳 1
JUDr. Inkognito
17.12.2024 19:31
↩
@Tomáš
Půl roku jsem chodil na workshop s portfolio manažerem Erste... Ani jedno z tebou popsaného asi úplně nefunguje
děkuji to zní reálně 🙂
Tomáš
17.12.2024 19:34
Ale samozřejmě portfolio manažer otevřeného podílového fondu taky přemýšlí jinak než portfolio manažer FKI a ještě jinak než třeba Buffet, což není fond, ale firma... Takže taky ten pojem instituce je velmi široký a myslím si, že tam nejde moc hledat univerzální odpověď 🤷
Tomassino
17.12.2024 19:57
↩
@JUDr. Inkognito
Zajímal by mě odhad toho jak uvažují instituce a fondy ohledně investice do ETF BTC.
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
když Donald říká, že je krypto guut a že USA bude kryptovelmoc a dokonce plánujou začít obnovovat provoz jaderky three mile island, tak je to slušnej buy signál ne?
💯 2
Swordfish
17.12.2024 20:06
↩
@Tomassino
když Donald říká, že je krypto guut a že USA bude kryptovelmoc a dokonce plánujou začít obnovovat provoz jaderky three mile island, tak je to slušnej buy signál ne?
Jsi moudrý, budu tě následovat.
hamakar
17.12.2024 20:10
Jakou walletku na Solanu doporučujete?
Swordfish
17.12.2024 20:11
mam solflare, jednoduchy a funguje
👍 1
Tomassino
17.12.2024 20:25
nemám rád solanu
👍 1
Hansss
17.12.2024 20:27
Mám rád Solanu 😄
Tomassino
17.12.2024 20:32
Tomáš
17.12.2024 20:39
↩
@Swordfish
mam solflare, jednoduchy a funguje
Ta se aspoň kdysi při přetížené sítí vůbec nedala používat, všechno fail... Phantom byl pak trochu lepší
Hansss
17.12.2024 20:44
Ja Phantom, Solflare mi nesedl, ale více jsem jej nepoužíval, tak nemůžu srovnávat
Hansss
17.12.2024 20:45
Ale ten křížek co tam má, nevypadá špatně 🙂
✅ 1
Poustnak
17.12.2024 23:03
↩
@JUDr. Inkognito
Zajímal by mě odhad toho jak uvažují instituce a fondy ohledně investice do ETF BTC.
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Zda čekají s prodejem na předem stanovenou targetovou cenu prodeje např 100% zhodnocení a prodají. Nebo zda to nakupují na x let s tím že podle ceny odprodávaní nebo dokupují.
Vlastně mě zajímá jaké % zhodnocení je pro tyto velké instituce už zajímavé na prodej nakoupeného assetu konkrétně BTC?
Podle mě instituce nečasují trh protože: na tom jestli do coinů něco zainvestuji podléhá nějakému schvalování většího počtu lidí. (nebývá časté, že by se někdo jako jedinec takto rozhodnul). a naopak i o prodeji se bude rozhodovat v nějaké hlasování a to než se stane a nabyde platnosti trvá nějakou dobu a cena může být úplně jinde. Prodej nebude jako spekulace ale nějaké dlouhodobé uvažování a diverzifikace.
👍 1
Arnold Rimmer
18.12.2024 05:46
Znáte?
Tomassino
18.12.2024 06:06
a ta částka taky nesouhlasí
Tomáš
18.12.2024 20:24
bude krev?
Tomassino
18.12.2024 20:33
marge je v pohotovosti
Kosa Fatty.io
18.12.2024 20:33
Ja krvacim dost 😄
Tomáš
18.12.2024 20:35
↩
@Tomassino
marge je v pohotovosti
až bude volat, tak bacha, neodkládal bych to 😄
✅ 1
JUDr. Inkognito
18.12.2024 20:35
sazby snížené dle očekávání o 0,25% ale projekce na příští rok jsou horší než se očekávalo. Očekávají větší inflaci a tím pádem i méně snižování sazeb max 1x za rok 2025
Martin11
18.12.2024 20:35
↩
@Kosa Fatty.io
Ja krvacim dost 😄
Je třeba to zapít dobrým červeným vínem 😅
Kosa Fatty.io
18.12.2024 20:37
↩
@JUDr. Inkognito
sazby snížené dle očekávání o 0,25% ale projekce na příští rok jsou horší než se očekávalo. Očekávají větší inflaci a tím pádem i méně snižování sazeb max 1x za rok 2025
Jak to muzou takto dopredu vedet a rict? 😄
Trumpik to prece podrzi ne? 😄
JUDr. Inkognito
18.12.2024 20:39
↩
@Kosa Fatty.io
Jak to muzou takto dopredu vedet a rict? 😄
každý kvartál dělají odhady a nyní to vidí hůře něž před čtvrtrokem ... ale na druhou stranu pokud to bude v pohodě v reálu a oni se výhledem sekli tak v březnu bude raketa jak cyp 🙂
JUDr. Inkognito
18.12.2024 20:39
↩
@Martin11
Je třeba to zapít dobrým červeným vínem 😅
mám tu jen slivovice a bílé , co teď?
Martin11
18.12.2024 20:41
↩
@JUDr. Inkognito
mám tu jen slivovice a bílé , co teď?
Tak si dej bílé a na spaní slivovici 😇
JUDr. Inkognito
18.12.2024 20:42
↩
@Martin11
Tak si dej bílé a na spaní slivovici 😇
prdele začal jsem slivovicí...
😅 1
Martin11
18.12.2024 20:43
↩
@JUDr. Inkognito
prdele začal jsem slivovicí...
Špatné pořadí. Ale jestli je to bílé Sklepmistr, tak je to jedno 🤣
Kosa Fatty.io
18.12.2024 20:43
Ten asi v lednu poleti co?
Martin11
18.12.2024 20:45
↩
@Kosa Fatty.io
Ten asi v lednu poleti co?
Tomassino
18.12.2024 20:48
JUDr. Inkognito
18.12.2024 20:50
a syn Trumpety může držet BTC?
Tomassino
18.12.2024 20:59
why not
Poustnak
18.12.2024 21:12
jako že 2 věty a konec bull runu?
✅ 1
Swordfish
18.12.2024 21:13
dame kosisky ? 😄
Tomassino
18.12.2024 21:29
↩
@Poustnak
jako že 2 věty a konec bull runu?
Poustnak
18.12.2024 21:40
↩
@Swordfish
dame kosisky ? 😄
dej sem něco roztomilého a sprav náladu všem co nestihli vystoupit protože neslyšeli: terminus please exit the train.
Swordfish
18.12.2024 21:47
Poustnak
18.12.2024 22:01
Akcie v USA krvácely a dolar na výsluní. Když si dám dohromady jak krásně poskládali náš rozpočet a jestli se Elonovi podaří ořezat náklady aspoň na 1/4 toho co plánuje Trump zavede cla a do ameriky se začno stěhovat firmy a kupovat dolar na investice tak si myslím, že to co ztratíme v kryptu doženeme na kurzu CZK/USD
🤣 1
Swordfish
19.12.2024 08:53
hamakar
19.12.2024 10:03
↩
@Swordfish
https://tenor.com/view/kitty-cat-kitty-cute-cat-cat-cat-kiss-white-cat-gif-15161572572895526477
Ty a tvoje kočičky jste nám tu chyběli 😻
❤️ 1
Hansss
19.12.2024 17:33
Přikupujete, nebo ještě čekáte na lepší ceny?
Miloš
19.12.2024 17:40
Anebo už dokončujete exit?
Tomassino
19.12.2024 18:44
všechno ve sračkách
Tomáš
19.12.2024 18:45
Takže už se dokupuje nebo opožděně prodává?
Tomassino
19.12.2024 18:45
já jsem si za trochu přikoupil žetony
Tomassino
19.12.2024 18:55
Swordfish
19.12.2024 19:02
↩
@Tomassino
já jsem si za trochu přikoupil žetony
Také zakoupim nějaké žetony na tu horskou dráhu
Vypadá to na slušnou jízdu
x.cool
19.12.2024 19:43
↩
@Tomassino
já jsem si za trochu přikoupil žetony
Jake ze to zetony se dokupujou abych nebyl pozadu 😁 ????
Plastex
19.12.2024 19:45
↩
@x.cool
Jake ze to zetony se dokupujou abych nebyl pozadu 😁 ????
Vsechny co jsou ve sleve 😄
Kosa Fatty.io
19.12.2024 19:55
Tyjo pekna cervena
Co kde kdo zase rekl? 😂
x.cool
19.12.2024 19:59
↩
@Plastex
Vsechny co jsou ve sleve 😄
Hmmm 🤔 tak co koukam to jsou vsechny ...asi to budu muset rozpocitat 😁
Plastex
19.12.2024 20:00
↩
@x.cool
Hmmm 🤔 tak co koukam to jsou vsechny ...asi to budu muset rozpocitat 😁
Presne tak, jako to dela ponke 😄
❤️ 1
😁 1
Ponke
19.12.2024 20:07
↩
@Kosa Fatty.io
Co kde kdo zase rekl? 😂
No vcera fed, ze pristi rok nebude tak mala inflace a jdeme do sracek <:kek:872079105607233557>
Tomáš
19.12.2024 20:17
dneska víme co to spustilo?
(upraveno)
Ponke
19.12.2024 20:17
Spatny sentiment?
Tomáš
19.12.2024 20:18
-10% a docela sešup za 2 hodinky bych neřekl, že je špatný sentiment
JUDr. Inkognito
19.12.2024 20:30
je to furt to samé lehce horší výhled na rok 2025 tak se deriskuje BTC 15min před otevřením Akcií a akcie hned po něm...
teď budu doufat v Truma že jeho rodina a jeho kancléři mají nakoupeno BTC a on ho pak vyhajpuje 🙂 ať jsme aspoň ještě chvíli bohatí než to 🤨
Swordfish
19.12.2024 20:52
nerad bych se opakoval, ale preci jen: bullrun nebyl a nebude
🙂
Barrack Odbahna
19.12.2024 20:59