Gali
02.12.2024 15:18
↩
@Včelkamára
Neco na root network a neco na mobilní walletce xumm
Mne to nejde poslať z trezoru …
(upraveno)
Aave 🚀🚀🚀
Hansss
02.12.2024 15:26
To xrp si dělá .... 🤦
pink&deviant
02.12.2024 15:40
↩
@Hansss
To xrp si dělá .... 🤦
Úplne bez fundamentu a masaker volume.
Veď ripple labs ma centralizovanu kontrolu nad tokenmi. Nevyužíva ani PoW ani PoS majú akýsi algoritmus.
Celé zle. Ale ak nejaký chuj v kongrese zavreli " banky na ripple" tak ja už neviem 😀
Gali
02.12.2024 15:48
Dpc konecne sa mi nieco podrailo poslat, ale asi to maju trosku pretazene 🙂
Gali
02.12.2024 15:55
AKo pozeram tak nakoniec dobre ze to neslo hahahah
😂 2
Kde je nejaky odbornik na ciary ? Kam to pojde , aj ked vidime, ze je to iracinoalne no ako cele krypto 🙂
Ponke
02.12.2024 16:29
Muze jit klidne pres 10 <:kicom:831836375271079977>
Miloš
02.12.2024 16:58
↩
@Ponke
Muze jit klidne pres 10 <:kicom:831836375271079977>
😊ADA taky?
Ponke
02.12.2024 16:58
Jo taky. Cim vetsi sracka tim vetsi ath
iblik
02.12.2024 16:58
Takže i btc?
Gali
02.12.2024 17:13
Martin11
02.12.2024 19:44
Škoda, rád bych vás viděl, ale zrovna máme i ve firmě vánoční večírek 😕
🙈 1
Dřevo
02.12.2024 20:21
↩
@Martin11
Škoda, rád bych vás viděl, ale zrovna máme i ve firmě vánoční večírek 😕
Radši chceš vidět lidi z firmy, které vidíš každý den?
Martin11
02.12.2024 20:39
↩
@Dřevo
Radši chceš vidět lidi z firmy, které vidíš každý den?
Kdybych byl z Prahy, tak pohoda a zvládl bych to, ale takhle bych to nedal organizačně. Další den jedu potom na hory 😅
Dřevo
02.12.2024 21:32
<@672035199441305600> je tato osoba zde přítomna?
Včelkamára
02.12.2024 21:42
Plastex
02.12.2024 22:09
↩
@Dřevo
<@672035199441305600> je tato osoba zde přítomna?
Pokud ho chces videt podivej se na zpravy na TV Barandov 🙂 ale taky doufam ze se objevy a rekne nejaky moudro 🙂 treba na kolika bude odprodavat ETH 🙂
Dřevo
02.12.2024 22:12
↩
@Plastex
Pokud ho chces videt podivej se na zpravy na TV Barandov 🙂 ale taky doufam ze se objevy a rekne nejaky moudro 🙂 treba na kolika bude odprodavat ETH 🙂
Jen mě zajímalo, jestli i Vláďa dorazí na svůj večírek. To záleží, jestli to bude dávat smysl.
Plastex
02.12.2024 22:13
↩
@Dřevo
Jen mě zajímalo, jestli i Vláďa dorazí na svůj večírek. To záleží, jestli to bude dávat smysl.
Tak to nevim, ale treba <@831379731734855720> a nebo treba <@760563163241644042> by mohly vedet 🙂
✅ 1
Tomáš
02.12.2024 22:21
↩
@Plastex
Tak to nevim, ale treba <@831379731734855720> a nebo treba <@760563163241644042> by mohly vedet 🙂
V pracovním kalendáři máme poznámku, že Vláďa jde chlastat na krypto večírek a máme mu to připomenout
👌 3
🤣 3
Tomáš
02.12.2024 22:27
Jo a datum taky sedí, takže naposledy v pátek jsme si to potvrzovali
Plastex
02.12.2024 22:28
<@841201085532340254> no vidis hlavni sekretar potvrdil ucast 🙂
Dřevo
02.12.2024 22:36
↩
@Plastex
<@841201085532340254> no vidis hlavni sekretar potvrdil ucast 🙂
A on už sem Vláďa nechodí? Je tohle teda ještě Vláďův discord?
Plastex
02.12.2024 22:38
↩
@Dřevo
A on už sem Vláďa nechodí? Je tohle teda ještě Vláďův discord?
No ma ted hodne prace v TV, verim ze se jednou vrati, momentalne ale nema cas 🙂
Kosa Fatty.io
03.12.2024 03:33
↩
@Tomáš
V pracovním kalendáři máme poznámku, že Vláďa jde chlastat na krypto večírek a máme mu to připomenout
A ty tam tu poznamku mas taky? 🙂
Tomáš
03.12.2024 06:16
↩
@Kosa Fatty.io
A ty tam tu poznamku mas taky? 🙂
Mám mu to připomenout a jít taky, ano 🤣
👍 1
JUDr. Inkognito
03.12.2024 07:28
↩
@Dřevo
A on už sem Vláďa nechodí? Je tohle teda ještě Vláďův discord?
Už to není jeho discord, anarchisté jeh převzali a teď tady děláme bordel 🥳
Tomassino
03.12.2024 07:59
↩
@Plastex
Tak to nevim, ale treba <@831379731734855720> a nebo treba <@760563163241644042> by mohly vedet 🙂
yes, má to v kalendáři a dorazí
Gali
03.12.2024 08:04
↩
@Tomassino
🎄 🍸 🎉
Tak to by som asi aj došiel 🙂 idem vybaviť voľno na piatok 🙂
👍 1
To je ako ta štvrť Andel hej ? Že tam kuknem hotel dajaký.
✅ 1
HonzaH
03.12.2024 18:09
Ahoj, netusite jak se nekde zbavit kadeny? CEX az jako posledni moznost.
Miloš
03.12.2024 18:24
Kdyby to tady někoho zajímalo, třeba <@760563163241644042>, tak RSR, které už mělo dávno chcípnout, tak dneska 131% a posun z 201 místa na 118🥳
Petr Langr
03.12.2024 18:28
↩
@Miloš
Kdyby to tady někoho zajímalo, třeba <@760563163241644042>, tak RSR, které už mělo dávno chcípnout, tak dneska 131% a posun z 201 místa na 118🥳
Tak maj hromady tokenu co potrebuji prodat ne? 😄
Plastex
03.12.2024 18:28
↩
@HonzaH
Ahoj, netusite jak se nekde zbavit kadeny? CEX az jako posledni moznost.
Kadena nema nejaky svuj dex? A nasledny bridge na ETH treba? Kazdy chain ma nejaky bridge, jsk by se tam jinak dostavala likvidita?
HonzaH
03.12.2024 18:31
↩
@Plastex
Kadena nema nejaky svuj dex? A nasledny bridge na ETH treba? Kazdy chain ma nejaky bridge, jsk by se tam jinak dostavala likvidita?
Zatim jsem nenasel zadnej. (Asi blbe hledam.) Kdysi jsem si to poslal na koala wallet, jeste kdyz kucoin nechtel overeni.
Miloš
03.12.2024 18:39
↩
@Petr Langr
Tak maj hromady tokenu co potrebuji prodat ne? 😄
Plastex
03.12.2024 18:40
↩
@HonzaH
Zatim jsem nenasel zadnej. (Asi blbe hledam.) Kdysi jsem si to poslal na koala wallet, jeste kdyz kucoin nechtel overeni.
https://www.kdswap.exchange/
neznam nezkousel jsem ale jedna z noznosti, osobně bych swapnul na flux a ten uz si pak poslal na nejskou jinou wallet a uz by to melo byt v cajku, ale jak rikam, nemam to jak zkusit s urcite si to over.
neznam nezkousel jsem ale jedna z noznosti, osobně bych swapnul na flux a ten uz si pak poslal na nejskou jinou wallet a uz by to melo byt v cajku, ale jak rikam, nemam to jak zkusit s urcite si to over.
HonzaH
03.12.2024 18:44
↩
@Plastex
https://www.kdswap.exchange/
neznam nezkousel jsem ale jedna z noznosti, osobně bych swapnul na flux a ten uz si pak poslal na nejskou jinou wallet a uz by to melo byt v cajku, ale jak rikam, nemam to jak zkusit s urcite si to over.
neznam nezkousel jsem ale jedna z noznosti, osobně bych swapnul na flux a ten uz si pak poslal na nejskou jinou wallet a uz by to melo byt v cajku, ale jak rikam, nemam to jak zkusit s urcite si to over.
Ok kouknu na to. Tam jsem byl, ale neznal jse. Zadnej z tech coinu.
Plastex
03.12.2024 18:45
Flux je jedinej co hnam, ale budes si muset asi poslat na flux wallet a ten uz ma urcite bridge do eth, je fskt ze kadena bridge nema, nebo jsem nenasel.
Plastex
03.12.2024 18:50
↩
@HonzaH
Ok kouknu na to. Tam jsem byl, ale neznal jse. Zadnej z tech coinu.
Hale a zkousel si zelcore? Ja se ted bsvil s chatgpt a ten me na to odkazal a vzpomel jsem si ze ja jsem zelcore pouzival pro nejsky bridge, a mel by tsm byt croschsin bridge prave z kadeny na flux.
HonzaH
03.12.2024 18:58
↩
@Plastex
Hale a zkousel si zelcore? Ja se ted bsvil s chatgpt a ten me na to odkazal a vzpomel jsem si ze ja jsem zelcore pouzival pro nejsky bridge, a mel by tsm byt croschsin bridge prave z kadeny na flux.
Nezkousel,to chtelou nejakou instalaci.
Plastex
03.12.2024 19:13
↩
@HonzaH
Nezkousel,to chtelou nejakou instalaci.
Jj chtelo, to neni ani extension sle jsko app v kompu, neco jsko dedalus na cardano 🙂
Tomáš
03.12.2024 19:16
↩
@Miloš
Kdyby to tady někoho zajímalo, třeba <@760563163241644042>, tak RSR, které už mělo dávno chcípnout, tak dneska 131% a posun z 201 místa na 118🥳
Gratuluju, jen tak dál
KejsiKurvaRajbek
04.12.2024 10:01
Hele je mi blbé se ptát, ale kde je vlastně předseda?
AMwhatAM
04.12.2024 10:14
ve vzduchoprazdnu… evaporoval
Kosa Fatty.io
04.12.2024 10:24
↩
@KejsiKurvaRajbek
Hele je mi blbé se ptát, ale kde je vlastně předseda?
Barandov TV, hlavni zpravy.
18:45 si to pust
👍 3
Peky
04.12.2024 11:34
Už to někdo poslal na ten no name kanál😂
Martin11
04.12.2024 11:36
↩
@Peky
Už to někdo poslal na ten no name kanál😂
To je ještě málo. Chceme více 😀
Gali
04.12.2024 11:53
Čo hovoríte na Aave ?
Včelkamára
04.12.2024 12:40
↩
@Gali
Čo hovoríte na Aave ?
Dnes sem prodal první část na 250 🤣 další zastávka 400 🤪
👌 1
Gali
04.12.2024 14:03
↩
@Včelkamára
Dnes sem prodal první část na 250 🤣 další zastávka 400 🤪
Rozmýšľam toez čo stym robiť no 🙂 Asi dačo pustím no . Aj keď ďalšia zastávka 400 tak au na 300 by bolo ok 🙂
Tomassino
04.12.2024 15:04
peter:1112775487811489934 1
🚀 1
Tomassino
04.12.2024 19:54
mám pocit, že si lidi kurwa neuvědomujete, že začal bullrun na altech
👌 1
😍 2
Včelkamára
04.12.2024 19:55
↩
@Tomassino
mám pocit, že si lidi kurwa neuvědomujete, že začal bullrun na altech
Zatím zlehka 😃
🤣 1
AMwhatAM
04.12.2024 20:08
uz at je zase bear<:joe:825130132578369576>
Tomassino
04.12.2024 20:31
budou lítat procenta, až nám z toho dobře nebude 🙂
Petr Langr
04.12.2024 20:33
↩
@Tomassino
budou lítat procenta, až nám z toho dobře nebude 🙂
vzhledem k tomu ze nemam tolik CRO jako minule jsou ty cisla celkove mensi.. 😄
Arnold Rimmer
04.12.2024 20:39
↩
@Tomassino
mám pocit, že si lidi kurwa neuvědomujete, že začal bullrun na altech
BTC je drahá sranda, tak je ty love třeba ujebat jinde. Nicméně rád jim to prodám 😀
✅ 1
Dřevo
04.12.2024 20:42
↩
@Tomassino
mám pocit, že si lidi kurwa neuvědomujete, že začal bullrun na altech
Pákuji přepákovaný pozice. Je to takto správně?
Tomassino
04.12.2024 20:42
↩
@Dřevo
Pákuji přepákovaný pozice. Je to takto správně?
pokud to máš jištěný hypoškou, tak to nemůže dopadnout špatně
Dřevo
04.12.2024 20:43
Všechno dohromady.
Tomassino
04.12.2024 20:43
↩
@Petr Langr
vzhledem k tomu ze nemam tolik CRO jako minule jsou ty cisla celkove mensi.. 😄
jojo, kde jsou ty parabolický časy
Tomassino
04.12.2024 20:45
↩
@Arnold Rimmer
BTC je drahá sranda, tak je ty love třeba ujebat jinde. Nicméně rád jim to prodám 😀
myslíš Bude To Cyklovat ?
Ponke
04.12.2024 22:08
Ja jsem pripraveny v shitech, tak jedem
HonzaH
04.12.2024 22:30
↩
@Plastex
Jj chtelo, to neni ani extension sle jsko app v kompu, neco jsko dedalus na cardano 🙂
Tak nakonec vyreseno pres coinex. Tam jeste neni potreba kyc. Kadena sit je uzivatelky uplne na hovno.
👍 1
Kosa Fatty.io
05.12.2024 03:42
Krasa
Enter.Yourname
05.12.2024 03:45
to night is da night - čůůůůůůůrááááááááci 😂 <:kek:872079105607233557>
Arnold Rimmer
05.12.2024 04:51
↩
@Tomassino
myslíš Bude To Cyklovat ?
To nevím 😀
PANENSKÁ BLÁNA PROTRŽENÁ, 100 K JE TAM KURVA 😀😀😀
👍 4
hamakar
05.12.2024 06:05
Plastex
05.12.2024 06:55
Pici ja to chtel videt live 🙂 posrany cinani:-D
JUDr. Inkognito
05.12.2024 07:02
↩
@Plastex
Pici ja to chtel videt live 🙂 posrany cinani:-D
Tak z nás to viděl live pouze <@1075165235498991646> a jednou nám to na jeho večeři kde všechny zve bude barvitě vyprávět.
Plastex
05.12.2024 07:06
No ale pekne nam vytahnul dolarky z altu. Btc 5% up, moje portfolio 8% minus 😄 tak takhle at se na to priste vysere 😄
Tomassino
05.12.2024 07:44
↩
@Plastex
No ale pekne nam vytahnul dolarky z altu. Btc 5% up, moje portfolio 8% minus 😄 tak takhle at se na to priste vysere 😄
přikup
Plastex
05.12.2024 07:52
↩
@Tomassino
přikup
Dobre 🙂
Ponke
05.12.2024 08:00
Videl sem az 102. Bylo to strasne rychly. 😱
JUDr. Inkognito
05.12.2024 08:14
Takže Bitcoin v ranní show na Evropě 2, na seznam zprávách článek také. musíme nyní sledovat retail 🙂
A čekám na tchána až přijde se zeptat zda nebude dobré BTC už prodat, minule trefil tímto dotazem TOP 🤣
👍 1
Plastex
05.12.2024 08:18
Tak to sem hlavne napis. Bracha chtel taky prodat ale na 80k takze tim se ridit nebudu 😄
Ponke
05.12.2024 08:21
😁
meldo123
05.12.2024 08:52
chalani chcel by som dať tu prezdielať jeden slovenský projekt na solane (RVM)..... myšielnkou založenia tokenu je v skratke boj proti nespravodlivemu rozdelovaniu airdropov a nabalovaní sa chamtivím VC a vývojárom a nám ako komunitám ktoré ich farmovali tak nakoniec napluli do tváre,,......môžem v niektorej roomke zdielať ich X-ko, web, adresu tokenu .ak by bol záujem podporiť kupou tokenu alebo lajkmi???? vopred ďakujem
Barrack Odbahna
05.12.2024 08:54
↩
@meldo123
chalani chcel by som dať tu prezdielať jeden slovenský projekt na solane (RVM)..... myšielnkou založenia tokenu je v skratke boj proti nespravodlivemu rozdelovaniu airdropov a nabalovaní sa chamtivím VC a vývojárom a nám ako komunitám ktoré ich farmovali tak nakoniec napluli do tváre,,......môžem v niektorej roomke zdielať ich X-ko, web, adresu tokenu .ak by bol záujem podporiť kupou tokenu alebo lajkmi???? vopred ďakujem
Tak určitě. Dej to třeba sem <#901453832708567090>
JUDr. Inkognito
05.12.2024 08:55
↩
@meldo123
chalani chcel by som dať tu prezdielať jeden slovenský projekt na solane (RVM)..... myšielnkou založenia tokenu je v skratke boj proti nespravodlivemu rozdelovaniu airdropov a nabalovaní sa chamtivím VC a vývojárom a nám ako komunitám ktoré ich farmovali tak nakoniec napluli do tváre,,......môžem v niektorej roomke zdielať ich X-ko, web, adresu tokenu .ak by bol záujem podporiť kupou tokenu alebo lajkmi???? vopred ďakujem
ale klidně to mrdni i sem do pokecu, na solaně na to nikdo koukat nebue 🤣
👍 2
meldo123
05.12.2024 09:00
na webe majú všetky linky, tak kto chce nech si to prečíta a sám uváži...pomôže každe jedno prezdielanie, like na X-ku a určite to nieje scam ani žiadna pyramídka....
JUDr. Inkognito
05.12.2024 09:09
jo to už jsem někde viděl 😄
Ponke
05.12.2024 15:51
Hm btc ze 103 na 101. Krypto konci <:picard:822537684441890836>
😢 1